↑ Return to Výsledky 2017-2018

2012-2013

Aktuální výsledky ZDE                        Kompletní výsledky ZDE                           Kompletní ročník 2011-2012

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

EON Junior Cup Blatná

19.5.2013

Sestava: Dominik Filaus,Ondřej Krátký ,František Turek,David Fiřt ,Pavel Šmat,Matyáš Brož (C),Jakub Opava,František Slavíček,Ondřej Velek,Pavel Říha,Josef Potůček,František Outlý,Vítek Říha,Jan Vonášek,Adam Bulka,Adam Šejvar.

NAŠE ZÁPASY

FK Vodňany – TJ Blatná  0:10

BRANKY: Filaus 3x,Vonášek,Brož2x,Potůček2x,Říha V,Fiřt

FK Junior Strakonice – TJ Blatná 2:3

BRANKY: Brož,Outlý

TJ Blatná – SK SIKO Čimelice 15:2

BRANKY: Outlý 3x,Vonášek,Bulka,Krátký,Říha V.3x,Potůček 3x,Brož,Fiřt 2x

FK Admira Praha – TJ Blatná 12:1

BRANKY: Vonášek

TJ Blatná – TJ Sokol Bělčice  13:0

BRANKY: Šejvar 2x,Vonášek,Říha V.3x,Potůček 4x,Brož 3x,

TJ Blatná – AFK Slavoj Podolí 2:9

BRANKY: Šejvar,Vonášek,

FK METEOR TÁBOR – TJ Blatná 14:0

 Konečné pořadí:

1.FK Admira Praha

2.AFK Slavoj Podolí

3.FK METEOR TÁBOR

4.TJ Blatná

5.FK Junior Strakonice

6.Hradiště

7.TJ Vitějovice

8.SK SIKO Čimelice

9.TJ Sokol Bělčice

10.FK Chelčice

11.TJ Dražejov

12.FK Vodňany

 

Blatná – Osek 12:1 (5:1) Datum: 16.5. 2013 16:45 hod.
Sestava:Dominik Filaus,Ondřej Krátký ,František Turek,David Fiřt ,Pavel Šmat,Matyáš Brož (C),Jakub Opava,František Slavíček,Josef Potůček,František Outlý,Vítek Říha,Jan Vonášek
Branky Blatné: Brož ,Filaus 2x,Potůček 3x,Říha V.3x,Outlý 3x,
Branky Osek: Beneš
Čestice – Blatná 12:9 (8:5) Datum: 11.5 2013 12:30 hod.
Sestava:Dominik Filaus,Ondřej Krátký ,František Turek,David Fiřt ,Ondřej Velek,Matyáš Brož ,Jakub Opava (C),František Slavíček,
Branky Blatné: Brož 4x,Fiřt 3x,Krátký,Opava
Branky Čestice: Krejčí 5x,Rezek 4x,Bártík 3x

Blatná – Bělčice 3:12 (2:5) Datum: 5.5. 2013 10:00 hod.

Sestava:Dominik Filaus,Ondřej Krátký ,František Turek,David Fiřt ,Ondřej Velek,Pavel Šmat,Matyáš Brož (C),Jakub Opava,František Slavíček,
Branky Blatné: Brož 2x,Filaus
Branky Bělčice: Průcha 6x,Holub 3x,Vejšický 2x,Hlaváček

Blatná – Vodňany 2:8 (1:5) Datum: 28.4 2013 15:00 hod.

 

Sestava:Dominik Filaus (C),Ondřej Krátký ,František Turek,David Fiřt,Ondřej Velek,Pavel Šmat,Matyáš Brož,Jakub Opava,František Slavíček,Pavel Říha

 

Branky Blatné: Brož,Filaus

 

Branky Vodňany: Bína 5x,Vacikár 2x,Handšuh

 

Dražejov – Blatná 4:6 (1:2) Datum: 25.4 2013 17:00 hod.

 

Sestava:Dominik Filaus,Ondřej Krátký ,František Turek,David Fiřt (C),Ondřej Velek,Pavel Šmat,Matyáš Brož,Jakub Opava,František Slavíček,Pavel Říha

 

Branky Blatné: Brož 3x,Velek,Fiřt,Opava

 

Branky Dražejov: Šperl 2x,Šulc,Široký

 

Osek – Blatná 13:5 (8:2) Datum: 14.4 2013 10:00 hod.

 

Sestava:Dominik Filaus,Ondřej Krátký (C),František Turek,David Fiřt,Ondřej Velek,Pavel Šmat,Matyáš Brož,Jakub Opava,František Slavíček

 

Branky Blatné: Brož 2x,Filaus 3x

 

Branky Osek: Kříž 1x,Vachulka 2 x,Brož 10 x

 

Klukům patří veliký dík že dnes nevzdali hru proti známému soupeři hrajícímu ,,bum bum ” JZD fotbal” ani pro tentokrát nezklamal.I přes vysoké skóre které nehovořilo pro náš prospěch si kluci zachovali svoji tvář a snažili se hrát fotbal tak jak se má,kombinačně a po zemi.Dnešní prohra není sice pro nás radostná ale všechny naše góly jsme vstřelili zásluhou kombinačního fotbalu celého týmu a ne pouze z ,,bum bum,, autové střely nakopnuté jedním silným hráčem do naší branky.

 

Blatná – Čestice 8:6 (5:3) Datum: 7.4 2013   10:00 hod.
Sestava:Dominik Filaus (C),Ondřej Krátký,František Turek,David Fiřt,Ondřej Velek,Pavel Šmat,Matyáš Brož,Říha V.,Habada V.,Vonášek J.
Branky Blatné: Brož 2x,Filaus1x,Fiřt 2x,Habada 2x,Říha 1x
Branky Čestice: Krejčí 3x,Rezek 1x,Dolíška 2x

Blatenský cup 2013

2.3.2013

 Sestava:  Pavel Říha,Dominik Filaus,Matyáš Brož,Jakub Opava,Ondřej Krátký,František Turek,František Slavíček,Pavel Šmat,Laura Holá.

Výsledky našich zápasů:

Blatná I-Blatná III 1:3   góly: Filaus,
Blatná III- Blatná II  1:5 góly: Brož,
Bělčice-Blatná III 1:2  góly: Filaus 2x
Hradiště-Blatná III 2:1 góly: Filaus,
Blatná III-Sedlice 0:4
Konečné umístění:
1. Tj Blatná II
2 .Hradiště
3. Tj Blatná I
4. Sedlice
5. TJ Blatná III
6. Bělčice

Halový turnaj Milevsko

 

20.1.2013

Sestava:  Pavel Říha,Dominik Filaus,Matyáš Brož,Jakub Opava,Ondřej Krátký,Ondřej Velek,Pavel Šmat,David Fiřt

Výsledky našich zápasů:

Blatná-Písek 2:6   góly: Filaus,Brož
Blatná- FC ZVVZ Milevsko II 0:12
Blatná-Třeboň 1:7  góly: Brož
Blatná-Miritice 0:3
Blatná-Hvožďany 3:1   góly: Filaus,Fiřt,Krátký
Konečné umístění:
 1. FC ZVVZ Milevsko II
 2 .FC Písek
 3. Meteor Tábor
 4. FC ZVVZ Milevsko I
 5. TJ Blatná ,,A,,
 6. Třeboň
 7. FC ZVVZ Milevsko III
 8.  Mirotice
 9. TJ Blatná ,,B,,
10. Hvožďany

Halový turnaj v Třeboňi

Memoriál JUDr.A.Straky

27.12.2012

Sestava:Pavel Říha,Dominik Filaus,Matyáš Brož,Jakub Opava,Ondřej Krátký,František Turek

Výsledky našich zápasů:
Blatná-Rašelina Soběslav 2:1 góly:Filaus,Turek
SK Čtyři Dvory-Blatná 8:0
SK Rudolfov 2:1 gól:Filaus
Blatná-Loko Veselí nad Lužnicí 0:12
Konečné umístění:
1.SK Čtyři Dvory
 2.Jiskra Třeboň
3.SK Zliv
4.Loko Veselí nad Lužnicí
5.SK Rudolfov
6.TJ Blatná
7.TJ Slavoj Hrdějovice
8. FK Rašelina Soběslav
9.Dobrá Voda

Kosta Cup Příbram

Halový turnaj přípravek

15.12.2012

Sestava:Pavel Říha,Pavel Šmat ,Dominik Filaus,Matyáš Brož,Jakub Opava,Ondřej Krátký,František Turek,František Slavíček,David Fiřt

        Blatná-Podlesí  1:3  Branky Blatná : Brož

        Rožmitál B -Blatná    2:0
        Blatná-Viktoria 2:2 Branky Blatná : Filaus2x
        Rožmitál A -Blatná    0:1  Branky Blatná : Brož
        Obecnice -Blatná 2:4  Branky Blatná : Filias 3x,Turek
       Blatná-Litavan 4:0 Branky Blatná : Filaus 3x,Brož
Umístění
Body
Skore
1.Rožmitál A
15
20:2
2.Viktoria
11
12:6
3.Podlesí
10
15:8
4.Rožmitál B
10
7:9
5.Blatná
10
12:9
6.Litavan
4
2:14
7.Obecnice
0
2:26

 

11.kolo 

Chelčice-Blatná    7:4 (3:1)

Datum:   4. Listopad  2012  10:30 hod.

Sestava:Pavel Říha,Pavel Šmat (C),Dominik Filaus,Matyáš Brož,Jakub Opava,Ondřej Krátký,František Turek,František Slavíček,David Fiřt

Branky  Blatné: Dominik Filaus,František Turek,František Slavíček,David Fiřt

Branky Chelčice: Pícha 3x,Kryger 2x,Podlaha,Koberna

10.kolo 

Blatná – Osek     1:1 (1:0)Penalty  3:4

Datum:   27. říjen 2012  10:30 hod.

Sestava:Pavel Říha,Dominik Filaus (C),Jakub Opava,Ondřej Krátký,David Fiřt,Pavel Šmat,František Turek,Ondřej Velek

Branky  Blatné:Pavel Říha 1x

Branky Osek: Vachulka

9.kolo 

Blatná – Bavorov     2:9 (1:2)

Datum:   17. říjen 2012  16:30 hod.

Sestava:Pavel Říha,Dominik Filaus (C),Jakub Opava,Ondřej Krátký,David Fiřt,Pavel Šmat,František Turek

Branky  Blatné:,Dominik Filaus 1x,David Fiřt 1x

Branky Bavorov: Pícha 4x,Martínek 3x,Podlahová 1x,Kulík 1x

 

8.kolo 

Volyně – Blatná ,,B,,     9:1 (5:1)

 Datum:   14. říjen 2012  09:00 hod.

Sestava:Matyáš Brož ,Jakub Opava,Ondřej Krátký( C ),František Slavíček,František Turek,David Fiřt

Branky  Blatné:Matyáš Brož 1x

Branky Volyně: Typanic 3x,Hrubeš 2x,Kubal Filip 1x,Chvosta 1x,Růžička 1x,Božka 1x

13.kolo

Bělčice – Blatná      7:9(1:1)

 Datum:  10. říjen 2012  16:00 hod.

Sestava:Pavel Říha,Dominik Filaus,Matyáš Brož ,Jakub Opava,Ondřej Krátký,David Fiřt,Adam Jareš,František Turek(C),Pavel Šmat,František Slavíček

Branky  Blatné: Dominik Filaus 5x,Jakub Opava 1x,Matyáš Brož 3x

Branky Bělčice: Vejšický 2x,Holub 2x,Průcha 1x,Mucha 2x

 

7.kolo

Blatná – Štěkeň      3:5 (1:2)

 Datum:   6. říjen 2012  15:00 hod.

Sestava:Pavel Říha,Dominik Filaus,Matyáš Brož ,Jakub Opava,Ondřej Krátký,David Fiřt,Adam Jareš(C)František Slavíček,Pavel Šmat

Branky  Blatné:,Dominik Filaus 2x,Jakub Opava1x

Branky Štěkeň: Sedláček,Vondrák,Kynkor,Pavlík,Kynkor M.

1.kolo

Blatná starší přípravka ,,B,,- Katovice  7:7 (2:3) penalty 6:5

Datum:   28. září 2012,  14:00 hod.

Sestava:Pavel Říha,Dominik Filaus,Matyáš Brož ,Jakub Opava,Ondřej Krátký,František Turek,David Fiřt,Adam Jareš,František Slavíček (C)

Branky  Blatné: Matyáš Brož 3x,Dominik Filaus 3x,Jakub Opava1x

Branky Katovice: Viktora 3x,Pešek 2x,Štajner 1x,Kuncl 1x

 

6.kolo

Blatná starší přípravka ,,A,,- Blatná starší přípravka ,,B,,  16:1 (8:0) 

Datum:   25. září 2012,  16:00 hod.

Branky  Blatné ,,B,,: Matyáš Brož 1x,

Branky Blatné ,,A,,: Outlý 4x, Habada 2x, Pícha 2x, Říha 2x, Poskočil, Vonášek, Paukner, Šourek, Fořt L., vlastní

 

5.kolo

Blatná starší přípravka ,,B,,-Vodňany           4: 4(1:0) penalty  (3:4)
Datum:   22. září 2012   10:00 hod.

Sestava:Pavel Říha,Pavel Šmat,Dominik Filaus,Matyáš Brož ,Jakub Opava,Ondřej Krátký,František Turek,David Fiřt(C),Adam Jareš,František Slavíček,

Branky  Blatné: Matyáš Brož 2x,David Fiřt 1x,Jakub Opava1x

Branky Vodňany: Richard Samko1x,Alan Muchtele1x,Jan Majer1x,Václav Sladký1x

4.kolo

Sedlice-Blatná starší přípravka ,,B,,           9:3 (5:1)
Datum:   16. září 2012   13:00 hod.

Sestava:Pavel Říha,Pavel Šmat,Dominik Filaus (C),Matyáš Brož ,Jakub Opava,Ondřej Krátký,František Turek,František Slavíček,

Branky  Blatné: Dominik Filaus 2x,Matyáš Brož 1x

Branky Sedlice: Kubelák 4x,Říha3x,Kučera2x

 

3.kolo

Blatná starší přípravka ,,B,,  – Dražejov         5:1 (2:1)
Datum:   8. září 2012   12:00 hod.

Sestava:Pavel Říha,Pavel Šmat,Dominik Filaus,Matyáš Brož (C),Jakub Opava,Ondřej Krátký,František Turek,David Fiřt,Adam Jareš,František Slavíček,

Branky  Blatné: Dominik Filaus 1x,Matyáš Brož 1x,David Fiřt 2x,František Turek 1x

Branky Dražejov: David Mach 1x

 

2.kolo

Čestice – Blatná starší přípravka ,,B,,               6:4 (4:1) 

Datum:   1. září 2012,  14.30 hod.

Branky  Blatné: Dominik Filaus 3x,Matyáš Brož 1x

Branky Čestice: Miroslav Bártík  2x,Tomáš Rezek 1x,Lukáš Krejčí 3x