Tabulky ZDE                         Rozpis zápasů a výsledky ZDE

TJ BLATNÁ z.s. – FK Junior Strakonice            4:2  (1:2)

Rozhodčí: Petričák Daniel

Branky: 2x Bulka Adam, Krátký Ondřej, Říha Vítek,

Blatná:  Říha Pavel – Sedláček Jakub, Outlý František, Šmat Pavel , Šejvar Adam, Fiřt David,  Říha Vítek, Krátký Ondřej, Bulka Adam, Vaněčková Katka, Opava Jakub, Potůček Josef, Štok Adam

Trenér: Reguš David

Blatná: Dnes jsme sehráli Strakonické derby a byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase byli lepší hosté. Nám se hra nevedla a po zásluze jsme prohrávali.

V druhém poločase se naše hra postupem zvedala a dokázali jsme navázat na předešlé výkony a díky tomu jsme po zásluze otočili skóre zápasu v náš prospěch na konečných 4:2 J Celý tým zaslouží pochvalu zejména za druhý poločas..

————————————————————————————————–

Čt. Dvory – TJ BLATNÁ z.s.         1:6  (1:4)

Datum:  27/5/2018  10:00 hod.

Rozhodčí: Michal Hučík

Branky: 3x Říha Vítek, Potůček Josef, Fiřt David, Šejvar Adam

Blatná:  Říha Pavel – Sedláček Jakub, Outlý František, Šmat Pavel , Šejvar Adam, Fiřt David, Slavíček František, Říha Vítek, Krátký Ondřej, Bulka Adam, Vaněčková Katka, Opava Jakub, Potůček Josef, Bláha Vojtěch, Turek Franta

Blatná: V dnešním zápase jsme potvrdili vzrůstající formu a podařilo se nám to vyjádřit konečně i gólově. Až na dvě pasáže jsme po celý utkání byli lepším týmem a po zásluze jsme oslavili vítězství v Protivíně na Hambáčích

——————————————————————————————————-

TJ BLATNÁ z.s. – Jiskra Třeboň       4:3np  (0:1)

Datum:  20/5/2018  09:30 hod.

Rozhodčí: Kaštánek Libor

Branky: Vaněčková Katka, Říha Vítek, Outlý Franta, Rozh.pen Říha Pavel

Blatná:  Říha Pavel – Sedláček Jakub, Outlý František, Šmat Pavel , Šejvar Adam, Fiřt David, SlavíčekFrantišek ©, Říha Vítek, Krátký Ondřej, Bulka Adam, Outlý Jakub, Řanda Martin, Vaněčková Katka, Opava Jakub

Blatná: Dnešní utkání pro nás nezačalo dobře. V třetí minutě jsme inkasovali laciný gól a i celý poločas jsme chybovali v rozehrávce. V druhém poločase jsme to zlepšili, i když to pořád nebylo optimální. Ale oproti minulému zápasu jsme táhli za jeden provaz a dokázali jsme vždy odpovědět na nepříznivý stav utkání na konečných 3:3. V penaltách jsme ukázali větší chuť po vítězství a v nich zazářil Pavel Říha, který dvě chytil a posledním kopem potvrdil druhý bod pro nás J

———————————————————————————————————

FK Tábor / Větrovy – TJ BLATNÁ z.s.       12:0  (4:0)

Datum:  13/5/2018  09:30 hod.

Branky:

Blatná:  Sedláček Jakub –, Potůček Josef ©, Opava Jakub, Outlý František, Vaněčková Katka, , Šejvar Adam, Fiřt David, Slavíček František, Turek Franta, Říha Pavel, Bláha Vojtěch

Blatná: Do utkání jsme nastoupili bez respektu a dařilo se nám držet krok se soupeřem 25 minut. Bohužel pak jsme obdrželi tři branky po naších hrubých chybách a kluky to položilo. Do poločasu ještě odstoupili kvůli zranění Říha Pavel a Fiřt. V druhým poločase už bylo na hřišti jen jedno mužstvo, které si s chutí  zastříleli.

——————————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s. – Roudné       1:3  (1:1)

Datum:  6/5/2018  09:30 hod.

Branky: Outlý Franta

Blatná:  Sedláček Jakub – Štok Adam, Potůček Josef ©, Opava Jakub, Outlý František, Vaněčková Katka, Novák Jakub, Krátký Ondřej, Šejvar Adam, Bulka Adam, Fiřt David, Slavíček František, Turek Franta, Říha Pavel, Bláha Vojtěch

Blatná: Dnešní výsledek nás mrzí ale všechny myšlenky jdou za Kubou Nováku, který utrpěl zranění a musela ho odvést sanitka L všichni pevně doufáme,že bude brzo fit a nejedná se nic važného..

KP

ZVVZ Milevsko – TJ BLATNÁ z.s.              3:1  (1:0)

Datum:  29/4/2018  13:30 hod.

Rozhodčí: Ťupa Michal

Branky: Říha Pavel

Blatná:  Sedláček Jakub – Štok Adam, Potůček Josef ©, Opava Jakub, Outlý František, Vaněčková Katka, Novák Jakub, Krátký Ondřej, Šejvar Adam, Bulka Adam, Říha Vít, Fiřt David, Slavíček František, Turek Franta, Říha Pavel, Bláha Vojtěch

Blatná: Dnes jsme hráli dobře. Bohužel jsme nedokázali proměnit své šance a proto se nám podařilo vstřelit víc než jeden gól. Domácí bohužel své šance dokázali proměnit a proto vyhráli, i když byli horším týmem. Ale jak já říkám na KDYBY se nehraje. Pokud chceme vyhrávat, tak musíme prolomit naší střeleckou smůlu a soupeře přestřílet a dát více gólu J

————————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s. – J. Hradec     1:2  (0:1)

Datum:  22/4/2018  09:30 hod.

Rozhodčí: Rinth Jan

Branky: Říha Vítek

Blatná:  Sedláček Jakub – Štok Adam, Potůček Josef ©, Opava Jakub, Outlý František, Vaněčková Katka, Novák Jakub, Krátký Ondřej, Šejvar Adam, Bulka Adam, Říha Vít, Fiřt David, Šmat Pavel, Slavíček František

Blatná: Dnešní utkání bylo od začátku vyrovnané. Bohužel nepřesností a jednodušších řešení ve finálních fázích nás připravuje o šance a tlak z kterých padají branky. A také reakce na odražený balony nejsou moc ideální a díky těmto maličkostem nás zápas stojí moc sil. Místo toho abychom si to zjednodušili třeba jako soupeř, který nás potrestal za každou nepozornost.

Holt nám nezbývá pořád pracovat, než tu lehkost dostaneme na kopačky a tím si i ten zápas trochu ulehčíme…

Okresní přebor Starších Žáků.

TJ BLATNÁ z.s.  B  –  Stř. Hoštice / Katovice   2:1  (1:0)

Datum:  21/4/2018  10:30 hod.

Rozhodčí: Hejtmánek Jiří

Branky: 2x Potůček Josef

Blatná:  Sedláček Jakub – Prokopius Matyáš, Fejtl Michal, Bulka Vojtěch, Vaněčková Katka, Bulka Adam, Bláha Aleš, Bláha Vojtěch, Slavíček Franta, Potůček Josef, Merhaut Zdeněk, Mikeš Vojtěch, Řanda Martin

Blatná: V dnešním zápase jsme poměřili síly se sousedem v tabulce. Celý zápas jsme se snažili kombinovat a díky tomu jsme si vytvořili více šancí, ale bohužel se nám podařilo proměnit jen dvě. I tak všichni hráči zaslouží pochvalu za odvedenou práci v tak slunném počasí. V poklidu jsme mohli zopakovat vítězný potlesk pro diváky J

FK Č.Krumlov –  TJ BLATNÁ z.s.     4:1  (3:0)

Datum:  15/4/2018  10:00 hod.

Rozhodčí: Albert Karel

Blatná:  Sedláček Jakub – Štok Adam, Potůček Josef ©, Opava Jakub, Outlý František, Vaněčková Katka, Novák Jakub, Krátký Ondřej, Šejvar Adam, Bulka Adam, Říha Vít, Říha Pavel, Fiřt David

Blatná: V prvním poločase jsme domácím doslova darovali pohodlné vedení naší lehkovážným přístupem ke hře. Bylo to pro nás velké zklamání, protože dnes jsme zbytečně ztratili body. Naše práce v týdnu takovým přístupem k zápasu je doslova k ničemu. Sám osobně si říkám, jestli tento čas není lepší trávit s rodinou…

TJ BLATNÁ z.s. – TJ Hradiště z.s.     1:7  (1:4)

Datum:  8/4/2018  09:30 hod.

Rozhodčí: Landík Filip, Axmann Martin

Branky: Novák Jakub

Blatná:  Říha Pavel – Štok Adam, Potůček Josef ©, Opava Jakub, Outlý František, Vaněčková Katka, Novák Jakub, Krátký Ondřej, Turek František, Šejvar Adam, Bulka Adam, Říha Vít, Sedláček Jakub

Blatná: Do utkání jsme nastoupili až  s příliš velkým respektem ze soupeře. V druhé polovině prvního poločasu jsme vyrovnali hru a měli šance na vstřelení dalších gólu. V druhém poločase jsme dali hostům víc prostoru ve středu hřiště a ty nás za to potrestali dalšími brankami. Ale i my jsme měli další šance, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit a proto je ten výsledek tak jednoznačný.

—————————————————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s.  B  – TJ Otavan Štěkeň z.s.      4:2  (1:0)

Datum:  7/4/2018  10:00 hod.

Rozhodčí: Rynda Jaroslav

Branky: 3x Říha Vít, Kostohryzová Natálie

Blatná:  Potůček Jakub – Štok Adam, Říha Pavel, Mikeš Zdeněk, Turek Franta, Outlý Jakub, Krátký Pavel, Šejvar Adam, Říha Vít, Fejtl Michal, Merhaut Zdeněk, Kostohryzová Natálie

Blatná: Celý zápas jsme měli převahu. V prvním poločase jsme to hráli moc prostředkem a to víc vyhovovalo hostům. V druhém poločasu jsme roztáhli hřiště a bylo vidět víc pohledných akcí než v první půli. Po celý zápas jsme se bavili fotbalem a doufám, že i na své si přišli diváci, kteří nás přišli podpořit .

Vimperk – TJ BLATNÁ z.s.                 8:0  (5:0)

Datum:  31/3/2018  10:00 hod.

Rozhodčí: Klíma Petr, Červený Ondřej

Branky:

Blatná:  Říha Pavel – Šmat Pavel, Potůček Josef ©, Opava Jakub, Outlý František, Vaněčková Katka, Novák Jakub, Krátký Ondřej, Turek František, Bláha Vojtěch, Barabáš Jan, Fejtl Michal

Blatná: Do dnešního utkání jsme nastoupili v hodně kombinované sestavě, protože nám z různých důvodů vypadlo 7 hráčů. Největším kamenem úrazu v tom to utkání bylo, že jsme nedokázali vepředu udržet míč. Z narůstajícího tlaku domácích pramenily chyby, za které nás  trestali. Jediné pozitivum na tom to utkání jsem viděl v obou brankářích, kteří nás ubránili od větší gólové nadílky.

———————————————————————————————————————————

17 položka(ek) « z 17 »

Hodnocení podzimu:

Hned úvod mistrovské části nám ukázal, že KP má mnohem větší úroveň než jsme mysleli. Pár zápasů nám trvalo si na to zvyknout. Celý podzim jsme podávali nevyrovnané výkony a ještě k tomu kupili plno chyb, ze kterých jsme inkasovali laciné branky. V zimní přestávce nás čeká plno práce. Chceme určitě předvádět lepší fotbal a pohybovat se na vyšších místech tabulky než jsme zakončili podzimní část.