,, TESLA BLATNÁ CUP‘‘ MUŽI – 10 . ROČNÍK

TESLA Blatná CUP 2015 – propozice

Rozlosování a průběžné výsledky turnaje.

TESLA BLATNÁ CUP‘‘ MUŽI – 10 . ROČNÍK

V sobotu 7. 3. 2015  skončil v Blatné  posledními zápasy 10. ročník fotbalového turnaje

,,TESLA CUP 2015“.

Vítězem jubilejního 10. ročníku se stal tým  Sokola Bělčice. Gratulujeme .

O pořadí na druhém a třetím místě  se rozhodovalo mezi domácím týmem a  Březnicí. Rozhodl lepší vzájemný zápas pro Březnici.  (Březnice – Blatná  3 – 2)                                      .

Děkujeme všem týmům za účast na turnaji, doufáme, že vhodně doplnil jejich zimní

přípravu a těšíme se  v roce 2016 na 11. ročník.

Nejlepším střelce turnaje se stal  Hanzlík (S. Bělčice)  s pěti brankami.

TJ DRAŽEJOV  –  SK BŘEZNICE 1918    4 – 1,   (2 – 0)

BRANKY –  Brázda 2x, Hrčka, Oberreiter  – Vaněček

.Dražejov  – Drnek, Cibulka,  Mrkvička,  Holeček, Janus, Brázda, Uher,

Hrčka, Halama, Oberreiter, Sládek, Šíma,  Šulda, Pojsl, Macholda

Březnice  –  Vaněček, Čabrádek, Soldát, Štolba, Plechata, Češka V., Blovský, Manda, Šery,

Sýkora, Ježek, Štván, Šilhavý, Češka L., Metlička, Mayzlech, Jinřich

.Dražejov  – Březnice více držela balon, ale dopředu nic nepředvedla. My jsme hráli trpělivě

a zaslouženě  jsme zvítězili.

Březnice  –  V tomto zápase byl soupeř  fotbalovější. Gratulujeme mu k výhře.

1. STŘ. HOŠTICE – SOKOL VEŘECHOV  0 – 0,  (0 – 0)

Hoštice  –    Pikl, Lemberger, Švihovec, Šíp Josef,  Podloucký, Boukal, Šíp Jiří, Kokrda, Strnad, , Kohout,

Hládeček,  Šilhan,  Marenčák

Veřechov – Zerzán, Želiska L., Želiska J., Košiar, Brabec, Kadaně, Hrůša, Šíp, Petržílka

Švarc, Richter.

Hoštice    –  Soupeře jsme silně podcenili a hráli fotbal bez nasazení a s mnoha nepřesnostmi.

Veřechov – Ve vyrovnaném zápase jsme měli více šancí a neproměnili jsme pokutový kop.

TJ BLATNÁ B  – SOKOL BĚLČICE   0 – 4,  (0 – 2)

BRANKY –  Hanzlík 2x, Ježek, Hevera M.

Blatná  –     Reguš, Šána, Kratochvíl, Sýkora,  Bulka J., Svoboda, Říha, Písařík, Petrášek, Sobota, Hanousek,

Uldrich, Mach, Hrádek,Chladna, Merašický.

Bělčice  –  Kočovský, Zeman, Krameš Lukáš, Mach, Burian, Cibulka, Krameš Luboš, Ježek,  Hevera M.,

Hanzlík, Páca, Sejkora, Nusl.

.Blatná     –   V zápase plném nepřesností jsme byli horším týmem a zaslouženě prohráli.

Bělčice    –  Zápas plný nepřesností, další šance ve 2. poločase jsme nevyužili.

Za FO TJ Blatná, Míka Pavel

V sobotu 28. 2. 2015 pokračoval  4. kolem v Blatné 10. ročník fotbalového turnaje

TJ DRAŽEJOV  –  TJ BLATNÁ B    0 – 2,   (0 – 0)

BRANKY –  Písařík, Martínek

Dražejov  – Drnek,  Přikryl, Cibulka,  Mrkvička,  Holeček, Janus, Brázda, Uher,

Kilián, Hrčka, Halama, Oberreiter, Sládek, Šíma, Hynek, Šulda

Blatná  –     Reguš, Šána, Kratochvíl, Sýkora, Sedláček, Míka, Janota, Bulka J., Svoboda, Říha, Písařík,

Formánek, Peroutka, Martínek

Hodnocení  – Blatná  –   V první půli jsme měli 3 šance, které jsme nevyužili. Ve druhém jsme svoje šance    proměnili a  připsali jsme si tak 3 body

Dražejov –  Po celý zápas jsme byli horším týmem.

SOKOL BĚLČICE – SOKOL VEŘECHOV  3 – 0 (kont.)

Na Klatovsku vypukla chřipková epidemie.  Po dohodě obou týmů je výsledek 3-0 pro Bělčice.

SK BŘEZNICE 1918  – S. STŘ. HOŠTICE   3 – 2,  (2 – 1)

BRANKY –  Blovský 2x, Manda – Paroubek, Strnad

.Hodnocení –   Březnice  – Zápas byl jasně v naší režii i když jsme dohrávali od 20 min. bez našeho brankáře.

Hoštice    – Zápas, který jsme hráli po návratu ze soustředění byl pod naše možnosti.

Na čele střelců se  po 3. kole  usadili  se třemi brankami – Reguš, Říha  ( Blatná),  Hanzlík (Bělčice),

Ježek, Blovský (Březnice) a Hrčka(Dražejov)

—————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ B  –  SOKOL VEŘECHOV   9 – 0,   (4 – 0)

BRANKY –  Reguš 3x, Janota 2x, Říha, Písařík, Svoboda, Míka

.

Formánek, Peroutka

Veřechov – Zerzán, Petržílka, Šíp, Sochor, Želiska L..,  Rejšek, Košnar, Želiska J., Šimilo T., Brabec, Hnídek

Hodnocení  – Blatná  –   Zápas jednoznačně v naší režii. Škoda ještě spousty zahozených šancí.

Veřechov – Zasloužené vítězství domácího týmu, naši zápas odchodili.

TJ DRAŽEJOV –  SOKOL STŘ. HOŠTICE  0 – 0,  (0 – 0)

Dražejov  – Drnek,  Přikryl, Cibulka,  Mrkvička,  Holeček, Janus, Brázda, Uher,

Hoštice  –    Pikl, Lemberger, Švihovec, Šíp Josef,  Podloucký, Boukal, Šíp Jiří, Kokrda, Strnad, , Kohout,

Hládeček,  Šilhan,  Marenčák

Hodnocení – Dražejov – Po vyrovnané první půli s minimem šancí jsme se zlepšili, ale selhali jsme v zakončení.

Nejlepší hráči od nás byly Mrkvička, Holeček a hlavně Oberreiter.

Hoštice     – První půle bez šancí, ve druhé měl soupeř více ze hry, ale nás podržel brankář Pikl.

SOKOL BĚLČICE  –  SK BŘEZNICE 1918    4 – 3,  (1 – 1)

BRANKY –  Hanzlík 2x, Zeman, Páca  –   Manda, Zárybnický, Ježek

Bělčice  –   Kočovský, Páca, Krameš Lukáš, Mach L., Mach V.,  Hanzlík, Zeman, Cibulka, Ježek,  Hevera M.,

Říský D., Burian, Průcha P., Sejkora, Lukáš

.Hodnocení –  Bělčice    –  Vyrovnaný zápas, ve kterém jsme byli v koncovce o branku lepší.

Březnice  – Musíme přiznat, že si Bělčice výhru zasloužili.

Ježek (Březnice) a Hrčka(Dražejov)

—————————————————————————————————————-

TJ DRAŽEJOV  –  SOKOL VEŘECHOV   6 – 1 , (3 – 0)

BRANKY –  2x vlastní, Halama, Holeček, Hrčka, Drnek – Šíp

Dražejov  – Drnek, Pronnyl, Mrkvička, Pojsl, Šulda, Holeček, Janus, Brázda, Uher,

Kilián, Hrčka – Hynek.

Veřechov – Zerzán, Petržílka, Andrle, Hrůša, Šíp, Sochor, Želiska l., Hozman, Rejšek,

Košnar, Želiska J.,

Hodnocení – Dražejov – Zápas byl  jednostrannou záležitostí, hosté hráli o 10 hráčích.

–   Veřechov – Hodnocení nedodáno!

SOKOL STŘ. HOŠTICE – SOKOL BĚLČICE  2– 1, (0 – 0)

BRANKY – Zeman(B)

Hoštice –     Švihovec, Šíp Josef, Podloucký, Červený, Šíp Jiří, Kokrda, Hládeček D.,

Hládeček M., Heřman, Marenčák

Bělčice  –   Kočovský, Páca, Krameš Luboš, Mach, Nusl, Cibulka, Ježek, Krameš Lukáš,

Říský D., Hanzlík, Burian, Hevera M

Hodnocení – Ani jeden tým hodnocení nedodal!

SK BŘEZNICE 1918 – TJ BLATNÁ ,,B“  3 – 2, (0 – 0)

BRANKY –  Blovský, Šilhavý, Žid – Říha, Vanduch

Blatná  –     Písařík, Hrádek, Sýkora T., Rubáš, Sobota, Cvach,. Martínek, Mikolášek, Merašický, Uldrich, Říha,

Formánek, Vanduch,  Diviš

Hodnocení – Březnice – Velmi vyrovnané utkání rozhodl krásnou brankou Blovský

Blatná    –  Hosté měli více ze hry, ale za bojovný výkon bychom si bod zasložili.

VÝSLEDKY 1. KOLA

Sokol Bělčice – TJ Dražejov 4:3 (0:3)
Branky: Nusl 2, Hanzlík, D. Říský – Hrčka 2, Brázda. Foto: zde
Bělčice: Kočovský – Páca, Krameš Luboš, Mach, Nusl, Cibulka, Ježek, Krameš Lukáš,
Říský D., Hanzlík, Burian, Hevera M.
Dražejov: Drnek – Pronnyl, Mrkvička, Pojsl, Šulda, Holeček, Janus, Brázda, Uher,
Hodnocení: Bělčice„Začátek 1. poločasu jsme prospali a zbytečně dovolili soupeři tříbrankové vedení. Postupně jsme se dostali do herní pohody a v posledních minutách jsme dokázali zápas otočit.
Dražejov „Bělčice byly fotbalovější, my hráli na brejky a dokázali jsme si vytvořit spoustu šancí. Domácí svoji převahu zúročili až po poločase a vítězný gól vsítili v posledních vteřinách zápasu.“

Sokol Veřechov – SK Březnice 1918 0:6 (0:3)
Branky: Ježek 2, Šery, Jindřich, Vaněček, vlastní.
Veřechov: Zerzán – Petržílka, Andrle, Hrůša, Šíp, Sochor, Želiska l., Hozman, Rejšek,
Košnar, Želiska J., Brabec
Březnice: Vaněček – Čabrádek, Soldát, Štolba, Plechata, Češka V., Blovský, Manda, Šery, Sýkora, Ježek, Štván, Šilhavý, Češka L., Metlička, Mayzlech, Jindřich
Hodnocení – Veřechov „Na soupeře jsme nestačili. Na Klatovsku hrajeme 4. třídu a za možnost zúčastnit se takovéhoto turnaje jsme velmi rádi.“
Březnice „Zápas byl jednoznačnou záležitostí našeho mužstva. Na to, že to byl první zápas, měla hra slušnou úroveň.“

TJ Blatná B – Sokol Střelské Hoštice 2:1 (0:0)
Branky: Říha, Merašický – Červený.
Blatná B: Sedláček O. – Sobota, Křivatec, Šána, Svoboda, Nový, Cvach, Petrášek, Říha,
Formánek, Sedláček M., Vanduch, Merašický.
Hoštice: Švihovec – Šíp Josef, Podloucký, Červený, Šíp Jiří, Kokrda, Hládeček D.,
Hládeček M., Heřman, Marenčák.
Hodnocení – Hoštice „Po vyrovnané první půli potrestal Červený hrubou chybu domácího brankáře a dostal nás do vedení. Ve druhé půli měli domácí více ze hry a to hlavně díky chybám v naší obraně otočili výsledek. My jsme naše dvě velké šance nevyužili a proto jsme prohráli.“
Blatná B „V prvním poločase potrestali hosté chybu brankáře Sedláčka a šli do vedení. Ve druhém jsme se herně zlepšili, Říha vyrovnal a pár chvil před koncem zařídil naše vítězství Merašický.