Zpět na Výsledky 2023-2024

2015-2016

  Tabulky ZDE                          Rozpis zápasů a výsledky ZDE                        

———————————————————————————————————————————
1. Protivín 26 21 4 1 82:19:00 67
2. Bernartice 26 20 2 4 51:27:00 62
3. Vodňany 26 14 6 6 71:36:00 48
4. Vimperk 26 13 5 8 50:51:00 44
5. Milevsko“B 26 11 6 9 40:34:00 39
6. Blatná 26 11 4 11 42:34:00 37
7. Týn/Vlt. 26 9 9 8 50:43:00 36
8. So. Sez.Ústí 26 7 10 9 45:50:00 31
9. Vacov 26 8 4 14 39:62 28
10. Chýnov 26 6 9 11 36:41:00 27
11. Osek“B 26 7 3 16 26:47:00 24
12. Mirovice 26 5 8 13 26:46:00 23
13. Lažiště 26 5 7 14 40:71 22
14. Větrovy 26 5 3 18 34:71 18

 

 

TJ BLATNÁ z.s. A – FC Chýnov       1:3 (1:0)

Datum:  11/6/2016, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Formánek Luboš

Tauber Lukáš

Trčka Domonik

Delegát:  —

Branky:  2´ Stulík Pavel – 46´ z pen. Kučera Richard, 51´ Mládek Ondřej, 75´ Král David.

ČK:  74´ Kůst Michal (B), 74´ Jícha Filip (B).

Blatná:  Chlanda – Říha, Stulík, Kallmünzer, Kůst, Šejvar, Hrubý, Viták, Jícha, Mišiak, Motyka „K“ / Svoboda, Ito, Zíka, Sýkora, Peleška.

Trenér: Čadek Michal

Chýnov:  Basík – Hruška Vl., Král, Kučera T., Kučera R., Štiller, Mládek „K“, Hruška J., Petrů, Doubrava, Hruška V. / Zadražil F., Sedlatý, Havlík, Zadražil V., Dvořák.

Trenér: Holota Petr

Blatná:  I když jsme šli do zápasu s Chýnovem značně oslabeni, věřil jsem, že půjdeme za domácím vítězstvím. První půli plnili hráči to, co jsme si řekli a po zásluze šli dovedení brankou Pavla Stulíka ze třetí minuty. O poločase jsme se domluvili, že budeme v nastoleném trendu pokračovat, ale chyba v rozehrávce zapříčinila to, že proti nám byl nařízen pokutový kop, ze kterého soupeř srovnal. Ihned na to, po dalším zaváhání, soupeř dokonce otočil stav zápasu. V dalším průběhu hry jsme již na vstřelení gólu neměli a po neomluvitelném vyloučení našich dvou hráčů, jsme dostali třetí branku.

Jarní sezóna se mi nehodnotí vůbec dobře. Bohužel nebyl zápas, kdy  bychom jsme se sešli kompletní. Věřím, že se přes léto uzdravíme a na podzim to bude zase ta „blatenská ryba“, která čeří špičku 1.A třídy.

Na závěr bych se rád vyjádřil k některým, pro někoho zajímavým, výsledkům. Kdo na nás chodil pravidelně a nemá nasazeny růžové brýle tak ví, že jsme museli řešit mnoho problémů se sestavou. Navíc soupeř, který k nám přijede bránit má navrch, což jasně ukazují výsledky s Mirovicemi, kterým jsme věnovali 6 bodů a nebýt jich, tak už dávno nemají o co hrát. Touto cestou bych rád všem škarohlídům poslal vzkaz: „My máme svědomí čisté“.

——————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. A – TJ Osek B         0:2 (0:1)

Datum:  4/6/2016, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Tauber Lukáš

Jevčák Martin

Petričák Daniel

Delegát:  —

Branky:  8´ Mráz Josef, 64´ Hájek Jan.

ČK:  63´ Čadek Petr (B).

Blatná:  Chlanda – Křivanec „K“, Čadek, Říha, Sýkora, Kůst, Šejvar, Jícha, Mišiak, Peleška, Motyka / Šilhavý, Svoboda, Stulík.

Trenér: Čadek Michal

Oseky:  Chaluš – Kuneš, Krejčí, Carda, Brabec, Mráz, Frček „K“, Roubin, Hájek Jiří, Tomášek, Hájek Jan / Diviš, Hřebíček, Lízal, Hromek, Komrska, Mareš.

Trenér: Voříšek Marcel

Blatná:  V zápasu s rezervou Oseku vyvrcholil náš jarní zmar a trápení. Odehráli jsme další zápas, ve kterém jsme byli herně lepším týmem, ale výhru a 3 body si odnesl soupeř. Za vše hovoří naše bilance vstřelených gólů, kdy jsme v 10 zápasech vstřelili pouze 9 branek. Zápas s Osekem byl od začátku velice bojovný, vyhecovaný a plný tvrdých zákroků, často až za hranicemi pravidel. Hráči obou týmů více diskutovali, než hráli fotbal a fanoušek trpěl. Když už se oba týmy věnovaly hře, bylo vidět, že fotbal hrát umí. My jsme opět neproměnili ani ty nejvyloženější šance, a s tím se prostě zápasy vyhrávat nedají. Tímto zápasem se se svou bohatou fotbalovou kariérou loučil skvělý hráč a výborný kamarád Petr Čadek. Po vzoru Zinedina Zidana sice červenou kartou, ale to nijak nesnižuje jeho fotbalové umění. Touto cestou mu děkujeme za vše, co pro fotbal udělal a přejeme mnoho úspěchů v dalším životě.

——————————————————————————————————————————–

FC ZVVZ Milevsko B – TJ BLATNÁ z.s. A        2:0 (1:0)

Datum:  29/5/2016, 17.00 hod.

Rozhodčí:  Polák Jiří

Ťupa Michal

Weidenthalerová Hana

Delegát:  Brož Miroslav

Branky:  24´ a 54´ Suchan Miroslav

Milevsko:  Horek – Tvrzský, Masopust, Málek J. „K“, Komárek, Málek M., Skalický, Zítek, Barda, Suchan, Šimák / Pinc, Mácha, Csanda, Koutník.

Trenér: Hadáček Jiří

Blatná:  Chladna J. – Šilhavý, Křivanec „K“, Čadek, Říha, Kallmünzer, Kůst, Šejvar, Viták, Peleška, Motyka / Sýkora, Svoboda, Stulík, Mišiak.

Trenér: Čadek Michal

Blatná:  Na béčko Milevska jsme vlétli od první minuty a měli jsme mnoho příležitostí ke vstřelení gólu. Bohužel se tak nestalo a domácí nás, po ojedinělé akci ve 20 minutě, potrestali vedoucí brankou. Poté jsme domácí zatlačili ještě více, ale problém je dát branku.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivitě, ale domácí hráli v defenzivním bloku a po brejku nás potrestali podruhé. Přitvrdilo se, ale s konečným výsledkem se už nic nestalo. Nás bohužel opět zklamala koncovka, a pokud tento problém neodstraníme, budeme muset přestat praktikovat pohledný fotbal a začít hrát odzadu, jako všechna mužstva proti nám. A to bych hrozně nerad

——————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. A – SK KAVAS Větrovy          5:1 (3:1)

Datum:  21/5/2016, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Vítek Miroslav

Crkva Robert

Novotný Jan

Delegát:  Pávec Lukáš

Branky:  25´ Motyka Lukáš, 41´ Říha Štěpán, 44´ a 81´ Peleška Radek, 51´ Křivanec Ondřej – 5´ z pen. Flachs Petr.

Blatná:  Chlanda – Šilhavý, Křivanec „K“, Čadek, Říha, Kallmünzer, Kůst, Šejvar, Viták, Jícha, Motyka/ Sýkora, Svoboda, Stulík, Mišiak, Peleška.

Trenér: Čadek Michal

Větrovy:  Pecháček – Klejna J., Boháč M., Říha, Flachs „K“, Klejna P., Lachout, Boháč L., Trnka, Řeháček, Vodstrčil / Geleta.

Trenér: Klejna Petr

Blatná:  Konečně jsme se jakž takž sešli a na utkání to bylo znát. Jenže jsme se prvních 15 minut rozkoukávali a soupeř toho využil ke vstřelení gólu. Od 20 minuty jsme přilepili míč na zem, a až do konce utkání pevně drželi hru i výsledek pod kontrolou. Hosté několikrát zahrozili z rychlých brejků, ale Jarda Chlanda pokračuje v dobrých výkonech a celý tým podržel. Pochvalu si zaslouží Štěpán Říha s Radkem Peleškou za produktivitu a Kryštof Šejvar za to, jak po ¾ roce pauzy tvrdil muziku v obraně. Díky těmto aspektům a týmovému pojetí jsme slavili první jarní domácí vítězství.

———————————————————————————————————————————

TJ Sokol Sezimovo Ústí – TJ BLATNÁ z.s. A     2:0 (0:0)

Datum:  14/5/2016, 17.00 hod.

Rozhodčí:  Novotný Jiří

Ťupa Michal

Toucha Matěj

Delegát:  Makovička Milan

Branky:  51´ a 86´ Kutner Aleš.

Ústí:  Bárta – Pěknice „K“, Sazma, Vilímek, Brůžek, Funda, Kutner, Vinš, Bartáček, Šmíd, Irsa / Nikl, Hladík, Němec, Novotný, Sedloň.

Trenér: Novák Jiří

Blatná:  Chladna J. – Šilhavý, Křivanec „K“, Petrášek, Říha, Stulík, Kallmünzer, Kůst, Zíka, Mišiak, Motyka / Míka, Svoboda, Chlanda O.

Trenér: Čadek Michal

Blatná:  Ve velice tvrdě vedeném utkání jsme, díky mnoha absencím, tahali za kratší konec. Poločas jsme ještě přestáli bez úhony, ale když byl po hrubém faulu Michal Petrášek odnesen ze hřiště, začali se nad námi stahovat mračna. V 56. a 86. minutě vyrobil náš velmi mladý tým dvě hrubé chyby a zkušený soupeř toho využil. Jaro se nám nedaří jak by jsme si představovali. Ztrát kvůli zranění je už moc.

———————————————————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s. A – FK Olympie Týn n. Vltavou       1:1 (0:1)

Datum:  7/5/2016, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Mráz Roman

Jevčák Martin

Lepič Jiří

Delegát:  —

Branky:  50´ Mišiak Michal – 36´ Meidl Jan z pen.

Blatná:  Chlanda – Šilhavý, Křivanec „K“, Petrášek, Čadek, Říha, Sýkora, Kůst, Jícha, Mišiak, Motyka / Svoboda, Stulík, Kallmünzer, Šejvar, Viták.

Trenér: Čadek Michal

Týn:  Vachuta – Lukeš, Pomije, Meidl „K“, Boček, Houska, Šálený, Kokeš, Štos, Brom J., Červenka / Liška, Kubík, Brom D., Stejskal.

Trenér: Vondrášek Jaroslav

Blatná:  Chtěli jsme konečně přerušit domácí trápení, což se nám bohužel nepovedlo. Jako by nám nervozita svazovala nohy. Velké množství nevynucených chyb sráželo náš výkon rapidně dolů. Vše vyvrcholilo pokutovým kopem, který proměnil kapitán hostů Jan Meidl. Do poločasu jsme mohli vyrovnat, ale přečíslení čtyř na jednoho jsme proměnit nedokázali. Nutno uznat, že v první půli byly hosté lepším týmem. Druhý poločas už byl mnohem fotbalovější. Ubylo nepřesností a Michal Mišiak dal utkání nový náboj. Po krásné akci a přihrávce Ondry Křivance srovnal skóre na 1:1. Oba týmy mohli strhnout vítězství na svou stranu, ale žádná šance u brankou neskončila. Zisk jednoho bodu je pro nás ztrátou, ale vzhledem k průběhu utkání za něj můžeme být rádi. Utkání s přehledem odřídil Roman Mráz se svými asi

——————————————————————————————————————————–

Sportovní klub Vacov – TJ BLATNÁ z.s. A        0:1 (0:1)

Datum:  30/4/2016, 17.00 hod.

Rozhodčí:  Přibyl Jan

Votava Pavel

Pícha Vojtěch

Delegát:  Šnajder Vlastimil

Branky:  11´ Říha Štěpán

Vacov:  Lácha – Červenka, Kovařík, Uhlíř „K“, Mls, Roučka, Švihel, Moutelík, Zitta, Vojtíšek, Zábranský / Mikeš, Jírovec, Tesař, Valta.

Trenér: Satrapa Milan

Blatná:  Chladna – Šilhavý, Křivanec „K“, Petrášek, Čadek, Říha, Kůst, Viták, Jícha, Mišiak, Motyka / Sýkora, Stulík, Svoboda, Šejvar.

Trenér: Čadek Michal

Blatná:  Na výborně připraveném hřišti jsme 20 minut hráli pěkný fotbal a dokázali jsme jít do vedení. Po rohu se trefil Štěpán Říha (jsme rádi, že po zranění postupně vrací do sestavy). Poté domácí přitvrdili a hra se vyrovnala. I přesto se mohl tentýž hráč ještě několikrát prosadit. To se bohužel nestalo a my jsme se, po nakopávaných míčích do našeho vápna, museli strachovat o výsledek až do konce utkání. Naštěstí pro nás měl tentokrát Jarda Chlanda svůj den a v bráně nás jednoznačně podržel. Po sérii porážek, kdy jsme se snažili hrát pohledný fotbal, je to pro nás důležitá výhra, kterou si kluci tvrdě vybojovali.

——————————————————————————————————————————–

Sportovní klub Mirovice, z.s. – TJ BLATNÁ z.s. A       1:0 (0:0)

Datum:  16/4/2016, 17.00 hod.

Rozhodčí:  Dvořák Petr

Ťupa Michal

Dvořák Petr ml.

Branky:  57´ Kuba Pavel

ČK:  83´ Kůst Michal (B)

Mirovice:  Slavík – Huleš „K“, Mařík, Jelínek, Peterka, Císař, Sedláček, Kvěch, Kazák, Kuba, Obyt / Hrbáček, Krušina, Justich, Hlavín, Hurtala.

Trenér: Ureš Jiří

 Blatná:  Chladna – Čadek „K“, Nový, Sýkora, Stulík, Kallmünzer, Kůst, Viták, Mišiak, Peleška, Motyka / Šilhavý, Říha, Svoboda.

Trenér: Čadek Michal

Blatná:  Proti Mirovicím se nám nedaří. Na jejich hřišti máme navíc problém kombinovat a nedokážeme se ani vyrovnat jejich houževnaté hře. Klasický remízový zápas rozhodla jediná střela utkání z 25 metrů. Nezbývá nám, než zapomenout a připravit se na sobotní utkání, kdy přijede suverénní Protivín.

———————————————————————————————————————————-

Atým -Bernartice
18 položka(ek) « z 18 »

TJ BLATNÁ z.s. A – TJ Sokol Bernartice 1:2 (1:2)

Datum:  9/4/2016, 16,30 hod.

Rozhodčí:  Tauber Lukáš

Šimšík Jan

Písek Martin

Branky:  Petrášek Michal – Brož Patrik 2x.

Blatná:  Chlanda – Šilhavý, Křivanec „K“, Petrášek, Čadek, Stulík, Kůst, Viták, Jícha, Mišiak, Motyka / Sedláček, Nový, Sýkora, Kallmünzer, Hrubý, Peleška.Trenér: Čadek Michal

Bernartice:  Fučík T. „K“ – Kovář, Novák, Trantina, Mrkáček, Ťupa, Suchopár, Brož, Kukrál, Homola, Rakovan / Paseka, Češka, Fučík V., Buriánek, Růžek.Trenér: Vašíček Petr

Blatná:  Na první jarní domácí zápas Blatné a zároveň přímý souboj o druhé místo v tabulce, se přišlo podívat velké množství fanoušků. Zápas „blbec“, ve kterém jsme měli po většinu utkání herní převahu, nám výsledkově nevyšel. Po dvou našich chybách se z rychlých brejků dokázali prosadit hosté, jmenovitě Patrik Brož, a nám nezbývalo nic jiného, než se pokusit skóre otočit. To se mohlo povést ještě do poločasu, ale z vypracovaných šancí se dokázal prosadit pouze Michal Petrášek, a tak jsme šli do kabin s jednogólovým mankem. Druhý poločas byl o naší úporné snaze vstřelit a gól a soupeřově úporné snaze jej nedostat. Bohužel jsme nedokázali dotáhnout žádnou z našich šancí a postupem času se na naše kopačky vkrádala nervozita a křeč. Hosté si odvezli 3 body, ale my z toho neděláme žádnou tragédii a rozhodně nehážeme flintu do žita. I nadále budeme v každém zápase bojovat o co nejlepší výsledek a co nejlepší postavení v tabulce.

———————————————————————————————————————————–

Lažiště – Blatná 0:1  (0:1)

Datum: 3.4. 2016

Branky: 32´Šilhavý

Sestava: CHlanda -Kalmünzer(45´Jícha) ,Čadek ,Kůst ,Viták – Motyka , Petrášek, Šilhavý, Křivanec- Mišiak( 85´Svoboda), Stulík (62´Sýkora)

Michal Čadek, trenér Blatné: V zápase se zřejmě projevila nervozita z úvodního utkání jara ,protože s takovým mužstvem jako je momentálně Lažiště by si náš tým měl s přehledem poradit. Neporadili a my jsme se až do konce museli obávat o výsledek.A tak jediná radost pro nás byla , když se uvolnil mladíček Stulík a předložil balon nejmladšímu hráči na hřišti Šilhavému a ten se nemýlil. To co jsme neproměnili by bylo zřejmě na vydání celé stránky věnované našemu zápasu a proto můžu jen doufat že den kdy se nedaří jsme si vybrali právě v Lažišti.Naštěstí obrana včele s golmanem fungovala dobře.Není to zvykem, ale musím pochválit i trio rozhodčích kteří zvládli utkání s přehledem. V sobotu budeme hrát z Bernarticemi a to bude jiná káva.

———————————————————————————————————————————————————-

Odpovědi trenéra M.Čadka na otázky Strakonického deníku.

Podzim byl pro Blatnou vcelku vydařený, do jara jdete ze třetího místa. Je podle vás ještě reálné, aby se bojovalo o vítězství v soutěži, kam byste se mohli také zapojit, nebo si prvenství už pohlídá suverénní Protivín (má na vás k dobru 13 bodů)?  Reálné ? proč by nemělo být?  na Protivín se budou chtít všichni vytáhnout a ten postupně bude hrát u nás ve Vodňanech a Bernarticích. To je ale problém Protivína na nás je jestli budeme vyhrávat a sbírat body tak abychom jich měli na konci co nejvíc

2)       Jak jste si vlastně vyhodnotil podzimní část? Mrzí mně dvě domácí prohry , remíza s Týna a zranění Říhy. Jinak neustálé turbolence v sestavě ,ale zase jsme našli nové hráče a všichni do jednoho se za podzim nemusí stydět

3)       Kam by měla patřit Blatná? Byl byste spokojený s dosavadním umístěním mezi třemi nejlepšími, nebo chcete minimálně o stupínek výše? Blatná by měla patřit do špičky 1.A třídy dlouhodobě a myslím že do budoucna může přemýšlet i o vyšší soutěži

4)       Jaká byla vaše zimní příprava – hodnotíte ji pozitivně? Co se povedlo, co nepovedlo? Na co jste se zaměřili? Jedním slovem bídná, naštěstí jsme v zimě přeorganizovali součinost A i B týmu a bylo na tréninku s kým pracovat, ale zápasy jsme odehráli většinou s 11-12 lidmi. Což na druhou stranu na fotbal stačí.

5)       Co vám ukázaly přípravné zápasy, jak jste byl spokojený s předváděnou hrou? I při zmíněných absencích jsme předváděli fotbal na který se dalo koukat . Prostor dostali zase mladý kluci což nás v Blatné všechny těší a já musím být s nasazením a předváděnou hrou spokojen.

6)       Po Protivínu jste druhý nejméně inkasující tým v soutěži. Vidíte tedy hlavní nedostatky v ofenzivě, ve střílení gólů? Pracovali jste na tom nějak, vidíte pro jaro, že jde vývoj správným směrem? Na tuhle otázku se těžko odpovídá , až soutěž nám ukáže jakým směrem kráčíme. Mám na mysli to , že až se sejdeme kompletní budu moci odpovědět ,dejte mi tak 14 dní 😉

7)       Jste podle vás zase o něco silnější pro jaro vzhledem k tomu, že tým, který byl loni nováčkem, má za sebou další úspěšný podzim a nasbíral další zkušenosti? Takže by mohlo jaro být z tohoto pohledu lepší než první polovina soutěže? Silnější budeme ,ale ne hned . Na klukách je vidět chuť pracovat a vyhrávat , ale jak už jsem říkal jsme zase o něco mladší tak uvidíme.

8)       Jsou nějaké změny v kádru (příchody/odchody)? Hodně jste si stěžoval na marodku, jak to vypadá před startem soutěže a vůbec do jejího průběhu – budete kompletní, nebo jsou i nějaké dlouhodobější absence? Dlouhodobější absence zřejmě asi nebudou, uzdravil se nám Říha , ten začne teprve trénovat. Motyka (příušnice) Merašický (neštovice) Křivanec (prac. povinnosti ), Mišiak, Hrubý (studijní povinnosti)  Nový( kotník) a zřejmě nebudou ani Kůst a Jícha , ale jsem optimista a věřím že se sejdeme v takové sestavě která v neděli vykročí do jara správnou nohou 😉

——————————————————————————————————————————————

Příprava:

Blatná – Volyně1:0  (1:0)

Branky: Stulík

Sestava:Chlanda – Svoboda, Kallmünzer, Viták , Míka , Sýkora , Petrášek , Křivanec ,Šilhavý , Stulík, Hrádek

Michal Čadek, trenér Blatné:O proti minulému utkání nás bylo ještě méně a z dobře hrajícím soupeřem jsme měli problémy.

Jenže obrana fungovala výborně a tak Volyně ohrožovala bránu jen s trestných kopů a nebo z dálky.

My jsme se prosadili po individuální akci mladíka Stulíka a to na úspěch v zápase stačilo.

V neděli už pojedeme naostro a v Lažišti bych byl rád, kdyby jsme se konečně sešli.

————————————————————————————————————————————————

Chanovice -Blatná 2:3 (1:2)

Sestava: Sedláček- Hrádek ,  Kallmünzer, Kůst , Hrubý -Sýkora ,Křivanec ,Šilhavý ,Míka , (45 Merašický )-Mišiak , Stulík

Michal Čadek, trenér Blatné:Na západě Čech jsme představili nejmladší tým během zimní přípravy (20,2) a to se promítlo do výsledku. Jinak jsme určovali tempo hry a drželi míč na svých kopačkách . Jen ty chyby a nerozvážnost nás připravují o lepší výsledky . Marodka se začíná po lehku vyprazdňovat , ale sejít se komplet do začátku soutěže už asi nestihneme. branky : Stulík, Kůst , Merašiský

———————————————————————————————————————————————–

Katovice – TJ Blatná  3:3  (1:0)

Branky:  Čadek ,Mišiak, Stulík

Sestava: Chlanda- Motyka (60´Hrádek), Čadek P., Kallmünzer, Viták (70‘ Míka)- Sýkora, Petrášek ,Šilhavý ,Merašický – Mišiak , Stulík

Michal Čadek, trenér Blatné: Pro nás velmi dobrá příprava s kvalitním soupeřem. Jsem rád že jsme vydrželi celých 90 minut být  rovnocenným partnerem lídrovi  krajského přeboru.

Katovice zahodili několik příležitostí ke vstřelení gólu , ale ani my jsme nebyli bez šancí. Kluci to odmakali a ukázali že i bez několika opor jsme s mladými schopni hrát s jakýmkoli soupeřem.

——————————————————————————————————————————————————-

Osek – Blatná 3:3 (2:2),

Branky: Hrubý, Motyka (p.), Stulík

Jaroslav Voříšek, trenér Oseku: „Utkání nám ukázalo, kde máme mezery a na čem je potřeba stále pracovat – individuální chyby v obranné činnosti, nedostatečný pohyb a komunikace. Naopak útočná fáze, rychlý přechod a využití brejkové situace – tyto věci zvládáme poměrně dobře.“

Sestava: Hřebejk (46. Chaluš) – Kuneš (46. Frček), Krejčí, Carda, Michálek (46. Ouška) – Hosnedl, Schánělec (63. Kuneš), Blažečka, Roubin (58. Michálek) – Uher, Mrkvička.

Michal Čadek, trenér Blatné: „Zajímavá příprava plná chyb a nepřesností.“

Sestava: Sedláček (46. Chlanda) – Motyka, P. Čadek, Hrubý, Viták – Merašický, Petrášek, Šilhavý, Mišiak – Stulík, Zíka.
Zdroj: http://strakonicky.denik.cz/fotbal_region/tri-zapasy-o-umisteni-rozhodovaly-az-penalty-20160310.html

————————————————————————————————————————————————————–

Atým-Vodňany 15.11.2015
3 položka(ek) « z 3 »

TJ Blatná – FK Vodňany 0: 0 (0: 0)

Datum:  14.11. 2015,  13:30

Branky:  –

Sestava Blatné: Chlanda – Kallműnzer, Kůst, Viták, Hrubý – Mišiak, Motyka, Křivanec, Peleška, Jiřinec (46´ Jícha) – Nový / Říha, Sýkora, Svoboda, Pekárek

Blatná: Poslední zápas sezóny proti Vodňanům pro nás nezačal nejlépe, nedokázali jsme se prosadit proti defenzivě hostí a první poločas byl velmi vyrovnaný s nedostatkem šancí na obou stranách. Největší šanci hostů při závaru po standardní situaci zlikvidoval Chlanda s dopomocí svých obránců. Druhá půle už byla o něčem úplně jiném. Po příchodu Jíchy jsme ožili v ofenzivě, bylo nás plné hřiště  a začali jsme se tlačit za vítězstvím. Příležitostí na skórování jsme měli dostatek, bohužel jsme v koncovce neměli štěstí a nedokázali jsme svou převahu gólově využít. Ke konci zápasu při nás stálo naopak štěstí, když soupeř v poslední minutě nastřelil tváří v tvář Chlandovi pouze tyč, a tak se body dělily mezi oba týmy.

———————————————————————————————————————————————————————

1. Protivín 13 12 1 0 41:09:00 37
2. Blatná 13 8 2 3 30:16:00 26
3. Bernartice 13 8 2 3 27:18:00 26
4. Vodňany 13 7 2 4 31:21:00 23
5. Týn/Vlt. 13 5 5 3 30:23:00 20
6. Milevsko „B 13 5 3 5 20:20 18
7. Vimperk 13 5 3 5 22:30 18
8. Vacov 13 5 1 7 26:33:00 16
9. So. Sez.Ústí 13 3 6 4 25:28:00 15
10. Větrovy 13 3 2 8 19:24 11
11. Mirovice 13 2 5 6 13:23 11
12. Chýnov 13 2 5 6 13:25 11
13. Osek „B 13 3 1 9 9:24 10
14. Lažiště 13 1 6 6 21:33 9

FC Chýnov – TJ BLATNÁ zs „A“ 0: 3 (0: 2)

Datum:  8/11/2015, 14.00 hod.

Rozhodčí:  Nedvěd Petr

Valeš Radek

Krejník Petr

Delegát:  —

Branky:  26´ Peleška Radek, 35´ Viták Jiří, 66´ Nový Jakub

Chýnov:  Basík R., – Hruška Vl., Zadražil F., Basík J., Kučera R., Sedlatý, Mládek „K“, Hruška J., Doubrava, Strnad, Hruška V. / Zadražil V., Průša, Štiller, Havlík, Kučera T.

Trenér: Kačur Roman

Blatná:  Chlanda – Křivanec „K“, Čadek, Nový, Jiřinec, Kallmünzer, Kůst, Viták, Mišiak, Peleška, Motyka / Petrášek, Svoboda, Hrubý, Pekárek.

Trenér: Čadek Michal

Blatná:  Na krásně připraveném hřišti a za podpory mnoha fanoušků, jsme odehráli jedno z lepších utkání podzimu. Domácí měli dobře zhuštěnou obranu, a tak utkání rozhodli standartní  situace. Po jedné z nich se dostal balón, ve 20. minutě, k Radku Peleškovi, a ten se nemýlil – 1:0. Ve 33. minutě jsme se radovali podruhé. Radek Peleška, při rozehrání přímého kopu, napálil břevno a u odraženého míče byl nejrychleji Jiří Viták.

Do druhé půle jsme vstoupili opatrněji a domácí toho hned využili k tlaku. Naše obrana ale opět fungovala znamenitě, a tak se síť rozvlnila na druhé straně. A jak jinak, než po standartní situaci. Míč si dobře zpracoval Jakub Nový a z otočky zavěsil potřetí. Počet branek mohl být i vyšší, ale to by bylo pro snaživé a do konce utkání bojující domácí přiliž kruté. Zakončili jsme bodově bohatý podzim výhrou a těšíme se na jarní předehrávku s Vodňanami.

—————————————————————————————————————————————————————–

TJ Osek B – TJ Blatná 1: 2 (1: 2)

Datum:  1.11. 2015, 14h

Branky: 2´ vlastní Chlanda – 5´ Jiřinec, 17´ Křivanec

Sestava: Chlanda – Nový, Čadek, Kůst, Kallműnzer – Sýkora (72´ Pekárek ( 89´ Míka), Motyka (90´ Merašický), Křivanec, Peleška, Jiřinec – Petrášek / Svoboda

Blatná: V Oseku jsme nastoupili v poněkud okleštěném složení s několika změnami v naší sestavě. Vše důležité se přihodilo hned v úvodu utkání. V 2. minutě po narážečce se svým stoperem na hranici vápna zacílil do vlastní branky gólman Chlanda. Tento nešťastný okamžik nás naštěstí nevykolejil a hned po 3 minutách se prosadil hlavou Jiřinec po centru z pravé strany. Po čtvrthodině hry jsme šli rovnou do vedení když se prosadil na hranici vápna kapitán Křivanec a prostřelil domácího gólmana. Na těžkém terénu se dalo jen těžko kombinovat, a tak nezbývalo než se přizpůsobit hře domácích a nakopávat dlouhé balóny. Na oko ne příliš pohledný zápas, který po úvodní čtvrthodině již mnoho vzrušení nepřinesl jsme nakonec zvládli, cíl splnili a z Oseka si odvážíme důležité 3 body.

———————————————————————————————————————————————————————

TJ Blatná zs „A“ – FC ZVVZ Milevsko „B“ 0: 2 (0: 1)

Datum:  24/10/2015, 14:30 hod.

Rozhodčí:  Vítek Miroslav

Kroutl Vít

Komzák Zdeněk

Delegát:  —

Branky:  6´ Pinc Jakub, 60´ Nosek Václav.

Blatná:  Chlanda – Křivanec „K“, Petrášek, Čadek, Nový, Sýkora, Kůst, Jícha, Mišiak, Peleška, Motyka / Sedláček, Jiřinec, Říha, Svoboda, Pekárek.

Trenér: Čadek Michal

Milevsko:  Šmitmajer – Zítek, Mácha, Fiala, Tvrzský, Pinc, Masopust „K“, Froněk, Komárek, Jelínek, Nosek / Dvořák, Januš, Reiniš.

Trenér: Hadáček Jiří

Blatná:  Po sérii dobrých výkonů jsme doma přivítali rezervu Milevska. Bohužel, již v 5. minutě nás hosté z rohového kopu zaskočili a šli do vedení. Trestuhodně jsme nechali hostujícího hráče samotného na hranici malého vápna a ten v klidu zakončil. Po celou dobu prvního poločasu jsme se nemohli dostat do tempa a předváděli jsme velmi podprůměrný fotbal. Ten pokračoval, z naší strany, i ve druhé půli. Do příležitostí jsme se dostávali jen sporadicky a gól jsme vstřelit nedokázali. Zato soupeř z ojedinělé šance (rychlého brejku) zvýšil své vedení a odskočil už o 2 branky. Náš nemastný neslaný výkon dnes na body jednoznačně stačit nemohl a nezbývá, než se z toho poučit do příštích zápasů.

———————————————————————————————————————————————————————

SK KAVAS Větrovy – TJ BLATNÁ z.s. „A“      0:1 (0:1)

Datum:  17/10/2015, 12.00 hod.

Rozhodčí:  Tauber Lukáš

Kroutl Vít

Písek Martin

Delegát:  Eibl Vladimír

Branky:  15´ Kallmünzer Daniel

ČK:  42´ Viták Jiří, 60´ Kallmünzer Daniel

Větrovy:  Pecháček – Boháč, Sedláček, Říha, Flachs, Klejna, Bílek, Trantýr, Purman „K“ (78´ Dvořák), Pfeifer, Jellínek / Koudelka, Trnka, Blažek.

Trenér: Ševčík René

Blatná:  Chlanda – Petrášek, Čadek „K“ (90´ Sýkora), Nový, Kallmünzer, Kůst, Hrubý, Viták, Mišiak (88´ Svoboda), Peleška (76´ Jiřinec), Motyka / Sedláček.

Trenér: Čadek Michal

Blatná:  Do Větrov jsme jeli s cílem potvrdit naši formu z posledních zápasů, ale na zdejším malém hřišti se nám naše kombinační hra nedařila. Vstup do utkání vyšel lépe domácím, kteří se sebevědomě pustili do útočení. Jejich kolmé přihrávky na rychlé útočníky nám dělali problémy. Brzy jsme se však v obraně zformovali a začali se tlačit dopředu. V 15. minutě se na levé straně prosadil Jakub Nový a nacentroval balón před domácí branku. Tam se, po chvilkovém závaru, prosadil Daniel Kallmünzer a zavěsil pod břevno. 5 minut před koncem poločasu jsem šli do desíti. Jiří Viták obdržel rovnou červenou kartu a šel předčasně do kabin. Do druhé půle jsme tedy šli oslabeni o jednoho hráče, ale s odhodláním porvat se o dobrý výsledek a náskok z prvního poločasu udržet. Další trhlinu tomuto plánu dal pár minut po začátku druhého poločasu Daniel Kallmünzer, který byl, po druhé žluté kartě, také vyloučen. Nutno přiznat, že za svou nedisciplinovanost jsme zaslouženě obdrželi 2 červené karty a dohrávali téměř 40 minut v 9 hráčích. I přes početní nevýhodu jsme se několikrát dostali k ohrožení domácí branky. Byl to však domácí tým, kdo potřeboval vstřelit góly. Ale přes naši kvalitní defenzivu se jen těžko prosazoval. V těžkých chvílích nás podržel brankář Jaroslav Chlanda a několikrát při nás stálo i štěstí. Dnes je potřeba všechny kluky (kteří zápas dohráli) pochválit za bojovnost a nasazení, se kterým vydřeli body v tomto nelehkém zápase.

——————————————————————————————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s. „A“ – TJ Sokol Sezimovo Ústí 3:1 (3:1)

Datum:  10/10/2015, 16:00 hod.

Rozhodčí:  Izugrafov Svyatoslav

Šimšík Jan

Novák Roman

Delegát:  —

Branky:  22´ z pen. Motyka Lukáš, 23´ Viták Jiří, 34´ Peleška Radek – 38´ Kutner Aleš.

Blatná:  Chlanda – Křivanec „K“, Petrášek, Čadek, Nový, Stulík (68´ Mišiak), Kůst, Viták, Jícha (83´ Hrubý), Peleška (90´ Jiřinec), Motyka / Sedláček, Svoboda, Pekárek.

Trenér: Čadek Michal

Ústí:  Bárta – Mikšík (46´ Fák), Vilímek, Sazma, Olah (78´ Chvojka), Hladík, Brůžek, Škarda, Bartáček, Nikl (66´ Doubek), Kutner „K“.

Trenér: Novák Jiří

Blatná:  Do Blatné přijel tým ze Sezimova Ústí. Nutno podotknout, že svou hrou to byl prozatím nejfotbalovější tým, který jsme v Blatné přivítali. V první půli se odehrálo vše důležité. Úvod utkání patřil našim hráčům a svou kombinační hrou jsme soupeře přehrávali. Nejdůležitější momenty pro nás přišly v rozmezí dvanácti minut. Ve 22. minutě zahrál soupeř v pokutovém území nešťastně rukou a následný pokutový kop s přehledem proměnil Lukáš Motyka. Ihned po rozehrání jsme se zmocnili míče a po krátkém dobývání soupeřovi branky jsme o minutu později přidali druhý gól. Jiří Viták prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Za dalších 11 minut umístil Radek Peleška svou střelu k levé tyči a šli jsme již do třígólového vedení. Soupeř stačil ještě do poločasu snížit. Hlavou ze standardní situace se prosadil hostující Kutner. Ve druhé půli už šlo jen o boj ve středu hřiště. Soupeře jsme nepustili do blízkosti naší branky, ale ani nás dobře hrající a fyzicky zdatný soupeř už k ničemu nepustil. Ze zápasu jsme si odnesli zaslouženě 3 body, především po kvalitním výkonu v první půli.

—————————————————————————————————————————————————————————-

FK Olympie Týn n. Vltavou – TJ BLATNÁ z.s. „A“   1:1 (0:1)

Datum:  3/10/2015, 16.00 hod.

Rozhodčí:  Písek Martin

Izugrafov Svyatoslav

Kocina Martin

Delegát:  —

Branky:  90´ z pen. Vařil Pavel – 45´ Mišiak Michal

Týn:  Vachuta – Šonka, Kníže (59´ Červenka), Pomije „K“, Meidl, Houska, Mravec, Vařil, Klička, Štos (83´ Mezera), Brom / Šálený.

Trenér: Hrdina Zdeněk

Blatná:  Chlanda – Křivanec „K“, Čadek, Stulík (65´ Nový), Kallmünzer (46´ Pekárek, 83´ Hrubý), Kůst, Viták, Jícha, Mišiak (90´ Jiřinec), Peleška, Motyka / Sýkora.

Trenér: Čadek Michal

Blatná:  Dle předpokladů se v Týně nad Vltavou odehrálo vyrovnané utkání. Bohužel, tradičně kvalitní hru obou týmů tentokrát nahradila bojovnost. Šlo spíše o utkání, kde oba týmy zaostávaly za svými možnostmi. I proto gólových šancí v celém zápase příliš nebylo. V prvním půli byli domácí nebezpeční ze standardních situací, zato naše síla byla po krajích hřiště. V poslední minutě prvního poločasu jsme, právě po akci z levé strany hřiště, překonali obranu domácích a po centru do pokutového území zakončoval Michal Mišiak do prázdné brány. S jednobrankovým vedením a taktikou udržet slibný náskok až do konce zápasu jsme vstoupili do druhé půle. To se nám celkem dařilo a soupeře jsme do žádné příležitosti nepustili. Až v poslední minutě zápasu daroval sudí domácím pokutový kop, ze kterého srovnali stav zápasu. Ihned po rozehrávce jsme vstřelili rozhodující branku na 1:2, jenže rozhodčí nám, kvůli údajnému postavení mimo hru, gól neuznali, a tak jsme si odvezli z Týna pouze bod a smíšené pocity….

————————————————————————————————————————————————————————-

TJ BLATNÁ z.s. „A“ – Sportovní klub Vacov             5:1 (3:0)

Datum:  26/9/2015, 16:30 hod.

Rozhodčí:  Přibyl Jan

Rinth Jan

Karel Josef

Delegát:  —

Branky:  Stulík Pavel, Mišiak Michal, Viták Jiří, Čadek Petr, Motyka Lukáš – Zitta Filip.

Blatná:  Chlanda – Křivanec „K“, Čadek, Stulík (69´ Pekárek), Kallmünzer, Kůst, Viták, Jícha (78´ Rubáš), Mišiak, Peleška (27´ Jiřinec), Motyka / Nový,                             Svoboda.

Trenér: Čadek Michal

Vacov:  Lácha – Bujok, Červenka (70´ Král), Ketzer, Uhlíř „K“ (64´ Vítovec), Mls, Moutelík, Zitta, Mach, Vojtíšek, Zábranský / Jírovec, Valta.

Trenér: Satrapa Milan

Blatná:  Po 2 zápasech bez bodu jsme potřebovali konečně vyhrát a udržet se na předních příčkách tabulky. K zápasu jsme proto i tak přistoupili, a hned od začátku jsme, ve vysokém tempu, soupeře přehrávali. Celý poločas jsme měli pod kontrolou, což se projevilo i na skóre. První gól jsme si vypracovali svým důrazem. Na konci akce zachoval chladnou hlavu Pavel Stulík a s přehledem zakončil. Při druhém gólu nevypustil Michal Mišiak ne příliš dobrou malou domů soupeře, vypíchl balon před hostujícím brankářem a v klidu skóroval do prázdné branky. Třetí trefa přišla z hlavy Jirky Vitáka, který zakončil ukázkově zahraný rohový kop. Po poločase jsme se již dopředu příliš nehnali a drželi balon pod kontrolou. Branky začali opět padat až v poslední čtvrthodince. Po trestném kopu se hlavou prosadil Petr Čadek a šli jsme do čtyřbrankového vedení. Poté jsme z ojedinělé šance soupeře inkasovali. Konečnou podobu skóre dal Lukáš Motyka svou umístěnou střelou k tyči – 5:1. Z naší strany jsme odehráli velice kvalitní utkání, které se jistě muselo divákům líbit, a doufejme, že takový výkon předvedeme i příští týden, při těžkém zápase v Týně nad Vltavou.

—————————————————————————————————————————————————-

FK Protivín – TJ Blatná zs A 2: 0 (1: 0)

Datum:  19/9/2015, 14.00 hod.

Sestava: Chlanda – Motyka, P. Čadek, Viták, Sýkora – Formánek (72. Jiřinec), Kůst (83. Merašický), Křivanec, Mišiak – Peleška, Stulík (83. Sedláček).

Michal Čadek, trenér: „Bez pěti hráčů základní sestavy jsme v Protivíně sehráli vcelku vyrovnaný zápas, který se po celou dobu odehrával hlavně mezi vápny a čekalo se, která obrana udělá chybu. Tu první jsme udělali my ve 39. minutě a Moravec poslal domácí do vedení. Ve druhém poločase jsme se snažili hrát stejně a nastřelili jsme břevno Křivancem. Devět minut před koncem udělala naše obrana velkou hrubici a tu potrestal Jaromír Vorel. Duelu by možná více slušela remíza, zkušenější domácí ale dokázali zápas přetavit ve vítězství.“

—————————————————————————————————————————————————————————

TJ Blatná zs „A“ – FC DIMMPL Mirovice 0: 1 (0: 0)

Datum:  12/9/2015, 17.00 hod.

Rozhodčí:  Přibyl Jan

Rinth Jan

Päßler David

Delegát:  Hejlek Václav

Branky:  55´ Císař Jan.

Blatná:  Chlanda – Křivanec „K“, Petrášek, Čadek, Sýkora (55´ Stulík), Kůst (68´ Kallmünzer), Viták, Jícha, Mišiak, Peleška, Motyka / Svoboda.

Trenér: Čadek Michal

Mirovice:  Slavík – Pacovský, Huleš „K“, Mařík (33´ Sláma), Jelínek (90´ Ladický), Peterka, Císař (68´ Hlavín), Vodňanský, Převrátil (82´ Kvěch), Kazák,                              Boukal / Hurtala.

Trenér: Ureš Jiří

Blatná:  V bojovném, na šance a fotbalovou krásu velice skoupém utkání, jsme přivítali hráče Mirovic. Zápas se odehrával převážně mezi vápny a během celých 90 minut přinesl minimum šancí. V prvním poločase jsme předvedli velice špatný výkon. Naši největší šanci nevyužil ve 20. minutě Lukáš Motyka. Ani hosté se do žádné šance nedostali. Jediný gól zápasu vstřelil Jan Císař po závaru v našem vápně. Tempo jsme zvýšili až po vstřeleném gólu, ale k nebezpečnému ohrožení branky soupeře to nevedlo. Naráželi jsme na početnou a pevnou obranu. Až v posledních 10 minutách jsme začali hrát fotbal a vytvořili si šance, ale gól jsme vstřelit nedokázali. Podali jsme velmi špatný výkon a dovolili jsme, bojovně hrajícím hráčům Mirovic, odvézt si všechny body domů.

——————————————————————————————————————————————————-

Atým-Bernartice2015
108 položka(ek) « z 108 »

TJ Sokol Bernartice – TJ BLATNÁ z.s. „A“       2:5 (1:2)

Datum:   6/9/2015, 17.00 hod.

Rozhodčí:  Reisner Jiří

Kříž Karel

Křížovský Jiří

Delegát:  Martinec Lubomír

Branky:  24´ a 85´ Rakovan Adam – 12´ a 75´ Mišiak Michal, 38´ a 60´ Petrášek Michal, 68´ Peleška Radek.

ČK:  45´ Homola Daniel – 45´ Hrubý Jakub.

Bernartice:  Fučík „K“ – Novák, Mrkáček, Tratina, Kovář, Paseka (78´ Homola J.), Češka (63´ Homola V.), Kukrál, Rakovan, Brož, Homola D. / Vašíček, Ťupa,                         Herink.

Trenér: Vašíček Petr

Blatná:  Chlanda – Křivanec „K“, Petrášek, Čadek, Kůst, Hrubý, Viták, Jícha (88´ Sýkora), Mišiak (85´ Kallmünzer), Peleška (78´ Stulík), Motyka / Svoboda.

Trenér: Čadek Michal

Blatná:  Do Bernartic jsme odjeli bez zraněných hráčů Štěpána Říhy a Jakuba Nových, ale s touhou tam bodovat. V kvalitním utkání jsme se ujali vedení již ve 12. minutě, kdy, po krásné akci z levé strany, zakončoval Michal Mišiak. Po necelé čtvrthodině jsme nebyli dost důrazní v našem vápně a soupeř toho využil ke srovnání. Ještě do poločasu jsme se dostali do vedení, když se, po centru Lukáše Motyky, sám před brankářem ocitl Petrášek a nedal gólmanovi šanci. Na konci poločasu se strhla mela a rozhodčí udělil na obou stranách červenou kartu – u nás Jakubovi Hrubému. Po poločasové přestávce jsme ještě přidali na tempu, a již po 15 minutách našel Ondra Křivanec dlouhým pasem Michala Petráška a ten, po vzorovém zpracování, podruhé v utkání správně zacílil. Za další čtvrthodinu se gólově prosadil Radek Peleška a vedli jsme už o 3 branky. O chvíli později předložil Jiří Viták, po skvělém úniku na levé straně, míč Michalu Mišiakovi, který se nemýlil. Poslední slovo měli domácí, kteří po standardní situaci zkorigovali na konečných 2:5. Kluci předvedli výborný týmový výkon a zaslouženě jsme si odvezli z Bernartic všechny body.

————————————————————————————————————————————————–

2.kolo

TJ BLATNÁ z.s. „A“ – Fotbalový klub Lažiště  4:2 (1:1)

Datum:   29/8/2015, 17.00 hod.

Rozhodčí:  Dvořák Petr

Křížovský Jiří

Dvořák Petr

Delegát:  Haviar Luděk

Branky:  13´ Čadek Petr, 73´, 82´ a 90´ Mišiak Michal – 37´ Chalupa Ondřej, 79´ Stupár Martin.

Blatná:  Chlanda – Křivanec „K“, Petrášek, Čadek (34´ Peleška), Sýkora, Stulík (69´ Kallmünzer), Kůst, Hrubý (80´ Svoboda), Jícha, Mišiak, Motyka.

Trenér: Čadek Michal

Lažiště:  Suchý – Kováč „K“, Vojta, Brzobohatý, Žák L., Zelenka, Žák J., Macek, Chalupa, Ostádal (63´ Stupár), Rameš.

Trenér: Žák Libor

Blatná:  Již od první minuty bylo zřejmé, že se bude jednat o utkání plné tvrdých osobních soubojů, a v tomto duchu se odehrál celý zápas. K prvnímu vážnému ohrožení hostující brány se dostal domácí Lukáš Motyka, který, po chytré přihrávce Michala Kůsta, jen těsně přestřelil. Domácím se podařilo otevřít skóre již ve 13. minutě. Po rozehraném rohovém kopu se prosadil Petr Čadek a přesnou hlavou nedal hostujícímu gólmanovi šanci. O pár minut později se, při nešťastném hlavičkovém souboji, střetl s protihráčem, a v tu chvíli všem 250 přihlížejícím zatrnulo. Petr Čadek byl odvezen záchrankou do Strakonické nemocnice a hostující hráč odehrál zbytek utkání s omotanou hlavou. (naštěstí byl Petr z nemocnice propuštěn bez vážnějších následků)

Po delším přerušení hry tak musel trenér Michal Čadek sáhnout k prvnímu střídání, které vedlo ke změně v obrané linii. Již o několik minut později využil hostující Ondřej Chalupa zmatku v domácí obraně a proměnil jedinou vážnější příležitost hostujících z prvního poločasu. Do konce prvního poločasu se již skóre neměnilo, a tak se šlo do kabin za stavu 1:1.

Do druhého poločasu se situace mezi týmy trochu uklidnila, ale zápas se stále hrál ve vysokém tempu. V 73. minutě domácí Michal Petrášek krásnou přihrávkou vysunul Radka Pelešku, který posunul na Michala Mišiaka a ten se nemýlil. Bohužel, radost z vedení netrvala dlouho. Po ztraceném balonu se hostující dostali do rychlého brejku a po centru z levé strany se prosadil Martin Stupár. Za stavu 2:2 se v bráně domácích vyznamenal Jaroslav Chlanda, který výborným zákrokem zlikvidoval hlavičku hostujících a podržel tak svůj tým. V 82. minutě uvolnil Martin Kůst krásnou křižnou přihrávkou Michala Mišiaka a ten gólem zápasu strhl vedení na 3:2. Na samotném konci zápasu se ve vápně prokličkoval Filip Jícha, jehož lob zpomalil hostující gólman. Do odkryté brány jej ale doklepl Michal Mišiak a završil tak svůj hattrick.

Velké díky patří domácím fanouškům, kteří ve velkém počtu podporovali svůj tým a dohnali ho tak k zaslouženému vítězství.

————————————————————————————————————————————————————————————

1.kolo

Fotbalový klub Vodňany – TJ BLATNÁ z.s. „A“         3:3 (2:0)

Datum:   22/8/2015, 17.00 hod.

Rozhodčí:  Crkva Robert

Tauber Lukáš

Novotný Jan

Delegát:  Šafránek František

Branky:  Varyš Jakub 2x, Kukla Karel – Hrubý Jakub, Křivanec Ondřej, Jícha Filip.

Vodňany:  Liška – Kukla „K“, Chalupský, Vokatý T., Vokatý M., Volmut (19´ Kvěch), Hojdekr, Bače (56´ Novák), Rauscher, Varyš, Malík / Vítovec, Budín.Trenér: Hrachovec Václav

Blatná:  Chlanda – Křivanec „K“, Petrášek, Čadek, Nový (71´ Stulík), Sýkora, Kůst (90´ Svoboda), Jícha, Mišiak, Peleška (46´ Hrubý), Motyka / Merašický, Kallmünzer.Trenér: Čadek Michal

Blatná:  Do Vodňan jsme odjeli bez Štěpána Říhy a Jirky Vitáka, ale s touhou tam bodovat. Tomu bohužel nenasvědčoval úvod utkání a brzy jsme prohrávali 2:0. Tento stav vydržel až do poločasu. Naše plány dostaly další trhliny i na začátku druhé půle, kdy jsme dostali třetí branku. V té době jsme byli na ručník. V dalším průběhu utkání se ukázal charakter mužstva. Převzali jsme iniciativu a domácí tým jsme začali přehrávat. V 62. minutě snížil Jakub Hrubý a na branku domácích se začal valit jeden útok za druhým. V 72. minutě proměnil svou příležitost Ondra Křivanec a v 80. minutě, po individuální akci, srovnal na konečný výsledek Filip Jícha. Mohli jsme klidně prohrát, ale za výkon ve druhém poločase můžou být domácí rádi za bod.

—————————————————————————————————————————————————————————

Atým - Vimperk 15.8.2015
18 položka(ek) « z 18 »

13.kolo

TJ BLATNÁ z.s. „A“ – TJ Šumavan Vimperk   3:0 (2:0)

Datum:   15/8/2015, 17.00 hod.

Rozhodčí:  Rinth Jan

Linhart Vladislav

Lepič Jiří

Branky:  Nový Jakub, Motyka Lukáš, Viták Jiří.

Blatná:  Chlanda – Křivanec „K“, Petrášek, Čadek, Nový, Říha (25´ Jícha), Sýkora (81´ Hrubý), Viták, Mišiak (88´ Stulík), Peleška (66´ Kůst), Motyka / Sedláček, Svoboda. Trenér: Čadek Michal

Vimperk:  Hrubý – Děd st., Blahout „K“, Sedláček, Děd ml., Šíp, Tischler (46´ Pešek), Podskalský, Psutka, Král, Pankratz (75´ Čech) / Vondrášek, Formánek,Trenér: Uhlík Michal

Blatná:  O blatenské pouti zavítalo na letní stadión do Blatné velké množství fanoušků. Diváci vytvořili skvělou kulisu a hnali nás za vítězstvím. Také do připraveného „chorea“ se jich většina zapojila. Hráči nenechali nic náhodě a od začátku utkání dokazovali, že tento zápas chtějí vyhrát. V první půli nás k tomu svými brankami nasměřovali Jakub Nový a Lukáš Motyka. Bohužel, ve 25´ minutě musela pro zranění střídat jedna z opor týmu Štěpán Říha. Ve druhé půli se hra přelévala ze strany na stranu, ovšem my jsme byli mnohem nebezpečnější. Skórovat se nám ale podařilo už pouze jednou, zásluhou Jirky Vitáka. Pod všechny tři góly se finálními přihrávkami podepsal kapitán Ondra Křivanec. Výsledek 3:0 je super a hráčům i fanouškům patří velké poděkování.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Přípravné zápasy:

22.7. v 18h v Čimelicích                        Blatná-Čimelice     1:8

26.7. v 17h Písek U19 v Putimi            Blatná-Písek U19   2:4

29.7. s Osekem v Blatné xxxxxxxxx

2.8. ve Svéradicích

8.8. v 17h Sousedovice v Blatné

Horažďovice – Blatná ,, A „3: 3 (1: 1)

Datum:  19.7.2015,   14:30 hod.  hřiště Malý Bor

Branky Blatné:  Peleška, Jiřinec, Mišiak

Blatná:  Chlanda –  Voborník, Motyka, Mišiak, Sýkora, Jiřinec, Petrášek, Peleška, Křivanec, Stulík, Míka

Blatná:  Oba týmy měli v zápase k dispozici pouze 11 hráčů. Bylo vidět, že se jedná o první zápas v nové sezóně a tak bylo k vidění mnoho nepřesností u obou týmů. První půle vyšla lépe našemu týmu a naopak ve druhé byli lepší hráči Horažďovic, a tak zápas skončil zaslouženou remízou 3:3.