Týmy

                Vítejte na oficiálních stránkách blatenského fotbal

Áčko vyhrálo v Týně nad Vltavou 5:1, paráda!!! Dorost si v premiéře s chutí zastřílel, ženy vezou z Borovan bod za remízu 2:2. Soutěž začíná i přípravkám, mladší jedou ven, starší hrají doma v neděli dopoledne. Béčko v neděli od 17 hodin hostí Bavorov.

Muži „A“ Týn n.Vltavou – Blatná 1:5 (1:4) Mišiak 2x, Kůst, Čadek Filip, Nový
Muži „B“ Blatná – Bavorov neděle 28.8. 17,00 hod
Ženy Borovany – Blatná 2:2 (2:2) Vajsová, Šebková
Dorost  Blatná/Bělčice- Zdíkov/Stachy 11:0 (6:0) Sedláček 3x, Houzar 2x, Míka, Levý, Vala, Chlanda, Bláha, Mach
Žáci st. Blatná – Rudolfov neděle 4.9. 9,30 hod
Žáci ml.  Blatná – Rudolfov neděle 4.9. 11,15 hod
Žáci ml. B Blatná – Sousedovice sobota 3.9. 9,30 hod 
Přípravka st. „A“ Blatná – Sousedovice/Čestice neděle 28.8. 10,00 hod
Přípravka st. „B“ Blatná – Štěkeň neděle 28.8. 11,30 hod
Přípravka ml. „A“ Lnáře – Blatná Vacek 4x, Jiřinec 4x, Šafařík 3x, Kubát 3x, Matějka 3x, Choura 3x, Červenka 2x
Přípravka ml. „B“ Čestice – Blatná Koman Jindřich 4x, Kostohryz, Bulka Ondřej
Přípravka ml. „C“ Katovice – Blatná
35 + Blatná – SG Bělčice 5:5 Vanduch 2x, Pašek, Brabec, Kerndl

Novým partnerem oddílu je LION SPORT

Lion sport je největší distributor a provozovatel značkových prodejen Adidas v ČR.  Díky spolupráci si mohou všichni naši členové zakoupit produkty značky Adidas s exklusivní až 40% slevou. Každý člen našeho klubu má nárok na slevovou kartu opravňující ke zvýhodněným nákupům prostřednictvím e-shopu i na kamenných prodejnách. Pokud svoji kartu nemáte, neváhejte kontaktovat sekretariát klubu nebo se zeptejte svého trenéra.

Minulé kolo:
Muži „A“ Blatná – Chýnov 2:1 (1:0) Peleška, Stulík
Muži „B“ Doubravice – Blatná 3:2 (1:0) Sedláček Marek, Písařík
Ženy Borovany – Blatná sobota 27.8. 14,00 hod
Dorost  Blatná – Zdíkov/Stachy sobota 27.8. 9,30 hod
Žáci st. Blatná – Rudolfov neděle 4.9. 9,30 hod
Žáci ml.  Blatná – Rudolfov neděle 4.9. 11,15 hod
Žáci ml. B Blatná – Sousedovice sobota 3.9. 9,30 hod 
Přípravka st. „A“ Blatná – Sousedovice/Čestice neděle 28.8. 10,00 hod
Přípravka st. „B“ Blatná – Štěkeň neděle 28.8. 11,30 hod
Přípravka ml. „A“ Lnáře – Blatná sobota 27.8. 14,00 hod
Přípravka ml. „B“ Čestice – Blatná sobota 27.8. 10,00 hod
Přípravka ml. „C“ Katovice – Blatná sobota 27.8. 10,00 hod 
35 + Blatná – SG Bělčice sobota 20.8. 10,00 hod