Zpět na Výsledky 2023-2024

2014-2015

Aktuální výsledky ZDE                          Kompletní výsledky ZDE                        Los soutěže ZDE

————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

TJ Blatná B – TJ Sokol Cehnice                  6:1 (2:1)

Datum:  13/6/2015, 17.00 hod.

Rozhodčí:  Káník Milan

Hornát Josef

Krejčík Milan

Branky:  30´ Říha Zdeněk, 37´ Kratochvíl Vladimír, 69´ Míka Ondřej, 73´ Brabec Michal, 86´ a 87´ Brynda Štěpán – 8´ Turek Vladimír.

Blatná:  Vaněček – Křivanec, Hanousek, Říha, Vanduch, Voborník, Brabec, Martínek, Merašický, Kratochvíl (K), Brynda / Šána, Sobota, Míka, Chlanda, Sedláček.

Cehnice:  Přech – Čech, Martínek (K), Vaněk, Klas, Pašava, Kuneš, Frčka, Herzig, Turek, Hůzl / Řehoř, Frk.

Blatná:  Na zápas se svým konkurentem v tabulce jsme se velice těšili. Oba týmy prokázaly svou vysokou kvalitu. Hrál se pohledný fotbal se spoustou šancí a zároveň tvrdých, ale férových soubojů. V první půli byl aktivnější soupeř a my jsme tahali za kratší konec. Až po 30 minutách hry se prosadil nestárnoucí Zdeněk „Šelma“ Říha a také kapitán a opora Vladimír Kratochvíl. Hra se vyrovnala. Ve druhém poločase jsme předvedli několik krásných fotbalových akcí a skóre navýšili až na konečných 6:1. Rodinný minisouboj Ondra Míka a Michal Brabec skončil nerozhodně – oba dali po gólu. Konec utkání ovládl Štěpán Brynda, který patřil mezi nejlepší hráče a z hranice vápna 2x skóroval. Vítězství si moc ceníme a klukům patří velké poděkování.

————————————————————————————————————————————————————————————–

TJ Blatná B – TJ Čestice            8:2 (4:1)

Datum:  7/6/2015, 17.00 hod.

Rozhodčí:  Šedivý Milan

Rynda Jaroslav

Branky:  9´ a 38´ Martínek Karel, 32´ a 83´ Merašický Jan, 44´ a 60´ Uldrich Radek, 54´ Nový Jakub, 80´ Šána Jan – 3´ Pojsl Karel, 72´ Novák Martin z pen.

Blatná:  Vaněček – Rubáš O., Křivanec J., Hanousek, Uldrich, Nový, Vanduch, Brabec, Martínek, Merašický, Kratochvíl (K) / Sedláček, Svoboda, Šána, Sobota.

Čestice:  Keclík T. – Němec P., Němec J., Hozman, Brož, Komrska, Maršala (K), Novák, Plášil, Pojsl, Sluka / Pivnička, Staněk, Keclík D.

Blatná:  Za fotbalově příznivého počasí se hrál velice zajímavý zápas. Výsledek je pro hosty z Čestic až příliš krutý. Za předvedenou hru si rozhodně zasloužili více, ale nám tam v neděli padlo skoro vše, do čeho jsme kopli. Nutno také vyzdvihnout novou posilu v bráně Míru Vaněčka, který nás, zejména v prvním poločase, hodně podržel. Hosté začali velice aktivně a zatlačili nás před vlastní bránu. Hned ve třetí minutě se dokázali prosadit. Velice rychle jsme dokázali srovnat našim jarním střelcem Karlem Martínkem. I přesto měli hosté stále převahu a zahazovali jednu šanci za druhou. Důkazem toho je neproměněná penalta. Poté jsme zabrali a do poločasu ještě 3x skórovali. S hosty to zjevně otřáslo a do konce zápasu se již nevzpamatovali. Po změně stran jsme vedení pojistili dvěma góly. Hosté korigovali z druhého pokutového kopu na 6:2, ale poslední slova jsme měli my a dali tak konečnou podobu skóre na 8:2. Utkání s přehledem zvládla trojice rozhodčích.

——————————————————————————————————————————————————————————————

SK CIVA Trans Rovná – TJ Blatná B 0:1 (0:0)

Datum: 30/5/2015, 17.00 hod.

Rozhodčí:

Branky: Merašický Jan

CIVA Trans:

Blatná: Reguš – Hanousek, Nový, Rubáš O., Šána, Kratochvíl „K“, Martínek, Merašický, Míka, Brabec, Chlanda J. / Křivanec J., Cvach, Hejl, Hrádek.

Blatná: Za krásného počasí se hrál zápas plný šancí, které ale obě mužstva trestuhodně zahazovala. Nám se podařilo jednu proměnit a díky tomu jsme si odvezli vítězství 1:0. Byli jsme šťastnějším týmem.

—————————————————————————————————————————————————————————-

TJ Blatná B – TJ Sokol Lnáře            4:2 (1:1)

Datum:  23/5/2015, 17.00 hod.

Rozhodčí:  Raba Karel

Kolář Václav

Branky:  Rubáš David, Brabec Michal 2x, Martínek Karel – Turek Pavel, Jánský Vendelín.

Blatná:  Peroutka – Vanduch, Říha, Nový, Voborník, Brabec, Martínek, Merašický, Kratochvíl „K“, Rubáš D., Formánek / Šejvar, Cvach, Sobota, Míka, Stulík.

Lnáře:  Machovec – Mourek „K“, Kazák, Káňa, Kastner, Hrubeš, Holman, Ďulík, Turek, Prokopec, Jánský / Lukeš, Sedláček.

Blatná:  Okresní derby s fotbalisty Lnář rozhodla v náš prospěch větší produktivita v zakončení. Útoky dominovaly nad obranami a šancí měly oba týmy na dva zápasy. Než jsme se rozkoukali, šli hosté do vedení. Nedorozumění v obraně chladnokrevně využil Pavel Turek. Díky střele z vápna Davida Rubáše se nám do poločasu podařilo vyrovnat. Ve druhé půli si vzal hlavní slovo zkušený Michal Brabec a dvěma krásnými brankami rozhodl utkání. A to mohl přidat i další. Na 4:1 pak zvýšil jarní střelec Karel Martínek. Ze svých mnoha šancí dokázali hosté pouze snížit na 4:2. Prosadil se Vendelín Jánský. Skvělý výkon v brance předvedl dorostenec Leoš Peroutka. Utkání s přehledem a zkušeně odřídil Karel Raba se svými asistenty.

TJ Blatná B – TJ Lom                2:0 (2:0)

Datum:  9/5/2015, 17.00 hod.

Rozhodčí:  Hodánek Jaroslav

Novotný Ondřej

Branky:  36´ Uldrich Radek, 38´ Mišiak Michal.

Blatná:  Sedláček – Rubáš O., Křivanec, Svoboda, Uldrich, Mišiak, Brabec, Míka, Merašický, Kratochvíl „K“, Rubáš D. / Šána, Vanduch, Voborník, Chlanda, Reguš.

Lom:  Murárik – Šuba, Šorna „K“, Mikeš M., Týma, Vylita, Krám, Nový O., Mišiak, Mikeš, Nový V. / Lexa, Drastík.

Blatná:  Se soupeřem z nedalekého Lomu jsme sehráli pěkné utkání v duchu fair-play. Po celé utkání jsme měli mírnou převahu a litovat můžeme pouze nevyužitých šancí. Po počátečním oťukávání jsme se prosadili hned 2x během dvou minut. Nejprve zakončil svůj únik Radek Uldrich a chvíli na to se, po krásné kombinaci, prosadil také Michal Mišiak. Další gól se nám už vstřelit nepodařilo a tak bereme 3 body za výhru 2:0. Oproti propadáku v Bavorově jsme si herně spravili chuť a těšíme se na půdu lídra OP do Malenic.

—————————————————————————————————————————————————————————————————-

Sportovní klub OTAVA Katovice o.s. B – TJ Blatná B       4:3 (2:1)

Datum:  8/5/2015, 17.00 hod.

Rozhodčí:  —

Branky Blatné:  35´ Martínek Karel, 57´ Kallmünzer Daniel, 62´ Peleška Radek.

Katovice:  —

Blatná:  Reguš – Šejvar, Hrubý, Voborník, Rubáš O., Merašický, Kratochvíl „K“, Kallmünzer, Martínek, Peleška, Říha / Brabec, Šána, Petrášek.

Blatná:  Do zápasu jsme vstoupili bojácně a po 15 minutách prohrávali 2:0. To nás trochu probralo a do poločasu jsme Karlem Martínků snížili na 2:1. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a byli odměněni vyrovnáním, o které se postaral Dan Kallmünzer. I nadále jsme byli aktivní, ale bohužel jsme inkasovali z velmi sporné penalty (dalo by se říct vymyšlené). I přesto jsme dokázali vyrovnat Radkem Peleškou a měli i další šance, které jsme využít nedokázali. Na čtvrtý gól soupeře jsme už odpověď nenašli, a tak jsme z Katovic tentokrát odjížděli s prázdnou. Celý tým si zaslouží pochvalu a uznání za bojovnost.

—————————————————————————————————————————————————————————————————–

TJ Sokol Bavorov – TJ Blatná B       5:0 (3:0)

Datum:  2/5/2015, 17.00 hod.

Rozhodčí:  Bernas, Káník, Hejtmánek

Branky:  —

Hoštice:  —

Blatná:  Sedláček O. – Svoboda, Křivanec, Petrášek, Šána, Merašický, Formánek, Kratochvíl „K“, Martínek, Bulka, Stulík / Chlanda, Cvach, Vanduch.

Blatná:  Do Bavorova jsme přijeli zřejmě na výlet, nikoliv na fotbal. Alespoň podle toho vypadala naše hra. Domácí si bez větších potíží došli pro vítězství, což jsme jim naším nejhorším výkonem v sezóně značně ulehčili. A když už jsme nedokázali proměnit ani vyložené šance, nemohli jsme pomýšlet na dobrý výsledek. S přehledem si počínala trojice rozhodčích.

——————————————————————————————————————————————————————————

TJ Blatná B – Tělovýchovná jednota Sokol Kladruby         6:1 (3:0)

Datum:  26/4/2015, 17.00 hod.

Rozhodčí:  Maroušek Václav

Tomeš Jiří

Branky:  6´, 30´ a 70´ Martínek Karel, 32´ a 62´ Uldrich Radek, 90´ Říha Zdeněk – 57´ Veselý Martin.

Blatná:  Reguš – Rubáš O., Křivanec J., Svoboda, Uldrich, Říha Z., Kallmünzer, Martínek, Merašický, Kratochvíl „K“, Brabec / Šána, Chlanda O., Formánek, Petrášek, Vanduch.

Kladruby:  Sládek – Krýsl, Biněda, Bálek, Hradecký „K“, Hejman, Hrašný, Veselý, Tomšů, Metlička, Smejkal / Rejšek.

Blatná:  V neděli k nám do Blatné zavítal poslední tým tabulky Kladruby. Rozdíl mezi oběma týmy byl znát a my jsme měli po celý zápas převahu. Soupeř podal statečný, bojovný výkon, ale na lepší výsledek než 1:6 mu to nestačilo. My jsme odehráli dobrý zápas, ale místy jsme se přizpůsobili tempu a hře soupeře, což by na týmy z čela tabulky rozhodně nestačilo. Skvělý zápas odehrál Karel Martínek, jenž se dokázal 3x střelecky prosadit a výrazně se tak podílel na výši skóre. Zdatně mu sekundoval Radek Uldrich, který se prosadil 2x. Šestou branku přidal v samotném závěru Zdeněk Říha. Rád bych poděkoval všem klukům, kteří se na současném chodu „B“ týmu Blatné podílejí, zejména pak dorostencům, kteří se pravidelně zapojují a svými výkony dokazují, že na to mají. Proti minulým sezónám je to neskutečný rozdíl. Díky.

———————————————————————————————————————————————————————————

17.kolo

Sokol Střelské Hoštice – TJ Blatná B          0:0 (0:0)

Datum:  18/4/2015, 11.00 hod.

Rozhodčí:  Bernas, Jáchim, Kolář

Branky:  —

Hoštice:  —

Blatná:  Sedláček O. – Chlanda, Bulka, Sedláček M., Hrádek, Formánek, Merašický, Kratochvíl (K), Míka, Říha, Brabec / Martínek, Stulík, Cvach, Vanduch.

Blatná:  Počasí bylo v Hošticích jako na houpačce a v jednu chvíli musel dokonce hlavní rozhodčí přerušit zápas. Nicméně hřiště bylo připraveno perfektně a oba týmy zjevně také. My jsme nastoupili s pěti dorostenci v základní sestavě a dvěma na střídačce, ale věkový rozdíl nebyl na hřišti znát. Kluci podali skvělý výkon. Za bod jsme rádi a odpovídal tomu i průběh utkání. V první půli byli blíže vstřelení branky domácí, ve druhé zase my. Trochu nás mrzí, že jsme dva zápasy po sobě nedokázali vstřelit gól, ale pevně věříme, že to v dalších zápasech napravíme.

———————————————————————————————————————————————————-

16.kolo

TJ Blatná B – FK Vodňany B            0:2 (0:0)

Datum:  12/4/2015, 15.30 hod.

Rozhodčí:  Zábranský Václav

Rynda Václav

Tomeš Jiří

Branky:  68´ Machnyk Martin, 90´ Varyš Jakub

Blatná:  Sedláček – Šána, Křivanec, Svoboda, Uldrich, Motyka, Říha Š., Martínek, Merašický, Kratochvíl „K“, Rubáš / Říha Z., Bulka, Míka, Formánek, Písařík.

Vodňany:  Budín – Filip „K“, Farber, Žejdlík, Šabršula, Štěch, Machnyk, Malík, Kapusta, Jirouš, Staněk / Vítovec, Krejčí, Varyš, Šmíd, Veselý.

Blatná:  Vzhledem k sestavě a posílení o dva hráče A týmu, jsme si před utkáním věřili a pomýšleli na plný bodový zisk. Přestože jsme měli, po celý zápas, mírnou převahu, žádnou z šancí jsme nedokázali dotáhnout do konce. To soupeř se prosadil hned 2x a odvezl si všechny 3 body. Škoda…

——————————————————————————————————————————————————-

TJ Blatná B – Tělovýchovná jednota Sokol Sedlice B         3:1 (0:0)

Datum:  29.3.2015,  15.00 hod.

Hollman Petr

Raba Zdeněk

Branky:  52´ Říha Zdeněk, 62´ Brabec Michal, 77´ Kratochvíl Vladimír – 68´ Forman Jakub

Blatná:  Reguš – Šána, Křivanec J., Hanousek, Uldrich, Říha Z., Chlanda O., Formánek, Martínek, Merašický, Kratochvíl (K) / Vanduch, Míka, Brabec, Písařík.

Sedlice:  Vadlejch – Šavrda (K), Dumský, Forman, Šiška, Vaněk, Šípek, Kohler, Čabrádek, Musil, Beránek / Křivanec, Navrátil.

Blatná:  První kolo po zimní pauze a hned derby se Sedlicí. Úvodní poločas ale bohužel moc fotbalové krásy nepřinesl. Hrálo se převážně od vápna k vápnu a šancí bylo jako šafránu, což pramenilo z velkého množství nepřesností na obou stranách.

V poločase jsme si některé věci vysvětlili a hned to bylo na hřišti znát. Zpřesnili jsme přihrávku, začali na sebe mluvit a šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Skóre otevřel hlavou „veterán“ Zdeněk Říha. O 10 minut později přidal druhý gól další „mladík“ v naší sestavě Michal Brabec. Soupeři se podařilo zápas zdramatizovat zásluhou Jakuba Formana. Uklidnění do našich řad a konečnou podobu výsledku dal krásnou střelou kapitán Vladimír Kratochvíl.

Jsme rádi, že se nám podařilo navázat na herní i výsledkovou pohodu z podzimu a doufáme, že nám vydrží co nejdéle. Utkání s přehledem řídila trojice rozhodčích, v čele s Milanem Káníkem.

PŘÍPRAVA

Blatná A- Blatná B   2:2

PODOLÍ – BLATNÁ B 9:1 Kratochvíl

—————————————————————————————————————–

4.kolo (dohrávka)

TJ Blatná B – Sokol Střelské Hoštice          4:1 (2:1)

Datum:  16/11/2014,  14.00 hod.

Rozhodčí:  Šindelář Vít

Branky:  30´ a 37´ Hrubý Jakub, 82´ a 87´ Kratochvíl Vladimír – 30´ Rejšek Pavel.

Blatná:  Reguš – Rubáš O., Křivanec J., Hrubý, Voborník, Kallmünzer, Prokopec, Martínek, Kratochvíl, Bulka „K“, Peleška  /  Šána, Marek, Petrášek, Burian, Merašický.

Hoštice:  Pikl – Švihovec, Šíp J., Marek, Bělohlav, Červený, Šíp Jo., Hládeček D., Rejšek, Šilhan, Boukal „K“  /  Málek, Hládeček M., Paroubek.

Blatná:  Dohrávka přerušeného čtvrtého kola přinesla velice kvalitní fotbal a oba soupeři dokázali, že právem patří do horní poloviny tabulky. My jsme se ze začátku zápasu nemohli dostat do tempa a z letargie nás probral až vedoucí gól hostí. Ihned po rozehrání jsme ale dokázali vyrovnat a pár minut na to jsme šli dokonce do vedení. O obě branky se postaral Jakub Hrubý. Druhou půli ovlivnilo brzké vyloučení hostujícího hráče, který nedovoleně překazil naší jasnou gólovou šanci. Přesto nám trvalo až do 82. minuty, než jsme dokázali naši převahu využít. To se prosadil Vladimír Kratochvíl a přinesl tak větší klid na naše kopačky. Když ještě o pět minut později zvýšil ten samý hráč na 4:1, bylo o vítězi utkání rozhodnuto. Děkujeme všem hráčům za podzimní výkony a přístup. Jen tak dál.

———————————————————————————————————————————————————————————-

13.kolo

TJ Blatná B – Tělovýchovná jednota Dražejov           2:0 (1:0)

Datum:  8.11.2014,  14.00 hod.

Rozhodčí:  Abraham Josef

Bala Petr

Lojík Václav

Branky:  24´ Peleška Radek, 83´ Bulka Josef

Blatná:  Chlanda – Rubáš O., Křivanec J., Sýkora J., Mišiak, Voborník, Kallmünzer, Prokopec, Martínek (K), Kratochvíl, Peleška / Burian, Bulka J., Merašický, Marek, Šána.

Dražejov:  Drnek – Hrčka (K), Vítovec, Mrkvička, Janus, Brázda, Slavík, Suda, Šulda, Oberreiter, Cibulka / Hynek, Pojsl, Halama.

Blatná:  V zápase s velmi kvalitním týmem Dražejova jsme měli mírně navrch a z mnoha šancí jsme dokázali 2 proměnit. Po krásné kombinaci Michala Mišiaka a Radka Pelešky otevřel druhý jmenovaný ve 24. minutě skóre zápasu. Oba týmy hrály pohledný fotbal, a nedaly si nic zadarmo. Klid na naše kopačky přinesla až 83. minuta. Samostatný únik s přehledem proměnil náš podzimní střelecký objev Josef Bulka a uzavřel tak skóre zápasu na konečných 2:0. Konečně jsme dokázali dotáhnout slibně rozehrané utkání až do konce a získat před domácím publikem 3 body. S výsledkem i předvedenou hrou jsme spokojeni. Mrzí nás zranění Jakuba Sýkory a neproměněný pokutový kop ze samého závěru utkání.

12.kolo

Sokol Cehnice – TJ Blatná B               5:3 (2:1)

Datum:  1.11.2014,  14.00 hod.

Tesař Jiří

Branky Blatné:  Prokopec Petr (pen.), Peleška Radek, Martínek Karel

Cehnice:  Přech – Kraus, Poddaný, Frčka M., Vaněk, Příbramský, Duba, Mára, Frčka R. (K), Herzig, Turek / Čech L., Čech J., Chvosta, Kuric.

Blatná:  Chlanda – Rubáš O., Hanousek, Marek, Bulka J. (K), Voborník, Sýkora J., Prokopec, Martínek, Kratochvíl, Peleška / Šána, Sobota, Burian, Merašický, Písařík.

Blatná:  V prvním poločase jsme byli fotbalovější, ale bohužel jsme si nepohlídali 2 standardní situace a prohrávali 2:0. Až v poslední minutě prvního poločasu snížil Petr Prokopec z nařízeného pokutového kopu. Do druhé půle jsme sice vstoupili aktivně, ale bez efektu. Soupeř trestal naše individuální chyby a tak se skóre zápasu zastavilo až na konečných 5:3. Klukům nelze upřít bojovnost, ale opět jsme dojeli na neproměňování šancí a velké množství ztracených míčů.

————————————————————————————————————————————————————————–

11.kolo

TJ Čestice – TJ Blatná B           3:6 (1:2)

Datum:  25/10/2014,  14.30 hod.

Branky Blatné:  Bulka Josef 3x, Kratochvíl Vladimír 2x, Prokopec Petr.

Blatná:  Reguš – Hanousek, Nový, Marek, Voborník, Kratochvíl, Prokopec, Martínek, Merašický, Bulka J., Bulka M. / Burian, Šána, Sobota.

Blatná:  Prvních 20 minut jsme se sžívali s těžkým terénem a bohužel obdrželi branku. Obdržená branka nás probrala k větší aktivitě a vzápětí se nám podařilo vyrovnat. O minutu později jsme dokonce už vedli 1:2. Tak také skončila první půle. Do té druhé jsme vlétli jako uragán a v 60. minutě jsme vedli 1:6. To nám umožnilo prostřídat sestavu. Soupeř ještě zabojoval a podařilo se mu snížit na konečných 3:6. Náš výkon připomínal zápas v Lomu a nasazení hráčů a hra odpovídala našim představám. Pochvalu zaslouží všichni hráči. Pevně doufáme, že předzápasové lepení sestavy a obvolávání bylo pouze výjimkou, a že příště už se vše vrátí do zaběhnutých kolejí.

———————————————————————————————————————————————————————————————–

10.kolo

TJ Blatná B – SK CivaTrans Rovná           2:2 (1:1)

Datum:  18.10.2014,  15.30 hod.

Jeřábek Petr

Roučka Petr

Branky:  37´ Bulka Josef, 74´ z pen. Reguš David – 5´ Poláček Pavel, 87´ Hájek Drahomír

ČK:  45´ Sýkora Tomáš (Blatná)

Blatná:  Reguš – Diviš (K), Křivanec, Marek, Říha, Bulka J., Voborník, Sýkora T., Martínek, Merašický, Kratochvíl / Šána, Sobota, Burian, Bulka M., Písařík.

CivaTrans:  Vlček – Beneš, Cimburek, Poláček (K), Veselý, Chocholatý, Hulač, Kubát, Veits, Řezníček K., Hájek / Kováč, Řezníček D.

Blatná:  Stejně jako proti Malenicím, ani tentokrát jsme nedokázali dotáhnout slibně rozehrané utkání do vítězného konce. Přestože se nehrál moc pohledný fotbal a vyložených šancí bylo poskrovnu, bod je pro nás ztrátou. Tolik nepřesností a zkažených přihrávek v jednom utkání diváci už dlouho nezažili. O fotbale se dá mluvit snad pouze ve spojení s několika okamžiky druhé půle, kterou jsme navíc celou odehráli v desíti. Kluci se snažili a bojovali, ale pokud chceme být adekvátní podporou pro blatenský A tým a chceme fotbalem bavit sebe i fanoušky, musíme na sobotní výkon hodně rychle zapomenout.

—————————————————————————————————————————————————————————————————

9.kolo

TJ Sokol Lnáře – TJ Blatná B            0:2 (0:0)

Datum:  11/10/2014,  16.00 hod.

Branky:  Prokopec Petr, Písařík Filip

Blatná:  Chlanda – Křivanec J., Rubáš D., Rubáš O., Voborník, Martínek, Sýkora J., Prokopec, Kratochvíl, Bulka J. „K“, Svoboda / Burian, Písařík, Merašický, Marek, Kallmünzer.

Blatná:  Jestliže jsme byli před zápasem mírným favoritem, tak při pohledu na základní jedenáctku a lavici náhradníků jsme měli být jasným favoritem. Což se nám ale bohužel nepovedlo přenést na hřiště. Po několika neproměněných šancích v úvodu zápasu jsme upadli do herní letargie a přizpůsobili se tempu a hře soupeře. Měli jsme sice více ze hry a drželi balón, ale bez gólového výsledku. Až cca v 75. minutě se z trestného kopu dokázal prosadit Petr Prokopec a zajistil nám vedení 1:0. To o pár minut později navýšil střídající Filip Písařík a my si tak ze Lnář odvezli výhru 2:0. Se třemi body z venku jsme spokojeni, ale na předvedené hře a proměňování šancí musíme ještě zapracovat. Klukům ze Lnář přejeme mnoho úspěchů do dalších zápasů.

8.kolo

TJ Blatná B – Sokol Malenice            2:4 (2:1)

Datum:  5.10.2014,  16.00 hod.

Jáchim Josef

Branky:  25´ Martínek Karel, 31´ Bulka Josef – 13´ a 81´ Brabec Jiří, 82´ Hoško Jiří,

90´ Kotous Martin.

ČK:  79´ Šána Jan (Blatná)

Blatná:  Reguš – Šána, Hanousek, Bulka J. (K), Voborník, Prokopec, Jiřinec, Martínek, Merašický, Kratochvíl, Bulka M.  /  Marek, Sobota, Říha, Písařík.

Malenice:  Hoško P. – Brabec, Štětina, Jůzek, Hoško J., Lukeš, Slepička, Hoško O., Uhlíř, Vilánek, Kotous  /  Hoško J., Řezáč, Vopalecký.

Blatná:  Proti vedoucímu týmu z Malenic jsme nezačali moc dobře a především vlastními chybami jsme dostávali soupeře do šancí. Ten naštěstí dokázal využít pouze jednu. Postupně jsme se uklidnili a začali se dostávat do šancí také my. Dvě z nich jsme dokázali využít a poločasové skóre bylo příznivější pro nás. Ve druhém poločase nás hosté zatlačili na naši polovinu a vytvořili si několik slibných šancí, které končily mimo bránu nebo na našem brankáři. Pro nás se naopak otvíraly příležitosti k rychlým protiútokům do otevřené obrany. Žádnou z šancí jsme v gól proměnit nedokázali. Naději na dobrý výsledek jsme drželi do 79 minuty. Posledních 11 minut zápasu pro nás ale bylo jako ze špatného snu. Vše začalo faulem Honzy Šány ve vápně, po kterém následovalo vyloučení a pokutový kop. Ten ještě dokázal David Reguš zlikvidovat. Z následného rohu prošel míč nepochopitelně malým vápnem a zcela osamocený útočník hostů pohodlně skóroval. O minutu později přehodili hosté vyběhnuvšího gólmana a otočili skóre na svou stranu. Otevřeli jsme hru a ještě jednou inkasovali. Hosté předvedenou hrou potvrdili, že patří na špici OP. Díky zraněním jsme bohužel museli ve druhém poločase míchat sestavou a to se na výsledku určitě také podepsalo. Nelehké utkání s přehledem řídila trojice rozhodčích, v čele s panem Hodánkem.

7.kolo

TJ Lom – TJ Blatná B 0:5 (0:2)

Branky: Mišiak Michal 2x, Sýkora Jakub 2x, Martínek Karel

Blatná: Reguš – Křivanec J., Kallmünzer, Rubáš O., Voborník, Martínek, Bulka M., Sýkora J., Prokopec, Bulka J. „K“, Mišiak / Burian, Šána, Sobota, Svoboda, Merašický.

Blatná: Do zápasu jsme vstoupili aktivně a již ve druhé minutě jsme vedli 0:1. Po celý první poločas jsme byli lepší a skóre ještě o jeden gól navýšili. Do druhé půle jsme vstoupili stejně, jako do té první a hned skórovali. Poté jsme zápas již v poklidu dohrávali a navýšili skóre až na konečných 0:5. S výkonem, výsledkem i předvedenou hrou jsme spokojeni.

——————————————————————————————————————————————————————————————————

6.kolo

TJ Blatná B – Sokol Bavorov             1:0 (1:0)

Datum:  21.9.2014,  16.30 hod.

Rozhodčí:  Hejtmánek Jiří

Branky:  43´ Kratochvíl Vladimír

Blatná:  Reguš – Rubáš O., Křivanec J., Bulka J. (K), Voborník, Sýkora J., Prokopec, Svoboda, Kratochvíl, Bulka M., Kallmünzer / Šána, Hanousek, Sýkora T, Burian, Merašický.

Bavorov:  Bauer – Jaroš, Brych T., Folta, Sluka M., Koutský (K), Vondráček, Kautman, Řezáč, Sluka F., Calta / Holman, Kůs, Brych L., Valenta.

Blatná:  S kvalitním soupeřem z Bavorova jsme sehráli vyrovnané utkání. Bohužel s minimem střel a brankových příležitostí na obou stranách. Hra se odehrávala převážně mezi velkými vápny. V první půli jsme byli ale přeci jen o něco lepší, ale své šance nedokázali proměnit Martin Bulka, Josef Bulka ani Dan Kallmünzer. Na konci poločasu všem ukázal Vladimír Kratochvíl, jak se má naložit s šancí. Po krásné přihrávce nezaváhal a z velkého vápna chladnokrevně zakončil k tyči. Ve druhém poločase začali přebírat iniciativu hosté. Jejich převaha vrcholila posledních 10 minut utkání, ale naštěstí pro nás na tom byli střelecky ještě hůře. Jsme moc rádi, že kluci už podruhé za sebou dokázali urvat 3 body i přesto, že se stále trápíme v koncovce.

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

5.kolo

Sokol Kladruby – TJ Blatná B            0:1 (0:1)

Datum:  13/9/2014,  14.00 hod.

Rozhodčí:  Anšlág Petr

Maroušek Václav

Hejtmánek Jiří

Branky:  vlastní.

Blatná:  Reguš – Křivanec J., Kallmünzer, Marek, Voborník, Martínek, Kratochvíl, Sýkora J., Prokopec, Bulka J. „K“, Merašický / Hanousek, Burian, Šána, Sobota.

Blatná:  Na těžkém a hodně podmáčeném terénu se hrál fotbal plný osobních soubojů. Celý zápas byl více o bojovnosti, než o nějaké fotbalové kráse. Rozhodnutí padlo po malé domů a zaváhání domácího brankáře. Tým odvedl bojovný a zodpovědný výkon a zaslouženě si připsal první tříbodový zisk v této sezóně. Jen tak dál.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————-

4.kolo

TJ Blatná B – Sokol Střelské Hoštice          1:2 (0:1)

Ukončeno 61. minutě kvůli silné bouři a dešti.

Datum:  7/9/2014,  17.00 hod.

Tomeš Jiří

Branky:  58´ Jiřinec Martin – 39Rejšek Pavel, 56´ Kochta David.

Blatná:  Aleš – Sýkora T., Sobota, Prokopec, Bulka J. „K“, Voborník, Sýkora J, Jiřinec, Martínek, Kallmünzer, Bulka M/  Šána, Burian, Merašický.

Hoštice:  Pikl – Švihovec, Kopecký, Salák, Červený, Šíp, Hládeček, Rejšek, Šilhan, Boukal „K“, Paroubek  /  Zábranský, Málek, Kochta.

Blatná:  Posíleni o několik hráčů širšího kádru áčka, ale s nerozchytaným brankářem – s tím jsme vstupovali do tohoto zápasu. Po celou dobu utkání jsme byli lepším týmem a měli hru celkem pod kontrolou. Hra byla o mnoho lepší, než v předchozích zápasech a některé akce už měly fotbalové parametry. Což je to ale platné, když se neustále trápíme v koncovce. To soupeř dvě nabídnuté šance využil a s námi to vypadalo bledě. Naštěstí ihned po druhé inkasované brance odpověděl z dorážky Martin Jiřinec a snížil tak na 1:2. To už ale bylo za silného deště. Jakmile se k dešti přidala také bouřka, hlavní rozhodčí zápas v 61. minutě přerušil a následně ukončil.

—————————————————————————————————————————————————————————————-

3.kolo

FK Vodňany „B“ – TJ Blatná „B“             4:1 (1:1)

Datum: Neděle 31.8. 2014

Rozhodčí: Hodánek Jaroslav

Sadlak Ondřej

Branka Blatné: Bulka Josef

Vodňany: Novák – Filip, Marinov, Staněk J., Janda, Vítovec, Machnyk, Jirouš, Krejčí, Rusin, Kvěch –

Štěch, Staněk T., Višek, Zlatohlávek, Benedikt

Blatná :   Chladna –  Rubáš, Hanousek, Marek, Bulka J., Voborník, Prokopec, Martínek, Písařík,

Svoboda, Peleška – Sobota, Šána, Kallmünzer, Burian, Merašický

Hodnocení: Do zápasu jsme vstoupili vlažně a byli za to potrestáni první brankou. Pak jsme se

zvedli a do poločasu poprávu vyrovnali. Vstup do druhé půle byl ovšem katastrofický.

Už po 2 minutách jsme prohrávali 3:1. Zápas se poté dohrával ve velmi nervozní

atmosféře, ke které přispěl i rozhodčí Hodánek. Opět jsme vyhořeli v proměňování

šancí.

—————————————————————————————————————————————————————————————–

2.kolo

TJ Blatná B – SK Otava Katovice B         1:3 (1:1)

Datum:  24.8.2014,  17.00 hod.

Rozhodčí:  Richtr Jiří

Káník Milan

Branka Blatné:  16´ Říha Zdeněk

Blatná:  Reguš – Šána, Sýkora T, Marek, říha, Bulka J. „K“, Sýkora J., Burian, Peleška T., Bulka M., Kallmünzer  /  Sobota, Vanduch, Písařík, Křivanec J., Merašický.

Katovice:  Brož – Vlk, Křivanec, Podskalský, Baloun, Blatský L., Papež „K“, Hajdušek, Kálal, Malý, Remeš  /  Blatský D., Petrášek J.

Blatná:  První domácí utkání sehrála blatenská rezerva s velice silným soupeřem z Katovic. Byli jsme moc zvědavi, jak si s tím náš nově se rodící tým poradí.

Až na pár světlých výjimek byl soupeř po celou dobu zápasu lepší, mnohem aktivnější, lépe fyzicky připravený a fotbalovější. Sice jsme se ujali vedení zásluhou Zdeňka Říhy, ale soupeř mohl do poločasu několikrát skóre otočit. Pouze díky skvěle chytajícímu Davidu Regušovi se v prvním poločase skóre měnilo už pouze jednou.

Ve druhé půli pokračovala převaha hostí, kterou dokázali 2x využít a zaslouženě vyhráli 3:1. Nám vázlo zpracování, kombinace a bohužel také pohyb. Absence tréninků je znát ve všech směrech, ale pevně věříme, že to v průběhu podzimu vše doženeme. Každopádně nás čeká ještě hodně práce. Soupeři gratulujeme k vítězství a přejeme mnoho úspěchů v dalších zápasech.

1.kolo

TJ Sokol Sedlice „B“ – TJ Blatná „B“           1:1 (1:1)

Datum:  17.8.2014,  15:00 hod.

Káník Milan

Branky:  Čabrádek Jiří – Bulka Josef

Sedlice:  Vadlejch – Klíma, Dumský, Hrouda, Šiška, Vaněk, Lávička, Čabrádek „K“, Musil, Trkovský, Beránek  /  Šípek, Charvát, Köhler, Hornát, Křivanec.

Blatná:  Reguš – Šána, Sýkora T, Bulka „K“, Voborník, Sýkora J., Prokopec, Martínek, Šrámek, Kratochvíl, Peleška  /  Sobota, Marek, Burian, Písařík.

Blatná:  K prvnímu utkání nové sezóny jsme zamířili (blatenská rezerva) k derby do Sedlice. Hrálo se na těžkém terénu, který byl poznamenán předchozím utkáním A týmu Sedlice. V této sezóně bychom rádi zapomněli na neúspěšné sezóny z posledních let. Cílem je stabilizovat hráčský kádr a posunout se do vyšších pater tabulky. Pomoci by nám k tomu měl brankář David Reguš, který se vrátil z hostování v Miroticích a také šikovní dorostenci, které chceme do kádru zabudovat.

V prvním poločase jsme měli více ze hry my a po brance kapitána Josefa Bulky jsme šli do vedení. Domácí hrozili především z rychlých brejků a ze standardních situací. Po jedné z nich vyrovnal hlavou domácí kapitán Jiří Čabrádek. Ve druhé půli převzali iniciativu domácí a byli lepším týmem. Nás podržel gólman David Reguš. Zápas skončil spravedlivou remízou 1:1, ale vzhledem k sestavě, doplněné o hráče širšího kádru A týmu, jsme před utkáním pomýšleli na 3 body. Pozitivem je chuť hráčů napravit reputaci B týmu a stabilizovat kádr. Doufám, že si ji přenesou do celé sezóny.