Rozhodčí: Mráz

Branka Blatné: Kareš, Sedláček

Blatná: Peroutka – Houzar, Hrádek, Sedláček, Burian – Hajíček, Voříšek, Kareš, Míka – Linhart, Chlanda

Střídali:  Kundrát, Jelínek, Chovanec

Hodnocení utkání : V závěrečném zápase krajského přeboru žáků jsme přivítali již jisté vítěze této soutěže, tým SK Čtyři Dvory. Hned v úvodu jsme dostali po chybě brankáře lacinou branku. Hosté poté potvrzovali své kvality a kombinační hrou nás přehrávali. Přestože jsme inkasovali do přestávky ještě 2 branky, hra se vyrovnávala. Po poločase hosté vědomi si svého vedení polevili, čehož  naši kluci využili. Nejprve snížil Kareš po rychlém brejku a zanedlouho po něm i Sedláček, když dorazil pokutový kop. V tu chvíli to vypadalo i na vyrovnání. Hrál se fotbal nahoru dolu a to se divákům líbilo. Nás několikrát podržel brankář Peroutka, který tak napravil své zaváhání z úvodu. Nakonec hosté vstřelili chvíli před koncem čtvrtý gól a mohli převzít pohár pro vítěze. I přes porážku si kluci vysloužili potlesk diváků. Škoda, že jsme se takto neprezentovali v průběhu sezóny častěji. Přesto klukům chci poděkovat za to, že celou soutěž odehrálo se 14 staršími hráči, kteří často pomáhali i dorostu. Nemalé poděkování patří i mladším žákům, kteří nás mnohokrát doplnili.

25.kolo

Slavia ČB – Blatná        1:3  (1:1)

Datum:   8.červen 2013   10,00 hod.

Rozhodčí:

Branka Blatné: Sedláček, Chovanec, Paukner

Blatná:   Peroutka – Houzar, Hrádek, Mach, Chovanec – Kundrát, Voříšek, Sedláček, Hajíček – Paukner, Burian

Střídali:  Jelínek, Brož, Ruchka

Hodnocení utkání : V posledním venkovním zápase sezony jsme nepředvedli žádný oslnivý výkon, ale přesto vezeme 3 body . Domácí šli do vedení v 8. minutě po naší chybě v obraně. Vyrovnání zařídil po nedorozumění obrany domácích Sedláček. Ve druhé půli jsme dobrou obranou domácí již do žádné šance nepustili a po dalších chybách v jejich obraně přidali další dvě branky.

24.kolo

Blatná – Milevsko        1:2  (0:1)

Datum:   2.červen 2013   10,00 hod.

Rozhodčí:

Branka Blatné: Hrádek

Blatná:   Peroutka – Houzar, Hrádek, Mach, Kundrát – Hajíček, Sedláček, Jelínek, Linhart – Paukner, Chovanec

Střídali:  Říha, Brož

Hodnocení utkání: Toto utkání hrané na UMT za neustálého deště ukázalo, že kluci dokážou zabrat. Bez 5 hráčů základní sestavy a za výrazné pomoci mladších žáků se hrál vyrovnaný zápas. Potěšující je, že jsme makali na všech postech. Branky jsme obdrželi bohužel po individuálních chybách. Kdyby kluci hráli v sezóně jako dnes, nemuseli se koukat na soupeře ze spodních pater tabulky.

23. kolo

SKP ČB – Blatná 7:1 (3:1)

Datum:   26. květen 2013, 14,00 hod.

Rozhodčí:

Branka Blatné: Kareš

Blatná:   Peroutka – Houzar, Voříšek, Sedláček, Chlanda – Hajíček, Kareš, Hrádek, Míka – Paukner, Linhart

Střídali: Kundrát, Chovanec, Jelínek, Brož

Hodnocení utkání: Vúvodu utkání nás domácí zaskočili a dvěma góly udali ráz zápasu. Domácí diktovali tempo a na naši branku se valil jeden útok za druhým. My se probudili po třetí brance a po ojedinělé akci skóroval Kareš. Druhý poločas začal ještě hůře a snad za 5 minut jsme dostali 4 identické branky. Naše obrana v tu chvíli shořela jak papír. Naštěstí domácí trochu polevili a zbytek zápasu se dohrál většinou ve středu pole.

22.kolo

Chotoviny – Blatná       2:0  (0:0)

Datum:   19.květen 2013   14,00 hod.

Rozhodčí:  Pípal

Blatná:   Peroutka – Houzar, Hrádek, Mach, Burian – Hajíček, Kareš, Voříšek, Míka – Chlanda, Sedláček

Střídali:  Kundrát, Linhart, Paukner, Jelínek, Chovanec

Hodnocení utkání : V dalším utkání jsme chtěli bodovat a pokusit zachránit KP i pro příští sezónu. V prvním poločase se hrálo oboustranně nepřesně, bez větších šancí. Do druhé části zápasu lépe vstoupili domácí a postupně orazítkovali tyč a břevno. První branku jsme obdrželi po pěkném náběhu domácího útočníka za naši obranu a druhou po nedůrazu před naším gólmanem. My bohužel hrozili jen ze standardních situací. Druhý poločas byl z naší strany špatný. Nejsme schopni podržet chvíli míč a zakombinovat ve středu hřiště.

21. kolo

Blatná – Bechyně     8:1 (3:0)

Datum:   12. květen 2013, 10,00 hod.

Rozhodčí:  Dunovský, Frček

Branka Blatné: Kareš 2x, Hrádek 2x, Sedláček, Míka, Voříšek, Paukner

Blatná:   Peroutka – Houzar, Voříšek, Mach, Linhart – Hajíček, Kareš, Hrádek, Míka – Chlanda, Sedláček

Střídali: Kundrát, Paukner, Chovanec, Říha, Brož

Hodnocení utkání: Proti poslednímu týmu soutěže, který přijel jen se 3 staršími žáky, jsme se utkáním protrápili k povinným bodům. Ačkoliv výsledek je jednoznačný, měl být vzhledem k věku některých bechyňských hráčů daleko vyšší.

20. kolo

Táborsko B – Blatná     3:0 (2:0)

Datum:   5. květen 2013, 13,00 hod.

Rozhodčí:  Mareš

Blatná:   Peroutka – Houzar, Voříšek, Hrádek, Míka – Hajíček, Kareš, Sedláček, Linhart – Chlanda, Kundrát

Střídali: Chovanec, Říha, Brož

Hodnocení utkání: Na krásné umělce v Táboře jsme tahali za kratší konec a bez několika hráčů nenavázali na bojovný výkon z posledního utkání. Navíc po 10 minutách odstoupil pro zranění Hrádek. Domácí lépe kombinovali a přehrávali nás. My ohrožovali domácí branku jen z rychlých brejků. Branky  jsme prvním poločasu obdrželi po standardních situacích. Na začátku druhé půle šel Sedláček sám na brankáře, kterému jen vyprášil rukavice. Bohužel to byl ojedinělý pokus o zvrat. Domácí si výhru pohlídali a přidali ještě jeden gól.

19. kolo

Blatná – Trhové Sviny 3:2 (1:1)

Datum:   27. duben 2013, 10,00 hod.

Rozhodčí:  Hovorka Petr

Branka Blatné: Sedláček, Kareš, Paukner

Blatná:   Peroutka – Houzar, Mach, Hrádek, Burian – Hajíček, Kareš, Voříšek, Míka – Chlanda, Sedláček

Střídali: Linhart,Paukner,Chovanec, Jelínek, Brož

Hodnocení utkání: V tomto zápase jsme chtěli odčinit nepovedené utkání na Hluboké. Opět jsme ale do utkání nevstoupili aktivně a nechali aktivitu na soupeři. Ten lépe kombinoval a přehrával nás. Ve 25. minutě se však individuálně prosadil Sedláček a vstřelil úvodní branku zápasu. Kluci trochu ožili, ale v předposlední minutě hosté zaslouženě vyrovnali. Druhý poločas se odvíjel podobně jako první s tím rozdílem, že do vedení šel soupeř. Po té se hrál fotbal nahoru dolů. My jsme odmítli vyrovnání neproměněním pokutového kopu. Z následujícího protiútoku nás podržel brankař Peroutka, který svým zákrokem držel naše akcie nahoře. Když už to vypadalo, že si body odvezou kluci z Trhových Svin, došlo k obratu skóre. Nejprve kluci zahráli parádně v 68. minutě standardku, i k údivu trenérů, kterou  po ose Mach – Burian, zakončil Kareš. V poslední minutě dokončil rychlou akci do prázdné branky Paukner. Za ubojované body bych chtěl klukům poděkovat a doufám, že podobné výkony předvedou i v příštích kolech a pokusí se uhájit KP.

18.kolo

Hluboká – Blatná  4:0  (2:0)

Datum:   21.duben 2013   13,00 hod.

Rozhodčí:  Škuthan

Branka Blatné:

Blatná:   Peroutka – Houzar, Hrádek, Kareš, Míka – Hajíček, Sedláček, Voříšek, Chlanda – Paukner, Burian

Střídali:  Kundrát, Linhart, Jelínek, Chovanec

Hodnocení utkání : Za krásného počasí jsme podali nejhorší výkon jara. Kluci hráli bez zájmu a se soupeřem, který byl v tabulce o jedno místo před námi, svým přístupem vítězství hodně ulehčili.

17. kolo

Blatná – Strakonice      1:0 (1:0)

Datum:   14. duben 2013, 10,00 hod.

Rozhodčí:  Jeřábek, Frček

Branka Blatné: Sedláček

Blatná:   Peroutka – Houzar, Mach, Hrádek, Linhart – Hajíček, Kareš, Sedláček, Míka – Chlanda, Paukner

Střídali: Chovanec, Jelínek, Říha, Vala

Hodnocení utkání: Poprvé jsme nastoupili na domácím hřišti na přírodní trávě. Soupeř měl v úvodu velkou šanci, ale naštěstí neproměnil. Poté se hra přesunula do středu hřiště a hrál se vyrovnaný fotbal s minimem příležitostí. Jednu z možností po individuální akci zakončil brankou Marek Sedláček. Po změně stran měli strakoničtí opět obrovskou příležitost, když jejich útočník šel sám na brankáře Peroutku, který potvrdil vynikající formu a přízemní střelu vyrazil. I po zbytek druhého poločasu byli hosté aktivnější, ale naše obrana všem náporům odolala. Všichni hráči zaslouží pochvalu.

16.kolo

LOKO ČB – Blatná      8:0  (6:0)

Datum:   4.duben 2013   10,00 hod.

Rozhodčí:   Kříž

Blatná:   Peroutka – Sedláček, Mach, Voříšek, Míka – Hajíček, Kareš, Chlanda ,Linhart – Jelínek, Říha

Střídali:  Ruchka, Brož, Vala

Hodnocení utkání : Soupeř jasně dominoval celému utkání a proměňoval příležitosti. Naším jediným ohrožením soupeřovi branky byl přímý kop, z něhož Mach trefil břevno. Při absenci několika hráčů si utkání zahráli i mladší žáci. Přísnější měřítko snesou pouze brankař Leoš Peroutka a z pole Matyáš Hajíček.

15.kolo

Blatná – Břilice     2:5  (1:1)

Datum:   31.březen 2013  10,00 hod.

Rozhodčí:   Matyš

Branka Blatné: Mach, Paukner

Blatná:   Peroutka – Houzar, Mach, Hrádek, Míka – Hajíček, Kareš, Sedláček, Chlanda – Paukner, Kundrát

Střídali: Linhart

Hodnocení utkání : Podobné utkání, jaké jsme odehráli minulé kolo, jen s horším koncem, Fotbalovější soupeř měl herně navrch, ale jeho kombinační akce jsme dokázali v prvním poločase bojovností eliminovat. Jediný gól prvního poločasu jsme inkasovali po hrubé chybě v obraně. Mach ale brzy odpověděl parádním gólem z přímáku. Bohužel v úvodu druhé půle jsme brzy inkasovali, což soupeře uklidnilo a za chvíli přidal další branku. Na tu jsme ještě našli odpověď, když Paukner uklidil míč do sítě po jednom z mála závarů před brankou soupeře. Břilice ale dotáhla další kombinace k dalším 2 brankám a zaslouženě zvítězila. Závěrem bych rád poděkoval Matyášovi Hajíčkovi, který i přes zdravotní problémy odehrál celé utkání.

14.kolo

Český Krumlov – Blatná      1:1 (0:0)  2:3 p.k.

Datum:   24.březen 2013  10,00 hod.

Rozhodčí:   Hladík

Branka Blatné: Mach, rozh.p.k. Míka

Blatná:   Peroutka – Houzar, Mach, Voříšek, Sedláček – Hajíček, Kareš, Hrádek, Míka – Paukner, Chladna

Hodnocení utkání : Utkání se hrálo za mrazivého počasí na UMT. Domácí tým měl celý zápas více ze hry a byl i nebezpečnější. Jediná branka domácích padla v úvodních minutách druhého poločasu, po přísně nařízeném pokutovém kopu. My vyrovnali výstavním gólem z přímého kopu, když se trefil Mach asi z 30 metrů. Jinak naše hra byla neurovnaná, i když se postupem času zlepšovala. Po remízovém výsledku se kopaly penalty, ve kterých jsme měli více štěstí, a  odvážíme si bod navíc. Nejlepším hráčem Blatné byl brankař Peroutka, který náš tým několikrát podržel a chytil i 2 penalty v rozstřelu.

12. kolo

Blatná – Slavia ČB       0:3 (0:0)

Datum:   11.listopad 2012

Rozhodčí:   Hodánek

Blatná:   Peroutka – Houzar, Voříšek, Hrádek, Míka – Hajíček, Sedláček, Kareš, Linhart – Kundrát, Paukner

Střídali: Čapek, Jelínek, Chovanec

Hodnocení utkání: Poslední kolo bohužel kopírovalo utkání v Milevsku. V prvním poločase jsme ještě hráli se soupeřem vyrovnané utkání. Druhá půle patřila hostům, my jako bychom zůstali v kabině. První gól jsme dostali po individuelní chybě, třetí jsme si dali sami. Vyzdvihl bych pouze výkon Matyáše Hajíčka, který se vrátil téměř po dvou letech. Doufám, že zimní přestávka týmu prospěje a na jaře se ještě popereme o lepší umístění.

11.kolo

Milevsko – Blatná         3:0  (0:0)

Datum:   4.11. 2012

Rozhodčí:   Katolický

Blatná: Peroutka – Burian, Kareš ,Voříšek, Houzar – Linhart, Míka, Sedláček, Kundrát –  Chladna, Paukner

Střídali: Čapek, Vala, Chovanec, Ruchka

Hodnocení utkání :  I v tomto utkání jsme tahali za kratší konec. Po bezbrankovém prvním poločase, kdy se dvakrát vyznamenal Peroutka v brance, nás domácí potrestali za naši špatnou hru. Dopředu jsme byli opět jaloví a tak Milevsko zaslouženě vyhrálo.A to jsme v tomto utkání chtěli bodovat. Před posledním podzimním zápasem se Slávií ČB mají kluci o čem přemýšlet. Jestli chtějí hrát kraj i v příští sezóně, musí nechat na hřišti všechno. Soupeř bude určitě hratelný.

10. kolo

Blatná – SKP ČB  0:6 (0:4)

Datum:   31. října 2012

Rozhodčí:   Linhart Vladislav

Blatná:   Peroutka – Houzar, Voříšek, Kareš, Burian – Kundrát, Sedláček, Míka, Linhart – Chlanda, Paukner

Střídali: Čapek, Vala, Chovanec

Hodnocení utkání: V náhradním termínu se hrálo na umělé trávě. Soupeř potvrdil své kvality a jasně zvítězil. My se snažili držet krok, ale hosté nás do žádné vážnější akce nepustili.

9.kolo

Blatná – Chotoviny   2:2  (0:1)  3:4 p.k.

Datum:   21.10. 2012

Branky Blatné:   Sedláček, Kareš

Blatná: Burian  – Míka, Hrádek,Voříšek, Houzar – Linhart,  Kareš, Sedláček, Chovanec –  Chladna, Paukner

Střídali: Jelínek, Čapek, Kundrát, Vala,  Peroutka

Hodnocení utkání :  V prvním poločase se hrálo zejména ve středu hřiště i když více ze hry měl soupeř a mírnou převahu potvrdil vedoucí brankou. Druhý poločas přinesl z naší strany lepší podívanou se snahou o vyrovnání. Když však Sedláček křižnou střelou vyrovnal, kluci opět přenechali aktivitu hostům. Ty nás potrestali po závaru před naší brankou, když nikdo nebyl schopen důrazně míč odkopnout. Když už se soupeř viděl vítězi utkání, prodral se důrazně Kareš před branku hostů a prostřelil gólmana. Po následném penaltovém rozstřelu si Chotoviny odvážejí 2 body.

8. kolo

Bechyně – Blatná  0:2 (0:1)

Datum:   13. října 2012

Rozhodčí:  Fiala Marek

Branky Blatné: Chlanda, Sedláček

Blatná:   Peroutka – Houzar, Voříšek, Hrádek, Míka – Burian, Kareš, Sedláček, Linhart – Chlanda, Paukner

Střídali: Jelínek, Čapek, Kundrát, Chovanec

Hodnocení utkání: V tomto kolejsme zavítali na hřiště posledního týmu soutěže a chtěli znovu bodovat. Od začátku jsme byli lepším týmem, ale vstřelit branku byl hrozný problém. Ten prolomil až Chlanda v závěru poločasu. Ve druhém poločase jsme chtěli náskok navýšit a v klidu dohrát zápas. Ale festival zahazování vyložených brankových příležitostí pokračoval. Ještě že soupeř utkání nezdramatizoval, když Hrádek vykopával balón směřující do sítě z brankové čáry. Druhý gól přidal po rohu zaslouženě Sedláček. Doufám, že v příštích zápasech budeme produktivnější.

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

7. kolo

Blatná – MAS Táborsko B   3:2 (1:1)

Datum:   7. října 2012

Rozhodčí:   Mráz

Branky Blatné: Kareš 2x, Sedláček

Blatná:   Peroutka – Houzar, Voříšek, Hrádek, Míka – Burian, Kareš, Sedláček, Chlanda – Linhart, Paukner

Střídali: Jelínek, Čapek, Kundrát, Karlíková

Hodnocení utkání: Za hustého deště se hrálo kvalitní utkání. Soupeř začal aktivněji a za deset minut po nádherné střele vedl. Kluci ale na těžkém terénu bojovali. K vyrovnání nám pomohla chyba hostujícího gólmana, když pří vyběhnutí nezkrotil míč a Kareš dával z 25 metrů do prázdné branky. Ve druhé půli to byl znovu soupeř, kdo se dostal do vedení. Vyrovnání se zrodilo o chvíli později po přímém kopu, táborský brankář nezkrotil Karešovu střelu, která skončila v síti. Pak se hrálo nahoru-dolu, oba týmy chtěli vyhrát. Vítězný gól zaznamenal Sedláček, jež se na hranici šestnáctky uvolnil, a přízemní střelou nedal brankáři šanci. Hosté se ke konci snažili vyrovnat, ale buď mířili mimo branku, nebo situaci vyřešil skvěle chytající Peroutka. Za předvedenou hru v těžkých podmínkách bych chtěl všem zúčastněným poděkovat i proto, že za soupeře nastoupilo 8 hráčů táborského áčka. KLUCI DÍKY.

6.kolo

Trhové Sviny – Blatná  4:2  (1:2)

Datum:   29.září 2012

Rozhodčí:   Písek

Branky Blatné: Hrádek, Jelínek

Blatná:   Burian – Kundrát, Voříšek, Hrádek, Míka – Čapek, Kareš, Sedláček, Chlanda – Linhart, Jelínek

Střídali: Chovanec,Říha, Paukner, Vala

Hodnocení utkání : Úvod utkání patřil domácím, kteří byli výrazně aktivnější a několikrát ohrozili naši branku. Postupně se hra vyrovnala. V 18. minutě Hrádek zakončil rychlou akci brankou. O 5 minut později to bylo již 0:2, když se nadvakrát prosadil Jelínek. Bohužel domácí v posledních vteřinách první části hry po rohu snížili. Do druhého poločasu vstoupili domácí opět lépe, ale tentokrát během 10 minut otočili skóre ve svůj prospěch. Kluci ale nesložili zbraně a snažili se o vyrovnání. Když už jsme zvedali ruce ze vstřelení branky, nebyla uznána pro „údajné“ postavení mimi hru, které viděl pouze domácí pomezní rozhodčí. Vše posvětil na obě strany nepřesný sudí Písek. Kluci se do posledních chvil snažili o srovnání, ale hru na riziko potrestali domácí čtvrtou brankou. Přesto bych chtěl kluky pochválit za bojovnost do posledních vteřin zápasu.

5.kolo

Blatná – Hluboká         1:1  (1:0)  1:4 p.k.

Datum:   23.9. 2012

Rozhodčí:   Hoch st.

Branka Blatné:   Paukner

Blatná:   Peroutka – Burian, Hrádek,Voříšek, Houzar – Chladna, Kareš, Sedláček, Míka –  Linhart, Paukner

Střídali: Jelínek, Čapek, Kundrát, Vala, Chovanec

Hodnocení utkání :  V prvním poločase se hrálo v celku vyrovnané utkání. Kluci bojovali a fotbalovějšího soupeře nepouštěli do jasných gólových příležitostí. Naopak nám vyšel rychlý protiútok, který zakončil Paukner. Ve druhé části hosté jasně dominovali, když kluci přestali běhat a jen přihlíželi hezkým kombinacím soupeře. Bylo jen otázkou času, kdy obdržíme branku. Ta naštěstí padla před koncem zápasu. Po penaltách si hosté po právu odvážejí 2 body.

4.kolo

Strakonice – Blatná      3:1  (2:1)

Datum:   16.září 2012,  11,00 hod.

Rozhodčí:   Kaštánek

Blatná:   Peroutka – Burian, Houzar, Hrádek, Míka – Kundrát, Kareš, Sedláček, Linhart – Paukner, Chladna

Střídali: Chovanec,Říha, Čapek, Karlíková

Hodnocení utkání :

Do utkání jsme šli s tím, navázat na zlepšený výkon ze druhého poločasu minulého kola. Úvod zápasu se nám poměrně vyvedl. Domácí jsme nepustili do šancí a my se po přímém kopu Míky, který orazítkoval břevno a následnou dorážkou Kareše, dostali do vedení. Bohužel po chvilce soupeř z první střely na bránu krásně „angličanem“ vyrovnal a do přestávky se dostal ještě do vedení. Druhá část zápasu přinesla bojovný fotbal se šancemi na obou stranách. My ale neproměnili ani samostatné úniky na brankaře, kdežto strakoničtí si pojistili vítězství brankou před koncem zápasu.

3. kolo

Blatná –Lokomotiva ČB  1:7  (0:5)

Datum:   9.9.2012

Branka  Blatné:   Kareš

Blatná:  : Burian – Houzar, Hrádek, Sedláček, Míka – Kundrát, Voříšek, Kareš, Linhart – Peroutka, Chlanda

Střídali  – Jelínek, Čapek, Karlíková, Chovanec

První poločas hráli jenom hosté . Po přestávkové domluvě v kabině se hra zvedla, ale bohužel jsme pohořeli v koncovce a ještě dvakrát inkasovali ze standardních situací

2.kolo

Břilice – Blatná     1:0  (0:0)

Datum:   1.září 2012,  10,00 hod.

Rozhodčí:   Krčín ml.

Blatná:   Peroutka – Houzar, Hrádek, Sedláček, Míka – Kundrát, Kareš, Voříšek, Linhart – Jelínek, Chladna

Střídali: Karlíková, Brož, Uldrich

Domácí tým měl celý zápas územní převahu, ale žádnou velkou příležitost si nevypracoval. Jedinou branku utkání jsme obdrželi hned v první minutě druhého poločasu, když jsme nechali před brankou volného hráče. Vítězství Břilice je zasloužené.

13.kolo

SK Čtyři Dvory – Blatná     10:0  (5:0)

Datum:   29. srpen 2012,  16,00 hod.

Rozhodčí:   Ovčáčik

Blatná:   Peroutka – Houzar, Hrádek, Sedláček, Míka – Burian, Kareš, Voříšek , Linhart – Paukner, Chladna

Střídali: Jelínek, Čapek, Říha, Kundrát

Od začátku utkání bylo jasné kdo je favorit utkání i celé soutěže. Kluci na šikovné domácí hráče nestačili a výsledek odpovídá dění na hřišti.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

1.kolo

Blatná – Slavoj Český Krumlov         1:0  (1:0)

Datum:   26. srpen 2012,  10,00 hod.

Branky:  Paukner

Blatná:   Peroutka – Houzar, Hrádek, Sedláček, Míka – Burian, Kareš, Kundrát, Linhart – Paukner, Chladna

Střídali: Jelínek, Dráb, Čapek, Říha, Karlíková

Č.Krumlov: Krupka – Filip, Troják, Pavelka, Křížek – Malát, Ješina, Harvan, Dvořák – Kutlák, Fuciman.

Střídali: Antl, Maxa, Trapl, Štěpán, Čekan

Hodnocení utkání :  První utkání sezóny se hrálo za příjemného počasí. V prvním poločase se hrálo poměrně vyrovnané utkání, v němž jsme si vypracovali jednu brankovou příležitost, kterou s klidnou hlavou zakončil Paukner. Soupeř byl nebezpečný, ale jasnou šanci si nevypracoval. Ve druhé části zápasu nás Krumlov přehrával a několik tutovek buď zakončil mimo branku nebo nás podržel bezchybný brankář Peroutka, nejlepší blatenský hráč.