Týmy

                Vítejte na oficiálních stránkách blatenského fotbal

 

 

Podzimní mistrovská sezóna skončila. Žáci v 1.A třídě po podzimu vedou své skupiny, dorost a rezerva mladších žáků jsou druzí. V sobotu 19.11. od 10,30 hodin začíná zimní turnaj starších a mladších žáků Winter KOVO Cup 2016/2017.

Muži „A“ ukončení podzimní části soutěže 1.A třída skupina A průběžné 8. místo
Muži „B“ ukončení podzimní části soutěže OP mužů průběžné 9. místo
Ženy ukončení podzimní části soutěže divize D ženy průběžné 8. místo
Dorost  ukončení podzimní části soutěže 1.A třída skupina B průběžné 2. místo
Žáci st. ukončení podzimní části soutěže 1.A třída skupina B průběžné 1. místo
Žáci ml.  ukončení podzimní části soutěže 1.A třída skupina B průběžné 1. místo
Žáci ml. B ukončení podzimní části soutěže OP ml.žáků průběžné 2. místo
Přípravka st. „A“ ukončení podzimní části soutěže OPPS
Přípravka st. „B“ ukončení podzimní části soutěže OPPS
Přípravka ml. „A“ ukončení podzimní části soutěže OPPM
Přípravka ml. „B“ ukončení podzimní části soutěže OPPM
Přípravka ml. „C“ ukončení podzimní části soutěže OPPM
35 +

Novým partnerem oddílu je LION SPORT

Lion sport je největší distributor a provozovatel značkových prodejen Adidas v ČR.  Díky spolupráci si mohou všichni naši členové zakoupit produkty značky Adidas s exklusivní až 40% slevou. Každý člen našeho klubu má nárok na slevovou kartu opravňující ke zvýhodněným nákupům prostřednictvím e-shopu i na kamenných prodejnách. Pokud svoji kartu nemáte, neváhejte kontaktovat sekretariát klubu nebo se zeptejte svého trenéra.

Minulé kolo:
Muži „A“ Blatná – Bernartice 1:2 (0:0) Hrubý
Muži „B“ Dražejov – Blatná 1:0 (1:0)
Ženy Blatná – Hrádek 0:2 (0:0)
Dorost  Čkyně/Šum.Hoštice – Blatná/Bělčice 0:4 (0:3) Míka, Bláha Vojtěch, Gyevát, Hrádek Adam
Žáci st. ukončení podzimní části soutěže 1.A třída skupina B průběžné 1. místo
Žáci ml.  ukončení podzimní části soutěže 1.A třída skupina B průběžné 1. místo
Žáci ml. B Blatná – Doubravice/Sedlice Bulka Adam 2x, Bulka Vojtěch 2x, Novák
Přípravka st. „A“ Štěkeň – Blatná Hovorka 4x, Řanda 3x, Outlý Jakub 2x, Hůrka 2x, Čada, Novotný
Přípravka st. „B“ Junior – Blatná Vaněček 2x, Fejtl Matěj, Mázdra
Přípravka ml. „A“ Blatná – Čestice Matějka 4x, Šafařík 2x, Choura 2x, Kubát
Přípravka ml. „B“ Blatná – Katovice Bulka Ondřej, Koman Jindřich
Přípravka ml. „C“ Blatná – Dražejov Vršťala Adam 2x, Vršťala David
35 + Blatná – Kasejovice 6:3 Vaněček 2x, Říha 2x, Gutwirth, Čadek

 

,