Return to „A“ Tým

Výsledky 2017-2018

  Tabulky ZDE                          Rozpis zápasů a výsledky ZDE                        

 

Jč. KFS – 1.A třída mužů – skupina A

 

TJ Lokomotiva České Budějovice – TJ Blatná 0:5 (0:2)

Sestava TJ Blatná: Chlanda Jaroslav – Motyka Lukáš, Šejvar Kryštof, Kůst Michal (73. Houzar David), Machovský Luboš – Mišiak Michal (64. Sedláček Marek), Prokopec Petr, Petrášek Michal, Křivanec Ondřej (70. Jícha Filip) – Peleška Radek (78. Stulík Pavel), Nový Jakub (57. Čadek Filip)

Branky: 8. a 28. Mišiak Michal, 69. a 83. Šejvar Kryštof, 56. Nový Jakub

Rozhodčí: Rozhodčí: Novotný – Jiří, Jevčák Martin, Trkovský Tomáš

Delegát: –

Žlutá karta: 1 – 2 (Navrátil Filip – Nový Jakub, Machovský Luboš)

Červená karta: –

Diváků: 50

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše: Zápas jsme ovládli a naprosto zaslouženě si odvážíme další tři body. Pomohl nám gól hned v úvodu zápasu a vyloučení domácího brankáře po dvaceti minutách hry, když byl nucen chytil míč do svých rukavic mimo brankové území. Druhý poločas byl z naší strany takový neurovnaný, přesto jsme přidali další tři branky. Domácí i v deseti hodně bojovali, definitivně je zlomila až naše třetí branka. Hráči si teď věří a pokusíme se jarní vítěznou sérii prodloužit zase doma.


TJ Blatná – Slavia České Budějovice 3:0 (0:0)

Sestava TJ Blatná: Chlanda Jaroslav – Motyka Lukáš, Šejvar Kryštof, Kůst Michal, Sýkora Jakub – Mišiak Michal (81. Levý Jakub), Prokopec Petr (51. Čadek Filip), Petrášek Michal, Machovský Luboš (66. Jícha Filip) – Peleška Radek (89. Houzar David), Nový Jakub (74. Stulík Pavel)

Branky: 60. Machovský Luboš, 64. Nový Jakub, 69. Petrášek Michal

Rozhodčí: Weidenthalerová Hana – Jevčák Martin, Ondřej Adam

Delegát: –

Žlutá karta: 4-1 (Prokopec Petr, Čadek Filip, Peleška Radek, Kůst Michal – Pauch František)

Červená karta: 1-0 (46. Sýkora Jakub)

Diváků: 250

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše

První poločas jsme si vypracovali několik slibných šancí, ale hostující brankář nás přiváděl k zoufalství. Při střele Mišiaka a hlavičce Šejvara většina přítomných zvedala ruce nad své hlavy, ale Wolf míč na poslední chvíli buď chytil nebo vytěsnil mimo branku. O poločase jsme hráče nabádali k trpělivosti a věřili, že vstřelením první branky soupeře zlomíme. Bohužel hned ve 46. minutě naše obrana zaváhala a při samostatném úniku Sýkora fauloval hostujícího hráče a byl vyloučen. Zhruba čtvrt hodiny jsme odolávali tlaku soupeře, který díky naší kvalitní obraně naši svatyni víceméně nijak vážně neohrožoval a tak přišla naše šance. V 60. minutě vstřelil naši první branku přímo z rohu Machovský, o čtyři minuty později, druhou přidal z otočky ve vápně střelou k tyči Nový a když se v 69. minutě po další učebnicové akci trefil matador Petrášek, Slávie v tu chvíli byla na lopatkách a celý blatenský areál na nohou. Ve zbývající části zápasu už bylo prakticky rozhodnuto, přesto kluci bojovali až na hranicí svých sil za to, abychom udrželi další čisté konto, což se jim nakonec povedlo. Mužstvu právem patří pochvala za předvedený výkon.

————————————————————————————————

Sedlec – Blatná 0:2 (0:1)

 Sestava TJ Blatná  Chlanda – Motyka (58. Levý), Sedláček, Kůst, Sýkora – Mišiak (84. Brabec), Prokopec, Petrášek, Jícha

(70. Stulík) – Peleška. Nový

Střelci: 6. a 67. Mišiak

Rozhodčí: Valeš – Kříž, Picka

Delegát: –

Žlutá karta: 4-3 (Zíka, Kučera, Bláha, Chromý – Levý, Mišiak, Sýkora)

Červená karta: –

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše

Do utkání jsme vstoupili aktivně a už v 6. minutě Mišiak využil milimetrovou přihrávku Sedláčka za domácí obranu ke vstřelení naší první branky. I poté byl míč více na našich kopačkách a vytvářeli jsme si další slibné brankové příležitosti, ty Prokopce a Pelešky byli stoprocentní, ale bohužel nevyužity. Sedlec, pokud už ohrozil naší branku, tak to bylo po standardní situaci nebo naší chybné rozehrávce. Uklidnění do našich řad přišlo v 67. minutě, když se podruhé v zápase prosadil Mišiak. Závěr zápasu jsme si už bez větších problémů uhlídali a zcela zaslouženě si odvezli tři body.

———————————————————————————————————————

Rozhovor s trenérem v deníku,

zimni priprava Blatná leden – brezen 2018

Příprava:

TJ Blatná – Hradiště 3:4 (2:3)

Sestava TJ Blatná

Chlanda (75. Šimůnek) – Sedláček (77. Hrádek), Kůst, Nový, Sýkora – Motyka (70. Stulík), Prokopec (75. Petrášek), Křivanec – Mišiak (46. Šejvar), Čadek, Peleška

Góly: 25. Čadek, 34. Motyka, 77. Nový – 33. a 39. Čítek (oba z PK), 37. a 39. Rybár

Rozhodčí: Petričák

Hodnocení zápasu asistenta trenéra Romana Remeše:

Generálku jsme konečně odehráli na hlavním hřišti a z počátku jsme měli velké problémy s aklimatizací na přírodní trávník. Zápas se díky našim individuálním chybám vůbec nepovedl a soupeři jsme víceméně výhru darovali. Máme v zápasech světlé okamžiky, kdy jsme s pojetím hry i nasazením spokojeni, ale rezervy máme s tím to udržet po celý zápas. Bohužel ani v tomto zápase jsme nebyli kompletní a otazníky nad zahajovací sestavou máme i po tomto utkání. V posledním týdnu, kdy nám azyl pro tréninky poskytnou Lnáře, se už chceme věnovat převážně nácviku standartních situací. Zahajovací zápas hrajeme v Sedleci v sobotu od 12.30 hodin.

Přípravná utkání:

Písek U-18 – Blatná 0 – 4 (0-1)50. a 67. Nový, 28. Motyka, 71. Čadek

Blatná – Svéradice 3 – 2 (0-0) 60. a 77. Machovský, 71. Peleška – 70. Beránek, 85. Prokopius

Blatná – Osek 3 – 6 (1-1)7. Nový, 73. Peleška, 78. Stulík – 47., 60., 88. Říský, 65. a 77. Hoch, 40. Brabec

Katovice – Blatná 9 – 2 (4-1)26. a 60. Miklas, 31. a 38 Zoubek, 11. Bláha, 47. Hromíř, 72. Chylík, 80. Uher, 83. Horejš – 11. Peleška, 65. Nový

Blatná – Podolí II 8 – 4 (6-2)10., 28., 32. a 33. Čadek, 80. a 89. Nový, 3. Mišiak, 7. Prokopec 43. a 86. (PK) Kafka, 30. Levora, 55. Yoni Girardey

Blatná – Poříčí 2 – 1 (0-1)46. vlastní, 47. Peleška 35. Podskalský

Blatná – Hradiště 3 – 4 (2-3) 25. Čadek, 34. Motyka, 77. Nový – 33. a 39. Čítek (oba z PK), 37. a 39. Rybár

————————————————————————————————-

TJ Blatná –Otavan Poříčí 2:1 (0:1)

Sestava TJ Blatná: Chlanda (46. Šimůnek) – Sedláček (60. Houzar), Kůst, Nový, Sýkora – Motyka (70. Hrádek), Prokopec, Křivanec – Mišiak, Čadek, Peleška (60 Šejvar)

Góly: 46. vlastní, 47. Peleška – 35. Podskalský

Rozhodčí: Marek

Hráno na UMT v Blatné

 Hodnocení zápasu asistenta trenéra Romana Remeše:  Nic moc výsledek z našeho pohledu, asi by měl být díky rozdílu dvou soutěžních tříd jednoznačný. Poříčí ale nehrálo vůbec špatně. Především bojovalo, vycházelo ze zajištěné obrany a chtělo uhrát dobrý výsledek, což se jim povedlo. Z naší strany to byl koncert neproměněných šancí, v prvním poločase bylo až neuvěřitelné, co se nám povedlo neproměnit. V obraně děláme také dost chyb, máme ještě na čem do zahájení jarní části pracovat. O sestavě už máme nějaké představy, je tam otazník hlavně kvůli zranění Machovského a i díky trestu Šejvara, který nám bude díky trestu v Sedleci chybět. V sobotu hrajeme generálku s Hradištěm, tak jen doufáme, že se počasí umoudří a budeme hrát konečně na trávě v Blatné.

———————————————————————————————————————-

TJ Blatná – Podolí II 8:4 (6:2)

Sestava TJ Blatná-Chlanda – Nový, Kůst, Houzar, Sýkora – Machovský, Prokopec, Křivanec –  Mišiak, Čadek, Peleška

Střídali Míka, Levý

Góly: 10., 28., 32. a 33. Čadek, 80. a 89. Nový, 3. Mišiak, 7. Prokopec – 43. a 86. (PK) Kafka, 30. Levora, 55. Yoni Girardey

Hráno na UMT v Písku 11.3.2018

Hodnocení zápasu asistenta trenéra Romana Remeše:

Zápas na umělce v Písku byl víceméně do poločasu rozhodnutý, kdy jsme si po pátečním debaklu trochu zvedli sebevědomí a s chutí si tentokráte zastříleli my. Náš výkon ve druhém poločase už byl velmi špatný. Hráli jsme bez pohybu, v obraně nám to nefungovalo a vázl nám i přechod do útočné fáze.

————————————————————————————————————-

34 položka(ek) « 1 z 34 »

SK Otava Katovice – TJ Blatná 9:2 (4:1)

Sestava TJ Blatná:Chlanda (46. Šimůnek) – Sedláček (80. Sýkora), Šejvar, Houzar (46. Petrášek), Sýkora
(46. Míka) – Motyka, Machovský, Prokopec, Křivanec –  Nový, Peleška (70. Stulík)

Góly: 26. a 60. Miklas, 31. a 38 Zoubek, 11. Bláha, 47. Hromíř, 72. Chylík, 80. Uher,

83. Horejš –  11. Peleška, 65. Nový

Hráno na UMT ve Strakonicích 9.3.2018

Hodnocení zápasu asistenta trenéra Romana Remeše:

Přípravné utkání s dalším účastníkem krajského přeboru bylo tentokrát krom úvodní desetiminutovky zcela v jejich režii. Chtěli jsme býti katovickým v jejich generálce trochu lepším soupeřem, ale moc se nám to nepovedlo. Klukům nelze upřít snahu a bojovnost, ale na mužstvo kvalit jako jsou Katovice to bohužel nestačilo. Jsme rádi, že k této konfrontaci došlo, byť výsledek pro nás skončil debaklem.

——————————————————————————————————————–

TJ Blatná – TJ Osek 3:6 (1:1)
51 položka(ek) « 1 z 51 »

 

 

 

 

Sestava TJ Blatná

 1.poločas

Chlanda – Sedláček, Šejvar, Kůst, Sýkora – Motyka, Machovský, Křivanec – Čadek, Nový, Mišiak

(střídal: Houzar)

2.poločas

Chlanda – Mearšický, Šejvar, Houzar, Hrádek – Motyka, Prokopec, Petrášek, Křivanec – Peleška, Stulík

(střídali: Míka, Machovský, Nový, Mišiak)

Góly: 7. Nový, 73. Peleška, 78. Stulík – 47., 60., 88. Říský, 65. a 77. Hoch, 40. Brabec

Rozhodčí: Libor Kaštánek

Hráno na UMT ve Strakonicích

Hodnocení zápasu asistenta trenéra Romana Remeše: 

Zápas jsme odehráli v rámci soustředění, které absolvujeme v Blatné, kde máme k dispozici veškerý servis. První půlhodina se odehrála plně v naší režii, bohužel jsme vstřelili pouze jednu branku a zbytečně si pak po standardce nechali v závěru poločasu jednu branku vstřelit.  Do druhého poločasu jsme udělali v sestavě sedm změn a než si vše sedlo, Osek šel do tříbrankového vedení, které se nakonec ukázalo jako rozhodující. Na hráčích byla znát únava a náš výkon nebyl úplně optimální, přesto si myslím, že jsme byli oseckým vyrovnaným soupeřem.

Příští sobotu budeme v generálce soupeřem Katovic, v neděli nás čeká zápas se Smetanovou Lhotou v Písku na UMT.

———————————PODZIM————————————————————

TJ Blatná – Svéradice 3:2 (0:0)
Sestava TJ Blatná 

  1. poločas

Šimůnek – Hrádek, Šejvar, Kůst, Sýkora – Mišiak, Petrášek, Machovský, Míka – Čadek, Nový

(střídali: Peleška, Merašický, Sedláček)

  1. poločas

Šimůnek – Sedláček, Šejvar, Merašický – Mišiak, Kůst, Machovský, Sýkora – Peleška, Čadek, Nový

(střídali: Míka, Petrášek, Hrádek)

 

Góly: 60. a 77. Machovský, 71. Peleška – 70. Beránek, 85. Prokopius

Rozhodčí: Velíšek

Hráno na UMT v Blatné

————————————————————————————————————–

Písek U-18 – TJ Blatná 0:4 (0:1)

Sestava TJ Blatná

Šimůnek – Nový, Šejvar, Kůst Sýkora – Motyka, Prokpec, Machovský, Míka – Mišiak, Čadek

(střídali: Petrášek, Merašický, Sedláček)2poločas

Šimůnek – Hrádek, Šejvar, Houzar, Hrádek – Sýkora, Prokpec, Petrášek, Merašický – Mišiak, Nový

(střídali: Čadek, Motyka, Machovský, Míka)

Góly: 50. a 67. Nový, 28. Motyka, 71. Čadek

Rozhodčí: Petričák

Hráno na UMT v Písku

—————————————————————————————————————-

TJ BLATNÁ z.s. – Vimperk        2:2 (1:0)  

Datum: 4/11/2017

Sestava TJ Blatná: Chlanda – Sedláček (63. Mišiak), Houzar, Kůst, Sýkora – Motyka, Prokopec, Machovský (81. Šejvar), Křivanec – Peleška (46. Čadek), Stulík.

Střelci: 64. Křivanec, 66. Motyka – 2. a 65. Chvosta

Rozhodčí: Izugrafov – Albert, Bezpalec

 

Žlutá karta: 2-3 (Sedláček, Kůst – Psutka, Tischler 2x)

Červená karta: 0-1 (Tischler)

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše:

Nechali jsme si ledabyle vstřelit branku hned z první akce hostí a to pak následně ovlivnilo průběh celého prvního poločasu, protože hostům stačilo pouze bránit a občas dostat míč na naši polovinu hřiště. Jejich soustředěnou obranu jsme prolomili až po hodině hry, kdy už hráli po dvou nevybíravých faulech Tischlera v deseti. Vimperk jsme měli  v tu chvíli na lopatkách, bohužel jsme si vzápětí nepochopitelně po standardce nechali vstřelit druhou branku. Vyrovnat se nám podařilo naštěstí hned z protiútoku, další branku vstřelit už ale ne, byť se z naší strany na hosty po zbytek zápasu valil jeden útok za druhým. Remíza je z mého pohledu přesto spravedlivá, byť jsme byli po celý zápas jednoznačně lepší. Vyhrát jsme si ale nezasloužili, už jen díky tomu, že se po devadesát minut nedovedeme věnovat pouze hře. Naše morálka, ale i vystupování během zápasu bylo tristní, náš výkon to hodně srazilo, mohl být o mnoho lepší. Soupeři jsme díky tomuto napomohli získat bod.

——————————————————————————————————————————–

Planá u Českých Budějovic – TJ BLATNÁ z.s.            0:2 (0:1)  

Datum: 28/10/2017

Sestava TJ Blatná: Chlanda – Sedláček, Houzar, Kůst, Sýkora (77. Hrádek) – Motyka, Prokopec, Machovský,  Křivanec – Čadek (66. Peleška), Stulík (86. Barabec).

Góly:  11. Motyka Lukáš (pen.), 60. Čadek Filip

Rozhodčí: Dvořák Petr, Čmucha Karel, Ondřej Adam

Delegát: Krčín Zdeněk

Žlutá karta: 1-1 (Lexa Zdeněk, Balogh Lukáš, Carda Jiří – Houzar David, Křivanec Ondřej)

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše

Domácí doma body nerozdávají a mají velmi zkušené mužstvo, o to víc nás těší tři body, které jsme si odvezly. S respektem k soupeři přesto musím říct, že zcela zaslouženě. Krom desetiminutovky po vstřelení naší první branky, kdy si Planá vytvořila dvě vyložené šance, jsme měli utkání zcela pod kontrolou a výsledek zápasu je díky naším dalším neproměněným šancím pro domácí nakonec hodně milosrdný. V naší sestavě dostali šanci další mladíci a zhostili se ji na jedničku. Nemalý podíl na tom má i zbytek mužstva, který se svým výkonem a předvedenou hrou hodně přiblížil našim představám.

——————————————————————————————————————————–

Tatran Prachatice – TJ BLATNÁ z.s.            3:0 (2:0)  

Datum: 21/10/2017

Sestava TJ Blatná: Chlanda – Sedláček, Šejvar, Kůst, Sýkora – Motyka, Petrášek (46. Peleška), Prokopec (85. Levý), Machovský – Mišiak (79. Míka), Čadek (69. Stulík).

Góly:  37. Fischer Martin, 41. Kochma Ondřej, 72. Tesař Jaroslav

Rozhodčí: Toucha Matěj, Kroutl Vít, Kocina Martin

Žlutá karta: 1-1 (Tesař – Kůst)

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše

Další venkovní zápas, který jsme hlavně díky neproměněným šancím v úvodu zápasu prohráli. Do první obdržené branky jsme měli hru pod kontrolou a vytvořili si i šance, které prachatičtí, někdy i se štěstím ubránili. Poté nám během deseti minut ukázali svoji produktivitu oni a vstřelili nám dvě branky a nebýt Chlandy v naší brance, poločasové skóre mohlo být ještě minimálně o dvě branky vyšší. Druhý poločas byl víceméně stejný jako ten první. My jsme drželi míč pod kontrolou, ale dostávali se maximálně k šesnátce domácích, kde naše veškeré úsilí vstřelit gól končilo. Domácí nadále těžili z brejků a z jednoho nám vstřelili třetí branku. Výsledek zápasu je pro nás možná krutý, ale body zaslouženě zůstaly v Prachaticích, protože fotbal se hraje na vstřelené góly, které jsme my nedaly

——————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. – Junior Strakonice          2:1 (0:0)  

Datum: 14/10/2017

Sestava TJ Blatná: Chlanda – Sedláček (45. Machovský), Šejvar, Sedláček – Motyka (90. Houzar), Petrášek Kůst, Jícha (73. Prokopec), Křivanec – Peleška (52. Mišiak), Čadek (79. Stulík).

Góly:  53. Křivanec, 63. Čadek – 59. Dohonyi

Rozhodčí: Novotný – Toucha, Izugrafov

Delegát: Tupý

Žlutá karta: 1-1 (Čadek – Štamek Martin)

 

——————————————————————————————————————————–

Větřní – TJ BLATNÁ z.s. A           4:2 (1:2)  

Datum: 7/10/2017

Sestava TJ Blatná: Chlanda – Sedláček, Šejvar, Petrášek, Sedláček – Prokopec (77. Houzar), Kůst, Motyka, Křivanec – Peleška (83. Stulík), Jícha (70. Míka).

Góly:  71. a 83. Weinhard, 7. Sukdolák, 83. Cifreund – 29. a 38. Peleška

Rozhodčí: Izugrafov – Brych, Formánek

Delegát: Krčín

Žlutá karta: 3-1 (Pils, Weinhard, Cifreund – Kůst)

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše:

Věděli jsme, že jsou domácí na chvostu tabulky, že prohráli poslední tři utkání, ale že pokud jim jen trochu dáme šanci získat body, odjedeme s prázdnou. Prvních dvacet minut jsme ale dělali vše pro to, aby domácím ty body zůstaly. Byli jsme nedůrazní, nepřesní, nechali si dát i lacinou branku, když jsme v pokutovém území nechali domácího střelce tak dlouho, že napotřetí Chladnu v naší brance prostřelil Do poločasu se nám přesto po zlepšení a zjednodušení hry podařilo skóre obrátit v náš prospěch, když se dvakrát prosadil Peleška. Dále pak Kůstovu střelu se štěstím vyrazil domácí brankář a stoprocentní šanci neproměnil Motyka. Domácí byli v tu dobu na lopatkách.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že pokud si budeme hrát jako posledních dvacet minut a poradíme si s domácím hráčem Weinhardem, který řídí hru domácích a je jejich nejdůležitějším článkem, nemůžeme zápas prohrát. Tento hráč nám sám vstřelil dvě branky a na jednu přihrál!!!

Je to další zbytečná ztráta bodů, ale abychom uspěli, nemůžeme odehrát pouhých dvacet minut zápasu, ale vydržet hrát celý. Nyní nás čeká v sobotu derby se Strakonicemi, tak věřím, že náš domácí výkon bude diametrálně odlišný oproti tomu ve Větřní.

——————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. A – FC Mariner Bavorovice            0:0 (0:0)  

Sestava TJ Blatná: Chlanda – Sedláček, Šejvar, Kůst, Motyka – Prokopec (73. Stulík), Petrášek, Křivanec – Čadek (56. Machovský), Mišiak, Míka.

Rozhodčí: Brych Jiří – Mráz Roman, Rinth Jan

Delegát: Eibl Vladimír

Žlutá karta: 4-2 (Čadek, Kůst, Machovský, Mišiak  – Koranda, Hanousek)

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše:

S lídrem tabulky jsme odehráli vyrovnané utkání. Brankových příležitostí jsme si vytvořili v prvním poločase více než hosté, převážně po standardních situacích. Ve 27. minutě hosty
po trestném kopu Prokopce zachránila tyč brankové konstrukce. Ve druhém poločase byl náš výkon bezzubý, stejně tak i ten hostů z Bavorovic. Místo hraní fotbalu se povětšinou jen handrkovalo a neustále se komentoval výkon rozhodčích. Nasazení mužstev a úroveň zápasu neodpovídala střetnutí prvního s třetím mužstvem první krajské A třídy.

——————————————————————————————————————————–

FK Vodňany – TJ BLATNÁ z.s. A          2:2 (2:2)  

Sestava TJ Blatná:  Chlanda – Sedláček, Šejvar, Kůst (46. Jícha), Machovský (89. Houzar) – Motyka, Petrášek, Prokopec (68. Čadek), Křivanec (79. Stulík) – Mišiak, Peleška (77. Míka).

Góly: 17. a 41. Varyš Jakub – 25. a 43. Motyka Lukáš

Rozhodčí: Rozhodčí: Tůma Vítězslav – Šafránek Petr, Tauber Lukáš

Delegát: Němeček Karel

Hodnocení utkání asistenta trenéra Romana Remeše:

Byť jsme byli první poločas o trochu lepším mužstvem, dvakrát jsme skóre zápasu museli dotahovat. V zakončení se prosadil hodně důrazný Motyka. Druhý poločas jsme tahali za kratší konec, podržel nás opět výborně chytající Chlanda a v závěru nám pomohla i konstrukce branky. Skóre se nakonec neměnilo ani po brejku Jíchy v poslední minutě. Zápas se nám celkově moc nepovedl, chceme se prezentovat jiným pojetím hry. Bod je z tohoto utkání pro nás velmi cenný.

Atým2017

 

——————————————————————————————————————————–

FK Olympie Týn n. Vltavou – TJ BLATNÁ z.s. A              0:1 (1:2)

Datum:  23/9/2017,  16:30 hod.

Rozhodčí:  Náprava Miroslav, Havlík Martin, Devera Radek.

Delegát:  —

Branky:  74´ Šejvar Kryštof vlastní – 25´ Křivanec Ondřej, 83´ Čadek Filip.

ČK:  88´ Lukeš Oldřich – 88´ Sýkora Jakub.

Blatná:  Chlanda – Sedláček, Šejvar, Křivanec, Petrášek „K“, Machovský, Sýkora, Mišiak, Peleška, Kůst, Motyka / Šimůnek, Čadek, Houzar, Stulík, Prokopec, Míka.

Trenér:  Brabec Michal

Blatná (Roman Remeš):  Úvod prvního poločasu patřil hodně aktivním domácím a skóre se neměnilo jen díky výbornému Chlandovi v naší brance. Ve 25. minutě jsme vstřelili regulérní branku, ale rozhodčí nenechal dokončit naši akci a vrátil míč na hranici velkého vápna. Křivanec z této standardní situace obstřelil zeď a míč opět skončil v síti domácích – 0:1! Šanci na zvýšení měl opět Křivanec, ale míč po jeho hlavičce skončil na tyči domácí branky.

Do druhého poločasu domácí vlétli stejně jako do toho prvního a měli jsme velké problémy, převážně ve středu hřiště. V 56. minutě rozehrávali domácí trestný kop a nastřelili ruku našeho obránce ve zdi. Nařízený pokutový kop Vařil poslal vysoko nad naši branku. Velkou šanci neproměnil náš Peleška, z následného protiútoku Týna jsme si bohužel vstřelili vlastní branku. To domácí povzbudilo, nás ale nepoložilo. V 83. minutě se po milimetrovém pasu Motyky prosadil hlavou Čadek – 1:2! Bojovali jsme jako lvi a domácí byli každou minutou víc a víc nervóznější. Vyústilo to v napadení Sýkory, který byl společně s domácím hráčem po právu vyloučen. Výsledek zápasu už jsme si následně zkušeně pohlídali.

Týn byl doposud náš nejtěžší soupeř, zápasu by odpovídala spíše remíza. Pro nás jsou tři body velkým povzbuzením před čtvrtečním okresním derby ve Vodňanech.

——————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. A – SK Vacov z.s.              4:1 (3:0)

Datum:  16/9/2017,  16:30 hod.

Rozhodčí:  Eibl Lukáš, Rinth Jan, Petričák Daniel.

Delegát:  —

Branky:  19´, 34´ a 41´ Peleška Radek, 71´ Mišiak Michal – 77´ Zitta Filip.

Blatná:  Chlanda – Sedláček, Šejvar, Křivanec, Petrášek „K“, Čadek, Machovský, Sýkora, Mišiak, Peleška, Kůst / Prokopec, Šimůnek, Míka, Motyka.

Trenér:  Brabec Michal

Blatná:  Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou. Herně jsme byli lepším týmem a soupeři jsme se dokázali vyrovnat i v osobních soubojích, kterých bylo plné utkání. Střelecky se probudil kanonýr Radek Peleška, který stihl během poločasu nasázet hattrick. Výraznou měrou mu k tomu pomohl Ondřej Křivanec, který se po půl roce vrátil na trávníky a na hřišti je znát. Nevydařený úvod jsme hodili za hlavu a v posledních zápasech předvádíme atraktivní hru. Pokud budeme takto pokračovat i nadále, nemusíme se bát žádného soupeře.

——————————————————————————————————————————–

FC Velešín – TJ BLATNÁ z.s. A               4:8 (2:5)    Jihočeskýfotbal napsal

Datum:  9/9/2017,  17:00 hod.

Rozhodčí:  Rinth Jan, Ťupa Michal, Trkovský Tomáš.

Delegát:  —

Branky:  1´ Papoušek Jan, 34´ Semerád Tomáš, 73´ a 80´ Šálek Stanislav – 7´ a 47´ Čadek Filip, 9´ a 52´ Křivanec Ondřej, 19´ Petrášek Michal, 22´ Prokopec Petr z pen., 37´ Machovský Luboš, 58´ Míka Ondřej.

Blatná:  Chlanda – Sedláček, Šejvar, Křivanec, Petrášek „K“, Čadek, Machovský, Sýkora, Mišiak, Peleška, Prokopec / Šimůnek, Hrádek, Stulík, Míka, Kůst, Houzar.

Trenér:  Brabec Michal

Blatná:

——————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. A – Loko České Budějovice               3:2 (0:2)

Datum:  2/9/2017,  17:00 hod.

Rozhodčí:  Toucha Matěj, Jevčák Martin, Landík Filip.

Delegát:  Šafránek Josef.

Branky:  77´ Machovský Luboš, 83´ Petrášek Michal, 90+1´ Křivanec Ondřej – 4´ Nebor Lukáš, 40´ Kocar David z pen.

ČK:  52´ Sudek Matouš (ČB).

Blatná:  Chlanda – Šejvar, Petrášek „K“, Nový, Machovský, Sýkora, Jícha, Peleška, Kůst, Motyka, Prokopec / Sedláček, Míka, Mišiak, Křivanec, Peroutka.

Trenér:  Brabec Michal

Blatná:

——————————————————————————————————————————–

SK Slavia ČB – TJ BLATNÁ z.s. A               2:1 (1:0)

Datum:  26/8/2017,  17:00 hod.

Rozhodčí:  Weidenthalerová Hana, Votava Pavel, Průchová Nikola.

Delegát:  —

Branky:  42´ Hasenöhrl Petr, 79´ Slípka Martin – 84´ Machovský Luboš.

Blatná:  Chlanda – Sedláček, Šejvar, Petrášek „K“, Nový, Machovský, Sýkora, Mišiak, Míka, Peleška, Kůst / Motyka, Šimůnek, Houzar, Říha, Stulík.

Trenér:  Brabec Michal

Blatná:

——————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. A – TJ Sedlec               1:2 (1:0)

Datum:  19/8/2017,  17:00 hod.

Rozhodčí:  Jevčák Martin, Rinth Jan, Toucha Matěj.

Delegát:  —

Branky:  6´ Prokopec Petr z pen. – 67´ a 79´ Kučera Tomáš.

Blatná:  Chlanda – Šejvar, Petrášek „K“, Nový, Machovský, Sýkora, Mišiak, Jícha, Peleška, Kůst, Prokopec / Sedláček, Merašický, Míka, Motyka, Šimůnek.

Trenér:  Brabec Michal

Blatná:

——————————————————————————————————————————–

2016-2017

  Tabulky ZDE                          Rozpis zápasů a výsledky ZDE                         ——————————————————————————————————————————– Bernartice – TJ BLATNÁ z.s. A               4:0 (0:0) Datum:  17/6/2017,  14:00 hod. Rozhodčí:  Albert Karel, Komzák Zdeněk, Toucha Matěj. Delegát:  Brož …

2015-2016

  Tabulky ZDE                          Rozpis zápasů a výsledky ZDE                         ——————————————————————————————————————————— 1. Protivín 26 21 4 1 82:19:00 67 2. Bernartice 26 20 2 4 51:27:00 62 3. Vodňany 26 14 6 6 71:36:00 48 4. Vimperk 26 …

2014-2015

  Aktuální výsledky ZDE                          Kompletní výsledky ZDE                        Los soutěže ZDE ———————————————————————————————————————————————————————————————————- TJ Blatná – Tělovýchovná jednota Hradiště                11:0 (6:0) Datum:  6/6/2015, 10.15 hod. Rozhodčí:  Karel Josef Pípal Pavel Fiala Milan Delegát: – Branky: 29´, 44´ a …

2013-2014

  Aktuální výsledky ZDE                          Kompletní výsledky ZDE                        Kompletní ročník 2010 2011, 2011-2012 ————————————————————————————————————————————————————————————————————— 26.kolo FK Chelčice – TJ Blatná          2:5  (0:4) Datum:  14.6.2014  13:30 Rozhodčí:    Polák Jiří Fiala Martin Ficko Martin Branky:  53´ Kortus, 68´ Šácha – 6´, …

2012-2013

 Aktuální výsledky ZDE                            Kompletní výsledky ZDE                          Kompletní ročník 2011-2012     26.kolo Štěkeň – Blatná 1:2 (1:1)   Datum: 15.června  2013, 17:00 hod. Branky Blatné: Brabec, Motyka Martin Bulka:  Dvě poslední kola se nám …

2011-2012

JARO 2012   26.kolo   Šumavan Vimperk – Blatná         5:1 (3:1)    Datum:   16. června 2012,  17.00 hod. Rozhodčí:   Marek Mráz Josef Voldřich František Zloch Delegát:       Zdeněk Zedník Branka Blatné:   13´ Jiřinec M. Vimperk:   Formánek – Sýs, Prochaska, Sedláček, Janda, Blahout, Málek, Děd (K), Kuneš, Kurz, Novotný. Na střídání:   Wagner, Ppechlát, Pankratz, Janda, Císař. Blatná:   …