Aktuální výsledky ZDE                            Kompletní výsledky ZDE                          Kompletní ročník 2011-2012

26.kolo

Štěkeň – Blatná 1:2 (1:1)

Datum: 15.června  2013, 17:00 hod.

Branky Blatné: Brabec, Motyka

Martin Bulka:  Dvě poslední kola se nám nepodařilo upevnit si druhou příčku, nezbývalo tedy než porazit Štěkeň na jejím hřišti. Na jejich hřišti se ale podepsaly nedávné deště a tak se nedal čekat příliš velký fotbalový zážitek na ještě promočeném trávníku. Od úvodní minuty jsme si mírnou převahu a z ní si vypracovali několik možností, úspěšný byl ale jen Brabec. Domácím pomohl jejich trávník, když našemu brankáři přeskočil míč přes nohu a bylo srovnáno. V druhé části jsme soupeře několikrát přitlačili před jejich vápno, ale na rozdílový gól jsme čekali téměř do jeho závěru. Brabec poslal Motykovi přihrávku před prázdnou bránu a ten už to měl jednoduché. Štěkeň se nevzdala a několikrát se ještě pokusila o srovnání, což se jí už ale nepodařilo. Bodový zisk není podle mých představ, ale musím poděkovat všem kteří se něm podíleli, protože sezona pro nás nebyla rozhodně jednoduchá.

——————————————————————————————————————————————————————————————————-

25.kolo

Blatná-Božetice 2:3 (2:0)

Branky Blatné: Motejzík, Motyka

Blatná:  Vlas-Marek, Uldrich, Hrubý (Bulka J.), Šlehubr-Motejzík (Rubáš D.), Kratochvíl, Motyka, Skuhravý (Sýkora) – Kilián, Šejvar R.

Martin Bulka:  Zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme hráli celkem pohledný fotbal, téměř na jednu branku. Dvě střely z hranice velkého vápna skončili v síti a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom měli o body přijít. Druhá půle však nenaplnila naše představy, soupeř snížil a naše hra se rozsypala, navíc jsme neproměnili velké příležitosti k navýšení skóre a soupeř nás za to z rychlých protiútoků trestal. I přes tento nepříznivý výsledek musím pochválit všechny čtyři dorostence, kteří ukázali svou kvalitu.

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

24.kolo

Blatná – Bechyně 1:2 (1:0)

Branka : Šejvar R.

Blatná:  Sedláček – Skuhravý, Uldrich, Marek, Šlehubr – Merašický (Motejzík), Prokopec (Voborník), Kratochvíl, Motyka, Kilián – Šejvar R.

Martin Bulka:  Díky nepříznivému počasí se odehrál tento zápas na umělé trávě a mnoho krásy nepřinesl. První poločas se hrál vyrovnaný fotbal, ale branku jsme vstřelili pouze my. Dorostenec Šejvar šel sám na brankáře téměř od poloviny hřiště a s přehledem svou příležitost využil. Po změně stran byly hosté lepším týmem. Po naší ztrátě míče uprostřed hřiště se dostali do přečíslení a srovnali po rychlé akci na 1:1. Poté jsme měli několikaminutovou výhodu díky zranění jednoho protihráče, ale ta nebyla využita.  Naopak Bechyně potrestala naši špatnou hru a deset minut do konce šla do vedení. Naše morálně volné vlastnosti v současné době nejsou na takové výši, abychom zápasy otáčeli a proto jsme zaslouženě prohráli. Na hráčích je vidět, že už nemají „o co hrát“.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————-

23.kolo

Mirovice – Blatná 3:0 (2:0)

Datum: 25.května 2013, 17:00 hod.

Sestava: Sedláček – Marek, Bulka M., Uldrich, Šlehuber – Prokopec (Vlas), Kratochvíl, Motyka (Martínek), Skuhravý – Kilián, Merašický

Martin Bulka:  Silný déšť v úvodu zápasu udělal již tak nerovný terén ještě těžší, ale domácí zvyklí na tamní podmínky na nás vlétli od první minuty. Po dvou mých chybách uprostřed obrany šli Mirovice do brzkého náskoku již 2:0 v prvních deseti minutách. Nesložili jsme však zbraně a snažili se o vyrovnání. Obrana soupeře nám moc možností nepovolila a nebo naše střely byly nepřesné. V druhé polovině utkání se hrál otevřený fotbal a šancemi na obou stranách, ale svou příležitost využili opět pouze mirovičtí. Musím kluky pochválit, bojovali s nepříznivým vývojem zápasu až do konce a to že jsme do zápasu šli oslabeni o 5 hráčů, nebylo vůbec znát. Mirovice zaslouženě postoupili a dokázali, že letos měli tým jednoznačně nejkvalitnější.

——————————————————————————————————————————————————————————————————

22.kolo

TJ Blatná A  –  Sokol Sepekov            2:1 (0:0)

Datum:  18. května 2013,  17.00 hod.

Rozhodčí:  Kotalík Petr

Fiala Milan

Hodánek Jaroslav

Branky:  Motyka, Šejvar – Hadáček

Blatná:  Sedláček – Uldrich, Marek, Mišiak, Motejzík, Šlehubr, Šejvar R., Merašický, Kratochvíl (K), Rubáš, Motyka  /  Brabec, Bulka, Šejvar K., Chlanda.

Sepekov:  Hoferek – Kosobud M., Dušek, Daněk, Staněk, Doubek, Slanina, Novák, Bolek, Hadáček L. (K), Hadáček J.,  /  Palus, Peták, Kosobud L.

Trenér Blatné:  V první půli byla hra rozháraná z obou dvou stran. Z naší strany byly jenom záblesky kombinační hry, kterou jsme chtěli hrát. Ve druhé půli jsme se po rychlém gólu uklidnili a získávali herní převahu. V závěru jsme sice po zbytečné ztrátě inkasovali, ale utkán jsme dohráli vítězně.

——————————————————————————————————————————————————————————————————–

21.kolo

Bělčice – Blatná 5:3 (3:3)

Datum: 12.května 2013, 17:00 hod.
Branky Blatné : Bulka M. 2x, Šlehubr

Sestava: Sedláček – Marek, Bulka J., Rubáš, Uldrich – Merašický (Brabec), Prokopec (Motejzík), Motyka, Šlehubr (Kratochvíl) – Bulka M., Kilián

Martin Bulka:  Tradiční derby přineslo přestřelku. Na promočeném terénu se od prvních minut hrálo téměř bez obran a brankáři se v brankách rozhodně nenudili. V první půli jsme využili 3 obrovské hrubky domácích, na které do několika minut Bělčice okamžitě odpověděli. Poločas 3:3 čekal málo kdo. Po změně stran se hra nezměnila, ale trefovali se již jen domácí, kteří prokázali svou bojovnost a chuť zvítězit. S těžkým terénem se vyrovnali daleko lépe než my a zaslouženě vyhráli. Stále nám chybí důraz v osobních soubojích, někteří hráči si jen přijdou zahrát fotbal a to bohužel k úspěchu nestačí!

————————————————————————————————————————————————————————————————————

20.kolo

Blatná – Smetanova Lhota 1:2 (0:0)

Datum:  5.května 2013, 17:00 hod.

Branka Blatné: Kilián
Sestava: Sedláček – Nový, Bulka J., Uldrich, Marek – Šlehubr (Mišiak), Kratochvíl, Martínek (Prokopec), Rubáš, Skuhravý (Brabec) – Kilián

Martin Bulka Hned v úvodu utkání jsme si vytvořili mírný tlak, ale šancí z něho vyplynulo minimum. Hosté se snažili útočit z rychlých útoků, ale také nebyli moc úspěšní. Po změně stran byl cíl hosty více přitlačit před jejich branku, ale nedařilo se nám téměř nic. Naopak jsme udělali hrubku v rozehrávce, kterou Smetanova Lhota dokázala využít. Nezbývalo nic než vrhnout všechny síly do útoku a snažit se zvrátit skóre zápasu. Kilián si naskočil na přesný centr a bylo vyrovnáno. Chtěli jsme využít převahy v útoku, ale nepohlídali jsme rychlý protiútok soupeře deset minut před koncem. Na opětovné vyrovnání jsme však dostali pouhé 3 minuty, když rozhodčí ukončil utkání k údivu všech o sedm minut dříve. To však není hlavní důvod porážky, utkání jsme odchodili a měli o výsledku rozhodnout již během odehraných 83 minut hry.

15.kolo  (dohrávka)

Březnice – Blatná 2:5 (3:0)

Datum: 1.Května 2013, 16:30 hod.

Branky Blatné: Kratochvíl 2x, Kilián, Sýkora J., Bulka M.

Sestava: Vlas – Skuhravý, Bulka J., Uldrich, Marek – Šlehubr, Kratochvíl, Rubáš D. (Brabec) Sýkora J.(Bulka M.) – Kilián, Nový

Martin Bulka:  Na hřiště posledního týmu tabulky jsme jeli s tím soupeře nepodcenit a uhrát povinné body. Od začátku zápasu jsme šli za vítězstvím, ale náš výkon byl spíše průměrný. Náš tlak byl znatelný a domácí hrozili z ojedinělých brejků. Do poločasu se stihl trefit Kratochvíl rovnou z rohového kopu. Kilán a Sýkora propálili vše co jim stálo v cestě přibližně z deseti metrů. Druhé dějství bylo ještě horší kvality než to první a branky padli až v jeho závěru. Bulka M. a Kratochvíl prostřeli domácího brankáře z hranice penalty a golman Vlas byl krátký na dalekonosnou střelu a pokutový kop. Trestuhodně jsme neproměnili několik možností, které bychom měli v příštích důležitých zápasech využít!

19.kolo

Kestřany – Blatná 1:2 (1:0)

Datum: 20 .dubna 2013, 16:30 hod.
Branky Blatné: Kratochvíl, Brabec
Sestava: Sedláček – Marek, Bulka J., Uldrich, Nový – Šlehubr, Rubáš D., Kratochvíl (Prokopec), Martínek (Bulka M.) – Motejzík (Brabec), Kilián
Martin Bulka:  V podzimním společném zápase jsme prohráli a tak jsme měli o důvod víc zvítězit. Malé a nerovné hřiště však nebylo naší výhodou, což se prokázalo hned o začátku. Hrála se kopaná odpovídající stavu hřiště, soupeř znalý domácího prostředí byl o poznání lepší ve všech směrech. Do vedení se Kestřany dostali zaslouženě po střele z hranice vápna. Od druhé půle jsme změnili rozestavení a tím i styl hry. Netrvalo dlouho, než se nám podařilo srovnat skóre z podobného místa jako soupeř, trefil se Kratochvíl. Náš tlak sílil a bylo otázkou času, kdy padne další branka. Domácí hráč zahrál ve vápně rukou a nařízenou penaltu Brabec snadno proměnil. Od té doby jsme přestali hrát a pustili domácí i k našemu brankáři, který však branku nepustil. Když pak i naše střely cíl nenašly, zůstal stav nezměněn. Zasloužené tři body za druhý poločas, ale naše výpady ve hře jsou pro nás již několikátým varováním!

18.kolo

Blatná – Mirotice 3:1 (1:0)

Datum: 13 .dubna 2013, 16:30 hod.
Branky Blatné: Nový, Kratochvíl, Jiřinec

Sestava: Sedláček – Nový, Bulka J., Uldrich, Marek – Šlehuber (Rubáš D.), Prokopec (Motejzik), Kratochvíl (Martínek) – Kilián, Jiřinec
Martin Bulka:  Proti oslabenému soupeři jsme si od začátku vytvořili obrovský tlak a dvacet minut se hrálo převžně jen před brankou hostů. Využili jsme ale jen jedinou možnost, když Nový vypálil nechytatelnou střelu z hranice velkého vápna. Uspokojeni vedením, jsme v naší hře dost polevili a pustili soupře i na naší stranu hřiště. Druhý poločas se hrál ve stejném tempu jako závěr prvního. Vytvořili jsme si sice několik slibných možností, ale jen Kratochvílova hlavička a Jiřincova střela, po krásné přihrávce Martínka, skončily v síti. Kdybychom pokračovali ve stajném tempu jako na začátku zápasu, mohl být brankový rozdíl o dost výraznější.

17.kolo

Poříčí – Blatná  1:4 (1:1)

Branky: Pešír – vlastní Pešír, Brabec, Kilián, Bulka M.

Sestava: Sedláček – Nový, Bulka J., Marek (Jiřinec) – Šlehuber, Bulka M. (Vlas), Kratochvíl,                             Prokopec (Brabec), Skuhravý – Kilán, Motejzík

Martin Bulka:  Na těžkém terénu se soupeř od začátku pohyboval daleko lépe než my a v první půli byl jasně lepší. Štěstí pro nás bylo, že se prosadil jen jednou a pak nám ještě pomohl vlastním gólem do šatny. Po změně stran jsme zlepšili naši hru, hráli jsme více po zemi, drželi balon na svých kopačkách a vytvářeli si brankové příležitosti. Střídající Brabec si pohrál s obranou a suveréně zakončil na vzdálenější tyč. O další dvě branky se postaral Šlehubr , když dvakrát nahrával po individuální akci ze strany a jeho nabídky nešlo odmítnout. Kilián a Bulka M. uzavřeli skóre na konečných 1:4. Posledních patnáct minut už domácí vzdali a utkání se jen dohrávalo.

16.kolo

Blatná – Sousedovice 1:2 (0:0)

Datum: 6 .dubna 2013, 16:30 hod.

Branka Blatné: Nový

Sestava: Sedláček – Skuhravý, Bulka M., Uldrich, Nový – Kilián, Kratochvíl (Brabec), Martínek, Prokopec (Bulka J.), Šlehuber – Jiřinec (Motyka)

Martin Bulka:  Z podzimního zápasu jsme věděli o jak kvalitního soupeře jde a na jeho silné stránky se snažili připravit. První poločas se hrálo spíše ve středu hřiště, ale oba soupeři orazítkovali tyč a ještě zahrozili jednou větší šancí. Vstup do druhé poloviny jsme si nepohlídali a brzo inkasovali. Hra se pak přesunula před branku hostů z které pak vzešlo brankové srovnání po přímém kopu. Od té doby se hrál otevřený fotbal s větším počtem šancí a bylo jen otázkou času který ze soupeřů bude úspěšnější. Hosté svou šanci využili a nám už nezbývalo mnoho času na odpověď. Kdybychom po vyrovnávací brance tolik hru neotevřeli, možná bychom byli minimálně o jeden bod bohatší. Nezbývá nám nic jiného než za týden naplno venku bodovat.

14.kolo

Blatná – Záhoří 2:2 (2:1)

Datum:  23.března 2013,  15:00 hod.

Branky Blatné: Nový, Uldrich

Sestava: Vlas – Skuhravý, Bulka M., Uldrich, Nový – Motejzík, Kratochvíl, Martínek, Prokopec, Šlehuber – Jiřinec

Martin Bulka:  Začátek zápasu jsme prospali a dostali se pod velký tlak hostí. To vše vyvrcholilo asi po dvaceti minutách, kdy jsme si nepohlídali rohový kop a osamoceného hráče na zadní tyči nechali v klidu hlavou zakončit. Až jednobranková ztráta nás probrala do reality a začali se pokoušet o srovnání stavu. Nastřelili jsme dvě tyče a připravili několik horkých chvil soupeři. Srovnání jsme se dočkali po hezké akci ze strany hřiště a Nový zakončoval z brankové čáry. Tlak pokračoval a minutu do poločasu jsme dostali šanci z přímého kopu, kterou nekompromisně využil Uldrich. Druhý poločas jsme si dali za úkol odehrát co nejvíce času na polovině soupeře a popřípadě zvýšit skóre. Dlouho se nám to tak dařilo, několikrát jsme zahrozili, nastřelili jsme opět tyč, ale k brance to nevedlo. S přibývajícím časem jsme však začali pouštět hráče Záhoří před naši branku a zbytečnými fauly se nechali dostat pod tlak. Když byl vyloučen hostující hráč po druhé žluté kartě, zdálo se že už vítězství uhrajeme. Bohužel poslední míč do našeho vápna nám byl osudný a soupeř srovnal stav několik vtěřin před koncem zápasu! Několikrát jsem zdůrazňoval neztrácet zbytečně body, ale opět jsme se neponaučili!

——————————————————————————————————————————————————————————————–

10.kolo

Blatná  – Mirovice    1 : 0    ( 1 : 0 )

Datum:  17.listopad 2012,  13 : 30 hod.

Branka Blatné:  Uldrich

Blatná:  Vlas  – Marek , Uldrich , Bulka J., Nový –  Skuhravý,  Brynda (67. Prokopec), Peleška R., Motejzík (79. Mišiak M.),  Bulka M. (46. Motyka)  Jiřinec

Martin Bulka:   Vedoucí tým tabulky si přijel pro navýšení náskoku, ale my jsme jim nechtěli dát nic zadarmo. Od začátku to byl boj, s množstvím osobních soubojů a strkanic. Hosté měli více ze hry, ale šance byly na obou stranách. Šli jsme do vedení z nepřímého kopu, kdy Uldrich zahrál míč do malého vápna a ten propadl v nepřehledné situaci až do branky. Mirovičtí psychicky nezvládli vývoj zápasu a jejich neadekvátní reakce byly potrestány dvěma červenými kartami. Do druhé půle jsme měli jasný cíl neobdržet branku. Soupeř hrozil ze standardních situací, po našich zbytečných faulech a my dobývali devíti členou hráz před soupeřovým vápnem. Několik našich slibných příležitostí nebylo využito, ale mohli jsme však i inkasovat. Důležité vítězství na závěr podzimní části nám zachovalo naději, že bude na jaře ještě o co hrát.

————————————————————————————————————————————————————————————–

11.kolo

Bechyně – Blatná 1:1  (1:1)

Datum:  3.listopad 2012,  14:00 hod.

Branka Blatné:  Motejzík

Blatná: Sedláček – Marek (46. Jiřinec) Uldrich, Bulka J.,Skuhravý –

Prokopec(58.Martínek) Peleška R., Rubáš (80. Merašický) D., Brynda, Kratochvíl –  Motejzík

Martin Bulka:  Opět se ukázalo, že neumíme hrát s týmy ze spodní části tabulky. Důrazný soupeř nám dělal problémy od začátku zápasu a po 5 minutách šel do vedení skákavou střelou za hranicí vápna. Hrálo se nepřesně s minimem šancí. O naše snížení se v závěru poločasu postaral z rychlého brejku Motejzík. Za druhý poločas jsme několikrát ohrozili domácí branku, ale dostat míč do sítě byl pro nás neřešitelný úkol. O vítězství musíme víc bojovat a ne jen čekat, že se soupeř porazí sám!

9 .kolo

Sepekov – Blatná 2:2  (0:2)

Datum:  20.října 2012,  15:30 hod.

Branky Blatné:  Skuhravý, Brynda

Blatná: Sedláček – Marek, Rubáš, Uldrich (Bulka J.), Nový  –  Skuhravý, Prokopec,  Peleška , Kratochvíl –  Brynda, Motejzík (Martínek)

Martin Bulka:  Na velice těžkém terénu nás nečekalo nic lehkého. První polovina byla však převážně v naší režii a toho jsme dokázali využít ke vstřelení dvou gólů. Nejdřív Skuhravý hlavou a pak Brynda dokázali prostřelit domácího brankáře. Do druhé půle jsme nastoupili s až moc velkým klidem a to se nám nevyplatilo. Brzy po přestávce domácí využili sporný pokutový a to je povzbudilo do zbytku zápasu. My jsme neproměnili několik svých možností, začali jsme zmatkovat, nebyli opět důrazní a nechávali domácím zbytečně moc prostoru pro hru. Za naši nekvalitu jsme byli potrestáni v závěru zápasu snížením na konečných 2:2. Chybí nám zkušený vůdce hry, který by hru usměrnil. Dvoubranková vedení bychom neměli ztrácet.

8.kolo

Blatná – Bělčice 2:1 (1:1)

Datum: 13 října 2012, 16.00 hod.

Branky Blatné: 2x Nový

Blatná: Sedláček – Marek, Rubáš, Bulka J., Uldrich – Merašický (71. Motejzík), Prokopec, Brynda, Kratochvíl – Nový, Jiřinec (63.Peleška)

Martin Bulka: O motivaci v tomto zápase jsem neměl obavy, přijel soupeř z Bělčic! První polovina byl převážně boj než fotbal, velké množství soubojů s míčem i bez míče. Šancí bylo k vidění minimum a ty se rodily spíš před naší brankou. Po hrubé chybě v rozehrávce naší obrany jsme byli potrestáni z rychlého protiútoku. My jsme využili jedinou naší příležitost střelcem zápasu Jakubem Novým, když míč propadl mezi stopery až k němu a on si s tím mazácky poradil. Druhá polovina byla z naší strany o dost fotbalovější, hra se ale přelévala z jedné strany na druhou a brankových příležitostí před golmany přibývalo. My jsme však měli to štěstí, že opět Jakub Nový jednu naší využil. Závěr už jsme si pohlídali a získali další důležité body.

7.kolo

Smetanova Lhota – Blatná 0:3 (0:1)

Datum: 6 října 2012, 13.30 hod.

Branky Blatné: Brynda, Merašický, NovýBlatná: Sedláček – Marek, Uldrich (46. Rubáš D.), Bulka J., Nový – Prokopec, Brynda, Peleška (60. Merašický), Kratochvíl – Bulka M. (82. Květoň), Jiřinec

Martin Bulka: První poločas byl jasně v naší režii, hrálo se pouze na jednu branku a domácí se před tu naší dostávali velice sporadicky. Náš tlak však znamenal pouze jednobrankové vedení z přímého kopu Bryndy. Do druhé půle vstoupili domácí s velkým odhodláním stav zápasu změnit a téměř se jim to povedlo. Měli jsme obrovské štěstí, že jsme neinkasovali a také nás podržel vyníkající Sedláček. Začali jsme hrát až po dvaceti minutách, když nás uklidnil gól Merašického. Do konce zápasu jsme měli ještě několik slibných příležitostí, ale prosadil se už jen Nový. Ztráta koncentrace by se nám příště nemusela vyplatit!

—————————————————————————————————————————————————–

6.kolo

Blatná – Kestřany 2:3 (0:2)

Datum: 29 září 2012, 16.30 hod.

Branky Blatné: Kratochvíl, Mišiak M.

Blatná: Vlas – Marek, Uldrich, Bulka J., Nový (67. Bulka M.)– Skuhravý (28.Mišiak), Prokopec, Rubáš D. Peleška, Kratochvíl – Brynda

Martin Bulka: Soupeře jsme od začátku podcenili! Nekombinovali jsme, byli jsme nepřesní a ztráceli mnoho míčů. Dvě střely na naší branku skončili v síti, my nastřelili pouze tyč a jeden gól nám nebyl uznán pro ofsajdové postavení. Naše hra v druhé půli se zlešila, drželi jsme míč na soupeřově polovině, ale stačilo to pouze na snížení skóre 2:1 a konečné 3:2. Jsem zklamán přístupem hráčů k utkání! Chybí nám důraz v osobních soubojích, hlad po vítězství a teď už i fotbalovost. Rozhodně máme co zlepšovat!

5.kolo

Mirotice – Blatná 0:2 (0:1)

Datum: 22 září 2012, 15.00 hod.

Branka Blatné: Rubáš

Blatná: Sedláček – Marek (87. Mišiak M.), Uldrich, Rubáš D., Nový– Skuhravý, Prokopec,         Brynda (77. Svoboda), Kratochvíl (46. Peleška R.) – Bulka J., Jiřinec

ČK: 0:1 Jiřinec

Martin Bulka: Čekalo nás další těžké utkání, protože Mirotičtí doma ještě nebodovali a ani nevstřelili branku. Nám se však skvěle povedl začátek zápasu, když Rubáš překvapil golmana již v první minutě – 0:1. Pak začal spíše boj na velice těžkém terénu. Několikrát jsme měli velké štěstí, když nás zachránil Sedláček a nebo střela minula branku. Domácí byli jasně lepší až do druhé inkasované branky v 70. minutě. David Rubáš vyslal nechytatelnou střelu z 35 metrů a o vítězi bylo rozhodnuto. Domácí nás jasně přehrávali, byli bojovnější, ale branky jsme dávali my.

4 .kolo

Blatná  – Poříčí   3 :2 ( 2 : 1 )

Datum:  15 . září 2012, 17.00 hod.

Rozhodčí:  Kovařík, Zabilka, Baloun

Branka Blatné: Brynda,  Jiřinec, Uldrich
Blatná:  Vlas – Nový (83. Marek) , Bulka J., Uldrich, Skuhravý – Mearašický (46. Prokopec) , Peleška,  Rubáš, Kratochvíl – Brynda, Jiřinec (72. M. Mišiak)
Martin Bulka, trenér Blatné:   Od první minuty jsme hráli velice špatný, ustrašený fotbal. Z ojedinělé šance se však trefil Brynda a doufali jsem že se náš výkon zlepší. Opak byl pravdou a srovnání skóre na sebe nenechalo dlouho čekat. Do poločasu bylo vidět několik zajímavých situací před oběmi brankami, ale jedinou využit těsně před koncem Jiřinec. Po přestávce jsme začali náporem, ale o změnu výsledku se postarali hosté. Než jsme se stačili vzpamatovat z rozhodnutí rozhodčího byl stav skóre 2:2. Nepolevili jsme a za několik minut zvýšil Uldrich nádhernou střelou z trestného kopu. V závěru jsme se ještě báli o výsledek, ale 3 body zůstali doma.

3.kolo

Sousedovice – Blatná 1:2 (0:0)

Datum: 8. září 2012, 17.00 hod.

Rozhodčí: Sajtl, Mráz, Káník

Branka Blatné: Brynda, Peleška

Blatná: Sedláček – Uldrich, Bulka J. Rubáš D., Rubáš O. (82. Stejskal) – Skuhravý, Prokopec, Peleška, Kratochvíl (90. Kerndl) – Brynda, Jiřinec (71. Merašický)

Martin Bulka: První poločas byl plný nepřesností z kterých se zrodilo mnoho gólových příležitostí. Všechny střely končily mimo branku a nebo je likvidovali brakáři. Do druhé půle jsme vstoupili v trochu jiném rozestavení a začli domácí tlačit před jejich branku. Brynda a Peleška se postarali o naše dvoubrankové vedení, které jsme mohli navýšit z nepřímého kopu po malé domů Sousedovic. Nevyužitá možnost nám ale zkomplikovala závěr zápasu, když si domácí vytvořili mírný tlak a z penalty snižovali na 1:2. Inkasovali jsme i druhou branku, která však nebyla uznána díky precizní práci pomezního rozhočího. Díky zlepšenému výkonu v druhé půli jsme si odvezli důležité vítězství.

2. kolo

Blatná – Březnice 4:0 (1:0)

Datum: 1. září 2012, 17.00 hod.

Rozhodčí: Ovčáček, Zabilka, Sebera st.

Branka Blatné: Brynda 2, Jiřinec, Hrubý

Blatná: Sedláček – Marek (46. Skuhravý), Uldrych, Bulka J., Nový – Merašický, Prokopec, Rubáš (76. Hrubý), Kratochvíl – Brynda, Peleška (58. Jiřinec)

Martin Bulka: Nehráli jsme to, co jsme po hráčích požadovali a pustili tak hosty do několika nebezpečných šancí. Náš jediný světlý moment prvního poločasu přišel až v jeho závěru, když se prosadil hlavou Brynda. Po přestávce se naše hra zlepšila a soupeře jsme začali přehrávat. Brynda střelou z hranice vápna, Jiřinec odraženým míčem na brankové čáře a Hrubý po přihrávce Jiřince stanovili konečné skóre zápasu. Naše produktivita se zlepšuje, ale stále máme na čem pracovat.

—————————————————————————————————————————————————-

1.kolo

Záhoří – Blatná            2:0 (0:0)

Blatná:   Vlas – Marek, Rubáš D., Uldrich, Nový – Merašický (46´ Mišiak M.), Prokopec, Peleška R., Brynda, Kratochvíl (K) (57´ Hrubý) – Jiřinec (77´ Skuhravý).

Martin Bulka, trenér Blatné:   Na hřiště „neznámého“ soupeře jsme jeli bodovat, ale ten byl proti. Během prvního poločasu bylo vidět obrovské množství zahozených šancí na obou stranách a spíše bojovný fotbal. Především ze strany domácích. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním vyrovnat se domácím v nasazení, ale to se konalo pouze v poslední dvacetiminutovce. Což bylo již za nepříznivého stavu. Z jednoho protiútoku dotlačil soupeř míč silou vůle do naší sítě. Druhou branku jsme inkasovali v závěru utkání z pokutového kopu, když Uldrich zatáhl za záchrannou brzdu až v našem vápně. Chybělo nám nasazení, hlad po vítězství a již tradičně jsme měli problém s proměňováním šancí.

13.kolo

Blatná – Štěkeň 3:1 (2:1)

Datum:   18.srpna 2012,  17.00 hod.

Branka Blatné:   Kratochvíl, Brynda (p), Skuhravý

Blatná: Vlas – Marek, Rubáš, Bulka J., Uldrych, – Merašický (Nový), Peleška R., Brynda, Prokopec,Kratochvíl(Skuhravý)-Jiřinec(MišiakM.)

Štěkeň: Fiřt (K) – Kozlík, Sobolčík, Čížek V., Lojík, Čížek M., Hájek, Páník, Kovář, Cibulka, Kovanda – na střídání: Poláček, Jariabka, Vachta, Prokeš.

Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně a vytvořili si za prvních dvacet minut několik slibných možností ke skórování, které nebyly využity. Soupeř z ojedinělého protiútoku nezaváhal a šel do vedení. V tlaku jsme pokračovali a do půle stav otočili. Trefil se Kratochvíl a Brynda z penalty. Na začátku druhé půle jsme neproměnili několik obrovských šancí které nás postupem času obrali o sebevědomí a soupeř nás zatlačil před naši branku. Vysvobození pro nás přišlo až v nastaveném čase, s přehledem zakončil Skuhravý. Jsem spokojen s naší hrou, nikoliv však s řešením situací okolo branky soupeře, o vítězi mohlo být rozhodnuto o dost dříve!

——————————————————————–PŘÍPRAVA——————————————————————

Čimelice – Blatná 4:4 (1:3)

Blatná: Vlas, Aleš, Marek, Bulka J., Rubáš D., Skuhravý, Merašický, Prokopec, Peleška R., Kratochvíl, Jiřinec, Mišiak M., Kerndl, Voborník, Martínek

Věděli jsme že hrajeme s velice kvalitním soupeřem a proto jsme chtěli hrát ze zabezpečené obrany. Během prvního poločasu jsme Čimelice pustili pouze do dvou příležitostí a jedné gólové střele. Naopak my jsme se z rychlých protiútoků dostávali k zakončení častěji. Pokud by nás několikrát nezastavil domácí brankář a naše ofsajdové postavení, nezůstalo by poločasové skóre jen na třech brankách. Chtěli jsme pokračovat v naší hře i v druhém poločase, ale darovaná penalta ihned po přestávce domácí nakopla. My přestali na několik minut hrát, z čehož byly další dvě branky. Ukázali jsme ale pracovitost, naši sílu a konečné skore vyrovnali. Kdybychom proměnili alespoň polovinu šancí bylo by to pro nás jednoznačné vítězství, ale i tak mě těší, že máme chuť pracovat a zplepšovat se.

Čimelice: Nedvěd 2, Vařenka, Hegenbart – T.