TJ Hrádek – TJ BLATNÁ z.s.              11:2 (5:1)

Rozhodčí:  Veselý Rudolf, Trnka Lukáš, Diviš Josef.

Branky: 17´ Nagyová Ivana, 73´ Kozáková Vladimíra.

Blatná:  Valíčková – Tvrdá, Chárová, Saláková, Klásková, Šebková „K“, Mlíčková, Nezbedová, Stadlerová, Kozáková, Nagyová.

Trenér: Diviš Josef

Blatná: K poslednímu zápasu jsme vyrazily pouze v 11 hráčkách. Domácí nás vyškolily z efektivity. Nám bohužel došla fyzička.

TJ BLATNÁ z.s. – FK Mabapa              6:0 (6:0)

Datum:  13/5/2017, 13:15 hod.

Rozhodčí:  Hornát Josef, Klásek Jan, Pletka Petr.

Branky: 17´, 23´ Velíšková Kateřina, 30´ Mlíčková Monika, 34´ Šebková Klára, 35´ Nagyová Ivana, 38´ Ciglbauerová Věra.

Blatná:  Křivancová – Tvrdá, Chárová, Saláková, Klásková, Šebková, Mlíčková „K“, Tomanová, Ciglbauerová, Vajsová, Kozáková / Nagyová, Velíšková.

Blatná: Soupeř, který přijel pouze v 8 hráčkách, odehrál jenom první poločas. Poté byl zápas ukončen.

TJ Spartak Kaplice – TJ BLATNÁ z.s.              3:1 (2:0)

Datum:  6/5/2017, 13:30 hod.

Rozhodčí:  Zloch František, Jedlička Josef, Koclíř  Pavel.

Branky: 30´, 33´ Křivová Pavla, 65´ Matoušková Zuzana – 52´ Velíšková Kateřina.

Blatná:  Chárová – Tvrdá, Klásková, Šebková, Swietoňová, Tomanová, Křivancová, Vajsová, Kozáková „K“, Nagyová, Velíšková.

Blatná: K zápasu jsme vyrazily v 11 hráčkách a bez brankářky. Tým však podal bojovný výkon, který bohužel na domácí nestačil. Terén, na kterém se zápas hrál, není vidět ani ve třetí třídě – spíše louka !!

TJ BLATNÁ z.s. – TJ Plaan Protivín              13:2 (8:0)

Datum:  29/4/2017, 13:00 hod.

Rozhodčí:  Zábranský Václav, Klásek Jan, Ambrožová Hana.

Branky: 3´, 19´ Vajsová Lenka, 8´, 14´, 44´, 45´, 89´ Nagyová Ivana, 9´, 48´ Velíšková Kateřina, 36´ Kozáková Vladimíra, 49´ Klásková Petra, 67´ Nezbedová Kateřina, 83´ Stadlerová Anna – 84´, 90´ Bártová Marie.

Blatná:  Valíčková – Tvrdá, Nezbedová, Klásková, Chárová, Mlíčková, Vajsová, Kozáková „K“, Nagyová, Panušková, Stadlerová / Velíšková.

Blatná: Soupeř dorazil pouze v 7 hráčkách a podle toho vypadal celý zápas. Opět jsme Neproměnily velké množství šancí. Soupeř má náš obdiv, že v takovém počtu odehrál celý zápas.

TJ Hradiště – TJ BLATNÁ z.s.              3:1 (1:0)

Datum:  22/4/2017, 13:30 hod.

Rozhodčí:  Peklo Michal, Matura Jan, Štěrba Zdeněk.

Branky: 29´ Němečková Barbora, 54´ Michalcová Leona, 78´ Jamburová Hana – 66´ Kozáková Vladimíra.

Blatná:  Valíčková – Tvrdá, Nezbedová, Klásková, Chárová, Mlíčková, Tomanová, Křivancová, Šebková, Vajsová, Kozáková „K“ / Nagyová, Swietoňová, Velíšková, Ciglbauerová.

Blatná: V zápase jsme byly lepším týmem, ale bohužel jsme nevyužily šance.

TJ BLATNÁ z.s. – TJ Sokol Jindřichův Hradec             3:4 (0:1)

Datum:  8/4/2017, 11:00 hod.

Rozhodčí:  Hodánek Jaroslav, Klásek Jan, Šmatlák František.

Branky: 66´ Velíšková Kateřina, 74´ Klásková Petra, 84´ Šebková Klára – 21´, 89´ Plucarová Markéta, 78´ Peckertová Radka, 85´ Šteflová Zuzana.

Blatná:  Valíčková – Tvrdá, Chárová „K“, Klásková, Šebková, Panušková, Tomanová, Křivancová, Vajsová, Nagyová, Suchlová / Petrovicová, Velíšková, Mlíčková.

Blatná: V zápase plném nepřesností jsme bohužel opět nebodovaly. Bohužel jsme zase neproměnily šance a zato pykaly.

TJ Vodní stavby Plzeň – TJ BLATNÁ z.s.              3:2 (0:2)

Datum:  2/4/2017, 14:00 hod.

Rozhodčí:  Levý Vítek, Jonáš Daniel, Písařík Filip.

Branky: 55´ Hrabáková Jaroslava, 68´, 83´ Valečková Marie – 29´ Velíšková Kateřina, 40´ Kozáková Vladimíra.

Blatná:  Valíčková – Tvrdá, Chárová, Klásková, Šebková, Panušková, Tomanová, Křivancová, Vajsová, Kozáková „K“, Nagyová / Swietoňová, Velíšková.

Blatná: V první půli jsme byly lepším týmem a zaslouženě šly do vedení. Ve druhé půli jsme byly pod tlakem a bohužel jsme 3x inkasovaly. Opět jsme neproměnily velké šance.

———————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s.   – 1. FK Příbram         1:4 (1:2)

Datum:  26/3/2017, 13:00 hod.

Rozhodčí:  Hodánek Jaroslav, Klásek Jan, Kadlec Štěpán.

Branky: 40´ Velíšková Kateřina – 3´ Smíšková Jana, 11´ Boukalová Kateřina, 61´ Pilousková Veronika, 88´ Branžovská Lucie.

Blatná:  Stadlerová – Tvrdá „K“, Chárová, Klásková, Šebková, Panušková, Tomanová, Nezbedová, Vajsová, Suchlová, Kozáková / Nagyová, Velíšková.

Blatná:  Na kvalitně připraveném hřišti jsme podaly bojovný výkon, který bohužel na dobře hrající hosty nestačil.

TJ Mokré – TJ BLATNÁ z.s.              5:0 (0:0)

Datum:  19/3/2017, 15:00 hod.

Rozhodčí:  Škuthan Jaroslav, Hora Karel, Frimmel Marek.

Branky: 16´ Bartáčková Lenka, 20´ Koláčková Tereza, 40´, 77´ Šturmová Eliška, 63´ Jašková Kateřina.

Blatná:  Valíčková – Tvrdá „K“, Chárová, Klásková, Šebková, Panušková, Tomanová, Křivancová, Vajsová, Suchlová, Petrovicová / Nagyová, Stadlerová, Velíšková.

Blatná: Na velmi těžkém terénu byly domácí hráčky lepším týmem. Bohužel jsme opět neproměnily své šance a domácí nás za to potrestaly.

————————————————————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s. – TJ Calofrig Borovany         2:2 (1:1)

Datum:  4/3/2017, 10:15 hod.

Rozhodčí:  Hornát Josef, Klásek Jan, Brázda Petr.

Branky: 28´ Tomanová Markéta, 60´ Vajsová  Lenka – 12´ Sýkorová Eliška, 75´ Pečmanová Jana.

Blatná:  Valíčková – Tvrdá, Chárová „K“, Klásková, Šebková, Panušková, Tomanová, Křivancová, Vajsová, Suchlová, Kozáková / Nagyová, Velíšková.

Blatná: V prvním jarním zápase jsme byly lepším týmem, bohužel jsme neproměnily jasné šance. Na týmu byla vidět zimní příprava.

PODZIM——————————————————————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s. – TJ Hrádek            0:2 (0:0)

Datum:  5/11/2016, 10:15 hod.

Rozhodčí:  Hornát Josef, Klásek Jan, Beranová Soňa.

Branky:  72´ Andrlová Alena, 83´ Hurtová Jana.

Blatná:  Valíčková – Tvrdá, Chárová, Suchlová, Petrovicová, Šebková „K“, Panušková, Tomanová, Křivancová, Ciglbauerová, Krámová / Vaněčková, Stadlerová, Velíšková.

—————————————————————————————————————————————

FK Mabapa – TJ BLATNÁ z.s.            0:2 (0:2)

Datum:  29/10/2016, 14:00 hod.

Rozhodčí:  Lojík Václav, Veselý Jiří, Písařík Filip.

Branky:  3´ z pen. Ciglbauerová Věra, 7´ Honnerová Martina.

Blatná:  Valíčková – Tvrdá, Chárová, Šebková, Tomanová, Ciglbauerová, Krámová, Vlčková, Nagyová, Stadlerová, Velíšková „K“ / Křivancová, Honnerová, Fulínová, Rejšková, Suchlová.

—————————————————————————————————————————————-

TJ BLATNÁ z.s. – FK Spartak Kaplice          0:4 (0:3)

Datum:  23/10/2016, 15:30 hod.

Rozhodčí:  Hodánek Jaroslav, Klásek Jan, Jedlička Josef.

Branky:  22´, 29´ Praizlerová Helena, 32´, 89´ Bartoníčková Markéta.

Blatná:  Valíčková – Chárová, Tomanová, Křivancová, Krámová, Nezbedová, Vlčková, Nagyová, Stadlerová, Velíšková „K“.

—————————————————————————————————————————————–

TJ Platan Protivín – TJ BLATNÁ z.s.        1:3 (0:2)

Datum:  15/10/2016, 10:15 hod.

Rozhodčí:  Koukol Pavel, Tanáč Vladislav, Humr Ondřej.

Branky:  88´ Králíková Marie – 1´, 38´ a 69´ Vajsová Lenka.

Protivín:  Brožová „K“ – Mrázová, Vítovcová, Kubičková, Račáková, Králíková, Pečená, Hrabová, Dokoupilová, Dušková, Vlková / Mikulenková.

Trenér: Kolešová Iveta

Blatná:  Valíčková – Tvrdá, Chárová, Rejšková, Šebková, Gillová, Tomanová, Ciglbauerová „K“, Nezbedová, Vajsová, Vlčková / Nagyová, Stadlerová, Velíšková, Krámová.

Blatná: Do zápasu jsme vstoupily velice aktivně a v první minutě jsme vedly 1:0. Poté se hra vyrovnala a domácí nás chvílemi dokonce přehrávaly. Paradoxně, v největším tlaku domácích, jsme vstřelily gól na 2:0, což byl také poločasový výsledek. Ve druhém poločase jsme výsledek zkušeně kontrolovaly, přidaly třetí branku a zaslouženě si odvezly 3 body. Všechny 3 naše branky vsítila Lenka Vajsová.

——————————————————————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s. – TJ Hradiště          2:1 (1:0)

Datum:  9/10/2016, 16:00 hod.

Rozhodčí:  Hornát Josef, Klásek Jan, Řepka Michal.

Branky:  33´ a 75´ Vajsová Lenka – 68´ Němečková Barbora.

Blatná:  Valíčková – Tvrdá, Chárová, Rejšková, Klásková, Fulínová, Šebková, Tomanová „K“, Křivancová, Krámová, Nezbedová / Vajsová, Vlčková, Nagyová, Stadlerová, Velíšková.

Hradiště:  Vaňková – Veselá, Hynoušová „K“, Synáčková, Hrušková, Jamburová, Sigmundová, Mužíková, Němečková, Novotná, Michalcová / Kálalová, Machová, Nimburská.

Trenér: Novotný Petr

Blatná: Zápas probíhal na velice těžkém terénu a nám se podařilo doslova vybojovat 3 body. Opět jsme neproměnily velkou spoustu šancí a až do konce se strachovaly o výsledek.

TJ Sokol Jindřichův Hradec – TJ BLATNÁ z.s. 1:0 (0:0)

Datum:  1/10/2016, 16:00 hod.

Rozhodčí:  Novák Jiří, Šmatlák František, Písařík Filip.

Branky:  60´ Šteflová Zuzana.

Hradec:  Adamcová – Kadlecová, Šlapanská, Sivá, Dušková, Lehejčková „K“, Hronová, Plucarová, Papežová, Šteflová, Kocoňová / Marková, Petráková, Zatřepálková.

Trenér: Šmatlák František

Blatná:  Valíčková – Tvrdá, Chárová, Šebková, Suchlová, Tomanová, Křivancová, Nezbedová, Vajsová „K“, Velíšková.

Blatná: K zápasu jsme vyrazily s deseti hráčkami a tomu jsme přizpůsobily taktiku. Zápasu by více slušela remíza. Bohužel jsme nevyužily své šance a domácí, střelou ze střední vzdálenosti, berou 3 body. Tým zaslouží pochvalu za bojovnost a předvedený výkon. Rozhodně je na čem stavět.

——————————————————————————————————————————————-

TJ BLATNÁ z.s. – TJ Vodní stavby Plzeň          2:6 (0:5)

Datum:  24/9/2016, 12:30 hod.

Rozhodčí:  Zábranský Václav

Branky:  63´ Vajsová Lenka, 70´ Stadlerová Anna – 5´, 37´ a 44´ Troupová Bára, 8´ a 78´ Kabourková Denisa, 22´ Valečková Marie.

Blatná:  Nagyová – Tvrdá, Chárová „K“, Rejšková, Petrovicová, Fulínová, Šebková, Stadlerová, Tomanová, Křivancová, Krámová / Vajsová, Suchlová, Vlčková, Velíšková, Gillová.

Plzeň:  Krákorová – Peklová, Valečková, Kabourková, Horáčková, Hrabáková, Třikačová, Troupová, Barnášová „K“, Sládková, Králová / Černá.

Trenér: Novák Luboš

Blatná: Byl to zápas dvou naprosto rozdílných poločasů. V prvním poločasu jsme hrály příliš bojácně a zbrkle. Byly jsme za to po zásluze potrestány 5ti brankami. O poločase jsme provedly několik změn a zápas jsme zdramatizovaly. Druhá půle již byla podle představ realizačního týmu.

1. FK Příbram – TJ BLATNÁ z.s.                         6:2 (2:1)

Datum:  17/9/2016, 14:00 hod.

Rozhodčí:  Schořovský Jan, Chmel Jaroslav, Obdržal Miroslav

Branky:  16´, 40´ a 87´ Vyskočilová Soňa, 48´ Císařová Veronika, 82´ Řezáčová Lenka, 85´ Císařová Iveta – 38´ a 60´ Nagyová Ivana.

Příbram:  Pilousková – Boukalová, Štěchová, Vyskočilová, Kopáčková, Branžovská „K“, Dědinová, Koubková, Řezáčová, Krejčová, Kočová / Císařová, Císařová, Kiršnerová.

Trenér: Šrámek Martin

Blatná:  Valíčková – Tvrdá, Chárová, Rejšková, Petrovicová „K“, Fulínová, Šebková, Stadlerová, Tomanová, Křivancová, Krámová / Vajsová, Honnerová, Vlčková, Nagyová, Velíšková.

Blatná: Do zápasu jsme vstoupily ze zabezpečené obrany a domácí do ničeho nepustily. Postupem času jsme se osmělily i do útoku a udělaly 2 chyby v obraně a inkasovaly. Poločasová průtrž mračen změnila hřiště ve vodní plochu a bylo po fotbale. Tým zaslouží pochvalu za bojovnost na tak nezpůsobilém terénu.

TJ BLATNÁ z.s. – TJ Mokré             0:5 (0:2)

Datum:  10/9/2016, 13:30 hod.

Rozhodčí:  Hodánek Jaroslav

Branky:  12´ a 75´ Chaloupková Lenka, 29´ a 66´ Šturmová Eliška, 82´ Rousková Žaneta.

Blatná:  Valíčková „K“ – Tvrdá, Chárová, Rejšková, Šebková, Suchlová, Tomanová, Křivancová, Krámová, Nagyová, Vlčková / Gillová, Velíšková, Fulínová, Honnerová.

Mokré:  Zakostelecká – Minaříková „K“, Spergelová, Šturmová, Zemanová, Eliášová, Bartáčková, Rousková, Chalouková, Kroutlová, Jarolímková / Koláčková, Vejdělková, Snopková, Myslivečková, Kolínová, Jašková.

Trenér: Hrabánek Jiří

Blatná: V dnešním zápase jsme byly horším týmem a zaslouženě jsme prohráli.

TJ Calofrig Borovany – TJ BLATNÁ z.s.          2:2 (2:2)

Datum:  27/8/2016, 14:00 hod.

Rozhodčí:  Brejník Aleš, Brázda Petr, Linhart Petr

Branky:  7´ Vajsová Lenka, 9´ Šebková Klára – 31´ Benedová Zuzana, 34´ Vysloužilová Lucie.

Borovany:  Tomšů – Zemanová, Kándlová „K“, Fürstová, Tichá, Vysloužilová, Kunová, Procházková, Troupová, Repaská, Sýkorová / Brousková, Benedová.

Trenér: Beneda Václav

Blatná:  Valíčková – Tvrdá „K“, Petrovicová, Suchlová, Tomanová, Křivancová, Ciglbauerová, Krámová, Vajsová, Nagyová, Velíšková / Honnerová, Šebková.

Blatná: Do zápasu jsme vstoupily nad očekávání dobře a v 10. minutě jsme vedly 2:0. Vedení jsme bohužel neudržely a domácí hráčky do poločasu vyrovnaly. Druhý poločas, i přes šance na obou stranách, branku nepřinesl. Zápas ovlivnilo velké horko.