Tabulky ZDE                            Rozpis zápasů a výsledky ZDE

——————————————————————————————————————————

Vacov : Blatná / Bělčice 2 :  1 ( 0 : 1 )

Branka : Levý .

Sestava : Šimůnek – A . Hrádek , Bláha , Uldrich , Houzar – F . Hrádek , Maleček , Jelínek , Vala – Levý , Říha . Střídali : L . Fořt , T . Fořt , Cheníček , Habada , Pícha .

Hodnocení : Poslední zápas sezony jsme odehráli na hřišti pátého celku tabulky . Zápas se nám nepovedl a přišla druhá porážka v sezoně ! Celkově jsme skončili na druhém místě tabulky . HOŠI DÍK .

—————————————————————————————————————————-

Blatná / Bělčice : Vlachovo Březí 12 : 0 ( 5 : 0 )

Branky : Říha 5 , Peroutka 4 , Levý , Vala , Houzar .

Sestava : Peroutka – A . Hrádek , Mach , Uldrich , Habada – Bláha , Maleček , Jelínek , Houzar  – Říha ,Levý . Střídali : Šimůnek , L . Fořt , T . Fořt , Pícha , Geyvat .

Hodnocení : Zápas z posledním týmem tabulky jsme zvládli , střelecky se opět dařilo Říhovi . Do zápasu se zapojili čtyři starší žáci , kteří byli přínosem .

Volyně : Blatná / Bělčice 0 : 28 ( 0 : 9 )

Branky : Říha 13 , F . Hrádek 4 , Jelínek 3 , Levý 2 , Peroutka 2 , Bláha 2 , Uldrich , Mach .

Sestava : Šimůnek – A . Hrádek , Mach , Uldrich , Bláha – Zíka , Jelínek , Maleček , Vala – Levý , Říha .

Střídali : Peroutka , F . Hrádek . Neuvěřitelný výsledek se zrodil po odevzdaném výkonu domácích . Střelecky se prosadilo hned osm hráčů , nejlépe se vedlo Říhovi , který zaznamenal 13 branek !!!

————————————————————————————————————————-

Vimperk : Blatná / Bělčice 1 : 5 ( 1 : 4 )

Branky : Říha 4 , Vala .

Sestava : Šimůnek – Chlanda , Bláha , Jelínek , A . Hrádek – F . Hrádek , Uldrich , Maleček , Zíka – Míka , Říha . Střídali : Mach , Levý , Vala , Geyvat .

Hodnocení : Zápas ze čtvrtým týmem tabulky jsme rozhodli již do poločasu , když kanonýr Říha dal 4 branky ! V prvním poločase nás také , ale podržel brankář Šimůnek který zneškodnil tři tutovky . Ve druhé půli jsme zápas již kontrolovali .

———————————————————————————————————————–

Blatná / Bělčice : Osek / Sedlice 0 : 0 ( PK : 1 : 3 )

Sestava : Peroutka – F. Hrádek , Mach , Houzar , Chlanda – Zíka , Maleček , Šilhavý , Bláha – Říha ,Míka . Střídali : Uldrich , Jelínek , Levý , Šimůnek .

Hodnocení : V souboji druhého z prvním se hrál vyrovnaný zápas z naší mírnou převahou . Hosté spoléhali na nakopávané míče . Utkání střelce nenašlo a tak se rozhodovalo v pokutových kopech . Bohužel ty jsme totálně nezvládli a přenechali soupeři bod navíc .

————————————————————————————————————————–

Dorost : Katovice / Střelské Hoštice : Blatná / Bělčice 0 : 3 ( 0 : 1 )

Branky : Říha 2 , Míka .

Sestava : Peroutka – Houzar , Mach , Bláha , Chlanda – Zíka , Maleček  , Šilhavý , F . Hrádek – Míka , Říha . Střídali : Jelínek , A . Hrádek , Uldrich , Geyvat , Šimůnek .

Hodnocení : V souboji třetího ze druhým jsme potvrdili roli mírného favorita . Do vedení jsme šli ve 12 .minutě zásluhou Míky . Druhý poločas jsme si udržovali mírnou převahu a přidali jsme další dvě branky . V 62 .  a v 80 . minutě se trefil kanonýr Říha . Hoši dík .

—————————————————————————————————————————–

Blatná / Bělčice : Poříčí 6 : 0 ( 3 : 0 )

Branky : Říha 2 , Vala , Houzar , Bláha , Chlanda . Sestava : Peroutka – Zíka , Mach , Houzar , Chlanda –  F. Hrádek , Jelínek , Maleček , Bláha – Říha , Vala . Střídali : Šimůnek , A . Hrádek , Uldrich .

Hodnocení : Utkání ze soupeřem z dolní části tabulky jsme zvládli pouze výsledkově  ! Na příští zápasy budeme muset přidat .

Zdíkov / Stachy : Blatná / Bělčice 0 : 3  (0 : 0 )

Branky : Peroutka 2 , Maleček ( PK ) .

Sestava : Šimůnek – F . Hrádek , Mach , Jelínek , Zíka – Geyvat , Míka , Maleček , Vala – Říha , Peroutka . Střídali : Levý , A . Hrádek .

Hodnocení : Zápas z týmem ze středu tabulky jsme zvládli za tři body až ve druhém poločase .  Střelecky se prosadil Peroutka , který jakožto brankář byl z důvodu absencím několika hráčů nasazen na hrot .

——————————————————————————————————————————-

Blatná / Bělčice : Čkyně / Šumavské Hoštice 6 : 1 ( 3 : 0 )

Branky : Šilhavý 2 , Říha 2 , Zíka , Mach .

Sestava : Peroutka – Houzar , Mach , Bláha , T . Fořt – Zíka , Šilhavý , Maleček , F . Hrádek – Vala , Říha . Střídali : L . Fořt , Picha , Cheníček , Šimůnek .

Hodnocení : První jarní mistrovské utkaní jsme začali výhrou . V první půli jsme vstřelili tři branky a to přineslo klid na naše kopačky , ve druhé půli jsme přidali další tři branky a hru z přehledem kontrolovali . Přínosem bylo zapojení starších žáků ( T .Fořt , L . Fořt , Pícha , Cheníček ) . HOŠI DÍK .

Čkyně / Šumavské Hoštice : Blatná / Bělčice 0 : 4 ( 0 : 3 )

Branky : Míka , Bláha , Geyvat , A . Hrádek .

Sestava : Šimůnek – F . Hrádek , Jelínek , Chlanda , Uldrich – Zíka , Maleček , Vala – Míka , Říha , Levý . Střídali : A . Hrádek , Bláha , Antoš , Geyvat .

Hodnocení : Zápas  z týmem z dolní poloviny tabulky jsme zvládli . První poločas jsme vyhráli 3 : 0 a osudu zápasu bylo rozhodnuto . HOŠI DÍK .

Blatná / Bělčice : Vacov 12 : 1 ( 7 : 1 )

Branky : Říha 5 , Maleček 2 , Míka 2 , A . Hrádek , Gyevat , Antoš .

Sestava : Šimůnek – A . Hrádek , Jelínek , Uldrich , Antoš – Zíka , Maleček , Bláha , Levý – Vala , Říha . Střídali : Peroutka , Mach , F . Hrádek , Míka , Geyvat .

Hodnocení : Zápas ze soupeřem z dolní poloviny tabulky jsme jasně opanovali . Střelecky se dařilo zejména Říhovi který dal 5 branek ! Kvalitní výkon podal celý tým . Hoši dík !

Blatná / Bělčice : Volyně 15 : 0 ( 3 : 0 )

Branky : Vala 3 , Říha 2 , , Gyevat 2 , Mach ,Levý , Šimůnek ( PK ) , F . Hrádek , Chlanda , Uldrich , Kareš , Uldrich .

Sestava : Šimůnek – F . Hrádek , Mach , Uldrich , Bláha – Levý , Kareš , Maleček , Chlanda – Říha , Zíka . Střídali : A . Hrádek , Vala , Antoš , Gyevat , Jelínek .

Hodnocení : Domácí zápas jsme jednoznačně opanovali a soupeři jsme nastříleli 15 branek ! Další šance zůstali nevyužity . Zejména v prvním poločase jsme se střelecky trápili , ale druhá půle nám vyšla na výbornou . HOŠI DÍK !

——————————————————————————————————————————–

Vitějovice/ Strunkovice : Blatná / Bělčice 1 : 5 ( 0 : 3 )

Branky : Míka 3 , Říha , Levý . Sestava : Šimůnek – A . Hrádek , Mach , Uldrich , Bláha – Levý , Maleček , Jelínek , Vala – Míka , Říha . Střídání : Antoš , Kareš , Kapr .

Hodnocení : Do zápasu jsme šli v oslabené sestavě , ale zápas jsme zvládli jak herně  tak výsledkově pochvalu zaslouží celý tým . Zápas jsme rozhodli již do poločasu , který jsme vyhráli 3 : 0 . Ve druhé půli jsme si výsledek pohlídali .

Osek / Sedlice : Blatná / Bělčice 4 : 0 ( 2 : 0 )

Sestava : Peroutka – F . Hrádek , Mach , Jelínek , Bláha – Levý , Sedláček , Kůst , Míka – Říha , Zíka . Střídání : A . Hrádek , Maleček , Uldrich , Antoš , Vala .

Hodnocení : V souboji prvního z druhým týmem tabulky jsme na rozdíl od domácích neproměnili ani tu největší šanci ! Domácím se podařilo proměnit čtyři šance a proto zaslouženě vyhráli .

Blatná : Vimperk 3 : 3 ( 2 : 0 )PK : 5 : 6 .

Branky : Říha 2 , Antoš .

Sestava : Peroutka – A . Hrádek , Jelínek , Uldrich , F. Hrádek – Levý , Maleček , Míka , Bláha – Říha , Zíka . Střídali : Kapr , Mach , Chlanda , Antoš , Vala .

Hodnocení : Zápas jsme nezvládli a herně totálně propadli . Soupeř nás přehrál bojovností a můžeme být rádi za bod !

Blatná / Bělčice : Katovice / Střelské Hoštice 4 : 1 ( 2 : 1 )

Branky : Míka 2 , Říha 2 .

Sestava : Šimůnek – F . Hrádek , Mach , Uldrich , Bláha – Levý , Sedláček , Maleček , Míka – Vala , Říha . Střídání : Peroutka , Antoš , Zíka , Jelínek , A . Hrádek , Kapr .

Hodnocení : Třetí zápas sezony jsme odehráli proti silnému soupeři ! Soupeř nás trápil až do 75 . minuty , kdy jsme odskočili na dvě branky a v závěru jsme výhru pojistili čtvrtou brankou .

Poříčí : Blatná / Bělčice 0 : 7 ( 0 : 2 )

Branky : Míka 2 , Bláha 2 , Vala , Říha , Maleček ( PK ) .

Sestava : Šimůnek – F . Hrádek , Mach , Uldrich , Chlanda – Levý , Maleček , Sedláček , Bláha – Míka , Vala . Střídali : A . Hrádek , Říha , Jelínek , Antoš , Kareš .

Hodnocení : Druhé utkání sezony jsme jednoznačně opanovali , ale ze začátku se nám nedařilo střelecky . Druhá půle byla pod naší kontrolou a soupeře jsme do šancí nepouštěli , výsledkem bylo dalších pět branek v síti domácích . Hoši dík .

Blatná / Bělčice – Zdíkov / Stachy 11 : 0 ( 6 : 0 )

Branky : Sedláček 3 , Houzar 2 , Míka , Levý , Vala , Chlanda , Bláha , Mach .

Sestava : Peroutka – A . Hrádek , Mach , Uldrich , Chlanda – Levý , Sedláček , Maleček , Míka – Vala , Zíka . Střídali : Bláha , F . Hrádek , Houzar , Kapr , Jelínek , Šimůnek .

Hodnocení : První mistrovské utkání se nám povedlo jak herně tak výsledkově . Zápas jsme rozhodli hned v úvodu , když jsme ve 13 . minutě vedli 3 : 0 ! Střelecky se prosadilo hned 8 hráčů což svědčí o kolektivním výkonu . Hoši dík .