2019-2020

Výsledky 2019-2020

Krajský přebor   –    Výsledky    Tabulka

Katovice -Blatná    5:0

Do utkání s lídrem divize jsme odjeli pouze s 13 hráči na rozdíl od domácích, kteří měli plnou lavičku. Pracovně zaneprázdněn byl David Kubiš a stále čekáme na další doplnění kádru. Opět jsme inkasovali na samém začátku utkání, což je zatím náš velký nedostatek. Katovice mají velmi silný kádr a moc prostoru pro útočnou činnost nám nedali. I přes prohru si myslím že jsme nezahráli tak špatně jak vyznělo skore utkání. V obranné fázi u nás zahráli dobře Benedikt a Sedláček. Oba naši hrotový útočníci Čadek a Kust museli plnit defenzivní úkoly a v útoku byl mladík Šimůnek, který musel na druhou půli zaskočit v brance za zraněného Chlandu. Teď náš čekají poslední dva tréninky,  poté čtrnáctidenní pauza před přípravou na nový ročník kraje, kde se chceme pohybovat mimo záchranné vody.

Sestava:Chlanda – Sedláček, Benedikt, Bláha, Hrádek Filip – Čadek Mišiak, Hlaváč, Prokopec, Kust – Šimůnek

Střídali: Hrádek Adam, Říha

………………………………………………………………………………………………………………

Blatná – Střelké Hoštice 6 : 2 /5:1/

Blatná: Burian – Sedláček, Hlaváč, Benedikt, Hrádek F – Míka, Kubiš, Prokopec, Stulík – Kust, Čadek

Střídali: Hrádek A, Říha

S. Hoštice: Vlk – Kohout, Strnad, Kokrda, Málek – Lacko, Heřman, Dohanyi, Hanák – Šefčík, Rejšek

Střídali: Podloucký, Červený, Šilhan, Lemberger

Střelci: Blatná: Říha 35,45, Čadek 3, Kust 11, Prokopec 31,47

Střelci S. Hoštice: Rejšek 1, Šefčík 52

Diváků 100

Přátelské utkání za pěkného počasí a na pěkném trávníku splnilo účel přípravy, i když jsme nebyli kompletní. Premiéru v našem dresu odehrál David Kubiš.

80 diváků

Sestava domácích : CHlanda –  Sedláček, Rakovan, Bláha, Hrádek F. – Říha, Benedikt, Janda, Mišiak – Levý, Kúst

Střídali: Hrádek  A, Hlaváč, Král, Sýkora, Peroutka

Sestava hosté: Moravec – Škoda, Chvojan, Sluka, Bláha – Kuneš, Křen, Dytrt, Koutek –  Kroupa, Bouzek

Poslední přípravné utkání na domácí umělce. Do sestavy jsme nezapojili lehce zraněné hráče. První půle měla z naší strany solidní úroveň, ve druhé části utkání bylo hodně nepřesností a několik neproměněných šancí. V neděli jedeme k mistrovskému utkání do Milevska kde bychom chtěli bodovat.

——-

Blatná – Hradiště 10 : 1  /6:1/

Sestava: CHlanda – Sedláček, Rakovan, Benedikt, Bláha – Levý, Prokopec, Janda, Mišiak – Kust, Čadek

Srřídali: Šimůnek, Sýkora, Král, Říha, Hrádek A, Hrádek F.

Branky :12,20,42 Kust, 23, 68, 84 Mišiak, 25 Prokopec, 35 Sedláček, 60, 70 Čadek
Rozhodčí . Petričák

70 diváků

V utkání jsme si vytvořili herní převahu a s chutí zastříleli. Hosté předvedli bojovný výkon, ale zejména v první půli na nás nestačili. Dobře jsme kombinovali  i zakončení některých akcí se divákům určitě líbilo.

Už nám zbývá poslední přípravné utkání s Křimicemi a měli by jsme  mít jasno o základní sestavě.

————-

Blatná -Vodňany    1 : 2 /1: 0/

Blatná : CHlanda – Bláha, Rakovan, Benedikt, Sýkora – Mišiak, Prokopec, Brynda, Kúst – Janda, Čadek

Střídali: Hrádek F., Levý, Říha, Hlaváč

Branky:  40 Sýkora – 55 Budín penalta,  72 Šťastný

Rozhodčí : Lepič

Diváci: 60

Výsledkově se nám utkání nepovedlo, ale splnilo charakter přípravného utkání. V zápase se nám nedařili přihrávky, ztráceli jsme míče v rozehrávce a hosté z toho těžili a z brejků rozhodli zápas ve svůj prospěch.

Ve druhé půli jsme měli několik šancí  utkání rozhodnou ve svůj prospěch, ale nedařilo se v koncovce.

Máme před sebou ještě dva přípravné zápasy, trénujeme třikrát týdně a pokusíme se kádr doplnit o jednoho zkušeného hráče.

Palivec Václav.

Blatná – Sousedovice 3 : 1        / 1 : 0/

V rámci soustředění v domácím areálu jsme sehráli další přípravný zápas. Hra nebyla ještě dle našich

představ a pokud se chceme v kraji zachránit, musíme se zlepšit ve všech herních činnostech.

Sestava: Chlanda – Sedláček, Rakovan, Bláha, Hrádek Filip – Mišiak , Brynda, Kust, Jícha – Janda, Čadek

Střídali : Hrádek Adam, Říha, Levý, Peleška, Šimůnek

Branky vstřelili: 35 Brynda, 50 Sýkora, 85 Sedláček, za hosty snížil na 1 :2 Horňák

—————————————————————–

TJ Blatná – TJ Sokol Lom    2:9 (0:6)

Sestava TJ Blatná ; Chlanda – Hrádek (46. Nový), Šejvar, Uldrich, Sedláček (71. Bláha) – Míka (64. Říha), Stulík, Prokopec, Kůst, Mišiak – Levý (46. Jícha)

Trenér Michal Brabec
Střelci: 76. a 84. Mišiak – 19., 21., 43. a 61. Neužil, 16. a 25. Šimák, 45. a 72. Do Trung, 87. Vysušil

ŽK: 1 – 0 (Prokopec)

ČK: –
Rozhodčí: Kaštánek – Krčín, Koranda.

Delegát: Kučera.

Diváků: 200.

Nejlepší hráči: Mišiak

Hodnocení utkání: Hosté z Lomu nenechali nic náhodě a během pětadvaceti minut bylo o vítězi zápasu rozhodnuto. Náš výkon se trochu zvedl až ve druhé půli, ve kterém jsme vstřelili aspoň dvě branky, ale i tak pro nás zápas skončil velkým debaklem.

………………

FK Slavoj Český Krumlov – TJ Blatná.  5:3 (2:1)

Sestava TJ Blatná :Chlanda – Hrádek, Šejvar, Motyka, Nový – Říha (54. Stulík), Prokopec, Kůst, Sýkora – Levý (73. Uldrich), Sedláček

Střelci: 3. Svoboda, 13. Novák (pen.), 80. Tauber (pen.), 85. Růžička, 90. Filip – 41. Kůst, 67. Sedláček, 88. Nový

Hodnocení utkání:

Odehrálo se hodně dobré útočné utkání, které jak my, tak i domácí preferujeme. My jsme byli po první půlhodině zralí na ručník, to se na nás valil jeden útok za druhým, domácí nám přesto vstřelili jen dvě branky ze standardek, z trestňáku a z penalty. Když jsme se trochu probrali, dostali jsme se do třech slibných situací a jednu z nich Kůst proměnil. Druhý poločas byl hodně podobný tomu prvnímu, tam nás několikrát podržel i Chlanda v naší brance, Krumlov měl mírnou převahu, ale ze hry by nám asi branku nedal. Z jedné brejkové situace jsme ale vstřelili druhou branku my a bylo srovnáno. Hned z další akce jsme mohli jít dokonce do vedení, tam domácí podržel jejich brankář. To, co se dělo posledních deset minut, už nemá cenu ani komentovat, tam snad jde jen napsat, že z pohledného a slušného utkání jde udělat strašná bramboračka, která pak nebaví nikoho ze zúčastněných.

…………

SK SIKO Čimelice – TJ Blatná 2:0 (0:0)

Sestává TJ Blatná : Chlanda – Hrádek, Šejvar, Motyka, Nový – Mišiak (63. Říha), Prokopec (46. Brynda), Sedláček, Kůst (46. Sýkora), Jícha – Čadek (75. Míka)

Střelci: 63. Nekl, 90. Hegenbart

ŽK: 3 – 4 (Káš, Hegenbart, Řezáč – Kůst, Šejvar, Čadek, Jícha)
T. Kostka, Kočí, Lízal)
ČK: –
Rozhodčí: Brom, Koranda, Krauskopf

Delegát: Hanzal

Diváků: 150.

Nejlepší hráči: Sedláček, Chlanda

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: První poločas byl vcelku vyrovnaný, domácí, ale ani my jsme se do žádné vážnější brankové příležitosti nedostali. Po změně stran už byli domácí lepší a po hodině hry nám díky svému důrazu ve vápně vstřelili první branku. My jsme po špatném vyběhnutí brankáře mohli skóre srovnat, ten nakonec svoji chybu stihl ještě napravit a míč téměř z brankové čáry vytěsnit mimo. Nemáme prostě štěstí, aby nám to tam jen tak spadlo, byť z ničeho. Být to na druhé straně, míč by se za lajnu třeba jen dokutálel. Druhá branka padla až v nastaveném čase po rohu. Domácí hrají v pohodě a zaslouženě vyhráli.

TJ Blatná – Junior Strakonice 0:1 (0:0)

Sestava TJ Blatná: Chlanda – Hrádek, Šejvar, Motyka, Nový – Mišiak, Prokopec (65. Sýkora), Sedláček, Kůst,
Jícha (26. Míka) – Čadek

Střelci: 82. Němeček
ŽK: 4 – 7 (Čadek, Nový, Sedláček, Mišiak – Zelenka, M. Kostka, Němeček, Zušťák,
ČK: –
Rozhodčí: Polák Jiří – Kotalík Petr, Ondřej Adam.
Delegát: Vrzal Josef
Diváků: 250.

Nejlepší hráči: Mišiak, Kůst

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše:

Zápas moc pohledný nebyl, bylo to typické derby. V prvním poločase se spíše bojovalo, než
hrálo, což hostům vyhovovalo. My jsme mezi tyče vyslali jen jednu střelu, byť jsme byli o
něco lepší, nedařila se nám finální fáze. Druhý poločas už byl stejný jako ty naše předešlé.
Měli jsme tři velké šance ke vstřelení branky, je až neuvěřitelné, co se nám nepodařilo
proměnit. Hostům pak stačila ke vstřelení branky jediná šance v závěru utkání a odvážejí si tři
body.

FK Olešník – TJ Blatná B 4:1 (0:0)

Sestava TJ Blatná: Chlanda – Hrádek, Šejvar, Motyka, Nový – Sýkora (60. Prokopec), Sedláček, Kůst (82.
Hlaváč), Křivanec (37. Míka), Jícha (60. Mišiak) – Čadek (73. Levý)

Střelci: 48. Šejvar (vl.), 53. Pecka, 86. Dudek, 90. Lafata – 63. Mišiak
ŽK: 3 – 1 (Šálený, Kalášek, Toth – Kůst)
ČK: –
Rozhodčí: Lovětínský – Havlík, Herzog
Delegát: Němeček Karel

Nejlepší hráči: celý tým

Odehráli jsme hodně dobré utkání. Olešník je sice lídrem soutěže, ale krom závěru utkání
jsme s ním drželi krok a byli jsme mu více než vyrovnaným soupeřem. Prohra o tři branky je
pro nás tentokrát docela krutá. Kluky musím pochválit, že utkání zvládli především po
taktické stránce. Krom malých drobností konečně zase dokázali hrát to, co jsme po nich
požadovali, byť to pro ně bylo hodně fyzicky náročné. Domácím gratuluji k zisku tří bodů.

FK Lažiště – TJ Blatná B 6:1 (1:0)

Sestava TJ Blatná : Šimůnek – Hrádek, Šejvar, Hlaváč (32. Sedláček), Nový – Prokopec, Kůst (70. Machovský), Motyka (63. Sýkora), Křivanec – Čadek, Jícha (46. Mišiak)

Střelci: 5. a 80. Sedláček, 58. a 82. Rauscher, 51. Vokatý, 63. Albert – 87. Sýkora

ŽK: 1 – 2 (Vokatý, Bízek, Sedláček, Rauscher – Čadek, Nový, Kůst)
ČK: –
Rozhodčí: Izugrafov – Peterka, Lepič

Delegát: Urban Michal.

Nejlepší hráči: Hrádek, Kůst

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Ohraná písnička z předešlých zápasů. První poločas vyrovnaný, šance na obou stranách a poločas prohráváme o branku od úvodu zápasu. Ten druhý už si jednoduše necháme nasázet pět branek, koukáme jeden na druhého a hledáme viníka, kdo za to může. Domácí mužstvo si pak s námi v závěru pohrálo i s veterány v sestavě a zcela zaslouženě vyhrálo.

————————————————————————–

TJ Blatná – FC MAS Táborsko B 0:5 (0:0)

Sestava TJ Blatná :  Chlanda – Sýkora (55. Míka), Motyka, Hlaváč Hrádek – Mišiak (77. Stulík), Prokopec (55. Prokopec), Čadek (82. Říha), Jícha (72. Jícha) – Kůst, Nový

Střelci: 48. Laszák, 51. Větrovský, 57. Štefl, 76. Radosta, 83. Pavlík

ŽK: 1 – 2 (Nový – Mikuláštík, Postřihač)
ČK: –
Rozhodčí: Toucha, Žemlička, Lepič.

Diváků: 100.

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Chtěli jsme konečně doma vyhrát a potvrdit i body z venkovního zápasu v minulém kole. Věděli jsme, co na mladíky z Táborska platí, jak mají nebezpečné standardky a především, že je to trénované mužstvo ambiciózních mladíků. Soupeř nás tak víceméně neměl čím překvapit. První poločas jsme odehráli nejlépe ze všech utkání v tomto ročníku. Byli jsme krom pár akcí ve všem lepší, nebezpečnější, jednoduše jsme s dostávali i do zakončení, fungovalo všechno jak má, tedy krom nejdůležitějšího a to vstřelení gólů. Vyložených šancí na vstřelení první branky jsme měli minimálně pět! Ani jedna však neskončila v brance hostí. O poločase jsme si vše zopakovali a pochválili se, což byla asi velká chyba. Druhá minuta druhého poločasu, popáté stejně rozehraný rohový kop a my si z něj dáme vlastní branku!!! Za dalších deset minut nás mladíci dorazili dalšími dvěma brankami a po zbytek druhé půle už jen svůj koncert dohráli sami, jak kdyby většina naši hráčů po poločase ani nevylezla z kabiny. Kluci si i sami na vlastní kůži vyzkoušeli, jaký je rozdíl mezi trénovaným a netrénovaným mužstvem. Snad po dalším debaklu pochopí, že s jedním tréninkem v pátek se tato soutěž hrát nedá a hlavně, že i nadále budou dělat ostudu sami sobě.

—————————————————————————————-

Sokol Sez.Ústí – TJ Blatná 0:3 (0:1)

Sestava TJ Blatná :Chlanda – Sýkora (80. Zíka), Nový (35. Stulík), Motyka, Hrádek – Mišiak (90. Machovský), Prokopec (86. Bláha), Hlaváč, Křivanec – Kůst, Čadek

Střelci: 29. a 67. Čadek, 79. Prokopec

ŽK: 1 – 1 (Vilímek – Mišiak)
ČK: –
Rozhodčí: Lepič – Kaštánek, Kroutl.

Delegát: Eibl.

Nejlepší hráči: Motyka, Čadek, Kůst

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Utkání bylo hodně o bojovnosti, hrálo se především ve středu hřiště. Pro oko diváka moc pohledné nebylo. My jsme se oproti předešlým zápasům tentokrát prosadili střelecky, tak doufám, že se nám trochu zvedne sebevědomí. Utkání bylo do vstřelení naší druhé branky víceméně vyrovnané. Závěr zápasu jsme si už pak zkušeně pohlídali a přidali ještě jednu branku.

TJ Blatná – FK Protivín 0:4 (0:2)

Sestava TJ Blatná : Chlanda – Sýkora (59. Hrádek), Šejvar (46. Čadek), Sedláček (59. Stulík), Nový – Mišiak, Motyka, Brynda (7. Prokopec) Jícha, Křivanec – Kůst (77. Zíka)

Střelci: 3. Kasík, 36. Vorel Jaromír (pen.), 51. Nedvěd, 75. Dan Ion

ŽK: 5 – 2 (Mišiak, Motyka, Sýkora, Čadek, Prokopec – Fiala, Vorel Zbyněk)
ČK: –
Rozhodčí: Mach Jan – Žemlička Tomáš, Macko Pavel.

Delegát: Brož Miroslav.

Nejlepší hráči: Nový, Prokopec

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Stejně jako v minulém kole měl první šanci Mišiak a neproměnil ji. Z protiútoku, kdy jsme museli hrát nepochopitelně v deseti, jsme obdrželi první branku. Tu druhou pak z pokutového kopu za nefaul Motyky. Ve druhém poločase třetí po individuální chybě Sýkory a čtvrtou po sólu z půlky soupeřovo hráče do otevřené obrany. Naše šance, kterých bylo opět nespočet i za stavu, kdy ještě nebylo zdaleka o zisku tří bodů pro soupeře rozhodnuto, skončili v náručí gólmana nebo mimo branku. Neproměňování šancí je nyní to, co nejvíc sráží naše mužstvo. Protivín u nás odehrál dobrý zápas a potvrdil tak současné postavení v horní části tabulky. My jsme mu ale svými individuálními chybami cestu k zisku bodů dost ulehčili.

———————————————————————-

TJ Jiskra Třeboň – TJ Blatná 4:0 (1:0)

Sestava TJ Blatná :Chlanda – Sedláček (46. Stulík), Motyka, Šejvar, Jícha – Mišiak, Brynda (77. Machovský), Prokopec, Křivanec – Kůst, Nový
Střelci: 66., 78. a 82. Průcha, 4. Franěk
ŽK: 0:1 (Kůst).

ČK:
Žurek – Peterka, Krčín.

Diváků: 215.
Nejlepší hráči: nikdo

Hodnocení trenéra: „Hned v úvodu utkání jsme měli šanci, ale Mišiak ji zahodil. Naopak prakticky z protiútoku šel do vedení soupeř. Byli jsme v prvním poločase lepším týmem, ale nedokázali jsme naše příležitosti dotáhnout do brankového efektu. Když jsme ve druhém poločase inkasovali druhou branku, domácí si zápas v klidu ohlídali. Třeboň byla lepší a zaslouženě utkání vyhrála. Hrajeme o každý bod a musíme tak k tomu přistupovat. Teď nás čeká Protivín, takže opět hodně silný soupeř. Ale musíme se s tím poprat, v této sezoně se dá hrát s každým.“

TJ Blatná – SK RUDOLFOV 1:1 (1:1)

Sestava TJ Blatná :Chlanda – Sýkora, Motyka, Šejvar, Nový (34. Levý, 74. Machovský) – Mišiak, Brynda, Prokopec (66. Stulík), Křivanec – Čadek, Kůst

Nejlepší hráči: Motyka, Chlanda

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Chtěli jsme potvrdit body a navázat i na předvedený výkon z předešlého utkání, to se nám ale ani trochu nepovedlo. Po padesáti vteřinách jsme prohrávali hned z první akce Rudolfova. Následující půlhodinu jsme se pak probírali z šoku a hráli v hrozné křeči, nedařilo se nám vůbec nic. Podařilo se nám naštěstí do poločasu srovnat Šejvarem, který dorážel míč do branky z malého vápna po chybě brankáře. Po obrátce jsme si za dvacet minut vypracovali nespočet příležitostí ke vstřelení branky, tentokrát už nám nebylo souzeno i při těch stoprocentních. Následně jsme pak i my přežili dvě velké šance hostí, jejich koncovka byla ale hodně podobná té naší. Pro nás další ztráta bodů v domácím prostředí, vyhrát jsme si ale za takto bídný výkon nezasloužili.

——————————————————————————-

TJ Osek – TJ Blatná 1:2 (0:2)

Sestava TJ Blatná
Chlanda – Sýkora, Motyka, Sedláček, Nový – Mišiak, Brynda, Prokopec, Křivanec (32.
Stulík) – Míka (52. Hrádek), Kůst (90. Uldrich)
Střelci: 90. Carda Martin – 7. Rybák Petr (vlastní), 28. Sýkora Jakub
ŽK: 2 – 7 (Rybák, Krejčí – Prokopec, Nový, Stulík, Sýkora, Mišiak, Sedláček, Kůst)
brejky, což se nám dařilo. S první půlí jsem byl spokojený, kluci snad poprvé
hráli přesně to, co jsme si řekli. Fungoval nám konečně střed zálohy, hráli jsme
celkem pohledný fotbal. Ve druhé půli se do hry dostali dorostenci a kluci z
béčka, fungovali velmi dobře. Celkově jsem byl spokojený, kromě inkasované
branky v samém závěru, kdy jsme byli nedisciplinovaní.“

—————————

TJ Blatná – FC ZVVZ Milevsko 1:1 (0:0)

Sestava TJ Blatná :Chlanda – Sýkora, Motyka, Šejvar,  Nový – Mišiak (86. Stulík), Brynda, Čadek, Křivanec – Míka (46. Prokopec), Kůst

Střelci: 69. Nový – 47. Hadáček

ŽK: 3 – 1 (Křivanec, Sýkora, Kůst – Kálal
ČK: –
Rozhodčí: Polák – Kotalík, Přibyl

Delegát: Urban M.

Diváků: 750.
Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: První poločas nebyl z naší strany opět ideální, lze to omluvit čtyřmi změnami v sestavě, které jsme  oproti minulému kolu udělali. V úvodu druhého poločasu jsme si pak nechali vstřelit, díky nepozornosti, lacinou branku, která nás trochu srazila. Naše hra se pak ale zlepšila a soupeře jsme začali přehrávat. Vyústěním toho byla vstřelená vyrovnávací branka Novým. My s naší hrou ještě nejsme ale zdaleka spokojeni.  Bod, respektive remíza tohoto utkání je z našeho pohledu spravedlivá.

————————————————————————————-

Dražice – TJ Blatná 5:0 (3:0)

Sestava TJ Blatná : Chlanda – Sýkora, Sedláček, Šejvar, Jícha (81. Hrádek) – Mišiak, Prokopec (46. Levý), Brynda, Motyka – Nový (83. Stulík), Peleška (46. Král)

Trenér: Michal Brabec

Střelci: 31. a 88. Hojdar, 13. Stuchlík, 45. Štecher, 85. Kromka.

ŽK: 3 – 5 (Štecher, Hořejší, Stuchlík – Šejvar, Jícha, Nový, Sýkora, Mišiak)
ČK: –
Rozhodčí: Havlík – Vican, Herzog.

Hodnocení asistenta trenéra Romana Remeše: Navázali jsme na bídný výkon z generálky. Domácí nás přehrávali především ve středu hřiště důrazem v osobních soubojích a pak bezchybnou koncovkou. Čekali jsme, že se nebude hrát na jejich hřišti v rukavičkách, přesto jsme se s tím nevyrovnali. Gratuluji jim k zaslouženému zisku tří bodů.

Nejlepší hráči: Šejvar, Jícha

———————————Příprava——————————-

Hradiště – TJ Blatná 1:3 (0:2)

(hráno v Blatné)

Sestava TJ Blatná: Chlanda (46. Burian) – A. Hrádek, Hlaváč (80. Fous), Motyka, Uldrich (46. F. Hrádek) – Zíka, Brynda, Prokopec, Mišiak – Král, Sýkora

Góly: 60. Brynda, 36. a 44. Pichlík, 78. Filaus

Rozhodčí: Btodský

Hodnocení zápasu trenérem Michalem Brabcem: Příprava se nám vůbec nepovedla! Tréninky byly dobré, ale s docházkou na zápas to bylo horší. V generálce nám chybělo 11 hráčů z áčka. Hráli dorostenci a podle toho to vypadalo. Hradiště jsme sice měli na půlce, ale co hosté odkopli, to hrozilo brejkem, z nichž jsme inkasovali tři branky. Nedáváme góly, to je naše stará bolest. Věřím, že to jak mizerná byla příprava, tak v soutěži už v plné sestavě předvedeme lepší výkony. Mrzí mě další zranění, které si v generálce přivodil Milan Hlaváč. Jevil se v obraně velmi dobře, kvůli zlomené klíční kosti ho budeme muset nahradit.“

Tochovice – Čavka Praha 1-2
Pořadí: 1. Čavka Praha (1A), 2. Tochovice (1A), 3. Blatná (KP), 4. Bělčice (1.B)
Sestava Blatné v obou zapasech:
Chlanda – Sedláček, Šejvar, Hlaváč, Sýkora – Prokopec, Brynda, Krivanec – Míka, Nový, Peleška

Rožmitál pod Třemšínem – TJ Blatná 0:5 (0:2)

(hráno v Sedlici u Příbrami)

Sestava TJ Blatná 1poločas: Šimůnek – F. Hrádek, Sedláček, Fous, O. Chlanda – Zíka, Hlaváč, Stulík, Mišiak – Peleška, Král

2poločas:  Burian – F. Hrádek, Šejvar, A. Hrádek, Sýkora – Levý, Prokopec, Hlaváč (70. Stulík), Míka – Křivanec, Mišiak (70. Král)

Góly: 35., 44., 58. Mišiak, 70. Míka, 85. Křivanec

FC WESTRA Sousedovice – TJ Blatná 5:3 (1:2)

(hráno v Sousedovicích)

Sestava TJ Blatná :Chlanda – Stulík, Šejvar, Sedláček, Sýkora – Míka, Brynda, Prokopec, Křivanec – Váchal, Říha

Střídali: Burian

Sestava FC WESTRA:Šilhan – Mráz, Hrach, Masák, Linhart – Marcinko, Duba, Kacetl, Brynda – T. Glazunov, M. Glazunov

Střídali: Frýda, Horňák

Góly: 28. a 87. T. Glazunov, 57. M. Glazunov, 83.