Výsledky 2021-2022

Neděle 5. 6. 2022 17:00

Blatná B – Dražejov B 3:4 (0:1)

Sestava: Vacek J., Šrámek, Kůst L.,Píchá Š , Sedláček J.,Říha A., Hrádek F.,Maleček J., Kareš L , Ďulík J., Písařík F.,Vlk M., Potůček Jakub, Antoš J.,Jiřinec K.,Fiřt D.
V první půli jsme měli menší převahu v držení míče,ale žádná střela nešla mezi tyče.Soupeři jsme
darovali v 13 minutě přímí kop, který využili a stav se měnil na 0-1.
Druhá půlk byla vyrovnaná ,ale žádný pohledný fotbal to nebyl,hodně nepřesností a hodně
přerušování.Podařilo se nám vyrovnat v 53 minutě hráčem Ďulíkem.Hosté se strefovali mezi tyče
v 67,84,87 minutě a už vedli 1-4 a bylo rozhodnuto.Blatná stačila snížit v 90 a 92 minutě na

Sestava: Potůček Kuba
Šrámek, Kůst L., Hrádek F., Fiřt D., Maleček,Outlý Kuba, Antoš,Říha A.,Ďulik J., Písařík
Bláha V.,Zelenka Jakub,Vacek Jakub,Říha V.
První půle byla hodně o bojovnosti a šancích na obouch stranách, které více využili hostující.
Nejhezčí domácí šanci využil v 31 min Outlý Kuba ,který snížil na 1-2.
Druhá půlka byla o tom samém ,kde si každý tým zkusil pokutový kop,ve kterém hostující tým vyhrál
a výsledek dal do konečné podoby 1-3.

——————————————–

Sobota 14. 5. 2022 17:00

Štěkeň A – Blatná B 13:0 (K)

Diviš J., Kostohryz, Potůček J.,Hanousek, Bláha V.,Peterka, Winter,, Písařík, Antoš,Brabec
Za stavu 2 -0 se v 10 minutě zranil hráč Potůček J. a naše hra byla jen o bránění
V této sestavě nás domací tým přehrál jednoznačně a do půle skóroval sedumkrát, když ještě ve 40
min se zranil hráč Kostohryz.
Zranění se nám nevyhýbalo a zápas musel být přerušen v 70 min,kdy jsme neměli dostatečný počet
hráčů na hru.

——————————————————-

Sobota 7. 5. 2022 16:00

Lom – Blatná B 4:4 (0:3)

Naše hra v první půli byla velmi dobrá,ve které jsme soupeře přehrávali a povedlo se nám dát 3 góly
po velmi hezkých akcí.
V druhé polovině jsme nastoupili oslabený o dva hráče Malečka a Antoše, který šli vypomoci A
týmu.Tato změna v sestavě poznamenala naší hru a soupeř nás začal přehrávat.Poslednich 15 minut
patřilo soupeři který mělo víc síly a třema góly srovnalo.
Remíza spravedlivá,ale pro nás hořká.
Sestava: Potůček Jakub, Šrámek,Rakovan F., Kostohryz, Hrádek F., Maleček,Outlý F., Antoš, Novák,
Písařík, Barabáš, Potůček J., Bláha V., Kareš, Jiřinec

—————————————

Neděle 1. 5. 2022 17:00

Blatná B – Chelčice 1:6 (1:2)

————————————–

Neděle 17. 4. 2022 17:00

Blatná B – Poříčí A/Katovice B 3:1 (1:1)

Zápas se odehrával za krásného slunečného počasí,tak to přilákalo dost fanoušků. Škoda, že se to nedalo říct o hře kterou předváděla obě mužstva.Vyjimka byla v 18 min ,kdy vystřelil Filip Písařík na branku z 18 metrů levou nohou k levé tyči a skóre se měnilo.Celková hra byla vyrovnaná,kde se občas objevovaly zmatky před oběma brankama.Ze zmatku v 36 minutě si hostujici tým vysloužil penaltu a rázem bylo srovnáno a pokračovalo se v nepřesnostech. Závěr utkání nám vyšlo, kdy v 82 a 86 minutě se strefil Hrádek F.a Kostohryz M.

Sestava: Vaněček, Šrámek,Jiřinec,Fiřt, Hrádek F.,Maleček,Antoš,Ďulik J., Potůček J., Peterka, Barabáš, Bláha V.,Kareš L., Písařík, Kostohryz M.

———————————————————–

Neděle 3. 4. 2022 16:30

Blatná B – Osek B 0:3 (0:2)

Tento zápas byl  hodně o nepřesnostech z obou stran, kde jsme měli menší převahu,ale nakonec měli štěstí hostující hráči, kteří dokázali potrestat naše chyby v 27 ,28 a 82minutě.

.———————-
Sobota 26. 3. 2022 15:00

Čičenice – Blatná B 3:1 (3:0)

Na hřiště Číčenic jsme přijeli s mužstvem v poskladaném ze tří týmu (dorost,B tým,35+), hřiště bylo
malé a drnovité ,kde si míč skákal jak chtěl.
Začátek prvního poločasu se nám vůbec nepovedl a ve 4 minutě jsme inkasovali první gól po
dvoumetrovém ovsajdu.Pan pomezní Václav Ráda měl potřebu se bavit s divakama,tak ovsajd
nemohl vidět.Změna skóre se pak měnila 17 a 24 minutě a bylo to 3-0 pro domácí.Za tohoto stavu se
musela pozměnit v zadních řadách sestava a hra se vyrovnala . Bohužel se nám podařilo snížit až v 90
min Filipem Písařikem.

Sestava: Vaněček,Šrámek, Kostohryz, Martínek,Hanousek,Diviš J., Novák , Potůček J.,