Aktuální výsledky ZDE                          Kompletní výsledky ZDE                        Kompletní ročník 2010-2011, 2011-2012

TJ Blatná B  –  Sokol Malenice          4:2 (3:0)

Datum:  22. června 2013,  17.00 hod.

Rozhodčí:  Tomáš Baloun

Branky Blatné:  Kerndl 2x, Motyka, Krajzl z pen.

Blatná:  Chlanda – Voborník, Sýkora T. (Sýkora J.), Peleška, Krajzl (K), Rubáš D. (Rubáš O.), Motyka, Kratochvíl, Kerndl, Šejvar R. (Martínek), Mišiak.

Josef Diviš (trenér Blatné):  Značně posílené mužstvo zápas zvládlo a udrželo okresní přebor i pro další sezónu. Podali jsme dobrý výkon a předvedli líbivý fotbal, za který jsme sklidili zaslouženou pochvalu od fanoušků. V příští sezóně bychom na takový výkon rádi navázali a pohybovali se v opačných patrech tabulky.

25.kolo

Volyně – TJ Blatná B        12:3

Datum:  16. června 2013,  17.00 hod.

Rozhodčí:

Branky Blatné:  Fišer,Kerndl,Krajzl

Blatná:  Sedláček – Rubáš O.,Květoň,Martínek,Sobota,Fišer,Krajzl,Prokopec,Kerndl,Krejčí,Merašický

Josef Diviš (trenér Blatné): Po prvním nadějném poločase (3:1) jsme ve druhém totálně vyhořeli a dovolili domácímu týmu kanonádu.

——————————————————————————————————————————

24.kolo

TJ Osek B – TJ Blatná B             7:0 (2:0)

Datum:  9. června 2013,  17.00 hod.

Rozhodčí:

Branky Blatné:  —

Blatná:  Chlanda – Rubáš (Sobota), Sýkora (Krejčí), Martínek, Květoň, Krajzl, Voborník (Merašický), Prokopec, Kerndl, Jiřinec, Šlehubr.

Josef Diviš (trenér Blatné):  Co napsat… Domácí, usilující o postup do 1.B třídy, nás přehrávali ve všech směrech a herních situacích. Nebýt výborného výkonu brankáře Chlandy mohl být výsledek dvouciferný.

———————————————————————————————————————————————————————————————————–

23.kolo

Sokol Doubravice – TJ Blatná B                2:0 (1:0)

Datum:  21. června 2013,  17.00 hod.

Rozhodčí:

Blatná:  Vlas – Rubáš O., Sýkora (Svoboda), Marek, Šlehubr, Martínek, Motyka, Prokopec (Kerndl), Voborník, Brabec, Merašický.

Josef Diviš (trenér Blatné):  Ač jsme do Doubravice jeli posíleni a chtěli jsme urvat body, které by nás přiblížily záchraně v okresním přeboru, zápas jsme nezvládli a zaslouženě prohráli 2:0. Poslední zápas sezóny bude v našem podání o všechno…

22.kolo

TJ Blatná B  –  TJ Sokol Střelské Hoštice        1:1 (1:0)

Datum:  26. května 2013,  17.00 hod.

Rozhodčí:  Richtr Jiří

Hornát Josef

Rejšek Pavel

Branky:  Martínek – Boukal

Blatná:  Vlas – Rubáš, Květoň, Bulka, Mišiak, Kilián, Sýkora, Kerndl, Merašický, Martínek, Krajzl (K)  /  Aleš, Stejskal, Šrámek, Krejčí, Svoboda.

Hoštice:  Pícha – Kokrda, Švihovec, Šíp Ji., Boukal M., Kopecký, Klečka, Šíp Jo., Strnad (K), Šilhan, Boukal J.  /  Čížek, Červený, Paroubek, Marek.

Josef Hornát (trenér Blatné):  Domácí začali svižně a poměrně brzy se ujali vedení. V náporu pokračovali celý první poločas, pojistku však nepřidali. Druhá půle přinesla pravý opak. Domácím došel dech a hosté ovládli hru. Podařilo se jim vyrovnat a chybující domácí byli rádi za remízu. V 85. minutě neproměnili hoštičtí penaltu (tyč) a proto skóre zůstalo nezměněno.

Trenér hostů: Posílené Blatenské béčko bylo první půli jednoznačně lepší, lépe se pohybovalo  a kombinovalo. Na mokrém terénu nám chyběl pohyb a chuť do hry. V druhé půli jsme byli lepší my, zlepšil se pohyb a vstřelená branka Boukalem dala hráčům chuť do hry.Škoda neproměněné penalty Kokrdy v 85 min, jinak jednoho z našich nejlepších hráčů.

————————————————————————————————————————————————————————————————————–

21.kolo

TJ Lom  –  TJ Blatná B               6:2 (3:1)

Datum:  19. května 2013,  17.00 hod.

Branky Blatné:  Diviš, Kerndl

Blatná:  Aleš – Skuhravý, Sýkora, Kerndl, Hanousek – Fišer, Krajzl, Vanduch, Krejčí – Diviš, Říha (Peterka).

Josef Hornát (trenér Blatné):  Sestavu jsme lepili velice těžce. Přišla celá řada omluvenek a do základu musel i asistent Pepa Diviš (zahrál velice dobře). Domácí přehrávali hosty v technice a především v rychlosti. Ve druhém poločase si vytvořili celou řadu gólových příležitostí a jen díky nepřesné koncovce a dobrému výkonu gólmana Aleše byl výsledek pro hosty ještě milosrdný. Pan Samec komentoval výsledek 6:2 tenisovou mluvou takto: „Zase jste hráli jenom jeden set“…

————————————————————————————————————————————————————————————————————

20.kolo

TJ Blatná B  –  TJ Sokol Sedlice B            4:2 (2:2)

Datum:  12. května 2013,  17.00 hod.

Rozhodčí:  Karel Hoch

Josef Diviš

Martin Klíma

Branky Blatné:  Mišiak 3x, Motejzík

Blatná:  Aleš – Rubáš, Květoň, Bulka, Peleška, Vanduch, Mišiak, Kerndl, Motejzík, Merašický, Krajzl (K)  /  Sýkora, Voborník, Krejčí.

Sedlice:  Přech – Šavrda, Hornát P., Vlk, Hrouda, Šiška, Vaněk, Lávička, Hornát J., Musil,

Křivanec  /  Kohler, Štolba, Navrátil.

Josef Hornát (trenér Blatné):  Pohledný a bojovný zápas sousedů v tabulce přinesl velké množství šancí a poměrně zajímavý průběh utkání. Blatná šla brzy do vedení rychlým dorostencem Mišiakem. Poté hosté během 10 minut otočili skóre, a když Rubáš dostal červenou kartu, s domácími to vypadalo bledě. Ti si však dokázali vypracovat gólové šance a vítězství strhnout na svoji stranu. Pochvalu zaslouží celý tým, který hrál přes hodinu v oslabení. Především pak mladý Mišiak, který dokázal proměňovat rychlé protiútoky a trestat chyby hostující obrany.

14. kolo

TJ Blatná B  –  TJ Sokol Lnáře          0:2 (0:1)

Datum:   8. května 2013,  17.00 hod.

Rozhodčí:   Tomáš Chval

Josef Hornát

Michal Vlasák

Branky:   Holman, Vajda

Blatná:   Chlanda – Rubáš, Květoň, Říha, Nový, Sýkora, Prokopec, Šlehubr, Merašický, Krajzl (K), Svoboda  /  Fišer, Vanduch, Bulka, Krejčí.

Lnáře:   Machovec – Mourek (K), Kazák, Kastner, Vohryzka, Hrubeš, Holman, Ďulík, Lukeš,

Prokopec, Vajda  /  Sedláček, Turek, Masák.

Josef Hornát (trenér Blatné):  V utkání nejhorších týmů jara dominovali hosté a zaslouženě vezou z Blatné vítězství. Už v 8. minutě se ujali vedení nádhernou střelou Holmana, který překonal dorostence Chlandu v domácí brance. Domácí se pokusili o obrat ve skóre, ale výsledkem byla neuvěřitelná směs nepřesností, váhavosti, neumění a zbrklosti. Blatenští hráči působili dojmem, že se na hřišti vidí poprvé a místy poprvé vidí i kopací míč. Ke konci jim ránu z milosti zasadil hostující Vajda. Béčko podalo ostudný výkon a potvrdilo, že na okresní přebor nestačí.

——————————————————————————————————————————————————————————————————

19. kolo

TJ Sokol Cehnice – TJ Blatná B         4:2 (3:1)

Datum:   5. května 2013,  17.00 hod.

Branky Blatné:   16´ Peleška T. – první branka na jaře, 83´ Říha Z.

Blatná:   Aleš – Hanousek, Peleška, Rubáš, Kerndl, Merašický, Motejzík, Krajzl, Krejčí, Říha, Svoboda.

Josef Hornát (trenér Blatné):  Začátek zápasu jsme opět prováhali. Domácí v 8. minutě první střelou otevřeli skóre. Druhou střelou ve 14. minutě své vedení zvýšili. Hosté také svou první střelou snížili. Do poločasu byla hra vyrovnaná, přesto domácí opět skórovali. Druhou půli ovlivnilo vyloučení domácího gólmana, který před vápnem srazil unikajícího Svobodu. Do domácí branky se postavil hráč z pole. Poté hosté tlačili, branky však dosáhli Cehničtí, kteří po hrubé chybě hostující obrany vytáhli skóre na 4:1. Hosté už pouze korigovali na 4:2. Blatná nastoupila k zápasu pouze s jedenácti hráči a nemožnost střídání ovlivnila průběh zápasu. Hráči hráli tak, aby utkání dohráli v plném počtu. V tomto stavu odpovídá výkonost týmu umístění v tabulce okresního přeboru.

18. kolo

TJ Blatná B  –  SK Otava Katovice B        0:2 (0:1)

Datum:   28. dubna 2013,  17.00 hod.

Rozhodčí:   Karel Raba

Jaroslav Kylberger

Blatná:   Vlas – Rubáš, Květoň, Martínek, Nový, Krajzl, Sýkora, Kerndl, Merašický, Bulka,

Šrámek (K)  /  Aleš, Fišer, Šlehubr, Vanduch.

Katovice:   Brož – Křivanec, Baloun R., Blatský L., Blatský D., Papež, Vanda, Vápeník, Vlček,

Malý (K), Koblic  /  Prokop, Neužil, Baloun T.

Josef Hornát (trenér Blatné):  Kvalitní soupeř se ujal vedení již ve 4. minutě. Domácí usilovali o vyrovnání. Hlavně v první půli si vytvořili šance, ale branka je pro ně zakletá. Soupeř hrozil z rychlých protiútoků a především ve druhém poločase si vytvářel gólové příležitosti. Domácí opět marně dobývali hostující branku. Vstřelení branky je pro ně na jaře neřešitelná záležitost. V 89. minutě hosté ukončili trápení domácích a pečetili na 0:2. Hráči vypsaná prémie za vstřelení prvního jarního gólu propadla.

———————————————————————————————————————————————————————————————————-

17.kolo

CIVA TRANS  –   TJ Blatná B            5:0 (2:0)

Datum:   20. dubna 2013,  14.00 hod.

Rozhodčí:   Hodánek

Blatná:   Aleš – Rubáš, Květoň, Svoboda, Sýkora T., Martínek, Merašický, Šrámek (K), Bulka M.,     Krajzl, Sýkora J. /  Krejčí, Říha,Diviš

Josef Hornát (trenér Blatné):  V prvním poločase jsme zahájili náporem a „z kopce“ jsme soupeře přehrávali. Bohužel za střel 3:8 pro hosty, rezultovalo skóre 2:0 pro domácí. Ve druhé půli se domácí stali pany na hřišti. Vytvářeli si gólové šance a hostující obrana se štěstím odolávala. Přesto domácí vytáhli skóre na 5:0, a to ještě gólman Aleš chytil penaltu. I hosté měli možnosti ke vstřelení branky, ale pro blatenské věší správce na jaře sítě na branky zbytečně.

16.kolo

TJ Blatná B  –  TJ Sokol Bavorov              0:2 (0:1)

Datum:   14. dubna 2013,  16.30 hod.

Rozhodčí:   Karel Hoch

Jiří Kulík

Branky:   41´ a 59´ Carda

Blatná:   Vlas – Rubáš, Květoň, Uldrich, Říha, Svoboda, Vanduch, Sýkora, Merašický, Šrámek (K), Krajzl  /  Sobota, Krejčí, Nový.

Bavorov:   Bauer – Eliáš, Folta, Carda, Zach, Koutský (K), Brych, Vondráček, Kautman, Řezáč,     Sluka F.  /  Kůs, Sluka M., Valenta.

Josef Hornát (trenér Blatné):  Domácí poctivě bojovali, ale vítězství bral rychlý a pohyblivý soupeř. Blatenské předčil především v koncovce. Tentokrát bylo utkání vyrovnanější než v prvním kole, ale nula na kontě vstřelených branek varuje. S přehledem pískal sudí Hoch.

——————————————————————————————————————————————————————————–

15.kolo

Dražejov-Blatná B         6:0  (2:0)

Datum:   8. listopadu 2012,  18.00 hod.

Rozhodčí:

Blatná : Aleš-Stejskal, Marek,Šrámek, Rubáš O.-Krejčí, Kerndl, Merašický, Květoň-Říha,Svoboda

střídali: 15.minuta Fišer za Kerndla, 71.Písařík za Stejskala

Josef Hornát (trenér Blatné):  V prvním poločase jsme se drželi, šance byly na obou stranách, ovšem skórovali pouze domácí. Ve druhé půli nás domácí přehráli a skóre narůstalo.

11.kolo

Blatná B  –  Osek B              3:4 (1:1)

Rozhodčí:   Václav Zábranský

Jaroslav Sládek

Branky:   Nový, Peleška R. 2x – Kacetl, Diviš, Linhart, Hoch

Blatná:   Vlas – Sobota, Martínek, Nový, Krajzl (K), Sýkora, Fišer, Peleška T., Bulka, Merašický, Peleška R.  /  Aleš, Vanduch, Květoň.

Osek:   Chaluš – Krejčí, Diviš, Kacetl, Čapek, Kovárna, Hoch, Pichlík, Ježek, Linhart, Komrska

(K)  /  Culek, Převrátil, Hynouš.

Josef Hornát (trenér Blatné):  Zápas se hrál na „umělce“ pod umělým osvětlením. Domácí podali velmi dobrý výkon. Když se ve druhé půli ujali vedení 3:1, zdálo se, že by proti favoritu mohli bodovat. Ten však sehrál druhou půli ve skvělém tempu a utkání otočil. Ozdobou utkání byly vstřelené góly na obou stranách. Utkání s přehledem řídil hlavní sudí Václav Zábranský.

————————————————————————————————————————————————————————————–

12.kolo

Blatná B  –  SK Slavoj Volyně            1:1 (1:0)

Datum:   4. října 2012,  14.00 hod.

Rozhodčí:   Petr Hovorka

Zdeněk Raba

Branky:   29´ Karel Šrámek – 61´ Radek Chochol

Blatná:   Vlas – Stejskal, Květoň (33´ Sobota), Říha (57´ Peleška), Martínek, Krajzl, Sýkora, Kerndl, Bulka, Fišer, Šrámek (K).

Volyně:   Mráz – Hanzlík, Kotrba, Myslivec, Rojík, Chochol (K), Havlíček, Němeček, Mack,

Chvosta, Pasler.

Na střídání:   Ryba, Gašpar, Rendl.

Josef Hornát (trenér Blatné):  Ve vyrovnané první půli se hrál fotbal od vápna k vápnu. Obrany pracovaly bezchybně a brankáři se nudili. Domácí se ujali vedení ve 29. minutě. To Šrámkův trestný kop přelétl hlavy hráčů a skončil v opuštěné brance hostí. Vzápětí nastřelil Bulka tyč technickou střelou zpoza vápna a dorážející Fišer minul branku. Hosté měli jen jednu šanci. Uklouznutí Sýkory však hostující útočník nepotrestal. Do druhé půle vlétli volyňští jako pokropeni živou vodou. Začali si vytvářet šance a v 61. minutě se dočkali vyrovnání. Zblízka se trefil Chochol. Poté se hra vyrovnala. Domácí drželi remízu a hosté se snažili o vedení. Nakonec mohli domácí i vyhrát, ale hostům, po hlavičce Bulky, pomohla v poslední minutě opět tyč.

10.kolo

Blatná B  –  Sokol Doubravice A 1:1 (1:1)

Datum:   21. října 2012

Rozhodčí:  Luboš Poklop

Josef Diviš

Martin Zach
Branky:   14. Petr Kerndl – 35. Zdeněk Soukup
Blatná:   Chlanda – Stejskal, Květoň, Peleška T. (78.Fišer), Krajzl,
Sýkora (74.Písařík), Kerndl, Martínek, Šrámek Peleška R. (77.Sobota), Rubáš D.
Doubravice:   Jirka – Černý, Raba (K), Kořán, Pecko M., Pecko P.,
Soukup, Sladký, Polan, Antony, Klečka.
(  Kinkor, Beran, Prokopius. )
Josef Hornát (trenér Blatné):  Soupeři si body rozdělili. Nerozhodný výsledek
se zrodil po vyrovnaném průběhu utkání a je pro obě strany spravedlivý. Domácí se
ujali vedení ve 14. minutě. Ve skrumáži se prosadil Kerndl a zblízka otevřel
skóre. Rychlí a pohybliví hosté srovnali ve 35. minutě. Soukup potrestal
nepozornost Blatenských a přehodil dorostence Chlandu v brance domácích. Do
konce utkání už zůstal stav nezměněn, přestože si obě mužstva nějaké šance ke
vstřelení branky vytvořila. Oba brankáři však své týmy podrželi.

9.kolo

Sokol Střelské Hoštice – Blatná B             5:1 (3:1)

Datum:   13. října 2012,  16.00 hod.

Branka Blatné:   Josef Svoboda.

Hoštice:   Švarc – Kokrda, Švihovec, Šíp Ji. (K), Boukal M., Kopecký, Šíp Jo., Strnad, Rejšek, Boukal J., Šilhan  /  Čížek, Paroubek, Červený, Pícha.

Blatná:   Vlas – Stejskal, Květoň, Sobota, Fišer, Svoboda, Krajzl, Kerndl, Martínek, Šrámek (K),Písařík

Josef Hornát (trenér Blatné):  Hosté, opět pouze v jedenácti lidech, se od začátku bránili velkému náporu domácích. Ti otevřeli skóre z trestného kopu, když měl Vlas zakrytý výhled. Po celý první poločas se Blatenští urputně bránili a vynikající brankář Vlas přiváděl domácí hráče k zoufalství. Díky němu skončil poločas přijatelným skóre 3:1. Za hosty skóroval Svoboda po trestném kopu, který neudržel domácí gólman Švarc. Ve druhé půli už domácí nebyli tak hladoví, přesto přidali hostům na cestu dva góly. Oba týmy neproměnily po pokutovém kopu. Za hosty výborně zasáhl vynikající Vlas. Blatenský Kerndl pak poslal míč z penalty pouze do břevna, čímž nepotrestal vlastní sražení. Nesourodý Blatenský kolektiv zaostával za domácími a předváděl fotbal, který už na úroveň okresního přeboru nestačí.

8.kolo

Blatná B  –  Lom          4:0 (2:0)

Datum:   7. října 2012,  16.30 hod.

Josef Diviš

Josef Ředina

Branky:   21´ Jan Merašický, 32´ Petr Kerndl, 50´ Jaroslav Krajzl, 61´ Karel Martínek.

Blatná:   Sedláček – Stejskal, Květoň (57´ Sobota), Říha (46´ Mišiak M.), Krajzl, Sýkora, Kerndl, Martínek, Šrámek (K), Merašický, Peleška R.

Lom:   Murárik – Šuba, Šorna, Chaloupka, Mišiak R., Peltrán, Pekárek, Týma, Mišjak, Mikeš (K), Zelenka.

Na střídání:   Vylita, Vonášek, Mišiak L., Jiskra.

Josef Hornát (trenér Blatné):  Na rozmoklý a kluzký terén si prvních dvacet minut nemohli hráči obou týmů zvyknout. Vázla kombinace i zpracování. Po úniku Merašického, který otevřel skóre, se hosté pokoušeli srovnat. Ovšem podruhé inkasovali. Po kombinační akci z kopačky Kerndla. Do druhé půle vtrhli Lomští s elánem, ale domácí, kteří tentokrát vynikali v koncovce, je do otevřené obrany potrestali Krajzlem a Martínkem. Do konce utkání kralovali na hřišti hosté. Blatenskou rezervu nepustili přes půlku, ale domácího gólmana Sedláčka se jim překonat nepodařilo. Výše prohry je pro hosty poněkud krutá. Domácí odpovědně bránili a hosty předčili v proměňování šancí.

—————————————————————————————————————————————————–

7.kolo

Sokol Sedlice B – Blatná B          1:1 (2:1)

Datum:   29. září 2012,  16.30 hod.

Branka Blatné:   17´ Tomáš Květoň.

Sedlice:   Přech – Šavrda (K), Vlk, Šiška, Vaněk, Lávička, Köhler, Musil, Štolba, Klíma V.,  Hornát P.

Na střídání:  Klíma M., Kylberger, Hrouda, Hornát J., Rod.

Blatná:   Sedláček – Fišer, Květoň (46´ Hanousek), Sobota, Říha, Karban (46´ Merašický), Krajzl, Sýkora, Peleška, Šrámek (K), Martínek.

Josef Hornát (trenér Blatné):  Proti posíleným domácím udrželi hosté poločasovou remízu.

Domácí se ujali vedení hned z prvního útoku, po centru uniknuvšího Hornáta. Po dlouhé pauze

hrající Květoň pěknou střelou z 25 metrů srovnal. Hra byla v první půli vyrovnaná a výsledek

zasloužený. Ve druhém poločase už domácí získali převahu. V týmu hostí se začal projevovat

nedostatek kondice a domácí dotáhli své úsilí do vítězného konce. To se v 83. minutě domácí hráč

prokličkoval od rohového praporku do vápna a nedal Sedláčkovi šanci. Zase jsme nastoupili

v neúplné sestavě. V tomto složení budeme mít problémy se střílením branek. Neúspěšní jsme také

v soubojích jeden na jednoho.

6.kolo

Blatná B  –  Sokol Cehnice A              1:4 (0:4)

Datum:   23. září 2012,  16.30 hod.

Rozhodčí:   Miroslav Paleček

Tomáš Horváth

Branky:   Michal Vanduch (pen.) – Vladimír Vaněk 3x, Tomáš Herzig

Blatná:   Vlas – Sobota (46´Bulka M.), Vanduch, Nový, Krajzl, Sýkora, Peleška, Prokopec (28´ Stejskal, 68´ Fišer), Šrámek (K), Merašický, Martínek.

Cehnice:   Kouba – Martínek O., Sadlak, Frčka M., Vaněk, Příbramský, Mára, Frčka R., Herzig (K), Martínek M., Turek.

Na střídání:   Poddaný, Chvosta, Chod, Čejka, Miklas.

Josef Hornát (trenér Blatné):  Po nečekaném bodovém zisku z Katovic jsme nastoupili proti nebezpečnému soupeři s příliš velkým klidem a rozvahou. Ten se s námi nijak nemazlil a první tři balóny skončily v síti bezmocného Vlase. Rychlost a důraz hostujících hráčů dělaly těžkopádným domácím obrovské problémy. Hosté přidali do konce poločasu ještě jednu branku a druhý poločas už pouze dohrávali. Domácí korigovali Vanduchem z nařízené penalty. Vítězství hostů je zcela zasloužené a po právu odvážejí z Blatné všechny body.

5.kolo

Katovice B – Blatná B              1:1 (0:0)

Datum:   16. září 2012,  16.30 hod.

Rozhodčí:   Kába

Branka Blatné:   51´ Stanislav Sobota

Blatná:   Vlas – Marek, Sýkora, Šrámek (K), Stejskal – Kerndl, Bulka M., Vanduch, Sobota – Svoboda, Martínek.

Josef Hornát (trenér Blatné):  Pouze 11 hráčů odjíždělo k velmi těžkému utkání do Katovic. Ti se však svého úkolu zhostili se ctí. Tápající domácí drželi daleko od Vlasovi branky a několikrát ohrozili branku domácích. Šance Kerndla a Martina Bulky byly z kategorie vyložených. Do druhé půle vlétli domácí s chutí a chtěli strhnout vedení na svoji stranu. Čáru přes rozpočet jim udělal hostující Standa Sobota, který bombou z dvaceti metrů, odrazem od břevna, nedal domácímu gólmanovi šanci. Vzápětí postupoval sám na gólmana Bulka, ale neuspěl. Domácí zvýšili úsilí a podařilo se jim vyrovnat po individuální akci domácího útočníka. Chvíli na to nastřelili břevno. Hosté odpověděli stejnou mincí smolařem utkání Martinem Bulkou. Zápas se dohrával za stálé převahy domácího týmu, který zahazoval své šance. Hosté se štěstím uhájili remízu. U blatenských vynikla spolehlivá obrana v čele s bezchybným gólmanem Vlasem.

4.kolo

Blatná B  –  SK CivaTrans Rovná              3:1 (2:1)

Datum:   9. září 2012,  17.00 hod.

Tomáš Hrubý

Branky:   7´ Zdeněk Říha, 38´ Martin Bulka (pen.), 78´ Michal Čadek – 17´ Tomáš Hulač

Blatná:   Vlas – Stejskal, Bulka, Říha (46´ Peleška R.), Peleška T. (Čadek), Krajzl, Sýkora, Kerndl, Svoboda, Šrámek (K), Merašický.

Rovná:   Mára – Sokol, Brázda, Poláček, Veselý, Hulač, Hejlek, Horňák (K), Řezníček, Pešek, Janus.

Na střídání:   Řezníček, Beneš, Chocholatý, Uhlík, Čermák.

Josef Hornát (trenér Blatné):  Domácí začali náporem a v 5. minutě se ocitl v gólové šanci Svoboda. Uhodilo až v 7. minutě, když se po rohu prosadil Říha. Hosté srovnali po trestném kopu Poláčka, dorážejícím Hulačem. Hra se vyrovnala a na hřišti se začalo jiskřit. Ve 38. minutě pronikl do vápna Kerndl, byl sražen a z nařízeného pokutového kopu poslal Bulka domácí do vedení. Ve druhé půli probíhala hra bez většího vzruchu. Pouze dělostřelec Čadek se zastřeloval a posílal gólmanu Márovi navštívenky. Svůj střelecký výkon korunoval nevídanou bombou z trestného kopu a upravil na konečných 3:1. Smolařem domácích byl Svoboda, který zahodil 3 gólové šance. Stínem utkání bylo zranění hostujícího útočníka, který utrpěl zranění při srážce s gólmanem Vlasem. Ten však na úrazu nenese vinu.

—————————————————————————————————————————————————-

3.kolo

Bavorov – Blatná B              6:2 (5:0)

Datum:   1. září 2012,  17.00 hod.

Branky Blatné:   Michal Mišiak, Petr Kerndl.

Blatná:   Aleš – Sobota, Peleška T., Šrámek, Rubáš O. – Kerndl, Karban, Brabec (Písařík), Svoboda (Mišiak) – Vlas, Martínek.

Josef Hornát (trenér Blatné):  K zápasu jsme cestovali bez našich opor, které opět řešili neodkladné záležitosti. Proto dostali prostor náhradníci a obětaví dorostenci, kteří měli dopolední zápas v nohách. Soupeř na naše problémy nehleděl a vrhnul se na nás s obrovským úsilím. Jejich rychlost a důraz nám dělaly nemalé problémy. Skóre narůstalo „co střela, to gól“ a hrozilo velkým debaklem. Naštěstí domácí po přestávce ubrali na úsilí a dovolili nám také 2x skórovat. Už se těším na plnou kabinu při domácím utkání.

2.kolo

Blatná B  –  Dražejov           2:0 (1:0)

Datum:   26. srpna 2012,  17.00 hod.

Petr Hovorka

Branky:   38´ Michal Brabec, 76´ Michal Čadek.

Blatná:   Sedláček – Voborník, Čadek, Peleška T., Rubáš O. – Martínek, Vanduch (K), Brabec, Kerndl – Říha Z. (87´ Písařík), Svoboda (85´ Fišer).

Dražejov:   Hrčka – Košatka, Šíp, Klečka, Mrkvička, Slavík, Liška (K), Holeček, Pojsl, Brabec, Cibulka.

Na střídání:   Zelinka, Kacetl.

Josef Hornát (trenér Blatné):  Hosté začali s chutí a 15 minut domácí přehrávali. Pak začala Blatná přebírat iniciativu a do konce poločasu byla lepší. Šance však na obou stranách nepřibývaly. Pouze zkušený Michal Brabec se zastřeloval. Uhodilo až ve 38. minutě. Brabec převzal na půli balón, prošel středem hřiště, a přesnou ranou poslal domácí do vedení. Do druhé půle vlétli hosté jako pokropeni živou vodou. Zatlačili domácí a vyrovnání vyselo ve vzduchu. Ti se štěstím odolali a 76. minutě zvýšili skóre na 2:0. To se trefil další veterán v dresu domácích Michal Čadek. Z úhlu bombou nedal hostujícímu brankáři šanci. Zejména díky skvěle chytajícímu Ondřeji Sedláčkovi už do konce zápasu gól nepadl. Domácí podali velmi dobrý týmový výkon a proti bojovnému a fyzicky vyspělému soupeři vyhráli.

———————————————————————————————————————————————————

1.kolo

Lnáře – Blatná B      8:1 (1:0)

Branka: Brabec

Blatná: Aleš-Sobota,Čadek M.,Sýkora,Voborník-Merašický,Šorna,Hrubí,Kallmunzer-Martínek,Svoboda

Střídali:Brabec,Písařík,Fišer

Josef Hornát (trenér Blatné):V prvním poločase jsme stačili odolávat natěšenému nováčkovi a hráli vyrovnanou partii.O přestávce  jsme však museli vystřídat unavené dorostence kteří podali dopoledne i odpoledne výborný výkon.Po zahájení druhé půle odstoupil zraněný Šorna a naše hra v deseti lidech se zhroutila jako domeček z karet.Domácí přidávali další branky a béčko si odvezlo pořádný debakl.Z nejrůznějších důvodů chyběli  Sedláček,Krajzl,Kerndl,Šrámek,Stejskal,Vanduch,Říha.