Tabulky ZDE                         Rozpis zápasů a výsledky ZDE

Soutěž:  ČEZ I.A třída sk. B – mladší žáci

Bělčice – TJ Blatná    3:7 (1:2)

Datum:   7.6.2016

Branky Blatné :   Outlý 3x, Říha V. 3x, Bláha

Blatná :   Sedláček – Opava, Fiřt, Šmat, Šejvar – Krátký, Bulka, Outlý, Vaněčková – Říha V., Turek  (Bláha, Říha P.)

Hráli jsme náš první zápas na velkém hřišti v počtu 10+1 (2x35min). Prvních deset minut jsme hráli bídně a zaslouženě prohrávali. Postupně, jak jsme si zvykali na velké hřiště jsme hru vyrovnali a do poločasu dali dvě branky. Nakonec jsme jich dali sedm a některé po docela hezkých kombinacích. Po celý zápas jsme nebyli líný na krok, nabízeli jsme se a i jsme se dobře vraceli do defenzívy. Tak za dnešek pochvala.

16.kolo

TJ Blatná – Katovice/Strakonice    0:3 (0:1)

Datum:   5.6.2016

Branky Blatné :

Blatná :   Říha P., Sedláček – Opava, Šmat, Fiřt, Bulka, Outlý, Krátký, Říha V., Šejvar, Bláha, Vaněčková, Drnek, Vondruška, Turek

Byl to slušný zápas týmů z popředí tabulky. Strakonice přivezli silný výběr, se kterým jsme odehráli vyrovnanou partii. Škoda, že jsme dnes nevstřelili žádnou branku (ani s penalty). Více ale takových zápasů a budeme se jenom zlepšovat. S míčem umíme hezké věci, ale to v těžkých zápasech nestačí.

15.kolo

Hradiště – TJ Blatná    13:1 (6:1)

Datum:   29.5.2016

Branky Blatné :   Outlý

Blatná :   Říha P., Sedláček – Opava, Turek, Šmat, Šejvar, Bulka, Outlý, Krátký, Říha V., Bláha, Vondruška

V oslabené sestavě jsme hráli na hřišti nejlepšího týmu soutěže otevřenou partii a to se nám z hlediska obdržených branek nevyplatilo. Platí ale, že spoustu branek soupeři neustále nabízíme. Jinak šancí na vstřelení branek jsme i my měli dostatek, ale brankář domácích vše pochytal. Drtivá většina hráčů se snažila makat až do konce a to je pro ně jenom dobře. Takovéhle zápasy kluky posouvají dál, ale chybí nám více takových těžkých zápasů za sezónu.

14.kolo

TJ Blatná – Týn/Vlt    5:1 (1:0)

Datum:   22.5.2016

Branky Blatné :   Říha V., Potůček, Vaněčková, Říha P., Opava

Blatná :   Říha P., Sedláček – Opava, Potůček, Šmat, Fiřt, Bulka, Outlý, Krátký, Říha V., Šejvar, Bláha, Vaněčková, Vondruška

V zápase jsme se snažili hrát kombinačně a hodně po křídle. Soupeř měl nebezpečné brejky. V závěru utkání se nám povedlo dát pěkné branky.

13.kolo

Zliv/Hluboká – TJ Blatná     4:4 (2:2) (penalty 5:4)

Datum:   15.5.2016

Branky Blatné :   Říha V. 2x, Opava, Outlý

Blatná :   Říha P., Sedláček – Opava, Potůček, Slavíček, Šmat, Fiřt, Bulka, Outlý, Krátký, Říha V., Slavíček, Šejvar, Bláha, Vaněčková, Vondruška

Opět zápas ve kterém soupeře přehráváme, ale tentokrát jsme tolik branek nedali. Soupeř měl hodně nebezpečné brejky. Hra dopředu nám docela jde, ale musíme zapracovat na hře dozadu.

12.kolo

TJ Blatná – Protivín    8:1 (1:1)

Datum:   8.5.2016

Branky Blatné :   Šejvar 5x, Říha V., Krátký, Potůček

Blatná :   Říha P., Sedláček – Opava, Potůček, Slavíček, Šmat, Fiřt, Bulka, Outlý, Šejvar, Krátký, Říha V., Drnek, Bláha, Vaněčková, Vondruška, Turek

Hrálo se hodně na polovině soupeře. Snažili jsme se hodně kombinovat a docela dost šancí jsme si i připravili.

11.kolo – volno

10.kolo

TJ Blatná – Vlachovo Březí    4:1 (1:1)

Datum:   24.4.2016

Branky Blatné :   Outlý 2x, Potůček 2x

Blatná :   Říha P., Sedláček – Opava, Potůček, Slavíček, Drnek, Šmat, Fiřt, Bulka, Outlý, Krátký, Říha V., Turek, Slavíček, Bláha, Vaněčková, Vondruška

Bojovný soupeř důkladně bránil, míče pouze odkopával a pak hrozil nepříjemnými brejky. Ale naše hráče musíme pochválit za to, že trpělivě chtěli hrát stále fotbal. Po přestávce jsme zvýšili napadání soupeře a ještě víc soupeře přitlačili k jeho vlastní brance. Jenom těch gólů mohlo být víc…

—————————————————————————————————————————————————

18.kolo

Volyně – TJ Blatná    1:9 (0:6)

Datum:   16.4. 2016

Branky Blatné :   Outlý 2x, Potůček 2x, Turek, Fiřt, Krátký, Říha V., Říha P.

Blatná :   Říha P., Sedláček – Opava, Potůček, Vondruška, Drnek, Šmat, Fiřt, Outlý, Krátký, Říha V., Šejvar, Slavíček, Vondruška, Drnek, Turek, Bláha

První jarní zápas jsme zvládli v pohodě. Soupeře jsme celý zápas přehrávali, gólů mohlo být o hodně víc. Kluci měli snahu hrát kombinační fotbal a to nás těší.

——————————————————————————————————————————————————–

9.kolo

TJ Blatná – Volyně    11:0 (4:0)

Datum:   1.11. 2015

Branky Blatné :   Šejvar 3x, Bulka, Říha V., Krátký, Šmat, Fiřt, Vaněčková, Říha P., Drnek

Blatná :   Říha P., Sedláček – Opava, Potůček, Vondruška, Drnek, Šmat, Fiřt, Bulka, Outlý, Krátký, Říha V., Šejvar, Šurát, Vondruška, Drnek, Turek, Slavíček, Bláha, Vaněčková

Opět hodně času na polovině soupeře, snaha hrát po stranách a kombinačně se dostávat do vápna. Někdy to bylo hodně kostrbaté. Oslavit svůj první gól mohla Kačka 🙂

————————————————————————————————————————————————–

8.kolo

Vacov – TJ Blatná    2:2 (1:2) (PK 0:3)

Datum:   25.10. 2015

Branky Blatné :   Fiřt, Krátký

Blatná :   Říha P., Sedláček – Opava, Potůček, Vondruška, Drnek, Šmat, Fiřt, Bulka, Outlý, Krátký, Říha V., Šejvar, Vondruška, Drnek, Turek, Slavíček, Bláha, Vaněčková

Hráli jsme skoro celý zápas na polovině domácích, chyběl větší důraz u branky soupeře. Moc míčů jsme se snažili procpat středem hřiště, měli jsme víc hrát po stranách. První zápas za mladší žáky odehrála Kačka a moc jí nechybělo dát gól.

———————————————————————————————————————————————————-

Na poslední trénink Coerveru 21.12.  2015   se přijel do Oseka podívat i známý Blatenský odchovanec Zdeněk Ondrášek

Coerver - Osek2015
10 položka(ek) « z 10 »

———————————————————————————————————————————————————–

Kemp 2015
12 položka(ek) « z 12 »

7.kolo

Strakonice/Katovice – TJ Blatná   8:1 (2:0)

Datum:   18.10. 2015

Branky Blatné :   32. Krátký

Blatná :   Říha P. (Sedláček) – Opava, Potůček, Šejvar – Outlý, Krátký, Fiřt – Říha V.  (Turek, Šurát, Šejvar, Filaus, Drnek, Žižka, Bláha, Slavíček)

Po celý zápas jsme nechali domácí v klidu hrát. Dlouho jsme přistupovali k hráčům nebo někdy vůbec. Pohyb na hřišti byl velice špatný. Na brankáře se valil jeden útok za druhým a nakonec branek bylo osm.

————————————————————————————————————————————–

6.kolo

TJ Blatná – Hradiště   2:6 (0:1)

Datum:   10.10. 2015

Branky Blatné :   51. a 53.  Žižka

Blatná :   Říha P. (Sedláček) – Opava, Potůček, Fiřt – Outlý, Krátký, Říha V. – Turek (Šmat, Šurát, Šejvar, Filaus, Drnek, Žižka, Bláha)

První poločas jsme hostům ještě trochu stačili, ve druhém už ne. Hlavně začátek druhé půle se nám vůbec nepovedl. Ve 34. min to bylo 4:0 a hosté si to v klidu pohlídali.

—————————————————————————————————————————————

5.kolo

Týn nad Vltavou – TJ Blatná   0:7 (0:0)

Datum:   3.10. 2015

Branky Blatné :   35., 40., 58., Outlý, 42.  Říha V., 45. Sedláček, 47. Filaus, 50. Šejvar

Blatná :   Říha P. (Sedláček) – Opava, Potůček, Šmat – Fiřt, Outlý, Říha V. – Šurát (Šejvar, Filaus, Turek)

Moc hráčů na střídání nebylo, kluci tedy měli být v tempu a soupeře přehrát. Ale přes zhuštěnou obranu domácích jsme se vůbec neprosadili. Ve druhé jsme soupeře dál přehrávali a i jsme konečně začali dávat branky. Dali jsme jich nakonec sedm a kluci i udrželi čisté konto.

——————————————————————————————————————————–

4.kolo

TJ Blatná – Zliv/Hluboká   7:1 (6:0)

Datum:   26.9. 2015

Branky Blatné :   5., 19., 22., 26. Fiřt, 14. Vondruška, 25. Krátký, 50. Outlý

Blatná :   Říha P. (Sedláček) – Opava, Potůček, Šmat – Fiřt, Outlý, Krátký – Říha V. (Šurát, Vondruška, Filaus, Drnek, Turek, Žižka, Bláha)

První domácí zápas jsme zvládli celkem v pohodě. Už v první půli jsme zápas dali soupeři šest branek a bylo rozhodnuto.

———————————————————————————————————————————-

3.kolo

Protivín – TJ Blatná   0:3 (0:0)

Datum:   20.9. 2015

Rozhodčí:

Branky Blatné :   35., 37. Říha V., 54. Outlý

Blatná :   Říha P. – Opava, Potůček, Šmat – Fiřt, Outlý, Říha V. – Šurát (Šejvar, Vondruška, Filaus, Drnek, Turek)

Do Protivína jsme odjížděli v prořídlé sestavě. V prvním poločase jsme se nedokázali gólově prosadit. Šancí bylo dost, ale výborný brankář domácích vše pochytal. Hra, ale byla celkem slušná a tak jsme věřili, že se prosadíme. A už na začátku druhé půle jsme dvakrát rozvlnili síť, pojistku v podobě třetího gólu jsme ale dali až ke konci zápasu. I domácí měli šance a tak Pavla těší vychytaná nula.

————————————————————————————————————————————

1.kolo

Vlachovo Březí – TJ Blatná   0:12 (0:7)

Datum:   5.9. 2015  11:15 hod.

Rozhodčí:  Formánek

Branky Blatné :   4., 20., 21. Říha V., 16., 23., 60. Outlý, 15. Opava, 25. Potůček, 36. Krátký, 37. Bulka A., 55. Fiřt, 56. Šejvar

Blatná :   Sedláček (Říha P.) – Fiřt, Potůček, Šejvar – Bulka A., Outlý, Krátký – Říha V. (Opava, Šmat, Slavíček, Turek, Šurát, Bláha)

V našem prvním soutěžním utkání kluci předvedli slušný výkon. Soupeř je v soutěži nováček a hrozil hlavně z brejků. Ty kluci ubránili a oba dva brankáře může těšit čisté konto. Kubu za první a Pavla za druhý poločas. Těšit nás může i to, že se o branky podělilo osm střelců.

Turnaj Bohutín 23.8.

Přátelský turnaj v Bohutíně se hrál na krásném trávníku. Hrálo se 2×20 min. První zápas nám moc herně nesedl, ale další dva už měli slušnou úroveň a kluci vítězství zasloužili.

TJ Blatná – Litavan Bohutín 2:2

TJ Blatná – SK Březnice 5:3

TJ Blatná – Spartak Rožmitál 3:2

Sestava:  Říha P., Sedláček, Opava, Potůček, Vondruška, Filaus,  Žižka, Krátký, Outlý, Říha V., Bulka A., Šurát, Bláha

Tabulka: 1. Blatná 2. Rožmitál 3. Bohutín 4. Březnice

ml. žáci TJ Blatná 23.8.2015

Přátelské utkání 13.8.

TJ Blatná – SK Kladno

Hned po návratu se soustředění jsme hráli doma přátelák. Se soupeřem, který přijel pouze s ročníkem 03 a hraje ligu. Hrálo se na dvou hřištích a kluci si fakt mákli. Vysoko jsme prohráli, ale příprava to byla dobrá.

Soustředění Chanovice 9.8. – 12.8.

Soustředění se povedlo, trénovali jsme hodně, soutěžili jsme, byli jsme na rozhledně, v bazénu…