Zpět na Výsledky 2023-2024

2016-2017

  Tabulky ZDE                          Rozpis zápasů a výsledky ZDE                        

——————————————————————————————————————————–

Bernartice – TJ BLATNÁ z.s. A               4:0 (0:0)

Datum:  17/6/2017,  14:00 hod.

Rozhodčí:  Albert Karel, Komzák Zdeněk, Toucha Matěj.

Delegát:  Brož Miroslav.

Branky:  49´, 53´ a 81´ Rakovan Adam, 55´ Novák Jakub.

Blatná:  Chlanda „K“ – Kallmünzer, Nový, Mišiak, Stulík, Šilhavý, Hrubý, Kůst, Motyka, Prokopec, Merašický / Šejvar, Sýkora, Svoboda, Šimůnek.

Trenér: Čadek Michal

———————————————————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s. – Dražice                     2:2 (1:2)

Datum:  9/6/2017, 18:00 hod.

Rozhodčí: Brych Jiří – Lepič Jiří, Klíma Petr.

Branky: 43´ Stulík Pavel, 56´ Míka Ondřej

Blatná: Chlanda „K“ – Kallmünzer, Míka Ondřej, Mišiak, Šilhavý, Stulík, Merašický, Peleška, Kůst, Motyka, Prokopec / Šimůnek, Houzar, Chlanda, Hlaváč, Říha.

Blatná: Zápas se vším všudy. Zkušenější Dražice nás přehrávali a v pohodě si udělali náskok 0:2. Jenže hráli až moc profesorsky a my jsme bojovali. Do konce poločasu jsme šli dvakrát sami na bránu, z toho se jednou prosadil Pavel Stulík. Ve druhé půli se vše opakovalo a Pavel Stulík mohl přidat další branku, znovu po chybě hostující obrany. Prosadil se až mladý Ondřej Míka a my jsme vybojovali zasloužený bod. Musím pochválit kluky za hru. Ukázali, že i bez hráčů, kteří by normálně hráli, dokážou s míčem pracovat.

Byl to můj poslední zápas v Blatné, užil jsem si ho se vším všudy. Děkuji, rodině která trpěla výsledkovými výkyvy, divákům, kteří nás podporovali, vedení fotbalového oddílu a v neposlední řadě hráčům. Bylo to čtyři roky dobrého i horšího, ale myslím si, že jsme v Blatné udělali kus fotbalové práce. Přeji fotbalu v Blatné, ať hraje co nejvýše ve všech kategoriích, a že jich tu není zrovna málo.

Trenér: Čadek Michal

——————————————————————————————————————————–

Vodňany A – TJ BLATNÁ z.s. A                  2:0 (0:0)

Datum:  3/6/2017,  17:00 hod.

Rozhodčí:  Tauber Lukáš, Brych Jiří, Ryneš Vladimír.

Branky:  53´ Malík Lukáš, 89´ Färber Miroslav.

ČK:  43´ Sýkora Jakub, 72´ Svoboda Josef.

Blatná:  Chlanda „K“ – Merašický, Petrášek, Čadek, Mišiak, Sýkora, Šilhavý, Říha, Hrubý, Motyka, Prokopec / Peroutka, Stulík, Svoboda.

Trenér: Čadek Michal

Blatná: Utkání rozhodla nedisciplinovanost našeho týmu. Víc jsme se věnovali dohrávání soubojů, než fotbalu, a taky to tak dopadlo. Musím také uznat, že absence, které jsme měli v obraně, byly příliš velké a po zranění Petráška, Mišiaka a Čadka bylo vymalováno. Prostě jsme dojeli do Vodňan předat body a jeli jsme domů. Pro mne trošku zklamání. Na druhou stranu, kluci i v 9 bojovali. Co se dá dělat, v pátek hostíme lídra a musíme se pokusit dát dohromady konkurence schopný tým. Bude to dřina, ale na to jsme si už zvykli. I přesto věřím, že v posledním domácím utkání Dražice potrápíme.

———————————————————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s. – Vimperk                        2:2 (0:1)

Datum:  27/5/2017, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Kroutl Vít, Tauber Lukáš, Lepič Jiří.

Branky:  56´ Říha Štěpán, 59´ Motyka Lukáš – 30´ Pankratz Václav, 90´ z pen. Vondrášek Petr.

Blatná:  Chlanda „K“ – Petrášek, Nový, Mišiak, Sýkora, Šilhavý, Říha, Merašický, Kůst, Motyka, Prokopec / Šimůnek, Stulík, Svoboda.

Trenér: Čadek Michal

Blatná: Začali jsme náporem, ale nic z toho nebylo, a tak přišel trest na druhé straně, kdy jsme soupeři darovali míč a ten už věděl, co s ním.

Od této chvíle to byl boj, kdy si na hřišti nikdo nic neodpustil. Po domluvě v kabině jsme Vimperk přehrávali kombinací, což vyústilo v otočení skóre.

Jenže nedáme gólovou pojistku, ke které jsme měli příležitosti a na konci zápasu nepochopitelně zkratujeme a kope se penalta.

Nedá se nic dělat, po boji spravedlivá remíza a my se budeme chystat na derby do Vodňan. Ty u nás utrpěli výhru, tak jim máme co vracet.

Jenže procházka to určitě nebude.

———————————————————————————————————————————

Sokol Sezimovo Ústí – TJ BLATNÁ z.s. A              1:1 (1:0)

Datum:  20/5/2017, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Havlík Martin, Lovětínský Daniel, Havlík Vojtěch.

Branky:  30´ Barteska Milan – 89´ Mišiak Michal.

Blatná:  Chlanda „K“ – Petrášek, Čadek, Nový, Mišiak, Šilhavý, Sýkora, Říha, Kůst, Motyka, Prokopec / Šimůnek, Stulík, Merašický, Svoboda.

Trenér: Čadek Michal

Blatná:  Do Sezimova Ústí jsme odjížděli s obavami, co s námi provede forma domácích, kteří na jaře ještě neprohráli. Od první minuty se hrál taktikou prošpikovaný fotbal, který nenabízel moc šancí ani na jedné straně. Domácí se ujali vedení až ve 30. minutě, kdy se po naší chybě v obraně prosadil domácí záložník. Nutno dodat, že se trefil hezky. Poté nás podržel Jarda Chlanda po standardní situaci, a tak se poločasový výsledek neměnil. Ve druhé půli jsme trošku přidali, ale nic se neurodilo a opět nás podržel náš gólman po standardní situaci, které hlavní arbitr předkládal domácím jako na podnose. My jsme ohrožovali bránu domácích jen střelami z dálky, až přišla závěrečná minuta. Střídající Merašický uděl z domácího obránce totem. Nádherně našel nabíhajícího Mišiaka, a ten se z těchto pozic nemýlí. Odpracované  a po dlouhé době i takticky zvládnuté utkání, za které patří dík všem co do S. Ústí cestovali.

———————————————————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s. A – Milevsko B              4:1 (3:1)

Datum:  13/5/2017, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Weidenthalerová Hana, Votava Pavel, Pravda Luboš.

Branky:  23´ Mácha vlastní, 35´ Motyka Lukáš, 42´ a 73´ Nový Jakub.

Blatná:  Chlanda „K“ – Kallmünzer, Petrášek, Čadek, Nový, Mišiak, Sýkora, Šilhavý, Říha, Kůst, Motyka / Šimůnek, Stulík, Míka, Svoboda.

Trenér: Čadek Michal

Blatná:  Zápas, který jsme museli před těžkým blokem utkání zvládnout, jsme začali náporem, ale nebyli jsme úspěšní v zakončení. Přišel trest v podobě gólu po standardní situaci, který hostujícího trenéra velmi pobavil. To byl, ale jeho poslední úsměv na rtu. Poté rozjel náš tým výkon, který kdybychom opakovali do posledního kola, tak musíme potrápit každého soupeře. Do poločasu jsme zápas otočili a ve druhém se prosadili ještě jednou. Je nutno dodat, že do Blatné tentokrát přijelo ,,béčko“, ale to nic nemění na tom, že jsme doma zase dali góly a dokonce soutěže se můžeme fotbalem bavit.

——————————————————————————————————————————-

Hradiště – TJ BLATNÁ z.s. A              0:0 (0:0)

Datum:  7/5/2017, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Náprava Miroslav, Kříž Karel, Devera Radek.

Delegát:  Urban Jiří.

Blatná:  Chlanda „K“ – Kallmünzer, Petrášek, Čadek, Nový, Mišiak, Sýkora, Říha, Hrubý, Kůst, Motyka / Sedláček, Šilhavý, Stulík, Svoboda, Prokopec.

Trenér: Čadek Michal

Blatná:  Tak jsme střelce asi přechválili. Hrálo se tvrdé utkání s krvavým zraněním na obou stranách. Převaha byla po celé utkání mírně na naší straně, ale buď nás zradil při zakončení terén, nebo dvakrát dobře postavená branka domácích. Dobře zachytal domácí brankář, a když se po našich chybách neprosadili ani domácí, tak se zrodila pro někoho možná překvapivá remíza. Za druhý poločas jsme body na Hradišti ztratili.

——————————————————————————————————————————-

TJ BLATNÁ z.s. A – Nová Ves/Brloh              8:0 (4:0)

Datum:  29/4/2017, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Kroutl Vít, Izugrafov Svyatoslav, Dimitrov Nikolaj.

Delegát:  Hoch Karel.

Branky:  18´,  61´,  83´ Motyka Lukáš, 36´,  38´,  41´ Čadek Filip, 57´ Říha Štěpán, 69´ Merašický Jan.

Blatná:  Chlanda „K“ – Kallmünzer, Petrášek, Čadek, Nový, Mišiak, Sýkora, Říha, Hrubý, Kůst, Motyka / Merašický, Šilhavý, Stulík, Svoboda, Prokopec.

Trenér: Čadek Michal

Blatná:  Konečně jsme se trefili, a to hned několikrát. Začátek jsme chytili a masírovali postarší obranu soupeře jedním útokem za druhým. Jen F. Čadek se mohl prosadit vícero krát, ale když už trefil  břevno, vše dokonal Motyka. Nešťastník Čadek si nechal vše na pět minut ke konci poločasu, kdy se trefil třikrát a mohl střídat. Do druhé poloviny utkání jsme z různých důvodů prostřídali, a tak se na další gól čekalo o něco déle, než početné publikum očekávalo. Po té se prosadil Říha, Merašický a s chutí hrající Motyka dokončil hattrick. Soupeř zbraně nesložil a my jsme přestali hrát. Díky tomu mohl soupeř kosmeticky upravit výsledek. Trefil  ale jen břevno. Nakonec se zmohl jen na otcovské pokárání mladých protihráčů v tunelu do kabin. Vše dopadlo dobře, nikomu se nic nestalo a prodloužený víkend mohl začít. Teď pojedeme v neděli na další zachraňující se tým, který je doma hodně nepříjemným soupeřem. Na podzim nás Hradiště pěkně potrápilo.

———————————————————————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s. A – Prachatice              1:1 (1:1)

Datum:  22/4/2017, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Ťupa Michal, Rinth Jan, Pravda Luboš.

Branky:  32´ z pen. Motyka Lukáš – 11´ Škopek Pavel.

Blatná:  Chlanda „K“ – Kallmünzer, Petrášek, Čadek, Mišiak, Sýkora, Šilhavý, Stulík, Říha, Kůst, Motyka / Sedláček, Míka, Merašický, Svoboda, Prokopec.

Trenér: Čadek Michal

Blatná:  Utkání dvou  nemocemi a jinými absencemi  zdecimovaných týmů (za něj  bych chtěl klukům, kteří kvůli němu vylezli z postele poděkovat) skončilo remízou, i když jsme tentokrát hráli fotbal oba poločasy. To jestli byl ke koukání nebo ne, je věc názoru. Divákům se musel líbit, protože se hrálo nahoru dolu. My jsme inkasovali po hrubé chybě v obraně, ale jak mi bylo vysvětleno, alespoň se začalo něco dít . Při naší brance se nechal chytře zfaulovat Čadek a Motyka stanovil konečný účet celého zápasu. Proč ? Protože se i přes možnosti už nikdo netrefil, a tak jsme doma opět ztratili. V sobotu přijede N. Ves a už by měl naší snahu o vstřelení vícero branek někdo odnést.

Chtěl bych využít příležitosti, a poblahopřát J. Novému ke splnění jeho snu. V sobotu vstoupil do stavu manželského a my mu touto cestou přejeme vše nejlepší v nové etapě života. Je to první a asi poslední hráč za mého působení v Blatné, co se k tomu odhodlal. Snad ho to nebude nijak omezovat v pokračování v jeho fotbalové kariéře. Hodně štěstí !!!

———————————————————————————————————————————

Vacov – TJ BLATNÁ z.s. A                3:2 (2:0)

Datum:  16/4/2017, 16:30 hod.

Rozhodčí:  Jevčák Martin, Rinth Jan, Pravda Luboš.

Branky:  12´ Bujok Gustav, 28´ Zitta Filip, 82´ z pen. Mach Radovan – 59´ Šejvar Kryštof, 69´ Hrubý Jakub.

Blatná:  Chlanda „K“ – Kallmünzer, Šejvar, Petrášek, Čadek, Nový, Mišiak, Sýkora, Hrubý, Kůst, Motyka / Peroutka, Šilhavý, Merašický, Svoboda, Prokopec.

Trenér: Čadek Michal

Blatná:  V neděli ve Vacově jsme první poločas prospali a zaslouženě jsme prohrávali 2:0. Ve druhé jsme se rozpomněli, že i my umíme hrát fotbal a domácím jsme zle zatápěli. Bohužel za stavu 2:2 Merašický v tutovce zklamal a za to nás fotbalový bůh potrestal v plné parádě. Při jednom z větrných poryvů se neudržel domácí hráč na nohách a kopala se penalta. Utkání by slušela více remíza a za prospaný první poločas jsme si to vymlsali až do dna. V sobotu přijedou Prachatice a už by jsme měli začít hrát fotbal oba poločasy.

———————————————————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s. A – Týn nad Vltavou              3:0 (2:0)

Datum:  8/4/2017, 16:30 hod.

Rozhodčí:  Votava Pavel, Čmucha Karel, Weidenthalerová Hana.

Branky:  5´ Mišiak Michal, 29´ Šonka Michal vlastní, 92´ Merašický Jan.

Blatná:  Chlanda „K“ – Šejvar, Petrášek, Čadek, Nový, Mišiak, Sýkora, Motyka, Říha, Kůst, Prokopec / Peroutka, Kallmünzer, Merašický, Hrubý, Svoboda.

Trenér: Čadek Michal

Blatná:  Tak jsme se dočkali a konečně vyhráli. Soupeř nehrál špatně, ale kvalita v zakončení je problém, podobně jako u nás na podzim. My jsme věděli od počátku o co hrajeme a to začal naplňovat hned ve třetí minutě Mišiak, který to na Týn umí. Následně se hrálo od vápna k vápnu, ale obrany fungovaly. A když ne, zklamali střelci. Ve 20. minutě se do vápna prodral Prokopec a jeho projektil si hosté šoupli do brány sami. Ve druhé půlce jsme mohli skórovat ještě několikrát, ale vrátil se nám na kopačky syndrom  neproměňování šancí. Hrubý by o to mohl na fakultě přednášet. A proto se prosadil až na konci, po vysunutí Říhou, Merašický, který vrátil po půl roce radost na Blatenský stadion. V neděli jedeme koledovat do Vacova, tak věřím, že pomlázka v podobě bodů sjede ze Šumavy k nám domů.

—————————————————————————————————————————————–

Chýnov – TJ BLATNÁ z.s. A                3:3 (1:2)

Datum:  2/4/2017, 16:00 hod.

Rozhodčí:  Lovětínský Daniel, Havlík Martin, Havlík Vojtěch.

Branky:  37´ Král David, 73´,  90+3´ Hladík Ondřej – 15´ z pen. Motyka Lukáš, 21´ Petrášek Michal, 60´ Říha Štěpán.

Blatná:  Chlanda „K“ – Kallmünzer, Šejvar, Petrášek, Čadek, Nový, Mišiak, Sýkora, Říha, Prokopec, Motyka / Peroutka, Merašický, Svoboda.

Trenér: Čadek Michal

Blatná: V Chýnově se nám v celku dařilo, dobře jsme bránili a konečně jsme dali i góly. Ten první nám nebyl nepochopitelně uznán, druhý dal Motyka z penalty po sražení Říhy. Další přidal Petrášek po rohu a s domácími bylo zle. Jenže přišel nákop do vápna a zřejmě podcenění celé situace – 1:2. Druhá půle začala zostra a my jsme zásluhou Říhy opět odskočili na rozdíl dvou branek. Domácí začali nakopávat balony a my jsme se nevyvarovali chybě – 2:3. Od té doby jsme měli několik možností zápas vyhrát větším rozdílem. Jenže přišla 93. minuta, dlouhý nákop do vápna a doklepnutí míče do naší sítě. Vezeme bod, pro nás ztráta. Domácí nepolevili ani za nepříznivého stavu, a navíc se omluvili za výkon rozhodčích, takže dělba bodů asi jako v derby ,,spravedlivá“.

Pochvala pro celý tým, jak se dokázali semknout i v časech, kdy máme  velkou absenci.

——————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. A – METEOR Tábor              0:0 (0:0)

Datum:  25/3/2017, 15:00 hod.

Rozhodčí:  Kříž Karel ml., Kříž Karel st., Valeš Radek.

Blatná:  Chlanda „K“ – Kallmünzer, Šejvar, Petrášek, Nový, Mišiak, Sýkora, Stulík, Říha, Motyka, Prokopec / Sedláček O., Sedláček M., Šilhavý, Svoboda.

Trenér: Čadek Michal

Blatná:  Bohužel jsme nedali gól ani ve vyložených šancích a další dvě zranění udělali z našeho týmu torzo. Příští zápas  jedeme do Chýnova a to bude asi jiná káva. První poločas jsme prospali a soupeř byl aktivnější. Hrál na brejky, ale obrana byla pevná. Ve druhé půli jsme zlepšili kombinaci a Říha trefil tyč.

 

PODZIM ————————————————————————————————————————-

 

TJ BLATNÁ z.s. A – Bernartice         1:2 (0:0)

Datum:  5/11/2016, 14:00 hod.

Rozhodčí:  Kroutl Vít, Tauber Lukáš, Novák Roman.

Delegát:  Eibl Vladimír

Branky:  81´ Hrubý Jakub – 60´ Novák Jakub 64´Kloboučník Pavel.

ČK:  19´ Čadek Filip.

Blatná:  Peroutka – Šejvar, Křivanec „K“, Čadek, Mišiak, Sýkora, Říha, Hrubý, Prokopec, Motyka, Šilhavý / Sedláček O., Sedláček M., Svoboda, Stulík, Jícha.

Trenér: Čadek Michal

Blatná:  Proti Bernarticím jsme opět nastoupili v jiné sestavě než tomu bylo minulí týden v Dražicích. I přes tyto okolnosti jsme chtěli naplno bodovat . Jenže vše se sesypalo po zbytečném a možná i přísném vyloučení Čadka.

Museli jsme začít hrát trpělivě a zezadu .  Což se ukázalo být pro náš hodně mladý tým velké sousto .  Po rohu jsme si nechali dát branku a když jsme začali hru tlačit dopředu dostali jsme druhou.  Bernartice svou tradiční hrou,, nikam se nežeň“, si výsledek pohlídali a my jsme stačili jen snížit. Myslím že jsme na dobrý výsledek zase měli, ale nedáváme góly a tak jsem docela rád že podzim skončil. Jaro začíná hned za týden a já věřím že do něj vstoupíme vítězně ;-)

—————————————————————————————————————————–

Dražice – TJ BLATNÁ z.s. A            3:0 (2:0)

Datum:  30/10/2016, 14:30 hod.

Rozhodčí:  Albert Karel, Komzák Zdeněk, Písek Martin.

Branky:  9´, 17´ a 67´ Štecher Jiří.

Blatná:  Sedláček – Kallmünzer, Křivanec „K“, Čadek, Nový, Sedláček M., Šilhavý, Říha, Hrubý, Motyka, Prokopec / Svoboda, Sýkora, Stulík.

Trenér: Čadek Michal

——————————————————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s. A – Fotbalový klub Vodňany z.s.         1:2 (0:1)

Datum:  22/10/2016, 15:30 hod.

Rozhodčí:  Kroutl Vít, Zabilka Luboš, Hnilička Jaroslav

Branky:  75´ Motyka Lukáš z pen. – 20´ Krejčí Jakub, 71´ Novák Martin ČK:  13´ Kůst Michal – 48´ Vokatý Tomáš, 86´ Staněk David.

ČK:  13´ Kůst Michal – 4´ Vokatý Tomáš, 86´ Staněk David.

Blatná:  Sedláček – Kallmünzer, Šejvar, Křivanec „K“, Čadek, Nový, Mišiak, Říha, Prokopec, Kůst, Motyka / Sýkora, Sedláček, Šilhavý, Stulík, Svoboda, Jícha, Peroutka.

Trenér: Čadek Michal

Vodňany:  Budín – Bečvář, Bače, Šourek, Vokatý, Konvička, Volmut „K“, Malík, Chalupský, Krejčí, Staněk / Hajný, Polanský, Varyš, Novák, Machnyk, Dušek, Hubáček.

Trenér: Hrachovec Václav

Blatná:  Další domácí zápas = stejná písnička. Přehráváme soupeře, určujeme ráz hry, ale z vytvořených šancí nejsme schopni dát gól, a to ani do prázdné brány. Takhle darované body Vodňany letos ještě asi  nevybojovaly a my se nadále utápíme v beznaději, co s tím. Nemáme střelce, což je náš největší problém. Navíc nám chybí respekt k soupeři, disciplína při bránění, zodpovědnost v zakončení atd. Když to shrnu, jsme momentálně v největší krizi, kterou od postupu do 1.A třídy procházíme.

Ale to se dalo očekávat. Začaly školy a my na tréninku nejsme v počtu, který by odpovídal našim představám. K dalšímu utkání jedeme do Dražic, a tak se konečně dočkáme týmu, který proti nám nebude bránit. Jak to dopadne? Uvidíme v neděli.

———————————————————————————————————————————

TJ Šumavan Vimperk z.s. – TJ BLATNÁ z.s. A                 2:0 (1:0)

Datum:  15/10/2016, 15:00 hod.

Rozhodčí:  Tauber Lukáš, Crkva Robert, Ovčáček Josef

Branky:  25´ Šimandl Vojtěch, 84´ Pankratz Václav.

Vimperk:  Wagner – Hrubý, Sýs, Sedláček „K“, Pankratz, Samohejl, Málek, Ketzer, Čech, Psutka, Šimandl / Vachta, Uhlík, Vondrášek, Samec, Bláha, Císař.

Trenér: Uhlík Michal

Blatná:  Sedláček – Kallmünzer, Sedláček, Nový, Mišiak „K“, Sýkora, Šilhavý, Říha, Kůst, Prokopec, Jícha / Peroutka, Stulík, Peleška.

Trenér: Čadek Michal

Blatná: Tak se nám zase nepodařilo naplnit papírové předpoklady. Hráli jsme vcelku pěkný fotbal a ohrožovali branku soupeře snad nejvíc za poslední půlrok. Bohužel je tu jedno „ALE“… Nedali jsme gól, ani když jsme se ocitli před prázdnou brankou, a kdybychom hráli ještě dnes, tak to bude stejné L

I za ne příznivého stavu  se kluci snažili, ale finální řešení z nich nedokázal nikdo provést tak, abychom se na konci mohli radovat my a ne soupeř. Věřím, že zápas blbec a konec konců i sérii proher, na kterou v Blatné nejsme zvyklí, máme za sebou a v dalším zápase se odrazíme k lepším zítřkům  O motivaci bychom měli mít postaráno, na derby přijedou Vodňany.

——————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. A – TJ Sokol Sezimovo Ústí z.s.        2:3 (0:2)

Datum:  8/10/2016, 16:00 hod.

Rozhodčí:  Reitinger Jiří, Rinth Jan, Hladík Pavel

Delegát:  Hoch Karel

Branky:  70´ Křivanec Ondřej, 90´ Mišiak Michal – 23´ Hoffmann Václav, 45´ Kutner Aleš, 80´ Irsa Lukáš.

Blatná:  Sedláček – Kallmünzer, Sedláček, Mišiak „K“, Sýkora, Šilhavý, Říha, Hrubý, Kůst, Motyka, Jícha / Křivanec, Svoboda, Nový, Stulík.

Trenér: Čadek Michal

Ústí:  Sedloň – Vinš, Sazma, Vilímek „K“, Brůžek, Hladík, Kutner, Kadlec, Bartáček, Šmíd, Hoffmann / Nikl, Barteska, Irsa.

Trenér: Švarc Alois

Blatná:  Po prohře v Milevsku, a již tradičních několika změnách v sestavě, nám domácí utkání velelo nad Sezimovo Ústím vyhrát. Prvních 10 minut to tak i vypadalo, ale do poločasu soupeř dvakrát odcentroval před bránu a prohrávali jsme. I přesto, že jsme na možné střelce branek upozorňovali před zápasem, náš bezstarostný přístup nás opět vytrestal.

Tradiční poločasová domluva a zapojení hráčů, ne úplně doléčených, do hry, naši hru zvedlo, ale když už dáme gól, tak si hned vybereme slabší chvíli a soupeř nám zase uskočí. Nechci se vymlouvat na arbitry, ale mají v tom své prsty. Tak to prostě je, chybujeme všichni.

Bohužel nás to stálo další tři body a mi, pokud nezačneme hrát fotbal celých 90 minut, tak prohrajeme i ve Vimperku, který na tom v poslední době není o moc lépe, a tudíž nás nečeká nic lehkého.

——————————————————————————————————————————–

FC ZVVZ Milevko B – TJ BLATNÁ z.s. A                   3:1 (3:0)

Datum:  2/10/2016, 16:00 hod.

Rozhodčí:  Čmucha Karel, Votava Pavel, Šplíchal David

Delegát:  Eibl Vladimír

Branky:  5´ Pinc Jakub, 23´ Csanda Jakub, 45´´  z pen. Masopust Marek – 81´ Stulík Pavel.

Milevsko:  Horek – Csanda, Novotný, Mácha, Masopust, Skalický, Šimák, Pinc „K“, Sedlák, Fiala, Marvan / Pecka, Starý.

Trenér: Hadáček Jiří

Blatná:  Chlanda „K“ – Kallmünzer, Sedláček, Nový, Mišiak, Sýkora, Říha, Hrubý, Peleška, Motyka, Jícha / Křivanec, Svoboda, Šilhavý, Stulík, Peroutka.

Trenér: Čadek Michal

Blatná: Nebudu se na nic vymlouvat. Takové zápasy bychom měli zvládat s prstem v … Bohužel jsme jenom lidé a události před zápasem i během něho, rozhodli o osudu utkání již v prvním poločase. Byli jsme bez nasazení, nápadu a pro bránu domácích absolutně neškodní. Zato naší bránu jsme ohrožovali, co nám síly stačily. Bohužel to opět odnesl Jarda Chlanda a bude nám chvíli chybět. Ve druhé půli jsme přidali a bylo vidět, že to s námi nebude až tak hrozné. Mrzí mě, že je to zrovna naše mužstvo, na kterém se do té doby nebodující celky chytí. Zbývá než našim marodům popřát, aby se brzy dali do hromady, a co nejdřív se vrátili mezi nás.

——————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. A – TJ Hradiště               3:2 (2:1)

Datum:  24/9/2016, 16:30 hod.

Rozhodčí:  Klátil Michal, Izugrafov Svyatoslav, Leiš Filip

Delegát:  Urban Jiří

Branky:  8´ Mišiak Michal, 34´ Kůst Michal, 46´ Hrubý Jakub – 18´ a 66´ z pen. Šafárik Marek.

Blatná:  Chlanda – Kallmünzer, Křivanec „K“, Sedláček, Nový, Mišiak, Sýkora, Hrubý, Říha, Kůst, Motyka / Svoboda, Šilhavý, Prokopec, Jícha.

Trenér: Čadek Michal

Hradiště:  Kaška – Výrostek, Chassard, Blažek, Žalud, Hanus „K“, Žalud, Mužík, Čejka, Šafárik, König / Vepřovský, Slavíček.

Trenér: Švarc Alois

Blatná:  Kdo si myslel, že zápas s Hradištěm bude jasná záležitost, tak musel v 18. minutě vše přehodnotit. To jsme si krátkou rozehrávkou dokonale zavařili a po ztrátě míče jsme dostali gól. Navíc jsme ještě přišli o brankáře, kterého záchranka odvezla do nemocnice. Do brány musel stoper Jakub Nový a vše se začínalo od začátku. Naštěstí se prosadil Michal Kůst a po přestávce strůjce patálie Jakub Hrubý. Hosté se bránili a vyráželi k brejkům nejnebezpečnějším hráčem Šafárikem. Po jednom z nich se dostal na dostřel. Hostující útočník byl sražen ve vápně a následně pokutový kop sám proměnil. Závěr byl plný útočné aktivity a diváky a nás okolo přiváděl do infarktových stavů.

Tři body zůstaly doma, ale kvalita nás čeká až od příštího domácího zápasu. To se začne hrát se soupeři z horní poloviny tabulky, a pak se uvidí, na co naši mladíci v soutěži mají.

———————————————————————————————————————————

FK Nová Ves/Brloh – TJ BLATNÁ z.s. A           0:6 (0:3)

Datum:  18/9/2016, 15:00 hod.

Rozhodčí:  Tauber Lukáš, Izugrafov Svyatoslav, Ernst Martin

Delegát:  Šafránek František

Branky:  13´ Čadek Filip, 26´ Říha Štěpán, 27´ Hrubý Jakub, 48´, 50´ a 70´ Mišiak Michal.

Nová Ves:  Poula – Brych, Smieško, Sekera, Pouzar, Vlček „K“, Švarc, Anderle, Fischer, Hüttner, Tejko / Sekera, Klein, Postl, Novák.

Trenér: Švarc Karel

Blatná:  Chlanda „K“ – Čadek, Nový, Mišiak, Sýkora, Prokopec, Říha, Hrubý, Kůst, Motyka, Sedláček / Svoboda, Kallmünzer, Zíka.

Trenér: Čadek Michal

Blatná: Tentokrát jsme tahali sestavu až z paty. V den zápasu se omluvili dva hráči, a už z tak zchudlého kádru byla skoro skupinka lidí pro korunový mariáš.

Naštěstí se nám stále rodí mladí hráči z dorostu a po několika týdnech se podařilo dotáhnout návrat Prokopce ze zahraničí. Na hodně malém a rozmáčeném hřišti jsme na soupeře vlétli a dávali jasně najevo, jakým směrem se bude utkání vyvíjet. Výsledek je obrázkem práce celého mužstva a jsem rád, že kluci, kteří vysedávali jen na lavičce, chytli šanci za pačesy a předvedli, že na lavici by měl sedět úplně někdo jiný.

Dva venkovní zápasy jsme zvládli a v sobotu nás čeká Hradiště. Ve vzduchu ještě poletuje memento s Vacovem, ale věříme, že domácí utkání již konečně zvládneme i po herní stránce.

———————————————————————————————————————————

FK Tatran Prachatice z.s. – TJ BLATNÁ z.s. A                    0:0 (0:0)

Datum:  10/9/2016, 13:30 hod.

Rozhodčí:  Lovětínský Daniel, Havlík Martin, Havlík Vojtěch

Delegát:  Šafránek Josef

Branky:  —

Prachatice:  Opatovský – Juroš, Škopek, Šandera, Kadlec, Tesař, Kováč „K“, Babka, Málek, Tesárek, Kotrch / Mráz, Kochma O., Kochma M., Kubát, Chocholouš.

Trenér: Veselý Josef

Blatná:  Chlanda „K“ – Šejvar, Čadek, Mišiak, Sýkora, Šilhavý, Říha, Hrubý, Peleška, Kůst, Motyka / Svoboda, Zíka, Jícha.

Trenér: Čadek Michal

Blatná: Do Prachatic jsme dorazili asi 30 minut před utkáním, což se kupodivu na hře týmu neprojevilo. Zápas to byl plný osobních soubojů a nervozita se dala na hřišti krájet. Domácí byli více na míči, ale my jsme podnikali rychlé brejky a vstřelili i gól. Ten nám bohužel nebyl uznán. Poté domácí nastřelili tyč. S ubývajícím časem byli domácí více a více nervóznější a naše, nanovo poskládaná obrana, fungovala velmi dobře.

Díky těmto událostem zůstalo vše jako na začátku utkání a my si vezeme spravedlivý  bod s půdy, kde se budou rozdávat body jen těžko.

———————————————————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s. A – Sportovní klub Vacov z.s.                      1:2 (0:1)

Datum:  3/9/2016, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Komzák Zdeněk, Tauber Lukáš, Klimeš Jiří

Branky:  64´ Čadek Filip – 32´ Zábranský Vít, 74´ Kovařík Tomáš.

Blatná:  Chlanda – Šejvar, Křivanec „K“, Čadek, Nový, Mišiak, Sýkora, Šilhavý, Peleška, Kůst, Motyka / Svoboda, Stulík, Jícha.

Trenér: Čadek Michal

Vacov:  Lácha „K“ – Vítovec, Bujok, Mach, Ketzer, Švihel, Moutelík, Zitta, Valta, Kovařík, Zábranský / Mikeš, Roučka, Jírovec, Vítovec, Klas,

Trenér: Satrapa Milan

Blatná: Tak, jak jsem za minulé utkání chválil, tak to tentokrát nejde. Opět se ukázalo, že když u nás soupeř nechce hrát fotbal, máme problémy.

Bohužel, dvě návštěvy u nás před brankou znamenaly dva góly, což znamená, že jsme poprvé v sezóně prohráli. Musím uznat, že druhý gól vymysleli hosté báječně. Byla to rána, ze které jsme se už nevzpamatovali. Nám nezbývá nic jiného, než se dát po psychické stránce dohromady a vyrazit do Prachatic bodovat.

———————————————————————————————————————————-

FK Olympie Týn n. Vltavou – TJ BLATNÁ z.s. A        1:5 (1:4)

Datum:  27/8/2016, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Kříž Karel st., Kříž Karel ml., Bumba František.

Delegát:  Šafránek František

Branky:  3´ Brom Daniel – 6´ a 18´ Mišiak Michal, 24´ Kůst Michal, 41´ Čadek Filip, 89´ Nový Jakub.

Týn:  Vachuta – Šonka, Lukeš, Meidl „K“, Boček, Houska, Šálený, Brom D., Klička, Brom J., Ille / Novotný, Liška, Tien, Stoklasa, Červenka, Kubík.

Trenér: Vondrášek Jaroslav

 Blatná:  Chlanda – Kallmünzer, Šejvar, Křivanec „K“, Čadek, Nový, Mišiak, Říha, Peleška, Kůst, Motyka / Svoboda, Šilhavý, Stulík.

Trenér: Čadek Michal

Blatná: — V Týně za úmorného vedra jsme odehráli asi nejhezčí zápas v tomto kalendářním roce. Začátek tomu sice nenapovídal , ale postupem času jsme přidali na otáčkách a soupeře doslova svlékli do naha . Kluci makali kolektivně a na břehu Vltavy můžou děkovat gólmanovi za to že rozdíl ve skóre nebyl ještě větší . Takhle bych si představoval náš fotbalový projev a nezbývá nám než se těšit na sobotu , až přijede nepříjemný soupeř z Vacova

———————————————————————————————————————————

Atým-FC Chýnov 20.8.2016
29 položka(ek) « z 29 »

TJ BLATNÁ z.s. A – FC Chýnov z.s.                 2: 1 (0: 0)

Datum:  20/8/2016, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Lepič Jiří, Jevčák Martin, Dotkl Matěj.

Branky:  51´ Radek Peleška, 90´ Pavel Stulík – 81´ Ondřej Mládek.

Blatná:  Chlanda – Kallmünzer, Šejvar, Křivanec „K“, Čadek, Nový, Mišiak, Sýkora, Říha, Peleška, Motyka / Sedláček, Svoboda, Merašický, Stulík, Hrubý, Kůst.

Trenér: Čadek Michal

Chýnov:  Basík – Hruška Vl., Sedlatý, Kučera, Dvořák, Štiller, Mládek „K“, Hruška J., Petrů, Doubrava, Hruška V. / Havlík L., Havlík D., Zadražil.

Trenér: Petr Holota

Blatná: Před zápasem s Chýnovem jsme věděli, že na našem hřišti se nezrodí jasný výsledek a průběh zápasu tomu napovídal. Hrálo se opatrně. Nám se nedařilo v přechodové fázi a soupeř, zalezlí na vlastní polovině, přecházel do rychlých kontrů, které ale neměly přesné zakončení. V druhé půli jsme přidali a v 51. minutě se prosadil Radek Peleška. Mohli jsme přidat i druhý gól, ale Štěpána Říhu vychytal dobře chytající Radek Basík. V 81. minutě, z ojedinělého útoku, vyrovnal Ondřej Málek a utkání spělo k remíze.

To, co se stalo na konci utkání, byl nepochopitelný zkrat stopera a brankáře hostí, kterého v nastavení využil mladý Pavel Stulík a rozjásal tradičně o pouti napěchovaný stadion – a šlo se slavit. Bohužel se nám herně nedaří tak, jak by si diváci představovali, ale 6 bodů po 2 kolech se počítá.

———————————————————————————————————————————-

FK METEOR Tábor – TJ BLATNÁ z.s. A          0:2 (0:2)

Datum:  13/8/2016, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Formánek Luboš, Komzák Zdeněk, Hučík Michal

Delegát:  Bartyzal Vlastimil

Branky:  15´ z pen. a 31 Radek Peleška.

Tábor:  Šedivý – Bartáček, Färber, Schloff, Ševčík, Maštalíř, Štumfol, Varačka, Fiala „K“, Ševčík, Scheufler / Kučera, Lorenc, Pilař, Švejda, Koliandr, Smetana.

Trenér: Štica Martin

 Blatná:  Chlanda – Kallmünzer, Šejvar, Křivanec „K“, Nový, Mišiak, Sýkora, Stulík, Říha, Peleška, Motyka / Svoboda, Merašický, Hrubý, Kůst.

Trenér: Čadek Michal

Blatná: Na návštěvě v Táboře se nám v celku dařilo, i když jsme opět nebyli kompletní. Domácí nastoupili s respektem a defenzivní taktikou. V 16. minutě si pohrál s domácí obranou Lukáš Motyka. Té nezbylo nic jiného než faulovat a Radek Peleška se z penalty nemýlil. Tlak pokračoval dál a za 15 minut si z té samé strany profrčel do vápna Radek Peleška a zavěsil podruhé. Do druhého poločasu, za obrovského vedra, jsme vstoupili s cílem udržet výsledek a odvézt si body do Blatné. Stínem utkání pro nás bylo zranění Jakuba Nového a pro domácí odvoz asi nejmladšího hráče do nemocnice s poraněním žeber.

Přejeme oběma brzké uzdravení.

———————————————————————————————————————————————-

Příprava:

Velké ambice mají fotbalisté Blatné v každé sezoně, i když o nich možná nemluví nahlas. Už v té minulé se zdálo, že by mohli být černým koněm I. A třídy, když na podzim skončili druzí. Jenže jaro jim vůbec nevyšlo, získali jen jedenáct bodů a propadli se v tabulce až na konečné šesté místo. Trenér Michal Čadek to přičítá tomu, že tým je mladý. Do nového ročníku, který startuje o nadcházejícím víkendu, ale Blatenští určitě půjdou s cílem hrát co nejvýše. Snem je jistě postup…

Jak vypadala příprava na novou sezonu? Promítlo se do ní nějak i to, že vám vůbec nevyšla jarní část minulého ročníku a tabulkou jste se propadli?
Začali jsme 8. července a scházeli se třikrát v týdnu, o víkendech jsme hráli a letos jsme zařadili i dvě týmové akce, které s fotbalem nemají nic společného. Z jarní neúspěšné sezony vědu neděláme, prostě se nepovedla. Na této úrovni je to jednoduše o tom, jak se vám chce a jak se scházíte, zda jsou zranění a podobně.

Jak jste si vůbec vyhodnotili minulou sezonu? Proč bylo jaro o tolik jiné než podzim?
Podzim byl OK. Na jaře jsme se však strašně nadřeli na gól a přišla zranění. Za každou cenu jsme chtěli hrát fotbal, někdy i naivně. Máme mladý tým a já klukům hrát fotbal zakazovat nebudu. V Blatné „beton“ hrát neuvidíte!

Udály se nějaké změny v kádru přes léto?
Odešel Jiří Viták do Čimelic a opačným směrem přišel Filip Čadek.

A vaše hodnocení přípravy a odehraných zápasů?
Příprava je vždy o účasti a ta letos byla zase tak napůl. Nikdo by nevěřil, kolik různých aktivit mají dneska mladí na starost… (smích)Přípravná utkání nám ukázala, že fotbal hrát umí. Uvidíme, co jim hlavy dovolí v mistrácích.

Jaké ambice budete mít v nové sezoně? A kdo bude podle vás letos favoritem na prvenství?
Opět chceme na naše zápasy přitáhnout co nejvíc diváků, to se nám v předchozí sezoně dařilo. A jestli budeme hrát nahoře? To se uvidí. Hodně v popředí bude podle výsledků asi Sezimovo Ústí, Bernartice s jejich herním stylem a ambice budou mít již tradičně Vodňany.

Autor: Miloš Vrátný
Zdroj: http://strakonicky.denik.cz/fotbal_region/opet-chceme-na-nase-zapasy-pritahnout-co-nejvic-divaku-20160811.html

————————————————————————————————————————————–

Áčko mužů v generálce porazilo Svéradice 4:0 (3:0). Po dvou brankách dali Štěpán Říha a Filip Čadek.

S.Příbram -Blatná 4:1 (3:0)gól dal nový spoluhráč Filip Čadek

16.7 Sousedovice-Blatná 3:6 (1:5)Peleška 3x, Mišiak 2x,Hlaváč 27.7 Horažďovice- Blatná 2:8 (1:3) Stulík 4x ,Sýkora , Prokopec, Nový ,Hlaváč . Motyka nedal penaltu