Zpět na Žáci mladší

Výsledky 2022-2023

Tabulka             Výsledky            

—————————-

Jaro

Sobota 3. 6. 2023 12:00

Týn/Vlt. – Blatná 12:2 (3:2)

branky : Kuss, Fous

sestava : Myvalt- Koman,Fous,Kuss, Matějka -Podsklan Týma, Hudeček,Šiška (Masak, Vokroj, Mls, Mazdra, Braun, Zikova, Navrátil, Voříšek, Staněk, Tetour)
Do 50 min jsme drželi krok s favoritem,následně jsme ale zápas doslova vypustili a nechali jsme soupeře skórovat jeden gól za druhým.

———————————–

Neděle 28. 5. 2023 12:00

Protivín – Blatná 1:2 (1:1) Pen: 2:4

branka Fous z pen.

sestava :Myvalt, -Koman, Fous, Hudeček Podsklan, Mařík , Týma,  Mls- Šiška (Tetour, Masak, Vokroj, Mazdra, Braun, Zikova, Navrátil, Voříšek)

Zápas jsme nakonec urvali na penalty, ale výhra se nerodila lehce. Bylo tam málo pohybu, míč nám překážel a vůbec jsme nekombinovali. Soupeř hrozil z rychlých protiútoků. První poločas nebyl zdaleka ideální. V druhé půly jsme se snažili více  eliminovat jejich rozdíloveho hráče včasným dostupovanim a vytvořili  si velké šance  na to, aby jsme  dali vítězný gól, ale bez úspěchu. V závěrečných penaltach jsme nakonec zvítězili 4:3.

—————————

Neděle 21. 5. 2023 12:00

Blatná – Vlachovo Březí 0:3 (0:1)

Sestava : Myvalt,- Koman,Fous,Hudeček-Podsklan Kuss,Týma, Matějka-Šiška (Tetour, Masak, Mls, Vokroj, Mazdra, Braun, Mařík, Zikova, Navrátil)

Zápasy s tímto týmem mají vždy velmi bojovnou atmosféru, což potvrdilo i toto utkání.Nám se dařilo díky dobré obraně a rychlým protiútokům držet hosty v nervozite, což projevovali velmi durazným fotbalem za hranicí sportovního chování .Hlavní arbitr to bohužel přehlížel. Postupně nám odešli po zranění 3 hráči, ostatní dohrávali se sebezapřením. Nicméně jsme si vypracovali pár dobrých příležitostí ke skórování, ale bez efektu. Hosté nám góly dali a tím stanovili skóre

—————————–

Neděle 14. 5. 2023 12:00

Blatná – Hradiště“B“ 2:1 (1:0)

branky : Šiška, Kuss

Sestava :Myvalt- Koman,Fous, Hudeček-Podsklan, Kuss, Týma, Matějka- Šiška( Tetour, Masak, Mls, Vokroj, Mazdra, Braun, Voříšek, Zikova)

Čelili jsme mírnému tlaku soupeře , ale díky rychlému  přístupováni, důrazu jsme soupeři ztěžovali situaci, navíc jsme v první půli také zahrozili a vytvořili  si 3 velké šance, když z jedné padl náš gol. Do druhé půle jsme šli opět ze zabezpečené obrany, hráli jsme obětavě i když soupeř nás zmáčkl a vytvořil si spoustu šancí. Po vyrovnání na 1:1 jsme ihned zvýšili na 2:1 a udrželi výsledek do konce zápasu.

—————————————

Neděle 7. 5. 2023 12:00

Vodňany – Blatná 2:8 (0:4)

branky : Šiška 5x,Mls, Tetour, Mazdra

sestava: Myvalt, – Staněk , Fous Hudeček – Podsklan Mařík, Týma,  Matějka –  Šiška(Tetour, Masak, Mls, Vokroj,Mazdra,Navrátil, Koman, Braun, Voříšek)

I když jsme měli od začátku mírnou převahu, soupeři se dařilo díky dobré obraně prvních 12 min držet čisté konto. První gól jsme dali z rohoveho kopu a pak si otevřel střelnici ,,Šiši – Haaland“, což přineslo klid do našich řad.Výsledek 2:8 je spravedlivým odrazem dění na hřišti.

————————————

Neděle 30. 4. 2023 12:00

Blatná – Vacov+Čestice 7:3 (5:2)

Branky :Šiška 3x.,Matějka, Mařík, Tetour, Kuss
Sestava : Myvalt, – Koman, Fous Hudeček – , Matějka Mařík, Týma,  Kuss-  Šiška (Tetour, Zikova, Masak, Mls, Vokroj, Mazdra, Navrátil, Matějka

Na soupeře jsme tentokrát vlétli. Rychlé góly nám v začátku zápasu pomohly, jen jsme trošku polevili  na nějakých deset minut. Ale pak jsme se zase vrátili k naší hře a vyhráli zaslouženě.

————————————–

Sobota 22. 4. 2023 12:00

Chýnov+Ml.Vožice – Blatná 12:1 (9:0)

branka : Šiška
Sestava :Myvalt, – Koman, Fous Hudeček -Podsklan , Mařík, Týma,  Vokroj –  Mls (Tetour, Zikova, Staněk, Šiška, Masak)
První poločas jsme absolutně nezvládli a odehráli bez zájmu a nasazení, za což nám hosté vstřelili devět branek. Až po tomto vývoji a domluvě o přestávce  jsme se začali snažit hrát alespoň důrazně, aby jsme to soupeři ztěžovali. Náznaky šancí jsme si postupně začali vytvářet i my.
Lídr tabulky přišel vyhrát, my jsme přijeli  zápas odehrát. A tento rozdíl se projevil v konečném výsledku, leč některé góly v naší síti byly velmi laciné.

————————————–

Neděle 16. 4. 2023 12:00

Blatná – Netolice+Strunkovice 3:2 (2:2)

Branky : Matějka, Podsklan, Týma
Sestava : Myvalt – Staněk, Kuss, Hudeček -Podsklan , Mařík, Týma, – Matějka , Mls
(Voříšek, Mazdra, Koman, Tetour,Ounicky)
V začátku zápasu padli po chybách v obrannach obou týmů  na každé straně dva góly 2:2 . Do druhého poločasu jsme šli v jiném rozestavení, s odhodláním hrát aktivně a zatlačit soupeře na jeho polovinu. To se nám dařilo, vytvořili jsme si několik standartek ale i šancí . Vítězný gól, jsme dali v polovině druhé půle po skvělé kombinaci.

————————

Neděle 2. 4. 2023 12:00

Blatná – Volyně+Volenice 1:2 (0:2)

branka : Voříšek Adam
Sestava :Myvalt – Podsklan , Fous, Hudeček -Kuss, Mařík, Týma, – Vokroj, Braun(Voříšek, Mazdra, Koman, Tetour, Masak, Navrátil, Staněk, Masak)
Trošku dnes zklamání. Ani ne tak z výsledku, ale z předvedené hry. Prohrát s Volynì o gol není vůbec špatné, ale myslíme si, že jsme se o body  mohli poprat více.

—————————-

Neděle 30. 10. 2022 12:00

Blatná – Protivín 5:2 (2:1)

sestava : Mývalt – Hudeček, Fous, Kuss – Navrátil, Mařík, Týma – Šiška (Mázdra, Masák, Braun, Voříšek, Tetour, Staněk, Podsklan, Mls, Matějka)

branky : Šiška, Mls, Fous, Mařík, Mázdra
sestava : Mývalt – Hudeček, Fous, Kuss – Navrátil, Mařík, Týma – Šiška (Mázdra, Masák, Braun, Voříšek, Tetour, Staněk, Podsklan, Mls, Matějka)
Prakticky hned od začátku jsme hráli aktivně dopředu a okamžitě jsme si vypracovali šance. Brzy jsme dali gol, soupeř se ale nevzdávál a podnikal rychlé protiútoky a také skóroval. Po vyrovnání jsme ihned zvýšili z penalty na 2:1. Na začátku druhé půle hosté z rohového kopu opět srovnali stav na 2:2. Nakonec jsme soupeře díky aktivní hře přetlačili, přidali další góly a došli jsme si s velkým nadšením pro vítězství 5:2.

——————————-

Neděle 23. 10. 2022 11:30

Vlachovo Březí – Blatná 7:4 (5:3)

branky:Navrátil 2x,Šiška, Kuss
Sestava : Myvalt – Kuss, Fous, Hudeček – Mls, Mařík, Týma – Podsklan (Tetour, Mazdra, Masak, Šiška, Navratil, Voříšek, Braun, Staněk, Matějka T.)
Dnes to byl pro kluky náročný zápas, protože hřiště bylo měkčí a domácí hráli hodně durazny fotbal. I když jsme na  začátku zápasu dostali dva góly, tak jsme díky aktivitě v útoku dali tři rychlé góly a dostali jsme se dokonce do vedení. Následně jsme ale dostali velmi laciné góly, když jsme nechali rozdílove hráče soupeře neduraznym bráněním střílet góly.

———————————–

Sobota 15. 10. 2022 11:30

Hradiště“B“ – Blatná 4:1 (2:1)

branka : Mařík
sestava : Myvalt – Masak, Fous, Hudeček – Mls, Mařík, Týma – Podsklan – Braun,Voříšek, Tetour, Mazdra, Staněk, Navrátil, Šiška
Zklamáni nejsme z výsledku, ale z celkového projevu. Bohužel kluci působili unaveným dojmem, soupeř byl všude dřív a byl fotbalovejsi. Nicméně zápas byl pro nás hratelný, ale náš slabší výkon prostě nestačil.

———————————–

Neděle 9. 10. 2022 12:00               

Blatná – Vodňany 5:2 (3:0)

branky: Mařík 2x,Podsklan,Kuss,Tetour
sestava : Myvalt – Masak, Mls, Hudeček – Kuss, Mařík, Týma – Podsklan, Voříšek, Tetour, Mazdra, Vokroj, Navrátil, Šiška
V dnešním utkání jsme byli zejména v první půly lepším týmem. Rychlým přístupovánim jsme soupeře nutili k chybám, kombinačni hrou si vytvářeli šance z kterých jsme dali 3 goly do půle. V druhé půly jsme trochu polevili, ale i vinou střídání, kdyz si hráči vyzkoušeli i  jiné posty, jsme nechali soupeře více hrát. Zápas jsme zvládli, ale druhá půle byla velkou výstrahou.

———–

Sobota 1. 10. 2022 12:00

Vacov+Čestice – Blatná 1:2 (1:1)

Branky:Mazdra, Fous
Sestava :Myvalt – Staněk, Fous, Hudeček – Kuss, Mls, Podsklan – Braun Voříšek, Navrátil, Šiška, Mazdra, Vokroj, Tetour, Masak
Pocity z dnešního vìtězneho zápasu jsou dobré, ale byly by lepší, kdybychom ve finální fázi situace, které jsme měli, vyřešili líp. Ale celkový projev a  to, že jsme hráli v pohybu,s chutí bylo v pořádku.

 

———————————————–

Neděle 25. 9. 2022 12:00

Blatná – Chýnov+Ml.Vožice 1:14 (0:5)

Branka :Navrátil
Celkově jsme soupeři nestačili v ničem, hodně osobních soubojů jsme prohrávali a v zadních řadách neměli potřebnou sílu proti vyspělým útočníkům, kteří nám dělali obrovské potíže. My se z utkání musíme poučit a do příštích bojů se zlepšit.
Sestava :Myvalt – Hudeček  ,Fous, Staněk-Kuss , Mls, Masak – Braun,Tetour, Mazdra, Šiška, Navratil, Voříšek, Vokroj

———————————————–

Neděle 18. 9. 2022 12:00

Netolice+Strunkovice – Blatná 0:5 (0:1)

Branky : Mls 2x,Voříšek, Mazdra, Braun

Po předchozích dvou debaklech jsme se tentokráte více zaměřili na defenzivu a využívali jsme každou příležitost k brejkům. Dosáhli jsme zcela zaslouženého vítězství, když  domácí jsme nepustili prakticky k žádným šancím.
Sestava : Myvalt – Kuss, Fous, Hudeček – Mls, Mařík, Týma – Braun, Podsklan, Voříšek, Tetour, Mazdra, Masak, Šiška

———————————————–

Neděle 11. 9. 2022 12:00

Blatná – Týn/Vlt. 1:20 (1:7)

Branka : Týma
Zápas byl poznamenaný velkou marodkou našeho  celku, ale také nedůslednostì v obranné činnosti.

———————————————-

Sobota 3. 9. 2022 12:00

Volyně+Volenice – Blatná 13:1 (8:1)

Branka :Braun
Pvní mistrovský zápas byl z naší strany málo bojovný a hráči se dopouštěli spousty nepřesností, které soupeř ihned trestal.Vysledkem bylo bohužel narůstající skóre.

 

 

2019-2020

Neděle 1. 5. 2022 09:00 Blatná – Vacov 3:1 (1:0) Sestava:  Hanousek – Tůma, Kupar, Hucek, Kostohryz, Vanduch, Vacek, Čížek „K“, Švec, Fejtl, Šimůnek, Vohryzka, Koman, Mázdra, Jiřinec, Šafařík, Kostlivý Trenér:  Martin Čížek, Miroslav Kostohryz    Střelci: 23. Kostlivý Richard, 42. a 66. Čížek Marek   Rozhodčí:  Černý – Vacek, Střeleček  Diváků: 50  Michal Vanduch (vedoucí týmu): „Vyrovnané utkání s kvalitním …

2018-2019

Tabulky ZDE    Výsledky ZDE  TJ BLATNÁ z.s. – Kaplice 2:5 (0:3) Datum: 26/5/2019 09:00 hod. Rozhodčí: Toucha Matěj Branky: Bulka Adam, Šejvar Adam Blatná: Barabáš – Bláha Aleš, Novák, Outlý, Bulka Adam, Řanda, Fejtl, Bláha Vojtěch, Krátký, Bulka Vojtěch, Fiřt, Prokopius, Šejvar Blatná: Dnes jsme doslova prohospodařili První poločas. Ve kterém jako kdybychom nebyli …

2018-2019

Tabulky ZDE    Výsledky ZDE ————————————————————————————————- 12.kolo – podzimní část HRADIŠTĚ+PÍSEK B – BLATNÁ  4:5 (1:2) Datum: 28.10.2018 – 10:45 hod. Diváci: 50 Rozhodčí: Karel Hoch Branky Blatná: 2x Říha, 2x Kostohryzová, 1x vlastní Sestava Blatná: Potůček Jakub – Pošta Jaromír, Šimůnek Filip, Havlina Jakub, Mázdra Jiří – Říha Tomáš, Čížek Marek, Hovorka Adam (K), Eliáš Richard – Kostohryzová Natálie, Vojtěch Mikeš …

2017-2018

Tabulky ZDE                         Rozpis zápasů a výsledky ZDE ————————————————————————————————————————————————————————————-

2016-2017

Tabulky ZDE                         Rozpis zápasů a výsledky ZDE ————————————————————————————————————————————————————————————- Mladší žáci v sezóně 2016-2017 hrají 1.A třídu a okresní přebor 15. kolo OP ml. žáků  Střelské Hoštice/Katovice – TJ Blatná          2:1  (1:1)    Datum:  14/6/2017 Blatná: Merhaut Blatná:  Sedláček (K) – Vávra, Bláha V., Merhaut, …

2015-2016

Tabulky ZDE                         Rozpis zápasů a výsledky ZDE ————————————————————————————————————————————————————————————- Soutěž:  ČEZ I.A třída sk. B – mladší žáci Přátelské utkání Bělčice – TJ Blatná    3:7 (1:2) Datum:   7.6.2016 Branky Blatné :   Outlý 3x, Říha V. 3x, Bláha Blatná :   Sedláček – Opava, Fiřt, Šmat, Šejvar – Krátký, Bulka, Outlý, Vaněčková – …

2014-2015

Aktuální výsledky ZDE                          Kompletní výsledky ZDE                          ———————————————————————————————————————————————————————- ———————————————————————————————————————————————————————- Soutěž:  ČEZ I.A třída sk. B – mladší žáci 14.kolo TJ Blatná – 1. FC Netolice  15:0 (8:0)  Datum:   19.4. 2015  11:15 hod. Rozhodčí:  …

2013-2014

Aktuální výsledky ZDE                          Kompletní výsledkky ZDE                          Kompletní ročník 2011-2012 ————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-   Soutěž : ČEZ KP – ml. Žáci 15.kolo TJ Blatná – Spol. TJ Slovan Břilice + TJ Jiskra Třeboň   3:5 (3:3)  Datum:   30.3. 2013,  …

2012-2013

Aktuální výsledky ZDE                          Kompletní výsledky ZDE                          Kompletní ročník 2011-2012 ————————————————————————————————————————————————————————————————————————- AKTUÁLNÍ SEZNAM PŘÁTELÁKŮ – 28.7. KASEJOVICE – ODJEZD 12.45, STŘEDA 31. 7. OSEK – ODJEZD 16.45, SOBOTA 10. 8. DOMA S  BŘEZNICÍ OD 10 HODIN, …