Home

PARÁDA !!!! A tým mužů se udržel v KP, v posledním kole vyhrál v Roudné 6:0. Filip Čadek dal 5 gólů a premiérovou branku v KP zaznamemal Milan Hlaváč. 

Béčko mužů zakončilo sezónu výhrou 1:0 s Číčenicemi.

Dorostenci se rozloučili s KP zápasy s Milevskem. Starší vyhráli 3:0, mladší vysoko prohráli. 

Žáci zakončili sezónu v Prachaticích bez bodů.

Starší přípravka obsadila v  8.ročníku turnaje Romana Vonáška druhé místo. Vítězem se stal tým SC Xaverov, který nás porazil ve finále 1:0. 

Rezerva mladších přípravek hrála poslední utkání s Volyní. 

Ženám i přípravkám A již sezóna skončila.

Muži „A“ Roudné-Blatná 0:6 (0:2) Čadek Filip 5x, Hlaváč
Muži „B“ Blatná-Číčenice 1:0 (0:0) Říha Jiří
Ženy ukončení sezóny divize žen konečné 8.místo
Dorost st. Blatná/Bělčice-Milevsko 3:0 (1:0) Král, Hrádek Adam (p), Říha Jiří
Dorost ml Blatná/Bělčice-Milevsko 0:10 (0:4)
Žáci st. ukončení sezóny KP st.žáků konečné 14.místo
Žáci ml.  ukončení sezóny KP ml.žáků konečné 7.místo
Přípravka st. „A

ukončení sezóny

KP st.přípravek konečné  3.místo
Přípravka st. ,,B“ ukončení sezóny OP st.přípravek konečné  ???.místo
Přípravka ml. „A“

ukončení sezóny

KP ml.přípravek konečné 14.místo
Přípravka ml. „B“ Blatná-Volyně 1:11 (1:7) Navrátil
Minipřípravka
35 + Blatná SG

Minulé kolo:

Muži „A“ Blatná-Olešník 0:4 (0:2)
Muži „B“ Drahonice-Blatná 3:2 (1:2) Stulík, Říha Jiří
Ženy ukončení sezóny divize žen konečné 8.místo
Dorost st. Prachatice-Blatná/Bělčice 5:3 (0:2) Král, Fořt Lukáš, Jelínek
Dorost ml Prachatice-Blatná/Bělčice 16:2 (7:1) Říha Vítek, Fořt Tomáš
Žáci st. Prachatice-Blatná 12:0 (4:0)
Žáci ml.  Prachatice-Blatná 4:3 (2:2) Čížek, Kostohryzová, Hovorka
Přípravka st. „A

ukončení sezóny

KP st.přípravek konečné  3.místo
Přípravka st. ,,B“ Blatná-Poříčí 11:2 (7:1) Koman Jindřich 4x, Vanduch Tobiáš 4x, Kubát 2x, Švec
Přípravka ml. „A“

ukončení sezóny

KP ml.přípravek konečné 14.místo
Přípravka ml. „B“ Dražejov-Blatná 12:6 (4:5) Matějka 4x, Fous Pavel, Vitáková
Minipřípravka
35 + Blatná SG