Zpět na Výsledky 2018-2019

2014-2015

Aktuální výsledky ZDE         Los soutěže   ZDE         Kompletní ročník 2011-2012

—————————————————————————————————————————————————————————

10.kolo

TJ BLATNÁ B – TJ BĚLČICE  9:10 (2:7)

Datum:       6.6.2015 – 13:30 hod.       Diváci: 60

Rozhodčí: Novotný

Branky Blatné: 3x Vaněček Miroslav, 2x Čížek Marek, 1x Fišer Martin, Brynda Matyáš, Fejtl Matěj, Sýbková Agáta

Sestava Blatná: Hanousek David – Šimeček Luboš, Vaněček Miroslav (C), Fišer Martin, Šimůnek Filip – Čížek Marek, Brynda Matyáš, Fejtl Matěj, Sýbková Agáta, Hamplová Anežka, Mázdra Jiří

Hodnocení: Poslední zápas sezóny jsme sehráli proti týmu Bělčic. První poločas nám vůbec nevyšel, špatně jsme dostupovali hráče hostí, všude jsme byli o krok pozadu. A skoro z každé střeli inkasovali. Zkrátka jsme hráli bez balonu a to se v počasí jako bylo to dnešní (úmorné vedro) hraje těžko. O přestávce jsme klukům řekli, že máme ještě 20 minut a že mají na to výsledek otočit. Také jsme si řekli, že je potřeba zlepšit naší rozehrávku především od brány. Do druhého poločasu tak nastoupil zcela odlišný tým. Soupeře jsme zatlačili na jejich polovinu, přitlačili na důrazu a začali konečně střílet góly. Pro někoho nemožné se stalo skutečností. Na světelné tabuli najednou svítilo skóre 9:9 a na hřišti jsme jasně dominovali. K totálnímu obratu nám chybělo: Naše levé křídlo (Tomáš Říha), asi dvacet centimetrů a trocha štěstí. Zápas jsme chtěli doslova urvat za každou cenu a to s
e nám vymstilo, soupeř se prosadil a rozhodl. Za druhý poločas musím kluky, ale i dámy nejenom pochválit, ale zároveň „klobouček dolů“ takhle se bojuje za velice  nepříznivého stavu a zároveň se všichni přesvědčili, že nic není nemožné.

No a teď pár řádků k celé sezóně:

Byla to pro kluky první sezóna a tak bych se přikláněl spíše k tomu, že šlo o nabírání zkušeností, zahrát si fotbálek a hlavně o zábavu. Z mého pohledu se jednalo o v celku vydařený rok a ze zkušeností, které jsme během něho nasbírali můžeme čerpat do příštích let. Všem bych chtěl poděkovat, protože není jednoduché vše skloubit tak aby 100% fungovalo. Také je třeba poděkovat všem rodičům za trpělivost, podporu a jejich čas. Nesmím zapomenout ani na naše skvělé domácí publikum, které jezdilo i v hojném počtu na venkovní zápasy. Díky moc všem a těšíme se na další vzájemnou spolupráci v příštím fotbalovém roce.

9.kolo

KATOVICE – TJ BLATNÁ B   10:6 (6:3)

Datum: 30.05.2015 – 12:00 hod.       Diváci: 20
 Rozhodčí:
 Branky Blatné: 2x Říha Tomáš, 1x Fišer Martin, Šimůnek Filip, Čížek Marek, Fejtl Matěj
Sestava Blatná: Fiřt Šimon – Šimeček Luboš, Vaněček Miroslav (K), Fišer Martin, Šimůnek Filip – Říha Tomáš, Čížek Marek, Brynda Matyáš, Fejtl Matěj, Sýbková Agáta, Hamplová Anežka
Hodnocení: Dnešní zápas byl ONE MAN SHOW hráče Katovic, který nám dal 7 gólů a s kterým jsme si nedokázali poradit. I když kluci bojovali a makali, dnes to na výhru nestačilo. Zápas nám ukázal, kde nás tlačí bota a co je potřeba zlepšit do dalších utkání. Navíc oběma týmům nepřálo ani počasí a první poločas se tak odehrál za silného deště.
———————————————————————————————————————————————————————————

8.kolo

VOLENICE – TJ BLATNÁ B  4:15 (2:8)

Datum:     24.05.2015       14:30 hod.       Diváci: 30

Rozhodčí:

Branky Blatné: 3x Šimůnek Filip, Hamplová Anežka, 2x Šimeček Luboš, Vaněček Miroslav, Fišer Martin, Čížek Marek, 1x Fejtl Matěj

Sestava Blatná: Fiřt Šimon – Šimeček Luboš, Vaněček Miroslav (C), Fišer Martin, Šimůnek Filip –  Čížek Marek, Fejtl Matěj, Sýbková Agáta, Hamplová Anežka

Hodnocení: Ve Volenicích jsme odehráli celkem poklidný zápas. Po celou dobu jsme měli utkání pod kontrolou a připsali si další vítězství. Výborně dnes zachytal Šimon Fiřt.

————————————————————————————————————————————————————————-

7. kolo

TJ BLATNÁ B – JUNIOR STRAKONICE 8:4 (6:2)

Datum: 16.05.2015 – 15:00 hod. Diváci: 90

Rozhodčí: Hornát Josef

Branky Blatné: 5x Říha Tomáš 1x Fišer Martin, Čížek Marek, Sýbková Agáta

Sestava Blatná: Fiřt Šimon – Šimeček Luboš, Vaněček Miroslav (K), Fišer Martin, Šimůnek Filip – Říha Tomáš, Čížek Marek, Fejtl Matěj, Sýbková Agáta, Hamplová Anežka

Hodnocení: Dnešní zápas sehráli naši kluci proti týmu ze Strakonic, který k nám zavítal v mnohem silnější sestavě než v předchozím vzájemném střetnutí. Naši borci si s tím nelámali hlavu a hned od první minuty se do soupeře zakousli. Nerad vyzdvihuji jednotlivce, neb naší předností je týmová hra, ale dnešek bude výjimkou: senzační zápas odehrál Tomášek Říha, který motal hlavu nejednomu hráči Strakonic, ale i jejich brankáři, který po jeho střelách lovil 5x míč ze sítě. Blýskla se i Agátka Sýbková, která odehrála jedno ze svých nejlepších utkání. Ale mohl bych tu vyjmenovat celou sestavu. Všichni dnes zaslouží obrovskou pochvalu a uznání za předvedený výkon. Myslím, že rodiče mohou být právem hrdí na to, co jejich děti dnes předvedly. Bojovnost a nasazení to je to, co nás dnes zdobilo. Díky, díky všem.

—————————————————————————————————————————————————————————–

6. kolo

VODŇANY – TJ BLATNÁ B       2:11  (0:6)

Datum:       10.05.2015 – 11:30 hod.       Diváci: 40

Rozhodčí:

Branky Blatné: 4x Čížek Marek, 3x Vaněček Miroslav, 2x Říha Tomáš, 1x Brynda Matyáš, Hamplová Anežka

Sestava Blatná: Fiřt Šimon –  Vaněček Miroslav (C), Šimůnek Filip, Fejtl Matěj, Sýbková Agáta – Červený Roman, Říha Tomáš, Čížek Marek, Brynda Matyáš, Hamplová Anežka

Hodnocení: Dnešní zápas ve Vodňanech potvrdil naší formu z předešlých střetnutí. Po celou dobou zápasu jsme nepustili soupeře téměř k ničemu. Kluci hráli uvolněně a s přehledem. Opět nás zdobil kolektivní výkon. I přes 11 obdržených branek, musím smeknout před domácím brankářem, který nám pochytal spoustu šancí a zabránil tak ještě mnohem výraznějšímu skóre. S předvedenou hrou, výbornou náladou a momentální herní pohodou odjíždíme z Vodňan spokojení a se třemi body. Díky kluci 😉
—————————————————————————————————————————————————————————-
5.kolo

BĚLČICE – TJ BLATNÁ B  4:10 (1:5)

Datum:       03.05.2015 – 9:00 hod.       Diváci: 30

Branky Blatné: 2x Fišer Martin, Říha Tomáš, Čížek Marek, Hamplová Anežka 1x Vaněček Miroslav, Fejtl Matěj,

Sestava Blatná: Fiřt Šimon – Šimeček Luboš, Vaněček Miroslav (C), Fišer Martin, Šimůnek Filip – Říha Tomáš, Čížek Marek, Fejtl Matěj, Sýbková Agáta, Hamplová Anežka

Hodnocení: Do Bělčic se nejezdí na výlet a tak jsme k tomu dneska přistoupili do posledního detailu. Hned v úvodu utkání nás soupeř zaskočil rychlím gólem. To co se ale pak seběhlo bylo jako lavina. Zatlačili jsme soupeře před jeho bránu a 5ti góly do poločasu výsledek otočili. Po změně stran už to vypadalo jako přesilovka byli jsme stále na balonu a soupeř nevěděl co hrát. Skvěle jsme si přebírali hráče, kombinovali a zakončovali. 3 minuty do konce skóre 1:9 a přišla trochu ztráta koncentrace. Soupeř dal 3 slepené góly, za které nelze nic vytknout našemu brankáři, který se mohl při troše štěstí na počasí v klidu v bráně opalovat. Závěrem bych chtěl dnes říct, že Ti co neviděli mohou jen litovat, protože to co dnes naši kluci předvedli bylo naprosto famózní vystoupení za které by mělo těch 30 diváků „zaplatit vstupné“. Díky borci za naprosto kolektivní výkon a týmové pojetí hry.
——————————————————————————————————————————————————————————

1.kolo – dohrávka

TJ BLATNÁ B – VODŇANY  10:4 (6:1)

Datum:       01.05.2015 – 11:30 hod.       Diváci: 40

Branky Blatné: 3x Vaněček Miroslav, 2x Čížek Marek, Fejtl Matěj, 1x Šimeček Luboš, Fišer Martin, Šimůnek Filip

Sestava Blatná: Hanousek David – Šimeček Luboš, Vaněček Miroslav (C), Fišer Martin, Šimůnek Filip – Červený Roman, Říha Tomáš, Čížek Marek, Fejtl Matěj, Sýbková Agáta, Hamplová Anežka

Hodnocení: Dnes jsme na domácí půdě přivítali soupeře z Vodňan. Po celou dobou zápasu se hrálo na soupeřově polovině. Kluci makali a zápas si s přehledem vychutnali a užili. Ze hry, kterou dnes kluci předvedli máme radost a ukázalo nám to potenciál našeho Týmu. Škoda jen, že se nám nepovedlo proměnit víc 100% šancí. (asi špatně zavázané kopačky) 🙂 🙂 🙂
Jinak všem veliké díky super kluci.

————————————————————————————————————————————————————————–

4.kolo

TJ BLATNÁ B – KATOVICE  8:9 (4:6)

Datum:       26.04.2015 – 14:30 hod.       Diváci: 40

Branky Blatné: 2x Vaněček Miroslav, Čížek Marek, Hamplová Anežka, 1x Fišer Martin, Říha Tomáš

Sestava Blatná: Fiřt Šimon – Šimeček Luboš, Vaněček Miroslav (C), Fišer Martin, Šimůnek Filip – Říha Tomáš, Čížek Marek, Brynda Matyáš, Fejtl Matěj, Hamplová Anežka

Hodnocení: Dnešní zápas pro nás začal velmi slušně a hned v první minutě jsme se dvakrát prosadili. Soupeř ale nesložil zbraně, otočil skóre ve svůj prospěch a s přehledem trestal naše chyby, kterých jsme dnes udělali víc než by bylo zdrávo. Dalo by se říct, že čtyři branky jsme si dali ve své podstatě sami 🙁 Strašně nerad, ale musím říct, že dnes nás nepodržel ani jinak skvěle chytající gólman. Navíc zklamali naši nejlepší střelci, kteří z metru místo odkryté branky trefovali brankáře hostí. Poslední šance přišla při zahrávání pokutového kopu, který jsme neproměnili. Dnes nám ale chybělo i to pověstné štěstíčko. Kluci makali a předvedli několik vydařených a pohledných akcí za to díky.

3.kolo

TJ BLATNÁ B – VOLENICE  7:6 (3:4)

Datum:       19.04.2015 – 15:30 hod.       Diváci: 70

Branky Blatné: 4x Vaněček Miroslav, 1x Červený Roman, Čížek Marek, Hamplová Anežka

Sestava Blatná: Fiřt Šimon – Šimeček Luboš, Vaněček Miroslav (C), Fišer Martin, Mázdra Jiří – Červený Roman, Čížek Marek, Brynda Matyáš, Fejtl Matěj, Sýbková Agáta, Hamplová Anežka – Hanousek David

Hodnocení: Do Blatné dnes zavítal soupeř z Volenic. Brzo jsme se dostali do dvoubrankového vedení, ale soupeři se podařilo vyrovnat a následně i zápas otočit. Do poločasu se nám podařilo snížit na 3:4 O přestávce jsme kluky nabádali k větší bojovnosti a touze po vítězství. Úvod druhého poločasu byl z našeho pohledu i trochu smolný. Cinkali jsem na soupeřovu „svatyni“ a netrefovali prázdnou bránu 🙂 do toho všeho jsme faulovali ve vápně a soupeře nechali kopat penaltu. Tu s přehledem proměnil jejich dnes dle mého názoru nejlepší hráč utkání, který nám vsítil 6 gólů. I tak se ale kluci semkli a zápas dokázali doslova „urvat“. Drama se šťastným koncem pro nás, sledovalo neuvěřitelné publikum, které nás hnalo za vítězstvím. Díky kluci za bojovnost a nasazení hlavně ve druhém poločase.

2. kolo

JUNIOR STRAKONICE B – TJ BLATNÁ B  1:14 (0:9)       Diváci: 30

Datum:11.4.2015 – 15:45 hod.

Sestava Blatná: Fiřt Šimon – Šimeček Luboš, Vaněček Miroslav (C), Fišer Martin – Červený Roman, Čížek Marek, Brynda Matyáš, Fejtl Matěj, Sýbková Agáta, Hamplová Anežka

Branky Blatné: 5x Vaněček Miroslav, 3x Čížek Marek, 2x Fejtl Matěj, Fišer Martin, Brynda Matyáš, vlastní, vlastní

Hodnocení:Kvůli odloženému utkání minulého kola, jsme odehráli první zápas jarní části na soupeřově hřišti ve Strakonicích. Do soupeře se kluci zakousli hned od první minuty a nedali mu dýchat po celé střetnutí. V prvním poločase jsme jasně dominovali a vyhráli ho tak 9:0. Po přestávce by se zdálo že naše tempo poleví, ale nestalo se tak. Soupeři jsme přidali dalších pět branek a utkání s přehledem dovedli do vítězného konce a výsledku zcela jasného v poměru 14:1. Úvod jarní části se povedl nad očekávání. Klukům díky za předvedený výkon a fanouškům za podporu.

————————————————————————————————————————————————————–

Podzimní část

1. kolo

TJ BLATNÁ B – TJ DRAŽEJOV  9:18 (4:12)

Datum: 9.11.2014 – 10:30 hod.

Rozhodčí: Hornát Josef     Diváci: 40

Sestava Blatná: Fejtl Maťěj –  Šimeček Luboš, Vaněček Miroslav (C), Šimůnek Filip, Mázdra Jiří – Fišer Martin, Říha Tomáš, Čížek Marek, Brynda Matyáš, Sýbková Agáta, Hamplová                                        Anežka, Kůča Roman

Branky Blatné: 4x Čížek Marek, Vaněček Miroslav, Fišer Martin, Říha Tomáš, Hamplová Anežka, Kůča Roma

Hodnocení: Poslední zápas podzimu byl ovlivněn tím, že nám nedorazil gólman a tak jsme byli nuceni improvizovat a dát jako gólmana hráče z pole. I přes obdržených 18 branek jsme dokázali soupeře zaskočit a to hlavně v druhém poločase a celkem 9 krát rozvlnit síť hostí, což se na podzim povedlo pouze týmu z Hoštic. Tady je vidět náš potenciál a příslib do jarní části soutěže. Myslím, že můžeme být spokojeni s tím co kluci na podzim v jejich první sezóně předváděli a těšit se na druhou polovinu soutěže. Chtěl bych poděkovat všem klukům, rodičům a realizačnímu týmu za přístup a fair play. Speciální díky patří všem divákům, kteří chodili neúnavně fandit i za nepříznivého počasí a jezdili s týmem i na venkovní utkání. Ještě jednou díky Všem.

S pozdravem Martin Čížek (vedoucí týmu)
—————————————————————————————————————————————————————————————–

10. kolo

TJ BLATNÁ B – FK VODŇANY  12:2 (7:2)

Datum: 26.10.2014 – 14:30 hod.        Diváci: 30

Sestava Blatná: Hanousek David – Vohryzka Jakub, Šimeček Luboš, Vaněček Miroslav (C), Šimůnek Filip, Fejtl Matěj – Fišer Martin, Říha Tomáš, Čížek Marek, Brynda Matyáš,

Branky Blatné: 3x Čížek Marek, 2x Fišer Martin, 2x Říha Tomáš, Vohryzka Jakub, Šimeček Luboš, Vaněček Miroslav, Fejtl Matěj, Brynda Matyáš

Hodnocení:   Do Blatné dnes zavítal soupeř z Vodňan. Hned ve druhé minutě nás zaskočil, když po rozehraném rohovém kopu skóroval. Kluci se dostávali do zápasu hodně pozvolna. Dokázali jsme však soupeře přinutit k chybám a zároveň je potrestat. Poločas jsme tak vyhráli 7:2. Ve druhém poločase jsme udělali vzhledem k průběžnému skóre pár změn a zkusili proházet útok s obranou. Né vše se povedlo dle představ, ale i tak se podařilo přidat dalších pět gólů a vzadu už neinkasovat. Navíc tři krát „zvonila“ branková konstrukce hostí. Zápas tak skončil naší výhrou v poměru 12:2. Jako obrovské plus je pro nás to, že se dokázalo prosadit a do střeleckých statistik zapsat osm hráčů. Díky kluci. Svoji premiérovou trefu zaznamenal Luboš Šimeček.

————————————————————————————————————————————————————————————-

9. kolo

SLAVOJ VOLYNĚ – TJ BLATNÁ B   7:1 (2:0)

Datum: 19.10.2014 – 11:30 hod.    Diváci: 50

Sestava Blatná: Fiřt Šimon – Vohryzka Jakub, Šimeček Luboš, Vaněček Miroslav (C), Fejtl Matěj – Fišer Martin, Říha Tomáš, Čížek Marek, Sýbková Agáta,

Branky Blatné: Říha Tomáš

Hodnocení: Do Volyně jsme jeli s tím, že nás nečeká lehký soupeř. Kluci to měli v hlavách a nedokázali se s tím poprat. I když jsme se jim snažili říct, že hrát se dá s každým. Soupeř byl zcela hratelný, ale nedokázali jsme si nahrát na dva metry a ani vystřelit na bránu. Bez gólů se vyhrát nedá. Z naší strany se jednalo o nejslabší výkon podzimu. Jediné co se povedlo byl skvělý výkon Šimona Fiřta, který zlikvidoval x šancí domácích a zachránil nás od totálního „debaklu“!!! Opět si musíme vzít ponaučení z tohoto utkání a nadále se snažit tvrdě pracovat.

——————————————————————————————————————————————————————————————

8. kolo

TJ BLATNÁ B – SEDLICE / DOUBRAVICE 8:7 (3:3)

Datum: 12.10.2014 – 15:00 hod.      Diváci: 60
Sestava Blatná: Fiřt Šimon – Vohryzka Jakub, Šimeček Luboš, Vaněček Miroslav (C), Fejtl Matěj, – Fišer Martin, Říha Tomáš, Čížek Marek, Brynda Matyáš, Sýbková Agáta, – Hanousek David
Branky Blatné: 3x Fišer Martin, 3x Říha Tomáš, 1x Čížek Marek (p), 1x Fejtl Matěj
Hodnocení: Celé utkání od začátku až do konce bylo hodně vyrovnané. V prvním poločase jsme se dostali 3 krát do vedení, ale soupeř dokázal vždy srovnat krok i proto skončil poločas 3:3. Druhá půle byla něco na „nervy“ nás trenérů. Soupeř se dostal do vedení a museli jsme dotahovat, to se povedlo proměněnou penaltou, která nás opět nakopla. Nakonec se nám povedlo doslova urvat po třech porážkách vítězství, které si kluci za bojovnost a nasazení plně zasloužili. Nejvíce nás těší, že to byl kolektivní výkon, který nám v předešlých zápasech chyběl. Celé utkání muselo být fantastickým zážitkem pro diváky.
Za dnešní představení díky celému týmu, byla radost koukat na to, co umí sedmiletí kluci když chtějí hrát fotbal.

—————————————————————————————————————————————————————————————————-

7. kolo

TJ BLATNÁ B – HOŠTICE / SOUSEDOVICE  3:7 (0:3)

Datum:  5.10.2014 – 13:30 hod.
Sestava Blatná: Fiřt Šimon – Vohryzka Jakub, Šimeček Luboš, Vaněček Miroslav (C), Fejtl Matěj, Šimůnek Filip, Mázdra Jiří – Fišer Martin, Říha Tomáš, Čížek Marek, Brynda Matyáš, Sýbková Agáta, Hamplová Anežka, Kůča Roman – Hanousek David
Branky Blatné: 1x Fišer Martin, 1x Čížek Marek, 1x Sýbková Agáta
Hodnocení: Od začátku utkání jsme na soupeře nestačili. Dneska hráli kluci pod svoje možnosti. První poločas jsme se vůbec nedostali do tempa. O přestávce jsme si řekli co musíme zlepšit. Z kraje druhého poločasu to vypadalo nadějně, to když se nám povedlo snížit na rozdíl jednoho gólu. Soupeř poté přidal další góly a kluci zbytek utkání doslova odchodili. Víc než prohra nás mrzí, že jsme dneska nepřevedli týmové pojetí hry což je nám vlastní. Je to pro nás ponaučení do dalších zápasů.

—————————————————————————————————————————————————————————————

Ml.PřípravkaB-2014
46 položka(ek) « z 46 »

4. kolo

ŠTĚKEŇ – TJ BLATNÁ B  5:6 (1:3)

Datum:  13.9.2014 – 9:00 hod. Diváci: 40

Sestava Blatná: Fiřt Šimon – Vohryzka Jakub, Šimeček Luboš, Vaněček Miroslav (C), Fejtl Matěj, Mázdra Jiří – Fišer Martin, Říha Tomáš, Čížek Marek, Sýbková Agáta, Hamplová Anežka – Hanousek David

Branky Blatné: 4x Říha Tomáš, 2x Fišer Martin

Do dnešního zápasu jsme šli s tím, že nás nečeká lehká práce. Celé utkání bylo hodně bojovné a vyrovnané. Kluci makali až do závěrečného hvizdu.
Vzhledem k hrací ploše, která byla hodně podmáčená jsme rádi nejen za výhru, ale hlavně za to, že na tak těžkém terénu se nikdo nezranil.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

13. kolo

FC VOLENICE 2013 – TJ BLATNÁ B  3:16 (1:7)

Datum: 10.9.2014 – 17:00 hod.      Diváci: 40
Sestava Blatná: Fiřt Šimon – Vohryzka Jakub, Šimeček Luboš, Vaněček Miroslav (C), Fejtl Matěj – Fišer Martin, Říha Tomáš, Čížek Marek, Brynda                             Matyáš, Kůča Roman – Hanousek David
Branky Blatné: 5x Fišer Martin, 4x Říha Tomáš, 4x Čížek Marek, 2x Vaněček Miroslav, 1x Kůča Roman
Hodnocení: Do dnešního zápasu kluci nastoupili plní elánu a bylo jich plné hřiště. V prvním poločase jsme ukázali pár slibných akcí a zároveň je dokázali proměnit. Soupeře jsme k ničemu nepouštěli a do kabin se tak odcházelo za stavu 1:7.
Ve druhém poločase jsme v nasazení a bojovnosti nepolevili. Kluci si s chutí zastříleli a odměnou jim bylo další vítězství na soupeřově hřišti.
Kluky je třeba pochválit za celkově předvedenou hru v dnešním utkání.

——————————————————————————————————————————————————————————————–

2..kolo

TJ Katovice – TJ Blatná B         4:4  (1:2) na penalty 4:5

Datum: 30.8 2014 od 10:00       50 diváků

Branky: Čížek Marek 2x,Fejtl Matěj, Vaněček Miroslav

Rozhodčí: Káník Milan

Trenér Miroslav Vaněček : Rozhodující penaltu Vaněček Miroslav.

První mistrovské utkání přípravky naši svěřenci zvládli a po velmi vyrovnaném utkání vezou první body domů.

12.kolo

TJ Blatná B – Tělocvičná jednota Sokol Bělčice    8:7 (3:3)

Datum: 2.9.2014 od 16.00 hod., 60 diváků

Branky Blatné: Tomáš Říha 4x, Marek Čížek 2x, Matěj Fejtl, Miroslav Vaněček

Branky Bělčic: Matěj Vrbský 3x, Lukáš Hlaváček 2x, Josef Hudeček, Aleš Uhlíř

Rozhodčí: Hornát

Trenér Miroslav Vaněček :První domácí utkání chlapci zvládli a je  třeba jim poděkovat za velmi bojovný výkon.