Zpět na Výsledky 2019-2020

2014-2015

Aktuální výsledky ZDE                        Kompletní výsledky ZDE                    Los soutěže ZDE

————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

1. kolo – OP starších přípravek (skupina o 1. – 7. místo)

TJ Sokol Sedlice  –  TJ Blatná „B“     5 – 4    (2 – 3)

Datum: pátek 21. 6. 2015

Branky Blatné „B“: Fejtl Mi. 2, Bulka V., Merhaut

Blatná: Koman – Barabáš, Bláha, Fejtl Mi., Bulka V., Vávra, Merhaut, Prokopius, Drnek (K), Obleser

Hodnocení: V posledním zápase sezóny jsme začali dobře, vedli jsme 3 – 0, ale pak se začali stále více prosazovat domácí, a nakonec si vybojovali výhru 5-4. Celkově ale hodnotíme sezónu jako úspěšnou, do příští sezóny vstoupíme jako áčko, a tak se popereme o medaile.

————————————————————————————————————————————————————————————————–

13,kolo – OP starších přípravek (skupina o 1. – 7. místo)

TJ Blatná „B“  –  TJ Blatná „A“     4 – 12    (1 – 6)

Datum: pondělí 1. 6. 2015

Branky Blatné „B“:  Drnek 2, Fejtl Mi, Bulka V.

Hodnocení: Kluci se snažili o co nejpřijatelnější skóre, ale nepovedlo se, áčko dnes vyhrálo s přehledem. Áčku gratulujeme ke třem bodům a přejeme jim, ať neklopýtnou ve zbývajících zápasech, a celou soutěž vyhrají.

——————————————————————————————————————————————————

12.kolo – OP starších přípravek (skupina o 1. – 7. místo)

Junior Strakonice „B“  –  TJ Blatná „B“     9 – 3    (5 – 2)

Datum: sobota 6. 6. 2015

Branky Blatné „B“: Fejtl Mi. 2, Prokopius

Hodnocení: Poslední zápas s velkým favoritem, kluci se drželi, ještě na začátku druhého poločasu jsme prohrávali jen o 2 góly 3-5. Ale pak se trefovali jen domácí, a klukům ve velkém horku začaly docházet síly.

11.kolo – OP starších přípravek (skupina o 1. – 7. místo)

TJ Blatná „B“  –  SK OTAVA Katovice     2 – 3    (1 – 1)

Datum: sobota 30. 5. 2015

Branky Blatné:  Bulka V. 2

Hodnocení: I přes dobrý výkon celého mužstva jsme podlehli silnému týmu Katovic.

————————————————————————————————————————————————————

FK Chelčice  –  TJ Blatná „B“       4 – 7    (1 – 2)

Datum: neděle 24. 5. 2015

Branky Blatné:  Bulkav V. 3, Fejtl Mi., Drnek, Vávra, Bláha

Hodnocení: Zvládli jsme i druhý zápas v jednom týdnu se stejným soupeřem. Hlavně díky výbornému výkonu ve druhém poločase jsme oslavili docela vysoké vítězství.

—————————————————————————————————————————————————————-

TJ Blatná „B“  –  FK Chelčice     4 – 2    (2 – 0)

Datum: pondělí 18. 5. 2015

Branky Blatné:  Fejtl Mi. 3, Bulka V.

Blatná: Koman – Barabáš, Bláha, Fejtl, Bulka V., Vávra, Merhaut, Prokopius, Drnek (K)

Hodnocení: Zápas rozhodla naše vyšší produktivita, lepší tým jsme nebyli.

——————————————————————————————————————————————————————————

8.kolo – OP starších přípravek (skupina o 1. – 7. místo)

TJ Blatná „B“  –  TJ Dražejov     4 – 5 po penaltách   (2 – 2)

Datum: neděle 10. 5. 2015

Branky Blatné: Bulka V., Fejtl 2

Hodnocení: Vyrovnaný zápas začal přestřelkou, ve třetí minutě byl stav 2-1 pro nás. Kluci dobře bránili a eleminovali největší zbraň soupeře, o dva roky starší a o hlavu větší dívku s tvrdou střelou, která se dnes prosadila jen jednou. V posledních vteřinách jsme vybojovali dorážkou po přímém kopu bod. Kluci poprvé kopali penalty o bod, ale soupeř mířil lépe, a tak se radoval ze dvou bodů.

————————————————————————————————————————————————————————–

7. kolo – OP starších přípravek (skupina o 1. – 7. místo)

TJ Blatná „B“  –  TJ Sokol Sedlice     9 – 4    (5 – 3)

Datum: pátek 8. 5. 2015

Branky Blatné „B“: Fejtl 6, Bulka, Vávra, Prokopius

Blatná: Koman – Barabáš, Bláha, Fejtl, Vávra, Merhaut, Prokopius, Drnek (K), Bulka

Hodnocení: Zrovna oslnivý výkon to dnes nebyl, ale na vítězství stačil. Zápas se Sedlicí byl spíš boj, fotbalovou krásu nenabídl, ale góly ano. Blahopřejeme Míšovi k šesti brankám, hattrick slavil již v 9. minutě!

—————————————————————————————————————————————————————————————-

TJ Blatná „A“  –  TJ Blatná „B“     6 – 0    (1 – 0)

Datum: neděle 3. 5. 2015

Blatná: Koman – Barabáš, Bláha, Fejtl, Vávra, Merhaut, Prokopius, Drnek (K)

Hodnocení: V dalším souboji s velkým favoritem během tří dnů jsme již na body nedosáhli. Áčko se rozjíždělo pomalu, ale s ubývajícími silami našeho týmu se nakonec dočkalo vysokého vítězství.

——————————————————————————————————————————————————————————-

TJ Blatná „B“  –  Junior Strakonice „B“     3 – 2    (2 – 0)

Datum: pátek 1. 5. 2015

Branky Blatné „B“: Fejtl 2, Bulka

Blatná: Koman – Barabáš, Bláha, Fejtl, Bulka, Vávra, Merhaut, Prokopius, Drnek (K)

Hodnocení: Díky bojovnému a kolektivnímu výkonu jsme porazili nejsilnější tým okresního přeboru (Strakonice od začátku soutěže vyhrály všech 16 zápasů). Výborně zachytal brankář, obrana zastavila vše, kromě dvou střel z dálky, a vepředu jsme byli celý zápas dost nebezpeční, naštěstí 3 góly dnes na výhru stačily.

————————————————————————————————————————————————————————-

SK Otava Katovice  –  TJ Blatná „B“     7 – 5    (3 – 2)

Datum: sobota 25. 4. 2015

Branky Blatné „B“: Prokopius 3, Fejtl, Bulka

Blatná: Koman – Barabáš, Bláha, Fejtl (K), Bulka, Vávra, Merhaut, Prokopius

Hodnocení: Kluci podali slušný výkon, ale na takového soupeře platí výkon jedině výborný, s maximálním nasazením, a tak se dnešní výkon hodnotit nedá. Blahopřejeme Matyášovi k hattricku.

———————————————————————————————————————————————————————–

1. kolo – OP starších přípravek

TJ Dražejov  –  TJ Blatná „B“     8 – 4    (2 – 2)

Datum: středa 15. 4. 2015

Branky Blatné „B“: Krátký, Fejtl, Outlý, Prokopius

Blatná: Barabáš – Bláha, Fejtl, Bulka (K), Koman, Vávra, Merhaut, Prokopius, Krátký, Outlý

Hodnocení: Zápas se klukům nepovedl, možná to bylo tím, že se hrál první jarní mistrovský zápas, možná tím, že někteří kluci byli v poslední době nemocní a netrénovali. O vítězství by se mělo více bojovat. Nezklamaly posily z mladší přípravky (Pavel Krátký, Jakub Outlý), kluci vstřelili gól hned ve svém prvním zápase ve vyšší kategorii. Dobrý výkon podal také brankář Jan Barabáš, u kterého šlo o první mistrovský zápas na pozici brankáře.

———————————————————————————————————————————————————

St.Přípravka B 2014

11.kolo – OP starších přípravek

TJ Blatná „A“  –  TJ Blatná „B“     8 – 3    (4 – 0)

Datum: neděle 2. 11. 2014

Branky Blatné „B“: Bulka, Prokopius, Bláha

Blatná:  Koman – Bláha, Fejtl, Drnek (K), Bulka, Barabáš, Flandera, Vávra, Merhaut, Prokopius

Hodnocení: Poslední podzimní zápas hodnotíme i přes porážku kladně, kluci se po celý zápas snažili o přijatelné skóre, a to se jim povedlo. Díky umístění obou blatenských týmů v horní polovině tabulky se na jaře potkáme ještě dvakrát. Přejme si, ať jsou oba zápasy opět příjemným zážitkem pro hráče i fanoušky.

———————————————————————————————————————————————————————————————-

1.kolo – OP starších přípravek

TJ Osek  –  TJ Blatná „B“     0 – 14    (0 – 6)

Datum: úterý 28. 10. 2014

Branky Blatné: Flandera 4, Fejtl 4, Drnek 2, Bláha, Bulka, Prokopius, Vávra

Hodnocení: Základní cíl pro tuto sezonu splněn, po dnešku je jistá horní polovina tabulky, a na jaře nás čeká jeden těžký zápas za druhým. V těchto zápasech kluci určitě získají více zkušeností, než v zápasech podobných dnešnímu. Dnes jsme vyhráli snadno, výsledek byl jen otázkou skóre. Gratulujeme Vojtovi k udržené nule, chválíme kluky za kombinační fotbal a přesnou mušku.

—————————————————————————————————————————————————————————————————–

10.kolo – OP starších přípravek

TJ Blatná „B“  –  TJ Dražejov     2 – 4    (1 – 0)

Datum: sobota 25. 10. 2014

Branky Blatné: Drnek, Bláha

Hodnocení: Po prvním poločase jsme věřili v udržení domácí neporazitelnosti, vedli jsme, hosté přijeli bez nejlepší hráčky, nemohli střídat, ale ve druhém poločase si vítězství vybojovali. I naše kluky musíme pochválit za bojovný výkon do poslední sekundy.

———————————————————————————————————————————————————————————————–

9.kolo – OP starších přípravek

TJ Sokol Bavorov  –  TJ Blatná „B“     2 – 12    (1 – 8)

Datum: neděle 19. 10. 2014

Branky Blatné: Drnek 4, Bulka 4, Vávra, Fejtl, Flandera, Bláha

Hodnocení: Po pěkném výkonu celého mužstva jsme porazili další tým z konce tabulky, ale tentokrát se fotbal fanouškům musel líbit. Viděli jsme spoustu pěkných přihrávek, které byly základem pro mnoho šancí. Několik jich kluci zahodili, ale dnes bylo tolik příležitostí, že hned 12x jsme slavili gól, a tak jsme v klidu vyhráli.

———————————————————————————————————————————————————————————————
8.kolo – OP starších přípravek

TJ Blatná „B“  –  FC Volenice 2013 4 – 2 (2 – 0)

Datum:  sobota 11. 10. 2014

Branky Blatné: Barabáš, Drnek, Bulka, Fejtl

Branky Volenic: Jungwirth, Procházka

Blatná:  Koman – Bláha, Fejtl, Drnek (K), Bulka, Barabáš, Flandera, Vávra

Hodnocení: Zápasy se slabšími týmy nám prostě nejdou, přízpůsobíme se soupeři, a nehraje se pěkný fotbal. Tři body máme, ale na velkou oslavu to není.

7.kolo

FK Junior Strakonice „B“  –  TJ Blatná „B“ 8 – 1 (5 – 0)

Datum:  sobota 4. 10. 2014

Branky Blatné: Bulka

Blatná:  Koman – Bláha, Fejtl, Drnek (K), Bulka, Barabáš, Flandera, Merhaut, Vávra

Hodnocení: Bojovný výkon stačil jen na to, abychom neutržili hodně velký debakl. Soupeř byl výrazně lepší.

————————————————————————————————————————————————————————————————

6.kolo – OP starších přípravek

TJ Blatná „B“  –  FK Vodňany  8 – 2 (5 – 0)

Datum:  sobota 27. 9. 2014

Branky Blatné: Fejtl 3, Drnek 2, Prokopius, Bláha, Bulka

Branky Vodňan: Schwarz, Perner

Blatná:  Koman – Bláha, Prokopius, Fejtl, Drnek (K), Bulka, Barabáš, Flandera, Merhaut, Vávra

Hodnocení: Pár hezkých fotbalových momentů se našlo, ale jinak zápas moc pohledný nebyl. Na lepší soupeře by takový výkon nestačil, ale dnes jsme si 3 body pohlídali snadno.

5.  kolo – OP starších přípravek

SK Slavoj Volyně  –  TJ Blatná „B“  7 – 3 (5 – 2)

Datum:  neděle 21. 9. 2014

Branky Blatné: Drnek 2, Fejtl 1

Blatná:  Koman – Bláha, Prokopius, Fejtl, Drnek (K), Bulka, Flandera, Barabáš, Vávra

Hodnocení: Kluci zabrali až po prvních 15ti minutách, které jsme prohráli 0 – 5, pak už byl zápas vyrovnaný. Ale s dnešním výkonem se na víc myslet nedalo.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————–

4.  kolo – OP starších přípravek

TJ Blatná „B“  –  SK OTAVA Katovice  11 – 2 (4 – 1)

Datum:  sobota 13. 9. 2014

Branky Blatné: Fejtl 5, Drnek 3, Bulka 2, Prokopius

Blatná:  Koman – Bláha, Prokopius, Fejtl, Drnek (K), Bulka, Flandera, Merhaut, Vávra

Hodnocení: Po dalším velmi dobrém výkonu jsme porazili vysoko Katovice. V deštivém počasí měli těžkou úlohu brankáři, náš si s ní poradil ale velmi dobře. Kluci měli velkou chuť hrát, přihrávali si, a dost zaměstnávali brankáře Katovic, a to v dnešním zápase mělo velký efekt.

13.  kolo – OP starších přípravek

TJ Blatná „B“  –  TJ Otavan Štěkeň  7 – 1 (4 – 0)

Datum:  středa 10. 9. 2014

Branky Blatné: Fejtl 4, Drnek 3

Branka Štěkně: Štoger (penalta)

Hodnocení: Prohra ze Sedlice byla napravena výborným výkonem a vysokým vítězstvím. Velká pochvala patří všem klukům, byly vidět pěkné přihrávky, pěkné střely i obranné zákroky. Skvělý výkon předvedl brankář Vojta Koman. Dlouho držel stav 0-0, za tohoto stavu nám párkrát útočníci Štěkně utekli, a zápas by se mohl vyvíjet jinak, když by Vojta nechytil. Ale od 13. minuty začaly padat góly do branky Štěkně, a zápas jsme v klidu vyhráli.

Pavel Bulka, vedoucí st. přípravky „B“ Blatné

3.  kolo – OP starších přípravek

Sedlice/Doubravice  – TJ Blatná „B“  3 – 2 (2 – 0)

Datum:  neděle 7. 9. 2014

Branky Blatné: Flandera, Prokopius

Hodnocení: Bojovnost a touha zvítězit přišla až ve druhém poločase, a tak jsme dokázali zápas jen zdramatizovat. Remíza byla velmi blízko (břevno v posledních vteřinách). Pokud bychom hráli naplno celý zápas, mohlo přijít třetí vítězství v řadě, takhle přišla, snad poučná, první porážka v této sezoně.

12.  kolo – OP starších přípravek

Střelské Hoštice/Sousedovice  – TJ Blatná „B“  3 – 9 (2 – 3)

Datum:  Středa 4. 9. 2014

Branky Blatné: Drnek 3. Bláha 3, Fejtl 2, Prokopius

Blatná:  Koman – Bláha, Prokopius, Fejtl, Drnek (K), Bulka, Vávra, Barabáš, Flandera, Merhaut

Hodnocení: Zápas byl pro náš tým těžší, než by se mohlo podle výsledku zdát. Rozhodli jsme pěti góly během čtyř minut (31. – 34. minuta), až od této chvíle bylo o výsledku rozhodnuto. Opět si všichni hráči zaslouží pochvalu za předvedené výkony.

2.  kolo – OP starších přípravek

TJ Blatná „B“  – FK Chelčice  9 – 2 ( 3 – 0)

Datum:  Sobota 30. 8. 2014

Branky  Blatné: Fejtl 4, Drnek 3, Merhaut 2

Branky Chelčic: Šustr, Lácha

Blatná:  Koman – Bláha, Prokopius, Fejtl, Drnek, Bulka, Vávra, Barabáš, Flandera, Merhaut

Hodnocení: Vstup do sezony se vydařil. Vysoká výhra, velmi dobrý výkon všech hráčů. Kluci hráli s nadšením, které nám doufám vydrží po celou sezonu.