TJ Blatná – Spol. TJ Slovan Břilice + TJ Jiskra Třeboň   3:5 (3:3)

Branky Blatné : 19. a 20.Šourek J.,6. Habada V.

Branky hosté : 32. a 40. Činčura,2. Rešl,3.Šupák a 13. Cikán

Blatná :  Štědronský M.  Outlý F.,Průcha D.,Paukner M.,Fořt T.,Říha Š.,Kučera Š.  Pícha Š.,Vonášek J.,Habada V.,Fořt L.,Souček D. – Říha V. a Šourek J.

Spol. TJ Slovan Břilice + TJ Jiskra Třeboň : Michal J.,Zavadil J.,Malec M.,Bicenc O.,Bartlová T.,Prokešová V.,Márovec J.,Meškan J.,Cikán V.,Macho J. a Panský J.

Radek Habada: Úvod zápasu nám nevyšel a po několika minutách jsme prohrávali o dvě branky. Zanedlouho jsme sice také skórovali,ale soupeř nám zase odskočil o dvě branky. Náš gól kluky nabudil a do přestávky stačili vyrovnat. Bohužel úvod druhé půle jsme zaspali a soupeř nás zato potrestal rozhodujícím gólem. I v druhé půli jsme si vytvořili gólové šance,ale štěstíčko se přiklonilo k soupeři,který nám tak oplatil naše podzimní vítězství na jeho hřišti.

———————————————————————————————————————————————————————————————-

Podzim

14.kolo

TJSpartak T. Svinyo.s./TJ Hraničář H. Stropnice – TJ Blatná  12:1 (9:0)

Datum:    16.11. 2013, 10:45 hod. ..

Rozhodčí:  Kovařík Zdeněk

Branky domácí : 11.,27.,29.,30.,48.,55. Troup J.,3.,9.,20.,25., Pavel V.,3. Štěpánek J.,48. Jandová S.

Branka Blatné : 54. Šourek J.

Blatná :  Šimůnek M.  Outlý F.,Fořt L.,Kučera Š.  Říha Š., Potůček J.,Habada V. – Šourek J.- (Fořt T.,Paukner M.,Pícha Š.,Poskočil M.,Vonášek J.,Souček D.,Říha V.)

Radek Habada: V zápase s podzimním lídrem jsme sice sehráli náš nejlepší zápas, ale výsledek tomu bohužel neodpovídá. Soupeř měl na rozdíl od nás snad stoprocentní úspěšnost v proměnování šancí. Je paradox, že v našem nejpovedenějším zápase jsme dostali nejvíc branek,ale jak již bylo řečeno „fotbal nemá logiku“.

Ml.žáci Dokopná 16.11.2013

12.kolo

TJ Blatná – SK Slavia Č. Budějovice 3:2 (1:0)

Datum:    10.11. 2013, 11:45 hod. ..

Rozhodčí: Petričák Daniel

Branky Blatné : 25. Říha Š., 32. Šourek J.(p), 42. Poskočil M.

Blatná :  Šimůnek M.  Outlý F.,Fořt L.,Paukner M.  Říha Š., Potůček J., Habada V. – Šourek J.( Fořt T.,Pícha Š.,Kučera Š.-Souček D.,Vonášek J., Poskočil M. – Říha V.)

Radek Habada: V prvním poločase jsme kombinační hrou soupeře přehrávali, ale branku jsme vstřelili pouze jednu. Slávisti hrozili pouze svým „Dinem“ ,který se podobal našemu nejlepšímu střelci naštěstí jen postavou. V druhé půli naši kluci přidali ještě dva góly a zaslouženě dotáhli zápas do vítězného konce.

11.kolo

FC ZVVZ Milevsko – TJ Blatná 7:1 (3:1)

Datum:   3.11. 2013,  11:45 hod.

Rozhodčí: Křižovský Jiří

Branky domácí : 15.,38. a 40.Brůžek L., 1. a 10. Kahoun M.,43. Bečka V.,48. Květ D.

Branka hosté : 9. Vonášek J.

Blatná :  Šimůnek M.  Outlý F.,Průcha D.,Kučera Š.  Habada V.,Potůček J. ,Říha Š. – Šourek J.(Pícha Š., Fořt T.,Fořt L.,Vonášek J.,Poskočil  M.,Říha V.,Souček D.,Paukner M.)

Petr Švec : V prvním poločase jsme s o rok starším soupeřem drželi krok. Zlom zápasu přinesla naše neproměněná penalta za stavu 2:1. Po změně stran po dvou slepených gólech bylo po zápasech.

10.kolo

TJ Blatná – SKP České Budějovice 0:4(0:3)

Datum:    27.10. 2013, 11:45 hod. ..

Rozhodčí: Novotný Jiří

Branky hosté : 1. a 30.Faltýn V.,14. Dubský T. a Machutková A.

Radek Habada:  Inkasovali jsme sice hned v úvodu ,ale naše kluky to nezlomilo. Se střídavými úspěchy se pokoušeli o kombinaci a neutuchající bojovností znesnadňovali život zdatnějšímu soupeři.

9.kolo

TJ Blatná – TJ Sokol Chotoviny  1:3(0:2)

Datum:    20.10. 2013, 11:45 hod. ..

Rozhodčí: Hodánek Jaroslav

Branka Blatné : 56. Šourek J.

Branky hosté : 19. a 41. Cetlovský T. a 24. Samek J.

Blatná :  Souček D.  Outlý F.,Průcha D.,Kučera Š.  Potůček J.,Habada V.,Říha Š. – Šourek J.(Pícha Š., Fořt T.,Fořt L.,Vonášek J.,Poskočil  M.,Říha V.)

Radek Habada:  V prvním poločase nás soupeř dvakrát potrestal při rozích za nedůraz před naší brankou. Druhý poločas už kluci odehráli dle našich představ. Sice jsme ještě jednou inkasovali ,ale fotbal jsme hráli už jen my. Některé akce v našem podání už splňovaly podmínky moderního fotbalu. A za to musíme jen chválit.

8.kolo

FK Junior Strakonice –TJ Blatná  8:1(3:0)

Datum:    12.10. 2013, 11:45 hod. ..

Rozhodčí: Mráz Marek

Branka Blatné : 45. Potůček J.

Branky hosté : 1.,14.,34. a 59. Červený M.,27. a 47. Chrášťanský J.,38. Zelenka J. a 44. Kouba T.

Blatná :  Souček D.  Outlý F.,Průcha D.,Kučera Š.  Šourek J.,Habada V.,Říha Š. – Říha V.(Pícha Š., Fořt T.,Fořt L.,Vonášek J.,Potůček J.,Poskočil M.)

Radek Habada:  Už před zápasem nás potěšilo jaký z nás měl soupeř respekt neboť postavil to nejlepší co má. Naši kluci sice bojovali ,ale na fotbalovějšího soupeře to tentokrát nestačilo. Musíme sportovně uznat ,že soupeř byl opravdu lepší a porazil by nás i bez „snad přehmatů“ hlavního rozhodčího. Na druhou stranu jsme si alespoň vyzkoušeli, jak se hraje pod tlakem a s nepřízní osudu.

7.kolo

TJ Blatná – TJ Malše Roudné  3:0 (0:0)

Datum:   6.10. 2013,  11:45 hod.
Rozhodčí:  Kostka Tomáš
Branky Blatné : 37. Potůček J.,43. Šimůnek M. a 48.Říha Š.
Blatná :  Šimůnek M. – Outlý F.,Průcha D.,Kučera Š. – Říha Š.,Vonášek J., Potůček J. – Říha V.- Fořt T.,Fořt L.,Paukner M.-Souček D.,Pícha Š.,Štědronský M.- Poskočil M.
Radek Habada: V prvním poločase jsme se kombinační hrou sice dostávali před branku soupeře, ale „zařízení“ jsme nemohli trefit. Soupeř nás udržoval v pohotovosti svými nebezpečnými výpady. Po přestávce  jsme se zlepšili v koncovce a 3 slepenými góly rozhodli zápas.

Branky hosté :

Blatná  Šimůnek M.  Outlý F.,Říha Š.,Kučera Š.  Šourek J.,Habada V.,Fořt L. – Potůček J.      (Říha V.,Pícha Š., Fořt T.,Poskočil M.,Vonášek J.,Souček  D.,Paukner M.)

Radek Habada:  V první půli jsme se soupeřem drželi krok, ale po přestávce už jsme nestíhali odvracet ataky domácích.

————————————————————————————————————————————————————————————-

5.kolo

TJ Blatná – FK Meteor Tábor  2:11 (0:6)

Datum:    22.9. 2013, 11:45 hod. ..

Rozhodčí:  Petričák Daniel

Branky Blatné : 36. Řiha V. a  43. Potůček J.

Branky HOSTÉ: .. 7, 10, 35, 38 .. 52.Flachs M., 26. .., 30. .., 60 Štrouf M., 13 .. 14.Sedláèek V., N. 53.Ammer.

Blatná  Šimůnek M. Outlý F.,Říha Š.,Kučera Š.  Šourek J.,Habada V.,Fořt L. – Potůček J. (Říha V.,Pícha Š., Fořt T.,Poskočil M.,Vonášek J.,Souček                              D.,Paukner M.)

Radek Habada: Soupeř z Tábora nás přehrával na všech frontách a zaslouženě si odvezl všechny body.  Zvlášť výšková převaha soupeře byla nad naše síly, ikdyž naši kluci dělali co mohli.

————————————————————————————————————————————————————————————————————-

4.kolo

FC MAS Táborsko – TJ Blatná  9:2 (5:0)

Datum:    15.9. 2013, 16:45 hod. ..

Rozhodčí:  Pípal Pavel

Branky Blatné : 46. Řiha V. a  60. Potůček J.

Branky domácí : 15.,20.,34. Bursík M.,25.,44.,51. Bursík J.,11.,47. Ondráček T. a 17. Ťoupalík J.

Blatná :  Souček D. Outlý F.,Kučera Š.,Paukner M.  Šourek J.,Vonášek J.,Fořt L. – Potůček J. (Říha V.,Pícha Š., Fořt T.,Říha Š.)

Radek Habada: Naši kluci statečně vzdorovali, ale fotbalovější soupeř byl nad jejich síly. Celý zapas jsme tahali za kratší konec a proto všechny body zůstali v Táboře.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————

3.kolo

TJ Blatná – TJ Lokomotiva Č. Budějovice  2:6 (0:4)

Datum:   8.9. 2013,  11:45 hod.

Rozhodčí:  Matyš Jakub

Branky Blatné : 48.Potůček  J., 58. Vonášek J.

Branky hosté : 3. Wenzl M.,5. Leština V.,12.,24.,33.,35. Benda M.

Blatná :  Souček D. – Outlý F.,Průcha D.,Paukner M. – Šourek J.,Habada V.,Fořt L. – Potůček J.; Pícha Š.,Kučera Š., Fořt T. – Říha Š.,Vonášek J.,Štědronský                 M. –  Říha V.,Poskočil M.

Radek Habada: Úvod zápasu jsme zaspali a už po pěti minutách jsme prohrávali o dva góly. My jsme se na dostřel soupeřovi branky dostávali jen sporadicky. Do konce poločasu přidal soupeř ještě dvě branky a na začátku druhé půle završil dalšími dvěma slepenými brankami svůj brankový účet. My jsme se vedle nasazení a bojovnosti mohli pochlubit stoprocentní úspěšností střelby, neboť obě naše trefy mezi tyče skončili radostí našich střelců.

————————————————————————————————————————————————————————————————————–

2.kolo

Spol. TJ Slovan Břilice + TJ Jiskra Třeboň – TJ Blatná  3:4 (3:1)

Datum:   1.9. 2013,  11:45 hod.

Rozhodčí:  Bumba František

Branky Blatné : 14. Habada V., 43.Šourek J.,46. Průcha D. a  51.Pícha Š.

Branky domácí : 5.a 24. Panský J. a 18. Macho J.

Blatná :  Souček D.  Outlý F.,Průcha D.,Paukner M.  Šourek J.,Habada V.,Fořt L. – Potůček J. (Říha V.,Pícha Š. a Fořt T.)

Radek Habada: Úvod zápasu nám nevyšel a po několika minutách jsme prohrávali. Zanedlouho jsme sice vyrovnali, ale přesto první poločas patřil domácím, což potvrdili dalšími dvěma góly. Naopak druhá půle patřila nám. Během 8 minut jsme 3 brankami otočili skóre a zaskočeným domácím jsme už víc nedovolili. Naši kluci si zaslouží pochvalu za nasazení a bojovnost v zápase s o rok starším soupeřem.