Datum: 26/5/2019 09:00 hod.

Rozhodčí: Toucha Matěj

Branky: Bulka Adam, Šejvar Adam

Blatná: Barabáš – Bláha Aleš, Novák, Outlý, Bulka Adam, Řanda, Fejtl, Bláha Vojtěch, Krátký, Bulka Vojtěch, Fiřt, Prokopius, Šejvar

Blatná: Dnes jsme doslova prohospodařili První poločas. Ve kterém jako kdybychom nebyli na hřišti. V druhé půli přišlo radikální zlepšení, ale ještě chvilku tam panoval zbytečný respekt ze soupeře. Poté co opadlo i to tak jsme hráli velmi dobře a bylo vidět plno šancí na obou stranách. Bohužel my jsme dokázali proměnit pouze dvě. Ale musíme uznat, že soupeř taky zahodil nějaké šance. Možná kdybychom byli důraznější v soubojích a neměli až příliš velký respekt ze soupeře, tak by výsledek mohl vypadat úplně jinak..
Trenér: Reguš David

———————————————————————-

Loko ČB – TJ BLATNÁ z.s. 14:0 (9:0)

Datum: 18/5/2019 09:00 hod.

Rozhodčí: Jevčák Martin

Branky:

Blatná: Dnes jsme zavítali k suverénovi naší soutěže a bohužel oslabené o starší hráče a bylo to znát od začátku. V prvním poločase jsme dali domácím moc prostoru a ty toho využili a pohodlně si zastříleli. V druhém poločase jsme si vyjasnili plno věcí a musím kluky pochválit, protože to plnili na jedničku. Přesto na tak kvalitní tým, jaký mají domácí v tomto roce to nestačilo. Ale aspoň jsme jim to tolik neulehčili. 

——————————————————————————-

TJ BLATNÁ z.s. – Met. Tábor/Větrovy      4:3 n.p (1:3)

Datum:  12/5/2019  09:00 hod.

Rozhodčí:  Jevčák Martin

Branky: Fiřt David, Fous Petr, Fejtl Michal

Blatná: Barabáš – Bláha Aleš, Novák, Štok, Outlý, Bulka Adam, Řanda, Fous, Fejtl, Fiřt, Merhaut, Bláha Vojtěch, Krátký, Bulka Vojtěch

Blatná:  Do zápasu jsme vstoupili dobře a hned v úvodu jsme se dostali do vedení. Po chvilce jsme zaspali u autového vhazování a soupeř srovnal. Opět jsme dali hlavy dolů a svojí pasivitou jsme dovolili odskočit soupeři o dva góly. Po třetí brance jsme se opět probrali a dokázali snížit. V druhém poločase se nám povedlo srovnat na 3:3. Od té doby chtěli vyhrát oba týmy. Hrál se otevřený fotbal se šancemi na obou stranách. Ale stav zůstal stejný. A tak došlo na penaltový rozstřel a v tom jsme byli úspěšnější my!!!

——————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s. – FK Junior Strakonice      2:1  (0:1)

Datum:  4/5/2019  09:00 hod.

Rozhodčí:  Kaštánek Libor

Branky: 2x Fiřt David

Blatná: Do utkání jsme vstoupili dobře a ujali jsme se vedení. Bohužel jsme opět přestávali hrát jak tomu bylo i v předešlých utkání, kdy jsme se dostali do vedení.  Soupeř po naší chybě v rozehrávce vyrovnal. Do poločasu jsme byli lepším týmem na míči. Ale po přestávce jsme se zbavovali jen míčů a dostávali jsme se pod tlak. Ale krom nějakých závarů jsme soupeře nepouštěli do vážných šancí. Naštěstí z některých odkopů jsme se dostávali do šancí a jednu z nich jsme dokázali proměnit ve vítězný Gól..

———————————————————————————-

SK Čtyři Dvory – TJ BLATNÁ z.s.     3:1  (0:1)

Datum:  28/4/2019  10:00 hod.

Rozhodčí:  Svyatoslav Izugrafov

Branky: Řanda Martin

Blatná:  V prvním poločase jsme hráli ze zadu a postupně jsme si vypracovali Pět vyložených šancí. Bohužel jsme dokázali proměnit jen jednu. A do kabin jsme šli ze zaslouženým vedením. Po přestávce jako kdyby vyšel s kabin jiný tým, který si možná myslel, že se to vyhraje samo a tím pádem jsme zbytečně přišli o všechny body..

———————————————————————————————–

Třeboň/ Dobrá Voda – TJ BLATNÁ z.s.         1:10  (1:3)

Datum:  21/4/2019  10:00 hod.

Rozhodčí:  Dunovský Karel

Branky: Fiřt David

Blatná: Barabáš – Bláha Aleš, Novák, Štok, Outlý, Bulka Adam, Řanda, Fous, Fejtl, Fiřt, Merhaut, Bláha Vojtěch, Prokopius, Krátký, Bulka Vojtěch

Blatná:  Do utkání jsme vstoupili nebojácně a odměnou nám bylo vedení 1:0. Bohužel okolo 20 minuty naše hra se začala vytrácet. Báli jsme se udělat něco s balónem a ze ztrát nás soupeř trestal rychlým přechodem do útoku. Po třetím gólu jsme přestali hrát. Utkání jsme dohrávali s mladšími hráči, než měl soupeř, protože ty vyzrálejší hráče vyřadilo ze hry zranění.

TJ Blatná – Malše Roudné   1:7 (0:3)

Branka: Novák Jakub
Blatná: Barabáš- Bláha Aleš, Bulka Vojtěch, Fiřt, Vávra – Krátký, Novák, Fejtl, Řanda – Bláha Vojtěch, Bulka Adam, Merhaut, Prokopius, Šejvar, Fous
Hodnocení: Dnes jsme podali lepší výkon. Bohužel na lepší výsledek to nestačilo. Hráče jsem upozorňoval na hráče jménem Macák, bohužel dostal takový prostor, že dokázal vstřelit čtyři góly a další připravil.

ZVVZ Milevsko – TJ Blatná   7:1 (4:1)

Branka: Šejvar Adam
Blatná: Barabáš- Bláha Aleš, Bulka Vojtěch, Fiřt, Vávra – Krátký, Novák, Fejtl, Řanda – Bláha Vojtěch, Štok
Střídali: Merhaut, Prokopius, Šejvar, Fous
Hodnocení: Výsledek 7:1 debakl který jsme si zasloužili naším přístupem k utkání. Když v třetí minutě prohráváte 2:0 a někteří hráčům je to asi jedno, tak je někde něco špatně.. práce v trénincích přijde vniveč, protože než začneme hrát, tak soupeř vede a my mu dokážeme ještě založit útok. Víc k tomu nejde dodat a nemá cenu se vymlouvat že jsme nebyli kompletní atd.

3.3. 2019

TJ Sušice – TJ Blatná   5:3  (2:3)

Hodnocení: V prvním poločase jsme začli dobře a postupně jsme se dostali do vedení 3:0. Bohužel nám i do přestávky odstoupilo trio hráčů kvůli zranění. Zápas jsme museli dohrát bez střídání a s pomocí Víťou Habadu po domluvě s trenéry. V druhé polovině zápasu jsme nedokázali držet míč na našich kopačkách a soupeř dokázal využít okének po stranách a zápas otočil v jeho prospěch. Tímto zápasem jsme uzavřeli naše soustředění v Sušici, kde jsme našli výborné podmínky

—————————————————————————

FK Petřín Plzeň – TJ Blatná 10:3 (3:3)

St.Žáci-Fk Petřín Plzen
8 položka(ek) « z 8 »

První poločas jsme drželi z divizním týmem. A měli jsme další šance na vstřelení branky ale i domácí měli šance. V druhém poločase jsme opět předvedli hodně špatný výkon jako v Příbrami dobře hrající soupeř nás za to trestal. Nedokážu si vysvětlit naše pojetí v druhých poločasů, ale možná na tom má trochu podíl chřipková epidemie, která se prohnala celou naší kabinou.
Sestava: Barabáš – Prokopius, Novák, Štok, Bláha Vojtěch – Řanda, Bulka Adam, Fejtl, Krátký, Fous, Merhaut
Střídali: Bulka Vojtěch, Bláha Aleš, Vávra.

Spartak Příbram – TJ Blatná 2:0 (1:0)

Sestava: Barabáš – Prokopius, Sedláček, Novák, Bláha Aleš – Krátký, Fiřt, Šejvar, Fous – Bláha Vojtěch, Štok

——————————-Podzim——————————-

FK J.Hradec – TJ BLATNÁ z.s.         5:2  (2:2)

Datum:  11/11/2018  10:00 hod.

Rozhodčí:  Pánek Milan

Branky: Bulka Adam, Novák Jakub

Blatná: Sedláček – Fiřt, Bulka Vojtěch, Prokopius, Bláha Aleš, Outlý, Fous, Bulka Adam, Fejtl, Novák, Bláha Vojtěch, Šejvar, Barabáš, Vávra, Merhaut, Krátký, Řanda

Blatná: V prvním poločase jsme drželi s domácími krok a měli jsme i více šancí. Bohužel jsme o vedení vždy přišli naší nedůslednosti při bránění.

V druhém poločase to bylo opět vyrovnané, něž jsme inkasovali po třetí. Pak už jsme nedokázali odpovědět na průběh zápasu a domácí přidali další dvě branky.

V zimě nás čeká hodně práce. Pokusíme se odstranit nedostatky v obraně. Kvůli kterým jsme na podzim obdrželi 57 branek..

—————————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s. – FK Prachatice               1:3  (0:1)

Datum:  4/11/2018  10:00 hod.

Branky: Fejtl Michal

Blatná: V první řadě bych dneska chtěl pochválit výkon rozhodčího, který podal vynikající výkon a dlouho nepamatuji takhle dobrého rozhodčího. Co se týče našeho výkonu. Herně to bylo dobré ale pořád je co zlepšovat. Bohužel směrem do zadu máme pořád rezervy a dnešní soupeř se zkušenostmi z divizní soutěže si opět vytvořil dost šancí. My jsme v prvním poločase si špatně přebírali hráče a tím měli více ze hry hosté. V druhém poločase jsme to změnili a díky tomu jsme se tlačili více dopředu. Bohužel se opět ukázala naše slabina a to hra směrem do zadu po ztrátě balonu. snad příští víkend dokážeme s Hradce přivést body.

—————————-

TJ Hradištěš/Písek – TJ BLATNÁ z.s.         10:1  (4:1)

Datum:  28/10/2018  09:00 hod.

Rozhodčí:  Hoch Karel

Blatná: Sedláček – Fiřt, Barabáš, Novák, Fejtl, Bláha Vojtěch, Krátký, Merhaut, Bulka Vojtěch, Bulka Adam, Fous, Bláha Aleš, Prokopius,

Blatná: Dnešní zápas jsme odehráli velmi dobře. Kluci zápas odehráli nejlíp jak mohli i když jsme tam měli nějaké rezervy a také to nebylo bez chyb, které k fotbalu patří. K naší smůle o výsledku rozhodl hráč jménem Kašpírek, který hraje ligu a v této soutěži podle mě nemá co dělat. Mě osobně je úplně jedno jestli proti nám hrál nebo hraje takový hráč. Když už jsi přijde zahrát a zastřílet do nižší soutěže. Tak aspoň by měl mít tu slušnost a podat si z hráči ruku po zápase.

—————————————————————————————————————————

SoupiskaSt.Žáci2018
18 položka(ek) « z 18 »

TJ BLATNÁ z.s. – Č.Krumlov        3:4 na pen,  (0:1)

Datum:  21/10/2018  10:00 hod.

Rozhodčí:  Petričák Daniel

Branky: Novák Jakub, Fous Petr, Bulka Adam

Blatná: Sedláček – Fiřt, Outlý, Barabáš, Novák, Fejtl, Bláha Vojtěch, Krátký, Merhaut, Bulka Vojtěch, Bulka Adam, Fous, Vávra, Bláha Aleš, Prokopius,

Blatná: V prvním poločase jsme dali soupeři prostor aby zakládal rychlé protiútoky a díky tomu jsme prohrávali. V druhém poločase se nám povedlo soupeře dostupovat a díky tomu i vyrovnat. Bohužel po našem nedůrazu jsme opět prohrávali. Naštěstí jsme nesložili zbraně a po menší změně v sestavě se nám povedlo stav opět otočit na naší stranu. Vedení jsme bohužel neudrželi a inkasovali jsme v závěru po naší chybě. V penaltovém rozstřelu byl lepší soupeř, který rozhodl v šesté sérii.

FK Spartak Kaplice -TJ BLATNÁ z.s.       3:0  (3:0)

Datum:  14/10/2018  10:00 hod.

Rozhodčí:  Bartůněk Pavel

Branky:

Blatná: Dnes jsme prohrát nemuseli, protože jsme nebyli horším týmem. Hned v úvodu jsme šli sami na brankáře a nedali. Domácí s první šance šli do vedení. Potom proti nám byla odpískaná hodně přísná penalta a do konce poločasu jsme dostali další branku. My jsme si vytvořili za první poločas další dvě tutové šance. Ale opět jsme se nedokázali prosadit. V druhém poločase jsme pokračovali naší hře, ale bohužel jsme málo využívali krajní hráče a naši útoční hráči byli málo důrazní. Opět jsme se dostali do dvou vyložených šancí ale opět bez úspěchů. A proto jsme nedokázali vstřelit gól a domů se vracíme bez bodu

Meteor Tábor / Větrovy – TJ BLATNÁ z.s.         5:7  (0:5)

Datum:  30/9/2018  09:30 hod.

Rozhodčí:  Ondřej Adam

Branky: 2x Fejtl Michal, 2x Šejvar Adam, Fous Petr, Bláha Vojtěch, Krátký Pavel

Blatná: Sedláček (Barabáš) – Fiřt, Outlý, Šejvar, Řanda, Novák, Fejtl, Bláha Vojtěch, Krátký, Merhaut, Bulka Vojtěch, Bulka Adam, Fous, Prokopius, Vávra, Bláha Aleš

Blatná: První poločas jsme odehráli velmi dobře a skóre poločasu se mohlo klidně zastavit na 10:3 pro nás. V poločase jsme obměnili složení sestavy. Bohužel málem se nám to vymstilo. Protože hráči, kteří nastoupili do druhého poločasu hráli velmi špatně a soupeř který už neměl co ztratit se na nás vrhl hned od začátku. Až za stavu  5:5 jsme se postupně vraceli k naší hře a podařilo se nám opět naklonit skóre na naší stranu.

FK Junior Strakonice – TJ BLATNÁ z.s.             6:1  (3:1)

Datum:  22/9/2018  09:30 hod.

Branky:  Fejtl Michal

Blatná: Sedláček – Fiřt, Barabáš, Outlý, Šejvar, Řanda, Novák, Fejtl, Bláha Vojtěch, Krátký, Merhaut, Bulka Vojtěch

Blatná: Dnešní utkání opět ukázalo, že máme velký rozdíl mezi Domácím a venkovním utkáním.. Sice jsme se dostali hned v úvodu do vedení, ale jinak náš první poločas byl katastrofální. Domácí hráli důrazně a my jsme se báli držet míč. S toho vznikaly ztráty, kvůli kterým jsme se dostávali pod tlak. V druhém poločase přišlo zlepšení, ale naše hra směrem do předu byla bez nápadu plná nepřesností. K tomu se nám rozrostla marodka a zápas jsme museli dohrávat o deseti. Během týdne a dnešní ho zápasu nám vypadlo 8 hráčů ze 17 cti. Snad se dáme do příštího zápasu dohromady.

TJ BLATNÁ z.s. –  Čt.Dvory     1:0  (0:0)

Datum:  16/9/2018  09:30 hod.

Rozhodčí:  Frček Filip

Branky:  Bulka Adam

Blatná: Sedláček – Fiřt, Barabáš, Bulka Adam, Outlý, Šejvar, Řanda, Novák, Fejtl, Bláha Vojtěch, Krátký, Merhaut, Prokopius, Vávra, Bulka Vojtěch

Blatná: V dnešním zápase bylo vidět hodně šancí na obou stranách. My jsme se opět v určitých pasážích přizpůsobovali ke hře Soupeře. Když se nám daří držet míč na kopačkách, tak vždy máme zatím před soupeřem navrch. Vytvořili jsme si dostatek šancí na to, abychom přidali víc branek, ale naše střeli vždy letěli do středu branky nebo jsme neměli dostatečnou odvahu to vzít na sebe a vytvořit lepší možnost pro zakončení. Přesto jsme spokojeni z výsledkem protože v defenzivní práci jsme udrželi nulu i když měli párkrát  štěstí.. ——————————————————————————————————-

Třeboň /Dobrá Voda – TJ BLATNÁ z.s.      5:1  (1:0)

Datum:  9/9/2018  10:00 hod.

Rozhodčí:  Kříž Karel – Kořínek Luboš, Koudelka Jiří

Blatná: Sedláček – Fiřt, Barabáš, Bulka Adam, Outlý, Šejvar, Řanda, Štok, Novák, Bláha Aleš, Fejtl, Bláha Vojtěch, Krátký, Merhaut

Blatná: V prvním poločase jsme se bohužel přizpůsobili ke hře domácím a ty s toho vytěžili slepený gól. O přestávce jsme si řekli, že musíme hrát svoji hru a to jsme plnili celý druhý poločas. Hned v úvodu jsme si vytvořili dvě gólové šance, které jsme bohužel nevyužili. Hned na to se podařilo utéct domácím a zvýšit skóre na 2:0. My jsme dále pokračovali v naší hře a vytvářeli si další šance, které jsme opět nevyužili. Až v 59. Minutě se trefil Fejtl. Hned poté šel sám na golmana Fiřt ale bohužel zase neproměnil. V té době už jsme hráli jen dopředu a domácím se podařilo v rozmezí tří minut přidat další tři branky po brejcích a bylo rozhodnuto…

————————————————————————————————-

TJ BLATNÁ z.s. – Šumavan Vimperk        2:3  (0:2)

Datum:  2/9/2018  09:00 hod.

Branky:  2x Fejtl Michal

Blatná: Sedláček – Bulka Vojtěch, Fiřt, Barabáš, Bulka Adam, Outlý, Šejvar, Řanda, Štok, Novák, Bláha Aleš, Fejtl, Bláha Vojtěch, Prokopius, Vávra

Blatná: Dnešní zápas byl rozdílný v obou poločasech. V prvním byli lepší hosté s Vimperka a druhém zase my. Zápasu by slušela spíše remíza, ale bohužel se nám nepovedlo uhlídat Vimperského hráče Chvostu, který byl v tom to utkání rozdílovým hráčem a také vsítil vítězný gól.. My jsme dnes předvedli velmi dobrý výkon, který gradoval v druhém poločase. Bohužel jsme nebyli, tak efektivní v zakončení jako hosté. Přesto Kluci za dnešní výkon zaslouží pochvalu a doufám, že takové výkony budou pokračovat. A nebudou vypadat jako v minulém kole..

—————————————————————–

TJ Malše Roudné – TJ BLATNÁ z.s.           9:1  (2:1)

Datum:  26/8/2018  09:30 hod.

Rozhodčí: Macko Pavel

Branky: Outlý Jakub

Blatná:  Barabáš – Novák, Bláha Aleš, Štok, Řanda, , Bláha Vojtěch., Fiřt, Fejtl, Šejvar, Krátký, Bulka Adam, Vávra, Outlý

Blatná: V dnešním zápase jsme propadli ve všech směrech ale hlavně v obraně. Domácím jsme doslova dovolili, ať si otevřou den otevřených dveří v naší obraně. Doufám, že se s toho kluci vezmou ponaučení a příští týden bude náš výkon vypadat úplně jinak.

TJ BLATNÁ z.s. – ZVVZ Milevsko             1:0  (1:0)

Datum:  19/8/2018  10:00 hod.

Rozhodčí: Dunovský Karel

Branky: Bulka Adam

Blatná:  Sedláček– Novák, Bláha A., Štok, Řanda, Barabáš, Bulka V., Bláha V., Fiřt, Fejtl, Šejvar, Krátký, Bulka A., Prokopius, Vávra, Outlý

Blatná: Hosté se do nás pustili hned od začátku a chvilku nám trvalo se s tím vyrovnat. Postupem času se nám podařilo vyrovnat hru a po krásné akci vstřelit gól, který se ukázal jako vítězný. Bohužel jsme se pak zbytečně zbavovali míče a soupeř nás dostával pod tlak z nakopávaných balónů.

V poločase jsme si řekli, že musíme hrát víc do těla v soubojích a hlavně se snažit držet míč. Což se nám dařilo a soupeře jsme do ničeho nepustili. Tedy až na dvě šance ale s těmi si poradil Sedláček. Utkání by asi více slušela remíza, ale my jsme za vítězství rádi.

Letní příprava

TJ BLATNÁ z.s. – FK Kasejovice     8:1  (3:0)

Datum:  3/8/2018  16:00 hod.

Rozhodčí:

Branky: 3x Štok Adam, 2x Fiřt David, 2x Řanda Martin, Krátký Pavel

Blatná:  Sedláček (Barabáš) – Novák, Bláha A., Štok, Řanda, Barabáš, Bulka V., Bláha V., Fiřt, Fejtl, Šejvar, Krátký

Blatná: Po náročném soustředění ve Věšíně jsme sehráli utkání v Kasejovicích. Utkání se nám povedlo a jsme rádi že hráči dokázali přenést na hřiště prvky na kterých jsme pracovali celý týden J

Kovomont Cup 2018

Semifinále:

TJ BLATNÁ z.s. – Fk Horažďovice            2:0  (0:0)

Datum:  12/8/2018  10:00 hod.

Rozhodčí: Hornát Josef

Branky: 2x Bulka Adam,

Blatná:  Sedláček – Novák, Bláha Aleš, Štok, Řanda, Barabáš, Bulka Vojtěch, Bláha Vojtěch, Fiřt, Fejtl, Šejvar, Krátký, Outlý, Merhaut, Vávra, Prokopius, Bulka Adam

Finále:

TJ BLATNÁ z.s. – Fk Junior Strakonice    1:1  (0:1) 3:1 na Pen.

Datum:  12/8/2018  13:30 hod.

Branky: Fiřt David a rozhodující pen. Fejtl Michal

Blatná:  Sedláček – Novák, Bláha Aleš, Řanda, Barabáš, Bulka Vojtěch, Bláha Vojtěch, Fiřt, Fejtl, Šejvar, Krátký, Outlý, Merhaut, Vávra, Prokopius, Bulka Adam

Blatná: V obou utkáních jsme měli uzemní převahu, ale bohužel nám pořád neklape organizace hry a je ve hře vidět moc chyb. Snad se nám to povede vyladit J jinak klukům musíme dát palec na horu týmové pojetí J

TJ BLATNÁ z.s. – Fk Petřín Plzeň              2:5  (0:3)

Datum:  15/8/2018  17:30 hod.

Rozhodčí: Kůst Michal

Branky: Fejtl Michal, Bulka Adam

Blatná: Na generálku jsme si pozvali Petřín Plzeň, která hraje Divizi žáků. Hlavně proto, aby nám ukázala nedostatky.V celém zápase nás přehrávala a v prvním poločase nám trvalo 20. Minut než jsme konečně trochu začali s organizací hry. Poté jsme si po hezkých akcí vypracovali Tutové šance, které jsme bohužel nevyužili.O přestávce jsme si museli vyříkat pár věcí, protože někteří hráči nepochopili svoje role na hřišti.Do druhého poločasu jsme nastoupili lépe a do konce jsme byli i více nebezpečný ale i přesto nám kluci s Plzně svou šikovnosti hodně zatápěli J Od druhého poločasu se musíme odrazit a předvést to v neděli proti Milevsku.