Rozpis Jaro 2024
„A“ Tým: Áčko hostí v sobotu od 17 hodin Dolní Dvořiště.
„B“ Tým: Béčko bude hrát v neděli derby rezerv v Sousedovicích.
Ženy: Ženy jedou v sobotu do Domažlic.
Dorost: Dorost přivítá doma v sobotu Jistebnici.
Žáci: Starší žáci hrají v neděli v Mladé Vožici s týmem Chýnov/Ml. Vožice.
Přípravky: Další kola přípravek budou známa po rozlosování jarní části soutěží.
____________________________________________________________________________________________________
Muži „A“ | Blatná-Dolní Dvořiště | sobota 20.4. | 17,00 hodin |
Muži „B“ | Sousedovice B-Blatná B | neděle 21.4. | 17,00 hodin |
Ženy | Domažlice-Blatná | sobota 20.4. | 12,00 hodin |
Dorost | Blatná-Jistebnice | sobota 20.4. | 10,00 hodin |
Žáci st. |
Chýnov/Ml. Vožice-Blatná |
neděle 21.4. | 10,00 hodin |
Žáci ml. | Chýnov/Ml. Vožice-Blatná | neděle 21.4. | 12,00 hodin |
Přípravka st. „A |
Dražejov-Blatná |
1:10 (0:4) | Thai Binh Minh 3x, Tomáš Fořt 2x, Štěpán Muchl, Radek Paukner, Josef Kadlec, Lubomír Fous |
Přípravka ml. ,,A“ | Blatná A-Blatná B | 7:3 (4:1) | Štěpán Poustka 2x, Simon Bulka 2x, Jakub Ďulík, Adam Koch, Šimon Krajzl |
Přípravka ml. „B“ | Blatná A-Blatná B | 7:3 (4:1) | Matěj Hrzal, Petr Medlín, Matyáš Krejčí |
35 + | Blatná 35 |
_____________________________________________________________________________________________________
Minulé kolo:
Muži „A“ | Kaplice-Blatná | 3:0 (2:0) | |
Muži „B“ | Blatná B-Cehnice | 0:6 (0:3) | |
Ženy | Hradiště-Blatná | 3:3 (2:2) | Šebková Klára, Hamplová Anežka, Tomanová Markéta |
Dorost | Kardašova Řečice-Blatná | 2:3 (0:2) | Vojtěch Bulka 2x, Jakub Outlý |
Žáci st. |
Blatná-Volyně/Volenice |
4:2 (4:0) |
Petr Masák 2x, Jan Vohryzka, Tobiáš Vanduch |
Žáci ml. | Blatná-Volyně/Volenice | 2:3 (1:3) | Petr Týma, Ondřej Kuss |
Přípravka st. „A |
Dražejov-Blatná |
1:10 (0:4) |
Thai Binh Minh 3x, Tomáš Fořt 2x, Štěpán Muchl, Radek Paukner, Josef Kadlec, Lubomír Fous |
Přípravka ml. ,,A“ | Dražejov-Blatná | 3:19 (0:11) | Štěpán Poustka 7x, Denis Flogel 4x, Karel Šrámek 4x, Šimon Krajzl 2x, Petr Medlín, Tomáš Vokroj |
Přípravka ml. „B“ | Junior B-Blatná B | 15:2 (7:0) | Petr Medlín, Josef Loula |
35 + | Blatná 35 |