Rozpis Jaro 2024
„A“ Tým: Áčko nestačilo na Dolní Dvořiště.
„B“ Tým: Béčko po přestřelce podlehlo
rezervě Sousedovic.
Ženy: Ženy jedou z Domažlic bez bodů.
Dorost: Dorost přehrál Jistebnici 3:2.
Žáci: Žáci v semifinále poháru vyhráli nad Bechyní 3:1. Ve finále se utkají s týmem Dačice/Nová Bystřice.
Přípravky: Další kola přípravek budou známa po rozlosování jarní části soutěží.
____________________________________________________________________________________________________
Muži „A“ | Blatná-Dolní Dvořiště | 2:4 (1:1) | František Outlý, David Fiřt |
Muži „B“ | Sousedovice B-Blatná B | 6:4 (4:2) | David Fiřt 2x, Jan Dulík, vlastní |
Ženy | Domažlice-Blatná | 5:0 (1:0) | |
Dorost | Blatná-Jistebnice | 3:2 (0:0) | Šimon Vávra, Jakub Outlý, Martin Beneš |
Žáci st. |
Blatná-Bechyně |
3:1 (1:1) | Jan Šiška, Petr Masák, Jindřich Koman |
Žáci ml. | Chýnov/Ml. Vožice-Blatná | 10:1 (6:1) | Jonáš Tetour |
Přípravka st. „A |
Dražejov-Blatná |
1:10 (0:4) | Thai Binh Minh 3x, Tomáš Fořt 2x, Štěpán Muchl, Radek Paukner, Josef Kadlec, Lubomír Fous |
Přípravka ml. ,,A“ | Blatná A-Blatná B | 7:3 (4:1) | Štěpán Poustka 2x, Simon Bulka 2x, Jakub Ďulík, Adam Koch, Šimon Krajzl |
Přípravka ml. „B“ | Blatná A-Blatná B | 7:3 (4:1) | Matěj Hrzal, Petr Medlín, Matyáš Krejčí |
35 + | Blatná 35 |
_____________________________________________________________________________________________________
Minulé kolo:
Muži „A“ | Kaplice-Blatná | 3:0 (2:0) | |
Muži „B“ | Blatná B-Cehnice | 0:6 (0:3) | |
Ženy | Hradiště-Blatná | 3:3 (2:2) | Šebková Klára, Hamplová Anežka, Tomanová Markéta |
Dorost | Kardašova Řečice-Blatná | 2:3 (0:2) | Vojtěch Bulka 2x, Jakub Outlý |
Žáci st. |
Chýnov/Ml. Vožice-Blatná |
1:6 (0:5) |
Petr Masák 3x, Ondřej Bulka, Jan Vohryzka, Martin Tůma |
Žáci ml. | Blatná-Volyně/Volenice | 2:3 (1:3) | Petr Týma, Ondřej Kuss |
Přípravka st. „A |
Dražejov-Blatná |
1:10 (0:4) |
Thai Binh Minh 3x, Tomáš Fořt 2x, Štěpán Muchl, Radek Paukner, Josef Kadlec, Lubomír Fous |
Přípravka ml. ,,A“ | Dražejov-Blatná | 3:19 (0:11) | Štěpán Poustka 7x, Denis Flogel 4x, Karel Šrámek 4x, Šimon Krajzl 2x, Petr Medlín, Tomáš Vokroj |
Přípravka ml. „B“ | Junior B-Blatná B | 15:2 (7:0) | Petr Medlín, Josef Loula |
35 + | Blatná 35 |