4

7 : 25

1

————————————————————————————————————————————————————————————————

SK Březnice 1908 o. s. – Chanos Chanovice    4:2 (2:2)      Datum: 12/02/2012   09.00 hod.

Rozhodčí:      Vladislav Linhart

Branky:         Barek 4x – Prýmas 2x

Březnice:  Z obou stran dobrý zápas. Trocha nepřesností na naší straně. Jinak opravdu dobrý zápas.

Sestava:  Čabrádek – Veselý, Plechata, Vácha, Štika, Burda, Muzika, Hřídel, Barek, Blovský, Kozel  /  Holubka, Fiřtík, Hrach, Břicháček.

Chanovice:  Vyrovnaný zápas. Březnice byla v koncovce produktivnější.

Sestava:  Soukup K. – Mrázek, Šulc, Prýmas, Klásek J., Klásek M., Zoubek, Rada, Šebek, Beránek, Soukup P.  /  Sivek, Lukeš.

——————————————————————————————————————————————————————————————

Blatná – Sokol Měčín  6:3 (4:1)                  Datum:           12/02/2012      13.00 hod.

Rozhodčí:      Pavel Mašek

Branky:         Šorna 2x, Hrubý 2x, Peleška, Karban – Šindelář, Šlajch, Duchek J.

Blatná:  Bylo to pro nás první přípravné utkání. První poločas byl dle našich představ. Ve druhém byla spousta nepřesností a chyb, za což nás soupeř trestal.

Sestava:  Kurz – Burian, Šorna, Čejka – Voborník, Peleška, Karban, Hrubý, Petráš – Mišiak M., Stejskal  /  Chlanda, Tvrdý.

Měčín:  Domácí byly v první půli jasně lepší a brzy se dostali do vedení 4:0. Měčínští korigovali v závěru poločasu z pokutových kopů. Druhá půle byla vyrovnanější. Hosté snížili na 4:3, ale domácí si dvěma góly v závěru utkání nedali vzít zasloužené vítězství.

Sestava:  Břach – Šuba, Mašek, Petrželka, Klíma, Duchek J., Šindelář, Kubík, Šlajch, Duchek P., Zavadil  /  Duchek L.

——————————————————————————————————————————————————————————————–

Blatná – Sokol Bělčice1:2 (0:0)                              Datum:           19/02/2012      17.00 hod.

Rozhodčí:      Karel Hoch

Branky:         56´ Mišiak M. – 62´ Páca, 86´ Říský D.

Blatná:  Hrálo se vyrovnané utkání s mírnou převahou z naší strany. Ve druhé půli jsme se ujali vedení. Bohužel, ke konci zápasu, po našich chybách, dokázal soupeř otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch.

Sestava:  Chlanda – Tvrdý, Karban, Stejskal, Voborník, Burian, Mazan, Petráš, Kalmünzer, Písařík, Martínek  /  Šorna, Peleška R., Mišiak M.

Bělčice:  První jarní zápas s dobrým soupeřem. Z počátku jsme nevyužili 2 nebo 3 příležitosti. Potom nás soupeř zatlačil. Hlavně ve druhé půli, když jsme proházeli tradiční sestavu. Jsem rád, že po vedení soupeře hráči zabojovali a dokázali se štěstím vstřelit vítěznou branku.

Sestava:  Jánský – Suda, Průcha, Šána, Vrbský, Kastner, Kazák, Bobek, Mach L., Páca, Říský D.  /  Zamrazil, Mach V., Říský J., Ježek, Folberger.

———————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Sokol Měčín – Chanos Chanovice0:5 (0:3)                  Datum:           19/02/2012      09.00 hod.

Branky:         26´ Zoubek V., 27´ a 47´ Mrázek M., 34´ Šebek J., 67´ Klásek J.

Měčín:  Měčínští nastoupili pouze v 10-ti hráčích a bez 5-ti hráčů základní sestavy. Neměli proti lepším Chanovicím žádnou šanci na slušný výsledek.

Sestava:  Břach – Duchek P., Mašek, Klíma, Duchek J., Šindelář, Kubín, Šlajch, Mazanec, Hřebec.

Chanovice:  Stálou převahu chanovičtí vyjádřili i góly. Soupeř hrál celý zápas o deseti. Chanovice však přehráli soupeře i fyzicky.

Sestava:  Soukup – Mrázek, Švec, Prýmas, Klásek J., Klásek M., Zoubek, Šebek, Rada, Beránek, Lukeš  /  Skuhravý.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

FK Nepomuk – SK Březnice 1908 o. s.   2:2 (1:1)      Datum: 19/02/2012   13.00 hod.

Rozhodčí:      Josef Hornát

Branky:         Voráček T., Tomka M. – 2x Barek J.

Nepomuk:  Průměrný zápas s dobrým herním výkonem soupeře.

Sestava:  Kříž – Vokurka M., Váňa, Janoch, Voráček, Panc P., Hupač, Cajthaml, Zomka, Březák, Vokurka J.  /  Panc J., Brož, Loukota, Jiřík.

Březnice:  Oboustranně kvalitní utkání s trochou nervosity na obou stranách.

Sestava:  Čabrádek – Veselý, Plechata, Vlček, Štika, Burda, Muzika, Hřídel, Barek, Fiřtík, Hrach  /  Holubka, Červenka, Břicháček.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Chanos Chanovice – FK Nepomuk        0:1 (0:0)      Datum: 26/02/2012   13.00 hod.

Rozhodčí:      Karel Stejskal

Branky:         Tomka M.

Chanovice:  Urputný boj ve středu hřiště. Soupeř proměnil šanci zápasu a nepustil Chanovice do šance na vyrovnání.

Sestava:  Soukup K. – Mrázek, Prýmas, Šulc, Klásek J., Klásek M., Zoubek, Šebek, Rada, Beránek, Lukeš  /  Soukup P., Skuhravý, Kovář, Sivák.

Nepomuk:  Vyrovnaný zápas. Hodně nepřesností na obou stranách.

Sestava:  Kříž – Vokurka M., Váňa, Janoch, Voráček, Panc P., Cajthaml, Vokurka J., Tomka, Březák, Vavřička  /  Panc J., Brož, Jiřík.

———————————————————————————————————————————————————————————————————–

Blatná – Březnice                  0:6 (0:3)                  Datum: 26/02/2012   09.00 hod.

Branky:         14´, 59´ BarekJ., 41´, 42´ Blovský J., 64´ Muzika V., 74´ Plechata D.

Blatná:  Vzhledem k účasti našeho dorostu na halovém turnaji, nastoupili k zápasu hráči mladšího dorostu a starších žáků. I když kluci bojovali, věkový rozdíl byl znát a Březnice zaslouženě vyhrála.

Sestava:  Stejskal – Maňaska, Cvach, Burian, Mázl, Mazan, Janota, Písařík, Martínek, Linhart, Stulík  /  Tvrdý.

Březnice:  Jednoznačně lepší výkon z naší strany. Domácí se k ničemu nedostali. Pouze naše nepřesnost nás vedla k průměrnému výkonu.

Sestava:  Veselý M. – Veselý T., Plechat, Vlček, Štika, Burda, Muzika, Hřídel, Barek, Blovský, Kozel  /  Fiřtík, Váně, Břicháček.

———————————————————————————————————————————————————————————-

Bělčice – Měčín             5:2 (2:1)                  Datum:           26/02/2012      11.00 hod.

Branky:         10´, 38´, 71´ Ježek A., 54´, 78´ Říský D. – 36´ Duchek L., 89´ Šindelář R.

Bělčice:  I přes absenci několika hráčů, včetně kapitána, jsme toto utkání zvládli s přehledem. První poločas byl vyrovnaný a skóre bylo 2:1. Hosté před přestávkou naštěstí neproměnili penaltu. Druhý poločas jsme, i přes menší počet hráčů, dominovali. Naše zimní příprava přinesla své ovoce a soupeř v závěru odešel fyzicky.

Sestava:  Jánský – Zamrazil, Šána, Kastner, Kazák, Bobek, Mach L.,, Říský, Mach V., Folberger, Ježek.

Měčín:  Bez komentáře.

Sestava:  Břach – Duchek P., Mašek, Petrželka, Klíma, Duchek J., Šindelář, Kubík, Šlajch, Mazanec, Hřebec  /  Bauer, Duchek L.

—————————————————————————————————————————————————————————————-

Sokol Bělčice – SK Březnice 1918, o. s.            1:6 (0:4)      Datum:  04/03/2012,11.00 hod.

Branky:         52´ Kazák T. – 21´, 23´, 62´ Barek J., 29´, 68´ Muzika V., 37´ Blovský J. pen.

Bělčice:  Nejhorší výkon na turnaji. S takovým výkonem bychom neuspěli ani v okresním přeboru. Zasloužená výhra Březnice, která mohla být ještě větší.

Sestava:  Jánský – Folberger, Šána, Vrbský, Kastner, Kazák, Bobek, Mach L., Páca, Říský D., Mach V.  /  Říský J., Ježek.

Březnice:  Trochu nervóznější zápas. Plně v naší režii.

Sestava:  Čabrádek – Veselý, Plechata, Štika, Burda, Holubka, Muzika, Hřídel, Barek, Blovský, Kozel  /  Váně, Břicháček.

Sokol Bělčice – FK Nepomuk        0:4 (0:1)      Datum:           02/03/2012      19.30 hod.

Branky:         35´ Váňa P., 66´, 72´ Panc P., 83´ Cajthaml O.

Bělčice:  První poločas jsme byli lepším mužstvem. Po nevyužití 3 gólových šancí jme vyklidili pole. Nepomuk byl nejlepším týmem proti kterému jsme hráli. Bohužel pouze v 11-ti lidech.

Sestava:  Jánský – Zamrazil, Folberger, Šána, Kastner, Bobek, Mach L., Říský D., Mach V.,    Říský J.  /  Ježek.

Nepomuk:  Nejlepší zápas FK Nepomuk v tomto turnaji. Ve druhém poločase byl Nepomuk lepším mužstvem.

Sestava:  Kříž – Vokurka M., Váňa, Janoch, Voráček, Panc P., Panuška, Cajthaml, Vokurka J., Tomka, Březák  /  Vavřička, Panc J., Brež, Loukota.

——————————————————————————————————————————————————————————————-

Blatná – Chanos Chanovice2:3 (0:1)      Datum:           04/03/2012      09.00 hod.

Branky:         59´ Peleška R., 75´ Mišiak M. – 44´ Prýmas J., 63´ Soukup P., 69´ Mrázek M.

Blatná:  V prvním poločase jsme nedokázali udržet balón na kopačkách. Zbrklou rozehrávkou jsme se dopouštěli chyb a Chanovice toho dokázali využít. Jen díky Chlandovi jsme prohrávali pouze o gól. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, ale na soupeře to nestačilo a zaslouženě jsme prohráli.

Sestava:  Chlanda – Burian, Voborník, Karban, Polan, Petráš, Kalmünzer, Písařík, Mazan, Linhart, Peleška R.  /  Mišiak M.

Chanovice:  První poločas byly lepší Chanovice, druhý poločas Blatná. Domácím se zaskvěl brankář, který vychytal obrovské množství šancí Chanovic. Naopak chanovičtí v koncovce selhali.

Sestava:  Soukup K. – Mrázek, Kovář, Prýmas, Klásek J., Klásek M., Zoubek, Šebek, Rada, Beránek, Lukeš  /  Soukup P., Sivák.

———————————————————————————————————————————————————————————————-

Sokol Měčín – FK Nepomuk         0:5 (0:2)      Datum:           04/03/2012      13.00 hod.

Branky:         20´, 65´, 70´ Tomka M., 43´ Vavřička J., 51´ Voráček T.

Sestava:  Břach – Šuba, Mašek, Petrželka, Klíma, Duchek J., Duchek P., Šindelář, Kubík, Šlajch, Zavadil  /  Staněk, Bauer, Hřebec, Mazanec, Duchek L.

Nepomuk:  Bez komentáře.

Sestava:  Kříž – Vokurka M., Váňa, Janoch, Voráček, Panc P., Panuška, Cajthaml, Vokurka J., Tomka, Březák  /  Vavřička, Panc J., Brož, Loukota.

————————————————————————————————————————————————————————————————-

Sokol Měčín – Sokol Střelské Hoštice     0:1 (0:0)      Datum:           03/03/2012      09.00 hod.

Rozhodčí:      Tomáš Kostka

Branky:         65´ Hládeček M.

Sestava:  Šlajch R. – Moulík, Malán, Duchek P., Šlajch O., Krotký J., Němec, Čejka, Krotký Z., Šlajch D., Eliáš  /  Duchek J., Šimek.

Hoštice:  Po 320-ti minutách jsme na blatenském turnaji dali gól. Sestavu jsme dali dohromady horko těžko. Z různých důvodů nám chybělo 5 hráčů. Na hřišti bylo více nepřesností a nefotbalovosti, než hezkých okamžiků. Hosté byli fotbalovější a měli více ze hry. Neproměnili ale řadu šancí. Hoštičtí, v sestavě s několika hráči, kteří na podzim nehráli, bojovali a uhráli první body na turnaji. Pochvalu zaslouží mladý Kopecký na stoperu, Borovič, Málek a Švarc v brance.

Sestava:  Švarc – Kokrda, Pícha, Šíp Ji., Boukal, Hládeček, Kopecký, Klečka, Červený, Šíp Jo., Málek  /  Borovič.

——————————————————————————————————————————————————————————————————–

Blatná – FK Nepomuk         2:2 (2:0)                              Datum:           11/03/2012      09.00 hod.

Branky:         Šorna, Stejskal – Váňa, Janoch

Blatná:  Hrál se fotbal plný nepřesností. Ujali jsme se vedení po standardtní situaci, po šťastném odskoku balónu. Do poločasu se nám podařilo přidat ještě jednu branku. Ve druhém poločase pomalu, ale jistě přebíral otěže zápasu soupeř. A se štěstím jsme udrželi remízu…

Sestava:  Chlanda – Tvrdý, Šorna, Burian, Karban, Petráš, Janota, Voborník, Linhart, Stejskal, Písařík  /  Cvach.

Nepomuk:  Podprůměrný výkon Nepomuku. Zlepšení přišlo až v posledních 20-ti minutách zápasu, které přinesly vyrovnání skóre. Děkujeme za výborný turnaj.

Sestava:  Jiřík – Vokurka M., Váňa, Janoch, Kříž, Panc P., Cajthaml, Vokurka J., Tomka, Březák, Panc J.  /  Brož, Loukota.

SK Březnice 1908 o. s. – Sokol Měčín     2:2 (2:0)      Datum: 11/03/2012   11.00 hod.

Branky:         Plechata 2x – Hřebec, Duchek

Březnice:  Náš nejhorší zápas. Více slov nemám…

Sestava:  Čabrádek – Veselý, Plechata, Štika, Burda, Muzika, Hřídel, Novotný, Blovský, Kozel, Barek  /  Holubka, Hrach, Břicháček, Červenka.

Sestava:  Břach – Duchek P., Mašek, Petrželka, Klíma, Duchek J., Šindelář, Kubín, Šlajch, Zavadil, Bauer  /  Hřebec, Mazanec.

————————————————————————————————————————————————————————————————–

Chanos Chanovice – Sokol Bělčice                   1:2 (1:1)      Datum: 11/03/2012   13.00 hod.

Branky:         ???

Chanovice:  Velmi vyrovnané utkání, kdy Chanovice neproměnily v první půli několik brankových příležitostí. O vítězství rozhodnul druhý poločas a chyba brankáře Chanovic.

Sestava:  Soukup K. – Mrázek, Šulc, Prýmas, Klásek J., Klásek M., Zoubek, Kovář, Rada, Beránek, Lukeš  /  Soukup P., Skuhravý.

Bělčice:  V utkání jsme měli v první půli štěstí. Podržel nás gólman, když jsme pouštěli soupeře do několika brankových příležitostí. Druhý poločas jsme zlepšili naší hru. Podařilo se nám vstřelit vítězný gól. Se štěstím jsme výhru ubránili.

Sestava:  Jánský – Zamrazil, Folberger, Šána, Vrbský, Kastner, Kazák, Bobek, Mach L., Páca, Mach V.  /  Říský J., Říský D., Ježek.

p class=“MsoNormal“ style=“text-align: justify;“