Výsledky 2018-2019 – Blatnáfotbal

Return to „A“ Tým

Výsledky 2018-2019

Krajský přebor

—————————————————————————————————————–

Čimelice – TJ Blatná 0:0 (0:0)

Datum:  11.8.2018

Sestava TJ Blatná : Šimůnek – Sýkora, Petrášek, Machovský (81. Míka), Nový – Mišiak, Mikeš, Šilhavý, Jícha (90.+1 Hlaváč) – Stulík, Čadek (73. Peleška)

Trenér Michal Brabec.
ŽK: 2:2 (Zelenka, Viták – Čadek, Sýkora).
Rozhodčí: Přibyl – Polák, Kotalík.

Delegát: Albrecht
Diváků: 300.
Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Zápas jsme odehráli ze zajištěné obrany, která nám fungovala na jedničku a to včetně sedmnáctiletého Šimůnka v naší brance. My jsme branku domácích ohrožovali především ze standardních situací, ale gólu jsme se nedočkali. Nejblíže jsme k němu měli po střele Petráška a teči Stulíka, které se štěstím zabránil domácí bek. Šanci domácích v jednom případě vykryl Šimůnek a v té druhé, asi největší v tomto zápase, až na brankové čáře Nový. Krom poslední dvacetiminutovky jsme byli domácím více než vyrovnaným soupeřem. Kluky bych chtěl pochválit za nasazení a bojovnost. S bodem z horké čimelické půdy jsme spokojeni.

——————————————————————————————————————-

Příprava:

Rozhovor do Strakonického deníku poskytl :

Asistent trenéra Remeš Roman (1973).

– co očekáváte od nové sezony a jaké jsou ambice vašeho týmu, koho favorizujete

Jelikož se v Blatné osmnáct let krajský přebor nehrál, tak především velkou diváckou podporu. Doufám, že jim tu jejich přízeň budeme oplácet co nejlepšími výkony a oni budou našim dvanáctým hráčem, jako nováček soutěže v tak nabitém kraji to jistě budeme potřebovat.Jsme určitě natěšeni z postupu do této soutěže a plní očekávaní, co tato soutěž obnáší. Vstupujeme do ní s pokorou, ale strach z ní nemáme. Chceme se co nejdříve aklimatizovat, našim přáním je se pohybovat ve středu tabulky a hlavně se netrápit sestupovými starostmi. Předpokládám, že se na špici budou pohybovat tři exdivizní mužstva Český Krumlov, Jankov, Roudné. Za favority považuji i Milevsko,hodně posílené Katovice, ale i Olešník s útočným duem Lafata – Dudek. Máme se rozhodně na co těšit.

– jak hodnotíte letní přípravu, ať již přístupem hráčů či výsledkově

Letní příprava byla velmi krátká, do toho dovolené a pracovní povinnosti většiny hráčů, s čímž se asi potýkala i většina mužstev. Co se týče výsledků, tak je ta spokojenost o dost vyšší, ale v přípravě se na výsledky moc nekouká, jde o to, aby se především zkoušelo. Absolvovali jsme i třídenní soustředění ve Věšíně, na které nám navazovala přípravná utkání s Hradištěm a Osekem.

Komárov – Blatná 3:3

Blatná – Klatovy 3:2

Horažďovice– Blatná 0:4

Hradiště – Blatná 5:0

Blatná – Osek 2:2

Blatná – Bělčice 6:2

– odchody a příchody hráčů (u příchodů možno krátké představení hráče – jeho post, co by měl do týmu přinést)

Příchody:

Mikeš Zdeněk (Sedlice)

O Zdeňka jsme usilovali už před loňskou sezonou a až nyní se nám podařilo jeho přestup zrealizovat. Očekávaní jsou velká, je to zkušený ofenzivní hráč, který by měl do našeho mladého mužstva přinést klid.

Šilhavý Václav (SK Spartak Příbram)

Sosi je další mladík, který zapadá do našeho mužstva. Je to klasický středový, tvořivý záložník, který prošel příbramskou mládeží. Do mužstva zapadl a už v přípravě ukázal svoje kvality.

Burian Matouš (Bělčice), Houzar David (dorost), Peroutka Leoš, Zíka Martin (dorost).

Čtveřice mladíků je příslibem do dalších let blatenského fotbalu a je jen na nich, jak jejich fotbalové působení v dospělém fotbale bude pokračovat. Základy mají a jejich perspektiva je velká.

Odchody: nikdo


– aktuální kádr (gólmani, obránci, záložníci, útočníci – možno i ročníky narození, ale nemusí být) a realizační tým.

brankáři: Chlanda Jaroslav (1994), Burian Matouš (1999), Šimůnek Michal (2001);

obránci: Houzar David (1999), Kůst Michal (1998), Machovský Luboš (1997), Petrášek Michal (1980), Sedláček Marek (1998), Sýkora Jakub (1992), Šejvar Kryštof (1995);

záložníci: Jícha Filip (1996), Křivanec Ondřej (1989), Merašický Jan (1992), Míka Ondřej (1998), Mikeš Zdeněk (1986), Mišiak Michal (1994), Motyka Lukáš (1994), Prokopec Petr (1992), ŠilhavýVáclav (1998), Zíka Martin (1999);

útočníci: Čadek Filip (1993), Nový Jakub (1989), Peleška Radek (1993), Stulík Pavel (1997).

Realizační tým:

Trenér: Brabec Michal (1972)

Asistent trenéra: Remeš Roman (1973)

Trenér brankářů: Prokeš Jiří (1966)

Vedoucí mužstva: Machovská Jana (1966), Jícha Petr (1983)

————————————————————————————

chybí:

Šimůnek Michal, Houzar David, Petrášek Michal, Sedláček Marek, Sýkora Jakub, Jícha Filip Šilhavý Václav, Zíka Martin, Čadek Filip, Peleška Radek, asistent trenéra: Remeš Roman, vedoucí mužstva: Machovská Jana, Jícha Petr

TJ Blatná – ZD Bělčice 6:2 (2:1)     (hráno v Blatné)

Sestava TJ Blatná:Šimůnek – Sýkora, Petrášek, Šejvar, Sedláček – Mišiak, Mikeš, Šilhavý, Peleška – Stulík, Nový

Střídali: Burian – Prokopec, Zíka, Kůst, Čadek

Góly: 36. a 50. Mišiak, 10. Stulík, 61. Čadek, 72. Peleška, 88. Nový – 39. Ráž, 66. Průcha

Rozhodčí: Kaštánek

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Generálku jsme odehráli po dohodě nakonec dopoledne, takže se hrálo za úmorného vedra. Nasazení v prvním poločase bylo z naší strany velmi špatné, nehráli jsme to co po hráčích chceme. Po poločasové domluvě už se úroveň zlepšila a prosadili jsme se i po akcích, které máme nacvičené a měli být i naší předností v mistrovských utkáních.

——————————————————————————————————

Blatná – Osek 2-2 (1-2)

Branky: 4. minuta Jakub Říský
                   5. minut vyrovnání Nový
                13. minuta David Říský
                51. minuta vyrovnáno Jiří Říha
Michal Brabec : „V přípravě moc na výsledky nekoukám. S Osekem šlo hlavně o to, utkání idehrát a zakončitt soustředění. Kluci toho měli v nohách opravdu hodně, bylo to vidět. Bylo i několik absencí, řada hráčů má šrámy. Ti, co nastoupili, mákli, i když posledních dvacet minut jsme tahali nohy. Ale jinak to bylo velmi dobré utkání, předvedli jsme několik kombinací, vstřelili jme dva góly, jsem spokojený. Až jsem si říkal, že jsem klukům neměl dávat takové dávky, všichni toho měli opravdu dost a dost.“
Sestava: Chlanda – Motyka,Machovský,Šejvar, Míka – Merašický,Mikeš,Prokopec,Křivanec – Nový,Stulík
Střídali: Kůst,Říha,Burian
Diváků 150

………………………………………………………………………………………………………

Blatná – Hradiště 5-0 (3-0)

Branky: Říha 3x; Nový 2 x
Sestava:  Šimůnek – Sedláček,Máchovský,Jícha.i Míka – Zíka,Šilhavý,Mikeš,Říha – Nový,Stulík
Střídající hráči: Sykora,Jiřinec,Prokopec,Burian
HODNOCENÍ UTKÁNÍ TRENÉRA: Po absolvování soustředění jsme zápas odehráli nakonec v domácím prostředí.Hned úvodu utkání jsme vstřelili první branku a po zbytek utkání pak byli lepším mužstvem. Výsledek zápasu je jednoznačný.

—————————————————————————-

Horažďovice – TJ Blatná 0:4 (0:0) (hráno v Horažďovicích)

Sestava TJ Blatná : Šimůnek – Motyka, Machovský, Sedláček, Merašický – Mišiak, Prokopec, Šilhavý, Křivanec – Stulík, Peleška

Střídali: Chlanda – Petrášek, Sýkora, Burian

Góly: 47. a 80. Mišiak, 58. a 66. Stulík

Rozhodčí: Petrželková

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: První poločas byl z naší strany plný nepřesností, nefungovalo nám skoro nic. V tom druhém už jsme byli ve všech činnostech lepší a dařilo se nám i střelecky. Nyní nás čeká od středy soustředění ve Věšíně, které zakončíme v sobotu utkáním s Hradištěm na jejich hřišti od 17 hodin, v neděli pak další zápas doma s Osekem od 18 hodin.

————————————————————————————————————–

Komárov – TJ Blatná 3:3 (2:2) (hráno v Komárov (Hořovice))

Sestava TJ Blatná :Šimůnek – Sýkora, Petrášek, Machovský, Jícha – Motyka, Prokopec, Šilhavý, Křivanec – Nový, Čadek

Střídali: Chlanda – Stulík, Míka, Merašicky, Levý, Kůst, Říha J.

Góly: 2x Kůst, Říha J.

Hodnocení trenéra Michala Brabce:

Prohrávali jsme 0-2, dokázali jsme vyrovnat a dokonce otočit na 3-2, jenže v poslední minutě jsme inkasovali vyrovnávací gól. Hrálo se za velkého tepla, i tak měly oba týmy spoustu šancí. Byl to typický první přípravný zápas, kdy všechno nesedlo, zkoušeli se noví hráči a různé posty. Na plac se z naší strany dostali všichni. Pro kluky to bylo utkání po čtyřech absolvovaných trénincích, kdy dostali zabrat, spousta z nich toho měla už plné zuby.

————————————————————————

TJ Blatná – Klatovy 3:2 (1:2)

(hráno v Bělčicích)

Sestava TJ Blatná 1. poločas

Šimůnek – Sýkora, Petrášek, Šejvar, Jícha – Mišiak, Kůst, Šilhavý, Křivanec – Čadek, Říha Š.

Střídali: Prokpec, Brynda, Merašicky, Peleška

Sestava TJ Blatná 2. poločas

Chlanda – Sýkora, Kůst, Šejvar, Míka – Mišiak, Říha Š, Brynda, Křivanec – Čadek, Říha J.

Střídali: Petrášek, Merašicky, Peleška, Zíka, Nový, Jícha

Góly: 24. Čadek, 73. Peleška, 88. Mišiak – 33. Vojtko, 42. Szedmák

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše:Zápas na skvělém trávníku v Bělčicích byl už o poznání lepší a s divizními Klatovy se odehrál už i ve slušném tempu. Dostali jsme se do vedení a dál si pak vytvořili i další slibné brankové příležitosti, které se nám nepodařilo proměnit. Soupeř byl v prvním poločase v této činnosti důraznější a hlavně úspěšnější. Ve druhém poločase se nám podařilo nejprve po individuální akci skóre srovnat a dvě minuty před koncem po pěkné kombinační akci zápas zlomit v náš prospěch. Pochvalu si zaslouží gólmani na jedné i druhé straně, protože předvedli několik bravurních zákroků. My jsme i tentokrát točili se sestavou a vyzkoušeli si i další nové hráče. O jejich příchodu budeme jednat v následujících dnech, protože se nám jejich herní projev moc líbil.

2017-2018

  Tabulky ZDE                          Rozpis zápasů a výsledky ZDE                           Jč. KFS – 1.A třída mužů – skupina A   Šumavan Vimperk – TJ Blatná 1:2 (0:1) Sestava TJ Blatná : Chlanda Jaroslav – Sedláček Marek, Petrášek Michal, Kůst …

2016-2017

  Tabulky ZDE                          Rozpis zápasů a výsledky ZDE                         ——————————————————————————————————————————– Bernartice – TJ BLATNÁ z.s. A               4:0 (0:0) Datum:  17/6/2017,  14:00 hod. Rozhodčí:  Albert Karel, Komzák Zdeněk, Toucha Matěj. Delegát:  Brož …

2015-2016

  Tabulky ZDE                          Rozpis zápasů a výsledky ZDE                         ——————————————————————————————————————————— 1. Protivín 26 21 4 1 82:19:00 67 2. Bernartice 26 20 2 4 51:27:00 62 3. Vodňany 26 14 6 6 71:36:00 48 4. Vimperk 26 …

2014-2015

  Aktuální výsledky ZDE                          Kompletní výsledky ZDE                        Los soutěže ZDE ———————————————————————————————————————————————————————————————————- TJ Blatná – Tělovýchovná jednota Hradiště                11:0 (6:0) Datum:  6/6/2015, 10.15 hod. Rozhodčí:  Karel Josef Pípal Pavel Fiala Milan Delegát: – Branky: 29´, 44´ a …

2013-2014

  Aktuální výsledky ZDE                          Kompletní výsledky ZDE                        Kompletní ročník 2010 2011, 2011-2012 ————————————————————————————————————————————————————————————————————— 26.kolo FK Chelčice – TJ Blatná          2:5  (0:4) Datum:  14.6.2014  13:30 Rozhodčí:    Polák Jiří Fiala Martin Ficko Martin Branky:  53´ Kortus, 68´ Šácha – 6´, …

2012-2013

 Aktuální výsledky ZDE                            Kompletní výsledky ZDE                          Kompletní ročník 2011-2012     26.kolo Štěkeň – Blatná 1:2 (1:1)   Datum: 15.června  2013, 17:00 hod. Branky Blatné: Brabec, Motyka Martin Bulka:  Dvě poslední kola se nám …

2011-2012

JARO 2012   26.kolo   Šumavan Vimperk – Blatná         5:1 (3:1)    Datum:   16. června 2012,  17.00 hod. Rozhodčí:   Marek Mráz Josef Voldřich František Zloch Delegát:       Zdeněk Zedník Branka Blatné:   13´ Jiřinec M. Vimperk:   Formánek – Sýs, Prochaska, Sedláček, Janda, Blahout, Málek, Děd (K), Kuneš, Kurz, Novotný. Na střídání:   Wagner, Ppechlát, Pankratz, Janda, Císař. Blatná:   …