Zpět na Výsledky 2023-2024

2017-2018

  Tabulky ZDE                          Rozpis zápasů a výsledky ZDE                        

 

Jč. KFS – 1.A třída mužů – skupina A

 

Šumavan Vimperk – TJ Blatná 1:2 (0:1)

Sestava TJ Blatná : Chlanda Jaroslav – Sedláček Marek, Petrášek Michal, Kůst Michal, Sýkora Jakub – Mišiak Michal, Prokopec Petr, Motyka Lukáš, Jícha Filip (61. Machovský Luboš) – Peleška Radek (77. Čadek Filip), Nový Jakub (82. Stulík Pavel a 84. Šimůnek Michal)

Střelci: 90. Kvapil Martin (pen.) – 16. Motyka Lukáš (pen.), 60. Jícha Filip

Rozhodčí: Havlík Martin – Brych Jiří, Svoboda Jan

Delegát: Urban Jiří

Žlutá karta: 7 – 3

Červená karta: 2 – 2

Diváků: 150

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše:

Do utkání jsme vstoupili hodně aktivně a vytvořili si i vyložené brankové příležitosti, ale gól jsme vstřelili až z pokutového kopu po faulu na Pelešku. Domácí poté přidali, ale naši branku nijak vážně, tedy krom standardních situací, neohrozili. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že musíme být nadále aktivní a budeme se snažit přidat druhý gól, což se nám docela brzy podařilo. Bohužel, když už většina přítomných očekávala, že se poslední desetiminutovka odehraje spíše v přátelském duchu, tak po nařízeném PK pro Vimperk vzplála mezi hráči vlna emocí a událi se věci, které nemají s fotbalem nic společného. Jak domácí trenéři, tak i my nesouhlasíme s chybným vyloučením našeho brankáře a i domácího kapitána, kteří byli těmi, kteří danou, vyhrocenou situaci správně uklidňovali. Věříme, že disciplinární komise zaslouženě a i spravedlivě potrestá jen viníky zbytečné potyčky.

————————————————————————————————————–

TJ Blatná – Planá u ČB 4:1 (2:0)

 Sestava TJ Blatná

 Chlanda Jaroslav (77. Šimůnek Michal) – Sedláček Marek (65. Míka Ondřej), Petrášek Michal, Šejvar Kryštof, Sýkora Jakub – Mišiak Michal, Prokopec Petr, Motyka Lukáš, Jícha Filip (33. Machovský Luboš) – Peleška Radek (71. Stulík Pavel), Nový Jakub (82. Kůst Michal)

Góly: 44. Mišiak Michal, 45. Machovský Luboš, 46. Peleška Radek, 72. Motyka Lukáš – 48. Pintér Jan

Rozhodčí: Brych Jiří – Lepič Jiří, Mráz Marek.

Delegát: Němeček Karel

Žlutá karta: 1 – 2 (Peleška Radek – Píchal Martin, Beran Martin)

Červená karta: –

Diváků: 130

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše: Další důležité utkání před domácími fanoušky jsme dokázali vyhrát a nebylo to vůbec lehké, byť je nakonec výsledek jednoznačný. Zápas jsme zlomili v náš prospěch až těsně před přestávkou, když jsme vstřelili v rozmezí dvou minut dva góly za sebou. Do té doby to bylo ale vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Po přestávce jsme přidali hned třetí branku, nevzdávající se soupeř ale v zápětí snížil. Poslední dvacetiminutovka už se čtvrtou brankou s síti Plané pak byla plně v naší režii. Poslední utkání odehrajeme v sobotu ve Vimperku, a i když vše není v našich rukách, stále všichni věříme, že se nám celkové vítězství v soutěži podaří získat.


Atým-Prachatice3.6.2018
133 položka(ek) « z 133 »

TJ Blatná – Tatran Prachatice 1:1 (1:1)

Sestava TJ Blatná: Clanda Jaroslav – Sedláček Marek (72. Zíka Martin), Kůst Michal (76. Míka Ondřej), Sýkora Jakub (87. Levý Jakub) – Mišiak Michal, Prokopec Petr (63. Stulík Pavel), Motyka Lukáš, Petrášek Michal, Jícha Filip (46. Šejvar Kryštof) – Peleška Radek, Nový Jakub

Branky: 11. Mišiak Michal – 40. Kochma Miroslav

Rozhodčí: Tauber Lukáš – Tůma Vítězslav, Ovčáček Josef

Delegát: Šnajder Vlastimil

Žlutá karta: 1 – 0 (Mišiak Michal)

Červená karta: –

Diváků: 250

Hodnocení utkání trenéra Michala Brabce:: Jsme nakonec rádi za bod. Vedli jsme 1:0, kdybychom přidali druhý gól, mohl se zápas vyvíjet jinak. Ale Prachatičtí hráli aktivně a byli po celý zbytek utkání fotbalovější. Pro nás to byl takový zápas blbec. Nic nám pořádně nevyšlo, zbytečně jsme ztráceli míče, nebylo to úplně ideální. Bylo vidět, že kluci chtějí, ale zkrátka to tentokrát nešlo. Opět jsme museli nastoupit bez několika hráčů a vypomáhali mladíci. Bohužel přišla další zranění a uvidíme, jak to bude příště, snad se nám někdo z klíčových hráčů uzdraví. Chybí nám hlavně ti do standardek. Jedeme dál, nic se neděje. Natlačila se dopředu i Slavia, která teď hraje v Bavorovicích. My se musíme připravit na Planou.


Junior Strakonice – TJ Blatná 3:4 (1:2)

 Sestava TJ Blatná: Clanda Jaroslav – Sedláček Marek, Kůst Michal, Sýkora Jakub (86. Míka Ondřej) – Mišiak Michal, Prokopec Petr, Motyka Lukáš, Petrášek Michal, Jícha Filip (88. Levý Jakub) – Peleška Radek (82. Stulík Pavel), Nový Jakub (90. Říha Jiří)

Branky: : 25. a 54. Zušťák Jan, 93. Baloušek Petr – 10. a 47. Jícha Filip, 6. Motyka Lukáš, 89. Míka Ondřej

Rozhodčí:  Mráz Roman – Brych Jiří, Mráz Marek

Delegát: Řezáč Michal

Žlutá karta: 3 – 3 (Zušťák Jan, Juhaňák David, Šrámek Václav –Sedláček Marek, Chlanda Jaroslav, Jícha Filip)

Červená karta: –

Diváků: 330

Hodnocení utkání trenéra Michala Brabce: Co se týče úrovně zápasu, bylo to hezké utkání s nasazením obou týmů. Diváci viděli i hodně branek, sedm jich je na takové derby dost. Trochu se bráním postupové euforii, čekají nás ještě silní soupeři, ale přesto do kraje chceme. Musím smeknout před domácími. Potvrdila se má slova, že se nesmí hráči jako je Honza Zušťák nechávat osamoceni před šestnáctkou. Vítězství je to o to cennější, že nám chyběli čtyři zkušení hráči ze základu a v záloze jsme měli sedmnácti a osmnáctileté kluky. Naší silnou zbraní je co nejefektivnější hra na jeden dotek, což se ukázalo, že funguje, z těchto akcí jsme těžili branky. Přesto se máme v tomto směru ještě co učit.

——————————————————————————————————————–

TJ Blatná – Větřní 5:0 (4:0)

 Sestava TJ Blatná: Chlanda Jaroslav – Sedláček Marek (73. Houzar David), Kůst Michal, Sýkora Jakub – Mišiak Michal (81. Říha Jiří), Prokopec Petr (35. Levý Jakub), Petrášek Michal, Motyka Lukáš, Jícha Filip (66. Stulík Pavel) – Čadek Filip (13. Peleška Radek), Nový Jakub

Branky: 32. a 38. Peleška Radek, 5. Čadek Filip, 36. Mišiak Michal, 90. Motyka Lukáš (pen.)

Rozhodčí: Izugrafov Svyatoslav – Tůma Vítězslav, Kovařík Zdeněk

Delegát: –

Žlutá karta: 1– 0 (Kůst Michal)

Červená karta: –

Diváků: 150

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše: Po nelehkém týdnu plného emocí, diskusí a pohovorů jsme nakonec krom zraněných hráčů nastoupili do utkání v plné síle. Ve Větřní jsme na podzim prohráli a věděli jsme, že nás čeká zkušený a bojovný tým. Odehráli jsme ale poločas snů, když se nám podařilo vstřelit čtyři branky a o výsledku zápasu pak bylo víceméně rozhodnuto. Druhý poločas se přesto odehrál ve slušném tempu a soupeř  nám nedal kousek prostoru zadarmo. Poslední branku jsme pak vstřelili z pokutového kopu až v poslední minutě po faulu v pokutovém území. Příští kolo nás čeká další těžké utkání a to derby se Strakonicemi.

—————————————————————————————————–

Mariner Bavorovice – TJ Blatná 3:2 (2:0)

Sestava TJ Blatná: Chlanda Jaroslav – Motyka Lukáš, Sedláček Marek, Kůst Michal, Sýkora Jakub – Mišiak Michal, Prokopec Petr, Petrášek Michal (46. Peleška Radek), Křivanec Ondřej (75. Levý Jakub) – Čadek Filip, Nový Jakub

Branky: 18. Blažek Michal (pen.), 42. Babka Petr, 47. Štěpánek Michal – 65. a 67. Křivanec Ondřej

Rozhodčí: Valeš Radek – Kříž Karel, Cigáň Roman

Delegát: Pípal Pavel

Žlutá karta: 2 – 7!!!!!!!

Červená karta: –

Diváků: 120

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše: Naše první jarní zaváhání v Bavorovicích, které byli našim prozatím nejslabším protivníkem na jaře nebudu pro klid na duši radši komentovat. Výsledek hrubě ovlivnila trojice rozhodčích v čele s delegátem toho utkání! Nechápeme, co tito lidé ještě dnes dělají ve fotbale a jsou schopni ničit práci druhých?! Kapitán mužstva nám o poločase sundal pásku a odmítl nastoupit do druhého poločasu a zároveň nahlásil po více než třiceti letech konec kariéry! Máme mladé mužstvo, ale aby jim dávalo smysl se věnovat kopané a ne počítači s jointem v ruce, mělo by se něco změnit! Hanba tomu, co se v Bavorovicích událo a přeji trenérovi do Vimperku, aby je v následujícím kole nepotkalo to samé co nás se stejným soupeřem a i stejnou ,,partou,, sudích!

—————————————————————————————————————————

11 položka(ek) « z 11 »

TJ Blatná – Týn Nad Vltavou 2:2 (0:1)

Sestava TJ Blatná: Chlanda Jaroslav – Motyka Lukáš, Sedláček Marek, Kůst Michal, Sýkora Jakub – Mišiak Michal, Prokopec Petr (62. Jícha Filip), Petrášek Michal, Křivanec Ondřej – Peleška Radek (46. Čadek Filip), Nový Jakub

Branky: 51. Motyka Lukáš (pen.), 66. Křivanec Ondřej – 28. a 62. Vařil Pavel (1 z pen.)

Rozhodčí: Písek Martin – Komzák Zdeněk, Křížek Danek,

Delegát: Albrecht Václav

Žlutá karta: 2 – 3 (Kůst Michal, Jícha Filip – Brom Josef, Stoklasa Lukáš, Plojhar Jakub)

Červená karta: –

Diváků: 300

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše: Nechali jsme si utéct začátek zápasu, prohrávali jsme osobní souboje, nehrála nám záloha a v útoku jsme neudrželi míč, takže na hřišti bylo všechno jinak, něž jsme si před zápasem řekli v kabině. Soupeř nás ve všem přehrával, hned v úvodu nastřelil břevno, ale branku nám přesto vstřelil pouze z pokutového kopu. Druhý poločas pak byl zase zcela v naší režii. Brzy jsme srovnali z penalty, nastřelili břevno a další tří stoprocentní šance až zázrakem neskončili v brance Týna. Nedáš, dostaneš! Jediná naše chyba ve druhém poločase a soupeř ji využil ke vstřelení druhé branky. Chybu jsme ale včas napravili a po ukázkové akci skóre srovnali. Síly dovést zápas do vítězného konce už nám díky promarněnému prvnímu poločasu nezbyly. Týn předvedl své kvality v prvním poločasu, my v tom druhém. Remíza je z našeho pohledu  spravedlivá.

————————————————————————————

K Vacov – TJ Blatná 1:3 (1:1)

Sestava TJ Blatná: Chlanda Jaroslav – Motyka Lukáš, Šejvar Kryštof, Kůst Michal, Sýkora Jakub – Mišiak Michal, Prokopec Petr, Petrášek Michal, Křivanec Ondřej – Peleška Radek (85. Stulík Pavel), Nový Jakub (68. Jícha Filip)

Branky: 41. Mach Radovan (penalta) – 38. a 57. Peleška Radek, 86. Král Lukáš (vlastní)

Rozhodčí: Tůma Vítězslav – Písek Martin, Ovčáček Josef

Delegát: –

Žlutá karta: 4 – 2 (Červenka Jaroslav, Mach Radovan, Jírovec Adam, Mls Martin – Sýkora Jakub, Šejvar Kryštof)

Červená karta: –

Diváků: 100

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše: Byl to pro nás fyzicky hodně náročný zápas. Vacovští byli opět hodně důrazní v soubojích, nebezpeční ze standardek a především z autú, které už od půlící čáry mířily do naší šestnáctky. Hráče jsme na tyto zbraně domácích před zápasem upozorňovali a bez ztráty kytičky je nakonec ubránili. Zaváhání domácího stopéra a poté i naší obrany vedlo ke spravedlivé poločasové remíze. Druhý poločas už byl pak z naší strany dobře takticky zvládnutý. Po vstřelení druhé branky už následně i plně v naší režii. Kluci tento zápas odmakali a další tři body si odvážíme především díky bojovnosti a týmovému výkonu.

—————————————————————————————————————-

TJ Blatná – FC Velešín 4:0 (1:0)

34 položka(ek) « z 34 »

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sestava TJ Blatná: Chlanda Jaroslav – Motyka Lukáš, Šejvar Kryštof, Kůst Michal, Machovský Luboš (54. Sýkora Jakub) – Mišiak Michal (85. Houzar David), Prokopec Petr (67. Jícha Filip), Petrášek Michal, Křivanec Ondřej – Peleška Radek (67. Čadek Filip), Nový Jakub

Branky: 14. a 85. Mišiak Michal, 83. Motyka Lukáš (pen.), 89. Kůst Michal (pen.)

Rozhodčí: Rinth Jan, Jevčák Martin, Pravda Luboš

Delegát: –

Žlutá karta: 1 – 3 (Čadek Filip – 2x Zatloukal Jakub, Hynšt Petr)

Červená karta: 0:1 (77. Zatloukal Jakub)

Diváků: 190

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše

Věděli jsme o zlepšených jarních výkonech Velešína a předpokládali, že se podzimní brankostroj s tímto soupeřem opakovat nebude. První půlhodina měla z naší strany parametry a vytvořili jsme si nespočet brankových příležitostí, využili jsme ale pouze jedinou. Poté jsme přestali hrát, přizpůsobili naši hru soupeři a začali předvádět nehezký fotbal. Poslední desetiminutovku, když už hosté hráli v deseti, jsme přidali další tři branky. Z naší strany to byl nejhůře odehraný zápas v sezoně.

——————————————————————————————————

TJ Lokomotiva České Budějovice – TJ Blatná 0:5 (0:2)

Sestava TJ Blatná: Chlanda Jaroslav – Motyka Lukáš, Šejvar Kryštof, Kůst Michal (73. Houzar David), Machovský Luboš – Mišiak Michal (64. Sedláček Marek), Prokopec Petr, Petrášek Michal, Křivanec Ondřej (70. Jícha Filip) – Peleška Radek (78. Stulík Pavel), Nový Jakub (57. Čadek Filip)

Branky: 8. a 28. Mišiak Michal, 69. a 83. Šejvar Kryštof, 56. Nový Jakub

Rozhodčí: Rozhodčí: Novotný – Jiří, Jevčák Martin, Trkovský Tomáš

Delegát: –

Žlutá karta: 1 – 2 (Navrátil Filip – Nový Jakub, Machovský Luboš)

Červená karta: –

Diváků: 50

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše: Zápas jsme ovládli a naprosto zaslouženě si odvážíme další tři body. Pomohl nám gól hned v úvodu zápasu a vyloučení domácího brankáře po dvaceti minutách hry, když byl nucen chytil míč do svých rukavic mimo brankové území. Druhý poločas byl z naší strany takový neurovnaný, přesto jsme přidali další tři branky. Domácí i v deseti hodně bojovali, definitivně je zlomila až naše třetí branka. Hráči si teď věří a pokusíme se jarní vítěznou sérii prodloužit zase doma.

—————————————————————————————————


TJ Blatná – Slavia České Budějovice 3:0 (0:0)

Sestava TJ Blatná: Chlanda Jaroslav – Motyka Lukáš, Šejvar Kryštof, Kůst Michal, Sýkora Jakub – Mišiak Michal (81. Levý Jakub), Prokopec Petr (51. Čadek Filip), Petrášek Michal, Machovský Luboš (66. Jícha Filip) – Peleška Radek (89. Houzar David), Nový Jakub (74. Stulík Pavel)

Branky: 60. Machovský Luboš, 64. Nový Jakub, 69. Petrášek Michal

Rozhodčí: Weidenthalerová Hana – Jevčák Martin, Ondřej Adam

Delegát: –

Žlutá karta: 4-1 (Prokopec Petr, Čadek Filip, Peleška Radek, Kůst Michal – Pauch František)

Červená karta: 1-0 (46. Sýkora Jakub)

Diváků: 250

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše

První poločas jsme si vypracovali několik slibných šancí, ale hostující brankář nás přiváděl k zoufalství. Při střele Mišiaka a hlavičce Šejvara většina přítomných zvedala ruce nad své hlavy, ale Wolf míč na poslední chvíli buď chytil nebo vytěsnil mimo branku. O poločase jsme hráče nabádali k trpělivosti a věřili, že vstřelením první branky soupeře zlomíme. Bohužel hned ve 46. minutě naše obrana zaváhala a při samostatném úniku Sýkora fauloval hostujícího hráče a byl vyloučen. Zhruba čtvrt hodiny jsme odolávali tlaku soupeře, který díky naší kvalitní obraně naši svatyni víceméně nijak vážně neohrožoval a tak přišla naše šance. V 60. minutě vstřelil naši první branku přímo z rohu Machovský, o čtyři minuty později, druhou přidal z otočky ve vápně střelou k tyči Nový a když se v 69. minutě po další učebnicové akci trefil matador Petrášek, Slávie v tu chvíli byla na lopatkách a celý blatenský areál na nohou. Ve zbývající části zápasu už bylo prakticky rozhodnuto, přesto kluci bojovali až na hranicí svých sil za to, abychom udrželi další čisté konto, což se jim nakonec povedlo. Mužstvu právem patří pochvala za předvedený výkon.

————————————————————————————————

Sedlec – Blatná 0:2 (0:1)

 Sestava TJ Blatná  Chlanda – Motyka (58. Levý), Sedláček, Kůst, Sýkora – Mišiak (84. Brabec), Prokopec, Petrášek, Jícha

(70. Stulík) – Peleška. Nový

Střelci: 6. a 67. Mišiak

Rozhodčí: Valeš – Kříž, Picka

Delegát: –

Žlutá karta: 4-3 (Zíka, Kučera, Bláha, Chromý – Levý, Mišiak, Sýkora)

Červená karta: –

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše

Do utkání jsme vstoupili aktivně a už v 6. minutě Mišiak využil milimetrovou přihrávku Sedláčka za domácí obranu ke vstřelení naší první branky. I poté byl míč více na našich kopačkách a vytvářeli jsme si další slibné brankové příležitosti, ty Prokopce a Pelešky byli stoprocentní, ale bohužel nevyužity. Sedlec, pokud už ohrozil naší branku, tak to bylo po standardní situaci nebo naší chybné rozehrávce. Uklidnění do našich řad přišlo v 67. minutě, když se podruhé v zápase prosadil Mišiak. Závěr zápasu jsme si už bez větších problémů uhlídali a zcela zaslouženě si odvezli tři body.

———————————————————————————————————————

Rozhovor s trenérem v deníku,

zimni priprava Blatná leden – brezen 2018

Příprava:

TJ Blatná – Hradiště 3:4 (2:3)

Sestava TJ Blatná

Chlanda (75. Šimůnek) – Sedláček (77. Hrádek), Kůst, Nový, Sýkora – Motyka (70. Stulík), Prokopec (75. Petrášek), Křivanec – Mišiak (46. Šejvar), Čadek, Peleška

Góly: 25. Čadek, 34. Motyka, 77. Nový – 33. a 39. Čítek (oba z PK), 37. a 39. Rybár

Rozhodčí: Petričák

Hodnocení zápasu asistenta trenéra Romana Remeše:

Generálku jsme konečně odehráli na hlavním hřišti a z počátku jsme měli velké problémy s aklimatizací na přírodní trávník. Zápas se díky našim individuálním chybám vůbec nepovedl a soupeři jsme víceméně výhru darovali. Máme v zápasech světlé okamžiky, kdy jsme s pojetím hry i nasazením spokojeni, ale rezervy máme s tím to udržet po celý zápas. Bohužel ani v tomto zápase jsme nebyli kompletní a otazníky nad zahajovací sestavou máme i po tomto utkání. V posledním týdnu, kdy nám azyl pro tréninky poskytnou Lnáře, se už chceme věnovat převážně nácviku standartních situací. Zahajovací zápas hrajeme v Sedleci v sobotu od 12.30 hodin.

Přípravná utkání:

Písek U-18 – Blatná 0 – 4 (0-1)50. a 67. Nový, 28. Motyka, 71. Čadek

Blatná – Svéradice 3 – 2 (0-0) 60. a 77. Machovský, 71. Peleška – 70. Beránek, 85. Prokopius

Blatná – Osek 3 – 6 (1-1)7. Nový, 73. Peleška, 78. Stulík – 47., 60., 88. Říský, 65. a 77. Hoch, 40. Brabec

Katovice – Blatná 9 – 2 (4-1)26. a 60. Miklas, 31. a 38 Zoubek, 11. Bláha, 47. Hromíř, 72. Chylík, 80. Uher, 83. Horejš – 11. Peleška, 65. Nový

Blatná – Podolí II 8 – 4 (6-2)10., 28., 32. a 33. Čadek, 80. a 89. Nový, 3. Mišiak, 7. Prokopec 43. a 86. (PK) Kafka, 30. Levora, 55. Yoni Girardey

Blatná – Poříčí 2 – 1 (0-1)46. vlastní, 47. Peleška 35. Podskalský

Blatná – Hradiště 3 – 4 (2-3) 25. Čadek, 34. Motyka, 77. Nový – 33. a 39. Čítek (oba z PK), 37. a 39. Rybár

————————————————————————————————-

TJ Blatná –Otavan Poříčí 2:1 (0:1)

Sestava TJ Blatná: Chlanda (46. Šimůnek) – Sedláček (60. Houzar), Kůst, Nový, Sýkora – Motyka (70. Hrádek), Prokopec, Křivanec – Mišiak, Čadek, Peleška (60 Šejvar)

Góly: 46. vlastní, 47. Peleška – 35. Podskalský

Rozhodčí: Marek

Hráno na UMT v Blatné

 Hodnocení zápasu asistenta trenéra Romana Remeše:  Nic moc výsledek z našeho pohledu, asi by měl být díky rozdílu dvou soutěžních tříd jednoznačný. Poříčí ale nehrálo vůbec špatně. Především bojovalo, vycházelo ze zajištěné obrany a chtělo uhrát dobrý výsledek, což se jim povedlo. Z naší strany to byl koncert neproměněných šancí, v prvním poločase bylo až neuvěřitelné, co se nám povedlo neproměnit. V obraně děláme také dost chyb, máme ještě na čem do zahájení jarní části pracovat. O sestavě už máme nějaké představy, je tam otazník hlavně kvůli zranění Machovského a i díky trestu Šejvara, který nám bude díky trestu v Sedleci chybět. V sobotu hrajeme generálku s Hradištěm, tak jen doufáme, že se počasí umoudří a budeme hrát konečně na trávě v Blatné.

———————————————————————————————————————-

TJ Blatná – Podolí II 8:4 (6:2)

Sestava TJ Blatná-Chlanda – Nový, Kůst, Houzar, Sýkora – Machovský, Prokopec, Křivanec –  Mišiak, Čadek, Peleška

Střídali Míka, Levý

Góly: 10., 28., 32. a 33. Čadek, 80. a 89. Nový, 3. Mišiak, 7. Prokopec – 43. a 86. (PK) Kafka, 30. Levora, 55. Yoni Girardey

Hráno na UMT v Písku 11.3.2018

Hodnocení zápasu asistenta trenéra Romana Remeše:

Zápas na umělce v Písku byl víceméně do poločasu rozhodnutý, kdy jsme si po pátečním debaklu trochu zvedli sebevědomí a s chutí si tentokráte zastříleli my. Náš výkon ve druhém poločase už byl velmi špatný. Hráli jsme bez pohybu, v obraně nám to nefungovalo a vázl nám i přechod do útočné fáze.

————————————————————————————————————-

34 položka(ek) « z 34 »

SK Otava Katovice – TJ Blatná 9:2 (4:1)

Sestava TJ Blatná:Chlanda (46. Šimůnek) – Sedláček (80. Sýkora), Šejvar, Houzar (46. Petrášek), Sýkora
(46. Míka) – Motyka, Machovský, Prokopec, Křivanec –  Nový, Peleška (70. Stulík)

Góly: 26. a 60. Miklas, 31. a 38 Zoubek, 11. Bláha, 47. Hromíř, 72. Chylík, 80. Uher,

83. Horejš –  11. Peleška, 65. Nový

Hráno na UMT ve Strakonicích 9.3.2018

Hodnocení zápasu asistenta trenéra Romana Remeše:

Přípravné utkání s dalším účastníkem krajského přeboru bylo tentokrát krom úvodní desetiminutovky zcela v jejich režii. Chtěli jsme býti katovickým v jejich generálce trochu lepším soupeřem, ale moc se nám to nepovedlo. Klukům nelze upřít snahu a bojovnost, ale na mužstvo kvalit jako jsou Katovice to bohužel nestačilo. Jsme rádi, že k této konfrontaci došlo, byť výsledek pro nás skončil debaklem.

——————————————————————————————————————–

TJ Blatná – TJ Osek 3:6 (1:1)

51 položka(ek) « z 51 »

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sestava TJ Blatná

 1.poločas

Chlanda – Sedláček, Šejvar, Kůst, Sýkora – Motyka, Machovský, Křivanec – Čadek, Nový, Mišiak

(střídal: Houzar)

2.poločas

Chlanda – Mearšický, Šejvar, Houzar, Hrádek – Motyka, Prokopec, Petrášek, Křivanec – Peleška, Stulík

(střídali: Míka, Machovský, Nový, Mišiak)

Góly: 7. Nový, 73. Peleška, 78. Stulík – 47., 60., 88. Říský, 65. a 77. Hoch, 40. Brabec

Rozhodčí: Libor Kaštánek

Hráno na UMT ve Strakonicích

Hodnocení zápasu asistenta trenéra Romana Remeše: 

Zápas jsme odehráli v rámci soustředění, které absolvujeme v Blatné, kde máme k dispozici veškerý servis. První půlhodina se odehrála plně v naší režii, bohužel jsme vstřelili pouze jednu branku a zbytečně si pak po standardce nechali v závěru poločasu jednu branku vstřelit.  Do druhého poločasu jsme udělali v sestavě sedm změn a než si vše sedlo, Osek šel do tříbrankového vedení, které se nakonec ukázalo jako rozhodující. Na hráčích byla znát únava a náš výkon nebyl úplně optimální, přesto si myslím, že jsme byli oseckým vyrovnaným soupeřem.

Příští sobotu budeme v generálce soupeřem Katovic, v neděli nás čeká zápas se Smetanovou Lhotou v Písku na UMT.

———————————PODZIM————————————————————

TJ Blatná – Svéradice 3:2 (0:0)
Sestava TJ Blatná 

  1. poločas

Šimůnek – Hrádek, Šejvar, Kůst, Sýkora – Mišiak, Petrášek, Machovský, Míka – Čadek, Nový

(střídali: Peleška, Merašický, Sedláček)

  1. poločas

Šimůnek – Sedláček, Šejvar, Merašický – Mišiak, Kůst, Machovský, Sýkora – Peleška, Čadek, Nový

(střídali: Míka, Petrášek, Hrádek)

 

Góly: 60. a 77. Machovský, 71. Peleška – 70. Beránek, 85. Prokopius

Rozhodčí: Velíšek

Hráno na UMT v Blatné

————————————————————————————————————–

Písek U-18 – TJ Blatná 0:4 (0:1)

Sestava TJ Blatná

Šimůnek – Nový, Šejvar, Kůst Sýkora – Motyka, Prokpec, Machovský, Míka – Mišiak, Čadek

(střídali: Petrášek, Merašický, Sedláček)2poločas

Šimůnek – Hrádek, Šejvar, Houzar, Hrádek – Sýkora, Prokpec, Petrášek, Merašický – Mišiak, Nový

(střídali: Čadek, Motyka, Machovský, Míka)

Góly: 50. a 67. Nový, 28. Motyka, 71. Čadek

Rozhodčí: Petričák

Hráno na UMT v Písku

—————————————————————————————————————-

TJ BLATNÁ z.s. – Vimperk        2:2 (1:0)  

Datum: 4/11/2017

Sestava TJ Blatná: Chlanda – Sedláček (63. Mišiak), Houzar, Kůst, Sýkora – Motyka, Prokopec, Machovský (81. Šejvar), Křivanec – Peleška (46. Čadek), Stulík.

Střelci: 64. Křivanec, 66. Motyka – 2. a 65. Chvosta

Rozhodčí: Izugrafov – Albert, Bezpalec

 

Žlutá karta: 2-3 (Sedláček, Kůst – Psutka, Tischler 2x)

Červená karta: 0-1 (Tischler)

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše:

Nechali jsme si ledabyle vstřelit branku hned z první akce hostí a to pak následně ovlivnilo průběh celého prvního poločasu, protože hostům stačilo pouze bránit a občas dostat míč na naši polovinu hřiště. Jejich soustředěnou obranu jsme prolomili až po hodině hry, kdy už hráli po dvou nevybíravých faulech Tischlera v deseti. Vimperk jsme měli  v tu chvíli na lopatkách, bohužel jsme si vzápětí nepochopitelně po standardce nechali vstřelit druhou branku. Vyrovnat se nám podařilo naštěstí hned z protiútoku, další branku vstřelit už ale ne, byť se z naší strany na hosty po zbytek zápasu valil jeden útok za druhým. Remíza je z mého pohledu přesto spravedlivá, byť jsme byli po celý zápas jednoznačně lepší. Vyhrát jsme si ale nezasloužili, už jen díky tomu, že se po devadesát minut nedovedeme věnovat pouze hře. Naše morálka, ale i vystupování během zápasu bylo tristní, náš výkon to hodně srazilo, mohl být o mnoho lepší. Soupeři jsme díky tomuto napomohli získat bod.

——————————————————————————————————————————–

Planá u Českých Budějovic – TJ BLATNÁ z.s.            0:2 (0:1)  

Datum: 28/10/2017

Sestava TJ Blatná: Chlanda – Sedláček, Houzar, Kůst, Sýkora (77. Hrádek) – Motyka, Prokopec, Machovský,  Křivanec – Čadek (66. Peleška), Stulík (86. Barabec).

Góly:  11. Motyka Lukáš (pen.), 60. Čadek Filip

Rozhodčí: Dvořák Petr, Čmucha Karel, Ondřej Adam

Delegát: Krčín Zdeněk

Žlutá karta: 1-1 (Lexa Zdeněk, Balogh Lukáš, Carda Jiří – Houzar David, Křivanec Ondřej)

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše

Domácí doma body nerozdávají a mají velmi zkušené mužstvo, o to víc nás těší tři body, které jsme si odvezly. S respektem k soupeři přesto musím říct, že zcela zaslouženě. Krom desetiminutovky po vstřelení naší první branky, kdy si Planá vytvořila dvě vyložené šance, jsme měli utkání zcela pod kontrolou a výsledek zápasu je díky naším dalším neproměněným šancím pro domácí nakonec hodně milosrdný. V naší sestavě dostali šanci další mladíci a zhostili se ji na jedničku. Nemalý podíl na tom má i zbytek mužstva, který se svým výkonem a předvedenou hrou hodně přiblížil našim představám.

——————————————————————————————————————————–

Tatran Prachatice – TJ BLATNÁ z.s.            3:0 (2:0)  

Datum: 21/10/2017

Sestava TJ Blatná: Chlanda – Sedláček, Šejvar, Kůst, Sýkora – Motyka, Petrášek (46. Peleška), Prokopec (85. Levý), Machovský – Mišiak (79. Míka), Čadek (69. Stulík).

Góly:  37. Fischer Martin, 41. Kochma Ondřej, 72. Tesař Jaroslav

Rozhodčí: Toucha Matěj, Kroutl Vít, Kocina Martin

Žlutá karta: 1-1 (Tesař – Kůst)

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše

Další venkovní zápas, který jsme hlavně díky neproměněným šancím v úvodu zápasu prohráli. Do první obdržené branky jsme měli hru pod kontrolou a vytvořili si i šance, které prachatičtí, někdy i se štěstím ubránili. Poté nám během deseti minut ukázali svoji produktivitu oni a vstřelili nám dvě branky a nebýt Chlandy v naší brance, poločasové skóre mohlo být ještě minimálně o dvě branky vyšší. Druhý poločas byl víceméně stejný jako ten první. My jsme drželi míč pod kontrolou, ale dostávali se maximálně k šesnátce domácích, kde naše veškeré úsilí vstřelit gól končilo. Domácí nadále těžili z brejků a z jednoho nám vstřelili třetí branku. Výsledek zápasu je pro nás možná krutý, ale body zaslouženě zůstaly v Prachaticích, protože fotbal se hraje na vstřelené góly, které jsme my nedaly

——————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. – Junior Strakonice          2:1 (0:0)  

Datum: 14/10/2017

Sestava TJ Blatná: Chlanda – Sedláček (45. Machovský), Šejvar, Sedláček – Motyka (90. Houzar), Petrášek Kůst, Jícha (73. Prokopec), Křivanec – Peleška (52. Mišiak), Čadek (79. Stulík).

Góly:  53. Křivanec, 63. Čadek – 59. Dohonyi

Rozhodčí: Novotný – Toucha, Izugrafov

Delegát: Tupý

Žlutá karta: 1-1 (Čadek – Štamek Martin)

 

——————————————————————————————————————————–

Větřní – TJ BLATNÁ z.s. A           4:2 (1:2)  

Datum: 7/10/2017

Sestava TJ Blatná: Chlanda – Sedláček, Šejvar, Petrášek, Sedláček – Prokopec (77. Houzar), Kůst, Motyka, Křivanec – Peleška (83. Stulík), Jícha (70. Míka).

Góly:  71. a 83. Weinhard, 7. Sukdolák, 83. Cifreund – 29. a 38. Peleška

Rozhodčí: Izugrafov – Brych, Formánek

Delegát: Krčín

Žlutá karta: 3-1 (Pils, Weinhard, Cifreund – Kůst)

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše:

Věděli jsme, že jsou domácí na chvostu tabulky, že prohráli poslední tři utkání, ale že pokud jim jen trochu dáme šanci získat body, odjedeme s prázdnou. Prvních dvacet minut jsme ale dělali vše pro to, aby domácím ty body zůstaly. Byli jsme nedůrazní, nepřesní, nechali si dát i lacinou branku, když jsme v pokutovém území nechali domácího střelce tak dlouho, že napotřetí Chladnu v naší brance prostřelil Do poločasu se nám přesto po zlepšení a zjednodušení hry podařilo skóre obrátit v náš prospěch, když se dvakrát prosadil Peleška. Dále pak Kůstovu střelu se štěstím vyrazil domácí brankář a stoprocentní šanci neproměnil Motyka. Domácí byli v tu dobu na lopatkách.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že pokud si budeme hrát jako posledních dvacet minut a poradíme si s domácím hráčem Weinhardem, který řídí hru domácích a je jejich nejdůležitějším článkem, nemůžeme zápas prohrát. Tento hráč nám sám vstřelil dvě branky a na jednu přihrál!!!

Je to další zbytečná ztráta bodů, ale abychom uspěli, nemůžeme odehrát pouhých dvacet minut zápasu, ale vydržet hrát celý. Nyní nás čeká v sobotu derby se Strakonicemi, tak věřím, že náš domácí výkon bude diametrálně odlišný oproti tomu ve Větřní.

——————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. A – FC Mariner Bavorovice            0:0 (0:0)  

Sestava TJ Blatná: Chlanda – Sedláček, Šejvar, Kůst, Motyka – Prokopec (73. Stulík), Petrášek, Křivanec – Čadek (56. Machovský), Mišiak, Míka.

Rozhodčí: Brych Jiří – Mráz Roman, Rinth Jan

Delegát: Eibl Vladimír

Žlutá karta: 4-2 (Čadek, Kůst, Machovský, Mišiak  – Koranda, Hanousek)

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše:

S lídrem tabulky jsme odehráli vyrovnané utkání. Brankových příležitostí jsme si vytvořili v prvním poločase více než hosté, převážně po standardních situacích. Ve 27. minutě hosty
po trestném kopu Prokopce zachránila tyč brankové konstrukce. Ve druhém poločase byl náš výkon bezzubý, stejně tak i ten hostů z Bavorovic. Místo hraní fotbalu se povětšinou jen handrkovalo a neustále se komentoval výkon rozhodčích. Nasazení mužstev a úroveň zápasu neodpovídala střetnutí prvního s třetím mužstvem první krajské A třídy.

——————————————————————————————————————————–

FK Vodňany – TJ BLATNÁ z.s. A          2:2 (2:2)  

Sestava TJ Blatná:  Chlanda – Sedláček, Šejvar, Kůst (46. Jícha), Machovský (89. Houzar) – Motyka, Petrášek, Prokopec (68. Čadek), Křivanec (79. Stulík) – Mišiak, Peleška (77. Míka).

Góly: 17. a 41. Varyš Jakub – 25. a 43. Motyka Lukáš

Rozhodčí: Rozhodčí: Tůma Vítězslav – Šafránek Petr, Tauber Lukáš

Delegát: Němeček Karel

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše:

Byť jsme byli první poločas o trochu lepším mužstvem, dvakrát jsme skóre zápasu museli dotahovat. V zakončení se prosadil hodně důrazný Motyka. Druhý poločas jsme tahali za kratší konec, podržel nás opět výborně chytající Chlanda a v závěru nám pomohla i konstrukce branky. Skóre se nakonec neměnilo ani po brejku Jíchy v poslední minutě. Zápas se nám celkově moc nepovedl, chceme se prezentovat jiným pojetím hry. Bod je z tohoto utkání pro nás velmi cenný.

Atým2017

 

——————————————————————————————————————————–

FK Olympie Týn n. Vltavou – TJ BLATNÁ z.s. A              0:1 (1:2)

Datum:  23/9/2017,  16:30 hod.

Rozhodčí:  Náprava Miroslav, Havlík Martin, Devera Radek.

Delegát:  —

Branky:  74´ Šejvar Kryštof vlastní – 25´ Křivanec Ondřej, 83´ Čadek Filip.

ČK:  88´ Lukeš Oldřich – 88´ Sýkora Jakub.

Blatná:  Chlanda – Sedláček, Šejvar, Křivanec, Petrášek „K“, Machovský, Sýkora, Mišiak, Peleška, Kůst, Motyka / Šimůnek, Čadek, Houzar, Stulík, Prokopec, Míka.

Trenér:  Brabec Michal

Blatná (Roman Remeš):  Úvod prvního poločasu patřil hodně aktivním domácím a skóre se neměnilo jen díky výbornému Chlandovi v naší brance. Ve 25. minutě jsme vstřelili regulérní branku, ale rozhodčí nenechal dokončit naši akci a vrátil míč na hranici velkého vápna. Křivanec z této standardní situace obstřelil zeď a míč opět skončil v síti domácích – 0:1! Šanci na zvýšení měl opět Křivanec, ale míč po jeho hlavičce skončil na tyči domácí branky.

Do druhého poločasu domácí vlétli stejně jako do toho prvního a měli jsme velké problémy, převážně ve středu hřiště. V 56. minutě rozehrávali domácí trestný kop a nastřelili ruku našeho obránce ve zdi. Nařízený pokutový kop Vařil poslal vysoko nad naši branku. Velkou šanci neproměnil náš Peleška, z následného protiútoku Týna jsme si bohužel vstřelili vlastní branku. To domácí povzbudilo, nás ale nepoložilo. V 83. minutě se po milimetrovém pasu Motyky prosadil hlavou Čadek – 1:2! Bojovali jsme jako lvi a domácí byli každou minutou víc a víc nervóznější. Vyústilo to v napadení Sýkory, který byl společně s domácím hráčem po právu vyloučen. Výsledek zápasu už jsme si následně zkušeně pohlídali.

Týn byl doposud náš nejtěžší soupeř, zápasu by odpovídala spíše remíza. Pro nás jsou tři body velkým povzbuzením před čtvrtečním okresním derby ve Vodňanech.

——————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. A – SK Vacov z.s.              4:1 (3:0)

Datum:  16/9/2017,  16:30 hod.

Rozhodčí:  Eibl Lukáš, Rinth Jan, Petričák Daniel.

Delegát:  —

Branky:  19´, 34´ a 41´ Peleška Radek, 71´ Mišiak Michal – 77´ Zitta Filip.

Blatná:  Chlanda – Sedláček, Šejvar, Křivanec, Petrášek „K“, Čadek, Machovský, Sýkora, Mišiak, Peleška, Kůst / Prokopec, Šimůnek, Míka, Motyka.

Trenér:  Brabec Michal

Blatná:  Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou. Herně jsme byli lepším týmem a soupeři jsme se dokázali vyrovnat i v osobních soubojích, kterých bylo plné utkání. Střelecky se probudil kanonýr Radek Peleška, který stihl během poločasu nasázet hattrick. Výraznou měrou mu k tomu pomohl Ondřej Křivanec, který se po půl roce vrátil na trávníky a na hřišti je znát. Nevydařený úvod jsme hodili za hlavu a v posledních zápasech předvádíme atraktivní hru. Pokud budeme takto pokračovat i nadále, nemusíme se bát žádného soupeře.

——————————————————————————————————————————–

FC Velešín – TJ BLATNÁ z.s. A               4:8 (2:5)    Jihočeskýfotbal napsal

Datum:  9/9/2017,  17:00 hod.

Rozhodčí:  Rinth Jan, Ťupa Michal, Trkovský Tomáš.

Delegát:  —

Branky:  1´ Papoušek Jan, 34´ Semerád Tomáš, 73´ a 80´ Šálek Stanislav – 7´ a 47´ Čadek Filip, 9´ a 52´ Křivanec Ondřej, 19´ Petrášek Michal, 22´ Prokopec Petr z pen., 37´ Machovský Luboš, 58´ Míka Ondřej.

Blatná:  Chlanda – Sedláček, Šejvar, Křivanec, Petrášek „K“, Čadek, Machovský, Sýkora, Mišiak, Peleška, Prokopec / Šimůnek, Hrádek, Stulík, Míka, Kůst, Houzar.

Trenér:  Brabec Michal

Blatná:

——————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. A – Loko České Budějovice               3:2 (0:2)

Datum:  2/9/2017,  17:00 hod.

Rozhodčí:  Toucha Matěj, Jevčák Martin, Landík Filip.

Delegát:  Šafránek Josef.

Branky:  77´ Machovský Luboš, 83´ Petrášek Michal, 90+1´ Křivanec Ondřej – 4´ Nebor Lukáš, 40´ Kocar David z pen.

ČK:  52´ Sudek Matouš (ČB).

Blatná:  Chlanda – Šejvar, Petrášek „K“, Nový, Machovský, Sýkora, Jícha, Peleška, Kůst, Motyka, Prokopec / Sedláček, Míka, Mišiak, Křivanec, Peroutka.

Trenér:  Brabec Michal

Blatná:

——————————————————————————————————————————–

SK Slavia ČB – TJ BLATNÁ z.s. A               2:1 (1:0)

Datum:  26/8/2017,  17:00 hod.

Rozhodčí:  Weidenthalerová Hana, Votava Pavel, Průchová Nikola.

Delegát:  —

Branky:  42´ Hasenöhrl Petr, 79´ Slípka Martin – 84´ Machovský Luboš.

Blatná:  Chlanda – Sedláček, Šejvar, Petrášek „K“, Nový, Machovský, Sýkora, Mišiak, Míka, Peleška, Kůst / Motyka, Šimůnek, Houzar, Říha, Stulík.

Trenér:  Brabec Michal

Blatná:

——————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. A – TJ Sedlec               1:2 (1:0)

Datum:  19/8/2017,  17:00 hod.

Rozhodčí:  Jevčák Martin, Rinth Jan, Toucha Matěj.

Delegát:  —

Branky:  6´ Prokopec Petr z pen. – 67´ a 79´ Kučera Tomáš.

Blatná:  Chlanda – Šejvar, Petrášek „K“, Nový, Machovský, Sýkora, Mišiak, Jícha, Peleška, Kůst, Prokopec / Sedláček, Merašický, Míka, Motyka, Šimůnek.

Trenér:  Brabec Michal

Blatná:

————————————————————————————————————