10.kolo

Blatná A – Štěkeň  13:3 (4:1)

Datum:   29. května 2013,  10:30 hod.

Rozhodčí:  Hornát

Branky Blatné : Šourek J. 3x, Pícha Š. 2x, Potůček J. 2x, Říha V. 2x, Vonášek J., Habada V., Souček D. a Poskočil M.

Branky hosté : Vondrák Š., Sedláček J., Kynkor M.

Blatná  1. pětka: Štědronský M. – Outlý F. a Vonášek Ben J. –  Habada V. – Šourek Řepa J. a Fořt L.

Blatná  2. pětka: Štědronský M.- Fořt T. a Paukner Mates M.- Pícha Š.- Říha Šelma V. a Potůček J.,Poskočil M.,Souček Čína D.

Radek Habada: Úvod zápasu nám vyšel a po několika minutách jsme vedli. Soupeř sice zanedlouho vyrovnal, ale to od něho bylo v prvním poločase vše. My jsme přidali ještě tři branky a měli jsme zápas pod kontrolou. Na začátku druhé půle jsme se štěstím přečkali dvě šance soupeře a sami jsme se začali gólově prosazovat. Po pohledných akcích jsme navyšovali skore a užívali si zápas.

6.kolo

Blatná A – Chelčice  6:1 (4:0)

Datum:   5. května 2013,  11:30 hod.

Rozhodčí:  Stejskal

Branky Blatné : Šourek Řepa J. , Vonášek Ben J., Říha Šelma V., Paukner Mates M., Fořt L. a Potůček J.

Blatná  1. pětka: Štědronský M. – Outlý F. a Vonášek Ben J. –  Habada V. – Šourek Řepa J. a Potůček J.

Blatná  2. pětka: Štědronský M.- Pícha Š. a Paukner Mates M.- Fořt L.- Říha Šelma V. a Fořt T.,Poskočil M.,Souček Čína D.

Radek Habada: Začátek zápasu jsme zvládli, kombinační hrou jsme zatlačili soupeře před jeho branku a góly na sebe nenechali dloho čekat. Houževnatý soupeř se nezlomil a včasným přístupem a bojovností nám kladl i po zbytek zápasu důstojný odpor. Naši kluci chtěli chodit až „do kuchyně“ a tudíž nám chyběla střelba ze střední vzdálenosti i proto se skore v druhé polovině příliš nezměnilo.

13. kolo

Chelčice – Blatná A  1:10 (1:8)

Datum:   1. května 2013,  10:00 hod.

Rozhodčí:  Holmann

Branky Blatné : Šourek Řepa J. 2x, Vonášek Ben J.3x, Říha Šelma V. 2x, Pícha Š. 2x a Habada V.

Blatná  1. pětka: Štědronský M. – Outlý F. a Potůček J. –  Habada V. – Šourek Řepa J. a Vonášek Ben J.

Blatná  2. pětka: Štědronský M.- Fořt T. a Paukner Mates M.- Fořt L.- Říha Šelma V. a Pícha Š.,Poskočil M.,Souček Čína D.

Radek Habada: Do zápasu jsme vkročili vlažně a s podceňovaným soupeřem jsme během chvilky prohrávali 1:0. Mohlo být ještě hůř,kdyby Michal nechytil penaltu. Postupem času jsme se začali rozjíždět a proměňovat naše příležitosti. Sice jsme zápas dotáhli do vítězného konce, ale podcenění soupeře by se nám příště nemuselo vyplatit.

5.kolo

Sedlice – Blatná A  1:11 (1:3)

Datum:   27. dubna 2013,  11:30 hod.

Rozhodčí:

Branky Blatné : Šourek Řepa J. 5x, Vonášek Ben J.2x, Říha Šelma V. 2x, Fořt L a Pícha Š.

Blatná  1. pětka: Souček Čína D. – Outlý F. a Potůček J. –  Habada V. – Šourek Řepa J. a Vonášek Ben J.

Blatná  2. pětka: Soušek Čína D. – Pícha Š. a Paukner Mates M. – Fořt L. – Říha Šelma V. a Štědronský M.,Poskočil M., Fořt T.

Radek Habada: Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hned od začátku jsme zatlačili soupeře před jeho branku. V prvním poločase jsme gólem zakončili jen 3, z mnoha pohledných akcí. V druhé polovině jsme před brankou soupeře byli důraznější ,což se projevilo na dvouciferném skore.

12.kolo

Blatná A – Sedlice   17:3 (7:2)

Datum:   25. dubna 2013,  16.00 hod.

Rozhodčí:

Branky Blatné : Šourek Řepa J. 5x, Vonášek Ben J.3x, Habada V. 3x, Říha Šelma V. 2x, Fořt T., Paukner Mates M., Štědronský M. a Outlý F.

Blatná  2. pětka: Štědronský M. – Pícha Š. a Paukner Mates M. – Fořt L. – Říha Šelma V. a Poskočil M., Fořt T.

Radek Habada: V letním počasí s námi soupeř držel krok jen prvních 15 minut. Poté jsme začali proměňovat pohledné kombinace a soupeř rezignoval. V druhém poločase jsme ještě navýšili vedení a v pohodě dohráli rozhodnutý zápas. Mezi střelce se zapsalo 8 hráčů ,což je pro nás další plus.

4.kolo

Blatná A – Katovice   3:0 (1:0)

Datum:   20. dubna 2013,  11.30 hod.

Rozhodčí:  Šlehuber

Branky Blatné : Habada V. 2x, Šourek Řepa

Blatná  1. pětka: Štědronský M. – Outlý F. a Paukner Mates M. –  Habada V. – Šourek Řepa J. a Potůček J.

Blatná  2. pětka: Štědronský M. – Fořt T. a Vonášek Ben J. – Fořt L. – Říha Šelma V. a Poskočil M.,Souček Čína D.,Pícha Š.

Radek Habada: Gól v 1.minutě nám sice pomohl ,ale soupeře to nenalomilo, kladl zdatný odpor a místy nám zatápěl před naší brankou.  V těchto chvílích nás podržel svými bravůrními zákroky náš brankář. Nám se dařila kombinace, ale chyběla nám střelba z dálky a tak první poločas byl na góly chudý. Do druhé půle jsme vstoupili dvěma slepenými góly,což soupeře dorazilo. Měli jsme ještě další šance, ale štěstěna stála při brankáři soupeře.

3.kolo

Štěkeň – Blatná A    2:13 (0:8)

Datum:   13. dubna 2013,  10.15 hod.

Rozhodčí:

Branky Blatné : Šourek Řepa J. 3x, Říha Šelma V. 4x ,Fořt Luky L. 2x, Poskočil M. 2x, Paukner Mates M. a Outlý F.

Blatná  1. pětka: Štědronský M. – Outlý F. a Paukner Mates M. –  Habada V. – Šourek Řepa J. a Potůček J.

Blatná  2. pětka: Fořt T. ,Fořt L., Říha Šelma V. a Poskočil M.

Radek Habada: Na soupeře jsme tentokrát „vlítli“ hned od začátku a první gól na sebe nenechal dlouho čekat. V první půli jsme se z gólu radovali ještě 7 krát, což oslabeného soupeře zlomilo. V druhé půli jsme přidali po zdařilích kombinacích ještě pět kousků a bylo vymalováno. Za velké plus považujeme to, že o 13 branek se podělilo 6 střelců.

2.kolo

Blatná A – Volyně    6:4 (1:3)

Datum:   7. dubna 2013,  11.30 hod.

Rozhodčí:  Zábranský

Branky Blatné : Brož M. 2, Šourek Řepa J., Vonášek Ben J., Říha Šelma V. a Habada V.

Blatná  1. pětka: Souček Číňan D.(2. pol. Štědronský M.) – Outlý F. a Vonášek Ben J. –  Habada V. – Šourek Řepa J. a Brož M.

Blatná  2. pětka: Souček Číňan D.(2.pol. Štědronský M.) – Fořt T. a Paukner Mates M. – Štědronský M. – Říha Šelma V. a Poskočil M.

Radek Habada: Do zápasu jsme nastoupili opět volněji za co nás Volynští už ve 2. min. potrestali gólem. V první půli hosté přidali ještě dvě branky i když hra tomu už neodpovídala. My jsme stačili zkorigovat pouze na 1:3. Do druhé půle jsme nastoupili s Michalem v brance neboť Dan si odnesl z první půle zranění ruky, což ho ale neomezovalo ve hře v poli. Přidali jsme na důrazu a náš druhý gól zapůsobil jako živá voda. Co živá, jako ohnivá voda. Volyně je sice silný soupeř, ale jakmile jsou naši kluci politi ohnivou vodou, nikdo je nezastaví. I proto jsme dokázali zápas otočit a dotáhnout do vítězného konce. Jen ,kdyby to šlo i bez ohnivé vody.

Zimní příprava

TurnajOFS starší přípravka 23.2.2013

11.kolo

Katovice – Blatná A    1:7 (1:4)

Datum:   3. listopadu 2012,  11.00 hod.

Rozhodčí:  Anšlág

Branky Blatné : Šourek Řepa J. 3, Vonášek Ben J., Potůček J.,Paukner Mates M. a Štědronský M.

Blatná  1. pětka: Souček Číňan D. – Paukner Mates M. a Outlý F. –  Habada V. – Šourek Řepa J. a Potůček J.

Blatná  2. pětka: Souček Číňan D. – Fořt T. a Pícha Š.  – Fořt L. – Říha Šelma V. a Vonášek Ben J. / střídající Štědronský M. a Poskočil M.

Radek Habada: Do zápasu jsme nastoupili vlažně a kdyby jsme po prví půli prohrávali 6:4 nikdo by se nemohl divit. Dan v bráně kluky opravdu podržel. V druhé půlce jsme sice přidali ještě 3 branky , ale s předvedenou hrou a nasazením nemůžeme být spokojeni.

10.kolo

Blatná A – Bělčice    26:0 (11:0)

Datum:   25. října 2012,  15.30 hod.

Rozhodčí:

Branky Blatné : Vonášek Ben J. 7, Říha Šelma V. 5 ,Potůček J. 5 , Šourek Řepa J. 4 , Habada V. 3 ,Outlý F. a Fořt Luky L.

Radek Habada: V malém derby jsme hostům z Bělčic nedali žádnou šanci na zdramatizování zápasu jako loni v Bělčicích.Od začátku jsme na soupeře nastoupili a ve 27 vteřině jsme vstřelili vítěznou branku. Ve 3 min. jsme vedli 3:0 a soupeř rezignoval. Naši kluci si užili zápas, který jim ale moc nedal. Většinu akcí vodili až do kuchyně a před zívající bránou jsme ještě vymýšleli. Někdy ke škodě,někdy až srdce zaplesalo.Jen našemu golmanovi se nepovedl zápas,nechytil ani jednu střelu.

8.kolo

Blatná A – Chelčice    12:2 (7:1)

Datum:   13. října 2012,  14.00 hod.

Rozhodčí:

Branky Blatné :  Šourek Řepa J.6, Potůček J. 2, Říha Šelma V. ,, Pícha Š., Poskočil M. a Fořt Luky L.

Blatná  1. pětka: Souček Číňan D. – Paukner Mates M. a Outlý F. –  Habada V. – Šourek Řepa J. a Potůček J.

Blatná  2. pětka: Souček Číňan D. – Fořt T. a Pícha Š.  – Fořt L. – Říha Šelma V. a Poskočil M.

Radek Habada: S třetím týmem naší souteže jsme opravdu zvládli začátek neboť ve 3 . minutě jsme vedli 3:0. Byli jsme na koni a kluci si „dovolovali“ čím dál tím víc. Některé akce na jeden dotek potěšili jak nás trenéry ,tak i slušně zaplněný „pešunk“. Celý zápas jsme měli pod kontrolou a zaslouženě zvítězili.

13.kolo

Dražejov – Blatná A     3:13 (1:5)

Datum:   10. října 2012,  16.00 hod.

Rozhodčí:

Branky Blatné : Vonášek Ben J. 4, Potůček J. 3, Říha Šelma V. 2, Šourek Řepa J., Pícha Š., Poskočil M. a vlastní

Blatná  1. pětka: Souček Číňan D. – Paukner Mates M. a Outlý F. –  Habada V. – Šourek Řepa J. a Vonášek Ben J.

Blatná  2. pětka: Souček Číňan D. – Fořt T. a Pícha Š.  – Fořt L. – Potůček J. a Říha Šelma V. /střídající Poskočil M.

Radek Habada: Na hřiště posledního celku naší soutěže jsme odjížděli s respektem poučeni nezdarem našich mužů. Kluci si od začátku zodpovědně plnili „svoje“ a o nějakém podcenění nemohla být řeč.Pohlednými akcemi jsme se dostávali před branku domácích a výraznějšímu brankovému rozdílu zabránil jejich pohotový gólman a pro nás příliš malá branka.

7.kolo

Osek – Blatná A     2:10 (2:6)

Datum:   6. října 2012,  10.00 hod.

Rozhodčí:

Branky Blatné : Šourek Řepa J.5, Habada V. 2, Fořt T., Outlý F. a Vonášek Ben J.

Radek Habada: Do Oseka jsme odjížděli s respektem neboť osecký “ JZD fotbal“ na nás vždy platil. Většina našich kluků se oseckých siláků vždy bála. S radostí můžeme konstatovat ,že oseckého komplexu jsme se zbavili už v 5. min, kdy jsme vstřelili náš třetí a vítězný gól. Kluci si strkali míč po zemi a to dělalo soupeři hrajícímu bum bum fotbal problémy. Skore se zastavilo na 10 což byla pro naše kluky jistá satisfakce.

1.kolo

Blatná A – Sedlice     7:3 (4:3)

Datum:   28. září 2012,  16.00 hod.

Rozhodčí: Holmann

Branky Blatné: Šourek Řepa J.3 ,Habada V. 3 a Outlý F.

Blatná 1. pětka: Štědronský M. – Paukner Mates M. a Outlý F. – Habada V. – Vonášek Ben J. a Šourek Řepa J.

Blatná 2. pětka: Štědronský M. – Fořt T. a Pícha Š. – Fořt L. – Potůček J. a Říha Šelma V. /střídající Souček Číňan D.a Poskočil M.

Radek Habada: S tradičním soupeřem jsme se přetahovali o výsledek pouze 1. poločas.V druhém si všichni naši hráči začali plnit důsledněji obrané úkoly a míče ze sítě lovil jen soupeřův gólman.

6.kolo

Blatná A – Blatná B     16:1 (8:0)

Datum:   25. září 2012,  16.00 hod.

Branky Blatné A: Outlý F. 4,Habada V. 2,Pícha Š. 2,Říha Šelma V. 2,Poskočil M.,Šourek Řepa J., Vonášek Ben J.,Paukner Mates M. ,Fořt L. a vlastní

Blatná A 2. pětka: Souček Číňan D.  – Štědronský M.  a Šourek Řepa J. – Habada V. – Paukner Mates M. a Outlý F.

Blatná A 1. pětka: Souček Číňan D. – Fořt T. a Potůček J.  – Fořt L. – Poskočil M. a Říha Šelma V. /střídající Pícha Š. a M.Vonášek Ben J.

Radek Habada: V derby jsme naše béčko přehráli i přestříleli a zaslouženě zvítězili.

5.kolo

Volyně – Blatná A     3:4 (1:1)

Datum:   23. září 2012,  9.00 hod.

Rozhodčí:

Branky Blatné: Šourek Řepa J.2 a Vonášek Ben J.2

Blatná 1. pětka: Štědronský M. – Paukner Mates M. a Outlý F. – Habada V. – Vonášek Ben J. a Šourek Řepa J.

Blatná 2. pětka: Štědronský M. – Fořt T. a Pícha Š. – Fořt L. – Potůček J. a Souček Číňan D. /střídající Poskočil M.

Radek Habada: Zápas se spolufavoritem soutěže se proměnil v bitvu o každou píď hřiště. Většinu osobních soubojů s nabuzeným soupeřem jsme ustáli a z divokého prostředí jsme si odvezli všechny body.Pochvalu si zaslouží všichni hráči za nasazení a bojovnost.

4.kolo

Blatná A – Štěkeň     8:6 (2:3)

Datum:   16. září 2012,  10.00 hod.

Rozhodčí:

Branky Blatné: Šourek Řepa J.7 a Potůček J.

Blatná 1. pětka: Štědronský M. – Paukner Mates M. a Outlý F. – Habada V. – Vonášek Ben J.  a Šourek Řepa J.

Blatná 2. pětka: Štědronský M. – Fořt T. a Pícha Š. – Fořt L. – Říha Šelma V. a Potůček J.  /střídající Souček Číňan D. a Poskočil M.

Radek Habada: Zaspali jsme začátek zápasu a během pár minut jsme prohrávali o 2 branky.Chyběl nám důraz před oběma brankama.Laciné góly jsme dostávali a  „loženky“ neproměňovali. Do konce první půle jsme se sice dotáhli na dostřel (2:3) ,ale v 35.min už to bylo dokonce o 3 branky – 2:5. Zdvojenou obranou na jediného střelce hostí a famozní šnůrou jsme zápas otočili a dovedli do vítězného konce.

3.kolo

Blatná A – Bavorov     15:3 (8:1)

Datum:   6. září 2012,  16.00 hod.

Rozhodčí:

Branky Blatné: Šourek Řepa J.,Vonášek Ben J.,Habada V.,Outlý F.

Blatná 1. pětka: Souček Číňan D. – Štědronský M. a Outlý F. – Habada V. – Vonášek Ben J. a Šourek Řepa J.

Blatná 2. pětka: Souček Číňan D. – Fořt T. a Pícha Š. – Fořt L. – Potůček J. a Říha Šelma V. /střídající Poskočil M.

Radek Habada: Hosté přijeli s úzkým kádrem a na to dojeli. Vypracovali jsme si řadu pohledných akcí a jen pohotový bavorský brankář zachránil hosty od větší pohromy.

2.kolo

Vodňany – Blatná A    1:18 (1:8)

Datum:   2. září 2012,  10.00 hod.

Rozhodčí:

Branky Blatné: Šourek Řepa J.8,Vonášek Ben J.3,Potůček J.3, Habada V., Pícha Š., Fořt L., a Outlý F.

Blatná 1. pětka: Souček Číňan D. -Štědronský M. a Outlý F. – Habada V. – Vonášek Ben J. a Šourek Řepa J.

Blatná 2. pětka: Souček Číňan D. – Fořt T. a Pícha Š. – Fořt L. – Potůček J.

Radek Habada: Na hřiště našeho tradičního rivala  jsme jeli s respektem a očekávali jsme tuhou bitvu o první body. Soupeř,ale omladil mančaft a jeho nezkušenost jsme využili v jednoznačné vítězství. Góly padaly jak po střelbě z dálky tak po akcích „do kuchyně“ .