AFK Smetanova Lhota – Sokol Bělčice              0:5 (0:3)

Datum:           9. Březen 2013, 13.00 hod.

Rozhodčí:      Jan Rinth

Branky:         Ráž 2x, Zeman, Hevera Ma., vlastní

Sm.Lhota:  K poslednímu utkání jsme přistoupili trochu tréninkově. Přesto jsme prvních 20 minut měli více ze hry. Pak jsme po chybě inkasovali. Od té doby soupeř jasně dominoval. Malé zlepšení ve druhém poločase již nic nezměnilo. Poděkování pořadatelům za výborný turnaj. Rádi se zúčastníme i příště.

Sestava:  Zájeda, Kára st., Procházka, Bartoň, Klimka, Kovář, Kálal, Bakalář, Rejcek, Vlk R., Poláček  / Roub, Vokatý.

Bělčice:  Zasloužené vítězství. Celý zápas jsme měli pod kontrolou. Navíc jsme nastřelili tyč.

Sestava:  Lehečka – Palcát, Suda, Krameš Lub., Krameš Luk., Zeman, Sejkora, Cibulka, Hevera, Soldát, Ráž, Mach L., Mach V., Ježek, Kočovský, Říský, Hanzlík.

Sokol Střelské Hoštice – Sokol Měčín                   2:5 (1:3)

Datum:           9. březen 2013, 11.00 hod.

Rozhodčí:      Tomáš Baloun

Branky:  Boukal J., Kopecký – ???

Hoštice:  Vstup do utkání se nám nepodařil. V 9. minutě jsme prohrávali 0:2. 2x jsme utkání korigovali, ale hosté byli lepší, dobře kombinovali a zaslouženě zvýtězili. Na turnaji jsme neproměnili 2 penalty. Zapracovali jsme do mužstva dorostence. Turnaj byl dobrou přípravou a organizačně dobře zabezpečen. Neúčast našich dvou klíčových hráčů (Rejžek, Strnad) byla na naší hře znát.

Sestava:  Švarc – Pícha, Švihovec, Klečka, Šíp Ji., Kopecký, Boukal J., Boukal M., Málek, Červený, Paroubek, Čížek, Krupka, Šilhan, Kokrda.

Měčín:    —

Sestava:  Štajem P., Štajem O., Krotký Z., Čejka M., Klíma, Piatán, Duchek P., Němec, Krotký J., Čejka T., Duchek J.

SK Březnice 1918 o.s. – Hradiště B             5:0 (1:0)

Datum:           9. března 2013, 15.00 hod.

Branky:         Jindřich 2x, Faito 2x, Zárybnický

Březnice:  Po výborném výkonu celého mužstva jsme zvítězili v tomto utkání i celém turnaji.

Sestava:  Vaněček – Žid, Štolba, Češka V., Češka L., Cvrk, Zárybnický, Ševr, Vácha, Mikuláš, Jindřich, Faito, Plechata, Čabrádek, Ferko.

Hradiště:  Zápas probíhal v režii soupeře. Hráli jsme pod neustálým tlakem a bylo otázkou času a narůstajícího skóre, kdy soupeř získá potřebné skóre k celkovému vítězství v turnaji.

Sestava:  Lapeš, Pekárek, Mařík, Haxius, Vepřovský, Matějka, Rybár, Klas, Zabloudil, Šindelář, Mužík, Kamera, Kolář.

TJ Blatná – FK Mirotice, o.s.              1:1 (1:1)

Datum:           9. březen 2013, 09.00 hod.

Branky:         Motejzík – Průcha

Blatná:  I přes mírnou převahu jsme se nedokázali dostat do zakončení. Naše kombinační hra končila na hranici šestnáctky. Remíza je nakonec spravedlivá.

Sestava:  Sedláček – Bulka, Nový, Uldrich, Motejzík, Rubáš, Sýkora, Prokopec, Šlehubr, Jiřinec, Skuhravý  /  Aleš, Květoň, Kilian, Martínek.

Mirotice:  Domácí byli kombinačně lepší, ale šancí si moc nevytvořili. Hráli jsme v oslabené sestavě a tak jsme více bojovali. I přes herní převahu domácí Blatné byla asi remíza zasloužená, protože Mirotice si vytvořili několik příležitostí.

Sestava:  Reguš – Mišiak, Kačírek, Řepka, Hřídel, Hosperger, Průcha, Rozum, Obermajer, Růžička, Kožený, Beránek, Bolka.

——————————————————————————————————————–

4.KOLO

AFK Smetanova Lhota – Hradiště B                    2:4 (2:0)

Datum:           2. Březen 2013, 15.00 hod.

Branky:         Hrach, Bartoň – Holec 2x, Zabloudil, Zeman

Sm.Lhota:  První poločas jsme odehráli podle našich představ. Byli jsme důraznější a zaslouženě jsme dva nula vedli. Ve druhém poločase jsme naopak propadli a po hrubých chybách jsme nejdříve soupeře vrátili do zápasu a nakonec i ztratili celý zápas.

Sestava:  O. Zajoda, F. Pavlíček, J. Molik, V. Bartoň, L. Procházka, T. Froněk, R. Dolejš,             P. Kovář, J. Hrach, R. Vlk. (46´ Kára, 55´ Klinkal, 70´ Fliegel P.)

Hradiště:  První poločas byl z naší strany bez důrazu, bez pohybu a soupeř byl herně lepší, důraznější a zaslouženě vyhrál první poločas. Ve druhém poločase jsme zlapšili pohyb a lépe pracovali s balónem. Dali jsme rychlé dva góly a zvrátili i celý zápas v náš prospěch.

Sestava:  Volf, Pekárek, Zeman, Vyrostek, Žalod P., Kocián, Vepřovský, Hronek, Rybár, Zabloudil, Plic, Malý, Klusoň, Holic.

Sokol Střelské Hoštice – FK Mirotice, o.s.            2:0 (0:0)

Datum:           3. březen 2013, 15.00 hod.

Rozhodčí:      Pavel Mašek

Branky:         Boukal M., Paroubek

Hoštice:  K utkání jsme přijeli ze soustředění ze Soběšic. Do utkání se zapojilo 5 dorostenců. Z různých důvodů nám chybělo 6 hráčů stardantní sestavy. Ve druhé půli jsme nastřelili 2x tyč a neproměnili penaltu. Utkání splnilo účel soustředění. Pochválit musím mladého Zíku (loňského žáka). První gól za muže dal Paroubek ml.

Sestava:  Pícha, Kokrda, Švihovec, Boukal J., Šíp jiří, Šíp Josef, Málak, Boukal M., Kopecký, Červený, Zíka, Paroubek, Č9žek, Krupka, Haratin..

Mirotice:  K utkání jsme nastoupili ve velmi oslabené sestavě. Z různých důvodů se nedostavilo 5 hráčů, kteří patří do stabilní sestavy a ti co je nahradili se snažili, ale na víc to nestačilo. I za to jim patří véklé uznání… V první půli jsme hráli dobře kombinačně, ale jen okolo vápna a vytvořili jsme si jen jednu šanci, při které se zaskvěl Hoštický brankář. Ve druhém poločase jsme úplně odpadli a více méně jsme hráli na náhodu a soupeř nás za to potrestal dvěmi brankami a zaslouženě vyhrál…

Sestava:  Reguš – Kačer, Mišiak, Horník, Pekárek- Petráš, Rozum, Prokopec, Hospeger – Vrkoč, Obermajer

SK Březnice 1918 o.s. – Sokol Bělčice        2:2 (1:2)

Datum:           2. Března 2013, 11.00 hod.

Branky:         Ševr Vl. 2x  – Ráž, Soldát z pen.

Březnice: Zápas byl vyrovnaný nejen výsledkově, ale i herně. Nejlepší výkon našeho mužstva, které bylo oslabeno o 6 hráčů stabilní sestavy, podal Vácha, Ševr Vl. a Ferko.

Sestava:  Vaněček – Češka V, Češka L., Cvrk, Ševr V., Zárybnický, Ferko st., Vácha L., Ševr J.,    Mikuláš, Jindřich, Štolba

Bělčice:  Vyrovnané utkání, každý chvilku tahal za kratší konec. Bohužel jsme dvakrát vedli po standartních situacích, ale vedení jsme neudrželi. V poslední minutě jsme nedali šanci, když jsme přehodili prázdnou branku. Remíza byla spravedlivá.

Sestava:  —

TJ Blatná – Sokol Měčín            1:2 (0:1)

Datum:           2. březen 2013, 13.00 hod.

Branky:  Bulka M. – Duchek J., Krotký J.

Blatná:  Chybělo nám 7 lidí a bylo to znát. Hrál se vyrovnaný fotbal s minimem šancí, ale soupeř byl o jednu branku přeci jen lepší.

Sestava:  Aleš – Rubáš D., Uldrich, Prokopec, Šlehubr, Květoň, Rubáš O., Skuhravý, Martínek, Bulka J., Bulka M., Kilián

Měčín:    I v neúplné sestavě jsme podali velmi dobrý výkon a zaslouženě vyhráli.

3.KOLO

FK Mirotice, o.s. – Sokol Měčín          3:4 (1:1)

Datum:           24. února 2013, 11.00 hod.

Rozhodčí:      Vladimír Linhart

Branky:         Vrkoč Lukáš 2x, Obermajer – Němec 2x, Matán, Čejka

Mirotice:  Další přípravný zápas v nekompletním složení,tentokráte dokonce, bez brankáře. Zpas na těžkém terénu jsme odehráli v rámci možností a na to co jsme v této sestavě měli. Některé situace, především v první půli jsme měli řešit lépe. Klobouk před pořadateli,který celý víkend likvidovali hromadu sněhu a terén dokázali připravit pro hru..

Sestava:  —

Měčín:  Díky střelecké nemouhocnosti jsme se protrápili k vítěství..

Sestava:  —

Hradiště B – Sokol Bělčice          2:3 (1:1)

Datum:           23. únor 2013, 15.00 hod.

Branky:         Žalud, Kalous – Ráž 2x, Páca

Hradiště:  —

Sestava:  —

Bělčice:  Tězký zápas po soustředění. Byli jsme nedůrazní v koncovce…

Sestava:  —-

SK Březnice 1918 o.s. – Sokol Střelské Hoštice  2:1 (0:1)

Datum:           24. ledna 2013, 17.00 hod.

Branky:         Žid Martin, Zárybnický – Pícha

Březnice:  —

Sestava:  Novotný – Češka V, Češka L., Žid M., Cvrk, Ševr V., Zárybnický, Plecheta, Váně, Ferko, Blovský, Muzika, Vácha L., Ševr J.,.

Hoštice:  Soupeř byl kombinačně lepší a vyhrál zaslouženě i když utkání mohlo skončit remízou. Dorostenci v našem mužstvu nezklamali a utkání bylo dobrou přípravou.gĺ dal Pícha pumelicí ze 30.metrů

Sestava:  Švarc – Kokrda, Kopecký, Šilhan, Pícha, Paroubek, Boukal M., Boukal J., Čížek, Červený, Málek, Harazim.

TJ Blatná – AFK Smetanova Lhota           0:5 (0:1)

Datum:           23. únor 2013, 09.00 hod.

Rozhodčí:      Karel Hoch

Branky:  R.Vlk 2x, F.Pavlíček, J.Hrach, J.Dušek

Blatná:  Naši hráči odehráli celý zápas bez nasazení. Sice se hrálo na těžkém terénu, ale to naše hráče neomlouvá s odevzdaného výkonu…

Sestava:  Aleš – Rubáš D., Uldrich, Stejskal, Kerndl, Prokopec, Merašický, Šlehubr, Motejzík, Jiřinec, Fišer, Petrášek, Sýkora, Kratochvíl, Nový.

Sm.Lhota:    Sestava I.pol.: J.Dušek,F.Pavlíček,J.Bartoň,J.Kára,M.Fliegel,

J.Kálal,J.Holík,P.Kovář,R.Dolejš,R.Vlk,J.Hrach

Sestava :II.pol :  J.Dušek,J.Kára,P.Fliegel,J.Bartoň.(80.V.Klíma),M.Fliegel,

J.Kálal,P.Kovář,P.Lexa,J.Holík (65.T.Rejlek),R.Vlk,F.Pavlíček

Na sněhem zasypané umělce se moc fotbal hrát nedal,přesto některé akce,hlavně v prvním

poločase,byli opravdu fotbalové.Lépe jsme se vyrovnali s podmínkami a ve druhém

poločase jsme na hřišti jasně dominovali,jen škoda tolika trestuhodně neproměněných

šancí.Bombonkem na závěr byl precizně zahraný trestňák J.Duška z hranice vápna,kterým

uzavřel golový účet.

2.KOLO

TJ Blatná – Sokol Střelské Hoštice              2:2 (1:2)

Datum:           16. ledna 2013, 09.00 hod.

Branky:         Radek Uldrich, Petr Prokopec – Pavel Rejšek, Michal Červený

Blatná:  Naše hra se od minulého zápasu moc nezlepšila. Chybí nám kvalita ve středu hřiště a větší důraz okolo branky soupeře. Zápas byl vyrovnaný a skončil spravedlivou remízou. Nicméně, soupeře z nižších tříd bychom měli přehrávat i v přátelských utkáních.

Sestava:  Sedláček, Skuhravý, Bulka, Uldrich, Nový, Petrášek, Rubáš, Kratochvíl, Jiřinec, Šlehubr, Motejzík  /  Kerndl, Aleš, Martínek, Sýkora, Fišer, Stejskal, Prokopec.

Hoštice:  Na to, že nám chybělo 5 hráčů základní sestavy (K. Švihovec, M. Švihovec, Ji. Šíp, Jo. Šíp. Šilhan), byla hra na začátek sezóny solidní. Pochválit musím dorostence, kteří jsou v přípravě. Kvalitní zázemí turnaje nám vyhovuje a samotný zápas skončil spravedlivou remízou.

Sestava:  Švarc, Kokrda, M. Boukal, Kopecký, Klečka, Červený, Straka, Rejšek, Pícha, J. Boukal, Čížek  /  Paroubek, Šíp.

Sokol Bělčice – FK Mirotice, o.s.                 4:2 (1:1)

Datum:           16. ledna 2013, 11.00 hod.

Branky:         Stanislav Soldát, Martin Řáž, Martin Hevera, Adam Ježek – Lukáš Vrkoč, vlastní

Bělčice:  V první půli jsme několik příležitostí nevyužili a několik zahodili. Soupeř se dostal jednoduše do vedení. Zápas jsme otočili na přelomu poločasů. Ve druhé půli nevyrovnaná hra. V závěru jsme využili rychlých protiútoků. Soupeř nás v závěru zatlačil.

Sestava:  Jánský, Cibulka, Páca, Soldát, Suda, Krameš, Ráž, Říský, P. Hevera, M. Hevera, Ježek  /  Lehečka, V. Mach, L. Mach.

Mirotice:  V první půli velmi špatný výkon. Místy až tragický. Ve druhém poločase mírné zlepšení, ale přesto to na lepší výsledek nestačilo.

Sestava:  Reguš, Kačírek, Růžička, Petráš, Mišiak, Průcha, Döbert, L. Vrkoč, P. Vrkoč, Obermajer, Rozum  /  Horník.

SK Březnice 1918 o.s. – AFK Smetanova Lhota         4:1 (1:1)

Datum:           16. ledna 2013, 13.00 hod.

Rozhodčí:      Tomáš Kostka

Branky:         Vlastimil Ševa, Martin Zárybnický 2x, Josef Žid – Patrik Kovář

Březnice:  Po vyrovnaných 30 minutách přehráli naši hráči soupeře po všech stránkách.

Sestava:  Vaněček, M. Žid, Curk, L. Češka, V. Češka, Jindřich, Zárybnický, Ševr, J. Žid, Blovský, Vácha  /  Novotný, Váně, Veselý, Čabrádek.

Lhota:  Jak napsal trenér soupeře. 30 minut jsme byli vyrovnaným soupeřem. Šli jsme do vedení po dobře rozehraném rohu. Po fatální chybě našeho gólmana bylo vyrovnáno. Hned po 2 minutách druhého poločasu šel soupeř do vedení – z penalty. Pohyblivější a důraznější soupeř zaslouženě přidal ještě 2 branky a zaslouženě vyhrál. Nás čeká ještě hodně práce před sezónou.

Sestava:  Dušek, Pavlíček, D. Kára, Bartoň, Procházka, Holík, Froněk, Kovář, Kálal, R. Vlk, Lexa  /  J. Kára, Zájeda, Klíma, S. Vlk, Klinka.

Sokol Měčín – Hradiště B                    1:5 (0:2)

Datum:           16. ledna 2013, 15.00 hod.

Branky:         Němec – Marek Šafárik 2x, Tomáš Žalud, Jan König, Ondřej Plic

Měčín:  Neproměnili jsme několik vyložených šancí a v závěru jsme několikrát, po hrubých chybách, inkasovali. Jsem zklamán přístupem některých hráčů. Tragický byl výkon a přístup k utkání hlavního rozhodčího.

Sestava:  —

Sestava:  Kaška, König, Pichlík, Šafárik, Novotný, T. Žalud, P. Žalud, Zeman, Zabloudil, Rybár, Pekárek  /  Bilý, Plic, Mařík.

1.KOLO

Sokol Bělčice – Sokol Měčín                1:3 (1:0)

Datum:           9. ledna 2013, 11.00 hod.

Rozhodčí:      p. Poklop

Branky:         Ráž – Šlajz, Malán, Jar. Krotký

Bělčice:  Vyrovnaný zápas. Výsledkově pro nás lépe vyzněla první půle. Bohužel jsme byli méně efektivní v zakončení.

Měčín:  Vyrovnaný zápas. Rozhodla naše lepší koncovka.

TJ Blatná – SK Březnice 1918 o.s.              1:3 (1:1)

Datum:           9. ledna 2013, 09.00 hod.

Branky:         David Rubáš – Martin Žid, Ladislav Češka, Martin Zářinický

Blatná:  Na obou mužstvech byla vidět nerozehranost a začátek přípravy. Šli jsme do vedení krásnou střelou Rubáše. Na závěr poločasu jsme inkasovali z hlavy neobsazeného hráče. Ve druhém poločase potrestal soupeř 2 naše chyby a zaslouženě vyhrál.

Březnice:  Po vyrovnané první polovině jsme se posadili ve druhém – jak herně, tak brankově. Celkově byl zápas slušný a herně průměrný.

Sokol Střelské Hoštice – AFK Smetanova Lhota        0:2 (0:0)

Datum:           9. ledna 2013, 13.00 hod.

Branky:         Špivák, Kálal

Hoštice:  Soupeř byl mírně lepší, zejména ve druhém poločase. Hráli jsme v silně kombinované sestavě, když jsme měli k dispozici jen 11 hráčů. Přesto jsme si vytvořili šancekteré jsme nedokázali proměnit.

Lhota:  Po prvním vyrovnaném poločase jsme ve druhém zlepšili přihrávku a proměnili vytvořené šance. Výborně zahráli D. Kára a T. Froněk. Za druhý poločas si vítězství asi zasloužíme.

Sestava I. poločas:  R. Vlk, J. Kára, D. Kára, V. Klíma, M. Fliegel, T. Froněk, J. Holík, J. Kálal, P. Kovář, T. Rejcek, M. Klíma st.

Sestava II. poločas:  R. Vlk, J. Kára, D. Kára, V. Klíma, L. Procházka, T. Froněk, J. Kálal, P. Kovář, M. Fliegel, D. Bakalář, M. Špivák.

FK Mirotice, o.s. – Hradiště B            0:2 (0:1)

Datum:           9. ledna 2013, 15.00 hod.

Branky:         P. Žalud, Rybár

Mirotice:  Myslím, že se hrál z obou stran otevřený fotbal se snahou útočit, z čehož plynulo množství šancí na obou stranách. Utkání bylo velice slušné, rozhodčí jej řídil s přehledem. Hosté po zásluze vyhráli 0:2, i když to také mohlo být 4:2.

Sestava:  Reguš, Hosperger, Beránek, P. Vrkoč, Petráš, Tetour, Rosum, Průcha, L. Vrkoč, Kožený, Zabilka.

Hradiště:  Utkání neslo všechny znaky úvodního zápasu a byla znát únava z přípravy.

Sestava:  Lapeš, Vodrážka, Zeman, Fučík, Pekárek, Mařík, Kocián, P. Žalud, T. Žalud, Vepřovský, Hanus, Malý, Plic, Zabloudil, Rybár, Kubec.