Zpět na Výsledky 2022-2023

2014-2015

Aktuální výsledky ZDE                              Kompletní výsledky ZDE                           Los soutěže ZDE

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Blatná : Čkyně / Vimperk 5 : 0 ( 1 : 0 )

Branky : vlastní 2 , Janota , Peroutka ( PK ) , Kareš .

Sestava : Peroutka : Chlanda , Mach , Kareš , Hrádek – Míka , Formánek , Sedláček , Janota – Stulík , Zíka . Střídali : Cvach , Kalous , Houzar , Levý , Chovanec .

Hodnocení : Poslední zápas sezony jsme potřebovali uhrát alespoň bod , abychom potvrdili první místo v soutěži . V první půli  jsme dali rychlí gol . V 10 . minutě se trefil Janota a to bylo do poločasu vše . Do druhé půle jsme vstoupili o poznání lepé k čemuž nám pomohl ve 47 . minutě vlastenec hostí . Zápas jsme potom kontrolovali až do konce . Další branka padla v 73 . minutě z penalty , kterou bezpečně   proměnil brankář Peroutka , na 4 : 0 si dali hosté opět vlastní branku to běžela 76 . minuta . Účet zápasu i sezony uzavřel v 85 . minutě Kareš . HOŠI DÍK JSTE MISTŘI !!!!!!

————————————————————————————————————————————————————————————

Sedlice : Blatná 3 : 5 ( 2 : 1 )

Branky : Janota 2 , Formánek , Stulík , Míka ( PK ) .

Sestava : Peroutka – Houzar , Kareš , Mach , Chlanda – Janota , Sedláček , Formánek , Míka – Chovanec , Stulík . Střídali : Zíka , Říha , Cvach .

Hodnocení : V okresním derby jsme zaspali začátek zápasu a 7 . minutě jsme prohrávali 1 : 0 . V 10 . minutě se nám naštěstí podařilo vyrovnat , když se trefil k tyči Janota . Zápas upadl do průměru a další branka padla až ve 40 . minutě do naší branky a tím byl poločasový účet uzavřen . Po domluvě v kabině se náš herní projev zlepšil a výsledkem byla parádní čtyřminutovka kterou načal druhým golem Janota v 55 . minutě v 56 . minutě jsme již vedli , trefil se Formánek a v 59 . minutě dal branku Stulík . Domácí , ale zbraně nesložili a 63 . minutě z pokutového kopu snížili na rozdíl jedné branky . Poslední slovo , ale patřilo nám když v 68 . minutě také z pokutového kopu uzavřel ůčet utkání kapitán Míka .

—————————————————————————————————————————————————————————————

Blatná : Zdíkov / Stachy 7 : 0 ( 1 : 0 )

Branky : Kareš 2 , Míka 2 , Cvach , Formánek , Peroutka ( PK ) .

Sestava : Peroutka – Kalous , Hrádek , Mach , Chlanda – Janota , Kareš ,  Míka , Cvach – Stulík , Formánek . Střídali : Hejl , Zíka , Houzar , Chovanec , Levý , Maleček .

Hodnocení : Do zápasu  z týmem ze středu tabulky jsme vstoupili aktivně a v 9 . minutě vstřelil první branku Cvach , bohužel to byla jediná branka prvního poločasu . Po domluvě v kabině jsme se probudili střelecky .  Ve 47 . minutě  dal Kareš na 2 : 0 a vstřelil 100 . branku v sezoně ! Další branky přidali v 58 . minutě Míka v 69 . minutě Formánek v 72 . minutě opět Kareš v 81 . minutě na žádost publika golman Peroutka z pokutového kopu . Účet zápasu uzavřel 84 . minutě  svou druhou brankou Míka . Za výkon ve druhém poločase jsou tři body doma . Dík patří za pomoc žáků

——————————————————————————————————————————————————————————————–

Protivín : Blatná 2 : 4 ( 2 : 1 )

Branky : Sedláček , Míka , Kareš , Mach .

Sestava : Peroutka – Cvach , Stulík , Mach , Hrádek – Míka , Janota, Kareš , Hejl – Sedláček , Houzar . Střídali : Formánek , Zíka .

Hodnocení : Zápas ze třetím týmem tabulky jsme nazačali příliš dobře a v 17 . minutě jsme prohrávali 2 : 0 . Tento vývoj nás naštěstí nepoložil a do poločasu jsme dali kontaktní branku , když se ve 26 . miutě trefil z  vápna Sedláček . Po domluvě v kabině jsme do druhého poločasu vstoupili mnohem lépe a ve 48 . minutě vyrovnal Míka , a v 63 . minutě zavel k obratu Kareš který křižnou střelou strhl vedení na naší stranu , vše zakončil v 85 . minutě Mach , který dorazil do prázdné branky střelu Cvacha , která se odrazila od tyče . Za výkon ve druhém poločase jsme si body zasloužili . Hoši dík .

——————————————————————————————————————————————————————————

Hradiště : Blatná 4 : 4 ( 1 : 3 ) PK : 4 : 1 .

Branky : Hejl , Hrádek ,Cvach , Janota .

Sestava : Peroutka – Hrádek , Mach , Stulík , Chlanda – Hejl , Janota , Sedláček , Míka – Cvach , Zíka .

Hodnocení : Na zápas z druhým týmem tabulky jsme z různých důvodů odjeli pouze z jedenácti hráči . První poločas jsme zvládli dobře a vedli jsme 3 : 1 . Ve druhém půli nám začali docházet síly a domácí toho využili na srovnání skore .  Soupeř vyrovnal v 87 . minutě . Na penalty jsme prohráli 4 : 1

———————————————————————————————————————————————————————————————–

Blatná : Vlachovo Březí 3 : 0 ( 1 : 0 )

Branky : Míka , Sedláček , Říha .

Sestava : Peroutka – Chlanda , Mach , Houzar ,  Hrádek – Míka , Formánek , Janota , Zíka , Stulík – Sedláček . Střídali : Hejl , Kareš , Cvach , Říha .

Hodnocení : Zápas z týmem ze středu tabulky jsme zvládli pouze výsledkově , trápila nás kombinace a koncovka .  První branku dal z trestného kopu Míka  ve 26 . minutě .  Druhou branku přidal Sedláček na začátku druhé půle ve 48 . minutě a ůčet zápasu uzavřel Říha v 89 . minutě .

————————————————————————————————————————————————————————————-

Mirovice – Čimelice  :  Blatná          1 : 2 ( 0 : 0 )

Branky : Cvach , Hejl ( PK )

Sestava : Peroutka – Hrádek , Houzar , Stulík , Chlanda – Janota , Cvach , Formánek , Sedláček , Míka – Mach . Střídali : Kalous , Hejl .

Hodnocení : Do zápasu ze třetím týmem tabulky jsme vstoupili nedůrazně a několikrát nás podržel brankář Peroutka . Ve druhém poločase jsme se opět dostali pod tlak domácích a v 51 . minutě jsme dostali branku . V 60 . minuté vyrovnal Cvach a v 72 . minutě dal vítěznou branku Hejl .

————————————————————————————————————————————————————————-

Volyně : Blatná 1 : 6 ( 0 : 2 )

Branky : Cvach 4 ,Sedláček , Formánek .

Sestava : Peroutka –  Cvach , Houzar , Mach , Chlanda – Zíka , Janota , Formánek , Míka – Stulík , Sedláček . Střídali : Hrádek , Hejl .

Hodnocení : Zápas jsme odehráli až na úvodních 30 . minut naprosto v klidu a domácí jsme do vážnější šance nepustili . Střelecky zazářil Václav Cvach který dal čtyři branky . Jediný gol jsme dostali  10 . minut před koncem z trestného kopu .

——————————————————————————————————————————————————

Blatná – Strunkovice / Bavorov 5 : 0 ( 2 : 0 )

Branky : Cvach 2 , Formánek , Míka , Kareš .

Sestava : Peroutka – Chlanda , Houzar , Hrádek , Cvach – Zíka , Formánek , Kareš , Míka – Mach , Stulík . Střídali : Kalous , Hejl .

Hodnocení : Proti poslednímu týmu tabulky jsme předvedli jenom průměrný výkon , ale body zaslouženě zůstaly doma . V první půli jsme díky penaltě a polovlastnímu golu vedli 2 : 0 .  Ve druhém poločase jsme se nepatrně zlepšili a přidali další tři branky .

———————————————————————————————————————————–

Kovářov : Blatná  2 : 5 ( 1 : 2 )

Branky : Míka 2 , Stulík 2 , Sedláček .

Sestava : Peroutka – Kalous , Hrádek , Sedláček , Chlanda – Zíka , Míka , Formánek , Cvach –  Mach ,  Stulík . Střídal : Hejl .

Hodnocení : Do zápasu jsme vstoupili dobře a v 10 . minutě nás poslal do vedení Míka . Domácí dokázali na náš gol odpovědět ve 34 . minutě , ale ve 38 . minutě nám vrátil vedení po pěkné kombinaci Stulík , který uzavřel poločasové skore . Ve druhé půli jsme domácí začali přehrávat  a přidali jsme další tři branky , když se po druhé trefili Míka a Stulík , poslední branku dal Sedláček .

————————————————————————————————————————————————————————–

Blatná : Vacov 7 : 2 ( 6 : 1 )

Branky : Cvach 2 , Míka 2 , Mach , Sedláček , Formánek .

Sestava : Peroutka – Kalous , Houzar , Hrádek , Cvach – Míka , Janota , Kareš , Hejl – Mach , Zíka . Střídali : Sedláček  , Formánek .

Hodnocení : Zápas se nám povedl akorát podle výsledku .  Ve hře jsme silně zaostali za prvním utkáním . Soupeř přijel pouze z devíti hráči , ale naši hráči toho bohužel zejména ve druhé půli nedokázali využít . Druhý poločas hovoří za vše , skončil 1 : 1 !!!!

————————————————————————————————————————————————————————

Blatná : Osek – Strakonice ,, B “ 9 : 1 ( 4 : 1 )

Branky : Janota 3 , Mach 2 , Tkadlec 2 , Říha , Kareš .

Sestava : Peroutka – Hrádek , Houzar , Kareš , Cvach – Hejl , Janota , Stulík , Míka – Formánek , Mach . Střídali : Kalous , Říha , Zíka , Chlanda , Tkadlec . Hodnocení : První jarní mistrovské  utkání nám vyšlo skvěle jak herně tak výsledkově , soupeře jsme k ničemu nepustili a zaslouženě jsme zvítězili . Soupeř působil neškodně a pouze přihlížel našim povedeným kombinacím . Hoši dík i za přítomné diváky .

—————————————————PODZIM——————————————————–

14.kolo

Střelské Hoštice / Katovice : Blatná 1 : 4 ( 0 : 4 )

Branky : Stulík 2 , Zíka , Formánek .

Sestava : Peroutka – Hrádek , Mach , Kareš , Chlanda – Zíka , Janota , Formánek , Sedláček , Míka – Stulík . Střídali : Kalous , Hejl .

Hodnocení : Poslední utkání podzimu jsme zvládli na výbornou . Do zápasu jsme vstoupili aktivně a v 17 . minutě nás poslal do vedení Zíka . Druhou branku přidal ve 23 . minutě Stulík , který ve 40 . minutě upravil již na 0 : 3  . Ůčet prvního poločasu uzavřel ve 45 . minutě Formánek . Do druhé půle jsme změnili rozestavení a přestalo se nám dařit střelecky , ale herně jsme zápas stále ovládali . Jedinou branku jsme dostali z ofsajdu . Zápas jsme dohráli z přehledem a domácí jsme již k ničemu nepustili . Hoši dík .

———————————————————————————————————————————————————————————-

12,kolo

Blatná : Sedlice 3 : 0 ( 1 : 0 )

Branky : Sedláček , Stulík , Janota . Sestava : Houzar – Hrádek , Stulík , Mach , Chlanda – Hejl , Janota , Formánek , Míka – Sedláček , Zíka .

Střídal : Kalous .

Hodnocení : Poslední domácí zápas bylo derby ze Sedlicí . Utkání jsme zvládli pouze výsledkově ! První branku dal ve 20 . minutě Sedláček a do šaten jsme šli z jednobrakovým náskokem . Druhou půli jsme přidali na bojovnosti a odměnou nám byli dvě branky v rozmezí tří minut , když se v 57 . minutě trefil Stulík a v 60 .minutě uzavřel skore Janota přímo z rohového kopu . V dalším průběhu utkání jsme už bohužel žádnou branku nepřidali .

——————————————————————————————————————————————————————————–

11.kolo

Zdíkov / Stachy : Blatná 2 : 3 ( 1 : 3 )

Branky : Stulík , Mach , Cvach .

Sestava : Peroutka – Hrádek , Sedláček , Mach , Cvach – Houzar , Janota , Formánek , Míka – Zíka , Stulík . Střídali : Kalous , Tkadlec .

Hodnocení : Do zápasu jsme vstoupili aktivně a v 16 . minutě nás poslal do vedení Stulík . Druhou branku přidal ve 21 . minutě Mach po nedorozumění domácí obrany . Poté , ale přišel problém , když nám rozhodčí vyloučil brankaře Peroutku ( 29 . minuta ) . Na štěstí než si domácí uvědomili že hrají v početní převaze dal Cvach ve 40 . minutě třetí branku , která se nakonec ukázala jako vítězná . Do branky se dobrovolně postavil Houzar a i přes dvě obdržené branky jsme utkání dovedli do vítězného konce . Hoši dík .

———————————————————————————————————————————————————————————————

10.kolo

Blatná   : Protivín   3 : 0 ( 1 : 0 )

Branky : Kareš 2 , Medlín .

Sestava : Peroutka – Hrádek , Kareš , Stulík , Cvach – Hejl , Janota , Zíka , Míka – Mach , Medlín . Střídání : Houzar , Chlanda .

Hodnocení : Zápas z prvním týmem tabulky jsme zvládli na výbornou . V první půli jsme soupeře zatlačili , ale nemohli jsme se dostat do kvalitního zakončení . První branku vstřelil Kareš po zaváhání hostujícího brankáře až 42 . minutě . Druhá půle pro nás začala o poznání lépe , když se ve 48 . minutě opět prosadil Kareš . Poté se hra vyrovnala a několikrát nás podržel brankář Peroutka . Třetí branku přidal v 77 . minutě Medlín , který byl o deset minut po druhé žluté kartě vyloučen . Hoši dík .

———————————————————————————————————————————————————————-

9.kolo

Blatná : Hradiště 2 :1 ( 2 : 0 )

Branky : Míka , Janota .

Sestava : Peroutka – Hrádek , Sedláček , Mach , Cvach – Hejl , Janota , Kareš , Míka – Medlín , Zíka .

Střídali : Chovanec , Houzar , Chlanda .

Hodnocení : Po minulém zápase jsme zlepšili hru i pohyb a bylo to znát , do vedení nás dostal po podařené akci v 9 . minutě Míka . Poté se hra vyrovnala a několikrát nás podržel brankář Peroutka . Druhou branku přidal ve 43 . minutě Janota a do kabin jsme odcházeli z dvoubrakovým vedením . Ve druhé půli byla hra vyrovnaná , obě mužstva nastřelila břevno . Soupeř snížil až v 85 . minutě , více už jsme mu nedovolili . Hoši dík .

————————————————————————————————————————————————————————————————

8.kolo

Vlachovo Březí : Blatná 2 : 1 ( 1 : 0 )

Branka Blatné : Sedláček .

Sestava : Peroutka – Kalous , Stulík , Hrádek , Cvach – Janota , Zíka , Kareš , Míka – Sedláček , Mach . Střídali : Hejl , Houzar , Chlanda .

Hodnocení : Zápas jsme absolutně nezvládli a po bezkrevném výkonu jsme po pěti výhrách v řadě prohráli . Domácí podržel brankář , který podal až nadprůměrný výkon . Naši hráči neunesli tíhu utkání a uchýlili se k diskuzím z protihráči a rozhodčím . Pro příští zápas nám to snad přinese ponaučení .

——————————————————————————————————————————————————————————————-

7.kolo

Blatná : Volyně 10 : 1 ( 4 : 0 )

Branky : Sedláček 2 , Stulík 2 , Míka 2 , Cvach 2 , Zíka , Vlastní .

Sestava : Peroutka – Kalous , Hrádek , Mach , Cvach – Hejl , Stulík , Janota , Míka – Sedláček , Zíka .

Střídali : Chlanda , Medlín , Chovanec .

Hodnocení : Zápas z předposledním týmem tabulky jsme zvládli jak výsledkově tak i herně . Soupeře jsme přehrávali od první minuty . Hoši dík .

—————————————————————————————————————————————————————————————-

6.kolo

Strunkovice / Bavorov : Blatná 0 : 3 ( 0 : 2 )

Branky : Sedláček , Hejl , Kareš .

Sestava : Peroutka – Houzar , Kareš , Hrádek , Cvach – Hejl , Janota , Sedláček , Míka – Mach , Chlanda

Střídal : Chovanec .

Hodnocení : Nedělní utkání jsme hráli po sobotní dohrávce ve Vacově . V zápase se na nás projevila únava , ale výsledkově jsme utkání zvládli . V první půli jsme se prosadili až v závěru ve 42 a 45 . minutě , poslední branka padla v  69 . minu

———————————————————————————————————————————————————————————

5.kolo

Blatná : Kovářov 5 : 0 ( 3 : 0 )

Branky : Cvach , Janota , Medlín , Stulík , Tkadlec .

Sestava : Peroutka – Hrádek , Mach , Stulík , Cvach – Míka , Janota , Sedláček , Hejl – Medlín , Zíka . Střídali : Chlanda , Houzar , Tkadlec .

Hodnocení : Do zápasu jsme vstoupili aktivně , soupeře jsme prakticky nepouštěli na naší polovinu , ale střelecky se nám příliš nedařilo . První branku jsme dali až ve 14 . minutě . Soupeř přijel pouze z jedenácti hráči a po zranéní dohrával o deseti .  Bohužel jsme nedokázali proměnit více šancí .

———————————————————————————————————————————————————————————————————————–

4.kolo

Vacov Blatná 1:9 dohráno 27.9.14

——————————————————————————————————————————————————————————————

3.kolo

Blatná – Mirovice/Čimelice 2 : 1 ( 2 : 0 )

Branky Blatné : Janota , Formánek .

Sestava : Peroutka – Kalous , Stulík , Hrádek , Chlanda – Zíka , Janota , Formánek , Cvach – Míka , Sedláček  . Střídali : Hejl , Mach , Houzar , Chovanec

Hodnocení : Ve třetím kole jsme konečně prvně bodově zabrali , ale výhra se nerodila lehce . V první půli jsme byli lepším týmem což jsme vyjádřili pouze dvěma brankami . Ve druhém poločase jsme ubrali z nasazení a v 68 . minutě jsme inkasovali kontaktní branku . Do konce zápasu jsme se strachovali o výsledek .

2.kolo

Osek / Strakonice “ B ,, – Blatná 5 : 3 ( 2 : 1 )

Branky Blatné : Formánek , Sedláček , Mach .

Sestava : Peroutka – Hejl , Mach , Hrádek , Houzar – Zíka , Janota , Stulík , Míka – Formánek , Sedláček . Střídali : Cvach , Chlanda .

Hodnocení : Ani ve druhém utkání jsme nenalezli herní pohodu a opět jsme soupeři darovali tři body . V zápase jsme byli lepším týmem , ale bohužel jsme udělali chyby v obraně a chyby domácích jsme nedokázali náležitě využít .

1.kolo

Blatná  Střelské Hoštice / Katovice      2 : 3 ( 2 : 1 )

Branky Blatné : Sedláček 2

Hodnocení : První mistrovské utkání se nám herně a ani výslekově nepovedlo . Chybami v obraně jsme hostům doslova darovali tři body . V příštím utkání se snad naše hra zvedne . Sestava : Peroutka – Houzar , Mach , Hrádek , Chlanda – Zíka , Sedláček , Kareš , Cvach – Janota , Míka . Střídali : Hejl , Formánek