SK Vacov/Čkyně – TJ BLATNÁ z.s.             0:2 (0:1)

Rozhodčí:  Mráz Pavel

Branky:  Řanda Martin, Fejtl Michal

Blatná: Barabáš – Šimůnek, Bláha, Bulka, Prokopius – Řanda, Outlý, Fejtl Michal, Krátký – Fous, Mikeš

Sřídali: Brynda, Čada, Potůček

Blatná:         Dnes jsme zavítali do Vacova. Začali jsme dobře a dokázali jsme vstřelit vedoucí branku, ale od té doby jsme kazili rozehrávku a domácí toho využívali a vytvářeli si šance. Naštěstí nás podržel brankář nebo si s tím poradila obrana. V úvodu druhé půle jsme přežili další šanci domácích. Naštěstí stav zůstal stejný. Od té doby jsme začali ovládat hru a vytvářet šance. Domácí už hrozili jen s brejků, které jsme dokázali zneškodnit. A díky tomu si domů  odvážíme cenné vítězství s těžkým soupeřem.

Trenér: Reguš David

——————————————————————————————————-

TJ BLATNÁ z.s.- 1.FC Netolice/Chelčice           14:0 (2:0)

Datum:  28/9/2019  10:00 hod.

Rozhodčí:  Čarek Karel

Branky:  4x Fous Petr, 3x Brynda Matyáš, 3x Fejtl Michal, 2x Řanda Martin, Bulka Vojtěch, Krátký Pavel

Blatná: Potůček – Šimůnek, Bláha, Bulka, Barabáš – Řanda, Outlý, Fejtl Michal, Krátký – Fous, Čada

Sřídali: Brynda, Mikeš

Blatná:         V tomto utkání se ukázalo, jakou roli hraje věkový rozdíl. Kluci z Netolic měli mladé mužstvo a nevyzrále. Škoda že pro ně skončil zápas dříve hlavě, než to ukončil rozhodčí. Protože takový výsledek si  rozhodně nezasloužili..

TJ BLATNÁ z.s.- FK Týn n.Vltavou         7:0 (5:0)

Datum:  22/9/2019  10:00 hod.

Rozhodčí:  Jevčák Martin

Branky:  3x Fous Petr, Fejtl Michal, Barabáš Jan,  Řanda Martin, Outlý Jakub

Blatná: Potůček – Šimůnek, Bláha, Bulka, Prokopius – Řanda, Outlý, Fejtl Michal, Barabáš – Fous, Čada

Sřídali: Říha Tomáš, Mikeš

Blatná:         Pocele utkání jsme měli jasně navrch a dostávali jsme se do spoustu šancí. V druhé polovině prvního poločasu jsme se trochu přizpůsobili hře hostům. V druhém poločase jsme se opět vrátili ke hře, kterou chceme aplikovat na všechny soupeře. Ale pořád to není ono. Výsledek je sice dobrý a jsem rád, že kluci jsou pořád hladový po gólech. Ale ve hře je pořád  dost nedostatků na kterých musíme pracovat..

——————————————————————————

FK Vodňany – TJ BLATNÁ z.s.         0:12 (0:4)

Datum:  14/9/2019  10:00 hod.

Rozhodčí:  Novák Roman

Branky:  5x Fous Petr, 2x Fejtl Michal, 2x Řanda Martin, 2x Říha Tomáš, Čada Karel

Blatná: Potůček – Řanda, Bláha, Bulka, Prokopius – Brynda, Outlý, Fejtl Michal, Mikeš – Fous, Čada

Sřídali: Říha Tomáš

Blatná: Do utkání jsme opět vstoupili dobře a v druhé minutě jsme vedli. Pak jsme si vytvořili další šance ale bez úspěchu. Poté se karta otočila domácí nás zatlačili před naší branku. Ale naštěstí taky nedokázali využít své šance. My jsme se vymanili s tlaku nejlépe jak jsme mohli a to brankou na 2:0 a poté se nám podařilo vstřelit ještě dvě branky a bylo prakticky rozhodnuto. Přesto jsme měli co zlepšovat a to jsme si v kabině vyříkali. Jsem moc rád, že si to kluci vzali k srdci, protože v druhém poločase jsme hráli výborně a domácí jsme skoro do ničeho nepustili. A zaslouženě si odvážíme tři body a čisté konto.

—————————————————————————

Sedlec – TJ BLATNÁ z.s.  5:6np (3:2)

Datum:  31/8/2019  10:00 hod.

Rozhodčí:  Filip Leiš

Branky:  2x Fejtl Michal, Řanda Martin, Kratký Pavel, Fous Petr

Blatná: Barabáš – Šimůnek, Bláha, Bulka, Prokopius – Fous, Outlý, Krátký, Fejtl Michal – Řanda, Potůček

Sřídali: Mikeš, Čada

Blatná:  Utkání jsme začali dobře a dostali jsme se do vedení 2:0. Bohužel celý zápas jsme hráli bezkontaktní fotbal. Soupeř toho využíval formou průnikových přihrávek a vytvořil si mnoho vyložených šancí. Tak že jsme klidně mohli odjet s prázdnou. Naštěstí se nám to povedlo dotáhnout utkání do penalt, kde jsme už byli lepší než domácí.

——————————————————————————-

TJ BLATNÁ z.s. – FK Protivín         8:3 (3:3)

Rozhodčí:  Žemlička Tomáš

Branky:  4x Fous Petr, 3x Fejtl, Matěj Fejtl

Blatná: Potůček – Šimůnek, Bláha, Bulka, Merhaut – Řanda, Outlý, Krátký, Fejtl Michal – Fous, Mikeš

Sřídali: Čada, Fejtl Michal

Blatná:  Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a hned v první minutě jsme se ujali vedení. Bohužel jsme opět byli nedůslední v obraně a soupeř toho využil k otočení vývoje zápasu. Nám se povedlo do poločasu vyrovnat a v druhé půli jsme si dokázali pohlídat nebezpečné hráče a přidat góly v náš prospěch. Bohužel nás trápí marodka a vypomáhají nám kluci s mladších a oba Kluci nám dnes hodně  pomohli.. Přesto musíme stále pracovat, protože naše práce směrem dopředu není ideální..