Rozhodčí

Branky :

Blatná: Sedláček – Hanousek (Slezák), Sýkora (Čadek), Petrášek, Uldrich –

Svoboda (Šorna), Peleška R., Prokopec, Krajzl – Bulka J., Myšiak M.

Martin Bulka(trenér Blatné): Od začátku jsme hráli pouze na polovině soupeře, ale góly dali

hosté z ojedinělých protiútoků. Nám se podařilo snížit těsně před přestávkou na 1:2. Náš

tlak pokračoval i po přestávce, tentokrát z toho ale vyplynulo vedení již 4:2.

Uspokojeni vedením jsme ale ztratili koncentraci a po 2 hrubých chybách obrany

jsme o náskok přišli. Rozhodlo se však v závěru, když golovou střelu Michala

Čadka zastavili hosté pouze pomocí ruky a náš matador měl z penalty lehkou úlohu

k řešení. Velice kvaliní kombinační hra dopředu a zasloužené vítězství 5:4.

Mišiak M. – Říha (Kerndl), Bulka J.

K zápasu se sešli s určitými problémy a bylo to od začátku znát. Fotbalovější domácí nás od začátku přehrávali a vstřelili do poločasu 3 branky. My jsme ojedinělé, ale vyložené šance neproměnili. V druhém poločase se nám konečně podařilo korigovat stav, ale poté se nám zranil brankář a museli jsme dohrávat v deseti. Chytat musel Peleška, který si nevedl špatně a několikrát nás podržel.

Domácí zvítězili zaslouženě 7:2.

22.kolo

TJ Blatná –  Sokol Doubravice 2:2 (0:0)

Datum:   27. 5.2012, 17h.

Rozhodčí: Hron Josef

Branky : 47.min 1:0 Čadek Michal     82. min2:0 Bulka Martin     87. min2:1 Antony Miroslav     88. min2:2 Pecko Michal

Blatná: Reguš David – Voborník Tomáš, Uldrich Radek (K), Říha Zdeněk, Petrášek Libor (65´ Bulka Martin), Sýkora Tomáš,  Merašický Jan, Polan Tomáš (46´ Prokopec Petr), Čadek Michal, Šorna Adam (73´ Písařík Filip), Peleška Radek,

Sokol Doubravice:Jirka Milan -Černý Martin, Srb Pavel, Kořán Jan (85´ Prokopius Roman), Soukup Zdeněk, Kinkor Zdeněk (65´ Pecko Michal), Bečvář Marcel (K), Kučerta Stanislav, Prokopius Tomáš, Antony Miloslav, Klečka Miroslav,

Ke střídání dále připraveni:

Zuklín František, Bláhovec Jan, Kuchta Martin, Vrátný David

Martin Bulka(trenér Blatné): První poločas jsme nehráli to co jsme si řekli a pustili hosty do několika šancí, které neproměnili. V druhém poločase jsme se zlepšili a šli do dvoubrankového vedení, které mohlo být i vyšší, nebýt našeho váhání v koncovce. Aktivní hosté z dvou ojedinělých příležitostí šťastně srovnali skore.

Petr Martínek  (trenér Sokol Doubravice):„Muži z Doubravice byli v prvním poločase aktivnější, vytvořili si řadu brankových příležitostí, které ovšem nezužitkovali. V druhém poločase byla Blatná lepší a proto vedla v utkání 2:0. Pak střídající hráč Roman Prokopius ztrhl celý doubravický tým z čehož vyplynulo šťastné vyrovnání stavu v samém konci utkání.“

21.kolo

Lom – Blatná  3:3

Branka: Ředina Martin 2, Pekárek Adam – Bulka Josef, Petrášek Libor, Mišiak Michal

Blatná: Chlanda – Voborník, Čadek, Petrášek M., Uldrich – Vacek (Bulka M.), Petrášek L.

Prokopec, Mišiak M., – Bulka J., Mišiak T.

Branka:   02´ 0:1       Holeček Martin

35´ 0:2       Hrčka Tomáš

37´ 1:2       Petrášek Libor

43´ 2:2       Čadek Michal z penalty

52´  3:2       Peleška Radek

58´  4:2       Vlastní po rohu Čadka Michala

66´  4:3       Mrkvička Pavel

79´   5:3       Mišiak Michal

89´   6:3       Stejskal Karel

Blatná:   Reguš David – Sobota Stanislav (35´ Voborník Tomáš), Uldrich Radek, Peleška

Tomáš,Bulka Josef, Vacek David, Svoboda Josef (50´ Bulka Martin), Petrášek Libor (70´ Stejskal

Karel), Čadek Michal (K), Peleška Radek, Mišiak Michal

Dražejov:  Zelinka Michal – Pojsl Daniel (81´ Šulda Lukáš), Topinka Jan, Hrčka Tomáš, Košatka Michal, Mrkvička Pavel, Šíp Stanislav, Oberreiter David (64´ Smékal František), Liška Jan (K), Holeček Martin (64´ Šindelář Vít), Cibulka Petr,

Martin Bulka (trenér Blatné):  „Opět velice mladý tým pustil soupeře do vedení 2:0 a ještě do několika dalších slibných šancí, které nevyly využity. Do poločasu jsme stihli vyrovnat a ve druhé půli jsme krásnými brankami završily konečné skóre zápasu na zasloužených 6:3. Naše dravé mládí prokázalo svou sílu naplno.“

Cimrhanzl Luděk  (trenér Dražejova)

„Dobrý začátek utkání, vedení 2:0, dvě neproměněné šance, které mohly utkání rozhodnout. Po našich chybách jsme dovolili domácím, aby do poločasu srovnali skóre. Blatenští zlepšeným výkonem v druhém poločase strhly vedení na svoji stranu a zaslouženě vyhráli.“

Komentář:

Na branky tak bohatý zápas se v Blatné v mužské kategorii již dlouho nehrál. V chladném „zmrlíkovském“ počasí se diváci rozehřáli devíti vstřelenými brankami. Pro domácí první jarní vítězství je o to cennější, že se na hřišti objevilo několik „ztracených kluků“, kteří spojili své síly se stabilními členy „B“ týmu a dokázali otočit nepříznivý stav utkání z 0:2 na 6:3. Budiž toto vítězství novou nadějí na zlepšení úrovně mužského fotbalu v Blatné.

———————————————————————————————————————–

19.kolo

Malenice  – TJ Blatná B 4:1 (0:0)

Datum:  6.5. 2012, 17,00 hod.

Rozhodčí: Bernas Jiří

Branky: Uldrich Radek

Blatná B: Chlanda Jaroslav – Uldrich Radek (K), Říha Zdeněk , Hanousek Tomáš, Sýkora Tomáš, Sobota Stanislav, Bulka Josef, Šorna Adam, Voborník Tomáš, Svoboda Josef, Reguš David (60.Mazan Jan)

David Reguš : Do zápasu jsme šli s tím, že chceme co nejdéle udržet čisté konto. Ale domácí se do nás pustili hned od začátku. My jsme hráli trpělivě a to se nám vyplatilo hned v desáté minutě, kdy Říha našel před brankou volného Reguše, ale ten byl při  zakončení  přistrčen. Bohužel píšťalka rozhodčího zůstala němá. Ve 35.minutě po nedorozumění obránců Uldricha a Sýkory využil domácí útočník, stoper Sýkora zastavil útočníka za cenu faulu a musel předčasně pod sprchy.

Hned v úvodu druhého poločasu jsme inkasovali z pokutového kopu po faulu Šorny, ale hráči i v deseti se snažili o vyrovnání. O to se postaral Uldrich, který se krásně trefil z po za vápna. Bohužel hned na to jsme opět inkasovali. A to nás položilo do kolen a domácí do konce zápasu přidali ještě dvě branky po našich chybách. I přesto jsme si dokázali vytvořit několik šancí, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit. Ke konci zápasu byl ještě vyloučen Šorna po druhé žluté kartě.

18.kolo

TJ Blatná B   – Otava Katovice B 0:2 (0:1)

Datum:  29.4. 2012, 17h.

Rozhodčí: Bernas Jiří

Branky:0:1 Vápeník Lukáš,0:2 Malý Karel

Blatná B:Chlanda Jaroslav – Uldrich Radek, Říha Zdeněk (K) (46´ Mišiak Michal), Nový Jakub, Sýkora Tomáš (62´ Sobota Stanislav), Petrášek Michal, Bulka Josef, Čadek Michal, Šorna Adam (46´ Krajzl Jaroslav), Voborník Tomáš, Bulka Martin

Otava Katovice B:Baloun Tomáš – Prokop Milan, Baloun Richard, Blatský Libor, Papež Karel (62´ Blatský David), Vanda Miroslav, Vápeník Lukáš, Peleška Josef, Malý Karel (K) (72´ Podskalský Tomáš), Klecan Martin, Koblic Martin (86´ Bálek Josef)

Martin Bulka (trenér Blatné):Začátek zápasu s velice kvalitním soupeřem patřil nám, ale neproměnili jsme ho ve vedení. Soupeř dal z jediné šance poločasu gol a šli jsme do kabin s jednogolovým mankem. Druhý poločas byl již více vyrovnaný, ale štastnější byli opět hosté. Vytvořili jsme si minimum šancí, které jsme nevyužili, proto mužstvo Katovic zaslouženě vyhrálo.

Jiří Richtr  (trenér mužstva Katovic):Vyrovnaný zápas se štastným koncem pro hosty. Pochvala celému mančaftu v obraně a v záloze.

Blatná B: Chlanda – Sobota, Sýkora, Peleška T., Slezák(Voborník) – Mišiak,

Svoboda, Bulka J. Peleška R., Šorna – Říha (Reguš)

Martin Bulka (trenér Blatné): Do zápasu jsem nastopili s několika dorostenci, nikoliv však nějak oslabeni. Domácí tým byl favoritem a to potvrzoval od začátku zápasu, kdy nás přimáčkl k naší brance. My jsme se dostávali soupeřově brance rychlými protiútoky. Z jednoho takového jsme šli do vedení slřelou velice dobře hrajícího Říhy. Bavorov pokračoval v tlaku a když se nám nepodařilo odkopnout balon z vápna, domácí srovnali nadhernou dalekonosnou střelou. Netrvalo dlouho a nabídli jsme soupeři další možnost, když musel zatáhnout za záchranou brzdu golman Chlanda. Penalta – 2:1. My jsme srovnávali opět po rychlém výpadu, po odrazu míče od tyče měl snadnou úlohu Svoboda. Po změně stran se obraz hry nezměnil, ale bojovali jsme a po standardní situaci šli do vedení střelou přes zeď, autorem byl Josef Bulka. Velice dobře rozehrané utkání jsme však nedotáhli do vítězného konce. Nabídli jsme soupeři nedůrazem ojedinělou možnost ke skórování a ten ji velice šťastně využil. Náš omlazený tým podal bojovný výkon, s kterým se může měřit i se soupeři čela tabulky.

16.kolo

Blatná B – Volyně A 0:2 (0:2)

Datum:  15.4. 2012, 16.30 hod.

Rozhodčí: Jáchim Josef

Branky:3.min Malina44. min Chochol

Blatná B:Reguš David, Slezák Libor, Sobota Stanislav, Bulka Josef (K), Šrámek Karel, Krajzl Jaroslav, Sýkora Tomáš, Čadek Michal, Písařík Filip (46´ Petrášek Michal), Voborník Tomáš (50´ Svoboda Josef), Mišiak Michal

Volyně A:Rangl Václav (K), Tříska Jan (70´ Kabrna Tomáš), Komrska Miroslav, Myslivec Jan, Rojík Petr, Malina Martin, Chochol Radek, Prihara Roman, Havlíček Josef, Chvosta Michal, Škopek Tomáš (85´ Kubeš Jan)

Martin Bulka (trenér Blatné):

Velice bojovné utkání rozhodli hosté v prvním poločase, když naše obrana nedůrazně řešila dvě jejich příležitosti. Důrazný soupeř nám nedovolil téměř nic a proto si odvezl všechny body.

Červeknka Martin (trnér mužstva Volyně)

O zápasu se rozhodlov první půli, kdy jsme vstřelili obě branky. Hra byla poměrně vyrovnaná, v pvním poločase nás domácí až na střelu Čadka prakticky neohrozili. Po přestávce byla hra oboustanně neurovnaná, domácí otevřeli hru a my jsme měli příležitosti k nebezpeným protiútokům, ktewrén jsme všaqk nedotáhli do úspěšného konce. Spokojen jsem především s dobře fungující organizovanou obranou.

15.kolo

Cehnice – Blatná B     2:1 (1:0)

Datum:   7.4.  2012,  16.30 hod.

Rozhodčí:

Delegát:

Branky Blatné:M.Čadek

Blatná: Reguš – Sobota, Sýkora, Šrámek, Uldrich – Kernd (Vacek)l, Mišiak, Čadek, Polan (Písařík) – Svoboda, Říha

Martin Bulka (trenér Blatné): Na velice malém hřišti se hrál spíše bojovný fotbal s velkým množstvím soubojů. Jeden z mnoha faulů a následný přímí kop znamenal vedení domácích 1:0 ve 44. min. Po 15 min. jsme obdrželi druhý gól, když naše chybná rozehrávka nabídla domácím pohodlné zvýšení na 2:0.Opět po standardní situaci padla další branka, snížili jsme krásnou střelou Čadka ze 30 metrů. Naše zvýšená bojovnost v duhé půli nám však už snížení nepřinesla.

14.kolo

Blatná B – Štěkeň  A     0:1 (0:0)

Datum:   1.4.  2012,  15.00 hod.

Rozhodčí: Poklop Luboš

Delegát:

Branky Blatné:65. min Lojík

Blatná:Chlanda Jaroslav – Slezák Libor, Uldrich Radek, Říha Zdeněk, Šrámek Karel, Sýkora Tomáš, Kerndl Petr, Mišiak Tibor, Šorna Adam (K), Krajzl Jaroslav, Mišiak Michal

Střídání: Sobota Stanislav, Prokopec Petr, Bulka Martin

Štěkeň:Fiřt Martin (K) – Kozlík Richard, Kuboušek Zdeněk, Čížek Václav, Lhota Jaroslav, Hájek Drahomír, Prokeš Jiří, Lojík Petr, Čížek Miroslav, Kovanda Jaroslav, Káník Václav

Střídání: Jariabka Jiří, Sobolčík Vojtěch, Šimon Martin

Martin Bulka (trenér Blatné):V prvním poločase jsme hosty přehrávali, ale vytvořené šance jsme nedokázali proměnit. O výsledku utkání rozhodla  chvilková nekoncentrovanost naší obrany , kterou dokázali hosté využít. Zápas jsme dohrávali v deseti i tak jsme si vytvořili mírný tlak. Výsledek je pro nás zklamáním, ale s naším výkonem jsem spokojen.

Cibulka Jiří (vedoucí mužstva Štěkeň):Zápas se odehrál pro nás dobře, z naší strany nebyla hra vůbec dobrá, domácí byli chvílemi lepší. Rozhodla branka Lojíka. Doufám, že příští zápasy budou lepší. Domácí hráli dobře, nás záchránil brankář Fiřt.

———————————————————————————————————————

Podzim 2011

13.kolo

Blatná B  – Střelské Hoštice    3:3   (1:1)

Datum:    12.listopadu  2011, 13:30 hod.

Branky:   Bulka, Čadek , Nový

Blatná:   Reguš  –  Slezák (Sobota), Uldrich, Šrámek, Hanousek – Krajzl, Čadek, Bulka M.(Petrášek L.), Řiský  (Nový)  –  Mišiak T., Vanduch

Martin Bulka (trenér Blatné):  Začátek zápasu byl velice opatrný z obou stran. První branka přišla ve 28min. kdy po centru Čadka zakončil k tyči Bulka M. – 1:0. Těsně před poločasem jsme si nepohlídali standardní situaci a Hoštice srovnali také hlavou na 1:1. Po změně stran jsme začali aktivněji. Střelu Čadka za hranicí velkého vápna hostující brankář nezkrotil – 2:1. Brejkovou příležitost využil Nový a bylo to již 3:1. Ze závěru z minulého týdne v Sedlici jsme se nepoučili a opět nechali soupeře srovnat skóre. Špatně vyřešená nepřehledná situace v naší obraně 3:2 a nezastavení individuláního průniku znamenalo konečný stav 3:3. I přesto bych chtěl poděkovat za předvedený výkon všem našim hráčům v podzimní části a za spolupráci hráčům dorostu a A mužstva, kteří za nás také nastoupili.

12 .kolo

Sedlice – Blatná B   3:3   (1:1)

Datum:   6.listopadu  2011, 14 :00 hod.

Branky:  Kratochvíl, Písařík, Čadek

Blatná:  Sedláček –  Slezák (Šrámek), Uldrich, Marek, Sobota (Brabec)  –  Voborník, Čadek, Kratochvíl, Řiský –  Polan, Písařík (Bulka M.)

Martin Bulka (trenér Blatné):  Zápas začal tlakem domácích, který jsme jim ulehčili snadnými ztrátami míče. Z ojedinělého útoku dal naší vedoucí branku Kratochvíl, když se z hranice velkého vápna střelou k tyči nemýlil – 0:1. Sedličtí ze svého tlaku proměnili jedinou příležitost střelou za hranicí penalty – 1:1. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivněji, což se nám podařilo a po 15 min. prostřelil brankářem odražený míč do sítě dorostenec Písařík 1:2. Druhý poločas měl opačný vývoj než ten první, tentokrát jsme zahazovali šance my a tak nám pomohl domácí golman. Podběhl balon z přímého kopu – 1:3. Uspokojeni vedením jsme zapoměli, že se fotbal hraje 90min a tak 2 útoky před naší branku v 88 a 90 min. znamenaly dělbu bodů – 3:3. I přes tento nepříjemný konec zápasu musím poděkovat našim dorostencum za jejich velice kvalitní výkon.

11.kolo

Pražák – Blatná B  1:2  (1:2)

Datum:  29 .října 2011, 11:00 hod.

Branky:    Tibor Mišiak, Michal Vanduch

Blatná:  Sedláček –  Slezák, Sýkora, Čadek, Uldrich – Krajzl, Bulka M., Kratochvíl, Řiský – Vanduch, Mišiak T. (Sobota, Brabec)

Martin Bulka (trenér Blatné):   Na velice těžkém terénu se nehrál pohledný fotbal od samého začátku, míč byl více ve vzduchu než na kopačkách aktérů utkání. První branka přišla už v 10min když jsme při rohovém kopu neuhlídali domácího hráče na malém vápně a ten pohodlně vstřelil vedoucí branku Pražáku. Naše odpověď přišla už po 5 minutách, na cetntr ze strany si naskočil Mišiak a hlavou zakončil po břevno domácí branky. O dalších 10 min později se nám podařila velice hezká kombinace po zemi na jejíž konci byl Vanduch a technickou střelou nám vystřelil vedení – 1:2. Zbytek poločasu se hrála hra s množstvím nepřesností a tak se do poločasu již skore nezměnilo. Do druhé půle vstoupili hráči Pražáku s velkým odhodláním zkorigovat skore a nebezpečně ohrožovali naši branku. Jeden z útoků zastavil Sýkora až za cenu červené karty a tak jsme dohrávali utkání v 10 hráčích. Za druhý poločas jsme si vypracovali pouze 2 příležitosti, jednu nám zastavil domácí brankář a druhou rozhodčí neodpískaným penaltovým zákrokem. Domácí neproměnili obrovské množství šancí a tak jsme si díky nim odvezli 3 body.

10.kolo

Doubravice – Blatná B  0:2  (0:0)

Datum:   16. října 2011,  15.30 hod.

Branky:   Příhoda, Bulka J.

Blatná:  : Sedláček – Hanousek, Marek, Sýkora, Uldrich – Kerndl (Mazan), Bulka J. (Bulka M.), Krajzl, Řiský – Polan T. (Příhoda), Šorna

Lom:

Martin Bulka (trenér Blatné): Jeli jsme k utkání oslabeni o několik hráčů, tak jsme museli doplnit sestavu dorostenci a nebylo znát. První poločas se nám hra ještě nedařila, pouštěli jsme soupeře k zakončení a měli velké štěstí, že nás za to domácí nepotrestali. Naše útoky většinou končili hodně mimo branku soupeře. Druhý poločas byl z naší strany o moc lepší a hra zodpovědnější. V 56 min. šel důrazně za míčem Kerndl, vyhrál souboj s domácím brankařem a předložil míč na brankovou čáru pro Příhodu, který již měl jednoduchou úlohu dopravit míč do sítě – 0:1. Zanedlouho jsme opět zahrozili, když dlouhý míč za obranu doběhl Bulka J. a skluzem ho usměrnil okolo vyběhnutého brankaře. Snaha obránce vykopnout míč mimo branku byla marná – 0:2. Posledních 20min. zápasu se nám dařilo držet míč daleko od branky a doubravické jsme pouštěli před naší branku velice sporadicky. Zodpovědný výkon v druhém poločase nám zajistil plný počet bodů, ale spokojenost nám kazí dva zranění hráči.

9.kolo

Blatná B – Lom 2:1 (2:0)

Datum:   8. října 2011,  16.00 hod.

Branky:   Uldrich, Čadek M.

Blatná:  : Sedláček – Slezák (Příhoda, Sýkora), Čadek, T.Peleška, Hanousek –  Krajzl, Řiský, M. Bulka, Šorna (Sobota) – Bulka, Uldrich

Lom:

Martin Bulka (trenér Blatné): Utkání o velice důležité body jsem začali lépe a hned při první příležitosti jsem se prosadili. Po přesném centru Krajzla a hlavičce M. Bulky, dotlačil míč do branky Uldrich – 1:0. V aktivitě jsme pokračovali a brzo se dočkali i odměny. Čadek chytře využil špatně postavené zdi při standardní situaci a šli jsem do dvoubrankového vedení – 2:0. Lom neměl již co ztratit, začal hrát odvážně dopředu a ještě do konce poločasu několikrát zahrozil. V druhé půli hosté zvýšili svůj tlak díky našim nepřesnostem v rozehrávce, zbytečným ztrátám míče a celkovém chaosu v naší hře. Lom nás donutil k chybám a po jedné z nich snížil skóre. Ukvapeně rozehraný balon ve vápně M. Bulka nastřelil do atakujícího útočníka, od kterého se odrazil do našíotevřené branky – 2:1. Tato naprosto zbytečná branka nás přitlačila ještě více do defenzivy, z které jsme se dostávali k ojedinělým brejkovým situacím. Tlak hostí a naše brejky již branky nepřinely a tak tři body zůstali doma. Nutno podotknout že pouze díky velice dobré první dvacetiminutovce zápasu.

8.kolo

Dražejov-Blatná B 2:0 (0:0)

Datum:   1. října 2011,  16.00 hod.

Branky:

Blatná:  : Sedláček, Slezák, Čadek (Bulka.M), Hanousek, Krajzl – Šorna, Bulka J.,Uldrich (Mazan), Kerndl – Příhoda, Merašický

Malenice:

Martin Bulka (trenér Blatné): Začátek utkání se pozdržel kvůli nepřítomnosti rozhodčího Klečky, kterého nahradil příchozí rozhodčí pan Holman. Ten však hrubě ovlivnil začátek utkání, když při procházce ve středovém kruhu přehlédl 3 penaltové zákroky na blatenské útočníky v průběhu prvních 15 minut. Po této křivdě se naše hra velice zhoršila, přestali jsme kombinovat, nedrželi balon a hráli absolutně bez pohybu. První poločas skončil 0:0 díky skvěle chytajícímu Sedláčkovi v naší brance. Ihned po změně stran několik našich útoků na soupeřovu branku skončilo nepřesným zakončením. Protože se náš pohyb ani přesnost nezlepšila, byli jsme za to potrestáni v závěru zápasu ze dvou brejlových situací – 2:0. Do příštího týdne musíme změnit hlavně přístup k zápasu, protože hrajeme hluboko pod naše možnosti!

7.kolo

Blatná B –Malenice  2:2 (1:1)

Datum:   25.Září 2011,  16.00 hod.

Branka:   Čadek M., Petrášek L.

Blatná:  Chlanda – Slezák (Svoboda), Hanousek, Čadek M., Uldrich – Říha A. (Mišiak M.), Petrášek L., Šrámek, Krajzl – Bulka, Příhoda (Kerndl)

Malenice:

Martin Bulka (trenér Blatné): Na soupeře jsme doslova vlétli a už ve 2 min. vstřelili branku. Michal Čadek po rohovém kopu z hranice velkého vápna prostřelil vše co mu stálo v cestě – 1:0. Místo zesilujícího tlaku a navýšení skóre však přišel kolaps a neproměnili ani šance z malého vápna. Obrovské množství našich zkažených přihrávek dávalo soupeři možnosti ke hře a k zakončení. V poslední minutě prvního poločasu jsme se „dočkali“. Při standardní situaci osamocený hráč před naší brankou pohodlně hlavou skóroval. Z prvního poločasu jsme se nepoučili a stále se hrál fotbal s velkým množstvím nepřesností. Bojovnost hostí byla odměněna v 70min. Po jedné nepřesné rozehrávce naší obrany jsme vybídnuli malenického útočníka k zakončení a ten nezaváhal – 1:2. Až za tohoto stavu jsme začali konečně hrát a zatlačili hosty před jejich branku, několikrát jsme trefili brankáře a nebo tyč branky. V 83 min. hokejový zámek před malenickou brankou zakončil střelou Libor Petrášek a brankář na střelu nedosáhl – 2:2. Náš zvýšený tlak ke změně výsledku nevedl a tak jsem doma ztratili 2 body.

6.kolo

Katovice B – Blatná B 5:2

Datum:   18.Září 2011,  16.00 hod.

Branka:     A. Říha, M. Bulka

Blatná:  Chlanda – Slezák, Uldrich (M.Bulka), Hanousek, Řiský – Polan T.(Svoboda), Šrámek, J. Bulka,      Šorna – Příhoda, A Říha (Voborník)

Bavorov:

Martin Bulka (trenér Blatné): Začali jsme velice špatně, po chybné rozehrávce na půli hřiště jsme museli hasit brejk pouze faulem. Po následného standardní situaci šli domácí do vedení 1:0. Z rychlé branky jsme se nebyli schopni vzpamatovat a následně byli opět potrestáni nádhernou střelou z 25 metrů 2:0. Před branku Katovic jsem se dostávali velice zřídka a když už jsme se dostali na dostřel, naše koncovka selhala. Museli nám pomoci domácí, kdy po rohovém kopu došlo k nepřehledné situaci v malém vápně se kterou si obránci neporadili a my snížili A. Říhou na 2:1 silou vůle. Druhý poločas začal podobně jako ten první, brzo jsem inkasovali 2 branky které byli snad přes kopírák. Špatné vyběhnutí našeho golmana a přehození už za hranicí velkého vápna 4:1. Chtěli jsem výsledek alespoň zkorigovat což se nám na chvíli podařilo když jsem z penalty snížili na 4:2 – M. Bulka. Na konci zápasu jsme opět chybovali a Katovice trestali, naše špatné řešení situace na hranici vápna znamenalo konečný výsledek 5:2. Musíme se poučit s našich obrovských chyb a odčinit tuto porážku proti Malenicím.

5.kolo

Blatná B – Bavorov 2:0

Datum:   10.Září 2011,  17.00 hod.

Branka:     Bulka J. 1:0, Nový 2:0

Blatná:   Sedláček – Slezák (Kerndl), Sýkora, Hanousek, Uldrich – Krajzl, Petrášek, Šrámek, Šorna   (Peterka) – Bulka J., Nový (Říha A.)

Bavorov:

Martin Bulka (trenér Blatné):  Od začátku jsme nastoupili s tím, že chceme poprvé bodovat a na hřišti to bylo znát. Již od začátku zápasu jsme měli několik možností ke vstřelení branky a soupeři jsme nedovolili téměř nic. Za naší snahu a bojovnost jsme byli odměněni ve 28. min kdy po velice pěkné kombinaci ze strany hřiště nám Krajzl, Nový a střelec branky Bulka J. zařídili vedení 1:0. V převaze jsme pokračovali a za 7 minut to bylo znát opět na vásledku, po centru Krajzla se na zadní tyči do míče opřel Nový a do šaten jsem šli z dvoubrankovým náskokem. Hru v druhém poločase poznamenalo vyloučení domácího Sýkory a hostujícího hráče. Od té chvíle se na hřišti pouze bojovalo a fotbal se vytratil. Když už se schylovalo k závěru zápasu a my chtěli vítězně zvednout ruce nad hlavu, došlo bohužel k nepříjemnému zranění Peterky, kdy si po jednom souboji s protihráčem zlomil nohu… „Vendo držíme ti palce a přejem brzké uzdravení“ Klukům chci poděkovat za kvalitní výkon převážně v prvním poločase.

4.kolo

Volyně-Blatná  1:0

Datum:   4.Září 2011,  17.00 hod.

Branka:

Blatná:    Reguš – Slezák, Sýkora (70.Kerndl), Hanousek, Sobota – Rubáš O., Bulka J. Petrášek, Šorna – Říha, Uldrych (46.Bulka M.)

Volyně:

Martin Bulka (trenér Blatné): Hrálo se velice tvrdé, zvláště z domácí strany. Do příležitostí se dostávali obě strany velice sporadicky a když byla možnost k zakončení míš skončil v náruči brankářů a nebo mimo branku. Domácí sice měli více ze hry, ale Blatenská obrana si vedla velice dobře. I přesto že většina zákroků domácích byl a na hranici únosnosti pravidel. Vydržela to ale pouze do 80min. kdy se po centru ze strany dostali Volyňští do vedení. Z následující snahy o vyrovnání se nic neurodilo a tak Volyně získala všechny 3 body.

3.kolo

Blatná  – Cehnice   1:2  (0:0)

Datum:   28. srpna 2011,  17.00 hod.

Branka:     Petrášek

Blatná:   :   Sedláček – Slezák, Uldrich, Sýkora, Sobota – Mišiak, Petrášek, Šrámek, Říský – Říha A., Peterka

Střídal: Voborník, Bulka M

Cehnice:

Martin Bulka (trenér Blatné):  Od začátku se hrál opatrný fotbal s obou stran a s minimem šancí. První příležitost měla Blatná v 32. min, po krásné přihrávce dorostence Mišiaka se ze strany dostal ke střele Adam Říha ale nastřelil pouze hostujícího golmana. Jediná větší možnost na skórování zůstala nevyužita a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Ihned po začátku druhé půle ve 49min. udělala domácí obrana obrovskou hrubku a nahrála soupeři ke střele z hranice velkého vápna – 0:1. Domácí neměli co ztratit, tak se vydali do útoku. To se vyplatilo v 65min, když Říha vybojoval ztracený balon a přihrál na velké vápno Petráškovi, ten neváhal a krásně uklidil míč pod břevno branky hostí – 1:1. Blatná chtěla doma 3 body a její tlak se zvyšoval. Cehnice zahrozili z brejku, který blatenská obrana zastavila pouze faulem. Z následného nepřímého kopu hosté vstřelili vítěznou branku – 1:2. Domácí se dostali ještě do několika slibných příležitostí, ale nepodařilo se jim vyrovnat. Skóre se tedy nezměnilo, i když by si za svou bojovnost alespoň bod zasloužili.

2.kolo

Štěkeň – Blatná B    3:0  (2:0)

Datum:   21. srpna 2011,  17.00 hod.

Branka:

Blatná:

Štěkeň:

Martin Bulka (trenér Blatné):  Nastoupili jsme na hřiště favorita a od začátku to bylo znát. Díky naší nepřesné rozehrávce nás soupeř zatlačil a než jsem se stihli vzpamatovat prohrávali jsme v 7 minutě 2:0. Pak se naše hra zlepšila, drželi jsme víc míč a dostali jsme se i do slibné přilžitosti, míč však skončil nad brankou. Soupeř měl však šancí o dost víc a míč naštěstí buď skončil mimo branku a nebo ho chytil skvěle chytající dorostenec Chlanda. Druhá půle pro nás začala o dost lépe a několikrát jsme z brejku ohrozili soupeřovu branku, výsledkem ale bylo jen dvakrát nastřelené břevno. 10min. do konce po naší chybě v obraně jsme dostali třetí gól. Štěkeň vyhrála zaslouženě a potvrdila roli favorita