WINTER KOVO CUP 2015

 

Mladší žáci -Winter KOVO Cup 2015/2016
4. kolo   28.2.2016

29 položka(ek) « 1 z 29 »

V posledním zápase jsme hráli (U13) se Sušicí. Vyšlo to tak, že jsme na Sušici ztráceli 3 body a pokud jsme náš turnaj chtěli vyhrát, tak musíme výborného soupeře porazit. Zápas to byl rychlý a bojovný, Sušice ukázala svou velkou kvalitu. Ale náš tým pokračoval v dobrých výkonech, které předvedl minulý týden. Po dramatických 50 minutách kluci a děvče mohli slavit vítězství :-)
Na dlouhodobém zimním turnaji hrálo osm kvalitních týmů ze tří krajů. Týmy, které byli turnaji hrají různé soutěže, například i českou ligu žáků, krajský přebor….. Velká pochvala pro oba týmy, ve slušné konkurenci dokázali, že fotbal hrát umí. A tým Blatná U13 po 4. kolech dokonce slavil celkové vítězství na turnaji.
4.kolo
Blatná U13 – Sušice  3:2 (2:1)
Blatná U12 – Rožmitál  4:8 (4:4)
Sestava:
Říha P. – Opava, Fiřt, Šmat, Potůček, Outlý, Bulka, Říha V., Vaněčková, Krátký, Šejvar
Sedláček – Vondruška, Šurát, Turek, Bláha, Fiřt, Bulka, Opava, Potůček, Šmat, Vaněčková, Outlý, Říha V.

Pořadí:

Tým

Z

V

R

P

Skóre

Tělo

1

TJ Blatná – U13

7

5

0

2

26:16

15

2

TJ Sušice

7

5

0

2

27:8

15

3

SK Litavan Bohutín

7

3

3

1

18:16

12

4

 FK Horažďovice

7

3

2

2

24:17

11

5

SK Březnice 1918

7

3

1

3

19:19

10

6

TJ Spartak Rožmitál

7

2

2

3

23:21

10

7

SK ZČE  Plzeň

7

2

0

5

19:18

6

8

TJ Blatná – U12

7

0

1

6

12:52

1

Tabulka vstřelených branek:

1.

TJ Sušice

27

2.

TJ Blatná  U13

26

3.

 FK Horažďovice

24

4.

TJ Spartak Rožmitál

23

5.-6.

SK Březnice 1918

19

5.-6.

SK ZČE  Plzeň

19

7.

SK Litavan Bohutín

18

8.

TJ Blatná  U12

12

 

 

W SK ZČE PLZEŇ TJ BLATNÁ   U12 TJ BLATNÁ   U13 FK HORAŽĎOVICE SK LITAVAN BOHUTÍN SK BŘEZNICE 1918 TJ SPARTAK ROŽMITÁL TJ SUŠICE Skóre Body Konečné pořadí
SK ZČE PLZEŇ I 5:1 1:2 1:2 4:6 5:1 2:4 1:2 18:17 6 7
TJ BLATNÁ   U12 1:5 N 3:5 0:11 2:2 1:7 4:8 1:14 12:52 1 8
TJ BLATNÁ  U13 2:1 5:3 T 2:3 2:4 6:1 6:2 3:2 26:16 15 1
FK HORAŽĎOVICE 2:1 11:0 3:2 E 3:3 2:2 3:5 0:4 24:17 11 4
SK LITAVAN BOHUTÍN 6:4 2:2 4:2 3:3 R 1:4 1:1 1:0 18:16 12 3
SK BŘEZNICE 1918 1:5 7:1 1:6 2:2 4:1 C 3:2 1:2 19:19 10 5
TJ SPARTAK ROŽMITÁL 4:2 8:4 2:6 5:3 1:1 2:3 U 1:2 23:21 10 6
TJ SUŠICE 3:1 14:1 2:3 4:0 0:1 2:1 2:1 P 27:8 15 2

——————————————————————————————————————————————————————————-

3.kolo

Tabulka a výsledky:

Pořadí:

Tým

Z

V

R

P

Skóre

Body

1

TJ Sušice

6

5

0

1

25:5

15

2

TJ Blatná – U13

6

4

0

2

23:14

12

3

SK Litavan Bohutín

6

3

2

1

15:13

11

4

 FK Horažďovice

6

3

1

2

21:14

10

5

SK Březnice 1918

6

3

1

2

18:14

10

6

TJ Spartak Rožmitál

6

2

1

3

15:17

7

7

SK ZČE  Plzeň

6

1

0

5

14:17

3

8

TJ Blatná – U12

6

0

1

5

8:44

1

Tabulka vstřelených branek:

1.

TJ Sušice

25

2.

TJ Blatná  U13

23

3.

 FK Horažďovice

21

4.

SK Březnice 1918

18

5.-6.

TJ Spartak Rožmitál

15

5.-6.

SK Litavan Bohutín

15

7.

SK ZČE  Plzeň

14

8.

TJ Blatná  U12

 

W SK ZČE PLZEŇ TJ BLATNÁ   U12 TJ BLATNÁ   U13 FK HORAŽĎOVICE SK LITAVAN BOHUTÍN SK BŘEZNICE 1918 TJ SPARTAK ROŽMITÁL TJ SUŠICE Skóre Body Konečné pořadí
SK ZČE PLZEŇ I 5:1 1:2 1:2 4:6 : 2:4 1:2 :
TJ BLATNÁ   U12 1:5 N 3:5 0:11 2:2 1:7 : 1:14 :
TJ BLATNÁ  U13 2:1 5:3 T 2:3 2:4 6:1 6:2 : :
FK HORAŽĎOVICE 2:1 11:0 3:2 E : 2:2 3:5 0:4 :
SK LITAVAN BOHUTÍN 6:4 2:2 4:2 : R 1:4 1:1 1:0 :
SK BŘEZNICE 1918 : 7:1 1:6 2:2 4:1 C 3:2 1:2 :
TJ SPARTAK ROŽMITÁL 4:2 : 2:6 5:3 1:1 2:3 U 1:2 :
TJ SUŠICE 3:1 14:1 : 4:0 0:1 2:1 2:1 P :
Neděle 28.2.2016  12:30- 13:30 VÝSLEDEK
12:30-13:30 SK ZČE  Plzeň TJ Blatná – U13 1:2
12:30-13:30 TJ Sušice SK Březnice 1918 2:1
Neděle 28.2.2016  13:45- 14:45 VÝSLEDEK
13:45-14:45 SK ZČE  Plzeň TJ Sušice 1:3
13:45-14:45 SK Březnice 1918 TJ Blatná – U13 1:6
Neděle 6.3.2016  10:00- 11:00 VÝSLEDEK
10:00-11:00  FK Horažďovice SK Litavan Bohutín :
10:00-11:00 TJ Blatná – U13 TJ Sušice :
Neděle 6.3.2016 11:15- 12:15 VÝSLEDEK
11:15- 12:15 TJ Spartak Rožmitál TJ Blatná – U12 :
11:15- 12:15 SK ZČE  Plzeň SK Březnice 1918 :
12:30  Vyhlášení

———————————————————————————————————————————————————————-

FOTKYPROPOZICE ZIMNÍ TURNAJ MLADŠÍ ŽÁCI 2015/2016

Neděle 22.11.2015  10:00- 11:00 VÝSLEDEK
10:00-11:00 SK ZČE  Plzeň TJ Blatná – U12 5:1
10:00-11:00 TJ Blatná – U13  FK Horažďovice 2:3
Neděle 22.11.2015  11:15- 12:15 VÝSLEDEK
11:15- 12:15 TJ Blatná – U12 TJ Blatná – U13 3:5
11:15- 12:15 SK ZČE  Plzeň  FK Horažďovice 1:2
Neděle 22.11.2015  12:30- 13:30 VÝSLEDEK
12:30-13:30 SK Litavan Bohutín SK Březnice 1918 1:4
12:30-13:30 TJ Spartak Rožmitál TJ Sušice 1:2
Neděle 22.11.2015  13:45- 14:45 VÝSLEDEK
13:45-14:45 SK Březnice 1918 TJ Spartak Rožmitál 3:2
13:45-14:45 SK Litavan Bohutín TJ Sušice 1:0
Sobota 28.11.2015  10:00- 11:00 VÝSLEDEK
10:00-11:00 TJ Blatná – U12 SK Březnice 1918 6:1
10:00-11:00  FK Horažďovice TJ Sušice 0:4
Sobota 28.11.2015  11:15 – 12:15 VÝSLEDEK
11:15- 12:15 TJ Blatná – U12 TJ Sušice 1:14
11:15- 12:15  FK Horažďovice SK Březnice 1918 2:2
Sobota 28.11.2015  12:30- 13:30 VÝSLEDEK
12:30-13:30 SK ZČE  Plzeň SK Litavan Bohutín 6:4
12:30-13:30 TJ Blatná – U13 TJ Spartak Rožmitál 6:2
Sobota 28.11.2015   13:45- 14:45 VÝSLEDEK
13:45-14:45 SK ZČE  Plzeň TJ Spartak Rožmitál 2:4
13:45-14:45 TJ Blatná – U13 SK Litavan Bohutín 2:4
Neděle 28.2.2016  10:00- 11:00 VÝSLEDEK
10:00-11:00  FK Horažďovice SK Litavan Bohutín :
10:00-11:00 TJ Spartak Rožmitál TJ Blatná – U12 :
Neděle 28.2.2016  11:15- 12:15 VÝSLEDEK
11:15- 12:15  FK Horažďovice TJ Blatná – U12 :
11:15- 12:15 TJ Spartak Rožmitál SK Litavan Bohutín :
Neděle 28.2.2016  12:30- 13:30 VÝSLEDEK
12:30-13:30 SK ZČE  Plzeň TJ Blatná – U13 :
12:30-13:30 TJ Sušice SK Březnice 1918 :
Neděle 28.2.2016  13:45- 14:45 VÝSLEDEK
13:45-14:45 SK ZČE  Plzeň TJ Sušice :
13:45-14:45 SK Březnice 1918 TJ Blatná – U13 :
Neděle 6.3.2016  10:00- 11:00 VÝSLEDEK
10:00-11:00 SK ZČE  Plzeň SK Březnice 1918 :
10:00-11:00 TJ Blatná – U12 SK Litavan Bohutín :
Neděle 6.3.2016 11:15- 12:15 VÝSLEDEK
11:15- 12:15 TJ Blatná – U13 TJ Sušice :
11:15- 12:15  FK Horažďovice TJ Spartak Rožmitál :
12:30  Vyhlášení

Pořadí: Tým Z V R P Skóre Body
1. SK Březnice 1918 4 3 1 0 16:06 10
2. TJ Sušice 4 3 0 1 20:03 9
3. SK Litavan Bohutín 4 3 0 1 12:10 9
4.  FK Horažďovice 4 2 1 1 7:09 7
5. TJ Blatná – U13 4 2 0 2 15:12 6
6. SK ZČE  Plzeň 4 1 0 3 12:13 3
7. TJ Spartak Rožmitál 4 1 0 3 9:12 3
8. TJ Blatná – U12 4 0 0 4 6:31 0

Tabulka vstřelených branek:
1. TJ Sušice 20
 2. SK Březnice 1918 16
3. TJ Blatná  U13 15
4.-5. SK Litavan Bohutín 12
4.-5. SK ZČE  Plzeň 12
6. TJ Spartak Rožmitál 9
7.  FK Horažďovice 7
8. TJ Blatná  U12 6