Aktuální výsledky ZDE                              Kompletní výsledky ZDE                           Kompletní ročník 2011-2012

29.kolo

Jindřichův Hradec : Blatná 12 : 1 ( 4 : 0 )

Sestava : Tvrdý – Šána , Hrádek , Mach , Petráš –  Kareš , Janota , Sedláček , Cvach – Formánek , Tkadlec .

Střídání : Hejl , Míka , M . Burian , Hajíček .

Hodnocení : Poslední zápas v KP se nám herně ani výsledkově opět nepovedl  a tak jsme utrpěli další debakl . Naší branku vstřelil Janota .

————————————————————————————————————————————————————————————–

28.kolo

Slavia České Budějovice : Blatná 5 : 0 ( 3 : 0 )

Sestava : Písařík – Hrádek , Kallmunzer , Mach , Hejl – Šána , Hajíček , Sedláček , Cvach – Linhart , Míka . Střídali : Kareš , Houzar , Chovanec ,M.Burian .

Hodnocení : V zápase o poslední místo v tabulce jsme totálně vyhořeli v koncovce , když jsme za celých 90 . minut ani jednou neohrozili domácí branku .

————————————————————————————————————————————————————————

27.kolo

Blatná : SK Čtyři Dvory 0 : 6 ( 0 : 2 )

Sestava : Šíp – Šána , Mach , Hrádek , P . Burian – Formánek , Kallmunzer , Míka , Cvach – Písařík , Tkadlec . Střídali : Linhart , Hejl .

Hodnocení : Zápas jsme začali aktivně , ale opět bez golového efektu . Soupeři se povedla hned první akce a v 16 . minutě šel do vedení . Do poločasu jsme ještě stačili ze soupeřem držet krok , ale i přesto jsme dostali druhý gol . Ve druhém poločase nám začala docházet kondice a soupeř přidal další čtyři branky a zaslouženě si odvezl tři body .

—————————————————————————————————————————————————————————

26.kolo

Chotoviny / Táborsko “ B ,, : Blatná  19 : 0 ( 6 : 0 )

Sestava : Tvrdý – Šána , Mach , Hrádek , Petráš – Janota , Formánek , Linhart , Míka , Cvach – Chovanec . Střídal : Hejl .

Hodnocení : Toto utkání se zapsalo do historie Blatenské kopané !!!! K  zápasu jsme z různých důvodů odjížděli ze 12 hráči na oba týmy !!!! Do zápasu vstoupili domácí ukázkově a po 39 . vteřinách vedli a když nám těsně před poločasem rozhodčí vyloučil golmana nebylo o výsledku pochyb .

25.kolo

Blatná : Junior Strakonice 0 : 2 ( 0 : 1 )

Sestava : Písařík – P. Burian , Šejvar , Tvrdý , Hrádek  – Šána , Janota , Kallmunzer , Cvach – Medlín , Formánek . Střídali : Stulík , Kareš , Míka .

Hodnocení : Okresní derby se odehrálo za převahy hostujícího týmu .  Domácí si vytvořili méně šancí než soupeř  a proto zaslouženě prohráli .  Domácí tým ještě podržel golman Písařík , který za stavu 0 : 1 chytil pokutový kop .

————————————————————————————————————————————————————————————

St.Dorost-Jun.Strakonice 0:2
49 položka(ek) « z 49 »

24.kolo

SKP České Budějovice “ B “ : Blatná 10 : 0 ( 2 : 0 )

Sestava : M . Burian – P . Burian ,Tvrdý , Mach , Písařík – Míka , Janota , Formánek , Cvach – Stulík , Linhart .

Střídal : Hejl .

Hodnocení : Utkání na hřišti týmu z čela tabulky se nám herně a ani výsledkově nepovedlo . V prvním poločase se nám ještě dařilo bránit , ale přesto jsme dvakrát inkasovali . Druhá půle byla z naší strany o hodně horší a neubránili jsme se 10 golovému přídělu .

————————————————————————————————————————————————————————————-

23.kolo

Blatná : Rudolfov 2 : 2 ( 0 : 2 ) PK 1 : 4 .

Sestava : M . Burian – Šána , P . Burian , Kallmunzer , Chlanda – Formánek , Petráš , Janota , Cvach – Písařík , Stulík . Střídali : Míka , Linhart .

Hodnocení : Do zápasu jsme vstoupili poněkud vlažně a první gol hostů na sebe nenechal dlouho čekat v 8 . minutě jsme prohrávali 0 : 1 po trestném kopu z hranice vápna . Druhá branka přišla v polovině první půle po nedorozumění v obraně . Po přestávkové domluvě v kabině jsme zlepšili pohyb a výsledkem byl kontaktní gol kapitána Písaříka , který z hranice vápna ukázkově trefil šibenici hostující branky . Vyrovnat se nám podařilo 15 . minut před koncem zápasu , trefil se Stulík . Do konce zápasu se skore nezměnilo a tak na řadu přišli penalty , které jsme nezvládli a tak bod navíc bral soupeř .

—————————————————————————————————————————————————————————————————–

22.kolo

Prachatice : Blatná 7 : 3 ( 2 : 2 )

Sestava : M . Burian – Petráš ,   P . Burian , Písařík , Chlanda – Formánek , Janota , Kareš , Cvach – Stulík , Tkadlec . Střídání : Hejl , Kalous , Míka , Mach .

Hodnocení : Zápas jsme začali aktivně , ale bez brankového vyjádření . Hra se vyrovnala ,  a ve 23 . minutě jsme šli do vedení , trefil se Tkadlec . Domácí přidali na důrazu a ve 33. a 38 .minutě otočili vedení na svoji stranu , přesto jsme šli do kabin za vyrovnaného stavu , když  do šatny vyrovnal Kareš . Ve druhé půli jsme opět zaspali začátek a soupeř nám  v 58 . minutě odskočil již na rozdíl tří golů . V 62 .minutě ještě snížil na 5 : 3 Stulík , ale domácí si vedení pohlídali a přidali ještě dvě branky

————————————————————————————————————————————————————————————————————

21.kolo

Blatná – Roudné 0 : 5 ( 0 : 4 )

Sestava : Písařík – Hrádek , Kallmunzer , Tvrdý , P . Burian – Šána , Janota , Petráš , Cvach – Medlín Stulík . Střídání : Mach ,  Šmat , Míka .

Hodnocení : První poločas tohoto utkání nám vůbec nevyšel , ve 14 . minutě jsme dostali první branku a do poločasu inkasovali ještě třikrát . Druhá půle byla herně lepší , ale bohužel jsme nevyužili žádnou šanci a tak nás soupeř v 80 . minutě potrestal ještě jedním golem .

————————————————————————————————————————————————————————————————————-

20.kolo

Břilice : Blatná 4 : 1 ( 3 : 0 )

Sestava : Písařík – Hrádek , Tvrdý , Šejvar , Burian – Šána , Kallmunzer , Petráš , Janota , Cvach – Stulík .

Střídání : Šmat , Tkadlec .

Hodnocení : Do utkání jsme vstoupili vlažně . První střela na naši branku ve 3.minutě  znamenala vedení domácích , branku nám vstřelil domácí kapitán , který se do půle trefil ještě dvakrát . Ve druhé půli jsme přeskupili řady a výsledkem byl gol Petráše . Domací , ale dobře bránili a 73.minutě přidali čtvrtý gol .

19.kolo

Blatná – Milevsko 4 : 1 ( 1 : 0 )

Sestava : Písařík – Hrádek , Tvrdý , Šejvar , P . Burian – Šána ,Kallmunzer , Janota , Petráš , Cvach – Stulík .

Střídali : Formánek , Šmat , Kareš .

Hodnocení : Zápas který jsme odehráli proti Milevsku byl oproti minulému zápasu jako den a noc . Hráči si sáhli na dno svých sil a odměnou jim byla výhra nad třetím týmem tabulky .  Zápas byl v první půli vyrovnaný , jelikož ve 13.minutě neproměnil domací kapitán Šejvar penaltu , ale do šaten jsme šli přesto z náskokem jednoho golu když se ve 45.minutě z otočky trefil Cvach . Ve druhé půli jsme brzy přidali druhou branku z kopačky agilního Stulíka , poté hosté snížili , ale domácí si výhru vzít nenechali a přidali ještě dvě branky ,které dávali Stulík a Janota .

—————————————————————————————————————————————————————————————-

18.kolo

Blatná – Lomnice nad Lužnicí 1 : 6 ( 0 : 2 )

Sestava : Písařík – P . Burian ,Tvrdý , Sedláček , Hrádek – Šána ,Janota , Petráš , Cvach – Medlín , Stulík . Střídali : Šmat , Formánek , Mach , Kareš .

Hodnocení : Do zápasu jsme vstoupili aktivně , bohužel jsme naše první dvě šance neproměnili a soupeř nás do poločasu dvakrát potrestal ze standartních situací . Ve druhé půli jsme chtěli zápas otočit , ale nedařilo se nám střelecky , čehož soupeř využil k navíšení skore až na hrozivých 0:5 ! V 60 .minutě snížil Kareš , ale ani to nás do hry nedostalo . V 80.minutě brankář Písařík zneškodnil penaltu . Hosté v 90 .minutě dali na konečných 1:6

——————————————————————————————————————————————————————————————–

17.kolo

Hluboká  – Blatná 1:1 ( 1 : 0 ) Pokutové kopy : 3 : 4 .

Sestava: Písařík – Hrádek , Tvrdý  , Šejvar , Burian – Šána , Janota , Kallmunzer , Cvach – Stulík , Sedláček . Střídání : Formánek , Míka .

Hodnocení : K zápasu jsme odjížděli z obavami , ale ty se naštěstí nepotvrdili a hráči podali kvalitní výkon . Utkaní jsme začali aktivně , bohužel jsme nedokázali proměnit šance a ve 27.minutě po nedorozumění brankáře z obranou inkasovali gol . Druhou půli jsme prostřídali útočníky a dostali jsme domácí pod tlak , ale opět jsme byli neůspěšní v koncovce . V 85.minutě jsme stáhli hru na tři obránce a na hrot se vysunul stopér Šejvar který  v 86.minutě po ukázkovém centru Formánka z přehledem vyrovnal a dovedl zápas k penaltám . Při pokutových kopech jsme měli pevnější nervy a po zásluze jsme získali bod na víc .

———————————————————————————————————————————————————————————————–

Podzim:

St.dorost 2013

16.kolo

Blatná : Český Krumlov 0 : 6 ( 0 : 3 )

Sestava : Písařík – Tvrdý , Kallmunzer , Hrádek , Burian – Stulík , Petráš , Janota , Cvach – Formánek , Šána Střídali : Mach , Linhart

Hodnocení : Jako již tradičně jsme nastoupili bez klasického golmana . Proti týmu z čela tabulky jsme podali slušný výkon . V průběhu prvního poločasu byla hra vyrovnaná , bohužel soupeř své šance využil a mi nikoliv . Druhá půle již byla v režii hostů , ale zodpovědnou obranou jsme soupeři povolili vstřelit jen tři branky .

———————————————–

15.kolo

Blatná : Jindřichův Hradec 3 : 2 ( 2 : 0 )

Sestava : Písařík – Tvrdý , Šejvar , Stulík , P. Burian – M . Linhart , Janota , Petráš , Cvach – Šána , Medlín

Střídali : Míka , Kareš , Hrádek , Formánek .

Hodnocení : Do zápasu jsme opět vstoupili bez klasického brankáře . Soupeře jsme od ůvodu , ale přehrávali a do poločasu jsme dali dva goly . Obě branky dal Medlín . Druhá půle se odehrávala mezi vápny až do 65 . minuty kdy se nádherně do šibenice trefil Janota . Poté jsme začali bránit výsledek a dvakrát jsme inkasovali , naštěstí jsme výhru uhájili .————————————

14.kolo

LOKO České Budějovice : Blatná 10 : 2 ( 9 : 1 )

Sestava : Tvrdý – Hrádek , Kallmunzer ,Písařík , Burian – Šána , Kareš , Janota – Formánek , Stulík .

Střídali : Sedláček , Chlanda , Hajíček , Mach , Kalous

Hodnocení Do zápasu jsme opět nastoupili bez klasického brankáře . První půle se nám hrubě nepovedla a dostali jsme devět branek . Do druhého poločasu jsme postavili jiného golmana a hra se zlepšila ,výsledkem je že jsme dostali už pouze jednu branku . Naše branky dali Janota a Šána .

———————————————————————————————————————————————————————————–

13.kolo

Blatná : SK Slavia České Budějovice 1 : 1 ( 1 : 1 ) Pokutové kopy 5 : 4

Sestava : Kurz – Tvrdý , Šejvar , Hrádek , Burian – Šána , Janota , Kallmunzer , Cvach – Medlín , Petráš

Střídali : Stulík , Kareš

Hodnocení : Po třech zápasech jsme měli konečně golmana a také se to na naší hře projevilo . Zápas byl ze začátku vyrovnaný , ale do vedení šel soupeř ve 12 . minutě po naší chybě v obraně . Vyrovnat se nám podařilo ve 28 . minutě kdy Kallmunzer tečoval střelu z trestné kopu . Do konce první půle se již nic vážného neudálo . Druhý poločas jsme získali převahu , ale bez gólového vyjádření a tak na řadu  přišli pokutové kopy ve kterých se nám podařilo získat bod na víc . Rozhodující penaltu proměnil golman Kurz .

———————————————————————————————————————————————————————————

12.kolo

Čtyři Dvory : Blatná 4 : 0 ( 3 : 0 )

Sestava : Tvrdý – Šána , Hrádek , Kallmunzer , Burian – Stulík , Kareš , Janota , Cvach – Chlanda , Mach .

Střídali: Říský , Míka , Hajíček .

Hodnocení : K utkaní jsme opět odjeli bez klasického brankáře a opět ho musel nahradit hráč z pole . Los padl na  Jana Tvrdého , který si až na úvod utkání nepočínal vůbec zle . Z různých důvodů jsme měli k dispozici pouze šest starších dorostenců . Branky padli v 5 a 9 . minutě , poté se hra vyrovnala , ale bohužel  v 18 . minutě jsme si dali nešťastný vlastní gol . Ve druhém poločase  se na náš tým kopali ještě dvě penalty . První bravůrním zákrokem zneškodnil brankář ,  na druhou neměl šanci . Branka padla v 82 . minutě .

———————————————————————————————————————————————————————————-

11.kolo

Blatná : FK MAS Táborsko “ B ,, – Chotoviny 0 : 10 ( 0 : 3 )

Sestava : Linhart – Tvrdý , Kallmunzer , Šejvar , Burian – Šána , Janota , Medlín , Cvach – Písařík , Petráš .

Střídali : Hrádek , Kareš , Sedláček , Stulík , Hajíček .

Hodnocení : Do zápasu jsme nastopili bez brankáře , z hráčem z pole což se zákonitě projevilo a bylo otazkou výše skore . Brankostroj hostí se zastavil na desítce , více k zápasu není co dodat .

10.kolo

Strakonice : Blatná 9 : 0 ( 4 : 0 )

Sestava : Kurz – Tvrdý , Karban , Kallmunzer , Burian – Petráš , Šejvar , Janota , Linhart – Písařík , Sedláček .

Střídali : Kareš , Šána , Hrádek , Cvach , Stulík .

Hodnocení : Okresní derby se od začátku odvíjelo v režii domácího týmu . V zápase nelze najít nějaké pozitivum a ještě jsme přišli v průběhu prvního poločasu o dva zraněné hrače . Utkání nedokončil brankář Kurz a stopér Karban ( oba zraněné koleno ) což pro náš tým byla obrovská ztráta , kterou jsme nedokázali nahradit

9.kolo

Blatná : SKP České Budějovice “ B “ 0 : 4 ( 0 : 2 )

Sestava : Šíp – Tvrdý , Hrádek , Šejvar , Burian – Šána , Kallmunzer , Medlín , Janota – Písařík , Petráš

Střídání : Cvach ,Sedláček , Kalous , Kareš .

Hodnocení : Do zápasu jsme vstoupili vlažně a po sedmi minutách jsme prohrávali 0 : 2 , poté se hra vyrovnala , ale bez zakončení . Do šaten jsme odcházeli z dvoubrankovým mankem . Do druhé půle jsme vstoupili z odhodláním ještě z utkáním něco udělat , ale v 52 . minutě jsme dostali třetí branku a bylo po zápase . Čvrtá branka padla v 83 . minutě .

———————————————————————–

8.kolo

Rudolfov : Blatná 11 : 0 ( 8 : 0 )

Sestava : Hovanec – Tvrdý , Sedláček , Stulík , Burian – Šána , Petráš , Kareš , Cvach – Medlín , Janota

Střídali : Kalous , Hrádek , Mach , Míka , Chlanda .

Hodnocení :Na zápas jsme odcestovali bez jediného brankáře , zastoupil ho hráč z pole a na hřišti to bylo znát . Domácí měli od ůvodu výraznou převahu a do poločasu nám nastříleli 8 branek . Druhý poločas se hra vyrovnala . Bohužel jsme neproměnili ani ty nejvyloženější a ještě třikrát jsme inkasovali .

7.kolo

Blatná : Prachatice 2 : 0 ( 1 : 0 )

Sestava : Kurz – Petráš Hrádek ,Šejvar , Burian – Janota , Kallmunzer , Stulík ,Medlín , Cvach – Chlanda .

Střídali : Písařík ,Kalous , Kareš .

Hodnocení : V tomto utkání jsme se konečně dočkali plného bodového zisku . Do utkání jsme vstoupili aktivně a ve 14 minutě jsme se dostali do vedení po krásné kombinační akci , kterou zakončil přesnou střelou Janota po přihrávce Medlína . Do konce prvního poločasu se hra odvíjela mezi vápny . Ve druhé půli hosté přidali na důrazu , ale do vážnějších šancí jsme je nepouštěli . Konečnou podobu výsledku dali střídající hráči , když Kalous vyhrál hlavičkový souboj a Písařík ukázkově přeloboval hostujícího brankáře .

————————————————————————————————————————————————————————————————————–

6.kolo

Roudné : Blatná 10 : 1 ( 6 : 1 )

Sestava : Kurz – Burian , Hrádek , Mach , Kalous – Šána , Sedláček , Kareš ,Cvach -Voříšek ,Stulík
Střídali : Tvrdý , Chlanda , Hajíček , Linhart , Hejl .

Hodnocení : K utkání jsme odjeli pouze s pěti staršími dorostenci a podle toho zápas dopadl . Naší branku vstřelil Cvach , pochvalu zaslouží pouze brankář Kurz který nás svým výkonem uchránil od většího přídělu

—————————————————————————————————————————————————————————————————————-

5.kolo

Blatná : Břilice 0 : 3 ( 0 : 1 )

Datum:

Branky:

Blatná: Kurz – Tvrdý , Šejvar , Písařík , Burian – Šána , Medlín , Kareš , Petráš – Janota , Maňaska  .

Střídali: Cvach , Hrádek , Sedláček , Stulík , Mach

Hodnocení: K utkání jsme opět nastoupili bez několika hráčů základní sestavy a to z důvodu dlouhodobě zraněných nebo červených karet .  V 1 . půli jsme ze soupeřem ještě dokázali držet krok , ale ve 23 . minutě jsme inkasovali a do šaten jsme odcházeli za stavu 0 : 1 . Do 2 . poločasu  jsme udělali několik změn a hra se vyrovnala . Bohužel jsme , opět nedokázali ohrozit soupeřovu bránu . Soupeř nás za to v 69 a 71 . minutě potrestal dvěma goly a prakticky rozhodl o vítězi.

———————————————————————————————————————————————————————————————————

4.kolo

Milevsko – Blatná     5:1 (1:0)

Datum:

Branky:

Blatná:  Kurz – Tvrdý, Kallmunzer, Hrádek, Burian – Kareš, Sedláček, Medlín, Petráš, Písařík – Šejvar.

Střídali:  Šána, Cvach, Stulík, Mach, Maňaska.

Hodnocení:   Do utkání jsme vstoupili lépe než v předchozích zápasech. Do 34. minuty jsme drželi domácí mimo dostřel naší branky. Poté jsme inkasovali zbytečný gól a do šaten jsme šli s jednobrankovou ztrátou. Ve druhé půli se projevila síla soupeře, který v 50. minutě zvýšil na 2:0. V 58. minutě se nám podařilo snížit na 2:1, když pokutový kop proměnil Šejvar. Domácí inkasovaný gól paradoxně nakopl a přidali ještě 3 branky.

3. kolo

Lomnice : Blatná     4 : 0 ( 2 : 0 )

Datum:

Branky:

Blatná:  Kurz – Tvrdý , Hrádek , Burian , Šána – Petráš , Janota , Maňaska , Cvach – Šejvar , Stulík

Střídali:  Michálek ,Míka , Voříšek , Chlanda ,Mach

Hodnocení: Zápas jsme museli odehrát pouze s 8 staršími dorostenci z důvodu zranění a neudělaných registracích . Začátek utkání jsme nezvládli  a po 26 . minutách jsme prohrávali 2 : 0 . Ve druhé půli zlepšení nepřišlo a inkasovali jsme ještě dvě branky.

2.kolo

Český Krumlov : Blatná     10 : 0 ( 4 : 0 )

Datum:

Branky:

Blatná:   Kurz – Šána , Hrubý , Hrádek , Tvrdý – Petráš , Janota , Kallmunzer , Cvach – Šejvar,   Stulík.

Střídali:  Maňaska ,Mach , Michálek

Hodnocení : V tomto utkání jsme totálně propadli a zcela po zásluze jsme prohráli rozdílem třídy . Pochvalu zaslouží snad jen golman Kurz , který nás uchránil ještě od většího debaklu . Za zmínku stojí ještě červená karta kterou dostal ve 28 . minutě Janota .

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

1.kolo

Blatná : Hluboká      1 : 4 ( 1 : 1 )

Datum:

Branky:

Blatná: Kurz – Petráš , Hrubý , Hrádek , Burian – Stulík , Janota , Kallmunzer , Cvach – Šejvar , Písařík . Střídali : Maňaska , Suda , Tvrdý , Kareš , Sedláček

Jiří Peroutka : Start do prvního mistrovského utkání nám začal na výbornou v 8 .minutě po pěkné kombinační akci otevřel skore Stulík . Do konce prvního poločasu jsme mohli přidat ještě nejméně dvě branky , ale bohužel jsme inkasovali gol do šatny . Ve druhé půli jsme otevřeli hru a soupeř nás potrestal třemi brankami mezi 55 až 75 .  minutou