Aktuální výsledky ZDE                         Kompletní výsledky ZDE                         Kompletní ročník 2011-2012

——————————————————————–———————————————————————————————————————————————————————

TJ Blatná A  – 3 místo OP Starších přípravek.

——————————————————————————————————————————————————————————-

Štěkeň : Blatná   0:21 (0 : 6)

Branky: Slavíček 4,Krátký 4,Potůček 4,Filaus 3,Fiřt 3,Opava 2,Turek 1. ————————————————————————————————————————————————————————–

Blatná : Volyně   4:3 na penalty (1:1)

Blatná:  Říha Pavel, Šmat Pavel, Opava Jakub, Turek František, Vonášek Jan (K), Filaus Dominik, Fiřt David, Krátký Ondřej Volyně : Mareš Ondřej, Peterka Jan, Hodač Jan, Carda Robert, Kahuda Tomáš, Pechlát Ondřej, Chvosta Václav (K), Tipanic Sebastian, Hájek Kristián, Štěpánek Jan, Chvosta Jaroslav góly domácí : Vonášek 2x, Říha 1x góly hosté : Tipanic 3x Dnes jsme sehráli vyrovnaný zápas s Volyní. Kluci nastoupili s odhodláním tabulkově silnějšího soupeře porazit a vrátit jim ne zrovna  férovou prohru na hřišti soupeře. To se nakonec sice na penalty, ale podařilo.  Musím pochválit kluky, že dali do hry všechno, i srdíčko a odehráli skvělý zápas. ———————————————————————————————————————————————————————————

Katovice -Blatná    4:7 (0:3)

Sestava: Blatná: Pavel Říha,Dominik Filaus,Jakub Opava,Ondřej Krátký, František Turek,Pavel Šmat,František Slavíček,Vítek Říha,Jan Vonášek,František Outlý

Branky  Blatné: Jan Vonášek,Fantišek Outlý 3x,František Turek,Pavel Říha,Víťa Říha,

————————————————————————————————————————————————————————————–

Blatná – Bělčice  8 : 2  (3:2)

Branky domácí : Vonášek 3x, Opava 1x, Slavíček 1x, Potůček 1x, Outlý 1x, Krátký 1x Branky hosté : Hlaváček 2x Dnes jsme doma sehráli zápas s Bělčicemi. Od začátku jsme měli mírnou  převahu a vstřelili jsme dva rychlé góly, pak jsme polevili a soupeř nás dotáhl. Do kabin jsme šli za stavu 3:2. Druhý poločas byl už jen v naší režii a soupeře už jsme nepustili k žádné pořádné akci. —————————————————————————————————————————————————————————————-

Junior Strakonice – TJ Blatná  5:8  (2:3)

branky domácí :  Virostek 4x, Macht 1x branky hosté : Filaus 3x Fiřt 2x, Potůček 1x,  Říha V. 1x, Opava 1x Dnes jsme sehráli na poli soupeře pěkný, vyrovnaný fotbal, při kterém jsme měli víc štěstí na góly. Hned na začátku jsme dostali gól, vzápětí  jsme však vyrovnali . Chvilku před poločasem jsme navýšili a do kabin jsme šli s jednobodovým náskokem. Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu. Na obou stranách byly vidět pěkné akce korunované góly. ———————————————————————————————————————————————————————————————

Chelčice- Blatná  7:3  (4:2)

branky domácí: Tlapa J. 3x, Pícha V. 3x, Daněk V. 1x branky hosté: Filaus D. 2x, Krátký O. 1x V neděli jsme sehráli zápas na poli soupeře. Začali jsme slibně a hned na začátku jsme soupeři dali 2 góly. Ten se však brzy oklepal a do poločasu otočil zápas ve svůj prospěch a ve druhém poločase na nás zaútočil v plné síle a nepustil nás k pořádné hře. ————————————————————————————————————————————————————————————-

St.přípravka A v Obecn

TJ BLATNÁ  A  –  CHELČICE  12:2 (7:0)

Sestava: Blatná: Pavel Říha,Dominik Filaus,Jakub Opava,Ondřej Krátký,František Turek (K),David Fiřt,Pavel Šmat,František Slavíček,Jan Vonášek, František Outlý, Sestava: Chelčice: Radek Zíka,Tomáš Tlapa,Václav Pícha,Marek Tlapa,Antonín Varyš(K),Jan Tlapa,Vít Daněk,Tomáš Koberna,Jan Krampl Branky  Blatné:Dominik Filaus 2x David Fiřt 3x Jan Vonášek 1x František Slavíček 1x, Pavel Šmat 1x,František Outlý 4x Branky Chelčice – Jan Tlapa 1x,Jan Krampl 1x   Dnes jme sehráli doma zápas s Chelčicemi . Počasí nám sice nepřálo, start se musel kvůli kroupám a vydatnému dešti o hodinu odložit, ale kluky to neodradilo od chutě do hry a hned od začátku hráli pěkný kombinační fotbal a nepustili Chelčice k žádné pořádné akci a do kabin jsme šli o poločase za stavu 7:0. I druhý  poločas se odehrával v podobném duchu. Musím poděkovat brankáři, který nás opět podržel a samozřejmě celému mužstvu za pěkný fotbal.

———————————————————————————————————————————————————————.

Blatná – Štěkeň     13:2  (3:2)

branky domácí : Filaus 3, Fiřt 3, Vonášek 3, Slavíček 2, Krátký 1, Opava 1 branky hosté : Kynkor Michal 1, Kynkor Martin 1 Dnes jsme sehráli překvapivé utkání se Štěkní. Hned na začátku jsme sice dostali gól, ale vzápětí dali kluci 3 rychlé branky a do kabin jsme šli za stavu 3:2. To, co se dělo druhý poločas překvapilo nejednoho z nás. Kluci nepustili Štěkeň k žádné pořádné akci a nasázeli soupeři dalších 10 gólů. Musím dnes pochválit nejen hráče za pěknou kombinační hru, při které dokázali soupeře rozebrat, ale zároveň i brankáře, který naše mužstvo skvěle podržel.

———————————————————————————————————————————————————————-

Volyně – TJ Blatná A  3:2  (1:1)

Branky: Fiřt,Říha
Dnes jsme odehráli utkání ve Volyni.Zápas se hned od začátku vyvíjel v náš neprospěch.Nehráli jsme jenom proti soupeři ale i proti rozhodčímu.Který hned od začátku pískal všechno proti nám.Za celý zápas nám neodpískal jedinou standartní situaci.Na konec jsme odjely ze ctí.Kluci i tak do zápasu dali všechno a uhráli dobrý výsledek.Za to jim děkuji a mají ode mě velkou pochvalu.
———————————————————————————————————————————————————————

Blatná – Katovice  6:4 (5:2)

Branky domácí – Dominik Filaus 3x,David Fiřt 1x,Jakub Opava,František Slavíček Branky hosté – Ondřej Kavka,Vojtěch Novák,Tomáš Kabele,Jakub Kašpírek Rozhodčí:Jiří Richtr Sestava:Pavel Říha,Pavel Šmat ,Dominik Filaus (C),Jakub Opava,Ondřej Krátký,František Turek,František Slavíček,David Fiř ————————————————————————————————————————————————————-

Bělčice – Blatná  1:5  (0:4)

branky domácí : Vejšický branky hosté : Fiřt 2, Opava 2, Krátký Dnes jsme hráli v Bělčicích a sehráli jsme pěkné utkání. Hned na začátku se soupeř rozjel, ale strefil jenom břevno, to naše kluky nakoplo a první poločas jsme s přehledem přehráli soupeře. Ve druhém poločase jsme po chybě v obraně jednou inkasovali, vzápětí jsme navýšili vedení a zápas dotáhli do vítězného konce. ———————————————————————————————————————————————————

Blatná – Čestice  3:3    (1:1)   po penaltách 3:4

Branky : Filaus, Šmat, Říha První dubnový den jsme sehráli první zápas s Česticemi. Herně jsme byli lepší, avšak gólově jsme měli smůlu. Míč jakoby se bráně vyhýbal. Do šatny jsme šli za stavu 1:1 a ve druhém poločase to bylo podobné. Nakonec zápas skončil 3:3. Při penaltách měl soupeř větší štěstí a na penalty vyhrál.

TJ Blatná A – FC Volenice 2013  11:0  (8:0)

Datum:  19.10.2013,  15.00 hod.
Rozhodčí:  Jaroslav Rynda
Branky:  domácí:  Filaus 1, Brož 4, Opava 3, Krátký 2, Fiřt 1
Blatná A:  Filaus©,Turek, Šmat, Brož, Říha, Fiřt, Krátký,Slavíček, Opava
Volenice: Abrham(C),Vinický Pavel,Biněda,Potužník Michal,Potužník Martin,Vinický Petr,Procházka,Beneš,Duraj,Slavíček,Jungwirth,Krotkovský, Štoger
Poslední zápas před zimní pauzou jsme sehráli opět doma a soupeře jsme vysokým skóre přehráli bez inkasované branky. Moc děkuji všem klukům za jejich skvělé výkony, které podali v podzimní sezoně. Doufám, že na jaře nastoupíme v plné síle a budeme bojovat o titul. S pozdravem trenér Radek Koptyš.
————————————————————————-

TJ Blatná A – Sedlice  12:0  (6:0)

Datum:  13.10.2013,  10.00 hod.
Rozhodčí:  Josef  Hornát
 Branky:  domácí:  Filaus 4, Brož 4, Šmat 2, Krátký 1, Fiřt 1
Blatná A:  Filaus©,Turek, Šmat, Brož, Říha, Fiřt, Krátký, Opava
Sedlice:  Kohout, Bašta, Podsklan, Šuba, Novák, Jelen,Soukup, Klenovec, Bláhovec
Dnes jsme na domácí půdě nastoupili proti mužstvu Sedlice a protože soupeř z důvodu nedostatku hráčů nastoupil jen v pěti, rozhodli jsme se po dohodě s rozhodčím, že nastoupíme ve stejném počtu. I tak jsme měli nad soupeřem herní převahu a již od prvních minut jsme sázeli jeden gól za druhým. I když šancí jsme měli bezpočet, dvanáctkrát jsme proměnili a připsali jsme si další výhru.

—————————————————————-

Junior Strakonice   –  TJ Blatná A   6:9 (3:5)

Datum:  9.10.2013,  16.30 hod.
Branky:  domácí:  Banbásek 3,Vírostek 2, Štěch 1
                hosté:     Filaus 4, Brož 2, Fiřt 2 Dráb 1,
Blatná A:  Filaus©,Turek, Šmat, Brož, Říha, Fiřt, Krátký, Slavíček, Opava, Dráb
Strakonice:  Voleš, Hračný, Štěch, Vlasák, Banbásek, Vírostek, Jáchym, Halama, Janáček
Sehráli jsme další úspěšný zápas, tentokrát ve Strakonicích. Jako obvykle jsme ze začátku zápasu inkasovali, což bylo pro naše mužstvo impulsem, aby zabrali a to se také stalo. Chtěl bych vyzdvihnout hlavně Dominika Filause, který svojí fotbalovou technikou a hráčským přehledem dokázal otočit zápas a neméně zásluh má i obránce Ondra Krátký a samozřejmě golman Fanda Turek, který se zápas od zápasu zlepšuje.

————————————————————————————————————————————————————————————-

TJ Blatná A – Čestice  5:6 (3:2)

Datum:  5.10.2013,  15.00 hod. Rozhodčí:  Stejskal Karel Branky:  domácí:  Filaus 3, Dráb 1, Fiřt 1 hosté:     Bártík M. 5, Vlášek 1 Blatná A:  Filaus©,Turek, Šmat, Brož, Říha, Fiřt, Krátký, Slavíček, Opava, Dráb   Čestice:  Bártík J., Vlášek, Kotál, Krejčí, Petr, Bártík M., Stropnický Dnes jsme na domácí půdě sehráli zápas s Česticemi. Začátek zápasu začal slibně a hned na začátku jsme vstřelili soupeři 3 branky. Ten se však vzpamatoval a do poločasu dal 2 góly.Ve druhém poločase měl soupeř převahu a naše chyby v obraně a sólování tvrdě trestal a nejenže srovnal, ale v závěru utkání navýšil skóre a do kabin jsme šli s prohrou 5:6. Musím bohužel podotknout, že toto utkání nebylo ve sportovním duchu. Surové fauly  a nesportovní chování na straně soupeře podporované i jejich trenérem se mi nelíbilo. ————————————————————————————————————————————————————————————-

Bělčice   –  TJ Blatná A   4:9 (2:4)

Datum:  2.10.2013,  16.30 hod. Rozhodčí:  Anšlág Branky:  domácí:  Vejšický J. 1, Hlaváček Z. 2, Ježek 1 hosté:     Filaus 3, Brož 5, Slavíček 1 Blatná A:  Filaus©,Turek, Šmat, Brož, Říha, Fiřt, Krátký, Slavíček, Opava, Dráb Bělčice:  Mach, Vácha, Vejšický J,(C), Vejšický A., Švejdová, Ježek, Hlaváček L., Hlaváček Z., Zušťáková Dnes jsme hráli na hřišti v Bělčicích a jako obvykle jsme měli slabší nástup, kdy nám soupeř hned v úvodu vstřelil branku. Kluky to nakoplo a ještě do poločasu zápas otočili a do kabin jsme šli s dvoubrankovým náskokem. Druhý poločas už byl v naší režii a domů jsme jeli opět s vítězstvím. Chtěl bych poděkovat hlavně brankáři, který nás dnes svými skvělými zákroky opět podržel. Doufám, že v těchto výkonech budou kluci pokračovat. ————————————————————————————————————————————————————————————-

TJ Blatná A   –  TJ Blatná B   10:1 (6:0)

Datum:  29.9.2013,  10.00 hod. Rozhodčí:  Stejskal Karel Branky:  domácí:  Filaus 5, Brož 3, Krátký 1, Opava 1 hosté:     Bulka 1 Blatná A:  Filaus©,Turek, Šmat, Brož, Říha, Fiřt, Krátký, Slavíček, Opava, Dráb Blatná B:  Šejvar©, Vondruška, Bláha, Flandera, Drnek, Bulka D., Žižka, Bulka A., Fejtl, Merhaut, Sedláček Dneska jsme sehráli Blatenské derby, které se neslo v přátelském duchu. Už od začátku jsme měli na hřišti jasnou převahu, která byla korunována výhrou. Kluci si dokázali vytvořit hodně pěkných šancí, které převážně končily v síti soupeře. ——————————————————————————————————————————————————————————————————-

TJ Blatná A   –  FK Vodňany  9:0 (4:0)

Datum:  24.9.2013,  15.00 hod. Rozhodčí:  Hornát Josef Branky:  Brož 4, Filaus 2, Šmat 2, Fiřt 1 Blatná:  Filaus©,Turek, Šmat, Brož, Říha, Fiřt, Krátký, Slavíček Vodňany:  Samko R.©, Mach, Perner, Pekař, Špatný, Buchtele, Hesoun, Samko A., Malkus Blatná:     Dnes jsme nastoupili proti mužstvu Vodňany a i když měl soupeř hodně šancí, nepodařilo se mu žádnou proměnit. Zato na naší straně to sítě spadlo hned 9x. Kluci předvedli pěkný fotbal a to jak obrana, tak útok. —————————————————————————————————————————————————————————————————————

Osek – TJ Blatná A    0:7   (0:3)

Rozhodčí: Poklop Branky : Filaus 2, Brož 2, Krátký 1, Opava 1, Šmat 1 Dnes jsme odehráli zápas v Oseku a i když nám nepřálo počasí dokázali jsme s přehledem vyhrát bez inkasované branky. ————————————————————————————————————————————————————————————————————–

TJ Blatná-A   –  SK Slavoj Katovice     7:3  (4:3)

Branky : Brož 4,Filaus 3  Hosti: Hejtmánek 1,Kašpírek 1,Kabele 1. Dnes jsme sehráli velice pěkný zápas s Katovicemi. Sice jsme hned v prních minutách inkasovali, ale jako by to kluky nakoplo a obratem vyrovnali. Do kabin jsme šli s lehkým náskokem jedné branky a v druhém poločase jsme soupeře převálcovali. Musím dnes velice pochválit pěknou hru jak útoku, tak obrany, ale hlavně brankáře, který nás dnes velice podržel. —————————————————————————————————————————————————————————————————————

Bavorov  –  TJ Blatná A    0:18   0:6)

Branky :  Brož 8,Filaus 6,Krátký 2,Opava 2. Dnes jsme nastoupili proti mužstvu z Bavorova a i když jsme nehráli doma, tak jsme předvedli pěknou kombinační hru, která byla korunována 18 góly. I když se soupeř snažil, tak nepronikl obranou. Celý tým dnes plnil pokyny na jedničku a za to kluky velice chválím.