Jaro:

28.kolo

Slavia České Budějovice : Blatná 8 : 2 ( 5 : 0 )

Sestava : M . Burian – Houzar , Mach , Hrádek , Sedláček – Hajíček , Linhart , Kareš , Míka – Chovanec , Hejl .

Hodnocení : Zápas ač tomu výsledek neodpovídá byl v poli vyrovnaný , ale bohužel jsme doplatili na brzké zranění brankáře v 10 . minutě za něhož jsme neměli náhradu a zápas jsme dohrávali v deseti . Naše branky vstřelil aktivní Kareš a dalších spousta šancí zůstala bohužel nevyužitých . Jiří Peroutka vedoucí obou týmů Blatné .

————————————————————————————————————————————————————————

27.kolo

Blatná : SK Čtyři Dvory 0 : 4 ( 0 : 0 )

Sestava : Šíp – Kalous , Hrádek , Mach , Chlanda – Sedláček , Linhart , Kareš , Míka – Formánek , Michálek . Střídali : Hejl , Tkadlec .

Hodnocení : Utkání se v prvním poločase odehrávalo především mezi vápny a k ohrožení branek docházelo velmi málo . Bohužel nám do poločasu soupeř stačil po dvou hrubých zákrocích zranit brankáře Šípa a obránce Chlandu .Do druhého poločasu musel do branky Michálek a soupeř který měl tři hráče na střídání toho dokázal náležitě využít a během 20 . minut vstřelil čtyři branky a rozhodl o osudu  utkání . Jiří Peroutka vedoucí obou týmů Blatné .

——————————————————————————————————————————————————————————

26.kolo

Chotoviny / Táborsko B,, : Blatná   4 : 0

Sestava : Mach – Hejl , Hrádek , Linhart , Míka – Formánek – Chovanec .

Hodnocení: Do zápasu jsme nastoupili pouze ze sedmi hráči a v 6 . minutě jsme prohrávali 4 : 0 , poté se domácí uklidnili . Ve 20 . minutě byl zápas pro malý počet hostujících hráčů ukončen . Jiří Peroutka vedoucí obou týmů Blatné .

——————————————————————————————————————————————————————————————–

25.kolo

Blatná : Junior Strakonice 0 : 3 ( 0 : 0 )

Sestava : Stulík – Houzar , Mach , Hrádek , Hejl – Formánek , Kareš , Linhart , Míka – Chovanec .

Hodnocení : Do derby jsme opět nastoupili pouze v deseti hráčích . V prvním poločase jsme , ale byli hostům vyrovnaným soupeřem a proto byl v poločase výsledek nerozhodný . Ve druhé půli se nám dařilo bránit nerozhodný výsledek až do 73 .minuty . Hosté nám , ale za posledních 7 . minut stačili dát tři branky a nakonec zaslouženě odvezli tři body . Jiří Peroutka vedoucí obou týmů Blatné .

————————————————————————————————————————————————————————————————

24.kolo

SKP České Budějovice : Blatná 7 : 0 ( 3 : 0 )

Sestava : Peroutka – Hejl , Mach , Stulík , Houzar – M. Burian , Formánek , Linhart , Míka – Chovanec , Říha .

Hodnocení : Tento zápas měl podobný scénář jako u staršího týmu ,  nebýt pomoci pěti starších žáků tak by se zápas neodehrál . Utkání jsme začali jako starší tým , hned v 7 . minutě jsme dostali gol , další dva goli jsme dostali těsně před poločasem . Druhá půle byla otázka kolik branek ještě dostaneme , naštěstí si dobrou formu přivezl brankář Peroutka , který zabránil spustě dalších branek v naší síti . Jiří Peroutka vedoucí obou týmů Blatné .

————————————————————————————————————————————————————————————–

23.kolo

Blatná : Rudolfov 4 : 1 ( 2 : 1 )

Sestava : M . Burian – Kalous , Mach , Stulík , Chlanda – Hejl , Linhart , Míka – Formánek .

Hodnocení : Kdo nebyl zápasu přítomen jen těžko uvěří , nastoupili jsme jak už je asi tradicí jen v devíti hráčích a to někteří měli v nohou celé utkání za starší tým ! Do vedení jsme šli v 9 . minutě trefil se Linhart , hosté vyrovnali ve 13 . minutě , ale nás to překvapivě nakoplo a po solu přes celé hřiště dal kapitán Stulík konečnou podobu první půle . Ve druhém poločase jsme se soustředili na pozorné bránění a vyráželi do rychlých brejků ve kterých dominoval zejména Formánek . Právě tento hráč určil svými dvěma goli konečný stav utkání . Za zmínku stojí ještě nastřelá tyč a břevno hostujícího týmu . HOŠI DÍK . Jiří Peroutka vedoucí obou týmů Blatné .

—————————————————————————————————————————————————————————————————

22.kolo

Prachatice : Blatná 12 : 2 ( 5 : 2 )

Sestava : Šíp – Kalous , Mach , Stulík , Chlanda – Hejl , Kareš , Míka , M . Burian – Formánek , Tkadlec .

Hodnocení : Zápas jsme odehráli v jedenácti bez možnosti střídání a to většina hráčů hrála za starší tým . Domácí tým šel do brzkého vedení a v 8 . minutě jsme prohrávali 2 : 0 . Po té jsme zabrali a Formánek dvěma goli vyrovnal . Bohužel nám začali docházet síli a soupeř do poločasu třemi goli vytáhl vedení na 5 : 2 . Druhá půle pro nás byla jenom boj o to abychom dostali co nejméně branek , ale bohužel jsme ještě sedmkrát inkasovali . Jiří Peroutka vedoucí obou týmů Blatné .

———————————————————————————————————————————————————————————————————–

21.kolo

Blatná : Roudné 4 : 3 ( 0 : 3 )

Sestava : M . Burian – Hejl , Mach , Hrádek , Chlanda – Linhart , Kareš , Sedláček , Míka – Formánek , Stulík .

Střídali : Hajíček , Tkadlec , Michálek .

Hodnocení : Do tohoto utkání jsme konečně nastoupili v kompletní sestavě , ale zaspali jsme začátek a ve čtvrté minutě jsme prohrávali 2 : 0 . Do poločasu se nám střelecky nedařilo a soupeř přidal třetí branku .  Ve druhé půli se nám povedl neskutečný obrat , když jsme čtyřmi goli otočili výsledek utkání . Ve 42 . minutě snížil Tkadlec , druhou branku přidal dalekonosnou střelou v 50 . minutě Kareš o vyrovnaní se v 56 . minutě zasloužil Linhart a rozhodující branku přidal v 63 . minutě opět dalekonosnou střelou Kareš . Jiří Peroutka vedoucí obou týmů Blatné .

20.kolo

Břilice : Blatná 5 : 3 ( 2 : 2 )

Sestava : Michálek – Chlanda , Hrádek , Mach , Hejl – Tkadlec , Kareš , Míka – Stulík .

Hodnocení : Do zápasu jsme nastoupili pouze z devíti hrači , ale ty zasluhují obdiv a uznání za výkon , který předvedli . Domácím  byli po celý zápas rovnoceným soupeřem . Bohužel jsme neměli brankáře tak musel nastoupit hráč z pole . Začátek zápasu tomu odpovídal ve 4.minutě jsme prohrávali 2:0! Po té jsme se neuvěřitelně zvedli a v 8.minutě Stulík snížil . Ve 21.minutě Mach po rohu dokonce vyrovnal ! Ve druhé půli jsme si nepohlídali začátek a domácí nám opět odskočili na rozdíl dvou branek . V 55.minutě po rychle rozehrané standardce Míka snížil na rozdíl jediného golu . V posledních 15.minutách šel kapitán Stulík dvakrát sám na brankáře domácích , ale bohužel neuspěl . Poslední gol jsme dostali v poslední minutě . Jiří Peroutka vedoucí obou týmů Blatné .

—————————————————————————————————————————————————————————————————-

19.kolo

Blatná : Milevsko 0 : 2 ( 0 : 0 )

Sestava : M. Burian – Kalous , Hrádek , Mach , Chlanda – Formánek , Kareš , Stulík , Míka – Michálek

Hodnocení : Do zápasu jsme ze zdravotních důvodů nastoupili pouze z deseti hráči , ale kluci makali a v první půli nebyla početní výhoda soupeře vůbec znát . Ve druhé půli na naše hráče začala doléhat  ůnava , ale kluci zápas odjezdili po zadku . Hosté se prosadili pouze dvěma šťastnými goli . Hoši dík . Jiří Peroutka vedoucí obou týmů Blatné .

———————————————————————————————————————————————————————————–

18.kolo

Blatná : Lomnice nad Lužnicí 1 : 0 ( 1 : 0 )

Sestava : M . Burian – Chlanda , Hrádek , Mach , Kalous – Hajíček , Míka , Kareš , Hejl – Formánek , Stulík . Střídal : Sedláček .

Hodnocení : Zápas jsme začali rozpačitě , ale ve 13 . minutě po chybě hostující obrany nás dostal do vedení Stulík , který ukázkově přehodil  golmana a prakticky rozhodl o osudu utkání . V dalším průběhu utkání se hosté dostali více do hry ,což jim umožnilo větší počet hráčů na střídání . Jen výborný výkon brankaře Buriana nám zachránil tři body . Jiří Peroutka vedoucí obou týmů Blatné .

17.kolo

Hluboká : Blatná 2 : 1 ( 2 : 1)

Sestava : M.Burian – Chlanda , Mach , Hrádek , Kalous – Hejl , Sedláček , Míka , Hajíček – Stulík , Formánek .

Hodnocení : Zápas jsme z různých důvodů museli odehrát bez střídání . První branku jsme dostali v 8 . minutě . Druhou branku jsme dostali ve 21.minutě , poté jsme přebrali aktivitu a zápas jsme začali kontrolovat , ve 38.minutě po faulu domácího obránce na Stulíka proměnil pokutový kop z přehledem Kalous . Druhou půli jsme byli lepším týmem , ale bohužel jsme nedokázali proměnit žádnou šanci a domácí výhru udrželi . Jiří Peroutka vedoucí obou týmů Blatné .

——————————————————————————————————————————————————————————————————–

Podzim:

Ml.Dorost-2013

16.kolo

Blatná : Český Krumlov 1 : 8 ( 0 : 5 )

Sestava : Peroutka – Hejl , Mach , Stulík , Říský – Voříšek , Sedláček , Hrádek , Míka – Formánek

Hodnocení : Do zápasu nastoupilo z různých důvodů pouze deset domácích hráčů . Tým ,ale zbraně nesložil a pral se o co nejlepší výsledek . Slušný výkon podal brankář starších žáků Leoš Peroutka ,který nás uchránil od dvouciferného výsledku . Naši branku dal za stavu 0 : 7 Pavel Stulík z trestného kopu z půli hřiště . Jiří Peroutka vedoucí obou týmů Blatné .

——————————————————————

15.kolo

Blatná : Jindřichův Hradec 0 : 11 ( 0 : 3 )

Sestava : M . Burian – Kalous , Stulík , Mach , Chlanda – Hajíček , Kareš , Míka – Formánek , Voříšek .

Střídali : Hejl , Říský , J . Linhart .

Hodnocení : Zápas jsme začali aktivně , ale bez brankového zakončení . Hosté nás za to potrestali poprvé ve 26 . minutě a do poločasu přidali ještě dvě branky . Druhá půle  nemá cenu komentovat , již po několikáté jsme ji opět odchodili a výsledkem je dalších 8 branek v naší brance.

14.kolo

LOKO České Budějovice : Blatná 0 : 0 ( 0 : 0 )  PK ( 5 : 4 )

Sestava : Burian – Chlanda , Hrádek , Sedláček , Kalous – Hajíček , Stulík , Mach , Míka – Formánek , Voříšek .

Střídali : Hejl , Říský .

Hodnocení : Na zápas s námi poprvé v sezoně odjel brankář starších žáků Matouš Burian a podal velice kvalitní výkon čehož výskedkem je první nula v sezoně . Hra byla vyrovnaná z mírnou převahou Blatné . Buhužel jsme nezvládli penaltový rostřel , ale bod je dobrý . Jiří Peroutka vedoucí obou týmů Blatné .

————————————————————————————————————————————————————————————

13.kolo

Blatná : SK Slavia České Budějovice 1 : 3 ( 1 : 0 )

Sestava : Šíp – Hejl , Hrádek , Mach , Chlanda – Hajíček , Kareš , Stulík , Míka – Formánek , Voříšek

Střídal : Říský

Hodnocení : Do zápasu jsme stejně jako starší tým měli konečně brankáře , ale bohužel nám to bodový zisk nepřineslo . Utkání jsme začali převahou , ale prosadili jsme se pouze jednou po důrazu Formánka , který vstřelil ve 35 . minutě náš jediný gol zápasu .  Druhý poločas už nemá cenu komentovat , stejně jako v několika předchozích zápasech jsme ho prochodili a darovali jsme soupeři body . Kladem utkání byl návrat dlouhodobě zraněného Formánka , který byl jednoznačně nejlepším hráčem našeho týmu . Dík také patří brankáři Šípovi . Jiří Peroutka vedoucí obou týmů Blatné .

———————————————————————————————————————————————————————————

12.kolo

Čtyři Dvory : Blatná 22 : 0 ( 11 : 0 )

Sestava : Hajíček – Říský ,Hrádek , Stulík , Chlanda – Mach , Kareš , Míka – Linhart .

Hodnocení : Stejně jako starší tým jsme neměli golmana , a ještě navíc nás bylo pouze devět . Se sebezapřením nastoupili Linhart z Hajíčkem a v 10 . minutě se navíc zranil Kareš . Proto je výsledek takový jaký je . Druhý poločas odchytal Chlanda .Více není k zápasu co dodat . Jiří Peroutka vedoucí obou týmů Blatné .

——————————————————————————————————————————————————————————–

11.kolo

Blatná : FK MAS Táborsko “ B ,, – Chotoviny 1 : 8 ( 1 : 0 )

Sestava : Říský – Kalous , Sedláček , Stulík , Chlanda – Hajíček , Hrádek , Kareš , Míka – Mach , Voříšek .

Střídal :  Linhart

Hodnocení : Stejně jako starší dorost jsme nastoupili bez klasického brankáře a opět chytal hráč z pole . V prvním poločase jsme drželi hosty na uzdě a dokonce jsme se ve 28 . minutě dostali do vedení po výstavní střele Kareše který trefil nádherně šibenici hostující branky . O druhé půli nemá smysl asi nic psát , dopadla jako předchozí poločasi třech posledních zápasů , to znamená že jsme dostali 8 golů . Jiří Peroutka vedoůcí obou týmů Blatné .

10.kolo

Strakonice : Blatná 6 : 0 ( 1 : 0 )

Sestava : Hajíček – Kalous , Sedláček , Hrádek , Chlanda – Voříšek , Mach , Stulík , Linhart , Hovanec , Hejl .

Střídal : Kareš .

Hodnocení : Do zápasu jsme vstoupili bez klasického brankáře . Do branky se postavil Matyáš Hajíček pro kterého to byl teprve druhý ostrý start v brance !!! Zejména v prvním poločase si počínal jako zkušený mazák a dovolil domácím pouze jediný golový uspěch . Druhý poločas jsme jako už v minulích zápasech odpadli fizicky a domací se prosadili ještě pěti brankami . Jiří Peroutka vedoucí obou týmů

————————————————————————————————————————————————————————————-

9.kolo

Blatná : SKP České Budějovice 1 : 6 ( 1 : 1 )

Sestava : Šíp – Drůba , Kalous , Hrádek , Mach – Hajíček , Sedláček , Maňaska , Míka – Hovanec ,Voříšek

Střídali : Linhart , Chlanda , Folberger , Hejl .

Hodnocení : Zápas byl od začátku v režii hostujícího týmu , ale přesto se nám podařilo vstřelit ůvodní branku utkání po samostané akci Hovance . Hosté i přes enormní snahu stačili do poločasu pouze vyrovnat . Ve druhém poločase se projevila síla soupeře , který pěti goli dal výsledku konečnou podobu . Jiří Peroutka vedoucí obou týmů Blatné

—————————————————————–

8.kolo

Rudolfov : Blatná 4 : 2 ( 2 : 1 )

Sestava : Hovanec – Chlanda , Mach , Hrádek , Kalous – Míka , Sedláček , Kareš , Hejl – Stulík

Hodnocení :  Do zápasu jsme vstoupili stejně jako starší dorost bez brakáře a navíc ještě o deseti hráčích . Hráči makali a uhráli přijatelný výsledek . Ještě deset minut před koncem byl stav 2 : 2 , ale pak se projevila ůnava našich hráčů a dvakrát jsme inkasovali . Naše branky dal kapitán Sedláček . Jiří Peroutka vedoucí obou týmů Blatné

——————————————————————————————————————————————————————————————————

7.kolo

Blatná : Prachatice 3 : 1 ( 2 : 0 )

Sestava : Peroutka – Chlanda , Sedláček , Stulík , Kalous – Hajíček , Hrádek, Mach , Voříšek – Hejl , Míka .

Střídali : Linhart , Kareš .

Hodnocení : Mladší dorostenci navázali na výkon staršího týmu . Soupeře jsme přehrávali od ůvodního hvizdu a odměnou nám byl gol Hrádka ze 14 minuty . Druhou branku přidal ve 32 minutě Stulík . Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivně , ale bez koncovky . Třetí branku přidal v 68 minutě po samostatné akci Sedláček . Hosté dali branku až dvě minuty před koncem . Jiří Peroutka vedoucí obou týmů Blatné .

6.kolo

Roudné : Blatná    8 : 2 ( 7 : 1 )

Sestava : Hajíček – Mach , Hrádek , Kalous , Chlanda – Sedláček , Voříšek , Hejl , Kareš – Linhart , Stulík .

Hodnocení : Do utkání jsme nastoupili z různých důvodů pouze s jedenácti hráči bez možnosti střídání . První gol jsme inkasovali v 1 . minutě , celý tým odehrál zápas za starší tým a chyběla nám síla . Ve druhé půli domací prostřídali sestavu a hra se vyrovnala . Naše branky dali Sedláček a Voříšek .           Jiří Peroutka vedoucí obou týmů Blatné .

————————————————————————————————————————————————————————————————————

5.kolo

Blatná : Břilice   1 : 2 ( 1 : 1 )

Datum:

Branky:

Blatná : Šíp – Kalous , Mach , Hrádek , Chlanda – Hajíček , Kareš , Sedláček , Maňaska – Michálek , Stulík

Střídali : Hejl , Linhart , Voříšek .

Hodnocení :Zápas se od začátku hrál vyrovnaně , ale byli jsme to mi kdo bohužel první chyboval  a inkasoval . V poslední minutě 1 . půle se nám podařilo vyrovnat ,kdy se z pokutového kopu za sražení Stulíka trefil Sedláček . Ve 2 . půli se obraz hry příliš  nezměnil , bohužel jsme opět nic neproměnili a byli jsme potrestáni 2 . minuty před koncem zápasu .

4.kolo

Milevsko – Blatná   4:1 (0:0)

Datum:

Branky:

Blatná : Šíp – Hrádek, Mach, Chlanda, Kalous – Maňaska, Kareš, Míka, Hejl – Stulík, Sedláček.

Střídali : Hájíček.

Hodnocení :  V první půli jsme s domácími drželi krok. Ve druhém poločase jsme šli dokonce do vedení po proměněném pokutovém kopu Maňaskou. Poté se projevila únava několika hráčů, kteří odehráli zápas za starší dorost.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————

3.kolo

Lomnice : Blatná    3 : 1 ( 1 : 1 )

Datum:

Branky:

Blatná : Maňaska – Sedláček ,Hrádek , Voříšek , Linhart – Chlanda ,  Hejl , Hajíček , Míka – Stullík, Michálek .

Střídali : Mach

Hodnocení : Bohužel jsme z neměli brankáře , kterému nedošla registrace a museli zasáhnout hráči z pole . Náš gol dal Sedláček .

—————————————————————————————————————————————————————————————————————-

2.kolo

Český Krumlov –  Blatná    5 : 2 ( 1 : 0 )

Datum:

Branky:

Blatná : Šíp – Míka , Mach , Hrádek , Chlanda –  Hejl , Maňaska , Sedláček , Hajíček – Stulík , Michálek .

Střídání : Voříšek , Linhart .

Hodnocení : V první půli jsme z domácím týmem drželi ještě krok . Ve druhém poločase se projevila ůnava na hračích , kteří nastoupili za starší tým a soupeř nás přehrál . Kladem utkání je návrat brankáře Šípa , který se vrátil po několika letech a svým výkonem nezklamal . Branky jsme dali až v závěru utkání a korigovali jsme porážku , trefili se Stullík a Sedláček . Trenér Jiří Peroutka .

Blatná – Hluboká   3 : 2 ( 2 : 1 )

Datum:

Branky:

Blatná : Peroutka – Folberger , Říský , Hrádek , Mach – Míka , Maňaska , Kareš , Říský – Stulík , Michálek . Střídali : Voříšek , Sedláček , Lukáč , Chlanda , Hajíček , Hejl

Jiří PeroutkaMladší dorostenci začali utkání opačně než starší hned v 1 . minutě jsme inkasovali po chybě první gol , poté jsme se zlepšili a v 10 .minutě vyrovnal parádní střelou z trestného kopu Mach . Do konce prvního poločasu jsme po hlavičce Michálka z 20 . minuty šli do vedení . Hosté nesložli zbraně a v 56 .minutě vyrovnali . Výhru na naší stranu převážil v 70 . minutě Stulík .