Home

Dne 15.5.2019 odešel bývalý vynikající sportovec, kamarád a vzor pro spoustu mladých lidí ,Václav Přech. Též nezapomenutelný taxikář, jehož klienty by za ta léta nikdo nespočetl.Budeme na něho s láskou a úctou vzpomínat.

Poslední rozloučení se koná dne 20.5.2019 ve  12:45 v  Blatné.

 

A tým mužů veze z Lomu u Tábora důležitý bod po remíze 1:1.

Béčko mužů zdolalo Malenice 2:0.  

Dorostu se proti týmu Hradiště/Písek B nedařilo, mladší opět nedohráli.

Ani žákům se na hřišti Loko ČB zápasy nevyšli.

Přípravky v KP se střetli doma s Veselím a se Strakonicemi.

Rezervy přípravek byly v Sousedovicích i v Oseku lepší než domácí týmy.

Muži „A“ Lom u Tábora-Blatná 1:1 (1:1) Peleška
Muži „B“ Blatná-Malenice 2:0 (0:0) Hlaváč, Hrádek
Ženy Blatná-Domažlice neděle 26.5. 13,30 hodin
Dorost st. Blatná/Bělčice-Hradiště/Písek B 0:3 (0:2)
Dorost ml Blatná/Bělčice-Hradiště/Písek B 1:7 v poločase (nedohráno) Potůček Josef
Žáci st. Loko ČB-Blatná 14:0 (9:0)
Žáci ml.  Loko ČB-Blatná 3:1 (2:0) Říha Tomáš
Přípravka st. „A

Blatná-Veselí n. Lužnicí

Blatná-Strakonice

17:6 (7:2)

8:14 (4:9)

Přípravka st. ,,B“ Sousedovice-Blatná 2:11 (1:3)
Vršťala Adam 5x, Šilhan 2x, Sýbek, Kostner, Švec, Vohryzka
Přípravka ml. „A“

Blatná-Veselí n. Lužnicí

Blatná-Strakonice

3:18 (1:7)

4:18 (2:10)

Přípravka ml. „B“ Osek-Blatná 3:12 (1:4) Kostěnec 5x, Fous Pavel 4x, Hudeček 2x, Voříšek
Minipřípravka
35 + Blatná SG

Minulé kolo:

Muži „A“ Blatná-Český Krumlov 1:3 (0:1) Peleška
Muži „B“ Balvani-Blatná nehráno pro malý počet našich hráčů !!!
Ženy Sezimovo Ústí-Blatná 3:1 (1:0) Mlíčková
Dorost st. Č.Krumlov-Blatná/Bělčice 7:1 (3:1) Král
Dorost ml Č.Krumlov-Blatná/Bělčice nehráno pro malý počet našich hráčů !!!
Žáci st. Blatná-Meteor Tábor/Větrovy 3:3 (2:3)                 na p.k. 4:2 Bláha Vojtěch, Fous Petr, Fejtl Michal
Žáci ml.  Blatná-Meteor Tábor/Větrovy 5:3 (2:1) Kostohryzová 2x, Choura, Hovorka, Čížek
Přípravka st. „A

Loko ČB-Blatná

Třeboň-Blatná

4:8 (2:6)

3:16 (1:5)

Přípravka st. ,,B“ Blatná-Čestice 3:6 (3:1) Šafařík, Bulka Ondřej, Paukner
Přípravka ml. „A“

Loko ČB-Blatná

Třeboň-Blatná

21:3 (15:2)

12:2 (3:1)

Přípravka ml. „B“ Blatná-Čestice 2:16 (1:6) Vitáková, Čadek Jaromír
Minipřípravka
35 + Blatná SG