Výsledky 2020-2021

Strakonice › 2020 A1A – OP muži Dudák

Tabulka    Výsledky

Blatná B-Junior B 2-4(1-2)
Hosté hned od začátku byli nebezpečný a v 10 min po chybě domácího golmana skórovali na 0-1. Po
obdrženém gólů se hra vyrovnala a v 22 minutě skórovali na 1-1.Do konce prvního poločasu ještě
hosté skórovali na 1-2.
Druhý poločas začal stejně jako ten první a v 47 min hosté zvýšili na 1-3. Zkušený hosté nás moc do
šancí nepoušteli a v 67 min zvýšili na 1-4.Po obdrženém gólu jsme hru vyrovnali a v 85 minutě snížil
střídající hráč Kůst.
Tento zápas musím poblahopřát soupeřovi, který ukázal skušenost a zaslouženě vyhrál. Doufám, že
náš mladý tým si z toho zápasu něco vzal a příští zápas to předvedou.

———————————-

Blatná B – Čičenice 3-0(2-0)

22.8.2020

——————————–

Volenice-Blatná B 2-6(1-3)
Jeli jsme na hřiště nováčka Volenic s respektem.Hrálo se na mokrém terénu a taky to bylo znát.
Hned od začátku jsme se dostali do vedení odkopem ze své půle Mírou Kostohryzů, který překvapil
domácího golmana. Mokrý terén dělal problém jak domácím, tak nám a tak bylo hodně nepřesností z
obouch stran.
V 21 minutě skóroval střelou z vápna na dva nula Kuba Levý.
Hosti v zápěstí snížili krásnou střelou z 20 metrů pod břevno. Těsně před hvizdem první půle ještě
jednou skórovat Kuba Král na 1-3.
V druhé polovině jsme slepšili přihrávku a dostávali jsme se častěji do vápna hostů, kde hosti faulovali
a kopala se penalta, kterou proměnil Kuba Král.
V 62 minutě skóroval opět Kuba Králů. V 71 minutě na 1-6 se strefil Jiří Říha. Ke konci 79 minutě se
trefili domácí na konečný výsledek 2-6.
Zaslouženě jsme vyhráli.

překvapil domácího golmana. Mokrý terén dělal problém jak domácím, tak nám a tak bylo hodně
nepřesností z obouch stran.
ještě jednou skórovat Kuba Král na 1-3.
faulovali a kopala se penalta, kterou proměnil Kuba Král.
minutě se trefili domácí na konečný výsledek 2-6.

———————————–

Blatná B-Katovice B 8:0(3:0)
První půle byla vyrovnává, šance na obouch stranách, až po hrubé chybě hostujícího gólmana ve 20
min jsme se dostali do vedení zásluhou Milana Hlaváč.
Zápas pak ovlivnilo zranění hostů v 35 mimutě, které přijelo v 11 lidech a tak dohrávalo v 10 lidech.
My jsme toho využili a do konce první půle jsme dali ještě dva góly.
Druhá půle se již hrála na straně hostů a dokázali jsme ještě skórovat pětkrát.
Branky:Hlaváč, Král 3,Říha J. 2,Bůlka A., Outlý. 8:0 (3:0)
Branky:Hlaváč, Král 3,Říha J. 2,Bůlka A., Outlý.

horní řada p. Hanousek, Hlaváč, Říha, Uldrich, Maleček, Bláha, Stulík, Peleška, p. Peroutka spodní řada Hrádek A., Hradek, Vanduch, Král, Habada, Zíka, Mišiak, Brynda, Peroutka

Bavorov – Blatná B     10:1  (5:0)

Branky: Jakub Král 48″