Zpět na Výsledky 2023-2024

2013-2014

Aktuální výsledky ZDE                                Kompletní výsledky ZDE                           Kompletní ročník 2011-2012

————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Hodnocení uplynulé sezóny…

Do sezóny jsme vstoupili velmi špatně a prohráli jsme prvních pět zápasů.. Bodovou ztrátu se nám povedlo dohnat a dokonce podzimu jsme za 7 zápasů prohráli už jen jednou.. Na jaře už jsme prakticky neměli o co hrát. A já osobně bral Jarní část jako přípravu,protože jsem prvním rokem u holek a potřeboval jsem je líp poznat..Po této sezóně skončili zbývající opory,které táhli ženský fotbal v Blatné. Ale myslím že to do budoucna až tak špatné nebude.. Jediný problém bude nahradit Brankářku Valíčkovou,která nás v každém zápase podržela a podávala stabilní výkony. Jinak je tu dost šikovných holek,které ukázali v jarní části,že neprávem v minulosti seděli jen na lavičce i za rozhodnutého stavu..

—————————————————————————————————————————————————————————

22.kolo

Holoubkov – TJ Blatná        4:4 (2:2)

Branky: 2x Klásková, Kozáková a Šebková

Sestava: Valíčková – Křivancová, Honnerová(25.Karlíková), Velíšková, Chárová, Štychová, Tomanová, Šebková, Klásková, Petrovicová, Kozáková

Hodnocení David Reguš: Domácí se do nás pustili od první minuty a zaslouženě šli dovedení cca v 10.minutě. My jsme postupem času vyrovnali hru a kombinačně jsme domácí začali přehrávat ve středu hřiště a odměnou nám za to bylo otočení skóre na 2:1 diky Kozákové a Kláskové. Bohužel se nám nepovedlo udržet vedení do poločasu a v poslední minutě jsme inkasovali po standartí situaci.

Další rána pro nás přišla hned o přestávce.Protože musela odstoupit Chárová kvůli dychacím potížím a jelikož jsme museli střídat v průběhu prvního poločasu po zranění Honnerové,tak jsme nastoupili do druhého poločasu jen v desíti.

A aby toho nebylo málo tak domácím se povedlo taky dokonat obrat v utkání hned na začátku a to přímo z rohového kopu. Ale holky nesložili zbraně a pořád se snažili hrát na vítěství I když jsme byli pod neustálím tlakem domácích a někdy při nás stálo doslova štěstí. Za celý druhý poločas jsme se dostali do dvou šancí a holky byli v zakončení 100% úspěšné. Nejprve se povedlo po krásné akci vyrovnat Šebkové. Za dalších 10 minut jsme zahrávali přímý kop,ke kterému se postavila Velíšková. Sice její střelu dokázala Domácí Brankářka vytěsnit na dřevno ale u odraženého balónu byla jako první  Klasková a nebylo pro ní problém uklidit míč do odkrýté branky. Síly nám v umorném horku ubívali rychle a domácím se povedlo po chvilce vyrovnat a dokonce zápasu  si dokázali vytvořit šance při kterých nás buď podržela naše Brankářka nebo je zastavila konstrukce Branky..

Za dnešní zápas si holky zaslouží obrovskou pochvalu a já jsem osobně hrdý že mužu být součastí toho týmu,který umí dát do zápasu všechno.. Škoda jen že jsme nedokazali napodobit venkovní zápasy na domácím hřišti J

 ————————————————————————————————————————————————————————

21.kolo

TJ Blatná – Dukla Jižní Město   0:3 (0:1)

Sestava:Valíčková – Křivancová, Kozáková, Tvrdá, Chárová (30.Klásková), Tomanová(75.Karlíková), Petrovicová, Honnerová, Šebková, Štychová (K), Velíšková

Hodnocení David Reguš..

Po celý zápas jsme tahali za kratší konec a zaslouženě jsme prohráli. Sice jsme si dokázali vytvořit dvě tutové šance za stavu 0:0 a 0:1 ale bohužel jsme je nedokazali proměnit a podtrhli tím trápení v domácích zápasech v jarní časti soutěže.

—————————————————————————————————————————————————————————-

20.kolo

VS Plzeň – TJ Blatná  2:0 (0:0)

Blatná si tentokrát udělala výlet do města jménem Plzeň,kde jí hostil tým z 5. příčky a to VŠ Vodní Stavby.Blatná šla do hry s oslavebeným týmem,ale i přesto tam nechala vše…

 

Od začátku byla Blatná mnohem lepším týmem,který více držel míč a soupeř se jedině zmohl na odkopy od stoperky do běhu na útočnice.První velkou gólovou akci měla po zahrání rohového kopu,kdy se k odraženému míči dostala první hráčka Blatné ale bohužel její střela šla k levé tyčce.Po prvních 20 minutách se do hry pomalu dostávaly i soupeřky,které provětraly v bráně chytající Nagyovou.První poločas se hrál v uporném vedru a tak rychle docházeli síly.Soupeřky šly několikrát samy na brankářku,ale buď jim jejich snahu zlikvidovala dobře hrající obrana a nebo hostující brankářka.Do druhého poločasu se nastoupilo po bezbrankové remíze 0:0.Hned na začatku druhého poločasu nás prozměnu přivítal ne zrovna malý déšť.Soupeřky do druhého poločasu nastoupily lépe než hostující celek a během pěti minut soupeřkám zasadila dva gólové údery.První z branek Blatná dostala od hráčky,která utekla po lajně a míříla si to přímo do malého vápna,míč se jí povedl dobře umístit a tak se domácí celek poprvé radoval. O další tři minuty déle dostala kapitánka domácích prostor a přesně věděla co s míčem.Přesto že Blatná prohrávala o dva góly se nevzdávala a dál své soupeře tlačila.Nejdříve střílela Vajsová bohužel do náruče brankářce to samé zopakovala i Štychová. Z 20 metrů to zkoušela Šebková,její střela bohužel také skončila v náručí brankářky. Blatné se bohužel nepovedlo proměnit své šance,ale i tak hrála velmi pohledný fotbal kombinační.Nevzdala se a hrála jako jeden tým, i když prohrávala o dva góly.Svým soupeřkám dělala na jejich polovině problémy a ty nevěděly co dříve.I přesto si myslím,že holky na hřišti nechaly vše a i když nevyhrály předvedly jeden z nejlepších výkonů.

Komentář trenéra Davida Reguše : Dneska holky nastoupily k utkání s Plzní v oslabené sestavě,kdy nám chyběla brankářka Valíčková,kapitánka Kozáková a hráčky Chárová,Honnerová a Nezbedová.Sice jsme prohráli 2:0,ale až na 20 minutovou pasáž,kdy jsme obdržely oba góly si troufám říct,že jsme byly lepším týmem na hříšti.Bohužel jsme nedokázaly proměnit své šance a to rozhodlo,že jsme odjely domu s prázdnou.Za dnešní výkon musím všechny holky pochválit,jelikož konečně ukázaly v plné kráse co v nich je a předváděly pěkný kombinační fotbal.Jen mě mrzí,že u toho nebyli lidé,kteří ty holky kritizují,jelikož by jim nezbylo nic jiného než uznat,že se velice zmýlili.

Sestava Blatná : Nagyová- Chárová M.,Tvrdá,Klásková,Tomanová,Křívancová,Šebková,Vajsová,Velíšková,Petrovicová(Karlíková),Bláhová (Štychová),

—————————————————————————————————————————————————————————-

19.kolo

TJ Blatná – Horní Bříza     3:0 (3:0) 

Branky: Štychová, Klásková, Nezbedová

Do jihočeské Blatné tentokrát zavítaly fotbalistky z Horní Břízy.Hostující celek přijel i se svou nejlepší hráčkou,která hraje v prvoligové Viktorii Plzeň.

Blatná do utkání vstoupila velmi dobře a hned začala soupeřky ve všem přehrávat.Překvapení pro domácí bylo sezení nejlepší hráčky hostujícího celku.V 11.minutě se Blatná poprvé radovala,když Vajsová centrovala do vápna a tam s přehledem zakončila Štychová.O tři minuty déle Blatná zahrávala standartní situaci k míči se postavila kapitánka Blatné Kozáková,která nádherně načechrala míč snášející se až Vajsové,bohužel tato pěkná akce nebyla odměněná gólem.V 18.minutě se po zahrání rohu k odraženému míči dostala Tvrdá,která napodobila své příjmení  vyslala na branku tvrdou střelu.V  24.minutě centrovala Štychová,pro tento míč si v pohodě doběhla hostující brankářka.V 27.minutě si pohrála Vajsová z obranou a přízemním centrem našla Kláskovou,která věděla kam s míčem…2:0 pro domácí.V 37.minutě se do třetice trefila Nezbedová,která ukázala co se naučila na tréninku.Obhodila si obránkyni a s přehledem zakončila,brankářka se po této střele natahovala marně.Do druhého poločasu hostující tým dal svého koně v podobě nejlepší hráčky,ta od blatenských nedostala centimetr prostoru.Blatná zahodila ještě několik slibných akcí.Utkání skončilo stejným počtem branek jako v prvním poločase a to v podobě konečných 3:0 pro domácí.

Hodnocení zápasu trenérem Davidem Regušem: Dnešní vítězství se rodilo dobře,protože jsme měli problémy se sestavou.Přes týden se nám nahromadily omluvenky a vypadalo to, že budem rádi,když nás bude 11.Naštěstí se všichni uzdravili a mohli nastoupit,až na Petrovicovou a Velíškovou.V prvním poločase jsme soupeře do ničeho nepustili a hrálo se převážně na jednu branku a vytvořili jsme si tří brankové vedení díky Štychové,Kláskové a Nezbedové.

V druhém poločase se hra vyrovnala,hlavně díky hostující hráčce Čechurové na které je znát,že hraje ligu za Plzeň,ale naše hráčky si i s tímto dokázaly poradit a opět soupeři toho moc nepovolili a za celý zápas soupeř vyslal na naší branku snad jen tři střely,které nás nemohly ohrozit a díky tomu jsme dokráčeli zcela zaslouženému vítezství.

———————————————————————————————————————————————————————————–

18.kolo

Libušín – TJ Blatná  2:5 (0:4)

Branky: Vajsová 3x, Šebková, Nezbedová

Blatná si udělala tentokrát výlet až do Libušína.Do utkání se vstupovalo o 20.minut déle,díky čekání na rozhodčího.Do zápasu lépe vkročily soupeřky,kdy hostují hráčka si pohrála s obranou a nechala vyniknout dobře chytající Valíčkovou.Blatná se postupem času zlepšovala a většinu času měla míč na svých kopačkách.I v tomto utkání se potvrdilo pravidlo ,,nedáš,dostaneš” a tak se na útoční výlet vydala Vajsová.Po dobré přihrávce Tomanové, si Vajsová pohrála s obránkyní a šla sama na branku a bohužel pro domácí se nemýlila.O pár minut déle se skóre opět měnilo a síť opět rozvlnila Vajsová,která po nahrávce Šebkové na poprvé trefila domácí brankářku.Naštěstí pro Blatnou se míč odrazil zpět k Vajsové a ta se na podruhé už radovala.Vajsová v tomto zápase byla při chuti a domácí brankářku zásobovala jednou střelou za druhou.Další šanci měla,když obehrála čtyři protihráčky,bohužel tentokrát střílela pouze do náruče brankářce.Svůj hattrick chtěla zkompletovat Vajsová následující akcí,kdy Blatná zahrávala rok,který šla kopat Šebková.Vajsové hlavička se však nevešla mezi tři tyče.Další útočnou akci vedla po straně hrající Klásková,která centrovala před branku,kde poskakující míč trefila perfektně Šebková a zvýšila na 3:0.Vajsová v tomto utkání nakonec hattrick dala dohromady a zvyšovala na 4:0.Soupeřky do druhé půle nechaly nastoupit svou nelepší hráčku a hned to bylo znát.Tato hráčka obraně dělala starosti a moc dobře se jim nebránila.Byla velmi dobře technicky vybavená a všechny balony směřovaly na tuto hráčku,která je rozdávala útočnicím.Blatná nakonec touto hráčkou byla potrestaná v podobě dvou gólů.Vajsová i v druhé půli zásobovala domácí brankářku,tentokrát po nahrávce Nagyové, si obhodila soupeřku a šla sama na branku bohužel jí rána nesedla a skončila pouze v náruči brankářky.I když to nešlo po jedné straně tak za své vzala Nezbedová která nejdříve prověřila pozornost brankářky štiplavou střelou,která skončila na rohu.V dalším útočném tažení se už Nezbedová nemýlila a s přehledem zakončila na vzdálenější tyč.Tímto gólem dala Blatné klid na kopačky a ta si svůj náskok s přehledem pohlídala.

Sestava Blatná : Valíčková – Velíšková,Tvrdá,Chárová (Štychová),Tomanová,Honnerová(Nagyová),Petrovicová(Nezbedová),Kozáková,Klásková,Šebková,Vajsová

Komentář trenéra Blatné Davida Reguše : Dneska jsme s holkami zavítaly na pěkné hřiště do Libušína a věděly jsme,že nás tu nečeká nic lehkého.V prvním poločase naše holky konečně předvedly co v nich je a svojí nebojácnou hrou domácí hráčky přehrávaly a kdyby dokázaly proměnit další vyložené šance,tak polo-časový výsledek mohl být vyšší než 4:0 v náš prospěch.Přesto i domácí hráčky si dokázaly vytvořit dvě brankové příležitosti,ale v obou případech vždy dobře zakročila naše brankářka.

Do druhé půle jsme vstoupily s tím, že budeme hrát v klidu  ze zabezpečené obrany.A budeme čekat co vymyslí domácí.Vše se dařilo a nevypadalo to že se stane něco vážnějšího ze strany domácích.Pak příšly dva momenty,kdy naše obrana zkoušela dvakrát ofsajt systém.Bohužel to nevyšlo a domácí hráčky nás v obou případech potrestaly.To je dostalo zpět dohry a rázem jich bylo plné hřiště,ale naše holky to ustaly a dokonce přidaly pojistku na konečných 5:2 v náš prospěch.

——————————————————————————————————————————————————————————————–

17.kolo

TJ Blatna – Vonoklasy  1:0 (1:0) 

Branka : Vajsová

Na půdu Blatné zavítal tým Vonoklas. Domácí hráčky vstupovaly do utkání s vědomím, že po třech prohrách v řadě musí tentokrát bodovat.Domácí hráčky vstoupily do utkání lépe byly více aktivní.Jejich hra byla kombinační.

Útočné tažení začala Kozáková,která nahrávala před bránu,kde dobíhala Vajsová včas zasáhla hostující brankářka. Soupeřky se dostaly k bráně,jen díky chybám domácí obrany,naštěstí všechny náznaky likvidovala brankářka Valíčková.Další útočnou akci rozjela Šebková která centrovala před bránu bohužel Vajsové chyběl krok k zakončení. Blatná si zahrála svojí první standartku z 20 metrů po faulu na Vajsovou.Blatná se prezentovala hezkými kombinačními akcemi a všechny účastněné diváky bavila svou hrou. A tak se fanoušci mohli kouknout na další akci, která vznikla od kopaček Kozákové ta nahrávala Vajsové, která potáhla míč do velkého vápna kde přenechala Nezbedové,která centrovala,bohužel na její centr zareagovala pouze hostují brankářka.Blatná zahrávala roh,na odražený míč nejlépe zareagovala Tvrdá,která vystřelila směr brána její rána však byla zblokovaná a odrazila se ke Kozákové,která zakončovala v pádu.Další akci pro změnu začala Vajsová která nahrávala do běhu Nezbedové ta nahrála do vápna první jmenované,střela se bohužel nevešla do brány a minula o pár centimetru tyčku.Hráčky Blatné dostávaly větší chuť ve hře a tak obrana Vonoklas měla co dělat.Hostující obranu znovu prověřila dobře hrající Kozáková,která si obehrála protihráčku a šla sama na bránu a však střílela pouze do brankářky.O minutku déle to samé udělala Nezbedová obehrála si protihráčku a střílela do náruče hostující brankářky.Blatná si ještě nějakou chviličku musela počkat,než potěší své fanoušky.Hráčky se mohly radovat o několik minut později,kdy Kozáková centrovala na Vajsovou která zakončovala v pádu přesně k tyčce a  nedala hostují brankářce šanci.Zběsilá útočná jízda se nesla v duchu domácích hráček ty zásobovaly hostují brankářku jednou střelou za druhou. Jedna z mnoha povedených akcí byla nahrávka Šebkové na Vajsovou,která z otočky vystřelila,její ránu vyrazila hostující brankářka na roh.

Hráčky vyhrály pouze jediným gólem,ale splnily svou misi získat tři body.Je třeba uznat,že hráčky Vonoklas podaly bojovný výkon,jelikož do utkání šly pouze z 10 hráčkama a s tímto počtem dokázaly chvilkama potrápit Blatnou.

Sestava Blatná : Valíčková – Tvrdá,Chárová N(Klásková).,Nezbedová(Tomanová),Šebková,Petrovicová(Chárová M.),Křivancová(Štychová),Honnerová(Karlíková),Vajsová,Kozáková,Velíšková.

Sestava Vonoklasy: Birošíková – Vávrová,Pánková,Nechvilová,Birošíková L.,Koníčková,Přibylová,Badalíková,Tikovská,Kejhová.

Hodnocení trenéra Blatné  Davida Reguše : Hráčky Vonoklas sice přicestovaly v 11, ale nastoupily jen v deseti,jelikož jedna hráčka byla po operaci kolena a proto po celý zápas, jen seděla na lavici…Místo toho aby to hráčkám pomohlo a v klidu si zahrály fotbal.Tak jsme se doslova protrápily k povinnému vítězství. Já osobně vím že se hraje proti deseti špatně. Ale připadalo mi,,že si holky myslí že stačí dát branku a pak si to lažo plážo dohrát.Místo toho, aby si třeba vylepšily skóre a dostaly větší jistotu na své kopačky do dalších zápasů.. Proto jediné pozitivum na dnešním zápase, jsou jen tři získané body..

————————————————————————————————————————————————————————————-

16.kolo

Fk Příbram – TJ Blatná  2:0 (0:0)

Hračky Blatné tentokrát zajížděly na půdu prvního týmu tabulky a to FK Příbram.Fotbal to byl ne zrovna pohledný.Oba dva týmy byly vyrovnaný a nebylo znát že je mezi sebou dělí 8.míst v tabulce.

Hra byla bojovná z obou stran a ani jeden tým nechtěl nechat druhému tří body.Hráčky Příbramy si ze začatku vytvářely více šancí,ale opět byla proti dobře chytající Valíčková.Blatná se postupem času začínala rozehrávat a vyrovnávat hru.Vytvoříla si několik šancí,bohužel bez úspěšné koncovky.Hra se začala více kouskovat a na obou stranách přibývalo více a více chyb.Hráčky Příbramy se více tlačily do zakončení,které se z části hostující obraně vedlo odehrát do bezpečí.Blatná většinou nakopávala míče směr útok,kde byla dobře hrající Kozáková,bohužel pro hostující tým si jí obsazovaly dvě hráčky Příbramy.Hráčkám Blatné se nepodařil udržet remízový výsledek a v 82.minutě byly potrestány prvním gólem v utkání.V 87.minutě  dostaly hráčky Blatné další ránu v podání druhého gólu.Bohužel už s tímto výsledkem nic hráčky  nedokázaly udělat.

Sestava Blatná : Valíčková-    Velíšková,Tvrdá,Tomanová,Křivancová,Šebková,Nagyová,Klásková,Petrovicová,Honnerová,     Kozáková .

Střídaly : Štychová,Nezbedová,Karlíková.

Sestava Příbram :Vacíková – Boukalová (56. Kopáčková), Šrámková, Drdošová, Navrátilová – Krůtová (55. Koubková Monika), Císařová I., Císařová V., Kočová (85. Dědinová) – Pilousková (88. Koubková Martina), Karasová (76. Černohorská)

Hodnocení trenéra Davida Reguše: Soupeř své kvality prokazoval po celý zápas.Holky  hrály trpělivě ze zabezpečené obrany a čekaly  na chyby soupeře,které  chtěly potrestat.Pár šancí si dokázaly vypracovat, ale bohužel bez úspěchu.Domácí tým měl  po celý zápas převahu, ale naše obrana s naší brankářkou odolávala až do 82.minuty.Bohužel jsme nestačily na tempo domácich a naše fyzické síly postupem času ubývaly a také diky tomu se nám nepodařilo udržet nadějný výsledek.. 

—————————————————————————————————————————————————————————-

15.kolo

TJ Blatná – Fotbalový klub Zlíchov 1914,o.s.          3:4 (0:1)

Branky Blatné:Pečená 2x, Nezbedová.

Sestava:Valíčkova – Křivancová, Chárová, Tvrdá, Tomanová, Velíšková, Nezbedová, Šebková, Kozáková (K), Klásková, Vajsová.

Střídaly: Pečená, Petrovicová, Bláhová.

V tomto utkání jsme zvládly vstupy do obou poločasů a vytvořily si několik příležitostí ke vstřelení branky. V prvním poločase jsme nedokázaly své příležitosti proměnit především kvůli své vlastní zbrklosti. Několikrát jsme zbytečně střílely a přitom jsme mohly pokračovat do lepšího zakončení. V závěru poločasu jsme špatně rozehrály a k míči se dostala stoperka hostí. Napřáhla asi z 35 metrů a naše brankářka na balón, umístěný pod břevno, nedosáhla. Proto jsme šly do kabin za stavu 0:1.

O přestávce jsme si s holkami vyjasnilyněkteré věci,které jsme dělalyšpatně. Na hře to bylo hned vidět a soupeře jsme prvních 20 minut druhého poločasu k ničemu nepustily. Dokonce jsme dokázaly otočit skóre zápasu na 3:1 v náš prospěch.Náš první gól vstřelila Nezbedová, která na třetí pokus překonala hostující brankářku. Další dvě trefy přidala Pečená, která vystřídala zraněnou Vajsovou. U první dorazila balón odražený od břevna (po střele Velíškové z přímého kopu).Při druhé trefě si poradila přehozením vyběhlé brankářky.Vše směrovalo k tomu, že utkání zvládneme a dovedeme k vítěznému konci. Proti byla hostující kapitánka,která se, za nepříznivého stavu pro její tým, vysunula z pozice stopera do záložní řady. V 75.minutě se dostala ke střele z dálky a snížila stav utkání na 2:3.Vymetla všechny pavučiny z růžku naší branky. Od té doby byl na hřišti jen jeden tým. Hostujícíhráčky byly najednou všude a my jsme nevěděly, jak se vymanit z rostoucího tlaku.V 88.minutě dovršila hostující kapitánka hattrick. Trefila se hlavou ze standardní situace a srovnala skóre na 3:3. V nastaveném čase dokonaly soupeřky velký obrat a zasadilynám úder K.O.vstřelením čtvrtého gólu do naší odkryté branky.

Hodnocení trenéra: Dnešní utkání se hodnotí velmi těžko. Především proto, že jsme měli vyhrát. Bohužel setak nestalo. Holkám se prakticky nedá nic vyčíst. Škoda, že jsme nezvládli závěr utkání, ve kterém jsme nedokázali přidržet míč na svých kopačkách, a zkušené hráčky Zlíchova toho dokázaly využít.

Nesmíme z toho dělat žádnoutragédii,protože tu máme plno mladých holek,které ještě nemají tolik zkušeností s těžkými zápasy. Nezbývá nám nic jiného, než na sobě stále pracovat a zdokonalovat se,abychom v tak vyrovnaných zápasech zbytečně nepřicházeli o vybojovaný náskok.

—————————————————————————————————————————————————————————————————-

14.kolo

ABC Braník – TJ Blatná  1:0 (1:0)

Blatná tentokrát vyjížděla ke svému zápasu ven a to do Prahy na Braník.Braník šel ze svými výsledky nahoru a není to už tým, který obýval konec  tabulky.Momentálně se pohybuje kolem 4 místa.

Hráčky Blatné do zápasu nastoupily ustrašený ze soupeřek a na hře to bylo vidět.Bylo tam hodně nepřesností a hráčky Braníku si s níma dělaly co chtěly.Bohužel se hrálo více na polovině hostujícího celku.Braník měl větší tlak, který bohužel skončil gólem z 16 metrů přelobováním vylezlé brankářky,tato hráčka však nebyla nikým obsazená,takže měla snadnou pozici.Blatná po obdrženém gólu přidala ve své hře a hned to bylo poznat.Hráčky se dostaly k jednomu z rohu,který prolítl na šestnástku kde střílela Nagyová,bohužel však do chumlu hráček.V prvním poločase se nic už nestalo a tak hráčky šly do šaten s výsledkem líbicí se více domácímu celku.

Do druhého poločasu šla do hry jiná Blatná,začala si plnit úkoly které už dostala do prvního poločasu a hra se začala vyrovnávat.Hráčky Blatné více kombinovaly a ukazovaly že umí hrát fotbal.A však jednou za čas šly na výlet domácí hráčky a vždy to bylo nebezpečné.Buď přestřelily a nebo míjely tyčky.Hráčky Blatné začaly ztrácet sílu a bylo to vidět na zakončení,jedno takové měla  Šebková,která však střílela do náruče brankářky.Hrálo se za slunečného počasí a síly docházely o  to rychleji,bohužel to bylo vidět posledních 10 minut už nebylo moc běhavých .Blatná už neměla sílu na vyrovnání . Bohužel pro ní tentokrát nepřivezla ani jeden bod.Je třeba říct že Braník si to za svůj výkon zasloužil,byl lepší jak Blatná a měla více šancí,které likvidovala dobře chytající Valíčková nebo dobře postavené tyčky.

Hodnocení trenéra Blatné Davida Reguše :Dneska musíme uznat, že jsme prohrály zcela zaslouženě,protože jsme proti urostlým holkám z Braníku podaly velmi ustrašený výkon a díky naším chybám jsme se samy dostaly pod tlak,které nás stálo velké usilí to napravit.V druhém poločase naše holky setřásly respekt ze soupeře a hrály odvážněji ,ale bohužel  nám chyběla síla k dotažení některých akcí. Holt  musíme dnešní výkon hodit za hlavu a pogratulovat soupeři za zasloužené vítězství a připravit se na další zápas se Zlíchovem.

Sestava Blatné: Valíčková -Velíšková,Tvrdá,Chárová(Křivancová),Nagyová,Tomanová,Klásková,Šebková,Petrovicová(Bláhová),Štychová(Karlíková),Nezbedová.

Hodnocení trenérky Braníku Ivy Mocové:

Měly jsme co napravovat po minulém týdnu tak jsme chtěly doma bodovat naplno.Blatná přijela s úplně jiným týmem,ale v bráně se zkušenou Valíčkovou,která byla i tentokrát velkou oporou hostů…z naší strany bylo dost nepřesností a hra nebyla podle mých představ…podařilo se nám dát prvního góla a holky se trochu uklidnily,ale hosty držela stále v pohodě chytajici Valíčková.Blatná se prakticky k ohrožení naší branky pořádně nedostala,ale je to tím že má spoustu mladých hraček a naše obrana si se všemi naznaky poradila.Trapení našich hráček v koncovce pokračovalo, proto výsledek zůstal jen takto.Soupeři přeji hodně štěstí a ať se daří…

Sestava ABC Braníku : Kalašová-Wolfová,Jedličková,Průchová,Fišerová,Jirsová,Chalupná,Reichmanová,Štvťová,Šimůnková,Červenková.Střídaly :Kahounová,Hrubá,Jarolímková,Adámková,Josefová.

13.kolo       Foto: Jan Škrle

Ženy-J.Hradec2014
157 položka(ek) « z 157 »

 

 

 

 

 

 

Blatná – J.Hradec   1:0 (0:0)

Branka Blatné :  Vajsová

Blatná ve svém druhém utkání,přivítala třetí tým tabulky J.Hradec.Tento tým byl na vítězné vlně,kdy porazil Libušín na své půdě 6:1.

Hráčky Blatné vlítly do utkání,jako uragán.Měly větší tlak jak soupeřky.Tlak Blatné se ukázal už ve 14.minutě,kdy Vajsová orazítkovala břevno.Ve 31.minutě posílala Kozáková rozběhnutou Vajsovou,která bohužel míč nestihla.Tuto akci zopokovala tato dvojce o minutu později,opět však ze stejným výsledkem.

Ve 40.minutě se dočkaly i soupeřky své útočné akce,která skončila u domací brankářky.O dvě minuty později měla  na svých kopačkách míč Blatná a to jmenovitě Petrovicová,která ho vedla přes půl hřiště,kde nahrávala Vajsové do vápna,bohužel před ní míč odpravila protihráčka do bezpečí.Hráčky Jindříchova Hradce se dostaly do dalších útočních akcí až nakonci poločasu a to díky chybám hráček Blatné,kdy dvakrát za sebou faulovaly.Tímto daly soupeřkám možnost zahrávat přímé kopy.Oba dva pokusy naštěstí pro Blatnou skončily nezdarem.Poločas skončil nerozhodně.

Do druhého poločasu nalítla Blatná do utkání,s tím že dá soupeři gól a nenechá si vzít body.Hráčky Blatné opět přitvrdily a plnily pokyny trenéra.Ve 47.minutě se i žlutilo,kdy za faul dostala kartonek Klásková.V 50.minutě Tomanová se pokusila vystřelit na branku,chybělo však pár centimetru,aby se Blatná konečně radovala za své odvedené usilí.V 51.minutě centrovala Klásková,na centr si naskakovala Vajsová,které chybělo pár centimetru,aby míč dopravila do branky.

V 54.minutě se zase jednou dostaly k míči soupeřky,tato střela byla nebezpečná ale nevešla se mezi 3 tyče.Běžela 59.minuta a opět hostující hráčky zahrávaly přímý kop,který odhlavičkovávala domácí obrana.

V 68.minutě se konečně dočkala Blatná a mohla se radovat,po střele Vajsové z poza vápna se zavlnila síť.Blatná nadále zlobila své soupeřky a tlačila se do zakončení.Bohužel ne a ne přidat další gól a uklidnit se .Do konce zápasu se Blatná snažila udržet jednogólový náskot a nechat si na své půdě tři body.

Hra byla ze strany Blatné mnohem lepší,jak předcházejícim zápase.Byla bojovná,kombinační a každá hráčka nechala na trávníku vše.Tento zápas byla lepší Blatná a zaslouženě vyhrála.

 

Komentář k utkání trenéra Davida Reguše:

Dneska k nám zavítal soupeř,který budil respekt výsledkem z minulého kola,kdy vyhrál 6:1.My jsme udělali o proti minulému zápasu několik změn.A bylo tam vidět zlepšení ve všech směrech.Sice jsme se trápily v rozehrávce,kdy nám míč buď odskakoval od nohy,nebo jsme zbrkle odkoply balon,ale holky vše nahradily svojí bojovností a soupeři nedarovaly nic zadarmo.Díky tomu jsme soupeře skoro k ničemu nepustily.I když nerad chválím,protože máme pořád co zlepšovat,ale za dnešní výkon zaslouží všechny holky velkou pochvalu.

————————————————————————————————————————————————————————————————

 

12.kolo        Foto: Lampa 

Ženy -Bohemians 1905 2014
8 položka(ek) « z 8 »

 

 

 

 

 

 

 

Blatná : Bohemians 1905   0:0    

Datum:  29.3. 2014,  15 hod

Sestava :Valíčková

Velíšková,Chárová,Tvrdá,Klásková,Tomanová,Kozáková,Štychová,Šebková,Honnerová,Nagyová.

Střídaly:Křivancová,Vajsová,Bláhová,Trnková.

Blatná po přípravných zápasech: dvěmi výhrami ( s Hradištěm 3:0 a s Protivímen 3:0) a jedné remíze (s Andělkama 1:1) přivítala na svém hřišti Bohemians 1905.

S tímto týmen na podzim prohrála 3:0,takže jí nečekal lehký zápas.Do utkání se šlo opatrně a hra se přelévala z jedné strany na druhou.Blatná měla ze začátku více akcí,jednu z nich zakončovala Šebková,která bohužel pro domácí orazítkovala pouze břevno.Hra byla hodně nepřesná,bylo hodně chyb na obou stranách a i několik tvrdších zákroků.

Hráčky Bohemians se začaly více osmělovat a zlobit naší obranu.Bohemians měla několik šancí,které naštěstí zlikvidovala Valíčková.Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu 0:0.

Do druhé půle jsme šli s pokynem hrát trochu tvrději a zlepšit finální přihrávku.Bohužel jsme se nedočkali ani na jedné straně gólu.

 

Více je spokojenější tým Blatné,jelikož získal dost cenný bod z tohoto utkání.Musíme však uznat že hráčky Bohemians byly lepší a měly více šancí,které naštěstí pro nás nedokázaly proměnit.

Trenéři: Reguš,Klásek.

 

 

 

———————————————————————————————————————————

11.kolo

 

————————————————————————————————————————————–

10.kolo

Dukla JM – TJ Blatná     5:2 (3:0)

Datum:  3. 11. 2013, 11.15 hod

.Rozhodčí:  …

Branky Blatné: Velíšková PK, Šebková

Sestava : Valíčková- Trnková,Chárová (46. Nagyová),Sweitoňová (46.Křivancová),Štychová (75.Petrovičová),Račaková,Pečená,Klásková,Šebková,Vajsová,Velíšková.

Blatná: V neděli jsme zajížděli do Prahy k týmu Dukla Praha. Tento tým se nacházel na sedmém místě tabulky, takže nás nečekalo nic lehkého. I tak jsme se opět chtěly poprat a získat alespoň bod. Zápas začal ve zběsilém tempu. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, takže se diváci nenudili. Bohužel pro nás, nám tento zápas vůbec nevycházel. Od začátku jsme byly druhé u míče, nedokázaly jsme si pořádně přihrát a ani udržet chviličku míč na kopačkách. A to se na hře podepsalo. Hned z první akce hrozila Dukla, která ve 3. minutě neúspěšně střílela na bránu. Jednu z prvních akcí Blatné táhla po pravé straně Vajsová, která střílela přímo brankářce do náruče. V 8. minutě zahrávala Dukla přímý kop, který mířil rovnou do brány, brankářka Blatné zneškodňuje. O dvě minuty později Dukla centruje, bohužel pro nás tato akce končí gólem. I tak Blatná nesvěsila hlavu a snažila se vyrovnat. V 16. minutě se míč odráží k Chárové, která střílí z 20 metrů, opět však jen pouze do náruče hostující brankářky. V 24. minutě střílí Pečená, které rána vůbec nesedla. O minutu později chyběl krok Vajsové k tomu, aby zakončila. V 26. minutě opět útočila Dukla, která střílela pár centimetrů od tyčky. V další akci Vajsová centrovala, Velíšková však míjí míč. Ve 30. minutě měla Dukla jeden z mnoha rohových kopů, domácí hráčka zůstává ve vápně neobsazená a hlavičkou zavěšuje pro svůj tým druhý gól. O šest minut později dostává Blatná další gól. Do druhého poločasu už nezasáhly Charová a Sweitoňová,místo nich nastoupily Křivancová a Nagyová. Hned v první minutě druhého poločasu opět Blatná inkasovala 4:0. V 50. minutě je zmatek před hostující brankářkou, Dukla dává svůj pátý gól. V 66. minutě po levé straně táhne útok Křivancová, která střílí do boční sítě. V 70. minutě Račaková střílí z velkého vápna, bránu však míjí. V 75. minutě Blatná ještě jednou střídala.  Zaslouženě si šla odpočinout Štychová a místo ní nastoupila Petrovicová. I Blatná se nakonec dočkala nějakého toho gólu. Denisa Pečená byla faulovaná ve vápně a nařízenou penaltu z přehledem dává Velíšková. V 89. minutě Vajsová jde na brankářku, která vybíhá z brány a odkopává míč, ke smůle však trefuje blatenskou hráčku Šebkovou, která střílí do prázdné brány a dává druhý gól. I když nakonec Blatná podlehla svému soupeři, nechala na hřišti vše a bojovala až do konce. V dalším kole náš čeká Holoubkov na domácí půdě. Přijďte nás podpořit a zafandit si. Budeme potřebovat svého 12 hráče.

——————————————————————————————————————————————

Ženy-VS Plzeň 27.102013

9.kolo

Blatná – VS Plzeň 2:1 (1:0)

Branky: Račáková,,Vajsová

Blatná:Valíčková ­- Chárová

Skřivancová),Kozáková,Trnková,Račáková,Štychová,Šebková,Klásková (Tomanová),Pečená,Vajsová(Hanzlíková),Velíšková (Nagyová).

Blatná doma udržela vítezství nad 1 týmem tabulky.

K blatenským fotbalistkám zavítal tým z prvního místa a to hráčky Vodních staveb. Hráčky Blatné měly za sebou povedené dva předchozí zápasy, kdy soupeřkám nastřílely 14 gólů a tak ani tentokrát nechtěly nic dát zadarmo.

Blatná do zápasu vstoupila lépe. Míč měla většinu času ve svém držení a vytvářela si jednu pohlednější akci za druhou. Domácí tým stále bušil do soupeřovy brány, ale ne a ne dát vytoužený první gól. Hodně o sobě dávala vědět hráčka Pečená, která střílela z dvaceti metrů, bránu však přestřelila. Další akce Blatné byla vedená opět stejnou hráčkou, která vyzkoušela pozornost hostující brankářky. Prvního gólu jsme se dočkali až v 25 minutě, kdy Šebková sklepávala Štychové, která střílela do šibenice a otevřela skóre zápasu.

Hráčky hostů si v prvním poločase moc šancí nevytvořilo. Když už rozjely nějakou útočnou akci, zastavila je dobře pracující obrana.

Do druhého poločasu šla Blatná s tím, že skóre navýší a potřetí za sebou vyhraje. Hosté do druhé půle vstoupily lépe a tlačily, ovšem Blatná jim v tom hodně napomohla svou nepřesnou hrou. Neudržela chvíli míč na svých kopačkách. Asi po 10 minutách se Blatná vzpamatovala a začala opět hrát svůj pohledný fotbal. Blatná šáhla po svém prvním střídání, místo Kláskové zasáhla do hry Tomanová. Ani v druhé půli neměla štěstí na své straně Pečená. Nejprve nastřelila břevno a pak hlavičkou mířila přímo do tyče. V 15 minutě dala druhý gól Vajsová. Do hry zasáhla i Nagyová, která vystřídala Velíškovou. To by nebyla Blatná, aby si to nezdramatizovala. Po chybě obránkyně, jsme darovaly hostujícímu týmu gól a ještě jsme jim daly naději. Hosté okamžitě začaly tlačit a posledních 10 minut se soupeřky pohybovaly na naší půlce. Blatná šáhla po dalším střídáním a to Křivancová střídala Chárovou. Nakonec jsme se dočkaly třetího vítězství. A o to cennější, že jsme vyhrály nad prvním týmem. Snad nakonec bychom chtěly poděkovat fanouškům, kteří zavítali na stadion a vytvořili skvělou atmosféru.

Autor: Nagyová Ivana

———————————————————————————————————————————————————————————–

8.kolo

H.Bříza – Blatná   1:7  (1:3)

————————————————————————————————————————————————————————————

7.kolo

Blatná Libušín  7:0 (2:0) 

 

Blatná: Valíčková – Chárova (Nagyová), Kozáková, Swietoňová, Braunová (Hanzlíková) – Klásková, Račáková, Šebková, Štychova, Šimáková (Velíšková), Pečená (Vajsová)

V 8 kole hostila domácí Blatná Libušín, který se nachází na 6. místě tabulky. S tímto soupeřem před lety Blatná hrávala, ale je tomu už několik let, a tak nikdo nevěděl co od soupeře očekávat. Blatná vstoupila do utkání o mnoho aktivněji a taky to bylo znát.  V 10 minutě utekla hráčka Šimáková po pravé lajně, ale bohužel míjí branku (tato hráčka je na SS z Hradiště Písek). V malém sledu Blatná kope už 3 rohový kop, ale opět jen proletěl balón vápnem. O chvilku později autové vhazování, míče se ujímá Račáková, ale střílí z 20 metru břevno. V další  šanci se ocitla dobře hrající záložnice Klásková, ale střílí jen do golmanky. V 19m dobře zahraný rohový kop a z první míří Štychová do golmanky. Soupeř zahrozil v 21 minutě, kdy prošel míč na útočnici a ta udělala kliku a utíkala na golmanku, naštěstí se balón jen třel o tyčku. V 26 minutě to vzala na sebe Denisa Pečená a krásnou kličkou se zbavuje obrany a střílí gól k levé tyči 1:0. 40m. trestný kop a Račáková i za pomocí teče hostující obrany propasírovala míč až do brány 2:0 a tak se šlo i do kabin.

Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu jako první, blatná měla míč na kopačkách a kontrolovala zápas.48minuta Šebková zatahuje míč do vápna a po chybě obrany krásným lobem přehazuje gólmanku 3:0.70m. rohový kop, Račáková i Vajsová míjí, ale Pečená vzala balón a zamířila s ním přímo do vingle 4:0. Střídání Velíškové, která je hned v první akci faulovaná ve vápně a nařízenou penaltu Kozáková proměňuje 5:0. V 75 minutě  Velíšková opět v akci utíká sama na golmanku,ale ze zadu přišel faul a obránkyně Libušína dostává ČK.Z trestného kopu se domácí hráčky ujaly s bravurou,kdy sehrály nacvičený signál a tudíž mohly oslavovat 6 gól utkání, který střelila Račáková. 80m. utíká Pečená předkládá krásnou přihrávku pod sebe do vápna a Šimáková nekompromisně zavěšuje pod víko 7:0 .

Jan Klásek a David Reguš :,Zápas byl dneska z Blatenské strany v naprostém pořádku, nutno dodat že jsem se sešli v kompletní momentální sestavě, i s hráčkou na SS z Hradiště a s Protivína. které jsou posilou pro náš tým, ale i bez holek je znát zlepšení Blatenských holek. Zůstáváme pořád na předposledním místě tabulky, ale věříme že pomalu budeme stoupat tabulkou.

článek připravila Honnerová Martina

———————————————————————————————————————————————————————————-

6.kolo

Vonoklasy – TJ Blatná       1:1 (1:1)

Datum:  5.10.2013, 10.30 hod.

Rozhodčí:  …

Branky:  Křivancová

Blatná: Valíčková – Hanzlíková, Kozáková, Nagyová, Swietoňová – Klásková, Račáková, Štychová, Křivancová – Velišková, Vajsová

Blatná: Do Vonoklas jsme přijeli s cílem bodovat a ukončit naši serii porážek. Domácí hráčky nastoupili v 9 lidech v poli a my jsme nevěděli jak hrát a kupili jsme jednu chybu za druhou. Naštěstí nás zachránilo doplnění domácího celku a začalo se hrát v 22 hráčkách na hřišti..Dokázali jsme si vytvořit několik brankových příležitostí, ale buhužel se nám podařilo využít jen jednu,kdy Křivancová dokázala využít  zaváhání domácí obrany a dostala nás do vedení.To nám moc dlouho nevydrželo,pač proti nám byla nařízena penalta po sporném okamžiku a domácí hráčka nedala šanci naši brankářce. V druhém poločase jsme domácí takřka do ničeho nepustili a hra se odvíjela na polovině domácích.Bohužel se nám už nepodařilo vstřelit branku a odvážíme si spokojeně bod …

 

 

————————————————————————————————————————————————————————————

5.kolo

TJ Blatná – Příbram    1:2 (1:0)

Datum:   28.9.2013, 13.30 hod. .. ..

Rozhodčí:  Hejtmánek

Branky:  Račáková

Blatná: Valíčková – Chárová, Kozáková, Braunová(Nagyová), Swietoňová – Klásková, Račáková, Štychová, Tomanová – Velišková, Šimáková (Vajsová)

Blatná: Přijel k nám soupeř, se kterým se nám v žádném střetnutí nepodařilo uhrát ani bod. Také byly hostující hráčky od začátku zápasu aktivnější a lepším týmem po celé utkání. Nám se sice povedlo vstřelit vedoucí branku po chybě hostující brankářky , ale to bylo vše z naší strany a dokonce utkání jsme se nedostali do žádné vážnější šance. Do kabin jsme tedy šli s jednobrankovým vedením a chtěli jsme tento stav udržet,  pokud možno do konce zápasu. V druhém poločase jsme odpadli fyzicky. Během pěti minut jsme 2x inkasovali a soupeř otočil skóre ve svůj prospěch a zaslouženě si odvezl tři body.

—————————————————————————————————————————————————————————-

4.kolo

Zlíchov Praha – Blatná 4:1 (2:0)

 

Blatná: Vaňková, Chárová M. Tvrdá, Chárová N. ( Eliášová ) Swietoňová, Šebková, Kozáková, Klásková ( Pečená ), Tomanová, Nagyová ( Křivancová ) Vajsová

Do utkání nevstoupily blatenačky vůbec špatně a vypadalo to, že by mohl být zápas v jejich režii.bohužel jen do 16 minuty kdy nevyšel „ofsajd systém“ a domácí útočnice byla sama před brankou a měla jednoduchou střeleckou pozici a také proměnila. Od té doby byly vidět více zlíchovské holky. Ve 25 minutě zachraňovala samostatný nájezd blatenská golmanka  Vaňková a po chvíli po pravé lajně utíká zlíchovská útočnice, ale míjí branku. 32 opět Vaňková chytá střelu z vápna.  36 minutě měla velkou šanci Blatná, po rohovém kopu výborně hlavičkuje Vajsová ale bohužel trefuje golmanku domácích.
Ve 40 minutě Blatnenská golmanka chytá balon za velkým vápnem do ruky a vysloužila si žlutou kartu, následoval trestný kop při kterém zlíchov skóruje i za pomocí špatného postavení blatenské golmanky.

V druhé půli došlo ke střídání, které se projevilo na ofenzivnější hře Blatné. v 50. min se po levé straně krásně uvolnila Vajsová, která přešla i přes domácí gólmanku, ale míč šel pouze do tyčky. A jak praví přísloví ,,Nedáš, dostaneš “  v 69 minutě srazila Tvrdá centrující míč do vlastní brány a byl z toho 3. gól pro domácí. Blatenské holky bojovaly, bohužel nedůraz u vlastní branky vedl k 4 gólu. Sympatické bylo, že Blatenačky nic nevzdávaly a snažily se se skórem něco udělat. A v 85 minutě se jim jejich snažení povedlo. Vajsová vybojovala na pravé straně hřiště balón, který naservírovala Tomanové krásně do vápna a ta se nemýlila a upravila konečné skóre na 4:1.

Jan Klásek: Doufám, že se nám brzy vrátí marodka a budeme v plné síle, abychom se mohly poprat alespoň o nějaké body do tabulky. Tuto sobotu hostíme Příbram, se kterou to nebude vůbec lehké, ale doufám, že holky budou bojovat.

článek napsala Honnerová Martina

——————————————————————————————————————————————————————————————————-

3.kolo

Blatná – Bráník  0:2 (0:1)

——————————————————————————————————————————————————————————————————-

2.kolo

J.Hradec – Blatná   4:1 (3:0)

———————————————————————————————————————————————————————————————————


1.kolo

Bohemians 1905 – Blatná  3:0 (1:0)

Datum:
Blatná : Vaňková – Štychová, Tvrdá, Chárová, Swietoňová – Tomanová, Račákov ( 63.min.Nagyová ), Klásková, Velíšková – Vajsová, Křivancová

První kolo nového soutěžního ročníku Blatné nevyšlo
V prvním kole blatenské fotbalistky nastoupily proti novému týmu ve skupině D – Bohemians 1905, a tak nevěděly, jak kvalitní soupeř je čeká. Přestože do zápasu nastoupila Blatná velmi dobře, 3 bodů se nedočkala. Prvních 30 minut patřily Blatné, kdy si hráčky vybojovaly zhruba 4 – 5 rohových kopů, avšak bez gólového efektu.
V 8. minutě, po faulu na Velíškovou, kopala sama postižená trestný kop, míč z její kopačky však těsně minul bránu. Hned na to se faulovalo před velkým vápnem domácích, z přímého kopu se dostala Blatná do obrovské šance, kterou nevyužila Velíšková – míč nedokázala nasměrovat do prázdné branky. Naopak domácí útoky se postupně zlepšovaly a musela zasahovat gólmanka Vaňková, která si z jednoho ze zákroků odnesla pár tvrdých ran, bohužel bez udělení žluté karty soupeři. Ve 45. minutě, po blatenském autu, se dostaly k míči domácí hráčky, které nic nevymýšlely a poslaly do úniku svoji útočnici, která po hrubé chybě blatenské obrany vstřelila 1. gól zápasu tzv. do šatny.
Do druhého poločasu nastupovaly holky z Blatné se snahou otočit výsledek, ale bohužel po špatném odkopu od brány, trefila pod padající blatenskou gólmankou hráčka Bohemians 2. gól. Blatnou to úplně zlomilo, což vyústilo v samostatný nájezd Bohemky, ale Vaňková zachovala klidnou hlavu a domácí útočnici vychytala. V 52. minutě obdržela žlutou kartu domácí hráčka za zákeřný faul bez míče na Račákovou, která bohužel musela posléze odstoupit pro zranění achilovky. Další nevybíravý zákrok předvedly domácí hráčky na Vajsovou, která s bolestnou grimasou opustila hřiště. Blatenské fotbalistky hrály několik minut o deseti, když se Vajsové nakopnutý kotník podařilo rozhýbat a vrátila se zpátky do hry. V 73. minutě zahrávaly domácí rohový kop, který gólmance Blatné vypadl z ruky a než se stačila blatenská obrana zorientovat, domácí vsítily 3. gól. V poslední minutě utkání mohly blatenské hráčky zkorigovat výsledek, bohužel Štychová nařízenou penaltu, za faul na Vajsovou v pokutovém území, trestuhodně zahodila, když bránu přestřelila.

Trenér Klásek : Děvčata se musela obejít bez gólmanky Valíčkové, která je po operaci, záložnice Šebkové a bez kapitánky Kozákové. Bohužel nás opět mrzely neproměněné šance na začátku zápasu, v prvním poločase byla Blatná lepším týmem, ale pak se projevila špatná fyzička našeho týmu a domácí hráčky naopak své šance proměnit dokázaly. Musíme zapracovat na hodně věcech, ale věříme, že to byl první zápas a že se z něho poučíme a další zápas v Jindřichově Hradci dotáhneme do vítězného konce.