Tabulky ZDE                            Rozpis zápasů a výsledky ZDE

Zdíkov /Stachy : Blatná 0 : 6 ( 0 : 3 )

Branky : Lukáš Fořt , Jiří Říha , Jelínek , Houzar , Maleček , Outlý .

Sestava : Pavel Říha – Fous , Uldrich , Hrádek , Tomáš Fořt – Jelínek , Maleček , Habada , Zíka – Jiří Říha , Lukáš Fořt . Střídali : Vítek Říha , Potůček , Outlý , Juřica, Houzar , Šimůnek .

Hodnocení : Tak jsme první no a co !!! Poslední venkovní utkání jsme z přehledem zvládli a zajistili jsme si první místo v soutěži . Dík patří starším žákům za pomoc v tomto důležitém zápase .

—————————————————————————————-

FINÁLE JIHOČESKÉHO FOTBALOVÉHO POHÁRU

Blatná : Lomnice nad Lužnicí 1 : 2 ( 1 : 1 )

Branka : Říha .

Sestava : Šimůnek – Maleček , Houzar , Uldrich , Tomáš Fořt – Levý , Jelínek , Habada , Zíka – Říha , Fous . Střídali : Tomáš Fořt , Hrádek , Juřica , Peroutka .

Hodnocení : Finálový zápas jsme prohráli z kvalitnějším soupeřem , byla to první prohra po 26 mistrovských zápasech . Soupeř byl silovější , ale naši hráči podali bojovný výkon za což si zaslouží pochvalu . HOŠI DÍK !!

——————————————————————————————-

Blatná : Vacov 4 : 0 ( 3 : 0 )

Branky : Lukáš Fořt 2 , Levý , Houzar .

Sestava : Šimůnek – Fous , Houzar , Uldrich , Tomáš Fořt – Levý , Jelínek , Habada , Zíka – Říha  , Lukáš Fořt . Střídali : Maleček , Hrádek , Juřica , Geyvat .

Hodnocení : V dalším zápase jsme udělali další krok k vítězství v soutěži . Zápas jsme rozhodli již v první půli . Ve druhém poločase jsme zápas kontrolovali a přidali jsme čtvrtou branku

.——————————————————————————————-

Protivín : Blatná 0 : 4 ( 0 : 1 )

Branky : Říha  , Houzar , Fous , Jelínek .

Sestava : Šimůnek – Hrádek , Houzar , Uldrich , Tomáš Fořt – Zíka , Maleček , Habada , Jelínek – Lukáš Fořt , Říha . Střídali : Fous , Juřica .

Hodnocení : Zápas z týmem z čela tabulky jsme zvládli jak herně tak výsledkově  . Po dobrém výkonu celého týmu jsme udělali další krok k titulu

————————————————————————————————-

Lomnice nad Lužnicí : Blatná 0:0

Sestava : Šimůnek – Fous , Houzar , Bláha , Tomáš Fořt – Zíka , Maleček , Jelínek , Levý – Říha , Lukáš Fořt . Střídali : Peroutka , Habada , Geyvat , Hrádek , Juřica .

Hodnocení : Finále poháru probíhalo naprosto vyrovnaně . Soupeř hrající krajský přebor nás prověřil ve hře dozadu , ale nás svými výkony podrželi oba brankáři a do odvety si vezeme nadějný výsledek :

——————————————————————————————————

Čkyně / Šumavské Hoštice :Blatná 0 : 1 ( 0 : 0 )

Sestava : Šimůnek – Hrádek , Houzar , Bláha , T . Fořt – Levý , Jelínek , Habada , Zíka – Říha , L . Fořt . Střídali : Maleček , Fous , Juřica .

Hodnocení : Zápas z týmem z dolní poloviny tabulky jsme herně zvládli , ale bohužel jsme se potýkali z koncovkou . Jediný gol dal kanonýr Říha . Pozitivem je že jsme domácí nepustili k jediné střele .

———————————————————————————————————

Blatná : Vlachovo Březí 4 :0 ( 2 : 0 )

Branky : J . Říha 3 , Juřica .

Sestava : P . Říha – Houzar , Bláha , Uldrich , T . Fořt – Jelínek , Habada , Maleček , Zíka – Říha , L . Fořt . Střídali : Juřica , Fous , Geyvat .

Hodnocení : Zápas z týmem z dolní části tabulky jsme zvládli jak herně tak výsledkově  . Střelecky se prosadil kanonýr Říha .

———————————————————————————————————–

Volyně / Čestice : Blatná 0 : 4 ( 0 : 1 )

Branky : Maleček , L . Fořt , Říha , Jelínek .

Sestava : Šimůnek – Fous , Uldrich , Hrádek , Bláha – Levý , Jelínek , Maleček , Zíka – Říha , L . Fořt . Střídali : Juřica , T . Fořt .

Hodnocení : Zápas jsme rozehráli volněji a výsledkem bylo vedení 1 . 0 . Ve druhé půli jsme přidali tři branky a hladce zvítězili .

———————————————————————————————-

ČESKÝ POHÁR DOROST KOPANÁ SEMIFINÁLE

Blatná : Čtyři Dvory 2 : 1 ( 1 : 1 )

Branky :  Říha 2 .

Sestava : Peroutka – Fous , Houzar , Bláha , T . Fořt – Jelínek , Habada ,  Maleček , Zíka – Říha , L . Fořt . Střídali : Šimůnek , Hrádek , Juřica , Uldrich , Geyvat .

Hodnocení : V pohárovém zápase jsme hostili tým z krajského přeboru . Hrál se vyrovnaný zápas z naší lepší koncovkou . Střelecky se prosadil kanonýr Říha a podrželi nás oba brankáři a tím jsme postoupili do finále . HOŠI DÍK !

——————————————————————————–

Vimperk : Blatná 3 : 3 ( 2 : 2 ) PK : 3 : 4 .

Branky : Říha 2 , L . Fořt .

Sestava : Šimůnek – Houzar , Uldrich , Bláha , T . Fořt – Zíka , Maleček , Jelínek , Levý – Říha , L . Fořt . Střídali : Habada , Hrádek , Juřica , Fous .

Hodnocení :  Zápas o první místo jsme zvládli . Na začátku  utkání padli čtyři branky a v 11 . minutě byl stav 2 : 2 . Ve druhém poločase jsme soupeře zatlačili , ale vstřelili jsme pouze jedinou branku . Domácí vyrovnali až v 90 . minutě po naší chybě v obraně ! Rozhodující penalty opanoval náš brankář Šimůnek , který dvě penalty chytil a naši střelci nezaváhali . HOŠI DÍK

Blatná : Vítějovice /Netolice 2 : 1 ( 1 : 0 )

Branky : Maleček , Říha . Sestava : Šimůnek – T . Fořt , Uldrich , Bláha , Fous – Levý , Maleček , Jelínek , Zíka – Říha , L . Fořt . Střídali : Peroutka , Habada , Juřica , Hrádek , Geyvat .

Hodnocení : První mistrovské utkání se nám povedlo jen výsledkově .  Skore otevřel v 11 . minutě Maleček povedenou střelou .  Ve druhé půli jsme se trápili a soupeř z jediné šance srovnal stav utkání na 1 : 1 ! Výhru nám zajistil až v 89 . minutě kanonýr Říha po skvělé spolupráci z Habadou . Nadále procházíme soutěží bez ztráty bodu !

——————————————————————————————————————-

———————————————————————–

Blatná : Zdíkov / Stachy 3 : 0 ( kontumačně ) .

Soupeř přijel pouze v šesti hráčích ! Utkání nezahájeno .

—————————————————————————————————————————–

Vacov : Blatná 1 : 5 ( 1 : 3 )

Branky : Říha 2 , Lukáš Fořt ,, Maleček ( PK ) , ( Vlastní ) .

Sestava : Šimůnek – Levý , Uldrich , Bláha , Tomáš Fořt – Zíka , Maleček , Habada , Jelínek – Říha , Lukáš Fořt .Střídali : Hrádek , Pícha , Juřica , Fous .

Hodnocení : Zápas z týmem ze středu tabulky nám vyšel jak herně tak výsledkově . Prvních 20 . minut jsme se střelecky trápili , ale do půle jsme se třikrát prosadili . Druhý poločas jsme přidali další dvě branky a zápas jsme z přehledem dohráli .

——————————————————————————————————————————

Blatná : Protivín 2 : 1 ( 0 : 1 )

Branky : Uldrich , Maleček .

Sestava : Peroutka – Hrádek , Houzar , Bláha , Tomáš Fořt – Zíka , Levý , Habada , Lukáš Fořt – Pícha , Říha . Střídali : Uldrich , Fous , Juřica , Maleček , Jelínek .

Hodnocení : V prvním poločase jsme začali rozpačitě a  v 16 . minutě jsme po hrubé chybě dostali branku . Do konce prvního poločasu jsme se nedokázali střelecky prosadit i díky dobrému brankaři hostí . Do druhého poločasu jsme zlepšili pohyb a utkání se nám v závěru podařilo otočit , když v 72 . minutě Uldrich vyrovnal a v 83 . minutě zaznamenal Maleček vítěznou trefu . HOŠI DÍK !

Blatná : Čkyně / Šumavské Hoštice 6 : 0 ( 3 : 0 )

Branky : Říha 4 , Habada , Bláha . Sestava : Peroutka – Fořt Tomáš , Houzar , Bláha , Juřica – Zíka , Maleček , Levý , Jelínek – Říha , Habada . Střídali : Hrádek , Fořt Lukáš , Pícha , Fous .

Hodnocení : V tomto utkání jsme potvrdili roli favorita a soupeři jsme dali šest branek , další šance byli bohužel nevyužity . Střelecky se prosadil Říha . V dalším utkání hostíme Protivín .

Vlachovo Březí – Blatná 0 : 2 ( 0 : 1 )

Branky : Pícha ,  Maleček .

Sestava : Houzar – Fořt Tomáš , Uldrich , Bláha , Hrádek – Zíka , Jelínek , Maleček , Habada – Říha , Fořt Lukáš . Střídali : Levý , Pícha , Juřica, Fous .

Hodnocení : V tomto zápase jsme si museli sáhnout až na dno svých  sil , někteří hráči hráli i třetí zápas během čtyř dnů ! V zápase jsme navíc neměli klasického brankáře ( oba jsou zranění ) ! Do branky se postavil stopér Houzar a udržel čisté konto ! HOŠI DÍK .

Blatná : Katovice / Dražejov 14 : 0 ( 8 : 0 )

Branky : Říha 3 , Levý 3 , Pícha 2 , Šimůnek 2 ,  Houzar , Zíka , Jelínek , ( vlastní ) .

Sestava : Šimůnek – Juřica , Houzar , Uldrich , Fořt Tomáš – Zíka , Maleček , Levý , Jelínek – Říha , Habada . Střídali : Fořt Lukáš , Fous , Pícha , Hrádek , Bláha . Hodnocení : Oslabený soupeř nás vůbec neprověřil , za celé utkání neměl jedinou střelu na branku ! Střelecky se prosadil i brankář Šimůnek který bezpečně proměnil dva pokutové kopy . HOŠI DÍK .

Blatná : Volyně / Češtice 12 : 0 ( 6 : 0 )

Branky : Fous 2 ,Maleček 2 , Říha , Habada , Uldrich , Jelínek , Levý , Fořt Lukáš , (vlastní 2 ) .

Sestava: Šimůnek – Hrádek , Houzar , Uldrich , Fořt Tomáš – Zíka , Maleček , Levý , Jelínek – Habada , Říha . Střídali : Fořt Lukáš , Pícha , Juřica , Fous .

Hodnocení : V zápase z mužstvem z dolní části tabulky jsme si s chutí zastříleli . Naše branky vstřelilo hned osm hráčů a dvě si dali hosté sami , další šance zůstali nevyužity .

Blatná : Vimperk 2 : 1 ( 1 : 0 )

Branky : Habada , Říha .

Sestava : Šimůnek – Bláha , Uldrich , Houzar , Hrádek – Zíka , Jelínek , Maleček , Levý – Habada , Říha . Střídali : T .Fořt , L . Fořt , Juřica .

Hodnocení : Zápas se nám povedl jen podle výsledku , ale herně jsme zaostali za očekáváním . Soupeř nás prověřil ve hře dozadu kde jsme na rozdíl od útoku uspěli  , až na jedno zaváhání . V dalším zápase se musíme herně zlepšit .

Blatná : Mirotice 4 : 0 ( 1 : 0 )

Branky : Zíka 2 , Peroutka , L . Fořt .

Sestava : Šimůnek – Bláha , Houzar , Uldrich , T . Fořt – Zíka , Maleček , Jelínek , Pícha – Říha , Habada . Střídali : L . Fořt , Peroutka , Hrádek .

Hodnocení : První domácí zápas jsme se v prvním poločase hledali , ale ve druhé půli přišlo i dobré zakončení a proto jsme zaslouženě vyhráli .

Vitějovice / Netolice : Blatná 1 : 3 ( 0 : 2 )

Branky : Maleček , Říha , L . Fořt .

Sestava : Šimůnek – Juřica , Houzar , Uldrich , Bláha – Levý , Jelínek , Maleček , Zíka – Říha , Habada . Střídali : L . Fořt , T .Fořt , Pícha .

Hodnocení : První mistrovské utkání jsme zvládli jak herně tak výsledkově . První poločas jsme vyhráli 2 : 0 . Ve druhé půli jsme přidali třetí branku . Domácí dali branku až v 81 .                       minutě . Dobrým výkonem nás podržel brankář Šimůnek , který zneškodnil pokutový kop . HOŠI DÍK .