Tabulky ZDE                         Rozpis zápasů a výsledky ZDE

Střelské Hoštice/Katovice – TJ Blatná          2:1  (1:1)

Datum:  14/6/2017

Blatná: Merhaut

Blatná:  Sedláček (K) – Vávra, Bláha V., Merhaut, Fiřt, Prokopius, Fejtl, Šejvar, Barabáš

Blatná: Kvůli školnímu výletu jsme na zápas jeli trochu v menším počtu, ale i tak jsme chtěli proti jednomu z vedoucích týmů soutěže uspět. Herně jsme uspěli určitě. Hlavně v prvním poločase jsme si slušným fotbalem vypracovali spoustu šancí, ale proměnili jenom jednu. Branku jsme dostali už v první minutě, pak už jsme se nastěhovali na polovinu soupeře, důrazem a vtipnými přihrávkami jsme se docela prosazovali. Až na to zakončení. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a nakonec více štěstí měli domácí. Cesta v tranzitu, po zchlazení zmrzlinou, byla i tak veselá a zjistili jsme, že kluci kromě fotbalu umí i zpívat  🙂

17. kolo 1. A třídy ml. žáků

TJ Blatná – Vacov                16:1   (7:1)

Datum:  11/6/2017

Branky Blatné:  Novák 3, Bulka A. 3, Fejtl 3, Merhaut 2, Fiřt 2, Šejvar 2, Vondruška

Blatná:  Barabáš – Bláha V., Novák, Bláha A., Bulka V., Merhaut, Bulka A., Fiřt, Vondruška D., Vondruška T., Fejtl, Šejvar, Sedláček „K“

Blatná: Poslední zápas v 1.A třídě si kluci chtěli užít a opravdu si ho užívali. Přispělo k tomu i krásné počasí, výborný trávník a naši skvělí fanoušci. Některé branky byli ukázkové, po pěkných akcích. Zápas symbolicky dohrál ročník 2004, Adam, Adam, Kuba, Kuba, David, Dan, Vojta, chyběl pouze zraněný Adam. Přejeme klukům ať jim to takhle jde i ve starších žácích. Díky hoši! 🙂

28. kolo OP mladších žáků

Volenice – TJ Blatná                   4:3    (1:0)

Datum:  10/6/2017

Branky: Merhaut 2x, Fejtl

Blatná:  Sedláček (K) – Vávra, Bláha V., Bulka V., Merhaut, Bulka A., Vondruška, Koman, Fejtl, Řezáč, Barabáš

Blatná: Tak takový zápas dá klukům určitě více než vyhrát v klidu třeba 10:0. Inkasovali jsme už po pár vteřinách a to kluky moc nepovzbudilo. Většinu zápasu jsme hráli na soupeřově polovině, domácí měli kvalitní obranu a hodně nebezpečné brejky, ze kterých nakonec zápas rozhodli. My jsme do nich bušili, co to šlo, ale víc jak tři góly jsme nedali. Prohrávali jsme 0:2, otočili jsme na 3:2 pro nás, ale nakonec jsme to neudrželi. Kluci hlavy nahoru a díky za pěkný výkon.

16. kolo 1. A třídy ml. žáků

TJ Blatná – Vodňany                6:1   (2:1)

Datum:  4/6/2017

Branky Blatné:  Vondruška 2, Bulka A. 2, Fiřt, Vávra

Blatná:  Sedláček J. „K“ – Vávra, Novák, Bláha A., Bulka V., Bulka A., Fiřt, Vondruška, Fejtl, Šejvar

Blatná: Na našem pěkném trávníku jsme potvrdili formu a zápas zvládli celkem v pohodě. Trochu nás trápí koncovka, určitě máme na to vstřelit více gólů.

25. kolo OP mladších žáků

TJ Blatná – Doubravice/Sedlice        6:1    (1:0)

Datum:  3/6/2017

Branky Blatné:   Merhaut 2, Fejtl 2, Fiřt, Sedláček

Blatná:  Barabáš – Vávra, Novák, Bláha A., Bulka V., Merhaut, Fiřt, Koman, Fejtl, Sedláček (K)

Blatná: Výsledek vypadá jasně, ale hosté nám to zadarmo nedali. Celý zápas poctivě bránili a pokoušeli se chodit do nebezpečných brejků. Moc nám nešla koncovka, někdy to kluci řešili spíše silou. Museli jsme klukům zopakovat, jestli chtějí dát góla nebo ránu…. 🙂

15. kolo 1. A třídy ml. žáků

Týn nad Vltavou – TJ Blatná     1:10  (0:6)

Datum:  28/5/2017

Branky Blatné:  Koman 4, Merhaut 3, Bulka A. 2, Novák

Blatná:  Sedláček J. „K“ – Bláha V., Novák, Bulka V., Merhaut, Bulka A., Fiřt, Koman, Fejtl, Šejvar

Blatná: Utkání se hrálo od začátku podle našich not a kluci jenom potvrdili, že poslední dobou hrají opravdu dobře. Na výborném trávníku jsme měli stále chuť vymýšlet pohledné kombinace, doplněné častou střelbou.

24. kolo OP mladších žáků

TJ Blatná – Volyně/Čestice        3:2    (0:1)

Datum:  27/5/2017

Branky Blatné:   Merhaut, Bulka A., Sedláček

Blatná:  Barabáš – Bláha V., Vávra, Bláha A., Bulka V., Merhaut, Bulka A., Bulka O., Koman J., Prokopius, Koman V., Řezáč, Sedláček (K)

Blatná: V okrese to byl opět dramatický zápas. První poločas od nás nebyl dobrý, nedařilo se nám vůbec nic. Chyběl tam přechod jeden na jednoho, přihrávky, nabíhání. Možná to bylo i tím, že kluci zkoušeli jiné posty. Ve druhém poločase se kluci vrátili na svoje místa, rázem jsme soupeře zatlačili před jejich branku a utkání i otočili v náš prospěch. Na hřiště se podívali i kluci z mladší přípravky Ondra a Jirka.

14. kolo 1. A třídy ml. žáků

TJ Blatná – Protivín                  5:0   (2:0)

Datum:  21/5/2017

Branky Blatné:  Vondruška 2, Bulka A. 2, Šejvar

Blatná:  Sedláček J. „K“ – Novák, Bláha A., Bulka V., Merhaut, Bulka A., Fiřt, Vondruška, Fejtl Mi., Šejvar

Blatná: Do utkání jsme měli skvělý vstup, soupeře jsme nepustili prvních 10 minut za půlku. Akce to byli většinou moc pohledné. Branku jsme ale překvapivě nedali. Pak jsme malinko polevili, ale na konci poločasu jsme přece jenom skórovali. I druhý poločas se odehrával podle našich not. Šancí jsme měli hodně, k brance soupeře jsme se dostávali, jak středem, tak hlavně po akcích po stranách. Obrana dobře podporovala naší snahu o útočení. Děkujeme fanouškům za podporu.

23. kolo OP mladších žáků

Sousedovice – TJ Blatná     0:1p  (0:0)

pokutové kopy 5:6

Datum:  20/5/2017

Blatná:  Barabáš – Bláha V., Vávra, Bulka V., Fiřt, Koman, Fejtl, Šejvar, Řezáč, Sedláček (K)

Blatná: Celý zápas jsme se potýkali s problémy v koncovce, a přesto, že se soupeř dostával na naší polovinu jen dlouhými odkopy (často i nesmyslnými odkopy do autu), jsme nedokázali zápas vyhrát za 3 body, a potvrdit zlepšené výkony z poslední doby. V penaltách, ač jsme prohrávali 1:3, jsme nakonec vyhráli 6:5. Až v osmé sérii rozhodl Vojta Koman.

22. kolo OP mladších žáků

TJ Blatná – Střelské Hoštice/Katovice   3:2   (1:1)

Datum:  14/5/2017

Branky Blatné:   Merhaut, Vondruška, Sedláček

Blatná:  Barabáš – Bláha V., Vávra, Novák, Bláha A., Bulka V., Merhaut, Fejtl Matěj, Vondruška, Koman, Fejtl Michal, Řezáč, Sedláček (K)

Blatná: Po pizze kluci vyrazili na posledního víkendového soupeře a na začátku to nevypadalo, že v souboji s prvním týmem tabulky, budeme hrát tak dobře. Kluci se ale vyběhali z únavy a předvedli skvělý výkon. Byl to bojovný výkon a i fotbalově to nebylo vůbec špatné. Soupeř vedl, pak zase my, hosté opět vyrovnali, ale po rohovém kopu jsme se zase radovali my. Atmosféra zápasu jak na hřišti, tak v hledišti byla skvělá, klukům se povedlo zápas dovést do vítězného konce. Radost nezkazila ani bouřka a kluci vítězný pokřik zahulákali na tribuně u spokojených fanoušků 🙂

13. kolo 1.A třídy ml. žáků

Dobrá Voda B/Třeboň B – TJ Blatná     1:7 (0:3)

Branky Blatné:  Vondruška 2, Novák 2, Šejvar, Barabáš, Bulka A.

Blatná:  Sedláček J. „K“ – Novák, Bulka V., Merhaut, Bulka A., Fiřt, Vondruška, Koman, Fejtl, Šejvar, Barabáš

Blatná: V pořadí pátý zápas během devíti dnů kluci zvládli na jedničku. Soupeř je na 4. místě a nečekali jsme lehký zápas. Ale od začátku kluci hráli opravdu dobře. Věřili si ve hře s míčem, docela dobře si nabíhali, chtěli si přihrávat a kombinovat. Často jsme i stříleli za střední vzdálenosti. Vymýšlet kluci chtěli i při penaltě, ale rozhodčí písknul předčasné vběhnutí do vápna 🙂  Cesta domů byla veselá a kluci se těšili na slíbenou pizzu.

11. kolo 1.A třídy ml. žáků

Rudolfov – TJ Blatná     2:5 (1:1)

Datum:  13/5/2017

Branky Blatné:  Vondruška 3, Bulka A., Šejvar

Blatná:  Sedláček J. „K“ – Bláha V., Vávra, Novák, Bláha A., Merhaut, Bulka A., Fiřt, Vondruška, Šejvar, Barabáš

Blatná: První poločas byl z naší strany bídný, moc nám to nešlo, do šancí jsme se dostávali spíš náhodně. O poločase zapršelo, hřiště dostalo skluz, hra se zrychlila a hned i klukům se hrálo lépe. Domácí se sice na začátku druhé půle dostali do vedení, ale my jsme už hráli lépe a dařilo se nám dostávat do šancí a několik jsme jich proměnili.

20. kolo OP mladších žáků

Dražejov – TJ Blatná     4:5p   (2:2)  pokutové kopy 1:4

Datum:  10/5/2017

Branky Blatné:  Merhaut 2, Vondruška, Koman

Blatná:  Barabáš/Sedláček (K) – Bláha V., Vávra, Bláha A., Bulka V., Bulka A., Merhaut, Vondruška, Koman, Fejtl, Řezáč, Sedláček (K)/Barabáš

Blatná: Za krásného počasí jsme zápas začali ošklivě. V cca 6 vteřině jsme prohrávali a to jsme rozehrávali… Asi to kluky zdravě naštvalo a začali hrát velmi aktivně. Ohrožovali jsme branku soupeře čím dál častěji a po rychlých akcích jsme zápas otočili a mohli i přidat další branky. Ve druhém poločase jsme měli hezké momenty, nejenom v útoku, ale i v obraně, z našich šancí jsme dali pouze dva góly. Ale domácím se povedlo, opět po naší nedbalosti, v 59. min z penalty vyrovnat.  Penaltový rozstřel jsme zvládli s přehledem, ty umíme chytat i je umíme kopat  🙂

10. kolo 1.A třídy ml. žáků

TJ Blatná – Slavia České Budějovice     7:2 (4:1)

Datum:  7/5/2017

Branky Blatné:  Fiřt 3, Vondruška 2, Bulka A., Šejvar

Blatná:  Sedláček J. „K“ – Novák, Bláha A., Bulka V., Bulka A., Fiřt, Vondruška, Koman V., Fejtl Mi., Šejvar, Barabáš

Blatná: Opět utkání druhého se třetím. Kluci (nejenom sparťani :-)) byli natěšení a opravdu i tak do zápasu vlétli. Po chvilce jsme vedli 2:0. Soupeř poté ranou z dálky snížil, ale my jsme byli stále aktivní a vytvářeli si další šance. Byl to od nás povedený zápas, slušně zaplněné tribuny viděli i ve druhém poločas hezky vypracované šance. Nevadí, že většina jich byla neproměněná, hlavně, že si je kluci byli schopni vypracovat. Celý zápas jsme byli aktivní, důrazní a kvalitně jsme pracovali s míčem.

21. kolo OP mladších žáků

TJ Blatná – Volenice     1:4   (1:3)

Datum:  6/5/2017

Branky Blatné:   Bláha V.

Blatná:  Barabáš – Bláha V., Vávra, Bulka V., Merhaut, Bulka A., Šejvar, Hudeček Ja., Hudeček Ji., Koman, Fejtl, Sedláček (K)

Blatná: Nebyl to od nás od začátku dobrý zápas, snaha tam sice je, ale to nestačí. Minimálně víc zabojovat, nebýt líný na krok, hrát zodpovědně. S míčem umíme pěkné věci, ale už je moc nepoužijeme v zápase. Měli bychom více do zápasů přenést věci z tréninků, jako jsou například kličky, převzetí míče správnou nohou do pohybu a včasná ostrá přihrávka.

TJ Blatná – Hradiště „B“      2:0 (1:0)              10. kolo 1.A třídy ml. žáků

Datum:  23/4/2017

Branky Blatné:  Barabáš, Fejtl

Blatná:  Sedláček J. „K“ – Bláha V., Novák, Bláha A., Bulka V., Bulka A., Koman V., Fejtl Mi., Outlý J., Řezáč, Barabáš

Blatná: V zápase druhého se třetím se hrál běhavý a bojovný zápas. I my jsme tentokrát konečně mákli o trochu víc, ale nasazení a zápal do hry musí být ještě větší. Máme hodně marodů, děkujeme klukům, kteří nastoupili lehce nakřáplí a díky i Kubovi ze starší přípravky, který nám moc pomohl. Při zápase se nám sem a tam povedla pěkná fotbalová akce, pokoušeli jsem se o častou střelbu, často jsme to zkoušeli po stranách, ale centrů musí do vápna létat víc a hlavně před brankou soupeře se o ten míč musíme víc porvat. O míč se, ale musíme porvat po celém hřišti, prostě ho získat skoro za každou cenu a to většině hráčů moc nejde. Brankář Kuba je rád za zaslouženou vychytanou nulu, hosté nedali za stavu 1:0 penaltu, ke které mu pomohli i kluci v poli. Díky i divákům za podporu v zápase.

18. kolo OP mladších žáků

Doubravice/Sedlice – TJ Blatná     3:2   (3:1)

Datum:  16/4/2017

Branky Blatné:  Fejtl, Koman

Blatná:  Barabáš – Bláha V., Vávra, Novák, Bláha A., Bulka V., Bulka A. (K), Merhaut, Koman, Fejtl

Blatná: Jeden ze zápasů na které je třeba zapomenout, ale nejdříve se ze něj poučit… Od začátku nám to nešlo, hráli jsme nedůrazně v obraně i v útoku, neschopný si rychle a včas přihrát. Bez bojovnosti a zápalu se hrát nedá. Asi se na nás projevil náročný zápas ve Strakonicích, ale i tak bychom takovéhle zápasy zvládnout.

18. kolo 1.A třídy ml. žáků

Junior Strakonice – TJ Blatná      3:1 (2:0)

Datum:  15/4/2017

Branky Blatné:  Koman

Blatná:  Sedláček „K“ – Novák, Bláha A., Bulka V., Bulka A., Fiřt, Vondruška, Koman, Fejtl, Barabáš

Blatná: V první poločase jsme pořádně hrát až za stavu 2:0 pro domácí. Ke konci poločasu jsme měli dvě velké šance, ale bohužel jsme je nevyužili. Jinak jsme v první půli toho moc nepředvedli. Druhý poločas už byl lepší, domácí jsme sem tam pěkně přitlačili před vlastní bránu. Gól jsme dali po moc krásné akci, druhý vyrovnávací, ale nepřišel. V 57. min naši snahu po vyrovnání ukončila přísná penalta (za ruku).

17. kolo OP mladších žáků

Volyně/Čestice – TJ Blatná 5:5 (2:2)

na pokutové kopy zvítězila Blatná 4:3

Datum:  8/4/2017

Branky Blatné:  Vondruška 3, Novák, Koman

Blatná:  Barabáš – Sedláček (K), Bláha V., Vávra, Novák, Bláha A., Bulka V., Vondruška, Koman, Fejtl

Blatná: Nevýrazným výkonem jsme darovali jeden bod domácím. Pochvalu si zaslouží Kuba Sedláček, který chytal při penaltách – chytil dvě, a hodně pomohl k druhému bodu.

16. kolo OP mladších žáků

TJ Blatná – Sousedovice   6:1 (4:0)

Datum:  2/4/2017

Branky Blatné:  Fejtl 2, Fiřt 2, Bulka A. 2

Blatná:  Barabáš – Sedláček, Vávra, Bláha A., Bulka V., Bulka A., Fiřt, Koman, Fejtl

Blatná: Na našem parádním trávníku se kluci hned po rozehrání chtěli dostat k brance soupeře, povedlo se jim to a i vstřelili gól. I pak jsme celý zápas soupeře přehrávali a dostávali se po zajímavých akcích do šancí. Branek nakonec padlo šest.

11. kolo OP mladších žáků

TJ Blatná – Doubravice/Sedlice    5:1  (2:0)

Datum: 6. 11. 2016

Branky Blatné: Bláha V. 2, Bulka A. 2, Novák

Blatná:  Barabáš – Sedláček „K“, Bláha V., Vávra, Novák, Bulka V., Merhaut, Bulka A., Koman, Fejtl

Blatná: V posledním zápase podzimu jsme chtěli od začátku hrát aktivně. Na umělce jsme si chtěli dávat míče do nohy a často si přihrávat. A docela se to dařilo. I branky jsme dali pěkné a ne žádné šouračky nebo ránu bez myšlenky. Honza s Vojtou K. se prostřídali v bráně a zaslouží si pochvalu za výkon. Pochvala i pro hráče v poli. Děkujeme fanouškům za podporu, jak v dnešním zápase, tak za celý podzim.

10. kolo OP mladších žáků

TJ Blatná – Volyně/Čestice    2:1  (0:1)

Datum:  30/10/2016

Branky Blatné: Fejtl, Vávra

Blatná:  Barabáš – Bláha V. „K“, Vávra, Bláha A., Merhaut, Vondruška, Prokopius, Koman, Fejtl, Šejvar, Obleser

Blatná: Jak v prvním, tak hlavně ve druhém poločase jsme měli velké množství šancí. Ale často zakončíme velice slabou střelbou na branku nebo velkou ránou branku přestřelíme. Hosté měli nebezpečné brejky a také nás jednou potrestali. Kluci zápas otočili až v posledních dvou minutách.

1. kolo I. A třídy ml. žáků

Hradiště B – TJ Blatná       1:4 (0:2)

Datum:  29/10/2016

Branky Blatné:  Vondruška, Bulka A., Fiřt, vlastní

Blatná:  Sedláček „K“ – Vávra, Novák, Bláha A., Bulka V., Bulka A., Fiřt, Vondruška, Fejtl, Šejvar

Blatná: V posledním zápase podzimu jsme chtěli ukázat, že se nám hrát fotbal v poslední době daří. Moc pohledných akcí, ale v dnešním zápase nebylo. Ale i tak jsme si šance vypracovali, ale branky jsme dali pouze čtyři. Zápas jsme dovedli do vítězného konce a kluci si můžou užívat prvního místa v tabulce… díky hoši!

9. kolo OP mladších žáků

Sousedovice – TJ Blatná    2:10   (1:3)

Datum:  26/10/2016

Branky Blatné:  Bulka A. 5, Sedláček 2, Bulka V., Merhaut, Koman

Blatná:  Barabáš – Sedláček „K“, Bláha V., Vávra, Bulka V., Merhaut, Bulka A., Koman, Drnek, Obleser

Blatná: V Sousedovicích za umělého osvětlení jsme sehráli povedený zápas. I přes těžký terén kluci předváděli solidní hru. Domácí nám to ale nedali zadarmo a tak měl zápas slušné tempo. Cesta zpátky autobusem tak byla veselá a děkujeme i panu řidiči.

9. kolo 1.A třídy ml. žáků

TJ Blatná – Strakonice  2:2 (0:2)  na penalty 3:1

Datum:  22/10/2016

Branky Blatné:  Bulka A., Fiřt

Blatná:  Sedláček „K“ –Barabáš, Vávra, Novák, Bláha A., Bulka V., Bulka A., Fiřt, Vondruška, Fejtl, Šejvar, Koman, Bláha V.

Blatná:  Na zápas se kluci těšili a utkání prvního s druhým řádně odmakali. V prvním poločase jsme udělali dvě chybičky, hosté toho využili a v poločase vedli. Ale kluci vůbec neměli svěšené hlavy, do druhé půle vlétli a během čtyř minut bylo vyrovnáno. Nasazením a i fotbalovostí jsem se dostávali do dalších šancí, ale branku jsme už nepřidali. Oba týmy chtěli vyhrát, tak se až do poslední minuty hrál na umělce pěkný zápas. V penaltách kluci ukázali sebevědomí, jak střelci, tak Kuba v brance a mohli se všichni zaslouženě radovat. Divákům děkujeme za skvělou podporu.

8. kolo 1.A třídy ml. žáků

Vacov – TJ Blatná 1:8 (0:4)

Datum:  16/10/2016

Branky Blatné:  Bulka A. 3, Fiřt 2, Šejvar 2, Novák

Blatná:  Sedláček „K“ – Vávra, Novák, Bláha A., Bulka V., Merhaut, Bulka A., Fiřt, Vondruška, Prokopius, Fejtl, Šejvar

Blatná: K zápasu jsme jeli s pokorou, že to nemusí být snadný mač. Kluci to vzali zodpovědně a po celý zápas hráli, jak dozadu, tak dopředu pěkný fotbal. Finální přihrávky do šancí byli adresované přesně a u jejich proměňování kluci také přemýšleli, než aby to tam bez myšlenky napálili.

8. kolo OP ml. žáků

S.Hoštice/Katovice – TJ Blatná      1:1  (1:0)    penalty: 5:6

Datum:  15/10/2016

Blatná:  Sedláček „K“ – Barabáš, Bláha V., Vávra, Bláha A., Bulka V., Vondruška, Koman, Fejtl, Štok

Blatná: Vyrovnaný zápas rozhodly až penalty. Vynikající výkon předvedl Jakub Sedláček, má největší podíl na našem vítězství, svůj výkon podtrhl proměněnou penaltou v rozstřelu. Mrzí nás zranění Adama Štoka, přejeme mu brzké uzdravení.

7. kolo 1.A třídy ml. žáků

Vodňany – TJ Blatná 0:1 (0:0)

Datum:  9/10/2016

Branky Blatné:  Bulka V.

Blatná:  Sedláček „K“ – Novák, Bláha A., Bulka V., Bulka A., Fiřt, Prokopius, Fejtl, Drnek, Šejvar

Blatná: Celý zápas jsme vydrželi hrát velice slušný fotbal. Šancí jsme si vypracovali celkem dost, ale brankáře domácích jsme nemohli prostřelit. Povedlo se to až v 54. minutě a kluci se mohli zaslouženě radovat. Díky i našim fanouškům za podporu na venkovním zápase.

7. kolo OP mladších žáků

TJ Blatná – Volenice      0:3  (0:0)

Datum:  8/10/2016

Blatná:  Barabáš/Koman – Vávra, Merhaut, Bulka A. „K“, Prokopius, Koman/Barabáš, Fejtl, Štok, Šejvar, Obleser, Řezáč

Blatná: V zápase jsme byli jasně fotbalovějším týmem, ale branku se nám vstřelit nepovedlo.

6. kolo 1.A třídy ml. žáků

TJ Blatná – Týn nad Vltavou 12:1 (5:0)

Datum:  2/10/2016

Branky Blatné:  Šejvar 3, Novák 2, Bulka A. 2, Bulka V., Fiřt, Vondruška, Fejtl

Blatná:  Sedláček „K“ – Novák, Bláha A., Bulka V., Merhaut, Bulka A., Fiřt, Vondruška, Prokopius, Fejtl, Šejvar

Blatná: Na zápas s Týnem šli kluci hodně natěšení a od první minutu to prokazovali. Vydrželo jim to tentokrát celý zápas. Většina branek byla moc pěkných. Branky jsme dali po střelbě zdálky, po důrazu u branky soupeře, po pěkných přihrávkách a přechodu 1 na 1. Jen tak dál kluci a fanouškům díky za fandění.

6. kolo OP mladších žáků

Dražejov – TJ Blatná      8:4  (7:3)

Datum:  1/10/2016

Branky Blatné:  Vondruška 3, Fejtl

Blatná:  Barabáš/Sedláček „K“ – Vávra, Bláha A., Vondruška, Fejtl, Drnek, Štok, Obleser, Řezáč

Blatná: Nástup do zápasu se vůbec nepovedl a už se s námi táhlo celý poločas. Nebyli jsem vůbec zodpovědný při bránění. Ve druhé půli se to trochu zlepšilo, ale příště musíme makat po celém hřišti od začátku.

5. kolo 1.A třídy ml. žáků

Protivín – TJ Blatná 0:5 (0:2)

Datum:  25/9/2016

Branky Blatné:  Bulka V. 2, Novák, Vondruška, Šejvar

Blatná:  Barabáš – Bláha V., Vávra, Novák „K“, Bláha A., Bulka V., Merhaut, Bulka A., Vondruška, Koman, Šejvar

Blatná: V prvním poločase se klukům dobře dařilo kombinovat a i kvalitně bránit. Ve druhém poločase už se tak dobře nebránilo a domácí nás hodně potrápili, ale i tak se čisté konto podařilo udržet.

14. kolo OP mladších žáků

Volenice – TJ Blatná           1:6 (1:2)

Datum:  21/9/2016

Branky Blatné:  Prokopius 2, Šejvar 2, Bulka V., Fejtl

Blatná:  Barabáš – Vávra „K“, Bláha A., Bulka V., Fiřt, Prokopius, Fejtl, Štok, Šejvar, Obleser, Řezáč

Blatná: Na těžkém terénu, a proti dobře bránícímu soupeři se nebylo snadné prosadit, ale kluci to zvládli.

4. kolo 1.A třídy ml. žáků

TJ Blatná–D. Voda/Třeboň B 10:4 (3:0)

Datum:  18/9/2016

Branky Blatné:  Šejvar 3, Vondruška 2, Bulka A. 2, Novák 2, Bláha A.

Blatná:  Sedláček „K“ – Novák, Bláha A., Bulka V., Bulka A., Fiřt, Vondruška, Fejtl, Drnek, Šejvar

Blatná: Zápas se nám docela povedl a i soupeř nehrál vůbec špatně. V některých momentech zápasu to bylo i celkem fotbalové.

4. kolo OP mladších žáků

Doubravice/Sedlice–TJ Blatná  2:0 (1:0)

Blatná:  Barabáš – Bláha V., Vávra „K“, Obleser, Řezáč, Vaněček, Šimůnek, Šimeček, Prokopius, Koman, Štok

Blatná: Dnes jsme góla nedali a co je horší i jsme si moc šancí nevypracovali. Děkujeme klukům ze starší přípravky za pomoc. Zápas Míra, Filip a Luboš pěkně odmakali.

13. kolo OP mladších žáků

TJ Blatná – Dražejov          6:3 (3:1)

Datum:  14/9/2016

Rozhodčí:  Rynda Jaroslav

Branky Blatné:  Bulka A. 2, Sedláček, Merhaut, Vondruška, Fejtl

Blatná:  Barabáš – Sedláček „K“, Vávra, Bláha A., Merhaut, Bulka A., Vondruška, Koman, Fejtl, Štok, Obleser, Řezáč

Věděli jsme, že Dražejov se svými šikovnými děvčaty bude kvalitní soupeř. Soupeře jsme nechali až moc často pronikat před naší branku, ale skvěle to tam vychytal Honza. Hrál se útočný fotbal a nakonec jsme dali o tři branky více.

3. kolo 1.A třídy mladších žáků

Slavia ČB – TJ Blatná 1:2 (0:1)

Datum:  11/9/2016

Rozhodčí:  Kroutl Vít

Branky Blatné:  Vondruška 2

Blatná:  Sedláček „K“ – Bláha V., Novák, Bláha A., Bulka V., Bulka A., Vondruška, Prokopius, Fejtl, Štok, Šejvar

Sparťanům v týmu se po příchodu do areálu sešívaných zvednul adrenalin J Na hřišti, ale makali ukázkově všichni hráči a houževnaté slávisty jsme udolali. Celkem slušný byl přechod 1na1 a góly padli po pěkných přihrávkách. Hoši díky!

3. kolo OP mladších žáků

Volyně/Čestice – TJ Blatná        4:8 (3:5)

Datum:  10/9/2016

Rozhodčí:  Pašek Jiří

Branky Blatné:  Bulka V. 3, Koman 2, Fejtl 2, Řezáč

Blatná:  Barabáš – Vávra, Bláha A., Bulka V., Merhaut, Řezáč, Koman, Fejtl, Drnek, Sedláček „K“

Kluci zápas zvládli skvěle a Volyni nastříleli pěkných osm gólů.

2. kolo 1.A třídy mladších žáků

Blatná – Rudolfov      13:0 (6:0)

Datum:  4/9/2016

Rozhodčí:  Hoch Karel

Branky Blatné:  Bulka A. 4, Novák 3, Vondruška 2, Prokopius, Bláha A., Bulka V., Šejvar

Blatná:  Sedláček „K“ – Novák, Bláha A., Bulka V., Bulka A., Vondruška, Prokopius, Fejtl, Drnek, Štok, Šejvar

Moc jsme se těšili na úvodní mistrák v nové sezóně, hráči to těšení přenesli i na hřiště a předváděli slušný fotbal. Je spousta věcí, které musíme zlepšovat, ale takhle by to šlo.

2. kolo OP mladších žáků

TJ Blatná – Sousedovice    6:2 (3:1)

Datum:  3/9/2016

Rozhodčí:  Hornát Josef

Branky Blatné:  Prokopius 2, Obleser, Bulka A., Šejvar, Bláha V.

Blatná:  Barabáš – Koman V., Bláha V., Merhaut, Vávra, Prokopius, Obleser, Bulka V., Sedláček, Bulka A., Šejvar

V nové soutěži chceme předvádět kombinační fotbal a sem tam se nám to dařilo. Někdy to bylo takové uspěchané, ale vstup do sezóny se nám povedl. Tak jen tak dál kluci.