volno

————————————————————————————————————-

Jarní část 9.kolo – 8.6.2014

Blatná – Chelčice 7:8 (4:2)

Branky Blatná: 3x Vojta Bulka, 1x Aleš Bláha, 1x Kuba Outlý, 1x Naty Kostohryzová, 1x Matyáš Prokopius

Trenér Michal Hovorka: Závěrečné utkání sezony jsme odehráli proti soupeři, se kterým jsme na začátku května sehráli vyrovnaný a dramatický zápas. První poločas nám vyšel výborně a zaslouženě jsme vedli 4:2. Bohužel druhý poločas začal velmi špatně, kluci působili ospale a soupeř otočil skore na 4:7. Při skvělém finiši jsme dokázali ještě vyrovnat, ale v poslední minutě se soupeř ještě jednou prosadil a připsal si vítězství.

———————————————————————————————————————————————-

Jarní část 8.kolo – 31.5.2014

Štěkeň – Blatná 4:8 (4:5)

Branky Blatná: 5x Vojta Bulka, 2x Aleš Bláha, 1x Šimon Vávra

Trenér Michal Hovorka: Do Štěkně jsme jeli po sérii porážek. Začátek zápasu nám nevyšel a domácí tým během chvíle vyhrával 4:2. Kluci se ale nevzdali a vývoj prvního poločasu dokázali obrátit. Ve druhém poločase jsme dokázali uhlídat kapitána domácích (střelec všech branek Štěkně) a přidat další góly. Soupeř již nedokázal odpovědět a my zaslouženě vyhráli.

Jarní část 7.kolo – 25.5.2014

Blatná – Junior Strakonice A 4:7 (1:1)

Branky Blatná: 2x Jakub Outlý, 1x Adam Hovorka, 1x Aleš Bláha

Trenér Michal Hovorka: Zápas dvou rozdílných poločasů. První poločas jsme měli více ze hry, bohužel se nám ale nepodařilo dát více branek. Ve druhém poločase jsme několikrát propadli a narozdíl od nás to dokázal soupeř zužitkovat.

Jarní část 6.kolo – 18.5.2014

Volyně – Blatná   8:4 (4:2)

Branky Blatná: 1x Jakub Outlý, 1x Natálka Kostohryzová, 1x Adam Hovorka, 1x Aleš Bláha

Trenér Michal Hovorka: Čekal nás velmi těžký soupeř, který na jaře naplno bodoval ve všech odehraných zápasech. Na první dva góly domácích jsme dokázali odpovědět a vyrovnat. Bohužel do konce prvního poločasu soupeř vstřelil ještě dvě branky a poté průběh zápasu kontroloval. Přesto si všichni zaslouží pochvalu za odhodlání a bojovnost. Svoji první branku vstřelil náš nejmladší hráč Adam Hovorka (rok narození 2008).

Jarní část 5.kolo

volno

——————————————————————————————————————-

Jarní část 4.kolo – 4.5.2014

Chelčice – Blatná   6:5 (3:3)

Branky Blatná: 2x Jakub Outlý, 2x Vojta Bulka, 1x Natálka Kostohryzová

Trenér Michal Hovorka: Do Chelčic jsme jeli s vědomím, že sehrajeme zápas proti prvnímu týmu po podzimní části. Do utkání jsme vstoupili aktivně a navázali na předchozí skvělé výkony. Po přestávce jsme bohužel dostali tři góly a soupeř nám odskočil. V hektickém závěru jsme dokázali snížit na rozdíl jedné branky. I přes prohru patří klukům pochvala za skvělý a bojovný výkon, který korunal Kuba Potůček, který chytil DVĚ penalty domácích.

Jarní část 3.kolo – 26.4.2014

Blatná – Štěkeň   9:6 (4:2)

Branky Blatná: 4x Jakub Outlý, 2x Aleš Bláha, 2x Natálka Kostohryzová, 1x Prokop Říha

Trenér domácích Michal Hovorka: Čekal nás těžký zápas s týmem, na jehož hřišti jsme na podzim proháli. Kluci navázali na skvělý výkon z minulého kola a svou bojovností předčili soupeře a po zásluze oplatili podzimní porážku stejným výsledkem. Dobře zachytal náhradní brankář Vojta Koman, který v brance nastoupil ke svému prvnímu soutěžnímu zápasu za nemocného Kubu Potůčka.

Jarní část 2.kolo – 17.4.2014

Junior Strakonice A – Blatná   0:5 (0:3)

Branky Blatná: 4x Jakub Outlý, 1x Aleš Bláha

Trenér Michal Hovorka: Od začátku jsme diktovali tempo hry. Kluci dřeli, bojovali a odměnou jim bylo poločasové vítězství 3:0. Druhý poločas se odehrál ve stejném duchu a konečný výsledek 5:0 byl pro kluky odměnou. Po celý zápas kluci dodržovali pokyny trenérů a nedovolili soupeři utkání zdramatizovat. Výborně nám zahráli obránci a když už se soupeř dostal do šance, zlikvidoval ji skvěle chytající Kuba Potůček.

Jarní část 1.kolo – 12.4.2014

Blatná – Volyně   4:12 (2:7)

Branky Blatná: 2x Jakub Outlý, 1x Aleš Bláha, 1x Natálka Kostohryzová

Trenér domácích Michal Hovorka: Zápas jsme začali aktivně a vstřelili první branku zápasu. Poté iniciativu převzal soupeř a my byli všude pozdě. Chyběla agresivita a chuť výsledek otočit. Ve druhém poločase se nám vydařily některé akce, škoda, že jsme nevstřelili víc branek. Snad nás úvodní prohra nakopne, jako tomu bylo na podzim.

1.kolo – 26.10.2013

Blatná – Katovice   9:5 (3:3)

Branky Blatná: 3x Jakub Outlý, 3x Vojta Bulka, 1x Aleš Bláha, 1x Honza Barabáš, 1x Vojta Koman

Trenér domácích Michal Hovorka: Poslední zápas podzimní části jsme rozehráli brzo ráno a vypadalo to, že kluci ještě spí. Celý zápas jsme měli převahu, kterou jsme naplno zužitkovali až ve druhém poločase. Díky za předvedené výkony za podzimní část.

9.kolo – 20.10.2013

Vodňany – Blatná   5:6 (4:5)

Branky Blatná: 6x Jakub Outlý.

Trenér  Michal Hovorka: Do zápasu jsme vstoupili hodně pasivně, až ospale a během chvíle prohrávali 2:0. Poté si kluci začali věřit a obrátili vývoj prvního poločasu. Druhý poločas byl velmi vyrovnaný a v závěru utkání nás podržel výbornými zákroky Kuba Potůček. Kluci celkově dřeli, jen by to chtělo více střel na bránu a více střelců. Díky za bojovnost a chuť poprat se o výsledek, i když se ne příliš daří.

8.kolo – 13.10.2013

Blatná – Chelčice   5:8 (4:4)

Branky Blatná: 3x Jakub Outlý, 1x Aleš Bláha, 1x Natálka Kostohryzová.

Trenér domácích Michal Hovorka: Utkání začalo velmi vyrovnaně. Na gól hostů jsme dokázali vždy brzy odpovědět. Při přestávce jsme kluky upozornili na hostujícího hráče s čílem 2, který dal všechny  góly hostů  1. poločasu. Bohužel se nám tohoto hráče nepodařilo uhlídat ani ve druhém poločase a svými góly a výkonem rozhodl o výhře hostů. Na další góly jsme už nenašli odpověď. I tak patří díky za bojovnost a zlepšené komibance.

7.kolo – 5.10.2013

Junior Strakonice A – Blatná   6:8 (4:4)

Branky Blatná: 5x Jakub Outlý, 2x Aleš Bláha, 1x Vojta Koman.

Trenér  Michal Hovorka: Ve Strakonicích nás podle předpokladů čekalo velmi vyrovnané utkání. Zápas byl z obou stran aktivní a pohledný. Drama jsme rozhodli dvěma góly ke konci utkání. Klukům patří velké díky za bojovnost.

6.kolo – 29.9.2013

Blatná – Junior Strakonice B    14:0 (6:0)

Branky Blatná: 3x Aleš Bláha, 3x Natálka Kostohryzová, 2x Jakub Outlý, 2x Vojtěch Bulka, 2x Prokop Říha, 2x Šimon Vávra.
Trenér domácích Michal Hovorka: Zápas jsme začali trochu opatrněji než jsme očekávali. Po prvních brankách spadla nervozita a kluci si zápas užili. Vyzkoušeli jsme si různé herní varianty, první gól v zápasech oslavila naše jediná hráčka, která se nakonec dočkala hatricku.

—————————————————————————————————————————————————————————————-

5.kolo – 22.9.2013

Sedlice – Blatná  -:- (-:-)

Trenér domácích Michal Hovorka: Soupeř se odhásil ze soutěže, utkání se nekonalo.

4.kolo – 15.9.2013

Blatná – Volyně 5:3 (2:2)

Branky Blatná: 4x Jakub Outlý, Aleš Bláha

Trenér domácích Michal Hovorka: V pvním poločase velmi vyrovnaný zápas. Škoda, že jsme neproměli několik nadějných příležitostí. V druhém poločase se hra zlepšila a šli jsme si za vítězstvím.

3.kolo – 8.9.2013

Blatná – Dražejov 10:2 (5:0)

Branky Blatná: 5x Jakub Outlý, 2x Šimon Vávra, 2x Vojta Bulka, 1x Vojta Koman.

Trenér domácích Michal Hovorka: Se soupeřem jsme neměli problém, kluci si zastříleli a připsali si první vítezství.

—————————————————————————————————————————————————————————————–

2.kolo – 31.8.2013

Štěkeň  –  Blatná   9:6 (7:3)

Branky Blatná:3x Jakub Outlý, 2x Vojta Bulka, Šimon Vávra.
Trenér Michal Hovorka: Hráli jsme první zápas a bylo to vidět. Dostali jsme rychlé tři branky a první poločas byl z naší strany špatný. Ve druhém jsme hru vyrovnali a dokázali alespoň tento poločas vyhrát.