2014

TŘETÍ ROČNÍCH TURNAJE ROMANA VONÁŠKA

O pohár R.Vonáška2014
110 položka(ek) « z 110 »

Dne 28. června 2014 v 9.00 hodin byl zahájen třetí ročník turnaje starších přípravek O pohár Romana Vonáška, bývalého fotbalového reprezentanta České republiky. Zorganizovat  turnaj se podařilo díky generálnímu sponzorovi Technickým službám města Blatné s.r.o., Městu Blatná a členům fotbalového oddílu TJ Blatná.

Zápasy probíhaly souběžně na dvou travnatých hřištích. Hrálo se systémem sedm hráčů plus jeden brankář podle pravidel pro mladší žáky.

SKUPINA     A                                                                                   SKUPINA     B

Protivín                                                                                              Blatná

Sedlice                                                                                               Bělčice

Katovice                                                                                            SK Plzeň 1894

Vacha /SRN                                                                                       Hradiště

Nejlepší brankář:  Paul Jakob, Vacha /SRN

Na turnaj přijal pozvání pan Dušan Uhrin st., bývalý reprezentační trenér České republiky. Jeho největším úspěchem s reprezentací bylo druhé místo na Euru 96. Působil také v zahraniční např. ve Švědsku, Kypru či Gruzii, kde získal v roce 2008 s klubem FC Dinamo Tbilisi mistrovský titul. Celkem 5x vyhrál anketu Trenér roku.

Slavnostního předání cen se ujal Roman Vonášek s  Dušanem Uhrinem st..

V rámci fotbalového turnaje byla pro jednotlivé  oddíly uspořádána „soutěž“ ve třídění odpadů. Soutěže pro děti připravila M. Karešová z Odboru životního prostředí MěÚ Blatná. Soutěž vyhráli fotbalisté z Protivína.