2

9 : 9

5

————————————————————————————————————————————————————

Blatná – Bělčice  3:5 (2:1)                              Datum:           04/02/2012      14.00 hod.

Branky:         3´ Nový, 45´ Peleška, 59´ Mišiak – Nusl, Soldát, Páca, Ráž, Hanzlík

Blatná:  Vyrovnaný zápas drželi domácí hodinu. Za stavu 3:1 přestali hrát a s chutí hrající soupeř skóre otočil. Hosté ukázali, že v přípravě jsou podstatně dále. Dobře kombinovali a fyzicky domácí předčili.

Sestava:  Chlanda – Skuhravý, Rubáš O., Marek, Nový, Petrášek, Kerndl, Mišiak, Kratochvíl, Rubáš D., Peleška   /  Brabec.

Bělčice:  Oboustranně otevřené utkání v těžkých podmínkách (-10 °C) proběhlo v přátelském duchu. Jelikož jsme vystřídali více hráčů v poli, zbylo nám v závěru utkání zřejmě více sil.

Sestava:  Kočovský – Jerman, Krejčí, Soldát, Suda, Krameš, Mach, Hevera P., Hlaváč, Hevera M., Nusl  /  Cibulka, Hanzlík, Ráž, Páca, Zeman.

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Blatná – Sokol Měčín  7:5 (2:2)                              Datum:           11/02/2012      13.00 hod.

Rozhodčí:      Pavel Mašek

Branky:         Nový 2x, Mišiak T. 2x, Rubáš D., Petrášek, Skuhravý – Klíma, Šlajch D., Malán, Čejka, Němec

Blatná:  Zápas bohatý na góly. Oba týmy hrají 1.B třídu a k zápasu přistoupily v tréninkovém rytmu. Hlavně v obraně si počínaly lehkovážně. Z toho pramenily gólové šance a narůstající skóre.

Sestava:  Sedláček – Marek, Rubáš D., Petrášek, Rubáš O., – Skuhravý, Peleška, Prokopec, Kerndl – Mišiak T., Nový  /  Reguš.

Měčín:

Sestava:  Šlajch R. – Šlajch O., Krotký, Štampach, Šlajs – Duchek P., Malán, Čejka, Klíma – Němec, Šlajch D.  /  Duchek J., Kubík M., Kubík D.

———————————————————————————————————————————————————————————————–

Střelské Hoštice – Březnice             0:3 (0:1)                  Datum:           19/02/2012      15.00 hod.

Rozhodčí:      Karel Hoch

Branky:         38´ Bartika K., 80´ Češka L., 90´ Barek J.

Hoštice:  Bohužel, připravené hodnocení zápasu nebylo vyplněno.

Sestava:  Švarc – Kokrda, Boukal J., Šíp J., Červený, Hládeček, Kopecký, Švihovec, Krýsl, Šíp J., Pícha  /  Rejšek, Boukal M., Křešnička, Šilhán, Málek.

Březnice:  Bohužel, připravené hodnocení zápasu nebylo vyplněno.

Sestava:  Poplštejn – Smejkal, Žid M., Češka V., Žid J., Cvrk, Češka L., Partika, Vácha, Tošovský, Vaněček  /  Ferko, Nepivoda, Barek.

————————————————————————————————————————————————————————————————-

Březnice – Milín           1:1 (0:0)                  Datum:           24/02/2012      19.30 hod.

Branky:         Nepivoda M. – Vlach J.

Březnice:  Klasické přípravné utkání. Hlavně ve druhé půli se hrálo na polovině Milína. Neproměnili jsme šance a po chybě inkasovali. Nervózní průběh zápasu díky slabému rozhodčímu.

Sestava:  Poplštejn – Češka V., Zárybnický, Barek, Smejkal, Fait, Cvrk, Partika, Češka L., Nepivoda, Žid  /  Vaněček, Vácha.

Milín:  Vyrovnané utkání. Bylo vidět, že se jedná o přípravu. Obě mužstva vyzkoušela nové hráče. Zasloužená remíza.

Sestava:  Boukal Z. – Sváda, Řezáč, Vrňata, Boukal J., Dudáček, Zelenka, Nezník, Valta, Krejčí, Slivka  /  Vlach, Peták, Klouda, Slezák, Syblík, Hofman.

———————————————————————————————————————————————————————————————-

Bělčice – Měčín             1:3 (1:1)                  Datum:           25/02/2012      11.00 hod.

Rozhodčí:      Jiří Bernas

Branky:         Hanzlík K. – Němec D. 2x, Čejka L.

Bělčice:  Bělčice zahráli dobře pouze 30 minut. V dalším průběhu utkání výkon upadal. Jinak zasloužené vítězství hostů, kteří potrestali chyby Bělčic.

Sestava:  Kočovský – Cibulka, Krejčí, Hanzlík, Hlaváč, Mach, Ráž, Říský D., Hevera P., Hevera M., Zeman  /  Lehečka, Soldát, Páca.

Měčín:  Zasloužené vítězství po zlepšeném výkonu ve druhém poločase.

Sestava:  Šimek – Eliáš, Šlais, Krotký Z., Malán, Štampach, Krotký J., Němec, Čejka, Šlajch, Duchek  /  Klíma, Kubík.

Bělčice – Střelské Hoštice                2:0 (1:0)                  Datum:           26/02/2012      17.00 hod.

Branky:         31´ Cibulka J., 90´ Ráž M.

Bělčice:  V prvním poločase jsme se dlouho nemohli rozehrát. Vázla nám kombinace, chyběl pohyb a aktivně hrající soupeř nám toho moc nedovolil. Z nenápadné akce jsme se ujali vedení, když soupeř předtím zahodil některé příležitosti. Ve druhém poločase jsme zlepšili pohyb a zpřesnili kombinaci. Soupeři jsme již nic nedovolili a naši převahu ve dtuhé půli završila branka na 2:0 v poslední minutě utkání.

Sestava:  Lehečka – Cibulka, Jerman, Soldát, Suda, Hanzlík, Hevera, Hlaváč, Říský J., Zeman, Nusl  /  Kočovský, Krejčí, Sejkora, Ráž, Říský D.

Hoštice:  Na to, že nám chybělo několik hráčů, bylo utkání více než vyrovnané. Neproměněné 100% šance v první půli (Rejšek, Šíp J., Šilhan) stanovily výsledek v náš neprospěch. Někteří mladí hráči v našem mužstvu zahráli velmi dobře. Škoda zranění našeho hráče Rejška v závěru utkání. Bohužel již podruhé jsme si dali vlastní gól v poslední minutě utkání.

Sestava:  Švarc – Kokrda, Červený, Hládeček, Kopecký, Málek, Šíp J., Rejšek, Šilhan, Boukal, Krýsl  /  Šíp Jiří, Křešnička.

——————————————————————————————————————————————————————————————

Blatná – Březnice                  2:1 (1:1)                  Datum:           25/02/2012      13.00 hod.

Rozhodčí:      Tomáš Baloun

Branky:         Nový J., Merašický J. – Borek J.

Blatná:  Soupeř se představil kvalitním fotbalem. Dobře kombinoval a domácí v prvním poločase přehrával. Blatná hrozila pouze z protiútoků přes rychlého Nového. Oba góly padly do otevřené obrany po rychlém protiútoku.

Sestava:  Sedláček – Skuhravý, Rubáš O., Marek, Rubáš D., Petrášek, Nový, Mišiak, Peleška, Prokopec, Kratochvíl  /  Merašický, Kerndl.

Březnice:  Souhlasím s názorem Blatné. Pořád se nám nedaří být efektivnější v koncovce. Schází hlad po gólu. Jinak kvalitní přípravný zápas a ohleduplná hra od obou mužstev.

Sestava:  Vaněček – Češka V., Zárybnický, Žid, Partika, Tošovský, Cvrk, Veselý, Borek, Fait, Vácha  /  Muzika, Holubko, Smejkal, Poplštejn, Češka L.

——————————————————————————————————————————————————————————-

Milín – Střelské Hoštice                  2:0 (1:0)                  Datum:           25/02/2012      09.00 hod.

Branky:         Šváb, Řezáč

Milín:  Zasloužené vítězstvíMilína, který neproměnil řadu šancí. Utkání hráno jako přípravné (opakované střídání – široký kádr).

Sestava:  Boukal – Kuchyňka, Švehla, Sedláček, Šíma, Hanáček, Bejček, Vrňata, šváb, Krejčí, Valta  /  Řezáč, Vlach, Peták, Klouda, Zelenka, Syblík, Hofman.

Hoštice:  Utkání se nám nepovedlo. Přístup hráčů a zájem o utkání byl nulový. S takovým přístupem a chutí do hry nemůžeme být úspěšní. Potýkáme se s přechodem do útočné fáze a vstřelit branku je v současné době nad naše síly.

Sestava:  Švarc – Kokrda, Červený, Boukal, Klečka, Hládeček, Kopecký, Málek, Švihovec, Šíp, Pícha  /  Rejšek, Šilhan.

Sokol Bělčice – SK Březnice 1918, o. s.            4:0 (3:0)       Datum:  03/03/2012,11.00 hod.

Branky:         Soldát S. 2x, Nusl A., Hanzlík K.

Bělčice:  Trvalo nám delší dobu než jsme se dostali do tempa. Březnice hrála důrazně a zpočátku nám toho moc nedovolila. Po první brance jsme se uklidnili, zlepšili jsme kombinaci a dostávali se do dalších šancí. Zbytek zápasu jsme si pohlídali a přidali ještě další branky.

Sestava:  Kočovský – Cibulka, Soldát, Suda, Hanzlík, Krameš, Ráž, Hevera P., Hlaváč, Zeman, Nusl  /  Říský D., Lehečka, Jerman, Mach L., Hevera M., Sejkora.

Březnice:  S Bělčicema jsme drželi krok pouze prvních 30 minut. Po zbytek zápasu nás přehrávali a zaslouženě vyhráli.

Sestava:  Poplštejn – Žid Marek, Češka V., Zárybnický, Cvrk, Češka L., Veselý, Soldát, Vácha, Fait, Vaněček  /  Vasyl, Žid Martin.

—————————————————————————————————————————————————————————————————

Blatná – Sokol Ligmet Milín          2:2 (1:1)      Datum:           03/03/2012,     13.00 hod.

Branky:         Mišiak T. 2x – Řezáč J., Slivka M.

Blatná:  Průměrný výkon Blatné. Vázla spolupráce a hra jeden na jednoho. Na obou stranách zůstalo několik šancí nevyužito.

Sestava:  Reguš – Skuhravý, Jiřinec, Rubáš O., Marek, Petrášek, Mišiak T., Peleška T., Prokopec, Kratochvíl, Merašický  /  Kernd, Brabec.

Milín:  Kvalitní utkání s mnoha šancemi na obou stranách.

Sestava:  Hofman – Sváda, Řezáč, Vrňata, Boukal J., Dudáček, Bejček, Valta, Slivka, Sedláček, Hanáček  /  Zelenka, Pižl, Syblík, Šíma.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Sokol Měčín – Sokol Ligmet Milín                   3:2 (2:1)      Datum:           9/03/2012        19.30 hod.

Branky:         14´ Malán, 28´ a 66´ Šlajs – 30´ Sedláček, 70´ Dudáček

Měčín:  Bez komentáře.

Sestava:  Šlajch R. – Malán, Šlajs, Štampach, Krotký J., Němec, Čejka, Krotký Z., Šlajch D., Eliáš, Moulík  /  Duchek J., Kubík, Ambrož, Šlajch O.

Milín:  Velmi kvalitní utkání. Měčín byl lepší v prvním poločase. Druhý poločas vyzněl pro Milín, který neproměnil jasné šance.

Sestava:  V/spanspan style=“text-decoration: underline;“alkoun – Sváspan style=“text-decoration: underline;“da, Řezáč, Boukal, Dudáček, Slivka, Zelenka, Pižl, Vlach, Sedláček, Šváb  /  Hofman, Valta, Vrňata, Bejček.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

SK Březnice 1918 o. s. – Sokol Měčín     4:0 (2:0)      Datum:           10/03/2012      09.00 hod.

Branky:         Češka, Mikuláš, Cvrk z pen., Fait

Březnice:  K zápasu jsme dorazili ve značně kombinované sestavě, ale předvedli jsme asi nejlepší a nejbojovnější výkon na turnaji. Děkujeme pořadatelům za organizaci celého turnaje.Sestava:  Vaněček – Veselý, Češka V., Šimánek, Petrovic, Plechata, Cvrk, Žid, Mikuláš, Fait, Češka L.

Sestava:  Šlajch R. – Malán, Čejka, Krotký Z., Šlajch D., Štampach, Němec, Šlajch O., Duchek, Eliáš, Krotký J.  /  Klíma.

——————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Blatná – Sokol Střelské Hoštice               2:3 (1:2)      Datum:           10/03/2012      11.00 hod.

Branky:         Prokopec, Brabec – Rejšek 2x, Červený

Blatná:  Na suché umělce zakopávali naši hráči o míč, vráželi do sebe i do protihráčů. Chyběl pohyb, přihrávka i zpracování. Navíc nedohráli 3 zranění hráči – Petrášek, Peleška, Brabec. Na marodce je už Nový a Rubáš O. Soupeř využil našich školáckých chyb a zaslouženě vyhrál.

Sestava:  Sedláček – Skuhravý, Marek, Prokopec, Petrášek, Mišiak, Jiřinec, Kratochvíl, Merašický, Rubáš D., Peleška  /  Kerndl, Šrámek, Brabec.

Hoštice:  Poslední utkání turnaje jsme odehráli opět bez několika hráčů základní sestavy. Přesto se nám podařilo zvítězit. Aktivní hrou jsme nutili blatenské k chybám, které jsme dokázali potrestat. Myslíme si, že naše vítězství bylo zasloužené. Turnaj splnil naší přípravu na jaro. Děkujeme pořadatelům za vytvořené podmínky (p. Palivec, Ing. Janoch).

Sestava:  Švarc – Kokrda, Švihovec, Šíp J., Šilhan, Červený, Hládeček, Kopecký, Pícha, Šíp J., Boukal  /  Rejšek.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Sokol Ligmet Milín – Sokol Bělčice         2:3 (1:2)      Datum:  10/03/2012, 13.00 hod.

Branky:         Sedláček, vlastní – Soldát, Zeman, Říský D.

Milín:  Vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza. Jinak velmi kvalitně připravený turnaj.

Sestava:  Valkoun – Sváda, Řezáč, Dudáček, Vlach, Hofman, Vrňata, Valta, Šíma, Sedláček, Hanáček  /  Syblík, Pižl, Boukal, Zelenka.

Bělčice:  Od začátku jsme měli utkání pod kontrolou a v 10. minutě jsme mohli vést o 2 branky. Vlastními chybami jsme nabídli soupeři vedení. Rychle jsme srovnali a přidali vedoucí branku. Ve druhé půli jsme vlastním gólem zdramatizovali utkání, ale v závěru jsme proměnili jednu ze šancí a zaslouženě vyhráli. Na konci nás ještě musel podržet gólman, po naší chybě.

Sestava:  Lehečka – Cibulka, Jerman, Nusl, Hanzlík, Krameš, Ráž, Hevera, Zeman, Suda, Soldát  /  Mach L., Říský D., Kočovský.

span style=“mso-spacerun: yes;“