Aktuální výsledky ZDE                            Kompletní výsledky ZDE                        Kompletní ročník 2011-2012

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

TJ Blatná – FK Junior Strakonice    1:4 (1:1)

Datum:   25. květen 2013, 11.30 hod.

Rozhodčí:

Branky: Formánek

Blatná:  Kurz – Stulík, Tvrdý, Drůba, Kalous – Petráš, Trčka, Janota, Maňaska – Formánek, Hovanec  /Hejl, Cvach, Kareš, Sedláček, Hrádek/

Jan Janota: Zápas jsme měli velice dobře rozehraný a první poločas jsme byli na hřišti lepším týmem. Po změně stran jako by se hráči zalekli možného bodového zisku a začali hrát zataženě a dopouštěli se laciných chyb. Toho zkušený soupeř samozřejmě využil a zaslouženě si odvezl do Strakonic všechny body.

——————————————————————————————————————————————————————————————————–

26.kolo

SKP Č. Budějovice  –  TJ Blatná.    11:0 (11:0)

Datum:   18.5. 2013, 12.00 hod.

Rozhodčí:

Branky:

Blatná:  Kurz –Kalous, Tvrdý, Stulík, Chlanda – Hejl, Janota, Trčka – Hovanec

Jan Janota: Utkání, které nemá cenu komentovat. Proti lídrovi soutěže jsme nastoupili v devíti a ten si s námi dělal co chtěl. Hráčům, kteří do zápasu nastoupili děkuji, těm kteří nechali tým ve „štychu“ musím vzkázat …………!!!!!!!!

———————————————————————————————————————————————————————————————————–

16.kolo (dohrávka)

TJ Blatná – Loko Č. B.    0:2 (0:0)

Datum:   8. 5. 2013, 12.00 hod.

Rozhodčí: Kaštánek

Branky:

Blatná:  Peroutka – Cvach, Petráš, Tvrdý, Sedláček – Míka, Trčka, Kareš, Hovanec – Formánek, Janota  /Hejl/

Jan Janota: Oboustranně utrápené utkání. Vyhrál tým, který mohl střídat a tak měl díky tomu druhý poločas více sil.

————————————————————————————————————————————————————————————————————-

24.kolo

SK Rudolfov  –  TJ Blatná.    5:0 (4:0)

Datum:   4.5.  2013, 12.00 hod.

Rozhodčí:

Branky:

Blatná:  Peroutka – Hovanec, Kalous, Petráš, Tvrdý, – Míka, Trčka, Hejl, Janota– Formánek

Jan Janota: Do utkání jsme nastoupili pouze v deseti a soupeř hned v prvním poločase o zápase rozhodl. Ve druhé půli jsme alespoň natrénovali ofsajd systém, kdy se nám tímto povedlo 14x soupeře zastavit.

23.kolo

TJ Blatná – FC ZVVZ Milevsko    1:1 (0:1)

Datum:   28. duben 2013, 12.00 hod.

Rozhodčí:

Branky: 72. Formánek

Blatná:  Kurz – Stulík, Petráš, Drůba, Kalous – Hovanec, Trčka, Maňaska, Hrádek – Formánek, Janota  /Hejl, Tvrdý, Sedláček /

Jan Janota: Soupeř přijel pouze s devíti hráči a do zápasu nastoupil v rozestavení 6 – 0 – 2, což se s pohledu hostí ukázalo jako dobrý tah. Pětkrát za zápas šel soupeř do brejku a z toho jedenkrát skóroval. 90% zápasu jsme soupeře drželi na jeho polovině a dobívali takřka nepropustný obraný val. I přes řadu šancí jsme poslali míč za záda hostujícího brankáře pouze jednou. Před zápasem by jsme bod se silným soupeřem brali ale proti devíti jsme měli jednoznačně vyhrát. Nejvíce utrpěl fotbal a oko fanouška zápas také nepotěšil.

22.kolo

TJ Blatná – Malše Roudné    1:4 (1:2)

Datum:   21. duben 2013  11.30 hod.

Rozhodčí: Linhart

Branky: 1.Trčka

Blatná:  Kurz – Hovanec, Tvrdý, Petráš, Kalous – Stulík, Trčka, Janota, Maňaska – Formánek,                 Hejl

Jan Janota: Do zápasu jsme vstoupili nad očekávání dobře a již v první minutě, se po krásné akci ujali vedení. První poločas jsme byli lepším týmem ale bohužel jsme neproměňovali šance, rozhodně nebylo znát, že hraje třetí tým s předposledním. Hosté do konce prvního poločasu skóre otočili zásluhou dvou proměněných pokutových kopů. Druhá půle se pro nás nevyvíjela dobře, při snaze skóre otočit jsme otevřeli hru a místo srovnání skóre přišel nešťastný vlastní gól, který nás položil a hráči se již vzhledem k ubývajícím silám nebyli schopni do hry dostat. V poslední minutě soupeř ještě zvýšil, jediným gólem ze hry, na konečných 1:4. Bohužel do zápasu nemohl kvůli administrativní chybě nastoupit Drůba, a citelně týmu chyběl. Za hru a přístup k zápasu chci kluky pochválit.

———————————————————————————————————————————————————————————————————

21.kolo

Meteor Tábor – TJ Blatná 3:2 (1:2)

Datum:   13. duben 2013, 12.00 hoz.

Rozhodčí: Branky: 19. Petráš,  37. Trčka

Blatná:  Peroutka /ž/ – Hovanec, Tvrdý, Drůba, Stulík – Míka /ž/, Petráš, Trčka, Hrádek /ž/ – Formánek, Janota  /Hejl, Kareš /ž/, Sedláček /ž/, Cvach/

Jan Janota: Tentokrát jsme v zápase z nejslabším soupeřem soutěže předvedli absolutně trapný fotbalový výkon. Hned v první minutě jsme po nedorozumění v obraně inkasovali velice laciný gól. Do poločasu se nám podařilo skóre otočit ale to bylo vše co jsme v tomto utkání předvedli. Z naší strany se nedá hovořit o fotbalu jako o kolektivním sportu. Někdo si hrál sám se sebou, někdo se celý zápas nedokázal srovnat se špatným terénem, někdo celý zápas diskutoval s rozhodčím, se soupeři, někdo zase vyhledával zápasnické souboje /pokud by se zápas odehrával v ringu zřejmě by jsme měli bodů víc/, někdo pospával a těšil se na konec, jedním slovem fotbalová katastrofa. Soupeř vyrovnal osm minut před koncem ze standardní situace a čtyři minuty před koncem jsme Meteoru darovali všechny body vlastním gólem. Žákům, kteří za nás nastoupili chci však poděkovat /ž

———————————————————————————————————————————————————————————————

20.kolo

TJ Blatná – Táborsko    3:0 (2:0)

Datum:   6. duben 2013, 11.30 hod.

Rozhodčí: Petričák, Mácha

Branky: 12. Maňaska, 34. Formánek, 65. Trčka

Blatná:  Kurz – Michálek, Tvrdý, Drůba, Kalous – Hovanec, Stulík, Trčka, Maňaska – Formánek, Petráš  /Hejl/

Jan Janota: Z naší strany povedené utkání. První v jarní části , kdy jsme mohli využít možnosti střídání a vzhledem k tomu , že pět hráčů nastoupilo za starší dorost tak to bylo potřeba. Do sestavy se po delší pauze vrátili Drůba a Kalous a vynikajícím výkonem pomohli týmu ke třem bodům. Soupeř se dostával do šancí výjimečně a ty vždy spolehlivě zlikvidoval Kurz. Z naší strany to byl opět malý festival zahozených gólových příležitostí ale tři jsme dali, tak spokojenost. I přes již zřejmé problémy  se sestavou do dalšího zápasu /nebude – Kalous, Maňaska, Stulík, Hejl, Michálek, Drůba?, Říský?/, se chceme s pomocí starších žáků pokusit navázat na kvalitní hru a bodový zisk.

————————————————————————————————————————————————————————————————-

19.kolo

Hluboká nad Vltavou – TJ Blatná    8:1 (2:0)

Datum:   30. březen 2013   11.00 hod.

Rozhodčí: Mádl

Blatná:  Kurz – Hovanec, Tvrdý, Petráš, Mach – Stulík, Janota, Trčka, Maňaska – Formánek, Hejl

Jan Janota:  Na Hlubokou jsme odjeli s výpomocí Ládi Macha /st. žák/ alespoň v jedenácti. Bylo jenom otázkou času, kdy se nedostatečný počet hráčů otočí proti nám. Bohužel to přišlo již v tomto zápase. V 1. minutě /zraněn Janota/ a ve 12. minutě /zraněn brankář Kurz/. Díky špatné disciplíně /neúčast na trénincích ale i zápasech/ některých mladších dorostenců se potýkáme zatím celou jarní část  s nedostatkem hráčů. Určitě bych uvítal větší ochotu spolupracovat od starších žáků, bez jejich pomoci nebudeme schopni na jaře „hrát fotbal“. Každý zápas vypomáhají mladší dorostenci starším s naprostou samozřejmostí, stejně bych uvítal spolupráci od žákovské kategorie. Před hráči, kteří zápas dohráli musím smeknout , jezdili až do konce zápasu. Utkání nechci rozebírat výsledek hovoří za vše. „Bude líp“ ?!?!?

——————————————————————————————————————————————————————————

18.kolo

Blatná – Břilice     2:3 (1:2)

Datum:   23. březen 2012, 11.30 hod.

Rozhodčí: Petričák , Kaštánek

Branka Blatné:   Formánek 2

Blatná: Kurz – Hovanec, Petráš, Mach, Stulík,– Míka, Kareš, Trčka, Janota – Hejl, Formánek

Jan Janota: V zápase jsme byli herně lepším týmem, bohužel jsme pohořeli v zakončení. Hosté z pěti střel 3x uklidili míč do branky. Opět jsme hráli bez možnosti střídání. Jedenáct nás bylo jenom díky výpomoci starších žáků /Mach, Kareš, Míka/, kteří předvedli výborný výkon a opravdu byli posilou. Pokud se nezlepší přístup některých dorostenců /neúčast na trénincích a zápasech/ budeme se stále pohybovat ve spodních patrech tabulky.

—————————————————————————————————————————————————————————————–

16. kolo

FK Jindřichův Hradec 1910 – Blatná    4:0 (1:0)

Datum:   16. březen 2013    12.00 hod.

Blatná:  Kurz – Hovanec, Tvrdý, Stulík, Říský – Cvach, Petráš, Trčka, Janota – Hejl, Formánek

Jan Janota:  První poločas z naší strany nebyl špatný, nechybělo nasazení a chuť „hrát fotbal“. Bohužel ve druhém poločase se naplno projevilo že jsme přijeli pouze z jedenácti hráči a nemohli střídat. Ze zdravotních a jiných důvodů chyběli /Maňaska, Michálek, Drůba, Kalous, Solar/. Některým hráčům vzhledem k malé docházce v zimní přípravě chyběla fyzička, dva hráči nebyli zdravotně úplně v pořádku. A tak ve druhém poločase došly síly a dohrávalo se v naprosté režii domácích, kteří ještě neproměnili dva pokutové kopy. Přesto jsme spokojeni z výkonem hráčů alespoň v prvním poločase. Jsme rádi že se znovu k fotbalu vrátil Patrik Hovanec a že jsme získali novou posilu Dominika Trčku z FC Písek. Bohužel největší nepříjemností ze zápasu je zranění hráče Tvrdého /výron v kotníku/.

————————————————————————————————————————————————————————————————

15.kolo

Blatná – Slavia Č.B.    3:1 (1:1)

Datum:   18. listopad 2012,  13.00 hod.

Rozhodčí:

Branka Blatné: Formánek, Petráš, Janota

Blatná: Kurz – Cvach, Tvrdý, Kalous, Sedláček –Maňaska, Petráš, Stulík, Janota, Solar – Formánek  /Michálek, Hejl, Říský/

Jan Janota: Zápas měl z naší strany dvě tváře, střídali se chvíle naprostého nasazení a totální ospalosti. V obraně ale kluci hráli celý zápas pozorně a tak dovolili soupeři skórovat pouze jednou po standardní situaci. Po nerozhodném prvním poločase jsme se rozhodli posílit ofenzivu a zkusit se poprat o všechny body. To se nám vyplatilo a odměnou pro tým bylo cenné vítězství. Celou podzimní část jsme se potýkali z nedostatkem hráčů a pouze pětkrát nastoupili do zápasu z možností střídání, pětkrát v jedenácti a pětkrát jenom v deseti. Zisk deseti bodů jsme uhráli vždy v zápasech, kdy jsme měli možnost střídání to znamená pět zápasů deset bodů. Hlavní cíl do zimní přestávky tak pro nás je doplnění kádru, abychom se na jaře mohli poprat o lepší výsledky a hlavně zkvalitnit hru. Jinak za podzim musím všem hráčům, kteří na fotbal nezanevřeli a poctivě chodili poděkovat.

————————————————————————————————————————————————————————————–

14.kolo

Čtyři Dvory – Blatná   6:1 (3:1)

Datum:   10. listopad 2012,  12.00 hod.

Rozhodčí:

Branka Blatné: Janota

Blatná: Peroutka – Cvach, Tvrdý, Kurz, Sedláček – Míka, Kareš, Chladna, Maňaska – Janota

Jan Janota: Bohužel jsme opět nastoupili v deseti /již po páté v sezóně/ a to ještě díky pěti žákům, kteří nám vypomohli. Pouze pět dorostenců na kvalitního soupeře z Budějovic bylo málo. I přes to, že si s námi domácí dělali téměř, co chtěli musím kluky pochválit, že zápas neodevzdali a snažili se bojovat do poslední minuty. Dva góly jsme inkasovali z pokutového kopu k tomu jsme přidali ještě dva nešťastné vlastní. Hlavně musím poděkovat žákům /Peroutka, Sedláček, Míka, Kareš, Chlanda/ za pomoc, jinak bychom do utkání v pěti vůbec nemohli nastoupit. V zimní přestávce musíme společně s fotbalovým vedením zapracovat na doplnění mužstva, jinak to bude na jaře stát za …

13.kolo

Blatná – Č. Krumlov       1:4 (1:1)

Datum:   3. listopad 2012,  11.30 hod.

Rozhodčí:

Branky Blatné: Solar

Blatná: Kurz – Stulík, Tvrdý, Kalous, Hosperger – Cvach, Petráš, Hejl, Janota, Solar – Formánek

Jan Janota: Celé utkání byl soupeř „živější“. My jsme byli všude o krok pozdě. Opět jsme hráli bez možnosti střídání a tak ve druhém poločase došli některým hráčům síly. Z naší strany špatné utkání.

12.kolo

Strakonice – Blatná       4:2 (1:1)

Datum:   27. říjen 2012,  11.00 hod.

Rozhodčí:  Karel Hoch ml.

Branky Blatné: Formánek 2

Blatná: Kurz – Stulík, Tvrdý, Drůba, Kalous – Cvach, Říský, Petráš, Hejl, Janota – Formánek

Jan Janota: V tomto utkání stavím nad dosažený výsledek předvedenou hru, se kterou jsem byl spokojen. Herně jdeme poslední zápasy nahoru a tím plníme náš podzimní cíl. Zkvalitnit hru a zapracovat nově příchozí hráče do týmu mladšího dorostu. Pokud budou kluci takhle pokračovat dál přijde i odměna v podobě bodů do tabulky.

11. kolo

Blatná – SKP České Budějovice „B“ 2:3 (2:1)

Datum:   20. říjen 2012, 11.30 hod.

Rozhodčí:

Branka Blatné: Formánek, Solar

Blatná: Kurz – Cvach, Tvrdý, Drůba, Kalous – Maňaska, Petráš, Stulík, Janota, Solar –

Formánek

Střídali: Hejl, Říský

Jan Janota: Začátek zápasu nám vyšel super a po pěkných akcích jsme se ujali v 18. minutě vedení 2:0. To trenér hostů už nerozdýchal, otočil se na lavičku a vystřídal najednou sedm „silnějších koní“ /soupeř přivezl 21 mladších dorostenců/. Značně posílený tým začal získávat převahu ale pouze nějakých deset minut, ve kterých, proměnil pokutový kop a poté se hra opět srovnala. V 55. minutě odstoupil Solar a o chvíli později pro zranění Stulík. Tyto dva hráče jsme nedokázali nahradit a to se ukázalo jako rozhodující moment zápasu. Soupeř se trefil ještě dvakrát ze standardních situací a my bohužel tři stoprocentní šance nedokázali uklidit za záda budějovického brankáře. A tak si hosté se štěstím odvezli všechny body.

10.kolo

Prachatice – Blatná   2:0 (2:0)

Datum:   13. říjen 2012,  10.00 hod.

Rozhodčí:

Branka Blatné:

Blatná: Kurz – Cvach, Kalous, Drůba, Říský – Maňaska, Janota, Hovanec, Petráš – Formánek, Hejl

Jan Janota: Celý první poločas naši hráči prospali a ve druhém se probrali jen někteří. Vyzdvihnout musím výkon Kurze, který svým výkonem nedopustil aby skóre bylo větší

9.kolo

Blatná – Rudolfov    10:2 (6:2)

Datum:   6. říjen 2012,  11.30 hod.

Rozhodčí:

Branka Blatné: Formánek 4, Janota 2, Maňaska 2, Hejl, Petráš

Blatná: Kurz – Kalous, Tvrdý, Drůba, Michálek – Cvach, Petráš, Říský,Janota, Solar – Maňaska,

Formánek                 /střídali: Hejl, Říský, Burian/

Jan Janota: Soupeře, který přijel pouze v devíti, blatenští hráči ze začátku zápasu podcenili a tak s námi dokázal držet dvacet minut krok /2:2/. Když kluci zjistili, že zápas se sám nevyhraje, zabrali a početní převaha byla hned znát. Tentokrát s hrou moc spokojeni nejsme, ale výsledek bereme.

—————————————————————————————————————————————————–

8.kolo

Milevsko – Blatná    1:0 (0:0)

Datum:   30. září 2012,  15.00 hod.

Rozhodčí:

Blatná: Kurz –  Cvach, Tvrdý, Drůba, Hovanec – Maňaska, Formánek, Petráš, Janota – Hejl

Jan Janota: Opět pouze v jedenácti, opět bez bodů, opět spokojenost s hrou………..Pořád stejná písnička.

7.kolo

Roudné – Blatná    6:3 (3:2)

Datum:   23. září 2012,  15.30 hod.

Rozhodčí:

Branka Blatné: Formánek 2, Hejl

Blatná: Burian –  Cvach, Tvrdý, Drůba, Hosperger – Formánek, Petráš, Stulík, Janota – Hejl

Jan Janota: Vstup do utkání se nám povedl a již ve druhé minutě jsme se ujali vedení po gólu svátečního střelce Hejla. Domácím se ale po našich chybách povedlo během 30 minut skóre otočit na 3:1. Těsně před koncem prvního poločasu nás do hry vrátil gólem Formánek. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, bohužel soupeř opět trestal naši další chybu. 18 minut před koncem zápasu Formánek snížil na rozdíl jednoho gólu. Všechny síly jsme soustředili na dorovnání a zisk bodů. Tím se ale domácím otevřela vrátka do naší obrany a v 80. minutě zvýšili svůj náskok na 5:3. Tím nás srazili do kolen a v poslední minutě upravili skóre na konečných 6:3. Výsledek je pro nás samozřejmě zklamání ale s předvedenou hrou a nasazením jsme spokojeni.

6.kolo

Blatná – Meteor Tábor     4:0 (3:0)

Datum:   15. září 2012,  12.00 hod.

Rozhodčí:

Branka Blatné: Tvrdý 2, Maňaska, Janota

Blatná: Kurz –  Michálek, Tvrdý, Drůba, Kalous – Maňaska, Petráš, Stulík, Janota, Solar – Formánek   /střídání – Hejl, Říský, Cvach/

Jan Janota: První zápas v sezóně kdy jsme nastoupili téměř kompletní. Tento fakt přispěl ke zlepšení defenzivní i ofenzivní činnosti. Soupeře jsme celý zápas přehrávali. Velký podíl na dobré defenzivě měl Drůba, který nastoupil poprvé od zranění. I přes neproměňování dalších šancí jsme všichni z výsledkem spokojeni a kluky musím především za hru a nasazení v prvním poločasu pochválit.

4.kolo

Blatná – Hluboká     0:6 (0:2)

Datum:   1. září 2012,  12.00 hod.

Rozhodčí:

Blatná: Kurz –  Říský, Tvrdý, Michálek, Petráš – Cvach, Stulík, Maňaska, Solar – Janota, Hejl

Jan Janota: Z naší strany nepříliš povedený zápas. Někteří mladší hráči zatím nestačí tempu hry v dorostu a tak nás soupeř rychlostně přehrával. Opět jsme bojovali s nedostatkem hráčů. Kvalita hry se může zlepšit až tehdy, když hráči začnou chodit na tréninky a zápasy a nebudou upřednostňovat před fotbalem jiné zájmy!!!!!!

3.kolo

Břilice – Blatná     6:2 (2:1)

Datum:   25. srpen 2012,  11.30 hod.

Rozhodčí:

Branka Blatné:Stulík, Petráš

Blatná:  Hejl – Říský, Stulík, Kalous, Hosperger – Sedláček, Petráš (K), Kareš, Hovanec –  Janota

Jan Janota: Do zápasu jsme nastoupili pouze v deseti ale hlavně bez brankáře /první poločas chytal Hejl, druhý Hosperger/, což se ukázalo jako zásadní. I v menším počtu jsme se soupeřem dokázali držet krok ale inkasovali jsme laciné góly. V utkání jsme se museli obejít bez osmi hráčů /Kurz, Formánek, Drůba, Tvrdý, Michálek, Solar, Maňaska, Cvach/. Jsem přesvědčen, že pokud bychom nastoupili v jedenácti a hlavně s brankářem, tak jsme tentokrát bodovali.

———————————————————————————————————————————————————

2.kolo

Blatná – FK Jindřichův Hradec 1910       1:4 (0:2)

Datum:   18. srpen 2012,  11.30 hod.

Rozhodčí:   Hoch Karel ml., Kostka Tomá

Branka Blatné:   Janota

Blatná:  Blovský – Říský, Petráš (K), Kalous, Hosperger – Cvach, Maňaska, Janota, Solar – Stulík, Sedláček /Kareš, Hejl/

Jan Janota: V průběhu celého zápasu se projevovala na hráčích velká nerozehranost. Vzhledem k účasti na přípravných zápasech a trénincích, to ani jinak vypadat nemohlo. Opět jsme bojovali s nedostatkem hráčů ať už z důvodu zranění, dovolené… /Kurz, Formánek, Drůba, Tvrdý, Michálek, Hovanec/. Museli proto nastoupit hráči ze starších žáků Kareš a Sedláček, ty musím za nasazení a předvedenou hru pochválit. Věříme, že až se nám všichni hráči uzdraví a budeme v plné sestavě, začneme v průběhu podzimní části předvádět pohlednější fotbal než v prvním kole.

1.kolo

Loko Č. B. – Blatná     1:1 (1:0)

Datum:   29. srpen 2012,  12.00 hod.

Rozhodčí:   Studený

Branka Blatné:   Tvrdý

Blatná: Kurz –  Říský, Tvrdý, Michálek, Hovanec – Cvach, Stulík, Maňaska, Janota –  Petráš, Hejl

Jan Janota: V prvním poločase nás soupeř přehrával fyzicky v osobních soubojích a vytvořil si jednobrankový náskok. Ve druhé části hry naši hráči přidali a vyrovnali se tak v důrazu domácím hráčům, z čehož pramenilo několik slibně vyhlížejících šancí. Jedna se nám podařila proměnit, když Tvrdý skóroval z přímého kopu. V týmu bylo znát, že se nám do sestavy vrátili Kurz /jistota v brance/ a důrazně hrající Tvrdý. Spokojenost a spravedlivá dělba bodů.