Tabulky ZDE                      Rozpis zápasů a výsledky ZDE

TJ Blatná z.s. A – Slavoj Volyně       14:3 (7:0)

6. kolo – Okresní přebor přípravek starších – jarní část skupina A

Datum: 14/05/2017 12:30 hod

Branky: 4x Krátký, 3x Hůrka, 3x Čížek, 2x Řanda, 1x Outlý, 1x Hovorka

Blatná: Potůček – Hůrka, Outlý (K), Krátký, Hovorka, Řanda, Čížek, Mikeš, Zeman

Blatná: Po 14 dnech jsem se s Volyní utkali znovu, tentokrát doma. Kluci (poučeni z předcházejícího zápasu v Bavorově) do utkání vlétli a diktovali tempo hry. Otázkou celého zápasu bylo, na jakém čísle se nakonec zastaví počet gólu v soupeřově síti. Takto bychom si představovali přístup k zápasu. Díky..

Bavorov – TJ Blatná z.s. A         4:11 (1:5)

5.kolo – Okresní přebor přípravek starších – jarní část skupina A

Datum: 06/05/2017 14:30 hod

Branky: 3x Řanda, 3x Hovorka, 2x Krátký, 2x Kostohryzová, 1x Outlý

Blatná: Potůček – Kostohryzová, Hůrka, Outlý (K), Krátký, Hovorka, Řanda, Čížek, Mikeš, Zeman

Blatná: V Bavorově nás čekal velmi těžký terén a hlavně malinké hřiště. I proto se hrálo hodně bojovně. I přes značnou převahu jsme začali dávat góly až po 10. minutě zápasu zato pak pravidelně. Druhý poločas jsme zvládli lépe a soupeři nedali šanci, aby utkání dokázal zdramatizovat. Příště by to chtělo aktivnější vstup do zápasu.

Slavoj Volyně – TJ Blatná z.s. A        3:8 (1:6)

13. kolo – Okresní přebor přípravek starších – jarní část skupina A

Datum: 01/05/2017 11:30 hod

Branky: 4x Řanda, 1x Outlý, 1x Hovorka, 1x Hůrka, 1x Čížek

Blatná: Po čarodejnicích jsme klasicky (jako předchozí 2 sezony) jeli do Volyně. Kluci měli celý zápas pod kontrolou a skore navyšovali. Ve druhém poločase tempo hry opadlo a v poklidu jsme zápas dohráli (možná i vinou večerního řádění na čarodejnicích ? )..

TJ Blatná z.s. A – Junior Strakonice B    8:7 (5:4)

4. kolo – Okresní přebor přípravek starších – jarní část skupina A

Datum: 30/04/2017, 10:00 hod.

Branky: 4x Krátký, 2x Outlý, 1x Hovorka, 1x Řanda

Blatná: Do Blatné zavítal soupeř ze Strakonic a věděli jsme, že to nebude jednoduché utkání. Po pár minutách jsme prohrávali 3:0, kluci ale nic nezabalili a naopak přidali na aktivitě. Odměnou bylo otočení výsledku v první poločase. Druhý poločas soupeř otáčel výsledek a ještě 3 minuty před koncem vedl. Vyplatilo se, že jsme hráli do poslední vteřiny zápasu, jelikož jsme dokázali výsledek otočit v náš prospěch. Klukům patří díky za hru a touhu zlomit zápas ve svůj prospěch za každého stavu a jakémkoliv čase zápasu.

3. kolo – VOLNO

Střelské Hoštice/Katovice – TJ Blatná z.s.    3:4  (2:2)

2. kolo – Okresní přebor přípravek starších – jarní část, skupina A

Datum:  16/04/2017, 14:00 hod.

Branky: 2x Krátký, 2x Řanda

Blatná: Do Střelských Hoštic jsme jeli s odhodláním oplatit soupeři podzimní porážku. Hoštice na podzim neprohráli ani jednou, my jednou s Hošticemi. Utkání bylo velmi vyrovnané a atraktivní, šance se střídali na obou stranách. Ve druhém poločase jsme odskočili na rozdíl dvou branek a soupeři se podařilo pouze snížit. Všichni jsme měli ohromnou radost a slova rozhodčího: „Tak kvalitní zápas přípravek jsem dlouho neviděl“ hovořila za vše. Díky..

TJ Blatná z.s. A – Sedlice/Doubravice    4:1  (2:1)

1. kolo – Okresní přebor přípravek starších – jarní část, skupina A

Datum:  09/04/2017, 11:00 hod.

Branky:  1x Řanda, 1x Krátký, 1x Outlý, 1x Čížek

Blatná: Potůček – Kostohryzová, Hůrka, Outlý (K), Krátký, Hovorka, Řanda, Čížek, Mikeš, Zeman

Blatná: K prvnímu utkání jarní části k nám přijel soupeř ze Sedlice. Po celý zápas jsme byli aktivnějším týmem a dobývali branku soupeře. Díky vynikajícímu výkonu brankáře Sedlice jsme vyhráli „pouze“ o tři branky. Pochvala míří ke všem hráčům, kteří makali po celý zápas a díky tomu po zásluze vyhráli. Díky..

TJ Blatná z.s. A – TJ Blatná z.s. B     5:0  (4:0)

11. kolo – Okresní přebor přípravek starších

Datum:  30/10/2016, 11:30 hod.

Branky:  2x Outlý, 1x Krátký, 1x Řanda, 1x Hovorka

Blatná:  Potůček – Kostohryzová, Hůrka (K), Novotný,  Outlý, Krátký, Hovorka, Řanda, Čada, Mikeš

Blatná: Poslední domácí utkání podzimní části = derby. Průběh utkání byl ovlivněn rychlými góly z naší strany. Soupeře jsme nepouštěli k ohrožení naší branky a naopak jsme neustále útočili. Škoda jen, že nás na podzim trápí zakončení a většina našich šancí gólem nekončí. Na tom musíme hodně zapracovat. Soupeře je potřeba pochválit za nasazení. Utkání mělo svoji kvalitu, rychlost a mladší soupeř se nás rozhodně nezalekl. Diváci oba týmy podporovali a patří jim velké díky za atmosféru. Po konci zápasu si všichni s úsměvem podali ruce a tak by to mělo vždy končit J.

Bělčice – TJ Blatná z.s. A           0:9  (0:4)

10. kolo – Okresní přebor přípravek starších

Datum:  22/10/2016  12:30 hod

Branky:  3x Řanda, 2x Krátký, 1x Outlý, 1x Kostohryzová, , 1x Novotný, 1x Hůrka

Blatná:  Potůček – Kostohryzová, Hůrka, Novotný, Outlý (K), Krátký, Hovorka, Řanda, Čada, Beneš

Blatná: Do Bělčic jsme vyrazili v roli favorita a od prvních minut jsme tuto úlohu splňovali. Kombinovali jsme, útočili a vytvářeli si šance. V prvním poločase jsme udeřili 4x, ve druhém 5x, i kdy šancí bylo daleko více. Při ojedinělých šancí soupeře vše pochytal náš spolehlivý brankář. Díky

Dražejov – TJ Blatná z.s. A        5:6p  (3:3)

9. kolo – Okresní přebor přípravek starších

Datum:  15/10/2016, 11:30 hod.

Branky:  2x Outlý, 2x Krátký, 1x Hůrka

Blatná:  Novotný – Kostohryzová, Hůrka, Outlý (K), Krátký, Hovorka, Řanda, Čada, Mikeš

Blatná: V Dražejově se nám nikdy moc nedařilo a potvrdil to i tento zápas. V brance nastoupil Ondra Novotný a měl dost práce. Bohužel se nám nepodařilo uhlídat jednoho hráče Dražejova, který se podílel na všech vstřelených brankách hostů. My naopak trefovali tyče, břevna a díky tomu se zrodila remíza. Chyběla větší aktivita směrem dozadu a znovu nás zradila koncovka. Při penaltách se Ondra vyznamenal skvělým zákrokem a my naopak proměnili všechny naše pokutové kopy.

TJ Blatná z.s. A – Chelčice        9:0  (4:0)

8. kolo – Okresní přebor přípravek starších

Datum:  9/10/2016  09:00 hod

Branky:  3x Outlý, 2x Krátký, 2x Hovorka, 1x Řanda, 1x Hůrka

Blatná:  Potůček – Kostohryzová, Hůrka, Novotný, Outlý (K), Krátký, Hovorka, Řanda, Čada, Mikeš,

Blatná: Soupěře z Chelčic jsme od první minuty přehrávali. Díky aktivitě a okamžitému přístupu k soupeři, jsme jim nedávali příležitost ohrozit naší branku. My naopak kombinovali a neustále útočili a výsledkem byla jednoznačná výhra bez inkasovaného gólu.

Vodňany – TJ Blatná z.s. A        1:17  (0:9)

7. kolo – Okresní přebor přípravek starších

Datum:  2/10/2016, 11:30 hod.

Branky:  5x Kostohryzová, 3x Outlý, 2x Hůrka, 2x Novotný, 2x Řanda, 1x Mikeš, 1x Hovorka, 1x Krátký

Blatná: Ve Vodňanech se nám vždy střelecky dařilo a předvedli jsme to i v tomto zápase. Otázkou pouze zůstávalo o kolik se nám povede vyhrát. Soupeř ohrozil naší branku jen sporadicky, naopak náš tým neustále útočil. Výsledkem bylo, že se podařilo skórovat osmi našim hráčům z deseti. Díky …

TJ Blatná z.s. A – Střelské Hoštice/Katovice     5:7  (3:1)

6. kolo – Okresní přebor přípravek starších

Datum:  25/09/2016, 10:00 hod.

Branky:  2x Řanda, 2x Hůrka, 1x Kostohryzová

Blatná: Souboj neporažených – tak se dal nazvat zápas, ke kterému přijel sloučený tým Střelských Hoštic a Katovic. Díky sloučení měl soupeř výškovou a věkovou převahu. První poločas nám vyšel parádně a soupeře jsme skoro k ničemu nepustili. Vstřelili jsme tři branky a šli za vítězstvím. Bohužel ve druhém poločase soupeř předvedl kvalitnější zakončení, my jsme branku soupeře pouze obstřelovali. I přes první prohru zaslouží tým pochvalu, že bojovala pral se o výsledek do poslední minuty.

Slavoj Volyně – TJ Blatná z.s. A       1:11  (0:3)

5. kolo – Okresní přebor přípravek starších

Datum:  18/09/2016, 11:30 hod.

Branky:  6x Outlý, 3x Řanda, 1x Hovorka, 1x Kostohryzová

Blatná: K soupeři jsme odjížděli s vědomím těžkého a vyrovnaného zápasu, navíc atmosféra ve Volyni je vždy velmi napjatá a vyhecovaná. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně, nenechali jsme soupeři prostor a v hned v první minutě se nám podařilo dvakrát skórovat. Do konce poločasu jsme přidali ještě jednu branku, i když šancí bylo daleko více. Musíme zapracovat na zakončení. V druhém poločase jsme brzy přidali další gól, na který sice soupeř jednou brankou také odpověděl, ale to bylo z jeho strany vše. My naopak dali další a příděl jsme zastavili na 11 gólech. I přes vysokou výhru bylo utkání těžké a náročné, týmu patří poděkování za aktivitu, bojovnost, přístup.. Díky

Blatná A – Bavorov                    7:1 (2:0)

4. kolo – Okresní přebor přípravek starších

Datum:  11/09/2016, 10:00 hod.

Branky: 2x Řanda, 2x Beneš, 1x Outlý, 1x Hůrka, 1x Kostohryzová

Blatná:  Potůček – Kostohryzová, Hůrka, Novotný,  Krátký, Outlý (K), Hovorka, Řanda, Mikeš, Beneš, Čada

Blatná: Zápas proti Bavorovu nabídl velmi kvalitní a vyrovnané utkání. Hra byla velmi rychlá, plná akcí. Každý hráč hrál naplno a výsledkem bylo nakonec poměrně hladké vítězství. V bráně nás podržel Kuba Potůček, který skvělými zákroky nedovolil soupeři dramatizovat zápas. Díky..

TJ Blatná z.s. A – Junior Strakonice          12:3 (7:2)

13. kolo – Okresní přebor přípravek starších

Datum:  07/09/2016, 17:00 hod.

Branky:  5x Outlý, 3x Řanda,  1x Hůrka, 1x Hovorka, 1x Novotný, 1x Kostohryzová

Blatná:  Potůček – Kostohryzová (K), Hůrka, Novotný, Outlý, Hovorka, Řanda, Mikeš, Čada

Blatná: Do Blatné zavítal věčný rival ze Strakonic. Čekalo se velmi vyrovnané utkání, ale to probíhalo pouze do 4. minuty, kdy byl stav 1:1. Od té doby jsme na hřišti vládli a soupeři nasázeli dalších 11 gólů, soupeř stihl již pouze v každém poločase jednou skórovat. Přístupem a okamžitým napadáním, neměl soupeř šanci rozjet akce, vždy jsme byli u míče první. Díky…

Sedlice/Doubravice – TJ Blatná z.s. A       5:9 (5:4)

3. kolo – Okresní přebor přípravek starších

Datum:  03/09/2016, 11:00 hod.

Branky:  4x Řanda, 3x Krátký, 1x Outlý, 1x Kostohryzová

Blatná:  Potůček – Kostohryzová, Hůrka, Novotný, Outlý, Krátký, Hovorka (K), Řanda, Mikeš, Čada

Blatná: Zápas v Sedlici se nevyvíjel dle našich představ. Ve 13 minutě jsme již prohrávali 5:1, kdy pokaždé platilo nedáš dostaneš. My stříleli do tyčí, soupeř do brány. Naštěstí se nám do konce poločasu podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Ve druhém poločase jsme již další nedostali, naopak jsme přidali další a odvezli si výhru. Vůbec se nám nepodařil vstup do zápasu, toto musíme zlepšit..

Lnáře – TJ BLATNÁ z.s. A        1:23 (0:12)

12. kolo – Okresní přebor přípravek starších

Datum:  31/8/2016, 16:00 hod.

Branky:  7x Řanda, 4x Krátký, 3x Hovorka, 3x Kostorhyzová, 2x Outlý, 1x Hůrka, 1x Mikeš, 1x Novotný, 1x Potůček

Blatná:  Potůček – Kostohryzová, Hůrka, Novotný, Krátký, Outlý (K), Hovorka, Řanda, Mikeš

Blatná: Ke druhému kolu jsme jeli do Lnář, k soupeři, se kterým jsem se ještě nikdy nepotkali. I zde jsme potvrdili roli favorita a postupně navyšovali náskok. Potěšením je, že gól dali všichni naši hráči včetně našeho brankáře Kuby Potůčka. Jediný gól zápasu jsme dostali z přímého kopu z hranice vápna. Předvedli jsme aktivní hru i za rozhodnutého stavu. Díky

TJ BLATNÁ z.s. A – Sousedovice /Čestice          16:2 (11:0)

2. kolo – Okresní přebor přípravek starších

Datum:  28/8/2016, 10:00 hod.

Branky: 5x Outlý, 4x Hovorka, 3x Kostohryzová, 2x Řanda, 1x Krátký, 1x Hůrka

Blatná:  Potůček – Kostohryzová, Hůrka, Krátký, Outlý (K), Hovorka, Řanda, Mikeš

Blatná: První zápas sezóny jsme hráli doma. Kluci na soupeře doslova vletěli a během první minuty jsme již vedli 2:0. Kombinovali jsme, stříleli a nenechávali soupeři prostor. Výsledkem byl poločasový stav 11:0. Ani ve druhém poločase kluci nepolevili a přidali další branky. Soupeř také dokázal skórovat, nicméně jsme kontrolovali vývoj zápasu. Díky patří za nasazení ve značném horku, aktivitu, přihrávky a chuť hrát..