Zpět na Výsledky 2022-2023

Výsledky 2016-2017

OPPM Prima skupina A

———————————————————————————————————-

Junior Strakonice B – Blatná C         19:1 (7:0) 

Datum:  16/6/2017, 17:30 hod.

Rozhodčí:  Krejčík Milan

Branky Blatné:  Vršťala Adam.

Blatná:  Vršťala David – Svyshch Alexandr, Sýbek Kryštof, Paukner Filip, Vanduch Tobiáš, Vondruška Tomáš, Vršťala Adam, Tůma Martin, Vohryzka Jan, Valášek Jan.

Trenér: Martínkovič Dalibor, Vanduch Michal

Blatná: Co dodat…. Hurá do další sezóny. Děkuji všem za vzorný přístup a celou uplynulou sezónu.

———————————————————————————————————-

Blatná C – Dražejov         11:4 (6:2) 

Datum:  6/6/2017, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Hornát Josef

Branky Blatné:  Vršťala Adam 6x, Vanduch Tobiáš 4x, Tůma Martin.

Blatná:  Vršťala David – Svyshch Alexandr, Sýbek Kryštof, Paukner Filip, Vanduch Tobiáš, Vondruška Tomáš, Vršťala Adam, Tůma Martin, Vohryzka Jan, Valášek Jan.

Trenér: Martínkovič Dalibor, Vanduch Michal

Blatná: Další parádní utkání, které mělo vše, co má pořádný fotbal mít a vůbec nevadilo, že pršelo. Po ospalém úvodu jsme se dostali do tempa a předváděli krásný fotbal plný individuálních akcí a skvělých zakončení. Střelecky se dařilo zejména Adamu Vršťalovi a Tobiáši Vanduchovi. Nejkrásnější akci zápasu ale předvedl Martin Tůma, který od vlastní branky prokličkoval celým hřištěm a podél brankáře hostí zavěsil. I u ostatních kluků byla vidět chuť do hry a bojovnost. Radost kluků po závěrečném hvizdu nebrala konce a s chutí jsme si dali vítězný pokřik. Na některých rodičích bylo vidět dojetí, a tak to má být. Díky všem.

———————————————————————————————————-

Blatná C – Volenice         9:9 (5:5) pokutové kopy 3:5

Datum:  4/6/2017, 13:30 hod.

Rozhodčí:  Šedivý Milan

Branky Blatné:  Vršťala Adam 5x, Vanduch Tobiáš 2x, Paukner Filip 2x. Penaltu proměnili: Vanduch Tobiáš, Vohryzka Jan, Tůma Martin.

Blatná:  Vršťala David – Svyshch Alexandr, Sýbek Kryštof, Paukner Filip, Vanduch Tobiáš, Vondruška Tomáš, Vršťala Adam, Tůma Martin, Vohryzka Jan.

Trenér: Martínkovič Dalibor, Vanduch Michal

Blatná: Sehráli jsme parádní utkání, které mělo vše, co má pořádný fotbal mít. Branky, krásné akce, nasazení, bojovnost, …. Konečně jsme protrhli střeleckou smůlu a 9 branek je pro kluky krásnou odměnou. Herně jsme byli lepší a individuálními akcemi jsme dostávali soupeře pod tlak. Skvěle zachytal David Vršťala, který nás několikrát podržel. Střelecky se dařilo Adamovi Vršťalovi, Tobiáši Vanduchovi a přidal se k nim také Filip Paukner. Všem klukům patří velký dík. Rodiče opět vytvořili skvělou kulisu. Rozhodně máme na čem stavět.

———————————————————————————————————-

Blatná C – Katovice         3:17 (2:7)

Datum:  28/5/2017, 15:00 hod.

Rozhodčí:  Rynda Jaroslav

Branky Blatné:  Vršťala Adam 2x, Valášek Jan.

Blatná:  Vohryzka Jan/Vršťala David – Sýbek Kryštof, Paukner Filip, Vanduch Tobiáš, Vršťala Adam, Tůma Martin „K“, Vohryzka Jan, Valášek Jan.

Trenér: Martínkovič Dalibor, Vanduch Michal

Blatná: Utkání se nám vůbec nepovedlo. Neplnili jsme nic z toho, na čem jsme se před zápasem domluvili a podle toho také zápas vypadal. Soupeř si s chutí zahrál a zastřílel a my jsme to, v rolích diváků, s klidem pozorovali. Tréninkové nadšení ani naučené věci nedokážeme přenést do zápasů. Kdybychom po pár minutách zápasu měli na kontě 5 vstřelených branek, nikdo by se nedivil. To bychom ale museli trefit branku a proměňovat vyložené šance. S tím se bohužel potýkáme v průběhu celého jara…

———————————————————————————————————-

Blatná C – Blatná A         2:12 (0:6)

Datum:  20/5/2017, 14:30 hod.

Rozhodčí:  Hornát Josef

Branky Blatné:  Vršťala David, Vanduch Tobiáš – Choura Štěpán 5x, Kubát Daniel 3x, Matějka Matyáš 2x, Švec Michal, Červenka Filip.

Blatná:  Vršťala David/Valášek Jan – Svyshch Alexandr, Sýbek Kryštof, Paukner Filip, Vanduch Tobiáš, Vondruška Tomáš, Vršťala Adam, Tůma Martin, Vohryzka Jan „K“.

Trenér: Martínkovič Dalibor, Vanduch Michal

Blatná: Do druhého derby s naším A týmem jsme vstoupili o mnoho lépe a po celou dobu zápasu jsme si více věřili. Opět byl k vidění pěkný fotbal, se spoustou krásných akcí a šancí. Více zkušeností a o poznání lepší koncovka rozhodly a udělaly ze zápasu jasnou záležitost. My dlouhodobě bojujeme se zakončením a střeleckou potencí. Díky Davidu Vršťalovi a Tobiáši Vanduchovi jsme se sice 2x radovali ze vstřelené branky, ale dát jsme jich mohli mnohem více. Stále máme na čem pracovat… Rodičům děkuji za podporu a skvělou atmosféru.

———————————————————————————————————-

Blatná A – Blatná C         11:0 (6:0)

Datum:  8/5/2017, 13:00 hod.

Rozhodčí:  Hornát Josef

Branky Blatné:  Jiřinec Karel 4x, Hucek Filip 2x, Kubát Daniel 2x, Choura Štěpán, Švec Michal, Vacek Jan.

Blatná:  Valášek Jan „K“ – Svyshch Alexandr, Sýbek Kryštof, Paukner Filip, Vanduch Tobiáš, Vondruška Tomáš, Vršťala Adam, Vršťala David, Tůma Martin, Vohryzka Jan.

Trenér: Martínkovič Dalibor, Vanduch Michal

Blatná: Derby našich přípravek přineslo pěkný fotbal, se spoustou krásných akcí a šancí. Kluci se na zápas proti jejich kamarádům těšili a na hřiště šli plni odhodlání a elánu. Bojovnost, snahu, individuální akce – nic z toho nelze klukům vyčíst. Ale to zakončení… Trefit branku bylo v tomto zápase nad naše síly, a když už se nám to povedlo, hravě si s tím poradil gólman. „A“ tým byl celkově lepší, zkušenější a výhru si zasloužil, ale „0“ na našem kontě vstřelených branek nás bude ještě chvilku strašit. Rodičům děkuji za podporu a skvělou atmosféru.

———————————————————————————————————–

Osek – Blatná C                7:4 (5:1)

Datum:  5/5/2017, 16:30 hod.

Rozhodčí:  Hoch Karel

Branky Blatné:  Vršťala Adam 3x, Vanduch Tobiáš.

Blatná:  Vršťala David „K“ – Svyshch Alexandr, Sýbek Kryštof, Paukner Filip, Vanduch Tobiáš, Vondruška Tomáš, Vršťala Adam, Tůma Martin, Vohryzka Jan, Valášek Jan.

Trenér: Martínkovič Dalibor, Vanduch Michal

Blatná: Další ze zápasů, ze kterých si musíme vzít ponaučení a co nejrychleji na ně zapomenout. Až na pár výjimek jsme hráli bez nasazení, bez chuti do fotbalu, bez důrazu a až s příliš velkým respektem k soupeři. Ve druhé půli se sice obraz hry trochu zlepšil, ale pořád to nebylo „ono“. Fotbal umíme hrát mnohem lépe a pevně věřím, že to v dalších zápasech předvedeme. Rodičům děkuji za podporu a skvělou atmosféru.

————————————————————————————————————

Blatná C – Junior B          3:17 (3:4)

Datum:  30/4/2017, 13:30 hod.

Rozhodčí:  Hornát Josef

Branky Blatné:  Vanduch Tobiáš, Vršťala Adam, Vohryzka Jan.

Blatná:  Valášek Jan – Svyshch Alexandr, Sýbek Kryštof, Paukner Filip, Vanduch Tobiáš, Vondruška Tomáš, Vršťala Adam, Vršťala David „K“, Tůma Martin, Vohryzka Jan.

Trenér: Martínkovič Dalibor, Vanduch Michal.

Blatná: Proti velice silnému soupeři jsme sehráli skvělý první poločas. Plnili jsme vše, na čem jsme se před zápasem domluvili a navíc jsme přidali velkou chuť do zápasu a bojovnost. Dařilo se nám napadat rozehrávku soupeře, z čehož pramenily také 3 branky. Ve druhém poločase soupeř zabral a nám jakoby došla chuť a elán. Za první půli klukům děkujeme a z té druhé se poučíme. Rodičům děkuji za trpělivost a podporu.

————————————————————————————————————

Dražejov – Blatná C         4:0 (1:0)

Datum:  22/4/2017, 10:00 hod.

Rozhodčí:  Hejtmánek Jiří

Branky Blatné:  —

Blatná:  Vršťala David „K“ – Svyshch Alexandr, Sýbek Kryštof, Paukner Filip, Vanduch Tobiáš, Vršťala Adam, Tůma Martin, Vohryzka Jan, Valášek Jan, Vondruška Tomáš.

Trenér: Martínkovič Dalibor, Vanduch Michal

Blatná: Další zápas a opět ta samá písnička. Výsledky jsou druhořadé, ale člověku je líto, když vidí zklamané kluky po zápase, ve kterém nedali ani gól. Mrzí to o to víc, že individuálně jsme na tom opět byli lépe než soupeř. Jakmile se ale dostaneme před branku soupeře, je s námi „ámen“. Soustředění se na zápas, rozehrávka a zakončení – to jsou naše cíle pro další tréninky a zápasy. Také přeneseme více zodpovědnosti na hráče samotné = méně pokynů a rad z lavičky v průběhu utkání. Rodičům děkuji za podporu a skvělou atmosféru.

————————————————————————————————————

Blatná C – Osek                5:6 (1:4)

Datum:  17/4/2017, 15:00 hod.

Rozhodčí:  Hornát Josef

Branky Blatné:  Vanduch Tobiáš 3x, Vršťala Adam, Tůma Martin.

Blatná:  Vršťala David – Svyshch Alexandr, Paukner Filip, Vanduch Tobiáš, Vondruška Tomáš, Vršťala Adam „K“, Valášek Jan, Tůma Martin, Vohryzka Jan.

Trenér: Martínkovič Dalibor, Vanduch Michal

Blatná: Za nefotbalového počasí jsme podali skvělý výkon a opět dokázali, že fotbal hrát umíme. Nebýt některých zbytečných chyb, určitě bychom si mohli zakřičet vítězný pokřik, ke kterému jsme se na jaře zatím bohužel neprokopali. Kluci bojovali a nevynechali jediný souboj. Pokud počasí dovolí, rádi bychom zapracovali na větší efektivitě v zakončení a na rozehrávce. Rodičům děkuji za trpělivost a podporu.

————————————————————————————————————

dav

Volenice – Blatná C          11:5 (6:1)

Datum:  15/4/2017, 14:00 hod.

Rozhodčí:  Šedivý Milan

Branky Blatné:  Vanduch Tobiáš 2x, Vršťala Adam, Vršťala David, Tůma Martin.

Blatná:  Valášek Jan – Svyshch Alexandr, Sýbek Kryštof, Paukner Filip, Vanduch Tobiáš „K“, Vondruška Tomáš, Vršťala Adam, Vršťala David, Tůma Martin, Vohryzka Jan.

Trenér: Martínkovič Dalibor, Vanduch Michal

Blatná: V zápase jsme opět byli soupeři rovnocenným partnerem, čemuž ale bohužel neodpovídá výsledek. V individuálních herních dovednostech jsme dokonce byli lepší. Je škoda, že mnoho pěkných kombinací nebo individuálních akcí nedokážeme dotáhnout do konce a přesně zakončit. Na můj vkus a kvalitu našeho kádru dáváme stále málo branek, které zvedají hráčům sebevědomí a jsou kořením fotbalu. Na druhou stranu dostáváme až příliš mnoho laciných branek, pramenících z naší nepřesné rozehrávky a občasné nekoncentrace na zápas. To jsou ale věci, na kterých zapracujeme, a které se dají zlepšit. Důležité je, že fotbalově na to máme. Rodičům děkuji za podporu.

———————————————————————————————————–

Katovice – Blatná C         11:4 (5:3)

Datum:  8/4/2017, 10:00 hod.

Rozhodčí:  Hodánek Jaroslav

Branky Blatné:  Vršťala Adam 3x, Vanduch Tobiáš

Blatná:  Vršťala David – Svyshch Alexandr, Sýbek Kryštof, Paukner Filip, Vanduch Tobiáš „K“, Vršťala Adam, Tůma Martin, Vohryzka Jan, Valášek Jan.

Trenér: Martínkovič Dalibor, Vanduch Michal

Blatná: Jarní část sezóny jsme začali skvělým výkonem na půdě favorizovaných Katovic. V první půli jsme byli důstojným soupeřem, a kdybychom dokázali proměňovat vyložené šance, tak jsme mohli dokonce vést. V bráně skvěle chytal David Vrštala a v poli se kluci snažili, co jím síly stačily. Gólovou šanci měl snad každý, ale vstřelit gól se povedlo pouze Adamovi Vršťalovi a Tobiáši Vanduchovi. Ve druhé půli se projevila větší taktická vyzrálost soupeře. Kluky musím pochválit za Bojovnost a chuť do hry. Zapracovat musíme na zakončení a zejména na rozehrávce. Rodičům děkuji za podporu a skvělou atmosféru.

———————————————————————————————————–

Návštěva ligového zápasu Příbram – Boheminas 1905 – (1/4/2017 – mladší přípravky Blatné)

————————————————————————————————————-

Junior Strakonice – Blatná C             8:3 (3:1)

Datum:  30/10/2016, 14:30 hod.

Rozhodčí:  Bernas Jiří

Branky Blatné:  Vršťala Adam 2x, Vršťala David.

Blatná C:  Vanduch Tobiáš, Paukner Filip, Vršťala Adam „K“, Vršťala David, Tůma Martin, Vohryzka Jan, Vondruška Tomáš, Svyshch Alexandr, Sýbek Kryštof, Valášek Jan.

Trenér: Vanduch Michal, Mašek Miroslav, Martínkovič Dalibor.

Blatná: Jednou za čas sehrajeme utkání, na které bychom nejraději rychle zapomněli. K těmto patří i zápas ve Strakonicích. Soupeř nás předčil v kombinaci, nasazení, aktivitě i pohybu. Vůbec jsme se nedostali k naší hře a nedokázali prodat individuální schopnosti, které nás zdobili v předchozích zápasech. Ze zápasu si vezmeme ponaučení a pevně věřím, že s Dražejovem sehrajeme úplně jiný zápas.

————————————————————————————————————-

Blatná C – Volyně              7:3 (1:3)

Datum:  23/10/2016, 11:30 hod.

Rozhodčí:  Hornát Josef

Branky Blatné:  Vršťala Adam 4x, Tůma Martin, Vohryzka Jan, Paukner Filip.

Blatná:  Svyshch Alexandr, Šilhan Matěj, Paukner Filip, Vanduch Tobiáš „K“, Vondruška Tomáš, Vršťala Adam, Vršťala David, Tůma Martin, Vohryzka Jan.

Trenér: Vanduch Michal

Blatná: Další skvělý zápas, ve kterém dokázali kluci prodat své schopnosti a herně předčili svého soupeře. V první půli jsme se na hřišti chvilku hledali a svými chybami dovolili soupeři vstřelit branky. Sami jsme si vypracovali několik skvělých příležitostí, ale zbrklým zakončením jsme je nedokázali využít. Druhá půle už byla zcela v naší režii. Zklidnili jsme se a jedna individuální akce střídala druhou. Kromě již tradičního střelce se prosadili také Jan Vohryzka, Filip Paukner a Martin Tůma. V bráně nás tentokrát podrželi Tomáš Vondruška a Tobiáš Vanduch. Druhý jmenovaný za celý druhý poločas nepustil ani jednu branku. Kluci si po zápase mohli vítězně zakřepčit a sklidili velký potlesk od rodičů a fanoušků.

————————————————————————————————————-

Osek – Blatná C                5:7 (4:3)

Datum:  14/10/2016, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Rynda Jaroslav

Branky Blatné:  Vršťala Adam 6x, Paukner Filip.

Blatná C:  Paukner Filip, Vanduch Tobiáš, Vršťala Adam, Vršťala David, Tůma Martin, Vohryzka Jan, Vondruška Tomáš „K“.

Trenér: Vanduch Michal, Mašek Miroslav

Blatná: K utkání v Oseku jsme odcestovali pouze se sedmi hráči, ale kluci se s tím vypořádali na výbornou a sehráli jsme zřejmě naše nejlepší utkání. Takovou bojovnost, hlad po fotbale a nasazení bychom si představovali v každém zápase. Kluci nevypustili jediný souboj a dokázali otočit nepříznivě se vyvíjející zápas, ve kterém jsme v jednu chvíli prohrávali již o 4 branky. Zásluhu na tom mají všichni hráči. Největší však náš nejlepší střelec Adam Všťala, který když má svůj den, tak je k nezastavení. I další pěkné akce si zasloužily gólovou tečku, ale chyběl nám klid a přesnost v zakončení. Kluci se herně zlepšují zápas od zápasu, což nám dělá největší radost. Rodičům děkuji za perfektní spolupráci J

———————————————————————————————————–

Blatná C – Poříčí               4:3 (2:2)

Datum:  9/10/2016, 13:30 hod.

Rozhodčí:  Bernas Jiří

Branky Blatné:  Vršťala Adam, Vršťala David, Paukner Filip, Tůma Martin.

Blatná C:  Svyshch Alexandr, Sýbek Kryštof, Šilhan Matěj, Paukner Filip “K“, Vanduch Tobiáš, Vršťala Adam, Vršťala David, Tůma Martin, Vohryzka Jan, Vondruška Tomáš.

Trenér: Vanduch Michal, Martínkovič Dalibor

Poříčí:  Rouče Jakub, Pešek Ondřej, Černoch Jakub, Kán Tomáš, Mirvald Matěj, Mrcek David, Rouče Šimon „K“, Sekáč Jakub, Šulc Roman.

Trenér: Pešek Libor

Blatná: V utkání s Poříčím jsme chtěli napravit herní dojem z posledního utkání s Volenicemi. To se nám povedlo a kluci k utkání přistoupili mnohem zodpovědněji. Předvedli jsme mnoho krásných individuálních akcí, ale často jsme ztroskotali v zakončení. Buď jsme nebyli dost důrazní, nebo nás vychytal skvělý gólman hostí. V zápasech se naplno projevuje aktivita, pozornost a přístup k tréninkům. To bude hlavní náplň našich dalších setkání.

————————————————————————————————————

Blatná C – Volenice          3:10 (2:4)

Datum:  1/10/2016, 10:00 hod.

Rozhodčí:  Pašek Jiří

Branky Blatné:  Vršťala Adam 2x, Vanduch Tobiáš.

Blatná C:  Svyshch Alexandr, Sýbek Kryštof, Šilhan Matěj, Paukner Filip, Vanduch Tobiáš, Vršťala Adam, Vršťala David, Tůma Martin, Vohryzka Jan, Vondruška Tomáš.

Trenér: Vanduch Michal, Martínkovič Dalibor

Volenice:  Benada Josef, Vágner Dominik, Hanzlík Václav, Herák Matyáš, Kuncl Filip, Bensch Timon Oliver, Papež Martin, Bártík Josef „K“, Švec Roman, Beneš Michal.

Trenér: Švec Roman

Blatná: Na utkání s Volenicemi budeme chtít všichni co nejrychleji zapomenout. Utkání se nám herně vůbec nevydařilo a ukázalo nám, kde máme rezervy, a na čem budeme muset zapracovat. Nedokázali jsme se prosadit individuálně, dělali jsme zbytečné chyby, chyběla bojovnost a nasazení. S hráči jsme si vše vyříkali a všichni svorně slíbili, že už se to nebude opakovat. Prohrát můžeme, ale vždy se vztyčenou hlavou a s vědomím, že jsme na hřišti nechali vše a podali nejlepší možný výkon.

———————————————————————————————————–

Blatná B – Blatná C         1:14 (1:7)

Datum:  25/9/2016, 14:30 hod.

Rozhodčí:  Hornát Josef

Branky Blatné:  Bulka Ondřej – Vršťala Adam 11x, Šilhan Matěj, Vohryzka Jan, Tůma Martin.

Blatná B:  Matějka Antonín, Hudeček Adam, Kodýdek Matyáš, Bulka Ondřej, Koman Jiří, Kostohryz Tomáš, Merhaut Eric, Koman Jindřich, Karhánek Samuel, Bulka Štěpán.

Trenér: Bulka Martin

Blatná C:  Svyshch Alexandr, Sýbek Kryštof, Paukner Filip, Vanduch Tobiáš „K“, Vršťala Adam, Vršťala David, Tůma Martin, Vohryzka Jan, Vondruška Tomáš, Šilhan Matěj.

Trenér: Vanduch Michal

Blatná: Každé utkání je pro nás velkou zkušeností. Zároveň se ukazuje, jaké rozdíly mohou být u stejně starých hráčů a jak může jeden hodně šikovný hráč ovlivnit celé utkání. Proti druhé polovině našeho týmu jsme odehráli výborné utkání, s velkým množstvím individuálních akcí a vstřelených branek. Tým herně táhne Adam Vršťala, a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Velkou radost mám z toho, že i ostatní hráči se nebojí a v zápase jsou schopni předvést věci, které poctivě trénujeme. Někteří lépe, někteří hůře, ale pokrok je znatelný u všech. Zejména hra 1 na 1 se velice zlepšila, z čehož pramenilo velké množství dalších šancí. Zapracovat musíme na chování a udržení pozornosti, jak při zápasech, tak především při trénincích.

——————————————————————————————————-

Blatná C – Blatná A         1:16 (1:8)

Datum:  17/9/2016, 11:30 hod.

Rozhodčí:  Rynda Jaroslav

Branky Blatné:  Vršťala Adam – Kubát Daniel 7x, Matějka Matyáš 4x, Choura Štěpán 2x, Vacek Jan, Brouček Jaroslav, Jiřinec Karel.

Blatná C:  Svyshch Alexandr, Sýbek Kryštof, Paukner Filip, Vanduch Tobiáš „K“, Vršťala Adam, Vršťala David, Tůma Martin, Vohryzka Jan.

Trenér: Vanduch Michal, Martínkovič Dalibor

Blatná A:  Červenka Filip, Kubát Daniel, Vacek Jan, Šafařík Vojtěch, Hucek Filip, Brouček Jaroslav „K“, Matějka Matyáš, Choura Štěpán, Jiřinec Karel, Švec Michal.

Trenér: Jiřinec Karel

Blatná: Utkání, s o rok až dva staršími hráči blatenského áčka, pro nás bylo zejména sbíráním zkušeností a zajímavým srovnáním. Bohužel, svou roli v určitých částech utkání sehrálo nefotbalové počasí a zejména příliš velký respekt našich hráčů vůči soupeři. I přesto kluci bojovali a snažili se svým kamarádům vyrovnat, seč jim síly stačily. A individuálně se nám to dařilo. Škoda některých nedotažených šancí a chyb v rozehrávce. Nyní musíme zvednout hlavy, potrénovat a jít se vztyčenou hlavou do dalších zápasů.

————————————————————————————————————

Lnáře – Blatná C               6:9 (3:5)

Datum:  10/9/2016, 14:00 hod.

Rozhodčí:  Raba Jiří

Branky Blatné:  Vršťala Adam 5x, Tůma Martin, Valášek Jan, Vanduch Tobiáš, Paukner Filip.

Lnáře:  Pošta Matouš, Masák Jiří, Čada Ondřej, Masák Petr „K“, Voříšek Matyáš, Majer Adam, Matějka Jakub, Pivnička Vojtěch, Kondel Samuel.

Trenér: Masák Jiří

Blatná:  Vohryzka Jan, Svyshch Alexandr, Sýbek Kryštof, Šilhan Matěj, Paukner Filip, Vanduch Tobiáš, Vondruška Tomáš, Vršťala Adam, Vršťala David, Tůma Martin „K“, Valášek Jan.

Trenér: Martínkovič Dalibor, Vanduch Michal

Blatná: K utkání do Lnář odjížděli někteří naši svěřenci značně skepticky, což se nám naštěstí během předzápasové přípravy podařilo rozptýlit. Kluci sehráli výborné utkání a skvěle plnili pokyny trenérů. Za to byli zaslouženě odměněni devíti brankami a potleskem rodičů a fanoušků. Největší radost nám dělá viditelný individuální růst všech hráčů. Některé akce byly jak vystřižené z učebnice fotbalu. Vyjma nejlepšího střelce, kterým byl s pěti brankami Adam Vršťala, se k naší plné spokojenosti dokázali prosadit i další hráči – Martin Tůma, Jan Valášek, Filip Paukner a Tobiáš Vanduch. Dalším k tomu chyběl jen krůček. Jen tak dál J

————————————————————————————————————–

Chelčice – Blatná C          3:3 (2:1), 6:5 PK

Datum:  7/9/2016, 16:30 hod.

Rozhodčí:  Ficko Martin

Branky Blatné:  Vršťala Adam 2x, Tůma Martin.

Chelčice:  Diviš Martin, Capouch Jan, Dvořák Michal, Kieweg Jan, Mach Václav, Novák Vojtěch „K“, Petrášek Daniel, Rottbauer Mattias, Sosna Jakub, Tlapa Ondřej, Tesař Jaroslav.

Trenér: Jakš Jaroslav

 Blatná:  Valášek Jan, Vohryzka Jan, Svyshch Alexandr, Sýbek Kryštof, Paukner Filip, Vanduch Tobiáš, Vondruška Tomáš, Vršťala Adam „K“, Vršťala David, Tůma Martin.

Trenér: Martínkovič Dalibor, Vanduch Michal

Blatná: Dalšímu našemu utkání, ke kterému jsme tentokrát zavítali do Chelčic, vévodilo velké množství neproměněných šancí a skvělé výkony obou gólmanů. Po celý zápas jsme byli velice aktivní a tlačili se před branku soupeře. Kluci chtěli hrát a nevypustili jediný souboj. Škoda jen, že se nám nedaří přenést do zápasu věci, které se učíme během tréninků. Na tom musíme ještě zapracovat. Jinak ale patří kluků velký dík za skvělý, byť na branky chudý, zápas.

————————————————————————————————————-

Blatná C – Čestice             12:1 (2:1)

Datum:  3/9/2016, 12:30 hod.

Rozhodčí:  Hornát Josef

Branky Blatné:  Vršťala Adam 6x, Tůma Martin 2x, Vondruška Tomáš 2x, Vanduch Tobiáš, Paukner Filip.

Blatná:  Valášek Jan, Svyshch Alexandr, Sýbek Kryštof, Šilhan Matěj, Paukner Filip, Vanduch Tobiáš, Vondruška Tomáš, Vršťala Adam, Vršťala David „K“, Tůma Martin, Vohryzka Jan.

Trenér: Vanduch Michal, Martínkovič Dalibor

Čestice:  Mikeš Václav, Valenta Jakub „K“, Kilián Adam, Voldřich Václav, Kvěch Petr, Koblic Jakub, Hampejs Tobias, Dlauhoweský Lukáš, Čajan Jakub, Balog Adam, Székely David, Rod Martin.

Trenér: Rada Václav

Blatná: První půle přinesla vyrovnaný fotbal. Měli jsme více ze hry, ale našim kombinacím a individuálním akcím chybělo přesnější zakončení. Co se nevedlo v půli první, vynahradili jsme si v té druhé. Kluci se uklidnili a hned to bylo znát. Bylo nás plné hřiště a soupeř nestíhal bránit jeden útok za druhým. Pevně věřím, že si herní i střeleckou pohodu přeneseme i do dalších zápasů.

————————————————————————————————————-

Blatná C – Vodňany          7:5 (5:3)

Datum:  31/8/2016, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Šedivý Milan

Branky Blatné:  Vršťala Adam 5x, Tůma Martin, Vanduch Tobiáš.

Blatná:  Valášek Jan, Svyshch Alexandr, Sýbek Kryštof, Šilhan Matěj, Paukner Filip, Vanduch Tobiáš, Vondruška Tomáš, Vršťala Adam, Vršťala David, Tůma Martin, Vohryzka Jan „K“.

Trenér: Vanduch Michal

Vodňany:  Hrdlička Tomáš, Charvát Tomáš, Jareš Tomáš, Kapusta Marek, Klucký Matyáš „K“, Krakovič Michal, Pekárek Dan, Sliacký Matyáš, Stluka Matyáš, Vokatý Václav, Tlapa David.

Trenér: Vokatý Miroslav

 Blatná: V téměř kompletní sestavě jsme do zápasu vstoupili velice aktivně a snažili se o první vstřelenou branku v soutěžním utkání. Jako první se, díky pěkné individuální akci, prosadil Adam Vršťala a do poločasu se mu to povedlo ještě 4x. Ostatní kluci se nechtěli nechat zahanbit, a tak bylo po celý zápas nač koukat. Pouze více klidu v zakončení zabránilo některým hráčům, aby dotáhli své akce do zdárného konce a prosadili se i gólově. Svou první soutěžní branku vstřelil Martin Tůma a stejně byl za svou bojovnost a snahu v závěru utkání odměněn Tobiáš Vanduch. Pevně věřím, že v dalších zápasech se k nim přidají i další – za svou snahu v trénincích i zápasech by si tuto formu odměny zasloužili všichni J Rodičům děkuji za skvělou atmosféru.

————————————————————————————————————

Katovice – Blatná C         21:0 (12:0)

Datum:  27/8/2016, 10:00 hod.

Rozhodčí:  Hejtmánek Jiří

Branky Blatné:  —

Katovice:  Kohout Matěj, Buchta Otakar, Kubelák Radek, Šmejkal Radek, Pojžárek Patrik, Kabele Matěj, Prokop Tomáš, Vondrášek Jakub, Rejšek Adam „K“, Zídek Lukáš, Kopp Tomáš.

Trenér: Rejšek Josef

 Blatná:  Vohryzka Jan, Svyshch Alexandr „K“, Sýbek Kryštof, Šilhan Matěj, Paukner Filip, Vanduch Tobiáš, Vondruška Tomáš, Vršťala Adam, Vršťala David.

Trenér: Martínkovič Dalibor, Vanduch Michal

Blatná: Ke svému prvnímu soutěžnímu utkání jsme zavítali do Katovic. Do utkání, s o rok staršími a zkušenějšími fotbalisty, jsme vstoupili s příliš velkým respektem. Soupeř nás přehrával ve všech směrech a my jsme se, po celou první půli, nedokázali vymanit z tlaku. Druhá půle už byla z naší strany lepší a je škoda, že jsme nedokázali proměnit žádnou z našich šancí. Minimálně gól by si kluci určitě zasloužili. Určitě máme na čem pracovat, ale za bojovnost až do konce si všichni zaslouží velkou pochvalu J Už teď se těšíme na další zápasy.