Return to „A“ Tým

Výsledky 2018-2019

Krajský přebor  

 Tabulky ZDE                          Rozpis zápasů a výsledky ZDE          

 

FK Protivín – TJ Blatná 1:1 (1:0)

Sestava TJ Blatná :Chlanda – Sýkora, Šejvar, Nový (84. Uldrich), Levý – Jícha (83. Peleška), Prokopec (46. Míka), Říha Štěpán, Křivanec, Mišiak – Čadek

Trenér: Michal Brabec.

Branky: 13. J. Vorel – 55. Šejvar
ŽK: 2:6 (Rothbauer, Prášil – Křivanec, Mišiak, Sýkora, Chlanda, Peleška, Čadek).

ČK: –
Rozhodčí: Žemlička – Kaštánek, Kroutl.

Delegát: Vrzal.

Diváků: 200
Nejlepší hráči Blatné: Šejvar, Levý, Křivanec

Hodnocení zápasu asistenta trenéra Romana Remeše: První poločas byl jasně v režii domácích, tak jsme kupili jednu chybu za druhou a nebýt skvělých zákroků Chlandy v naší brance, bylo by v poločase asi opět po zápase. O přestávce jsme v klidu vše probrali, přeskupili řady a do druhého poločasu vstoupili jako nové mužstvo. V 55. Minutě srovnali skóre po hlavičce Šejvara a nadále byli lepším mužstvem. V závěru domácí při střele Mišiaka podržel gólman. Vydřený bod, za druhý poločas jsme si ho zasloužili. Remíza je z našeho pohledu zcela zasloužená.


TJ Blatná – Jiskra Třeboň 0:6 (0:3)

 Sestava TJ Blatná : Burian – Sýkora, Šejvar, Nový, Jícha – Šilhavý, Prokopec (80. Uldrich), Říha Štěpán, Míka (46. Říha Jiří) – Mišiak, Levý (63. Peleška)

Trenér: Michal Brabec.

Branky: 18. Průcha, 22. Vávra (pen.), 42. a 60. Růžička, 85. Holzepl, 88. Diviš.
ŽK: 4:2 (Nový, Sýkora, Říha, Prokopec – Matoušek, Doležal).
ČK: –
Rozhodčí: Krčín – Krauskopf, Žemlička.
Delegát: Urban Michal.

Diváků: 200
Nejlepší hráč Blatné: nikdo

Zápas se nám oproti tomu v minulém kole v Rudolfově moc nepovedl. Domácí utkání a další prohra, tentokrát dost velkým rozdílem. Šance, které jsme si vypracovali, neproměníme, hlavně ta první v utkání byla stoprocentní. Možná by se nám pak hrálo o něco lépe. My poté hostům darujeme po individuálních chybách pět ze šesti branek, tím ale nesnižuji kvalitu soupeře, hrál hodně dobrý fotbal.


Rudolfov – TJ Blatná 1:1 (0:0)

 Sestava TJ Blatná : Burian – Sýkora, Šejvar, Nový, Jícha – Šilhavý, Prokopec, Křivanec, Míka – Mišiak (86. Stulík), Levý (58. Říha Jiří)

Trenér: Remeš Roman.
Branky: 88. Pouzar – 70. Říha Jiří
ŽK: 0:2 (Nový, Mišiak).
ČK: –
Rozhodčí: Toucha Matěj – Hoch Karel, Lepič Jiří.

Delegát: Šnajder Vlastimil.

Diváků: 86
Nejlepší hráči Blatné: Křivanec, Nový, Levý

 Hodnocení zápasu asistenta trenéra Romana Remeše: Nebudu zmiňovat, kolik hráčů nám chybělo a kolik nucených změn jsme museli v sestavě udělat. Díky fungující mládeži máme ale stále ještě kam sáhnout. Týmový výkon nám tentokrát přinesl bod, musím ale konstatovat, že bohužel jen jeden. V úvodu při první šanci domácích nás podržel novic v naší brance Burian. Poté už jsme převzali otěže zápasu my a byli pak po zbývající část utkání lepším mužstvem. Domácí brankář nám ale zlikvidoval některé střely až zázračným způsobem. V šedesáté minutě se po střetu hlavami volala pro našeho, do té doby výborně hrajícího dorostence Levého záchranka, odnesl to zlomeným nosem. Nahradivší ho další dorostenec Říha naši důvěru po deseti minutách splatil první brankou v áčku, kdy se prosadil hlavou po milimetrovém centru Křivance. I poté jsme pokračovali ve velmi dobrém výkonu, druhou branku se nám přesto vsítit nepodařilo. Trest pak přišel až v závěru zápasu, kdy se druhou střelou na naší branku prosadil domácí Pouzar. Věřím, že minimálně stejný výkon předvedeme domácím fanouškům příští týden proti Třeboni.

—————————————————————————————–

TJ Blatná – TJ Osek 1:2 (0:1)

 Sestava TJ Blatná : Chlanda – Sýkora, Šejvar, Sedláček, Nový – Šilhavý (79. Prokopec), Křivanec, Říha, Jícha (71. Motyka) – Mišiak, Machovský (37. Míka)

Trenér Michal Brabec.
Branky: 91. Motyka (pen.) – 27. Carda, 66. Říský
ŽK: 4:5 (Křivanec, Říha, Nový, Sýkora – Kozlík, Carda, Kinkor, Maroušek, Lávička).
ČK: 1:0 (90.+3 Motyka)
Rozhodčí: Kroutil – Kaštánek, Herzog
Delegát: Šafránek

Diváků: 330
Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Po debaklu v minulém kole jsme tento zápas herně zvládli o poznání lépe, byť body stejně putují mimo Blatnou. Hráčům jsme s Michalem za předvedený výkon poděkovali, tentokrát zvládli odehrát to, co jsme po nich požadovali. Nebylo v utkání moc věcí, kterými by mohli svým výkonem výsledek ovlivnit tak, aby neskončil prohrou. Mrzí nás zranění Machovského, které bude asi dlouhodobější. Doufáme, že i ,,nezaviněný,, střet kopačky hostujícího útočníka s brankářem Chlandou nezanechá v jeho tváři trvalé následky.


Milevsko – TJ Blatná 7:1 (4:0)

Sestava TJ Blatná : Chlanda – Machovský (76. Bláha), Šejvar, Nový (65. Sýkora), Sedláček (76. Houzar) – Mišiak, Motyka, Šilhavý, Křivanec – Říha (65. Levý), Míka (46. Jícha).

Trenér Michal Brabec.
Branky: 6., 42. a 67 (pen.) Barda, 12. Petr, 41. Petr Dvořák, 75. Paták, 90. Marvan – 81. Křivanec

ŽK: 2:2 (Komárek, Marvan – Mišiak, Říha).
ČK: –

Rozhodčí: Hoch – Toucha, Novotný
Delegát: Urban

Diváků: 110

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Po deseti minutách, resp. po dvou střelách domácích skončil míč v naší brance. Když jsme se z úvodního šoku probudili a začali trochu hrát, tak jsme dvakrát během pěti minut nastřelili, bohužel, jen břevno domácí branky. To ale bylo v zápase vše, co jsme předvedli. Do poločasu nás pak domácí dorazili dalšími dvěma brankami. Druhý poločas jsme se snažili napravit aspoň trochu výsledek toho prvního, to se nám ale ani trochu nepovedlo a zápas tak pro nás, už podruhé v sezoně, skončil debaklem.

————————————Příprava———————

Westra Sousedovice – TJ Blatná 2:1 (0:0)

(hráno na UMT ve Strakonicích)

Sestava TJ Blatná : Šimůnek – Motyka, Sedláček, Šejvar, Nový – Sýkora, Šilhavý, Prokopec, Mišiak – Křivanec, Říha

Střídali: Burian, Míka, Levý, Peleška, Houzar, Stulík

Branka: 78. Hrach, 82. Linhart – 58. Míka

Rozhodčí: Šedivý

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Když nebudu koukat na výsledek utkání, na který víceméně v přípravě moc nekoukáme, jsme s předvedenou hrou spokojeni. To co jsme chtěli, tak jsme si během šedesáti minut vyzkoušeli. Bohužel ani tentokrát jsme nebyli kompletní, otazníky v sestavě tak budeme řešit podle zdravotního stavu hráčů až v týdnu. Doufáme, že se všem zahojí bolístky a v neděli do Milevska budeme v plné síle.

——————————————————————————————

Hradiště – TJ Blatná 3:5 (3:2)

(hráno na UMT v Písku)

 Sestava TJ Blatná : Šimůnek – Motyka, Sedláček, Nový, Sýkora – Šejvar – Šilhavý, Machovský, Prokopec, Křivanec – Říha Štěpán

Střídali: peroutka, Míka, Levý, Říha Jiří

Branka: 23. Kubička, 31. Červeňák (PK), 35. Čejka – 4. a 85. Křivanec, 42. a 57. Sýkora, 66. Machovský

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Zápas byl vesměs v naši režii, brzy jsme šli do vedení, pak jsme neproměnili tři jasné tutovky a následně soupeři nabídli po individuálních chybách tři příležitosti, které na rozdíl od nás dovedl zužitkovat. Druhý poločas jsme už zlepšili hru především v obraně a dařilo se nám i více v koncovce. Ke konci už byla na Hradišti znát únava po absolvovaném soustředění, čehož jsme dokázali využít.

Generálku před jarní sezonou sehrajeme na UMT ve Strakonicích v sobotu od 18 hodin se Sousedovicemi..

———————————————————————

Junior Strakonice – TJ Blatná 1:2 (1:0)

(hráno na UMT ve Strakonicích)

 Sestava TJ Blatná :Chlanda – Motyka, Šejvar, Nový, Sýkora – Levý, Říha Štěpán, Machovský, Křivanec – Čadek, Míka

Střídali: Šilhavý, Prokopec, Peleška, Sedláček, Kůst

Branka Blatné: 43. Baloušek Petr – 47. Šejvar, 65. Peleška

Rozhodčí: Mráz

Diváků: 100

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: I v tomto přípravném utkání jsme ještě se sestavou trochu experimentovali. Po vyrovnané půlhodině jsme postupně přebírali otěže zápasu, do vedení se ale po naši individuální chybě dostali domácí. O poločase jsme si ,,vysvětlili,, pár nejasností a druhý poločas už pak byl z naší strany o dost lepší. Byť jsme skóre zápasu otočili v náš prospěch, s koncovkou až tak moc spokojeni nejsme. Šance na vstřelení branek bylo daleko víc, tam máme ještě velké rezervy.

 

Nyní nás v neděli čeká přípravné utkání s Hradištěm (neděle – 13 h na UMT v Písku).

———————————————————-

Klatovy – TJ Blatná 8:1 (2:0)

(hráno na UMT v Sušici16.2.2019 )

 Sestava TJ Blatná :Chlanda – Machovský, Šejvar, Nový, Sýkora – Mišiak, Říha Štěpán, Jícha, Prokopec, Křivanec – Čadek

Střídali: Stulík, Říha Jiří, Motyka, Houzar, Levý, Šimůnek

Branka Blatné: 78. Levý

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Divizní Klatovy po většinu utkání drželi míč na svých kopačkách. První poločas jsme jakž takž ještě jejich tempu stačili. Během prvních dvaceti minut druhé půle nám však nasázeli šest branek. V tu dobu jsme byli zralí na ručník, tam na kluky padla únava zaviněná náročným soustředěním. Nám se nakonec podařilo vstřelit alespoň jeden, jak se říká čestný gól, dorostencem Levým.

Následující týden nás čeká zápas ve Strakonicích na UMT (od 14 h) s domácím Juniorem.

Soustředění:  Soustředění jsme stejně jako loni absolvovali v domácích podmínkách, které jsou pro nás dostačující. V úterý jsme soustředění zahájili v místním fitness s paní Danou Köhlerovou a musím uznat, že Tabata – intervalový trénink byl hodně výživný, což jsme si vyzkoušeli i my trenéři. Následovala  středeční hala v Zaboří a čtvrteční trénink na UMT. V pátek jsme pak absolvovali další tři tréninkové jednotky, z toho další dvě na UMT. Den byl zakončen osvědčeným kruhovým tréninkem ve fitness. V sobotu jsme sehráli přípravné utkání s divizními Klatovy a odtamtud se přesunuli do zdejšího aquaparku. Co se týče logistiky, velký dík patří místním masérům – manželům Reichertovým a především pak našemu vedoucímu mužstva Petru Jíchovi a jeho jídelně U Mlsouna, který celou dobu soustředění pečoval o naše žaludky.

—————————————————————————————————–

TJ Blatná – Vodňany 5:2 (5:0)

(hráno 10.2. na UMT ve Strakonicích)

 Sestava TJ Blatná : Chlanda – Machovský, Šejvar, Nový, Křivanec – Šilhavý, Říha Štěpán, Jícha – Míka, Kůst, Čadek

Střídali: Stulík, Říha Jiří, Mišiak, Prokopec, Sýkora, Motyka, Houzar, Levý

Branky: 5. a 22. Kůst, 12. a 41. Čadek, 29. Nový – 74. Hrachovec, 85. Jizba

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Zápas dvou rozdílných poločasů, ve kterém se nám dařilo Vodňanům nastřílet během půlhodiny pět branek a další šance jsme ještě nevyužili. Po poločasu jsme udělali v sestavě osm změn a hra už poté z naší strany byla neurovnaná. Hosté se pak prosadili dvakrát po našich hrubých chybách v obraně.

Následující týden nás čeká soustředění v domácím prostředí v Blatné. Zakončíme ho zápasem v Sušici od 13.30 h, kde změříme síly s divizními Klatovy.

Písek U17 – TJ Blatná 1:6 (0:4)    

(hráno na UMT v Písku)

 Sestava TJ Blatná : Chlanda – Levý, Houzar, Sedláček, Sýkora – Mišiak, Prokopec, Říha Štěpán, Šilhavý, Jícha – Míka

Střídali: Peleška, Stulík, Čadek, Říha Jiří

Branky: 47. Řezáč – 24. a 38. Míka, 22. Mišiak, 42. Čadek, Říha J., Levý

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Až v tomto týdnu jsme Písku vyšli vstříc na sehrání přípravného utkání, když nemohli sehnat soupeře. Sestavu jsme pak trochu přizpůsobili soupeři a zápas odehráli bez mazáků našeho týmu. Samotné utkání pak bylo vyrovnané. Úspěšnější jsme byli v tomto přípravném utkání především v proměňování šancí a pak na postu brankáře, který nás několikrát v průběhu utkání podržel. V neděli 10. února od 14 hodin poměříme síly s týmem Vodňan na UMT ve Strakonicích.


Nepomuk – TJ Blatná 3:2 (1:1)
Atým-Nepomuk(příprava)
59 položka(ek) « 2 z 59 »

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(hráno na UMT ve Strakonicích)

 Sestava TJ Blatná :Šimůnek – Houzar, Nový, Sedláček, Motyka – Mišiak, Prokopec, Říha Štěpán, Šilhavý –Kůst, Míka

Střídali: Levý, Stulík, Říha Jiří

Branky Blatné: 7. Míka, 51. Motyka (P)

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Zahajovací trénink jsme si představovali trochu jinak. Omluvenek bylo více než hráčů, kteří se na zápas dostavili. Hostům se to organizačně též nepovedlo, když nezajistili rozhodčí. Co se týče samotného zápasu, tak úroveň byla žalostná, hra plná nepřesností a zbytečných zákeřných střetů. Byla chyba, že jsme na toto utkání přistoupili, bez přípravy nemá smysl takto hrát.

—————————————-Podzim———————————–

TJ Blatná – Roudné 5:1 (3:1) 


Sestava TJ Blatná: Chlanda – Machovský, Šejvar, Nový, Sýkora – Mišiak, Mikeš, Šilhavý (84. Petrášek), Křivanec (67. Jícha) – Čadek (61. Motyka), Míka (78. Peleška).

Trenér Michal Brabec.
Sestava Roudné:Hřebejk (49. Hošna) – Kodras, M. Otepka, Jurásek (83. D. Vogl), Škoda – Bartoš, Kadlec (46. Neckář), O. Otepka, Samek (74. Goretki) – Píša, Vlk.

Trenér Marcel Tomášek.

Branky: 32. a 89. Mišiak, 19. Křivanec, 43. Čadek, 72. Šejvar – 11. Vlk.
ŽK: 2:3 (Čadek, Mikeš – O. Otepka, Píša, M. Otepka).
ČK: –

Rozhodčí: Krčín – Albert, Klátil.
Delegát: Šnajder
Diváků: 180

Hodnocení trenéra Michala Brabce: „Po debaklu v Olešníku jsme chtěli doma urvat tři body, což se nám povedlo. I když jsme začali příšerně, snad už po pěti vteřinách měli hosté vyloženou šanci a asi se lekli víc než my, že ji nezakončili. Soupeř šel v dalším průběhu do vedení, ale od té doby jsme byli lepším týmem a hráli jsme to, co jsme si řekli – průnikové přihrávky a centry za obranu. Díky tomu jsme do přestávky otočili na 3:1 a mohlo to být i lepší. Předváděli jsme dobrý fotbal. Ve druhé půli mělo Roudné problémy s gólmany, takže poslední půlhodinu musel dochytat hráč z pole. Potom už byl soupeř odevzdaný a my jsme skóre navýšili. Zaslouženě jsme vyhráli.“

———————————————————————————————————–

Olešník – TJ Blatná 10:2 (6:1) 

Sestava TJ Blatná : Chlanda – Machovský, Šejvar (46. Petrášek), Nový, Motyka – Mišiak, Prokopec (22. Čadek), Mikeš, Šilhavý, Křivanec (79. Levý) – Míka (62. Jícha).
Trenér Michal Brabec.
Sestava Olešník: Matoušek – Nygmet (62. Rožboud), Kalášek, Šahajda – Nýdl (62. Dráb), Heller, Grobár (46. Kouba), Lafata, Šíma – Dudek (80. Studnička), Štos.

Trenér Roman Chlumecký.

Branky: 23., 41., 71. a 88. Lafata, 13. a 45 (+1). Dudek, 26. Grobár, 36. Šíma, 53. Kouba, 85. Štos – 45. (pen.) Motyka, 89. Jícha.
ŽK: 2:3 (Šahajda, Dudek – Machovský, Motyka, Čadek).
ČK: –

Rozhodčí: Polák – Herzog, Reisner.

Delegát: Pečenka.
Diváků: 72.

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Těžko se hodnotí takový debakl. O tom, jak má Olešník ofenzivně laděné mužstvo jsme věděli a i se na to připravovali, po prvním gólu v naší síti se nám bohužel to vše připravené zhroutilo jako domeček z karet. Chyba byla, že  jsme se za nepříznivého stavu neudrželi a proti tak kvalitnímu soupeři nedokázali hrát především ze zajištěné obrany. Otevřeli jsme domácím brzy naše zadní vrátka, což jim maximálně vyhovovalo. Hráče i přes vysokou prohru v tomto utkání nakonec musíme pochválit, protože byť o výsledku bylo už dávno rozhodnuto, tak všichni stále makali, nekoukali na výsledek a snažili se s domácími hrát pořád fotbal. Nyní se musíme dát rychle dohromady, hodit Olešník za hlavu, připravit se a zvládnout následující zápas doma.

————————————————————————————————————

TJ Blatná – Jankov 2:0 (2:0) 


Sestava TJ Blatná : Chlanda – Machovský, Šejvar (72. Petrášek), Nový, Motyka – Mišiak (90+3 Sýkora), Prokopec (79. Šilhavý), Mikeš, Křivanec – Míka (75. Čadek), Kůst.

Trenér Michal Brabec.
Sestava Jankov: Pavelec – Fajtl, Honner (71. Hüttner), Popelka, Bürger – Dolejšek, Kroneisl, Maršán, Sedlic, Šebelka – Kočer (46. Issaka).

Trenér Petr Kadlec.

Branky: 14. Kůst, 41. Šejvar.
ŽK: 7:4 (Kůst 2, Chlanda, Křivanec, Machovský, Mikeš, Čadek – Honner, Popelka, Maršán, Sedlic).
ČK: 1:0 (58. Kůst).
Rozhodčí: Macko – Koranda, Jarolím.

Delegát: Pečenka
Diváků: 340.

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Patnáct minut jsme se rozkoukávali. Po vstřelení první branky, kdy přihrávku beka vystihl Kůst a následné své sólo z půlky hřiště nekompromisně zakončil, jsme exdivizní Jankov začali přehrávat. Ze série standardek jsme pak vytěžili druhý gól, kdy Šejvarova hlavička skončila v šibenici bezmocného Pavelce. Druhý poločas se moc hodnotit nedá, protože se bojovalo jinde než mělo a rozkouskovaná hra tak moc fotbalové krásy nenabídla. Z tohoto dění nás mrzí především vyloučení Kůsta a zranění Šejvara, kteří nám budou chybět za týden v Olešníku. Co nás těší jsou další tři body na našem kontě a divácká podpora všech našich fanoušků, především pak skandování našich malých blatenských nadějí po celý zápas! To kluky donutilo na hřišti nechat úplně všechno. Díky!!!


SK Otava Katovice – TJ Blatná 0:0 (0:0)

estava TJ Blatná : Chlanda – Šejvar, Sedláček, Nový, Křivanec – Machovský, Mišiak, Mikeš, Motyka
(59. Čadek) – Kůst (88. Říha), Prokopec (76. Petrášek).

Trenér Michal Brabec.
Sestava Katovice: Švehla – Hromíř, Tušer, Janoch, Koutský (46. Miklas) – Toman, Kagui, Cibulka
(31. Zoubek), Repa – Požárek, Uher.

Trenér Roman Malý.

Branky: –
ŽK: 1:1 (Kagui – Mikeš).
ČK: –

Rozhodčí: Krčín – Polák, Kotalík
Delegát: Albrecht
Diváků: 228.

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: V desáté minutě po Křivancovo centru a následné hlavičce Mikeše orazítkoval míč břevno domácí branky. To byla naše první a zároveň i poslední šance v tomto zápase. Iniciativu pak převzali Katovice, ale naše ofenzíva v čele s Chlandou v naší svatyni pracovala na jedničku s hvězdičkou, takže nakonec utkání skončilo bezbrankovou remízou. Z okresního derby,  s tak kvalitním soupeřem jakým  Katovice jsou, odvážíme další cenný bod, takže jsme maximálně spokojeni. Zápas se odehrál i v duchu fair-play, takže všem aktérům na hřišti včetně sudích patří právem zasloužený dík!!!


TJ Blatná – Sokol Lom u Tábora 1:1 (1:0)
Atým-Lom u Tabora 19.10.2018
81 položka(ek) « 1 z 81 »

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sestava TJ Blatná : Chlanda – Machovský, Petrášek, Sedláček, Motyka (66. Šilhavý) – Mišiak, Prokopec (71. Jícha), Nový, Křivanec – Kůst (75. Čadek), Míka.

Trenér Michal Brabec.

Sestava Sokol Lom u Tábora: Chylík – Trantýr, Jelen, Kolací (81. Voneš), Vysušil – Mařík (64. Kloc), Balogh, Rabiňák, V. Císař – Bosnyak, Neužil.

Trenér Marek Císař.

Branky: 18. Míka – 84. V. Císař
ŽK: 4:2 (Nový, Kůst, Prokopec, Machovský – Jelen, V. Císař).
ČK: –

Rozhodčí: Havlík – Lovětínský, Dunovský.

Delegát: Brož
Diváků: 230.

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Šancí na to, aby všechny body zůstaly doma, jsme si za celý zápas vypracovali více, pro hosty by ale na druhou stranu bylo hodně kruté odjet bez bodu. Objektivně musím přiznat, že byl Lom po většinu utkání lepší. Remíza je tak z našeho pohledu spravedlivá.

————————————————————————————————————————-

FK Slavoj Český Krumlov – TJ Blatná 0:2 (0:1)

Sestava TJ Blatná : Chlanda – Machovský, Šejvar (76. Petrášek), Sedláček, Nový – Mišiak (84. Sýkora), Mikeš, Prokopec (64. Šilhavý), Křivanec – Kůst (82. Stulík), Míka (78. Motyka).

Trenér Michal Brabec.
Sestava Český Krumlov: Trnka – Grigera (64. Smolen), Švec, Malý, Svoboda – Persán (82. Trapl), Tůma, Novák, Strapek – Fischer, Tauber.

Trenér Václav Domin.
Branky: 24. a 78. Hojdar, 13. Horka, 31. M. Stuchlík – 60. Šejvar, 90. Jícha.
ŽK: 2:4 (Persán, Tůma – Křivanec, Mikeš, Kůst, Prokopec).
ČK: –

Rozhodčí: Reisner – Vican, Klátil.

Delegát: Eibl.
Diváků: 105.

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Podali jsme v tomto zápase výborný výkon, proměnili jsme vytvořené šance, byť gólů mohlo být i víc. Domácí hráče jsme krom jedné šance k ničemu nepustili a obětavým výkonem jsme utkání dovedli do vítězného konce. Odvážíme si z Krumlova cenné, ale zcela zasloužené tři body, byť to je asi pro většinu velké překvapení. Celému mužstvu patří pochvala za předvedený výkon.


Dražice – TJ Blatná 4:2 (3:0)

Sestava TJ Blatná : Chlanda – Motyka, Machovský, Šejvar, Nový (73. Jícha) – Mišiak, Šilhavý (46. Čadek), Mikeš, Křivanec – Kůst, Míka

Trenér Michal Brabec.

Sestava Dražice: Baka – Bareš, Horka, Fara, D. Štecher – Hořejší, M. Stuchlík (69. Novotný), Šimák, Hojdar (80. Špale) – L. Stuchlík (82. Do Trung), Kromka.

Hrající trenér Marian Horka
Branky: 24. a 78. Hojdar, 13. Horka, 31. M. Stuchlík – 60. Šejvar, 90. Jícha.
ŽK: 2:4 (D. Štecher, Veselý – Chlanda, Mišiak, Šilhavý, Kůst).
ČK: –

Rozhodčí: Kroutl – Peterka, Macko.
Delegát: Janíček.
Diváků: 123.

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: První poločas jsme projeli na plné čáře, tam nás domácí přehrávali ve všech herních činnostech a to především díky důrazu v osobních soubojích. O přestávce jsme si zopakovali to co jsme chtěli hrát a zápas vypadal úplně jinak. Vstřelili jsme brzy i branku, aktivní hrou jsme domácí dokázali přehrávat, dát kontaktní gól se nám ale nepodařilo, byť šance na to byli. Čtvrtá branka v naší síti byla rozhodující, my už jsme pak výsledek jen korigovali v poslední minutě zápasu.

—————————————————————————————-

TJ Blatná – Hluboká nad Vltavou 1:1 (0:0)

 Sestava TJ Blatná : Chlanda – Motyka, Sedláček, Machovský (46. Petrášek), Nový – Mišiak, Šilhavý (73. Čadek), Mikeš (90+2 Stulík), Křivanec – Kůst, Míka.

Trenér Michal Brabec.

Sestava Hluboká nad Vltavou: Šiller – Jonáš, Antoš, Legdan, Čermín – Lovička (84. Maurer), Stráský, Němec, Říha – Valenta (62. T. Adam), Kadlec.

Trenér František Cipro.
Branky: 87. Nový – 72. Legdan

ŽK: 4:4 (Křivanec, Mišiak, Míka, Mikeš – Říha, Antoš, Šiller, Lovička).
ČK: 16. Sedláček

Rozhodčí: Klátil – Kaštánek, Žemlička.

Delegát: Šnajder.
Diváků: 250.
Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Chtěli jsme doma potvrdit tři body z minulého kola a nakonec jsme rádi i za ten jediný. Průběh zápasu hodně ovlivnilo brzké vyloučení našeho stopera Sedláčka. Hluboká pak měla dvě slepené tutovky za sebou, jedna skončila na břevně a jedna nad Chlandovo brankou, to při nás stálo štěstí. Do druhého poločasu jsme šli s novou stoperskou dvojicí, aby se nám dařilo eliminovat nebezpečné standardky a centry do pokutového území, ze kterých hosté hodně těží. To se nám vcelku dařilo a byť nás bylo v poli o jednoho méně, odehráli jsme s Hlubokou vyrovnanou partii. Vytvořili jsme si i dvě velké šance Kůstem. Nejprve jeho střela z úhlu skončila na břevně, samostatný únik pak uhasil hostující bek všemi dostupnými prostředky až v poslední možné chvíli. Hosté se následně ujali vedení po rohovém kopu, nám se podařilo srovnat tři minuty před koncem z kopačky Nového, kdy se jeho střela z vápna odrazila od tyče za bezmocného Šillera. Hráčům patří dík za to jak makali, dřeli, nevzdávali se a i v deseti dovedli s tak silným a zkušeným soupeřem jakým Hluboká je, držet krok a s podporou skvělých fanoušků srdíčkem vybojovat nakonec aspoň ten bod.


Želeč – TJ Blatná 1:3 (1:2)

 Sestava TJ Blatná :Chlanda – Sedláček, Motyka, Machovský, Křivanec (70. Stulík) – Mišiak, Šilhavý, Mikeš, Míka (82. Levý) – Kůst (84. Říha) – Nový (61. Sýkora).

Trenér Michal Brabec

Sestava Želeč: Albrecht – Škrábek, Kosobud, Pavličko – Fiala, Švec, Kukučka, Holub (76. L. Prokeš), Šváb, Rabiňák – Brůžek. Trenér Roman Lukáč.
Branky: 40. Kosobud – 13. Míka, 37. Kůst, 71. Mišiak.
ŽK: 2:3 (Švec, Škrábek – Sýkora, Kůst, Chlanda).
ČK: –

Rozhodčí: Dunovský – Žemlička, Reisner.

Delegát: Kučera.
Diváků: 50.
Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše:  Naše výkony mají stále vzestupnou tendenci a začínáme se víc prosazovat i v koncovce. Podařil se nám opět vstup do utkání a zcela zaslouženě jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Poté měli domácí mírnou převahu, ale vytěžili z ní pouze jednu branku a to ze standardky. My jsme hrozili z brejků a nastřelili z nich ještě tyč a břevno. Cenné body z hřiště loňského vítěze KP, kluci předvedli skvělý výkon.TJ Blatná – Protivín 3:2 (1:2)

 Sestava TJ Blatná :  Chlanda – Sedláček, Šejvar, Machovský, Sýkora (46. Jícha) – Mišiak, Šilhavý, Mikeš (87. Peleška), Míka ((57. Kůst (84. Říha)) – Nový, Čadek.

Trenér Michal Brabec

Sestava Protivín: Hanus – König, Moravec, R. Vojta, Fiala – Říha, Zbyněk Vorel, Bečvář, Růžička, Dan – Jaromír Vorel.

Trenér Juraj Kobetič.
Branky: 6. Mikeš, 46. Mišiak, 80. Kůst – 31. (pen.) a 43. Zbyněk Vorel
ŽK: 7:3 (Šilhavý 2, Mikeš, Čadek, Nový, Sýkora, Mišiak – Dan, Růžička, Říha).
ČK: 1:0 (84. Šilhavý).
Albert – Dunovský, Hoch.

Delegát: Pečenka
Diváků: 184.

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Uhráli jsme důležité první tři body, byť jsme si cestu za nimi po excelentní první půlhodině dost zkomplikovali. Šancí na to, aby byl zápas v klidu v naší režii jsme měli dost a byť jsme vstřelili nakonec tři branky, minimálně o tři jich mohlo být víc. Soupeř ty své dovedl v klidu díky bratrům Vorlům potrestat, naštěstí ale jen v prvním poločase. Rozhodujícími momenty zápasu nakonec bylo přeskupení našich řad do druhého poločasu, rychlé vyrovnání po hlavičce kapitána Mišiaka a v neposlední řadě trumf v podobě Kůsta na hrotu útoku. Někteří hráči si sáhli až na dno svých sil, ale bez toho to v této soutěži prostě hrát nedá. Odměnou za to nám všem, včetně našich skvělých fanoušků, je sladká výhra nad silným Protivínem.

——————————————————————————————————-

Třeboň – TJ Blatná 2:0 (0:0)

 Sestava TJ Blatná : Chlanda – Sedláček, Petráček, Šejvar (62. Sýkora), Machovský (65. Peleška) – Mišiak, Křivanec, Šilhavý (81. Prokopec) – Čadek (65. Stulík), Nový, Kůst.

Trenér Michal Brabec
Branky: 76. Růžička, 77. Vávra.
ŽK: 1:2 (Pučejdl – Křivanec, Nový).
ČK: –
Rozhodčí: Macko – Albert, Krauskopf
Delegát: Urban J..

Diváků: 150.
Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše:  Jak my, tak i domácí mají problémy s koncovkou a především v prvním poločase to bylo hodně vidět. Byť se hrál z obou stran hodně ofenzivní fotbal, veškeré vypracované příležitosti zlikvidovali výborně chytající gólmani na obou stranách, nebo míče lítali všude okolo branek. Domácím se nakonec podařilo dotlačit  míč po jedné ze standardních situací za Chlandovo záda a o výsledku utkání tak bylo rozhodnuto. O minutu později nás pak ještě z dálky nechytatelnou střelou dorazil Vávra. Ani v pátém utkání jsme se ze hry střelecky neprosadili, tudíž nemůžeme pomýšlet na vítězství.


TJ Blatná – Rudolfov 0:1 (0:0)

 Sestava TJ Blatná : Chlanda – Motyka, Šejvar, Petrášek, Machovský – Mišiak, Mikeš, Jícha (65. Míka) – Křivanec, Nový, Peleška (70. Prokopec)
Trenér Michal Brabec.

Branky: 87. Maxa

ŽK: 4:1 (Mikeš 2, Mišiak, Jícha – Šindelář)
ČK: 1:0 (83. Mikeš).

Rozhodčí: Koranda – Krauskopf, Žemlička
Delegát: Řezáč.

Diváků: 200.

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Ani v tomto utkání jsme nebyli horším týmem, sráží nás neproměňování šancí a chybí nám pořád i ta kapka štěstí. Peleška byl během třiceti minut dvakrát sám před brankářem a neuspěl, ve druhém poločase tři střely za sebou z hranice vápna trefí soupeře a když už Nového střela míří od jedné tyče do druhé a ven z brány, jdou na vás mrákoty. Klukům není moc co vyčítat, hrají to co po nich požadujeme. V trénincích na koncovce intenzivně pracujeme, v zápasech měníme rozestavení, připravujeme se na soupeře zápas od zápasu, tak nám nezbývá nic víc než věřit, že třeba už v neděli v Třeboni bude štěstí na naší straně.

——————————————————————————————————

Osek – TJ Blatná 3:1 (1:0)

 Sestava TJ Blatná : Chlanda – Sýkora (66. Peleška), Petrášek, Šejvar, Jícha – Motyka, Mikeš, Šilhavý (60. Machovský), Křivanec – Nový, Mišiak (56. Čadek)

Trenér Michal Brabec.
Branky: 4. Blatský, 54. Hosnedl, 56. Říský – 80. Motyka

ŽK: 4:5 (Blatský, Kunš, Říský, Kozlík – Jícha, Mikeš, Nový, Petrášek, Čadek)

ČK: –

Rozhodčí: Mach Jan – Krčín Jan, Koranda Tomáš.

Delegát: Eibl Vladimír.

Diváků: 320.
Hodnocení trenéra Michala Brabce:„Nehráli jsme dobře! Hned ve 4. minutě jsme si nechali dát hloupý gól a i když jsme pak byli herně lepší, směrem dopředu jsme nebyli nebezpeční. Na tom budeme pracovat, derby hodíme za hlavu a pojedeme dál. Jsem zklamaný z výkonu svých hráčů, tak i rozhodčího – nezvládl to. Ale nechci si stěžovat a vymlouvat se na to, prohráli jsme zaslouženě 1:3 a mohli jsme dostat ještě víc gólů. Teď nás čeká Rudolfov, na který se musíme připravit. Celý týden budeme pracovat na ofenzivní části, kde opravdu nejsme nebezpeční. V soutěži se stále rozkoukáváme, ale už musíme někde udělat body.“


Atým-Milevsko18.8.2018
62 položka(ek) « 1 z 62 »

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TJ Blatná – Milevsko 0:1 (0:0)

Sestava TJ Blatná : Šimůnek – Machovský (24. Peleška), Petrášek, Šejvar, Sýkora (74. Stulík) – Motyka, Mikeš, Šilhavý, Jícha (71. Míka) – Nový, Mišiak (85. Říha)

Trenér Michal Brabec.

ŽK: 3:2  (Jícha, Motyka, Šilhavý – Málek, Petr

Branky: 65. vlastní

Rozhodčí: Sebera Filip – Přibyl Jan, Kaštánek Libor.

Delegát: Eibl Vladimír.

Diváků: 630.
Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Odehráli jsme dobrý zápas, po většinu utkání jsme měli převahu, jen v koncovce jsme nebyli úspěšní, byť šance ke vstřelení branky jsme si vytvořili. Tu největší ve 13. minutě Mišiak, kterého vychytal hostující brankář. Po obrátce se řítil ještě do šance Nový, ale rozhodl se pro přihrávku na Pelešku, kterou vystihl bek Milevska. Bohužel nešťastný moment pro nás nastal v 65. minutě, kdy jsme si nešťastně vstřelili vlastní branku. Po tomto momentu nám chvilku trvalo dostat se zpátky do hry. Hosté si v tu chvíli vypracovali největší šanci v utkání, ale tu zneškodnil Šimůnek. Závěr utkání byl v našich rukách, ale výborně chytajícího Petra v brance hostí jsme nepřekonali. Kluci zápas přes více jak šesti sty diváky odmakali, patří jim zasloužená pochvala.

—————————————————————————————————————–

Čimelice – TJ Blatná 0:0 (0:0)

Datum:  11.8.2018

Sestava TJ Blatná : Šimůnek – Sýkora, Petrášek, Machovský (81. Míka), Nový – Mišiak, Mikeš, Šilhavý, Jícha (90.+1 Hlaváč) – Stulík, Čadek (73. Peleška)

Trenér Michal Brabec.
ŽK: 2:2 (Zelenka, Viták – Čadek, Sýkora).
Rozhodčí: Přibyl – Polák, Kotalík.

Delegát: Albrecht
Diváků: 300.
Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Zápas jsme odehráli ze zajištěné obrany, která nám fungovala na jedničku a to včetně sedmnáctiletého Šimůnka v naší brance. My jsme branku domácích ohrožovali především ze standardních situací, ale gólu jsme se nedočkali. Nejblíže jsme k němu měli po střele Petráška a teči Stulíka, které se štěstím zabránil domácí bek. Šanci domácích v jednom případě vykryl Šimůnek a v té druhé, asi největší v tomto zápase, až na brankové čáře Nový. Krom poslední dvacetiminutovky jsme byli domácím více než vyrovnaným soupeřem. Kluky bych chtěl pochválit za nasazení a bojovnost. S bodem z horké čimelické půdy jsme spokojeni.

——————————————————————————————————————-

Příprava:

Rozhovor do Strakonického deníku poskytl :

Asistent trenéra Remeš Roman (1973).

– co očekáváte od nové sezony a jaké jsou ambice vašeho týmu, koho favorizujete

Jelikož se v Blatné osmnáct let krajský přebor nehrál, tak především velkou diváckou podporu. Doufám, že jim tu jejich přízeň budeme oplácet co nejlepšími výkony a oni budou našim dvanáctým hráčem, jako nováček soutěže v tak nabitém kraji to jistě budeme potřebovat.Jsme určitě natěšeni z postupu do této soutěže a plní očekávaní, co tato soutěž obnáší. Vstupujeme do ní s pokorou, ale strach z ní nemáme. Chceme se co nejdříve aklimatizovat, našim přáním je se pohybovat ve středu tabulky a hlavně se netrápit sestupovými starostmi. Předpokládám, že se na špici budou pohybovat tři exdivizní mužstva Český Krumlov, Jankov, Roudné. Za favority považuji i Milevsko,hodně posílené Katovice, ale i Olešník s útočným duem Lafata – Dudek. Máme se rozhodně na co těšit.

– jak hodnotíte letní přípravu, ať již přístupem hráčů či výsledkově

Letní příprava byla velmi krátká, do toho dovolené a pracovní povinnosti většiny hráčů, s čímž se asi potýkala i většina mužstev. Co se týče výsledků, tak je ta spokojenost o dost vyšší, ale v přípravě se na výsledky moc nekouká, jde o to, aby se především zkoušelo. Absolvovali jsme i třídenní soustředění ve Věšíně, na které nám navazovala přípravná utkání s Hradištěm a Osekem.

Komárov – Blatná 3:3

Blatná – Klatovy 3:2

Horažďovice– Blatná 0:4

Hradiště – Blatná 5:0

Blatná – Osek 2:2

Blatná – Bělčice 6:2

– odchody a příchody hráčů (u příchodů možno krátké představení hráče – jeho post, co by měl do týmu přinést)

Příchody:

Mikeš Zdeněk (Sedlice)

O Zdeňka jsme usilovali už před loňskou sezonou a až nyní se nám podařilo jeho přestup zrealizovat. Očekávaní jsou velká, je to zkušený ofenzivní hráč, který by měl do našeho mladého mužstva přinést klid.

Šilhavý Václav (SK Spartak Příbram)

Sosi je další mladík, který zapadá do našeho mužstva. Je to klasický středový, tvořivý záložník, který prošel příbramskou mládeží. Do mužstva zapadl a už v přípravě ukázal svoje kvality.

Burian Matouš (Bělčice), Houzar David (dorost), Peroutka Leoš, Zíka Martin (dorost).

Čtveřice mladíků je příslibem do dalších let blatenského fotbalu a je jen na nich, jak jejich fotbalové působení v dospělém fotbale bude pokračovat. Základy mají a jejich perspektiva je velká.

Odchody: nikdo


– aktuální kádr (gólmani, obránci, záložníci, útočníci – možno i ročníky narození, ale nemusí být) a realizační tým.

brankáři: Chlanda Jaroslav (1994), Burian Matouš (1999), Šimůnek Michal (2001);

obránci: Houzar David (1999), Kůst Michal (1998), Machovský Luboš (1997), Petrášek Michal (1980), Sedláček Marek (1998), Sýkora Jakub (1992), Šejvar Kryštof (1995);

záložníci: Jícha Filip (1996), Křivanec Ondřej (1989), Merašický Jan (1992), Míka Ondřej (1998), Mikeš Zdeněk (1986), Mišiak Michal (1994), Motyka Lukáš (1994), Prokopec Petr (1992), ŠilhavýVáclav (1998), Zíka Martin (1999);

útočníci: Čadek Filip (1993), Nový Jakub (1989), Peleška Radek (1993), Stulík Pavel (1997).

Realizační tým:

Trenér: Brabec Michal (1972)

Asistent trenéra: Remeš Roman (1973)

Trenér brankářů: Prokeš Jiří (1966)

Vedoucí mužstva: Machovská Jana (1966), Jícha Petr (1983)

————————————————————————————

chybí:

Šimůnek Michal, Houzar David, Petrášek Michal, Sedláček Marek, Sýkora Jakub, Jícha Filip Šilhavý Václav, Zíka Martin, Čadek Filip, Peleška Radek, asistent trenéra: Remeš Roman, vedoucí mužstva: Machovská Jana, Jícha Petr

TJ Blatná – ZD Bělčice 6:2 (2:1)     (hráno v Blatné)

Sestava TJ Blatná:Šimůnek – Sýkora, Petrášek, Šejvar, Sedláček – Mišiak, Mikeš, Šilhavý, Peleška – Stulík, Nový

Střídali: Burian – Prokopec, Zíka, Kůst, Čadek

Góly: 36. a 50. Mišiak, 10. Stulík, 61. Čadek, 72. Peleška, 88. Nový – 39. Ráž, 66. Průcha

Rozhodčí: Kaštánek

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Generálku jsme odehráli po dohodě nakonec dopoledne, takže se hrálo za úmorného vedra. Nasazení v prvním poločase bylo z naší strany velmi špatné, nehráli jsme to co po hráčích chceme. Po poločasové domluvě už se úroveň zlepšila a prosadili jsme se i po akcích, které máme nacvičené a měli být i naší předností v mistrovských utkáních.

——————————————————————————————————

Blatná – Osek 2-2 (1-2)

Branky: 4. minuta Jakub Říský
                   5. minut vyrovnání Nový
                13. minuta David Říský
                51. minuta vyrovnáno Jiří Říha
Michal Brabec : „V přípravě moc na výsledky nekoukám. S Osekem šlo hlavně o to, utkání idehrát a zakončitt soustředění. Kluci toho měli v nohách opravdu hodně, bylo to vidět. Bylo i několik absencí, řada hráčů má šrámy. Ti, co nastoupili, mákli, i když posledních dvacet minut jsme tahali nohy. Ale jinak to bylo velmi dobré utkání, předvedli jsme několik kombinací, vstřelili jme dva góly, jsem spokojený. Až jsem si říkal, že jsem klukům neměl dávat takové dávky, všichni toho měli opravdu dost a dost.“
Sestava: Chlanda – Motyka,Machovský,Šejvar, Míka – Merašický,Mikeš,Prokopec,Křivanec – Nový,Stulík
Střídali: Kůst,Říha,Burian
Diváků 150

………………………………………………………………………………………………………

Blatná – Hradiště 5-0 (3-0)

Branky: Říha 3x; Nový 2 x
Sestava:  Šimůnek – Sedláček,Máchovský,Jícha.i Míka – Zíka,Šilhavý,Mikeš,Říha – Nový,Stulík
Střídající hráči: Sykora,Jiřinec,Prokopec,Burian
HODNOCENÍ UTKÁNÍ TRENÉRA: Po absolvování soustředění jsme zápas odehráli nakonec v domácím prostředí.Hned úvodu utkání jsme vstřelili první branku a po zbytek utkání pak byli lepším mužstvem. Výsledek zápasu je jednoznačný.

—————————————————————————-

Horažďovice – TJ Blatná 0:4 (0:0) (hráno v Horažďovicích)

Sestava TJ Blatná : Šimůnek – Motyka, Machovský, Sedláček, Merašický – Mišiak, Prokopec, Šilhavý, Křivanec – Stulík, Peleška

Střídali: Chlanda – Petrášek, Sýkora, Burian

Góly: 47. a 80. Mišiak, 58. a 66. Stulík

Rozhodčí: Petrželková

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: První poločas byl z naší strany plný nepřesností, nefungovalo nám skoro nic. V tom druhém už jsme byli ve všech činnostech lepší a dařilo se nám i střelecky. Nyní nás čeká od středy soustředění ve Věšíně, které zakončíme v sobotu utkáním s Hradištěm na jejich hřišti od 17 hodin, v neděli pak další zápas doma s Osekem od 18 hodin.

————————————————————————————————————–

Komárov – TJ Blatná 3:3 (2:2) (hráno v Komárov (Hořovice))

Sestava TJ Blatná :Šimůnek – Sýkora, Petrášek, Machovský, Jícha – Motyka, Prokopec, Šilhavý, Křivanec – Nový, Čadek

Střídali: Chlanda – Stulík, Míka, Merašicky, Levý, Kůst, Říha J.

Góly: 2x Kůst, Říha J.

Hodnocení trenéra Michala Brabce:

Prohrávali jsme 0-2, dokázali jsme vyrovnat a dokonce otočit na 3-2, jenže v poslední minutě jsme inkasovali vyrovnávací gól. Hrálo se za velkého tepla, i tak měly oba týmy spoustu šancí. Byl to typický první přípravný zápas, kdy všechno nesedlo, zkoušeli se noví hráči a různé posty. Na plac se z naší strany dostali všichni. Pro kluky to bylo utkání po čtyřech absolvovaných trénincích, kdy dostali zabrat, spousta z nich toho měla už plné zuby.

————————————————————————

TJ Blatná – Klatovy 3:2 (1:2)

(hráno v Bělčicích)

Sestava TJ Blatná 1. poločas

Šimůnek – Sýkora, Petrášek, Šejvar, Jícha – Mišiak, Kůst, Šilhavý, Křivanec – Čadek, Říha Š.

Střídali: Prokpec, Brynda, Merašicky, Peleška

Sestava TJ Blatná 2. poločas

Chlanda – Sýkora, Kůst, Šejvar, Míka – Mišiak, Říha Š, Brynda, Křivanec – Čadek, Říha J.

Střídali: Petrášek, Merašicky, Peleška, Zíka, Nový, Jícha

Góly: 24. Čadek, 73. Peleška, 88. Mišiak – 33. Vojtko, 42. Szedmák

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše:Zápas na skvělém trávníku v Bělčicích byl už o poznání lepší a s divizními Klatovy se odehrál už i ve slušném tempu. Dostali jsme se do vedení a dál si pak vytvořili i další slibné brankové příležitosti, které se nám nepodařilo proměnit. Soupeř byl v prvním poločase v této činnosti důraznější a hlavně úspěšnější. Ve druhém poločase se nám podařilo nejprve po individuální akci skóre srovnat a dvě minuty před koncem po pěkné kombinační akci zápas zlomit v náš prospěch. Pochvalu si zaslouží gólmani na jedné i druhé straně, protože předvedli několik bravurních zákroků. My jsme i tentokrát točili se sestavou a vyzkoušeli si i další nové hráče. O jejich příchodu budeme jednat v následujících dnech, protože se nám jejich herní projev moc líbil.

2017-2018

  Tabulky ZDE                          Rozpis zápasů a výsledky ZDE                           Jč. KFS – 1.A třída mužů – skupina A   Šumavan Vimperk – TJ Blatná 1:2 (0:1) Sestava TJ Blatná : Chlanda Jaroslav – Sedláček Marek, Petrášek Michal, Kůst …

2016-2017

  Tabulky ZDE                          Rozpis zápasů a výsledky ZDE                         ——————————————————————————————————————————– Bernartice – TJ BLATNÁ z.s. A               4:0 (0:0) Datum:  17/6/2017,  14:00 hod. Rozhodčí:  Albert Karel, Komzák Zdeněk, Toucha Matěj. Delegát:  Brož …

2015-2016

  Tabulky ZDE                          Rozpis zápasů a výsledky ZDE                         ——————————————————————————————————————————— 1. Protivín 26 21 4 1 82:19:00 67 2. Bernartice 26 20 2 4 51:27:00 62 3. Vodňany 26 14 6 6 71:36:00 48 4. Vimperk 26 …

2014-2015

  Aktuální výsledky ZDE                          Kompletní výsledky ZDE                        Los soutěže ZDE ———————————————————————————————————————————————————————————————————- TJ Blatná – Tělovýchovná jednota Hradiště                11:0 (6:0) Datum:  6/6/2015, 10.15 hod. Rozhodčí:  Karel Josef Pípal Pavel Fiala Milan Delegát: – Branky: 29´, 44´ a …

2013-2014

  Aktuální výsledky ZDE                          Kompletní výsledky ZDE                        Kompletní ročník 2010 2011, 2011-2012 ————————————————————————————————————————————————————————————————————— 26.kolo FK Chelčice – TJ Blatná          2:5  (0:4) Datum:  14.6.2014  13:30 Rozhodčí:    Polák Jiří Fiala Martin Ficko Martin Branky:  53´ Kortus, 68´ Šácha – 6´, …

2012-2013

 Aktuální výsledky ZDE                            Kompletní výsledky ZDE                          Kompletní ročník 2011-2012     26.kolo Štěkeň – Blatná 1:2 (1:1)   Datum: 15.června  2013, 17:00 hod. Branky Blatné: Brabec, Motyka Martin Bulka:  Dvě poslední kola se nám …

2011-2012

JARO 2012   26.kolo   Šumavan Vimperk – Blatná         5:1 (3:1)    Datum:   16. června 2012,  17.00 hod. Rozhodčí:   Marek Mráz Josef Voldřich František Zloch Delegát:       Zdeněk Zedník Branka Blatné:   13´ Jiřinec M. Vimperk:   Formánek – Sýs, Prochaska, Sedláček, Janda, Blahout, Málek, Děd (K), Kuneš, Kurz, Novotný. Na střídání:   Wagner, Ppechlát, Pankratz, Janda, Císař. Blatná:   …