Zpět na Výsledky 2023-2024

2013-2014

 Aktuální výsledky ZDE                          Kompletní výsledky ZDE                        Kompletní ročník 2010-2011, 2011-2012

————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

26.kolo

Dražejov – TJ Blatná B                1:2 (0:1)

Datum:  21.6.2014, 17:00 hod.

Branky Blatné:  Motyka Lukáš, Uldrich Radek

Blatná:  Sedláček – Marek, Nový, Peleška T., Kallmünzer, Motyka, Petrášek, Prokopec, Kerndl, Uldrich, Bulka J.

Blatná:  K poslednímu zápasu nepovedené sezóny jsme zavítali na hřiště Dražejova. Po bojovném výkonu celého týmu jsme zaslouženě získali potřebné 3 body a zpečetili tak záchranu v okresním přeboru. Děkujeme všem, kdož se na tom podíleli a doufáme, že příští sezóna bude v podání blatenského béčka o moc lepší.

———————————————————————————————————————————————————————————————-

25.kolo

TJ Blatná B – TJ Sokol Cehnice        5:0 (2:0)

Datum:  14.6.2014, 17:00 hod.

Rozhodčí:       Bernát Jiří

Hornát Josef

Frčka Josef

Branky Blatné:  43´ a 71´ Uldrich Radek, 39´ Nový Jakub, 60´ Motyka Lukáš, 74´ Peleška Tomáš

Blatná:  Sedláček – Rubáš, Hanousek, Uldrich, Martínek, Nový, Šejvar, Prokopec, Sýkora J., Peleška, Motyka „K“  /  Sobota, Voborník, Svoboda, Pekárek, Sýkora T.

Cehnice:  Prokopec – Kubata, Martínek, Frčka M., Vaněk, Poddaný, Čech L., Frčka R. „K“, Chod, Turek, Čech J.  /  Horváth.

Blatná:  V posledním domácím zápase rezervy Blatné šlo o uchování šance na přežití v OP. Kluci přistoupili k utkání zodpovědně a posíleni o několik hráčů z A týmu. Kromě prvních 30 minut jsme byli jasně lepším týmem a oslabeného soupeře jsme takřka k ničemu nepustili. Po úvodní brance Jakuba Nového jsme se uklidnili a začali hrát pěkný kombinační fotbal. Do poločasu se ještě trefil Radek Uldrich. Ve druhé půli přidali branky kapitán Lukáš Motyka, opět Radek Uldrich a Tomáš Peleška.

—————————————————————————————————————————————————————————-

24.kolo

TJ Blatná B – Sokol Doubravice A            3:1 (1:1)

Datum:  8.6.2014, 17:00 hod.

Rozhodčí:       Poklop Luboš

Hornát Josef

Zach Martin

Branky Blatné:  Motyka Lukáš 2x (1x z pen.), Bulka Josef

Blatná:  Sedláček – Rubáš, Šejvar, Křivanec O., Uldrich, Marek, Bulka J. (K), Petrášek, Prokopec, Kallmunzer, Motyka  /  Voborník, Martínek, Sýkora J., Bulka M., Svoboda.

Doubravice:  Vrátný – Kuchta Mi, Raba, Kořán, Sladký, Pecko P., Bečvář (K), Klečka, Soukup, Pecko M., Kinkor  /  Kostohryz, Zuklín, Ounický, Kuchta Ma.

Blatná:  V okresním derby s Doubravicí jsme měli více ze hry, ale naráželi jsme na dobře organizovanou obranu soupeře. I přes znatelné posílení kluky z A týmu, jsme cennou výhru a 3 body vybojovali až v posledních minutách zápasu.

———————————————————————————————————————————————————————————-

23.kolo

SK CIVA Trans Rovná – TJ Blatná B               4:0 (3:0)

Datum:  31.5.2014, 17:00 hod.

Branky Blatné:

Blatná:  Sedláček – Pekárek, Diviš Josef, Sýkora, Hanousek, Hornát, Šrámek „K“, Voborník, Kerndl, Flandera, Diviš Jaroslav.

Blatná:  K dalšímu venkovnímu zápasu jsme opět dorazili v 11 lidech, včetně trenéra Josefa Diviše, trenéra dorostu Josefa Hornáta, nováčka Davida Flandery a dalších členů týmu 35+ !!! V podobném duchu začíná drtivá většina zápisů z této sezóny a zaslouženou „odměnou“  je pád na poslední místo tabulky…

Výsledek 4:0 bohužel neodpovídá předváděné hře. Opět jsme pohořeli v zakončení.

—————————————————————————————————————————————————————————-

22.kolo

TJ Blatná B – Sokol Lnáře         1:3 (0:2)

Datum:  25.5.2014, 17:00 hod.

Rozhodčí:       Stejskal Karel

Hornát Josef

Masák Jiří

Branky Blatné:  Křivanec Ondřej

Blatná:  Sedláček – Rubáš, Pekárek, Křivanec, Uldrich, Voborník, Sýkora, Petrášek, Martínek, Šrámek „K“, Krajzl  /  Marek, Sobota, Peleška, Hanousek.

Lnáře:  Machovec – Mourek „K“, Kastner, Vlasák, Hrubeš, Holman, Ďulík, Lukeš, Prokopec, Jánský, Vajda  /  Matějka, Michálek, Stejskal, Turek.

Blatná:  K velmi důležitému utkání jsme nastoupili posíleni o několik hráčů „A“ týmu (kteří ovšem měli v nohách dopolední zápas v Záblatí). V prvním poločase jsme byli opticky lepším týmem, ale vypracované šance jsme neproměnili. Za to jsme byli 2x potrestáni z rychlých brejků soupeře. Ve druhé půli jsme byli opět aktivnější a zaslouženě jsme snížili Ondrou Křivancem. A měli jsme i další šance, ale naše produktivita je tragická. Za vše hovoří neproměněný pokutový kop kapitánem Karlem Šrámkem, který zneškodnil výborně chytající Václav Machovec. Ke konci jsme vrhli vše do útoku a soupeř potřetí udeřil. Z rychlého brejku se prosadil kapitán hostí Josef Mourek.

Opět se naplno ukázala naše jarní mizérie. S tímto přístupem k tréninkům, zápasům a fotbalu obecně je pád na dno tabulky pouze otázkou času. Bez tréninků to prostě jít nemůže a pevně věříme, že si to hráči uvědomí. Líto je mi fanoušků, kteří na toto derby přišli v hojném počtu a po právu odcházeli rozezleni. Některé názory a komentáře by se ani nedaly publikovat…

————————————————————————————————————————————————————————————————–

21.kolo

Čestice – TJ Blatná B           3:2 (0:1)

Datum:  17.5.2014, 17:00 hod.

Branky Blatné:  Krajzl Jaroslav, Bulka Josef

Blatná:  Sýkora T. – Křivanec J., Hanousek, Marek, Rubáš O., Sýkora J., Petrášek, Bulka, Kerndl, Krajzl, Šrámek „K“  /  Martínek, Sobota.

Blatná:  K zápasu jsme opět dorazili bez klasického brankáře. Tuto roli na sebe tentokrát vzal Tomáš Sýkora. V prvním poločase jsme podali velice dobrý výkon a zaslouženě jsme vedli 1:0 brankou Jardy Krajzla. Do druhé půle jsme však vstoupili laxně a byli jsme za to potrestáni třemi brankami domácích. Poté jsme se srovnali a snížili nádhernou střelou Josefa Bulky z přímého kopu. A šahali jsme i po vyrovnání. Zápas totálně nezvládl rozhodčí Bernas…

———————————————————————————————————————————————————————————————

20.Kolo

TJ Blatná B – Sokol Malenice            2:3 (0:0)

Datum:  11.5.2014, 17:00 hod.

Rozhodčí:       Mondek Jiří

Stejskal Karel

Žáček Zdeněk

Branky:  57´ Peleška Radek, 63´ Uldrich Radek

– 71´ Vojta Stanislav, 81´ Brabec Jiří, 90´ Jůzek Jakub

Blatná:  Vlas – Křivanec J., Uldrich, Marek, Bulka J., Sýkora T., Kerndl, Petrášek, Martínek, Šrámek „K“, Peleška R.  /  Sobota, Hanousek, Pekárek M., Krajzl.

Malenice:  Hoško P. – Hoško J., Brabec, Štětina „K“, Jůzek, Frnoch, Lukeš, Slepička, Kořán, Vilánek, Kotous  /  Vojta, Hoško O., Žáček.

Blatná:  První půle byla ve znamení mnoha nepřesností na obou stranách. Přesto jsme měli více ze hry. Bohužel jsme se ale nedokázali protlačit k zakončení. Do druhého poločasu jsme nastoupili s mnohem sympatičtějším herním projevem. Po velice povedených kombinacích a díky důrazu jsme se dostali do dvoubrankového vedení. První gól vstřelil k tyči Radek Peleška, druhý dorazil ve vápně Radek Uldrich. V další části jsme nepochopitelně polevili (střídání, únava) a soupeř se začal nebezpečně tlačit k naší brance. Tím se ale otvírala soupeřova obrana a my chodili do rychlých protiútoků. Vyložené šance, které jsme si vytvářeli jsme ale neuvěřitelným způsobem zahazovali, a tak přišel krutý trest. Soupeř v posledních dvaceti minutách přidal na důrazu a nepříznivé skóre utkání dokázal otočit. Bohužel jsme ztratili dobře rozehraný zápas.

——————————————————————————————————————————————————————————-

19.kolo

Sokol Bavorov – TJ Blatná B              10:2 (3:1)

Datum:  3.5.2014, 17:00 hod.

Branky Blatné:  Kerndl Petr 2x

Blatná:  Písařík – Rubáš, Hanousek, Marek, Pekárek – Kerndl, Voborník, Martínek, Sobota – Sýkora, Bulka  /  Diviš.

Blatná:  Zápas se hrál na velice těžkém terénu. První poločas byl poměrně vyrovnaný a my jsme si dokázali vytvářet velice slibné šance. Zlomovým okamžikem byla neproměněná penalta za stavu 1:1. Ve druhé půli jsme odešli fyzicky. Hra se znepřesnila a soupeři jsme nabízeli jasné gólové šance, které plně využíval. Celý zápas jsme odehráli bez klasického gólmana (v brance zaskakoval dorostenec Písařík) a druhý poločas také se třemi zraněnými hráči v poli, jelikož naše střídačka opět zela prázdnotou. Jak už je bohužel na venkovních zápasech zvykem. Jediným střídajícím hráčem byl obětavý trenér Josef Diviš.

S takovýmto přístupem hráčů se fotbal na slušné úrovni dělat nedá. Po skvělém začátku jsme opět upadli do podzimní mizérie a je to jen a pouze v hráčích. Na minulý domácí zápas přišlo 18 lidí a trenér nevěděl, koho dřív postavit. A týden na to je rád, když dá dohromady 11 lidí a sám musí na střídačku. Má opravdu cenu držet v soutěži takový tým ???

————————————————————————————————————————————————————————————————–

18.kolo

TJ Blatná B – SK Slavoj Volyně A         0:2 (0:2)

Datum:  27.4.2014, 17:00 hod.

Rozhodčí:       Richtr Jiří

Hornát Josef

Raba Jiří

Branky:  Malina Martin, Chvosta Michal z pen.

Blatná:  Vlas – Rubáš O., Petrášek, Hanousek, Uldrich, Marek, Bulka, Voborník, Sýkora, Martínek, Šrámek „K“  /  Kerndl, Křivanec, Pekárek, Krajzl.

Volyně:  Pasler – Žák L., Dvořák, Myslivec, Rojík, Malina, Havlíček, Mack, Chvosta „K“, Škopek, Kubeš  /  Pikolon, Žák P., Frk.

Blatná:  V prvním poločase byla hra vyrovnaná. Větší štěští měl soupeř, kterému se podařilo 2x skórovat. Druhá půle byla oboustranně nervózní a spíše než fotbal to byl boj s velkým množstvím nepřesností. Bohužel jsme si nedokázali vytvořit zádnou gólovou šanci a tak jsme prohráli. Soupeř prokázal svou kvalitu a zaslouženě míří do 1.B třídy. Pro nás je škoda, že jsme nedokázali zopakoval výborný výkon z posledního domácího utkání.

———————————————————————————————————————————————————————————————

17.kolo

TJ Sokol Střelské Hoštice – TJ Blatná „B“       2:0 (0:0)

Datum:  19.4.2014, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Poklop Luboš

Pašava Petr

Květoň Tomáš

Hoštice:  Pikl – Kokrda „K“, Švihovec, Šíp Ji., Náhlík, Marek, Kopecký, Šíp Jo., Hládeček, Rejšek, Paroubek  /  Šušlík, Červený, Kejda, Bálek, Pícha.

Blatná:  Sedláček – Pekárek, Hanousek, Uldrich, Marek, Bulka J., Bulka M., Kerndl, Křivanec, Šrámek „K“, Krajzl  /  Sobota, Martínek, Písařík, Burian.

Blatná:  Ve velice nervózním zápase jsme udělali více individuálních chyb, a proto jsme utrpěli první jarní porážku. Přestože by utkání více slušela remíza.

——————————————————————————————————————————————————————————————————-

16.kolo

TJ Blatná – FK Vodňany            4:1 (2:1)

Datum:  14.4.2014, 16:30 hod.

Rozhodčí:       Richtr Jiří

Hornát Josef

Křenek Milan

Branky Blatné:  Bulka Josef 2x, Uldrich Radek, Písařík Filip

Blatná:  Sedláček – Rubáš O., Petrášek, Uldrich, Bulka J., Sýkora T., Kerndl, Křivanec J., Šrámek „K“, Motyka, Pekárek  /  Marek, Sobota, Písařík.

Vodňany:  Šmíd – Filip, Marinov, Färber, Šottner, Benedikt, Zlatohlávek, Budín, Staněk T., Jirouš, Staněk J. „K“  /  Víšek, Brůžek.

Blatná:  Domácí na hřišti dominovali po celou dobu utkání. Díky silné středové řadě výborně kombinovali a soupeře k ničemu nepustili. Paradoxně šli ale hosté do vedení, když potrestali jedinou chybu domácích v zápase a otevřeli tak skóre.  Domácí se rychle vrátili do utkání a dvěma slepenými góly Josefa Bulky otočili skóre. Ve druhém poločase potvrzovali svou převahu a Radek Uldrich s Filipem Písaříkem dokázali přidat ještě dvě branky. Přestože další šance zůstaly nevyužity, diváků se předvedená hra musela líbit.

——————————————————————————————————————————————————————————————————

15.kolo

SK Otava Katovice „B“ – TJ Blatná  „B“        2:2 (1:1)

Datum:  6.4.2014, 16:30 hod.

Branky Blatné:  Bulka Martin 2x

Blatná:  Chlanda – Křivanec J., Sýkora T., Šrámek „K“, Pekárek  M., Voborník, Hanousek, Bulka J, Martínek, Petrášek, Bulka M.  /  Svoboda, Sobota.

Blatná:  Ve velice pohledném a vyrovnaném utkání jsme měli více šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Remíze je nakonec spravedlivá. Jsme velice rádi, že jsme dokázali navázat na kvalitní výkon z prvního kola a potvrdili jsme vzrůstající formu.

——————————————————————————————————————————————————————————————

14.kolo

TJ Blatná – TJ Lom     4:0 (3:0)

Datum:  30.3.2014, 15:00 hod.

Rozhodčí:       Maroušek Václav

Hornát Josef

Ředina Martin

Branky:  Uldrich Radek 2x, Martínek Karel, Říha Zdeněk

Blatná:  Chlanda – Uldrich, Marek, Bulka, Voborník, Sýkora, Říha, Křivanec, Šrámek „K“, Martínek, Motyka  /  Sobota, Hanousek, Pekárek, Kerndl.

Lom:  Murárik – Šuba, Šorna, Mišiak R., Mikeš „K“, Vylita, Krám, Jiskra, Vierer, Zelenka, Nový  /  Peltán, Šavrda, Týma, Mišiak L., Mišiak M.

Blatná:  Od začátku utkání jsme si vytvořili územní převahu. Tu jsme v prvním poločase dokázali potvrdit třemi góly. Ve druhém poločase se hra velice znepřesnila. Přesto jsme přidali další branku a celkem jednoznačně a zaslouženě jsme zvítězili. Jsme rádi, že nám vstup do jarní části vyšel a pevně doufáme, že v podobné hře a výsledcích budeme pokračovat. Rádi bychom do horních pater tabulky.

————————————————————————————————————————————————————————————————–
13.kolo

TJ Blatná B – Dražejov               0:2 (0:1) 

 

Datum:  9/11/2013,  10.30 hod.

Rozhodčí:  Poklop, Hornát, Raba

Branky:  Kacetl Václav, Janus Petr.

Červené karty:  Krajzl Jaroslav – Janus Petr

Blatná:  Sedláček – Rubáš O., Marek, Šlehubr, Voborník, Peleška T., Kerndl, Kallmünzer, Sýkora, Krajzl (K), Bulka M. / Martínek, Sobota, Burian, Písařík.

Dražejov:  Drnek – Gumuliauskas, Oberreiter, Vítovec, Mrkvička, Janus, Kacetl, Slavík, Liška (K), Halama, Cibulka / Řezáč, Hynek.

Trenér Blatné J. Diviš:  V oboustranně nepřesném zápase měli hosté více ze hry a své šance dokázali využít. Naše střelecká nemohoucnost bohužel pokračuje. Je to jedna z věcí, na které musíme v zimní přestávce zapracovat.

————————————————————————————————————————————————————————————
12.kolo

Sokol Cehnice A  –  TJ Blatná B 1:1 (0:1)

Datum:  2/11/2013,  14.00 hod.
Branky:  44´ Krajzl Jaroslav – 82´ Vaněk Vladimír
Cehnice:  Přech – Solus, Martínek O. (K), Vaněk, Příbramský, Mára, Frčka R., Herzig, Chod, Turek, Dohanič  /  Frčka M., Chvosta, Martínek M.
Blatná:  Vlas – Sobota, Marek, šlehubr, Voborník, Kerndl, Burian, Sýkora J., Šrámek, Svoboda, Krajzl (K)  /  Bulka M.
Trenér Blatné J. Diviš:  V první půli se hrál velmi nervózní zápas. Přesto jsme do kabin šli s mírným náskokem my. Ve 44. minutě vstřelil kapitán Jarda Krajzl trochu kuriózní gól přímo z rohového kopu. Po přestávce jsme se většinu času pouze bránili. Domácí kopali v 60. minutě pokutový kop, který ale skvěle chytající Jan Vlas zneškodnil. Naději na plný bodový zisk jsme drželi až do 82. minuty, kdy se trefil Vladimír Vaněk a stanovil tak konečné skóre 1:1. S bodem ze hřiště Cehnic jsme spokojeni.

———————————————————————-

11.kolo

Sokol Doubravice  –  TJ Blatná B              6:2 (4:1) 

Datum:  26/10/2013,  14.30 hod.

Branky Blatné:  Krajzl Jaroslav, Bulka Josef.

Blatná:  Sedláček – Marek, Šrámek (K), Sýkora T., Sobota (Burian), Krajzl, Voborník, Bulka M., Kerndl, Bulka J., Kallmünzer.

Trenér Blatné J. Diviš:  Po hrůzostrašném začátku utkání jsme v 15. minutě prohrávali 3:0, z čehož už jsme se nedokázali vzpamatovat. Dokázali jsme sice snížit a měli i další šance, ale více jak dva góly jsme nedali. Zato domácí se trefili ještě 3x a zaslouženě vyhráli.

———————————————————————————————————————————————————————————-
10.kolo

TJ Blatná B – SK Civa Trans Rovná         2:2 (1:1) 

 

Datum:  20/10/2013,  15.30 hod.

Rozhodčí:  Hollman, Květoň, Janus

Branky:  Sýkora Jakub, Nový Jakub – Veselý Jan, vlastní.

Blatná:  Sedláček – Rubáš O., Sýkora J., Marek, Nový, Voborník, Sýkora T., Šlehubr, Mišiak, Šrámek (K), Krajzl  /  Svoboda, Sobota, Kerndl, Kallmünzer.

Civa Trans:  Poštolka – Poláček „K“, Veselý, Vavřinec, Hulač, Hejlek, Brázda, Veits, Řezníček K., Čermák, Janus  /  Sokol, Cimburek, Řezníček D.

Trenér Blatné J. Diviš:  Přes velkou převahu domácích skončil zápas nerozhodně. Opět jsme pohořeli na neproměňování šancí. Je to velká škoda, protože na podzim už je to několikátý zápas, ve kterém jsme byli lepším týmem, ale nedokázali jsme to bodově zužitkovat.

———————————————————————————————————————————————————————————–
9.kolo

Sokol Lnáře  –  TJ Blatná B 0:1 (0:1)  

Datum:  12. října 2013,  16.00 hod.
Branky:  Jakub Sýkora
Blatná:  Sedláček – Marek, Šrámek (K), Sýkora T., Rubáš O., Krajzl, Bulka M., Voborník, Sobota (Kerndl), Bulka J., Sýkora J. (Písařík).
Trenér Blatné J. Diviš:  Nový vedoucí mužstva Karel Martínek přinesl týmu kýžené štěstí a důležité 3 body. V zápase plném nepřesností jsme byli šťastnějším týmem a z horké lnářské půdy jsme si odvezli plný bodový zisk. I když jsme nebyli lepším týmem, kluci bojovali a výhru si zasloužili.
—————————————————————————-
8.kolo

TJ Blatná B – TJ Čestice 1:2 (0:1)  

 

Datum:  6. října 2013,  16.00 hod.
Rozhodčí:  Hollman Petr, Hornát Josef, Rada Václav
Branka Blatné:  Krajzl Jaroslav
Blatná:  Sedláček – Peleška R., Rubáš O., Bulka J., Marek, Voborník, Sýkora T., Šlehubr, Šrámek (K), Krajzl, Nový  /  Sobota, Merašický, Kallmünzer, Aleš.
Čestice:  Keclík – Richter, Němec J., Němec P., Komrska, Brož, Plášil, Maršala (K), Novák, Bláha, Sluka  /  Tříska, Kahuy, Kozák, Staněk, Smejkal.
Trenér Blatné J. Diviš:  V bojovném utkání týmů z konce tabulky jsme si vypracovali mnoho slibných (někdy až nezahoditelných) šancí, které jsme k údivu všech diváků dokázali neproměnit. A za to jsme byli potrestáni. Soupeř dokázal dvě své šance proměnit a odvezl si z Blatné 3 body. Pro nás velká škoda…

—————————————————————————-

7.kolo

Sokol Malenice  –  TJ Blatná B          10:0 (5:0) 

 

Datum:  28. září 2013,  16.30 hod.

Branky:  

Blatná:  Chlanda – Marek, Diviš, Šrámek (K), Sobota, Krajzl, Voborník, Bulka M., Burian, Bulka J., Tvrdý.

Trenér Blatné J. Diviš:  Ve velice improvizované sestavě (2 dorostenci + trenér) a pouze s 11 lidmi jsme utrpěli debakl. Bez tréninku a zájmu fotbal hrát nejde. Bohužel se opět vracíme k výkonům z jara, na které jsme chtěli co nejrychleji zapomenout.

———————————————————————————————————————————————————————————-

6.kolo

TJ Blatná B – Sokol Bavorov              0:4 (0:0) 

 

Datum:  22. září 2013,  17.00 hod.

Rozhodčí:  Rynda Jaroslav, Hornát Josef, Kulík Jiří

Branky:  Eliáš, Sluka, Šafránek, Calta

Blatná:  Chlanda – Bulka, Marek, Šlehubr, Voborník, Sýkora, Kerndl, Merašický, Šrámek (K), Mišiak, Krajzl  /  Aleš, Rubáš, Svoboda, Kallmünzer.

Bavorov:  Bauer – Eliáš, Brych T., Sluka M., Koutský (K), Vondráček, Kautman, Řezáč, Šafránek, Sluka F., Calta  /  Folta, Polánský, Kůs, Brych L.šek.

Trenér Blatné J. Diviš:  Za první půli, která skončila bez branek, jsme mohli poděkovat pouze výbornému Chlandovi a dobře postavené brankové konstrukci. Ve druhém poločase už ovšem soupeř chyby naší nekoncentrované hry potrestal a proměnil je v branky. A to i přes naši herní převahu, ze které jsme si ale bohužel nedokázali vypracovat žádnou vážnější šanci.

———————————————————————————————————————————————————————————

5.kolo

SK Slavoj Volyně  –  TJ Blatná B              3:0 (0:0) 

 

Datum:  14. září 2013,  17.00 hod.

Branky: 

Blatná:  Sedláček – Marek, Sýkora T., Šrámek (K), Rubáš O., Voborník, Martínek (Burian), Bulka M., Krajzl, Merašický, Sýkora T.

Trenér Blatné J. Diviš:  Ve velmi nervózním zápase měli domácí velikou převahu, kterou ale dlouho nedokázali gólově využít. Až po změně stran a opravdu jasném přetížení naší obrany se dokázali prosadit a celkem zaslouženě vyhrát.

——————————————————————————————————————————————————————————————————

4.kolo

 

TJ Blatná B – Sokol Střelské Hoštice                2:0 (0:0) 

 

Datum:  8. září 2013,  17.00 hod.

Rozhodčí:  Káník Milan, Poklop Luboš, Hollman Petr

Branky:  50´ Michal Mišiak, 75´ Milan Šlehubr

Blatná:  Vlas – Mišiak, Bulka J. (K), Marek, Martínek, Šlehubr, Sýkora, Pekárek, Merašický, Rubáš, Bulka M.  /  Aleš, Šejvar, Voborník, Šrámek, Krajzl.

Hoštice:  Švarc – Kokrda (K), Šíp Ji., Boukal M., Marek, Kopecký, Šíp Jo., Hládeček D., Hládeček M., Boukal J., Paroubek  /  Čížek, Salák, Rejšek.

Trenér Blatné J. Diviš:  Po ospalém prvním poločase, plném nepřesností z obou stran, jsme ve druhém poločase zabrali, proměnili dvě šance a zaslouženě zvítězili. Prosadili jsme se lepším kombinačním fotbalem a také fyzickou kondicí.

——————————————————————————————————————————————————————————————————–

3.kolo

 

FK Vodňany B  –  TJ Blatná B           0:0 (0:0) 

 

Datum:  1. září 2013,  17.00 hod.

Branky:  

Blatná:  Chlanda – Marek, Bulka J., Šrámek (K), Rubáš O., Krajzl (Sobota), Martínek, Kratochvíl (Voborník), Mišiak, Šlehubr, Kerndl (Svoboda).

Trenér Blatné J. Diviš:  V oboustranně pohledném utkání jsme mohli vyhrát, ale i prohrát. Doplatili jsme na neproměněné šance. Jinak není klukům co vytknout, jelikož celý zápas makali. Po třech remízách v řadě a pouhých dvou vstřelených brankách věříme, že v dalším kole, před domácími fanoušky, konečně naplno zabodujeme a protrhneme střeleckou smůlu.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————-

2.kolo

 

TJ Blatná B – SK OTAVA Katovice o.s. B               2:2 (1:0) 

 

Datum:  25. srpna 2013,  17.00 hod.

Rozhodčí:  Anšlág Petr, Richtr Jiří, Hornát Josef

Branky:  Petr Kerndl, Martin Bulka – Petr Vlček, Libor Blatský

Blatná:  Vlas – Marek, Bulka J., Martínek, Voborník, Sýkora, Kerndl, Rubáš, Šrámek (K), Peleška, Merašický  /  Aleš, Sobota, Krajzl, Bulka M.

Katovice:  Švehla – Nejedlý, Topinka, Baloun, Blatský L., Toman, Krejsa, Kálal, Vlček, Malý (K),    Hajdušek  /  Křivanec, Blatský D., Brož.

Trenér Blatné J. Diviš:  Za neustálého deště se hrál oboustranně bojovný zápas se spoustou neproměněných šancí. Vyhrát mohly jak domácí, tak hosté, ale remíze je spravedlivá. Předvedená hra odpovídala týmům, které se budou držet v horní polovině tabulky. Zejména z naší strany je vidět obrovský rozdíl proti minulé sezóně, na kterou bychom nejraději zapomněli.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————–

1.kolo

 

TJ Lom  –  TJ Blatná B               0:0 (0:0) 

 

Datum:  17. srpna 2013,  16.00 hod.

Branky:  

Blatná:  Aleš – Rubáš O., Bulka J., Šrámek, Marek, Krajzl, Voborník, Bulka M., Martínek, Merašický, Kerndl  /  Sobota.

Trenér Blatné J. Diviš:  V zápase plném nepřesností jsme byli lepším týmem, ale neproměnili                  jsme šance.