Return to „B“ tým

Výsledky 2017-2018

  Tabulky ZDE                          Rozpis zápasů a výsledky ZDE                        

——————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. B – Sokol Bavorov              4:3 (3:2)

Datum:  24/9/2017, 16:30 hod.

Rozhodčí:  Krejčík Milan, Hodánek Jaroslav, Raba Zdeněk.

Branky:  32´ Levý Jakub, 36´ z pen. a 44´ Stulík Pavel, 84´ Míka Ondřej – 2´, 22´ a 61´ Calta David.

Blatná:  Šimůnek – Houzar, Hlaváč „K“, Hrádek, Sýkora, Zíka, Voborník, Levý, Míka, Stulík, Martínek / Chlanda, Brabec, Jelínek.

Trenér: Vanduch Michal

Blatná:  Do zápasu jsme vstoupili s velkou chutí udržet domácí neporazitelnost. Již ve druhé minutě nás zchladil David Calta svým prvním gólem v zápase. Po neproměnění našich dvou jasných šancí přišla další rána a druhá branka obávaného střelce. Naštěstí jsme nesložili zbraně a do konce první půle jsme měli jasnou převahu. Po krásné akci dvou dorostenců Martina Zíky a Jakuba Levého zařídil druhý jmenovaný snížení na rozdíl jedné branky. Pak se jako správný střelec projevil Pavel Stulík. Brankou z penalty a střelou zpoza vápna otočil skóre v náš prospěch. Druhá půle byla vyrovnaná. Srovnání zařídil svou třetí brankou zápasu David Calta. Poté nás skvělými zákroky podržel Michal Šimůnek. Rozhodnutí jsme si schovali až do samého konce zápasu. Pěknou individuální akcí se prosadil Ondřej Míka a rozhodl o tom, že i ve třetím domácím zápase bereme tři body.

——————————————————————————————————————————–

TJ Dražejov – TJ BLATNÁ z.s. B                 0:2 (0:0)

Datum:  16/9/2017, 16:30 hod.

Rozhodčí:  Sadlak Ondřej, Boukalík Michal, Rada Václav.

Branky:  79´ Hlaváč Milan, 90´ Říha Jiří.

Blatná:  Peroutka – Hlaváč „K“, Hrádek, Uldrich M., Zíka, Voborník, Levý, Martínek, Soukup, Říha, Stulík / Jelínek, Maleček.

Trenér: Vanduch Michal

Blatná:  Kombinace dravého mládí a zkušenosti v Dražejově zafungovala. Na hřiště postupně vyběhlo 7 dorostenců, kteří prokázali, že fotbal hrát umí a nezaleknou se ani kvalitního soupeře. Zápas byl vyrovnaný s šancemi na obou stranách. Více štěstí jsme tentokrát měli my a v závěru zápasu jsme dokázali strhnout výhru na naši stranu. Jako správný kapitán to na sebe vzal Milan Hlaváč. Naši výhru pečetil, v samém konci zápasu, Jiří Říha. Konečně jsme protrhli venkovní smůlu a vezeme 3 body.

——————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. B – TJ Otavan Poříčí              3:1 (0:1)

Datum:  10/9/2017, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Šindelář Vít, Bernas Jiří, Pašek Jiří.

Branky:  47´ Říha Jiří, 83´ a 90´ Hrádek Filip – 45´ Hanzlík Luboš.

Blatná:  Peroutka – Houzar, Hlaváč „K“, Hrádek, Sýkora, Mišiak, Voborník, Levý, Martínek, Písařík, Chlanda / Soukup, Míka, Říha, Brabec.

Trenér: Vanduch Michal

Blatná:  V prvním poločase jsme se herně trápili a nedokázali si vytvořit souvislejší tlak. Soupeř byl aktivnější a za svou snahu byl odměněn brankou do šatny. Do druhé půle jsme vlétli jako vyměnění a převzali otěže zápasu. Po dvou minutách vyrovnal střídající dorostenec Jiří Říha. Obraz hry se úplně změnil a my jsme měli několik šancí na otočení skóre. To se povedlo až sedm minut před koncem Filipu Hrádkovi. Ten samý hráč ještě v samotném závěru pečetil naši výhru na 3:1. Za bojovnost a předváděnou hru v druhém poločase si výhru zasloužíme. Teď jenom potvrdit domácí úspěšnost na hřišti soupeře. V Dražejově nás nečeká nic lehkého.

——————————————————————————————————————————–

Sokol Malenice – TJ BLATNÁ z.s. B                 5:3 (2:2)

Datum:  2/9/2017, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Hodánek Jaroslav st., Hodánek Jaroslav ml., Rada Václav.

Branky:  7´ Uhlíř Jakub, 35´ Štětina Jaroslav, 55´ a 90´ Kotous Martin, 67´ Frnoch Jan – 12´ a 70´ Stulík Pavel, 29´ Vanduch Michal.

Blatná:  Šimůnek – Houzar, Hlaváč „K“, Hrádek, Sýkora, Vanduch, Zíka, Říha, Stulík, Martínek, Jelínek / Soukup, Písařík.

Trenér: Vanduch Michal

Blatná:  I přes prohru jsme s naší hrou spokojeni a lepší výsledek jsme si zazdili sami, především v prvním poločasu, kdy jsme na hřišti dominovali. Šancí jsme měli na dva zápasy, ale trestuhodně jsme je zahazovali. Škoda, že jsme nastolené tempo nevydrželi po celý zápas a ve druhé půli přenechali iniciativu domácím, kteří byli v zakončení efektivnější. Skvělý výkon podal mladý talentovaný gólman Michal Šimůnek, který držel naše šance až do poslední minuty. Výborně hráli i ostatní dorostenci – Jan Jelínek, David Houzar, Jiří Říha a Martin Zíka. Klobou dolů a velké díky. Kaňkou na celém zápase je zranění Martina Zíky, který musel být odvezen do nemocnice. Všichni doufáme, že zranění nohy nebude vážné, a že se mezi nás brzy vrátí.

——————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. B – Štěkeň A                 4:2 (1:2)

Datum:  27/8/2017, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Pašek Jiří, Raba Jiří, Raba Zdeněk.

Branky:  14´ Martínek Karel, 47´ a 67´ Vanduch Michal, 84´ Míka Ondřej – 40´ Peterka Lukáš, 43´ Sobolčik Vojtěch.

Blatná:  Peroutka – Houzar, Hlaváč „K“, Hrádek, Sýkora T., Vanduch, Sýkora J., Voborník, Křivanec O., Martínek, Chladna O. / Míka, Soukup, Jelínek, Písařík.

Trenér: Vanduch Michal

Blatná:  I ve druhém domácím zápase viděli fanoušci 6 branek, což jen potvrzuje naší snahu o útočný a atraktivní fotbal. Kádr si sedá, osa týmu je stabilní a skvěle nás doplňují dorostenci, případně někdo z A týmu. I tentokrát jsme měli zápas pod kontrolou a krásnou střelou Karla Martínka šli do vedení. Další šance zůstaly nevyužity, a tak nás soupeř potrestal. Dvěma góly ze závěru poločasu otočil skóre. V kabině jsme si řekli, že budeme dál hrát svou hru a to se vyplatilo. Hned v úvodu druhého poločasu srovnal skóre Michal Vanduch a ten samý hráč dal v 67. minutě i vítězný gól. I nadále jsme měli převahu a naše vítězství pojistil střídající Ondřej Míka. Díky všem.

——————————————————————————————————————————–

CivaTrans Rovná – TJ BLATNÁ z.s. B                 5:0 (3:0)

Datum:  19/8/2017, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Hodánek Jaroslav ml., Hodánek Jaroslav st., Rada Václav.

Branky:  4´, 61´ Suda Radek, 34´, 50´ Horňák David, 45´ Hájek Drahomír.

Blatná:  Peroutka – Houzar, Hlaváč „K“, Hrádek, Sýkora, Vanduch, Voborník, Levý, Soukup, Stulík, Martínek / Jelínek.

Trenér: Vanduch Michal

Blatná:  První venkovní zápas a k tomu o blatenské pouti, pouze 1 hráč na střídání, zranění Lukáše Soukupa hned v úvodu utkání, 3x nastřelená branková konstrukce, slabší den gólmana a výborná hra hostí – to jsou faktory, které rozhodli o osudu tohoto utkání. Vzhledem k předvedené hře je pro nás výsledek až příliš krutý, ale z jedné porážky nevěšíme hlavu a už se těšíme na další zápas. Osa týmu je velice kvalitní, což jak pevně doufám, předvedeme v dalších zápasech.

——————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. B – Vodňany B                 6:0 (2:0)

Datum:  13/8/2017, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Maroušek Václav, Krejčík Milan, Zábranský Václav.

Branky:  4´, 53´, 59´ Peleška Radek, 22´, 72´, 82´ Vanduch Michal.

Blatná:  Chlanda J. – Hlaváč „K“, Hrádek, Merašický, Vanduch, Voborník, Soukup, Peleška, Prokopec, Písařík, Chladna O. / Nový.

Trenér: Vanduch Michal

Blatná:  Novou sezónu jsme začali proti rezervě Vodňan. Hosté přijeli pouze v 11 lidech a my na tom byli o moc lépe. Výsledek je jednoznačný a vzhledem k průběhu hry, pro hosty až příliš krutý. Zápas jsme měli pod kontrolou, ale byly pasáže, ve kterých nás soupeř přehrával a vytvořil si dokonce několik slibných šancí. Ty však neproměnil, i díky výborně chytajícímu Jardovi Chlandovi. My jsme na tom byli o poznání lépe a díky třem brankám Radka Pelešky a Michala Vanducha jsme si pohodlně dokráčeli ke třem bodům.

——————————————————————————————————————————–

2016-2017

  Tabulky ZDE                          Rozpis zápasů a výsledky ZDE                         ——————————————————————————————————————————– Bernartice – TJ BLATNÁ z.s. A               4:0 (0:0) Datum:  17/6/2017,  14:00 hod. Rozhodčí:  Albert Karel, Komzák Zdeněk, Toucha Matěj. Delegát:  Brož …

2015-2016

Tabulky ZDE                               Rozpis zápasů a výsledky ZDE ——————————————————————————————————————————————————————- TJ BLATNÁ z.s. B – Sokol Lnáře               6:1 (2:0) Datum:  12/6/2016, 17:00 hod. Rozhodčí:  Maroušek Václav Hornát Josef Hejtmánek Jiří Branky:  5´ a 75´ Uldrich Radek, 21´ Vaněček Miroslav, 63´ Písařík Filip, …

2014-2015

  Aktuální výsledky ZDE                          Kompletní výsledky ZDE                        Los soutěže ZDE ————————————————————————————————————————————————————————————————————————- TJ Blatná B – TJ Sokol Cehnice                  6:1 (2:1) Datum:  13/6/2015, 17.00 hod. Rozhodčí:  Káník Milan Hornát Josef Krejčík Milan Branky:  30´ Říha Zdeněk, …

2013-2014

 Aktuální výsledky ZDE                          Kompletní výsledky ZDE                        Kompletní ročník 2010-2011, 2011-2012 ————————————————————————————————————————————————————————————————————————– 26.kolo Dražejov – TJ Blatná B                1:2 (0:1) Datum:  21.6.2014, 17:00 hod. Branky Blatné:  Motyka Lukáš, Uldrich Radek Blatná:  Sedláček – Marek, Nový, Peleška T., Kallmünzer, Motyka, …

2012-2013

  Aktuální výsledky ZDE                          Kompletní výsledky ZDE                        Kompletní ročník 2010-2011, 2011-2012 —————————————————————————————————————————————————————————————————————————— ——————————————————————————————————————————————————————————————————– 26.kolo   TJ Blatná B  –  Sokol Malenice          4:2 (3:0)    Datum:  22. června 2013,  17.00 hod. Rozhodčí:  Tomáš Baloun Branky …

2011-2012

Jaro 2012     26.kolo   ST. Hoštice – Blatná B   5:1   ———————————————————————————————————————————————— 25.kolo   Blatná B –  Sedlice B   5:4  (1:2) Datum  17.6. 2012  17:00hod Rozhodčí Branky : Blatná: Sedláček – Hanousek (Slezák), Sýkora (Čadek), Petrášek, Uldrich – Svoboda (Šorna), Peleška R., Prokopec, Krajzl – Bulka J., Myšiak M.   Martin Bulka(trenér Blatné): …