Doubravice – Blatná „B“            4:0 (0:0)

Rozhodčí: Boukalík Michal, Kostka Matěj, Čapek Martin

Blatná „B“ – Poříčí            4:0 (0:0)

Datum: 14/4/2019, 16:30 hod.

Rozhodčí: Homola Miloslav, Iral Jiří, Krejčík Milan

Branky: 51´ Peleška Radek, 57´ Míka Ondřej, 70´ Prokopec Petr z pen., 76´ Mišiak Michal

Blatná: Chlanda J.- Houzar, Hlaváč „K“, Hrádek F., Šrámek, Zíka, Fous, Peleška, Míka, Prokopec, Chlanda O. / Burian, Meračický, Levý, Brabec, Písařík, Mišiak

Trenér: Hlaváč Milan.

Blatná: První půli nic nenasvědčovalo našemu jasnému vítězství Soupeř hrál velice dobře a my se nemohli dostat do tempa. Ani ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil, pouze jsme dokázali proměnit šance, které jsme si vytvořili. Před derby v Doubravici jsme výhru potřebovali.

Bavorov – Blatná „B“            1:0 (1:0)

Datum: 6/4/2019, 16:30 hod.

Rozhodčí: Boukalík Michal, Kostka Matěj, Hejtmánek Jiří

Branky: 24´ Polanský

Blatná: Peroutka – Houzar, Hlaváč „K“, Fous, Mikolášek, Zíka, Stulík, Maleček, Jelínek, Písařík, Šimůnek.

Blatná: K utkání jsme vyrazili pouze v 11 hráčích. Opět bojujeme s naším nešvarem – na domácí zápasy plno a ven se nikomu jezdit nechce. Je to škoda, protože jsme rozhodně měli na lepší výsledek.

Blatná „B“ – Katovice „B“            3:1 (0:0)

Datum: 31/3/2019, 15:00 hod.

Rozhodčí: Jeřábek Petr, Mach Ladislav, Raba Zdeněk

Branky: 51´ a 64´ Hlaváč Milan, 76´ z pen. Prokopec Petr – 72´ Toman Jiří

Blatná: Chlanda – Houzar, Hlaváč „K“, Merašický, Hrádek F., Šrámek, Zíka, Stulík, Maleček, Uldrich, Říha / Jelínek, Mišiak, Písařík, Prokopec, Míka.

Blatná: V utkání jsme měli navrch, ale dlouho jsme se nedokázali brankově prosadit. Hosté výborně bránili a podnikali rychlé brejky. Po přestávce jsme rozhodli o našem vítězství 3 brankami a zaslouženě vyhráli.

Lom – Blatná „B“            3:0 (2:0)

Datum: 23/3/2019, 15:00 hod.

Rozhodčí: Novotný Ondřej, Krejčík Milan, Rada Václav

Branky: 38´ Zelenka, 42´ Štolba, 85´ Krám

Blatná: Peroutka – Houzar, Hlaváč „K“, Fous, Hrádek F., Bláha, Zíka, Stulík, Jelínek, Merašický, Maleček / Uldrich, Juřica, Hrádek A.

Blatná: Začátek jara nám nevyšel dle představ. Nedokázali jsme se gólově prosadit a proto jsme nemohli vyhrát.

OP muži dudák – podzim 2018

Čičenice – Blatná „B“            3:2 (1:1)

Datum: 4/11/2018, 14:00 hod.

Rozhodčí: Boukalík Michal, Čapek Martin, Hejtmánek Jiří

Branky: 13´, 49´ z pen. a 77´ Vítovec Ondřej – 44´ a 58´ Mikolášek Petr

Blatná: Peroutka – Sýkora T., Hlaváč „K“, Sýkora J., Hrádek F., Chlanda, Burian, Mikolášek, Jelínek, Levý, Petrášek / Míka, Brabec.

Blatná: V utkání jsme měli na víc, ale nebylo nám přáno. Prohru a 2 červené karty jsme si nezasloužili. Cítíme křivdu, ale musíme jít dál.

Blatná „B“ – Drahonice            7:2 (4:0)

Datum: 28/10/2018, 14:30 hod.

Rozhodčí: Šindelář Vít, Krejčík Milan, Hejtmánek Jiří

Branky: 6´, 10´, 72´, 75´ a 81´  Motyka Lukáš, 23´ a 44´ Mišiak Michal – 54´ a 64´ Myslivec Radek.

Blatná: Burian – Brabec, Hlaváč „K“, Sýkora J., Hrádek F., Uldrich, Rubáš, Prokopec, Mišiak, Mikolášek, Motyka / Vanduch, Fořt, Maleček, Bláha.

Blatná: V zápase jsme měli od úvodního hvizdu jasně navrch a skóre mohlo být ještě vyšší. Pěti góly se zaskvěl Lukáš Motyka.

Junior B – Blatná „B“            1:1 (0:0)

Datum: 20/10/2018, 12:30 hod.

Rozhodčí: Iral Jiří, Raba Jiří, Anšlág Petr

Branky: 65´ Liška Jan – 82´ Peleška Radek

Blatná: Peroutka – Sýkora T., Hlaváč „K“, Sýkora J., Hrádek F., Šrámek, Brabec, Jiřinec, Stulík, Burian, Peleška / Levý, Jelínek, Rubáš, Bláha, Uldrich, Maleček.

Blatná: Utkání mělo velký náboj , což se od začátku potvrzovalo. Oba týmy toužili po vítězství. Remíza je spravedlivá.

Blatná „B“ – Radošovice            6:1 (1:1)

Datum: 14/10/2018, 15:30 hod.

Rozhodčí: Pašek Jiří, Hornát Josef, Raba Zdeněk

Branky: 58´ a 59´  Peleška Radek, 10´ Maleček Jonáš,  63´ Sýkora Jakub, 67´ Levý Jakub, 85´ Burian – 11´ Lagron.

Blatná: Peroutka – Šrámek, Hlaváč „K“, Sýkora, Hrádek F., Maleček, Stulík, Levý, Peleška, Burian, Říha / Petrášek, Uldrich.

Blatná: Další zápas, ve kterém jsme si s chutí zastříleli. Po nepřesvědčivé první půli jsme zápas rozhodli na začátku té druhé.

Malenice – Blatná „B“            2:4 (1:3)

Datum: 6/10/2018, 16:00 hod.

Rozhodčí: Hodánek Jaroslav, Hejtmánek Jiří, Rada Václav

Branky: 26´ Polanský, 82´ Provod – 4´ a 90´ Stulík Pavel, 29´ Jiřinec Martin, 31´ Prokopec Petr.

Blatná: Burian – Sýkora, Hlaváč „K“, Hrádek F., Uldrich, Jelínek, Stulík, Levý, Jiřinec, Juřica, Prokopec / Peleška.

Blatná: K utkání jsme jeli v 11 lidech, ale na hřišti to nebylo znát. Bojovali jsme až do konce a urvali důležité venkovní vítězství. Díky patří všem dorostencům.

Blatná „B“ – Balvani            7:0 (2:0)

Datum: 28/9/2018, 16:00 hod.

Rozhodčí: Poklop Luboš, Raba Karel, Jáchim Josef

Branky: 58´, 77´ a 87´ Mišiak Michal, 19´ Petrášek Michal, 28´ Říha Jiří, 48´ Grambička vlastní, 68´ Míka Ondřej.

Blatná: Peroutka – Hlaváč „K“, Bláha, Hrádek F., Stulík, Uldrich, Petrášek, Říha, Levý, Jelínek, Prokopec / Burian, Brabec, Mišiak, Míka, Sedláček.

Blatná: Zápas byl zcela v naší režii, čemuž odpovídá také konečné skóre zápasu. Po předchozím přídělu v Hošticích jsme podobnou výhru potřebovali.

Střelské Hoštice – Blatná „B“            6:0 (1:0)

Datum: 22/9/2018, 16:30 hod.

Rozhodčí: Maroušek Václav, Hejtmánek Jiří, Anšlág Petr.

Branky: 14´ a 70´ Paroubek, 65´ a 77´ Rejšek, 82´ Červený, 90´ Heřman.

Blatná: Peroutka – Bláha, Hlaváč „K“, Hrádek F., Prokopec, Jiřinec, Maleček, Petrášek, Uldrich, Juřica, Martínek  /  Šrámek, Stulík.

Blatná: Nesehráli jsme špatný zápas a skóre je pro nás až příliš kruté.

Štěkeň „A“ – Blatná „B“            1:6 (1:3)

Datum: 15/9/2018, 16:30 hod.

Rozhodčí: Hodánek Jaroslav ml., Hodánek Jaroslav st., Holín Ondřej.

Branky: 36´ Kešner Marek – 5´ a 54´ Stulík Pavel, 30´ Petrášek Michal, 32´ a 65´ Jiřinec Martin, 82´ Juřica Denis.

Blatná: Peroutka – Hlaváč „K“, Hrádek F., Prokopec, Jiřinec, Maleček, Jelínek, Petrášek, Stulík, Uldrich, Juřica  /  Šrámek.

Blatná: Přesto, že jsme k zápasu odjeli pouze v jedenácti lidech, je výsledek jednoznačný. Zápas jsme měli po celou dobu pod kontrolou.

Blatná „B“ – Doubravice            3:3 (0:1)

Datum: 9/9/2018, 17:00 hod.

Rozhodčí: Maroušek Václav, Raba Jiří, Rynda Jaroslav

Branky: 47´, 53´ a 75´ Míka Ondřej – 18´ Kuchta Martin, 76´ a 90´ Černý Filip.

Blatná: Peroutka – Šrámek, Hlaváč „K“, Hrádek F., Prokopec, Mikeš, Levý, Stulík, Jiřinec, Míka, Chlanda /  Bláha, Sýkora, Maleček, Fous, Jelínek, Mišiak.

Blatná: První půli utkání s Doubravicí jsme prospali. Místo rychlé hry po zemi, centrů ze strany a zakončení, jsme vodili balón a vystřelit na bránu jsme se vyloženě báli. Výsledkem bylo poločasové vedení hostí. V kabině bylo logicky dusno, protože s předvedeným výkonem nebyl nikdo spokojen. A na hřišti to bylo rázem znát. Druhou půli jsme byli lepším týmem a je obrovská škoda, že Ondru Míku nikdo střelecky nenapodobil. A že jsme měli šancí… Soupeř se ani za stavu 3:1 nevzdal a dvěma brankami, z čehož ta druhá byla v poslední minutě, dokázal srovnat na konečných 3:3. Škoda…

Poříčí – Blatná „B“            3:5 (0:3)

Datum: 1/9/2018, 17:00 hod.

Branky: 62´ Civáni Patrik, 77´ Kovanda Jaroslav, 87´ Kepl Pavel – 1´ Chlanda Ondřej, 12´ Hlaváč Milan, 25´ a 78´ Mikolášek Petr, 55´ Jelínek Jan.

Blatná: Burian – Šrámek, Hlaváč „K“, Mikolášek, Hrádek F., Jelínek, Uldrich, Levý, Stulík, Jiřinec, Chlanda / Juřica.

Blatná: Druhý zápas v řadě s pěti vstřelenými brankami. Cenné vítězství proti silnému soupeři. Kaňkou, na jinak skvělém zápasu, je zbytečné vyloučení našeho gólmana Matouše Buriana v samé závěru.

Blatná „B“ – Bavorov            5:0 (4:0)

Datum: 26/8/2018, 17:00 hod.

Rozhodčí: Boukalík Michal, Zábranský Václav, Kostka Matěj

Branky: 34´ Levý Jakub, 35´ a 39´ Jiřinec Martin, 44´ Hlaváč Milan, 64´ Stulík Pavel.

Blatná: Peroutka – Bláha, Hlaváč „K“, Hrádek F., Jelínek, Říha, Levý, Stulík, Jiřinec, Míka, Chlanda / Mikolášek, Maleček, Fous.

Blatná: Utkání jsme zvládli na výbornou a ve všech směrech jsme soupeře předčili. Dařila se nám kombinace a konečně jsme se dokázali prosadit i ve finální fázi. O utkání bylo rozhodnuto již po prvním poločase, ve kterém jsme vstřelili čtyři branky. Radost máme ze dvou návratů do sestavy: Martina Jiřince a Petra Mikoláška. Pevně věříme, že v podobném duchu budeme hrát i následující zápasy.

Katovice „B“ – Blatná „B“            4:1 (1:0)

Datum: 19/8/2018, 17:00 hod.

Rozhodčí: Zábranský Václav, Pašek Jiří, Raba Karel

Branky: 22´ Matas Jan, 54´ Frühauf Daniel, 62´ Koutský Ondřej, 88´ Hromíř Marek – 61´ Peleška Radek.

Blatná: Peroutka – Hlaváč „K“, Hrádek F., Jelínek, Habada, Levý, Fořt L., Hrádek A., Míka, Peleška, Chlanda / Čadek, Říha.

Blatná: Na zápas do Katovic jsme odjeli jen díky podpoře dorostenců, kterým tímto děkujeme.

Blatná „B“ – Lom            0:3 (0:0)

Datum: 12/8/2018, 17:00 hod.

Rozhodčí: Pašek Jiří, Zábranský Václav, Hornát Josef

Branky: 61´ a 69´ Mišiak Tibor, 86´ Köhler Miloš.

Blatná: Peroutka – Hlaváč, Mišiak, Hrádek F., Stulík, Brabec „K“, Říha, Hrádek A., Šrámek, Fous, Chlanda / Šimůnek, Petrášek, Martínek, Sýkora, Písařík.

Blatná: Vstup do sezóny se nám vůbec nepodařil. Sice jsme byli více na balónu, ale směrem dopředu jsme moc nebezpeční nebyli. Hosté hráli trpělivě a ve druhé půli dokázali zužitkovat tři rychlé protiútoky. O blatenské pouti jedeme do Katovic, kde se pokusíme napravit domácí zaváhání.