Slávia Č. Budějovice – TJ Blatná  4 – 1 ( 2 – 0)

Branky  Blatné: Říha

Blatná:  Peroutka – Bláha,  Houzar, Tvrdý,  Hrádek , –   Maleček,  Dráb , Jelínek , Vala

– Chovanec, Říha

Střídali:  Šimůnek, Antoš, Uldrich, Paukner

Hodnocení:  Ani v předposledním zápase jsme neuspěli a KP pro příští sezonu je pro nás

asi  v nedohlednu.  I tak je třeba kluky pochválit a poděkovat jim nejen za tento,

ale za všechny zápasy, hlavně, že nesložili zbraně a bojovali až do konce. Snad

se povede alespoň poslední domácí zápas. Kluci děkujeme.

23.  kolo – ČEZ  KP starších žáků

SKP Č. Budějovice – TJ Blatná  3 – 0 ( 1 – 0)

Datum:  Neděle 18. 5. 2014

Střídali:  Šimůnek, Antoš

Hodnocení: Když už hrajeme se soupeřem vyrovnaný zápas, nabídneme mu nedůraznou hrou v obraně takové šance, že neproměnit je,  by byl asi zázrak.

—————————————————————————————————————————————————————————————

22 kolo – ČEZ  KP starších žáků

Chotoviny – TJ Blatná  7 – 1 ( 4 – 0)

Blatná:  Šimůnek – Bláha,  Houzar, Tvrdý,  Hrádek , –   Maleček,  Dráb , Jelínek , Vala – Chovanec, Říha

Hodnocení: Na hřišti v Chotovinách jsme se proti staršímu soupeři neprosadili

a odjíždíme opět bez bodů. Nezbývá, než domácím pogratulovat.

————————————————————————————————————————————————————————————–

21 kolo – ČEZ  KP starších žáků

St.Žáci-Strakonice2014
28 položka(ek) « z 28 »

TJ Blatná – Strakonice   0 – 2 ( 0 – 2)

Datum:  Neděle 12. 5. 2014

Hodnocení: Proti soupeři jsme se nedokázali prosadit. Opět jsme bez bodů. Po sedmi letech již nemám kluků zřejmě co dát, proto jsem se rozhodl  trénováním skončit.

—————————————————————————————————————————————————————————–

20. kolo – ČEZ  KP starších žáků

Roudné  – TJ Blatná   3 – 1 ( 1 – 1)

Datum:  Neděle 4. 5. 2014

Branky  Blatné: Říha

Blatná:  Peroutka – Bláha,  Houzar, Tvrdý,  Hrádek , Uldrich –   Maleček,Dráb,Jelínek   – Chovanec, Šimůnek

Střídali:  Antoš, Vala, Říha

Hodnocení: Tak tragický a nezodpovědný výkon jsme u kluků už dlouho neviděli.

Proto odjíždíme zaslouženě bez bodů.

19. kolo – ČEZ  KP starších žáků

St.Žáci-Č.Krumlov 27.4.
33 položka(ek) « z 33 »

TJ Blatná – Č. Krumlov    0 – 8 ( 0 – 2)

Datum:  Neděle 27. 4. 2014

Blatná:  Peroutka – Bláha,  Houzar, Tvrdý,  Hrádek – Burian M.,  Maleček,  Dráb , Jelínek

– Chovanec, Uldrich

Střídali:  Antoš, Vala, Říha, Šimůnek

Hodnocení: S  prvním týmem tabulky jsme hráli celkem vyrovnanou partii jen prvních 20 minut, kdy jsme neproměnili dvě velké brankové příležitosti.  Přesto musíme

kluky pochválit, nedali svoji kůži zadarmo.

——————————————————————————————————————————————————————————————————-

18. kolo – ČEZ  KP starších žáků

Meteor Tábor – TJ Blatná  8 – 1 ( 5 – 0)

Datum:  Neděle 20. 4. 2014

Branky  Blatné: Uldrich

Blatná:  Peroutka – Říha, Uldrich,   Houzar, Tvrdý,  Hrádek –  Maleček,  Dráb , Jelínek

Střídali:  Antoš, Vala, Bláha

Hodnocení: Zápasy, kdy má soupeř kompletní tým složený z hráčů r. 1999, čili o dva roky

starší, lze brát jako skvělý  kondiční trénink a to převážně bez míče. I tak je nutno

kluky pochválit za to, že nedali kůži lacino, i když  výsledek tomu nenapovídá.

————————————————————————————————————————————————————————————————

17. kolo – ČEZ  KP starších žáků

St.Žáci-Táborsko B
20 položka(ek) « z 20 »

TJ Blatná – MAS Táborsko B  2 – 0 ( 1 – 0)

Datum:  Neděle 13. 4. 2014

Branky  Blatné: Chovanec, Hrádek

Střídali:  Antoš

Hodnocení:  V  domácím zápase jsme soupeře nepustili do žádné vážnější akce.

Datum:  Sobota 5.4. 2014

Blatná:  Peroutka – Bláha,  Houzar, Tvrdý,  Hrádek –  Maleček, Říha, Uldrich, D – Jelínek,  Chovanec.

Střídali: Vala, Štědrońský

Hodnocení: S marodkou pěti hráčů jsme neměli v Budějovicích šanci na úspěch. Od 60 minuty musel po zranění golmana Peroutky, který i tak chytal s výronem kotníku, chytat golman ml. žáků Štědrońský, kterému tímto za pomoc děkujeme.

—————————————————————————————————————————————————————————————–

15. kolo – ČEZ  KP starších žáků

TJ Blatná – Břilice/Třeboň 3 – 0  , (1 – 0)

Datum:  Neděle 30. 3. 2014

Branky  Blatné: Dráb, Paukner, Houzar

Blatná:  Peroutka – Bláha,  Houzar, Tvrdý,  Hrádek –  Maleček, Říha, Uldrich, Dráb

– Jelínek,  Chovanec.

Střídali: Antoš,  Paukner

Hodnocení: V první jarním zápase splnili kluci  na 100% to, co jsme si řekli před zápasem.

V prvním poločase se prosadil po rychlém brejku z pravé strany tečovanou střelou Dráb. Ve druhém přidal druhou branku po samostatném úniku Paukner a pak se prosadil důrazem po rohu Houzar. Naše vítězství bylo zasloužené.

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

St.Žáci 2013-2013

14. kolo – ČEZ  KP starších žáků

Tr. Sviny /H. Stropnice – TJ Blatná  5 – 0  , (4 – 0)

Datum:  Sobota   16. 11.  2013

Blatná:  Peroutka – Bláha,  Uldrich,  Jelínek,  Hrádek – Říha,  Houzar, Dráb, Tvrdý – , Maleček , Chovanec

Střídali: Antoš,Šimůnek

Hodnocení: V posledním zápase jme si opět nevytvořili žádnou šanci a ze hřiště soupeře nevezeme ani bod.. P. Míka, ved. týmu Blatné

————————————————————————————————————————————————————————————————–

12. kolo – ČEZ  KP starších žáků

TJ Blatná – Slávia Č. B.   0 – 1  , (0 – 0)

Datum:  Neděle   10. 11.  2013

Blatná:  Peroutka – Bláha,  Uldrich,  Jelínek,  Hrádek – Říha,  Houzar, Dráb, Tvrdý – , Paukner , Chovanec

Střídali: Antoš,Šimůnek

Hodnocení: V posledním domácím zápase podzimní části jsme si proti poslednímu týmu nedokázali vytvořit ani jednu pořádnou šanci a nabídli tak soupeři tři body. Přístup některých hráčů k zápasům a to nejen v tomto zápase je opravdu tragický.Takhle se v krajském přeboru nebojuje. P. Míka, ved. týmu Blatné

———————————————————————————————————————————————————————————————–

11. kolo – ČEZ  KP starších žáků

Milevsko – TJ Blatná    3 – 0, (2 – 0)

Datum:  Neděle   3. 11.  2013

Blatná:  Peroutka – Bláha,  Uldrich,  Jelínek,  Hrádek – Říha,  Houzar, Maleček, Tvrdý – , Paukner , Chovanec

Hodnocení:  Na hřišti v Milevsku jsme hráli rovnocennou partii jen prvních 20 minut. Pak jsme inkasovali dva slepené goly a ve druhém poločase se zápas již jen dohrával. P. Míka, ved. týmu Blatné

————————————————————————————————————————————————————————————-

10. kolo – ČEZ  KP starších žáků

TJ Blatná – SKP Č. Budějovice   0 – 2, ( 0 – 0)

Datum:  Sobota  20. 10.  2013

Branky  Blatné: Jelínek, Houzar

Blatná:  Peroutka – Bláha,  Uldrich,  Jelínek,  Hrádek – Říha,  Houzar, Vala, Tvrdý – , Paukner , Maleček

Střídali: Antoš,Šimůnek, Dráb

Hodnocení:  V domácím zápase, který byl celý první poločas vyrovnaný, jsme nezvládli druhou půli a vlastními chybami nabídli soupeři celkem snadnou výhru. P. Míka, ved. týmu Blatné

———————————————————————————————————————————————————————————-

9. kolo – ČEZ  KP starších žáků

TJ Blatná – Chotoviny   2 – 1, ( 0 – 0)

Branky  Blatné: Jelínek, Houzar

Střídali: Antoš,Šimůnek, Dráb

Hodnocení:  V domácím zápase jsme si se štěstím připsali 3 body. Soupeř nedokázal proměnit snad pět samostatných úniků na našeho brankáře. Až v 15 minutě druhé půle se dostal do vedení, ale naštěstí jsme po chvilce dokázali vyrovnat zásluhou H. Jelínka. Pak nevyužili oba týmy několik šancí ,  až minutu před koncem rozhodl o našem vítězství přesnou střelou k tyči D. Houzar. P. Míka, vedoucí týmu Blatné

8. kolo – ČEZ  KP starších žáků

Strakonice – TJ Blatná   2 – 0, ( 2 – 0)

Datum:  Sobota  6. 10.  2013
Blatná:  Peroutka – Bláha,  Uldrich,  Jelínek,  Hrádek – Říha,  Houzar, Maleček, Tvrdý – Chovanec, Paukner
Střídali: Antoš, Vala, Dráb
Hodnocení:  Zápas ve Strakonicích si díky výkonu hlavního rozhodčího nezaslouží žádný komentář. Smutné  je, že i trenér domácích ohodnotí zápas slovy ,, ca chcete, to jste si ještě za ta léta co sem jezdíte nezvykli?“. Jediné pozitivum, je návrat  dlouhodobě zraněného Matěje Drába.  P. Míka, vedoucí týmu Blatné.

7. kolo – ČEZ  KP starších žáků

TJ Blatná – Roudné    3 – 1, ( 1 – 0)

Datum:  Sobota  6. 10.  2013

Branky  Blatné: Paukner 2x, Chovanec(p)

Blatná:  Peroutka – Bláha,  Uldrich,  Jelínek,  Hrádek – Říha,  Houzar, Maleček, Tvrdý – Chovanec, Paukner

Střídali: Antoš, Vala,  Šimůnek

Hodnocení:  V domácím zápase si kluci konečně zahráli fotbal a zaslouženě si připsali tři důležité body. V prvním poločase se prosadil Paukner. Hned ve druhé minutě druhé půle soupeř vyrovnal. Pak po rychlém brejku a faulu golmana na Chovance sám faulovaný penaltu s přehledem proměnil. Třetí branku přidal po samostatném úniku a skvělém přehození golmana opět Paukner. P. Míka, vedoucí týmu Blatné.

————————————————————————————————————————————————————————————

6. kolo – ČEZ  KP starších žáků

Č. Krumlov – TJ Blatná  9 – 0, ( 4 – 0 )

Datum:  Sobota  28. 9.  2013

Blatná:  Peroutka – Bláha,  Uldrich,  Jelínek,  Hrádek – Říha,  Kundrát, Maleček, Tvrdý –                    Chovanec, Paukner

Hodnocení:  V dalším kole jsme zavítali na hřiště prvního týmu. Těžko klukům něco vyčítat, soupeř byl jednoznačně lepší.  P. Míka, vedoucí týmu Blatné

———————————————————————————————————————————————————————————————————–

5. kolo – ČEZ  KP starších žáků

TJ Blatná – Meteor Tábor  0 – 6, ( 0 – 1 )

Datum:  Neděle  22. 9.  2013

Blatná:  Peroutka – Bláha,  Uldrich,  Jelínek,  Hrádek – Říha,  Kundrát, Maleček, Tvrdý – Chovanec, Paukner

Střídali: Antoš, Vala, Kundrát, Šimůnek

Hodnocení:  Musíme si otevřeně přiznat, že na některé soupeře nestačíme ani fyzicky, ani herně. Můžeme jen soupeři pogratulovat k zaslouženému vítězství. P. Míka, vedoucí týmu Blatné

—————————————————————————————————————————————————————————————————————-

4. kolo – ČEZ  KP starších žáků

Táborsko B – TJ Blatná  2 – 1, ( 1- 1 )

Datum:  Neděle  15. 9.  2013

Branky  Blatné: Chovanec

Blatná:  Peroutka – Šimůnek,  Uldrich,  Jelínek,  Hrádek – Říha,  Kundrát, Maleček, Tvrdý – Chovanec, Paukner

Střídali: Antoš, Mikeš,

Hodnocení: Už při čtení soupisky domácích nám bylo jasné, že utkání bude pro nás těžké. 9 hráčů r. 1999 a  7 hráčů r. 2000. Na naší straně 6 hráčů r. 2001 z toho ještě musel hrát i golman Šimůnek. Začátek utkání tomu také odpovídal, když jsme již v 10 min. prohrávali. Z rychlého brejku se nám ovšem povedlo brzy vyrovnat. Věděli jsme, že druhý poločas bude o naší vůli nedostat moc golů. Obrovská smůla, přesto, že kluci nechali na hřišti nejen veškeré síly, ale i srdce, že druhý gol padl snad 10 vteřin před koncem. O výkonu našich chlapců nejlépe vypovídají slova hlavního rozhodčího,, Již  dlouho jsem neviděl takhle bojovně a obětavě hrající tým, přesto že hraje proti staršímu a i herně vyspělejšímu soupeři“. Takže i za nás za trenéry – HOŠI DĚKUJEM. P.Míka, vedoucí týmu Blatné

3. kolo – ČEZ  KP starších žáků

TJ Blatná – Loko Č. Budějovice  1 – 3, ( 1- 2 )

Datum:  Neděle  8. 9.  2013

Branky  Blatné: Paukner

Blatná:  Peroutka – Maleček,  Uldrich,  Jelínek,  Houzar – Říha,  Kundrát, Vala, Hrádek – Chovanec, Paukner

Střídali: Antoš, Mikeš, Karlíková

Hodnocení: Těžko klukům něco vyčítat, když proti nim nastupují soupeři, kteří jsou o rok i dva starší. Jelikož nám chybí hráči ročníku 1999 a 2000, soutěž táhnou většinou kluci nar. 2001, lze jen těžko předpokládat, že budeme soupeře přehrávat. I tak je třeba kluky za bojovnost pochválit a doufat, že se nám bude dařit více.  P. Míka, vedoucí týmu Blatné

—————————————————————————————————————————————————————————————————————

2. kolo – ČEZ  KP starších žáků

Břilice/Třebonˇ – TJ Blatná 3 – 1, (1- 1)

Datum:   1. 9.  2013

Branky  Blatné: Tvrdý

Blatná:  Peroutka – Bláha, Houzar, Jelínek, Hrádek – Říha, Tvrdý, Maleček, Uldrich – Chovanec, Paukner

Střídali: Antoš, Vala

Hodnocení: V dnešním zápase se kluci přesvědčili, že když nedají do hry všechno, tak ne mohou čekat, že vítězství přijde samo. Po úvodní brance, kdy se z přímého kopu skvěle trefil Tvrdý, jsme nevyužili další tři šance a po hrubé chybě v obraně domácí vyrovnali. Poté se kluci spíše než hře, začali věnovat diskusím s rozhodčím, i když je pravda, že některé výroky byly opravdu pro domácí, ale na to se vymlouvat nedá. Všichni by si měli vzít příklad z dnešního výkonu našich ml. žáků a to jak v bojovnosti tak v chuti zápas vyhrát. P. Míka, ved. st. Žáků Blatné

13. kolo – ČEZ  KP starších žáků

Čtyři Dvory – TJ Blatná 1 : 3   (1 : 2)

Datum:   28. 8. 2013

Branky  Blatné: Paukner 2x, Tvrdý

Střídali: Antoš, Kundrát,  Brož, Vala

Hodnocení: Na hřišti posledního vítěze KP si kluci dokázali, že mohou hrát vyrovnané zápasy s každým, když dají do utkání všechno. V celkem vyrovnaném zápase rozhodl větší důraz a chutˇpo vítezství.  P. Míka , vedoucí týmu Blatné

——————————————————————————————————————————————————————————————

1. kolo –  KP starších žáků

TJ Blatná – T. Sviny/H. Stropnice  0 : 2   (0 : 1)

Datum:   25. 8. 2013

Střídali: Antoš, Kundrát, Šimůnek, Brož, Vala

Hodnocení:V prvním zápase KP starších žáků, rozhodl o výsledku větší počet hráčů ročníku 1999 v týmu soupeře. Přesto, že kluci bojovali, byla na hřišti znát větší zkušenost hostujícího týmu. I přes prohru musíme kluky pochválit za bojovnost i za předvedenou hru. P. Míka, vedoucí týmu Blatné.

—————————————————————————————————————————————————————————————-

STARŠÍ ŽÁCI TJ BLATNÁ  ZAHÁJILI PŘÍPRAVU

AKTUÁLNÍ SEZNAM PŘÁTELÁKŮ – 28.7. KASEJOVICE – ODJEZD 12.45, STŘEDA 31. 7. OSEK – ODJEZD 16.45, SOBOTA 10. 8. DOMA S  BŘEZNICÍ OD 10 HODIN, ČTVRTEK 15. 8. HORAŽD´OVICE, ODJEZD 15. 30 HODIN – NA ZÁPASY VENKU JE POTŘEBA ZAJISTIT AUTA.DÍKY

OSEK – BLATNÁ  5 – 5 ( 2 – 3) BRANKY ZA BLATNOU PAUKNER 3X, ŘÍHA, JELÍNEK

Žáci Blatné zahájili v pondělí 15. 7. pod vedením trenérů Josef Kratochvíl a Pavel Míka, přípravu na podzimní část KP žáků. Jelikož je doba prázdnin a dovolených, tak ze 16ti členného kádru se do přípravy zapojilo 8-10 kluků.

Zatím tento týden trénujeme každý den a to dopoledne a odpoledne. Od příštího týdne, kdy už by měl být počet hráčů opět o něco vyšší, budou tréninky probíhat 3x v týdnu. V plánu máme i několik přípravných zápasů, ten první v neděli 28.7. ato v Kasejovicích v rámci místní pouti, domluveno je i utkání ve Strakonicích 3. 8., u zápasů s  FC Písek a  Bělčice  není zatím znám termín a poslední zápas v rámci přípravy by měl být v sobotu 10. 8. na domácím hřišti s Březnicí. Ostrý start do soutěžě nás čeká v neděli 5. 8. 2013, kdy přivítáme na domácím hřišti od 10 hodin Trhové Sviny. P. Míka, ved. týmu.